PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CHRYSLER 300M sorgu....

ygtrn
09-02-2012, 14:39
Chrysler / 300 M / 3.5 / CHRYSLER 300M sahibinden.com'da - 73363199 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chrysler-chrysler-300m-73363199/detay)

arkadaşlar linkteki aracı yakın bi arkadaşıma düşünüyoruz, aracı tanıyan bilen varmıdır?

bunun dışında bu 300m ler nasıl araçlardı? kronik vs vs sorunları nedir ne değildir?

teşekkürler....

mert_leon
09-02-2012, 14:41
ön logoya dikkat anında yürütürler valla :D

grkm
09-02-2012, 14:52
arkadan itis olmasını en cok diledigim araclardan biridir ..

gambit49
09-02-2012, 15:17
cok guzel arabalar :D ilk ciktiklarindan beri cok hosuma gider bu arabalar :)

1lker
09-02-2012, 15:23
6 aylik 8oo diyor kanka :) ama heybetli duruyor

mc.can
09-02-2012, 15:25
temiz duruyo maşşallah güzel araç ama biraz masraflı olmazmı

Kekuti*
09-02-2012, 15:30
bende de sebring var. Hatta Türkiye'de ilk sahibine teslim edilen araç(ilk sahibi annem oluyor) :)
Evimizin göz bebegi, aile arasında ona ecdadskeyn diyoruz :D

Benzinciniz varsa sıkıntı yok. Saglam arabadır.. Master Service bütün bakımlarımı yaptı. İyi ustalar var ama esnaflık falan hak getire :)
116.000 km'de aracımız. Uludağa ve Kartalkaya'ya zincirsiz kar lastiksiz cıkma maceramızda var. Cıkar gider yakar ama keçidir bozulmaz. Elektronik aksamında sıkıntı olabiliyor. Mesela Koltuk Isıtma pedi 3 kere değişti. :hahaha: Sigortası cacık. Motor gerçekten sağlam.
114.000 km'e kadar anahtar deymedi. Fakat arabayı yağsız bırakmışız. :) Komple yenilendi motor. Hala keci bi 100000 daha net çıkarır fakat orasından burasından sesler geliyor maalesef. Takımları genel anlamda sorun 300m de 300c de Sebringde sıkıntılı bu konuda. Amortisor o kadar yumusakki gemi kullanıyor gibi oluyosun. hafif yamuk yolda kafan tavana deyiyor :D
15.litreden aşagı yakmadım daha sebo'yla. 300m de daha az yakmayacaktır. LPG'ye genel anlamda karşı oldugumuzdan hic düşünmedik. Uzun yolda da keyifli geniş araçlardır. 300m biraz daha şık içerisi. Genelde konsoldaki saat dışında aynı.. Hatta ben sebringi daha cok begeniyorum 300m ye göre..

Temiz boyasız hasarsız bi arac bulabilirseniz koşun peşinden. Ama vergi&benzin iyi düşünün derim :)

edit : Buradan cıkaracagımız sonuc... Aynı fiyata sebring satıyorum :D hahahaha

ygtrn
09-02-2012, 15:38
bende de sebring var. Hatta Türkiye'de ilk sahibine teslim edilen araç(ilk sahibi annem oluyor) :)
Evimizin göz bebegi, aile arasında ona ecdadskeyn diyoruz :D

