PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kaza tutanağı.. yardım..

svtec
08-02-2012, 23:31
bu sabah dayının biri bodoslama yan kapıdan kamyonla daldı :( kapı ve çamurluk iptal.. adam görmedim hatalıyım dedi kendi ruhsatını sigorta kağıdını ehliyet src vs. hepisini fotokopi çektik.. iş dolayısı ile gitmem gerek dedi.. tutanağı boş şekilde imzaladı.. isim imza şeklinde sen doldur dedi haksızım dedi halledersin dedi teli vs. aldım.. sorum şu :) şimdi napcam .... (ilk defa kaza yaptım)

yan53
08-02-2012, 23:36
geçmiş olsun...ilk once kadıgın ustundekı ıkı aracında ruhsat vve sıgorta bılgılerını vs gırcen sonra asagıda olan bos kısma senın agzından ıste su sokaktan şu plakalı arac şu sekılde cıktı geldi şurama vurdu sonra adamın ımza attıgı yere adamın ağzından şu sokaktan şu şekılde geldım ... plakalı araca şurasından vurdum suç benimdir die yazıcaksın ...sonra gıdıcen kaportacına sevısıne vericen kagıtları oldu bitti...

bora1311
08-02-2012, 23:37
örnek doldurulmus form...

http://i.imgur.com/C5dxA.jpg

34btr1907
08-02-2012, 23:53
foto cektınmı? cekmedıysen iş uzuyor expert o araca gıdıp bakıyor vs 1 hafta 10 gun suruyor banada halk otobusu çarptı 1 ayna için 1 hafta beklıcez dedı servıstekı eleman expr gıdıcek o arac varmı yokmu hasarı nerde nasıl vs dıye bakacakmış ,ölme eşşeğim durumu

svtec
08-02-2012, 23:54
foto cektınmı? cekmedıysen iş uzuyor expert o araca gıdıp bakıyor vs 1 hafta 10 gun suruyor banada halk otobusu çarptı 1 ayna için 1 hafta beklıcez dedı servıstekı eleman expr gıdıcek o arac varmı yokmu hasarı nerde nasıl vs dıye bakcıakmıs ölme eşşeğim

resim çekmedim :confused:

BurakCengizhanoğlu
08-02-2012, 23:57

Sizi üzmek istemem ama 2 aracın ve kaza mahalinin resimlerini mutlaka çekmeniz gerekliydi expert çok uğraştırır sizi resimsiz.Yarın bi şekilde adama ulaşıp resimleri çekin mutlaka ..
Benim herşeyim tam kaza tutanağım resimlerim imzalarım beyanım herşeyim hazır olmasına rağmen 17 gündür expert beyin onay vermesini bekliyorum aracım serviste yatıyor..

rdmmm
09-02-2012, 00:03
öncelikle geçmiş olsun arkadaşların dediği gibi resimler mutlaka şart ama kasko şirketinize söyleyin resim çekmeyi unuttuk diye. Kaza tutanağını komple siz doldurcağınız için karşı tarafıınkini başka bir kişiye doldurtun. Yazı 2 taraftada aynı olursa 2 tarafıda siz doldurmuşsunuz diyip red edebilirler. İmzalar ne renk bir kalemle atıldı ise aynı renk kalem ile doldurun üst taraflarıda. Aracınızı teslim ettiğiniz zaman ekperin 48 saat içinde aracı gelip görme süresi var. Aracınızı servise sabah bırakır iseniz ekper öğleden sonra gelebilir yoğunluğa göre ama öğleden sonra bırakırırsanız ertesi güne sarkar bir gün boşu boşuna onarım süresi artar.

uygarr
09-02-2012, 00:11
:eek:

Tüh be abi :(

BurakCengizhanoğlu
09-02-2012, 00:12
Hemen karamsarlığa kapılmayalım.Resim çekemediğinize dair beyanname yazabilirsiniz.Kasko şirketinizle bi görüşünü bu durumu.

uygarr
09-02-2012, 00:12
Kötü bir şey yok karamsarlığa kapılmayın sadece vakit uzar ... size yara vb. durum olmadıkça gerisini halledersiniz ihşallah

BurakCengizhanoğlu
09-02-2012, 00:13
Kötü bir şey yok karamsarlığa kapılmayın sadece vakit uzar ... size yara vb. durum olmadıkça gerisini halledersiniz ihşallah

Aynen resim olmadığı için karşı tarafın sigorta şirketi pürüz çıkartıcaktır ama hallolur ;)

otomania
09-02-2012, 00:23
geçmiş olsun bi kaç resim alsaydnz kske.

Bacardi
09-02-2012, 00:23
Resim olmasada çözülür. Karşı taraftaki kişiylede görüşürseniz kişi sonuçta hatalı olduğunu belirtir heralde bi şekilde hallolur. Önemli olan size bişey olmaması geçmiş olsun.