PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bcu Electronic Boost Controller

tuncayakyz
08-02-2012, 14:58
Bu ürünle ilgili fikri olan varmı? Tanıyan kullanan olumlu olumsuz yönleri +/- tarafları vs....Hangi ülkenin malı avrupa çin v.s...

http://www.turbosgarrett.com/photo/pl86131-boost_controller_001.jpg

alperx
08-02-2012, 21:33
beyine baglayacak mısın yoksa ayrıca mı kullanacaksın

tuncayakyz
08-02-2012, 22:14
Alper normalde bu ürün ayrı kullanılacak ama bir arkadaşta var şuanda subaru impreza 2.0 turbo aracı varmış hatta senin hemşerin muratpaşa Antalya'da konuştuk bugün abi subaruya taktık basınç açıp kapatabiliyorum dedi ama basınç açınca arabam küt küt vuruyor dedi orjinal 0.7 barda yürüyorum ama araba bişeye benzemiyor zevki yok dedi 1.3 e açınca da bu sefer vuruyor araç dedi kısaca ayar olmayınca sonradan vazgeçmiş ve sökmüş boşta duruyor deyince konuştum ben onunla fakat tanımıyorum bu markayı dedim foruma sorayım haber veririm sana dedim o yüzden yazdım..

semprimena
08-02-2012, 22:29
Oem ecu ile 1.3 basildi ise boost cut a girer arac.

tuncayakyz
08-02-2012, 22:42
Doğrudur neyse konu sapmasın hala bu ürün ile ilgili bilgi bekliyorum...

alperx
08-02-2012, 22:57
alet normalde kaliteli iyi bir marka araştırdıgım kadarıyla. sende ayar var mı peki ? yoksa sende mi stock ecu ile basınç mı açacaksın ? öyle birşey yapacaksan uzak dursan daha iyi olur kanımca..

tuncayakyz
09-02-2012, 15:00
alet normalde kaliteli iyi bir marka araştırdıgım kadarıyla. sende ayar var mı peki ? yoksa sende mi stock ecu ile basınç mı açacaksın ? öyle birşey yapacaksan uzak dursan daha iyi olur kanımca..

Ms2 ile be alper stockla ne işim olur :) Bana ürünün durumu lazım nasıl bir üründür diye..

alperx
09-02-2012, 17:06
ürün güzelmiş en azından fiyatı güzel 395 dolar amerikada :)
madem beyinle kullanacaksın, MAC solenoid alsana, hem ucuz hem super.

yakuza
11-02-2012, 17:08
bu ürünün neresi kalite ya, bildiğin PRC, alibaba aliexpresste tonlarca var bu üründen

tuncayakyz
11-02-2012, 18:38
değişik cevaplar okumak yorumu uzatır istediğimde buydu doğru cevap ve çoğunluğun vereceği cevap tercihimdir...

yakuza
11-02-2012, 22:51
Wholesale High Quality reasonable shipping Electronic boost controller ECU (http://www.aliexpress.com/product-fm/461681402-High-Quality-reasonable-shipping-Electronic-boost-controller-ECU-wholesalers.html)

al dostum o zmn, mal aynı mal, fotoğraf bile aynı china post ile alırsan kapına kadar gelme maliyeti 137.32 dolar

tuncayakyz
11-02-2012, 23:18
Wholesale High Quality reasonable shipping Electronic boost controller ECU (http://www.aliexpress.com/product-fm/461681402-High-Quality-reasonable-shipping-Electronic-boost-controller-ECU-wholesalers.html)

al dostum o zmn, mal aynı mal, fotoğraf bile aynı china post ile alırsan kapına kadar gelme maliyeti 137.32 dolar

ürün zaten hazırda bir arkadaşta var parasal değil mesele ürünün çin malı olmasıda sorun değil al sana göndereyim diyor parada sormuyor sağolsun ama güvenebilmem lazım bu ürüne mesele bu tanımıyorum hiç ürünü...

dilbata
11-02-2012, 23:26
bu bilgi banada lazım fiyatı iyiymiş çünkü belki alırız :)

yakuza
12-02-2012, 19:37
işin açıkçası çok iyi gibi durmuyor, güvenemedim hdi aldim lakin hdi çok matahmı derseniz oda çokta aman aman kalite değil deneyip test etmek lazım

ygtrn
20-02-2012, 07:23
basıncı sabit tutmada başarılı bir ürün olduğunu sanmıyorum, hdi boos controllerda aynışekilde başarılı değil....harbi boost controller oyüzden çok para eden bişey zaten (greddy, hks, aem)

Maxi
20-02-2012, 07:27
basıncı sabit tutmada başarılı bir ürün olduğunu sanmıyorum, hdi boos controllerda aynışekilde başarılı değil....harbi boost controller oyüzden çok para eden bişey zaten (greddy, hks, aem)

yiğit
hdi nasıl davranıyor
yani basıncı tutamıyor dediğin dalgalanmamı oluyor
yoksa basınç ufak ufak düşüyormu ? sabit kalmıyormu ?

ygtrn
20-02-2012, 22:27
yiğit
hdi nasıl davranıyor
yani basıncı tutamıyor dediğin dalgalanmamı oluyor
yoksa basınç ufak ufak düşüyormu ? sabit kalmıyormu ?

abi evc6 vardı, bana biraz gereksiz geldi, çünkü bikere ayarı yaptım, 1 yıl boyunca bitane düğmesine basmadan kullandım, dedim kendi kendime e ozamn ne gerek var bukadar para verdik... basıncı açmanın daha bi dünya ucuz yolu var sonuçta dedim ve sattım, geçici olarak hdi boost aldım, hdi ile basıncı misal 1 bara ayarlıyorsun basınç taa 1.3 lere fırlayıp 0.9 lara falan düştü, evc ile çok daha stabil yapabiliyorsun bunu, evc ile 1.2 ye fırlar max 1.1 yada 1 e düşerdi, hatta istersen 1 e ayarlar son devire kadar 1 de kalmasınıda sağlayabiliyorsun, sonra hdi de saçma sapan gereksiz gibi geldi, gittim manuel boost aldım, ayarladım hdi dan hiçbi farkı olmadığını gördüm, hdi denen olay manuel boost un elektronikleştirilmiş hali diyebiliriz...

abim amerkaya gidincede çok ucuz bir fiyata sıfır aem truboost aldırdım, aşırı memnunum, basıncı çok iyi sabitliyor, bide wideband ve egt ile 3 pod yaptım uyumlu bir şekilde takılıyorlar :)

psikolojikdeli
21-02-2012, 00:11
genel olarak bu tarz ürünlerde 2 kademe boost seçeneği oluyor bunuda göz önünde bulundur bence