Benzinciniz varsa sıkıntı yok. Saglam arabadır.. Master Service bütün bakımlarımı yaptı. İyi ustalar var ama esnaflık falan hak getire :)
116.000 km'de aracımız. Uludağa ve Kartalkaya'ya zincirsiz kar lastiksiz cıkma maceramızda var. Cıkar gider yakar ama keçidir bozulmaz. Elektronik aksamında sıkıntı olabiliyor. Mesela Koltuk Isıtma pedi 3 kere değişti. :hahaha: Sigortası cacık. Motor gerçekten sağlam.
114.000 km'e kadar anahtar deymedi. Fakat arabayı yağsız bırakmışız. :) Komple yenilendi motor. Hala keci bi 100000 daha net çıkarır fakat orasından burasından sesler geliyor maalesef. Takımları genel anlamda sorun 300m de 300c de Sebringde sıkıntılı bu konuda. Amortisor o kadar yumusakki gemi kullanıyor gibi oluyosun. hafif yamuk yolda kafan tavana deyiyor :D
15.litreden aşagı yakmadım daha sebo'yla. 300m de daha az yakmayacaktır. LPG'ye genel anlamda karşı oldugumuzdan hic düşünmedik. Uzun yolda da keyifli geniş araçlardır. 300m biraz daha şık içerisi. Genelde konsoldaki saat dışında aynı.. Hatta ben sebringi daha cok begeniyorum 300m ye göre..

Temiz boyasız hasarsız bi arac bulabilirseniz koşun peşinden. Ama vergi&benzin iyi düşünün derim :)

edit : Buradan cıkaracagımız sonuc... Aynı fiyata sebring satıyorum :D hahahaha

seninkide satılıksa ilan link vs yolarmısn...

Kekuti*
09-02-2012, 15:39
Resim yok yanımda şuanda.. Eve gideyim yardımcı olmaya çalışırım..

darkmoon
09-02-2012, 15:51
bunda kullanılan 3.5 motor zaten kendini ispat etmiş meşhur bir motor aynı motor gm gurubu içinde pek çok araçda kullanıldı ve hala kullanılmakda.. 300c lerdede kullanıldı Lhs lerdede concorde stratus v.b gibi tabi nesil farkı vardır..

benim arkadaşımda düşünüyor ve hastası adamın gözü 300m den başka bir şey görmüyor.. şu anki araçlarımada geçiçi olarak sürüyorum diyor o denli kafaya koydu yıllardır ama vergisinin 650tl li dilimlere düşmesini bekliyor yani 12 yaşını geçmesini bekliyor adam onun kafasındada 2004 modelleri var onların bir şeyleri farklı idi donanımda ama unuttum şimdi diyordu hep..
yıllardırda azimle bekliyor 300m hastasıda bir başka zaten 300c versen binmezler..

bunda birde bir alt dilime dahil oluyormu onu araştırın bence.. 918 tl gibi 6 aylık vergisi var bir alt dilimden olursa 650 falan oluyor biraz daha makul olur ve bence olur gibime geliyor..

turbo&quattro
09-02-2012, 15:51
Burada bir arkadasimda var arada kullaniyorum. 3 oda 1 salon surusu cokkeyifli ama yakiti coooook fazla. Vergi + benzin + isletim maaliyeti= gereksiz :)

slhdmr34
09-02-2012, 15:54
sebring bende kullandım, 2.7 lx , en dertli yeri on takımı ki slaıncaklar 400 kagıtcık sebring te . LPG dusunmeyin dusunurseniz prins'ten ve teleflex'ten asagı her marka cinslik yapabiliyor. Teleflexle bile arıza lambası 10 kere yanmıstır arada sırada. O paralara o konforu bi cok arabada bulamazsınız, cakası da vardır, bi yere girerken millet bi halt zanneder :D ama benzini su gibi ceker, lpg'de en son 5 ay evvel 0,36 krs yakıyordum o da adam gibi kullanımda. biniciyim derseniz alınır, yok canım sıkılınca 2 sene sonra fln satarım derseniz bugunden ilan koyun anca satarsınız 2 seneye zaten :D

Ahmet Saraçoğlu
09-02-2012, 15:55
hep vatoz balığına benzetiyorum nedense , ve hastasıyım ciddi.

darkmoon
09-02-2012, 15:58
evet biyerde okumuşdum amerika orantısında bile çok yakdığını.. sanırım şehir içi 16-17 litre yakıyordur.