PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : punto hgt VS scirocco 1.4 tsi 160hp

cliver
12-02-2012, 01:15
NMfNEsAjOAw&feature=share

2MGZmyn6Scg&feature=youtu.be
vti=kısa+headers+cai+düz boru eksoz+hafif volan
4ün ortalarına vtec üstü denemede ise başına kadar tutunuyorum vtec e sonra gidiyor 4-5 boy acılıyor

AxcHjlNOTTo&feature=youtu.be
106 gti 1 kişi punto hgt 2 kişi 106da 14/60+çip+filtre+eksoz var yanımdakı arkadaş 73 kg

TFyUaCYH39c&feature=youtu.be
106 2 kişi punto hgt 2 kişi

wrIWNA1VC-8&feature=youtu.be
buda bonus videolardan biri

akşam cıktık semıh kardeşimle denedik arabalarımızı ben araç içine arka cama sabıtledığim çep telefonuyla çektiğim video fotograf makınasını sabitleyemedıgım ıcın pek kalıtelı görüntü videoyu olduğu gibi yükledim kesmeyi beceremedım 5DK DA vanos altı denemeler gözüküyor videoda vanos ütsü denediğimizde video kaydı bitmiş 200 e kadar 2 boy öndeyim vanos altı bastığımızda 4 e kadar öndeyim 5te arka tekerlek hizasındayım her viteste limitöre kaptırdıgım videoda oldu bu durum iyi seyirler.. elinde baska vıdeo olan varsa paylasırsa sevınırım semih kardeşimede benı kırmadıgı ve geldıği için tesekkur ederım bu arada semih aracına alışamamış bende aşırı lımıtöre kaptırmışım heycandan her viteste semih kardeşimde arabasına alışsın birdaha deneme yaparız inşallah ilk denememizde tam yürürken sanırım vites atamadı semih ve bıraktı

specler
scirocco 1.4tsi 160hp=stock

punto hgt=kat iptali+orta iptali sonda remus eksoz+filtre+koltuklar sökük+14 saç jantlar

driftboy
12-02-2012, 01:17
Panpaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D Ulan ne diyim sana ben :D

Daha iyi olucak inşallah, sıradaki hedefimiz typer hahah :D

paspası çıkardın mı doğru söyle ? :D

HondatugraL
12-02-2012, 01:25
olum nereye koydun sen bu kamerayı yaa geri geri yarışaydınız bari :D

63owen63
12-02-2012, 01:25
Maşallah üstadım. konuştugumuz gibi neredeyse :)

Good boy ,good boy. Alttan giydigin taytı çıkarmanın faydalarını gördün bak :D

cliver
12-02-2012, 01:26

kanka guzel vıdeo cekemedım :( dışardan da kim cektı bılmıyorum gidebildiğimiz kadar gittik işte bu kadar canı arabanın

131mirafiori
adamsın..! geleceği var bu arabanın ama günün birinde alayınızın içinden :D :D

ProdriveSTI
Maşallah kardeşime :)

Badem & Özlem Tekin - Kalpsiz şarkısına da bayılıyorum bu arda :)

cliver
12-02-2012, 01:27
tam o benım devrımde basalım dedıgım yerde bıtıyor vıdeo o denemede öndeydım işte şans :( semihte yazıcaktır yorumlarını gördugunde

CRUEL
12-02-2012, 01:31
maşşallah .
5.dk dan itibaren izleyin videoyu:)

driftboy
12-02-2012, 01:33
kanka guzel vıdeo cekemedım :( dışardan da kim cektı bılmıyorum gidebildiğimiz kadar gittik işte bu kadar canı arabanın

canı okadar degil, boşalttın mı sen arabayı ? konuştuklarımızı yaptın mı ?

cliver
12-02-2012, 01:34
canı okadar degil, boşalttın mı sen arabayı ? konuştuklarımızı yaptın mı ?

koltukları ve tüpü söktüm kardeşim

cliver
12-02-2012, 01:36

yaza doğru portpolish ve yazılım yaptırıcam kardesım nasıp olursa 7bin devir yetmıyor 4 te vanos altına düşüyor

adamsın..! geleceği var bu arabanın ama günün birinde alayınızın içinden :D :D
:D eyvallah kardeşim

Maşallah kardeşime :)

Badem & Özlem Tekin - Kalpsiz şarkısına da bayılıyorum bu arda :)
:) kardeşim cok saol

Maşallah üstadım. konuştugumuz gibi neredeyse :)

Good boy ,good boy. Alttan giydigin taytı çıkarmanın faydalarını gördün bak :D
eyvallah kardesım yardımların için teşekkürler

maşşallah .
5.dk dan itibaren izleyin videoyu:)
saol kardeşim

cliver
12-02-2012, 01:49
rocco nuns sadece bıraz arka farları gorunmus o kadar :(

cliver
12-02-2012, 02:01
başka araclarlada vıdeolar var yuklıcem

CRUEL
12-02-2012, 02:09
başka araclarlada vıdeolar var yuklıcem

yüklede izleyip yatalım:)

cliver
12-02-2012, 02:33
yuklemeye devam edıyorum

taytay
12-02-2012, 08:44
maşallah kardeşimde ilk video nedir öyle ya bi *** anlamadım ben :) dısardan çeken varsa eklesin camera neden oraya koyulur ya :S

Gko
12-02-2012, 09:06
Link alablirmiyim telefondan gozukmuyo

taytay
12-02-2012, 09:08
Link alablirmiyim telefondan gozukmuyo

mehmet panpamla çıtırdan denemeler - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=XKi29H6jfhs&feature=player_embedded)

bursa rolling night vol.1 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=NMfNEsAjOAw&feature=player_embedded)

cliver
12-02-2012, 10:23
maşallah kardeşimde ilk video nedir öyle ya bi *** anlamadım ben :) dısardan çeken varsa eklesin camera neden oraya koyulur ya :S

kardeşim ilk videom 5dk ya kadar genel çekmiş ondan sonra denıyoruz yanımdaki araç scirocco vanos altı ve arka farları giriyor cameraya hemen yanımda rocco nun buldukça eklıcem vıdeoları;) ilk denemede yanımda sarı sisli sellektör yapan araba da rocco toplam 4 video cektım diğer araçlarlada yüklüyorum onlarıda umarım belirğin bişey çıkar herşeyi düşündüm telefon tutucunun oynar kafasını hesap edemedım yukarılar cekmıs hep telefon ve her viteste lımıtore kaptırmısım arabamı :(

red_
12-02-2012, 10:49
maşallah beklenenden çok çok daha iyi çıktı hgt diğer videoları beklıyoruz bu arada eksoz sesin çok hoş olmuş

GokHan35
12-02-2012, 11:08
Engin maasallah kardesim,ugrasıp emek veriyosun guzel sonuclarda cıkıyo daha da iyi olcagına inanıyorum zamanla :) video cekimine biraz daha dikkat et guzel bi arsiv oluştur hem senin için hemde arabana inanmayanlar için.. ;)

cliver
12-02-2012, 11:30
Engin maasallah kardesim,ugrasıp emek veriyosun guzel sonuclarda cıkıyo daha da iyi olcagına inanıyorum zamanla :) video cekimine biraz daha dikkat et guzel bi arsiv oluştur hem senin için hemde arabana inanmayanlar için.. ;)

abi eyvallah çok saol elimden geldiği kadar hazırlandım ettim uyku uyumadım filtre kitini izole ettim koltukları söktüm tüpü söktüm eksozu taktırdım yarışacağımız yolu inceledim hatta tek başıma cıkıp orada denemeler yaptım ama işte video işinde dısardan çekmedı sanırım kimse bendekıde bu kadar oldu her şeyi hesapladım kameranın oynar ayagını ve kesilmesini hesaplayamadım telefon

tutacagını camera sabıtlemek için kullandım arkada ama sarsıntıdan yukarı dönmüş bellı bı yerden sonra hıc bısey gozukmuyor ordada ama olsun bırdahakıne cok daha guzel sabıtlıcem gerekırse bantlarım sende yardımların için cok sagol eksik olma inşallah yaza doğru portpolısh ve yazılımdan sonra cok daha guzel olucak puntocan

by serçe
12-02-2012, 11:49
maşallah araçlara...

cliver
12-02-2012, 11:55
bitti biticek 1 vıdeo daha gelıyor sonra honda ıle olan(16cvc)videoyu eklıcem 1 saate kadar

kanashibari
12-02-2012, 11:56
Muratla denediniz mi?

E0041
12-02-2012, 11:58
2 ye 2 deneyin yanda birisi düzgün video çeksin :) kim geçti kimi geçti hangi araba hiçbirşey belli olmuyor :(

cliver
12-02-2012, 12:03
Muratla denediniz mi?

cvc ilemi reiz?

By_HaNNibaLL
12-02-2012, 12:05
Maşallah engin gectiğiniz telefondaki ses tonundan almiştim zaten :D

2 aracada maşallah zevkli denemeler olmuş

O ilk video nedir be birader :D :D

cliver
12-02-2012, 12:05
2 ye 2 deneyin yanda birisi düzgün video çeksin :) kim geçti kimi geçti hangi araba hiçbirşey belli olmuyor :(

1 tane cam car bulamadık ama ben kendi gördüklerimi yazdım panpa semihte yazıcaktır zaten ama görünüyor yanımda arka farları limitöre çok kaptırmısım tam benımm devrımde denıyelım dedıgım zaman kesmiş işte orda ben öndeydım 1-2boy

cliver
12-02-2012, 12:07
son 1 vdeo daha kaldı yuklelnıyor vti la olan video

kanashibari
12-02-2012, 12:15
evet reyiz :D

cliver
12-02-2012, 12:19
evet reyiz :D

var panpa onlada video arkadan da olsa 4 ün ortalarına kadar kafa burun gidiyoruz sonra acmaya baslıyo 5 te 4-5 boy önumde gidiyo yüklüyorum

kanashibari
12-02-2012, 12:20
Bekliyoruz merkez.

driftboy
12-02-2012, 12:39
Maşallah engin gectiğiniz telefondaki ses tonundan almiştim zaten :D

2 aracada maşallah zevkli denemeler olmuş

O ilk video nedir be birader :D :D

engin olm bu mazur gör :D ben hala videoyu nası başlattı o heyecandan ona şaşırıyorum :D

S.Mert
12-02-2012, 12:49
adam kendinden o kadar eminki kamerayı arka cama sabitlemiş :D:D

maşallah kanka

cliver
12-02-2012, 13:23
videolar yüklendi bonus videoları gelicektir

cliver
12-02-2012, 13:24
adam kendinden o kadar eminki kamerayı arka cama sabitlemiş :D:D

maşallah kanka

kanka damardan girdin :D

driftboy
12-02-2012, 13:27
engin hadi turbolayalım senin arabayı

cliver
12-02-2012, 13:35
kanka aklımda var aslında ama malıyet konusu işte turbo yapmazsam portpolish ve yazılımla devam edicem birde alfa romeo ların final drive ları daha kısa 5 vitesim çok uzun benım o sorunu çözmem lazım öncelikle

driftboy
12-02-2012, 13:38
kanka aklımda var aslında ama malıyet konusu işte turbo yapmazsam portpolish ve yazılımla devam edicem birde alfa romeo ların final drive ları daha kısa 5 vitesim çok uzun benım o sorunu çözmem lazım öncelikle

Senin saxo alma zamanın gelmiş :D

Satılık punto HGT :D

cliver
12-02-2012, 14:08
Senin saxo alma zamanın gelmiş :D

Satılık punto HGT :D

ben arabamı seviyorum kardeşim bu arabada ışık var!! :)

driftboy
12-02-2012, 14:16
ben arabamı seviyorum kardeşim bu arabada ışık var!! :)

bu msj bittiğimizin resmidir.. yandık bursa su getirin... İlk pist yarışına girmeye de teşebbüs eder bu şimdi :D

KM_562
12-02-2012, 14:24
kardesm masallah allah nazarlarsan saklasın. daha da iii olucak sen bu azimle koşturursan inş. ;)

cliver
12-02-2012, 14:50
kardesm masallah allah nazarlarsan saklasın. daha da iii olucak sen bu azimle koşturursan inş. ;)

eyvallah kardeşim :) daha iyi olucak inşallah durumları toparlıyım elimden geldiğinin en iyisini yürütücem yürümeyen fiat kalmasın panpa =)

cliver
12-02-2012, 15:01
gürsel abi beygirler gerçekmiş :D yüzümüzü kara çıkarmadı :)

16EC813
12-02-2012, 15:07
ben bundan sonra roccoya benzin yakmam laa :D

ProdriveSTI
12-02-2012, 15:10
Sen yükle bunu satma,harbiden ışık var makine'de :)

cliver
12-02-2012, 15:11
ben bundan sonra roccoya benzin yakmam laa :D

gürsel abi bi gün senlede denıyelım yahu :D

driftboy
12-02-2012, 15:12

içinden geçer yapma öyle bi hata sakın engin sakın :D

cliver
12-02-2012, 15:24
ne var olum gürsel abi yabancımı geçsin :) hem hiçbirşey denemeden belli olmuyor ki en güzeli denemek ve bundan keyif almak geçmek geçilmek bunların sonu yok ;)

16EC813
12-02-2012, 15:27

benzin senden olursa neden olmasın laa :D

driftboy
12-02-2012, 15:29
ne var olum gürsel abi yabancımı geçsin :) hem hiçbirşey denemeden belli olmuyor ki en güzeli denemek ve bundan keyif almak geçmek geçilmek bunların sonu yok ;)

Kanka gürsel abi o bak, depondan benzini çeker roll'de haberin olmaz :D Camı açar satılık lastik var seninkiler çok sarıyo der 2 den 3 e atarken :D

benzin senden olursa neden olmasın laa :D

Ölücü adam heryerde ölücüdür :D

16EC813
12-02-2012, 15:31
terbiyesizzz :D

cliver
12-02-2012, 15:34
hahahahahah ne güldüm ya ulan ozan ne adamsın yaaa :D gürsey abiye bulaşma can dır o :)

131mirafiori
12-02-2012, 15:46
Engin ben okulu bitirene kadar satma panpa bunu ben alıp koşturcam bu arabayı ;)

Not: Okulun bitmesine 4,5 sene var :D

cliver
12-02-2012, 15:55
Sen yükle bunu satma,harbiden ışık var makine'de :)

yok be kardesım satıcam ve bırdaha araba almıyacagım çünkü o kadar emek verıp vıdeo cekıyosun benzın yakıyosun arabalarla denıyosun iyi de gıdıyosun ama hiçbir degerı yok arabanın typer yada 106 olması lazım ınsanların yorum yapması için bakıp çıkıyorlar yada soru soruyorlar o kadar bi maşallah demek bile çok geliyor ınsanlara bu ne bencıllıktır anlamadım ben aracım typer-SUBARU-m3-VTEC olsa altına yorum yağardı emınım neyse kimse yorum yapmak zorunda degıl tabıkı..aslında bu genel bi sorun türkiyede yapılan işe hiçbir zaman değer verilmiyor maleseff :( birde şu var insanlarda benım konuma yorum yapsınlar ama ben yapmıyım ;) 1 hafta konusuldu karşılastırılmalarda şimdi morada yorum yapan ınsanlardan bir maşallah beklerdım ben

..

cliver
12-02-2012, 16:03
Engin ben okulu bitirene kadar satma panpa bunu ben alıp koşturcam bu arabayı ;)

Not: Okulun bitmesine 4,5 sene var :D

o zamana kalmaz panpa :)

driftboy
12-02-2012, 16:44
hahahahahah ne güldüm ya ulan ozan ne adamsın yaaa :D gürsey abiye bulaşma can dır o :)

Gürsel abimiz bitanedir. Özledim ona bi son fiyat ver bakam araba için .D

BlackEmperor
12-02-2012, 17:46
top speed haric diğer tüm disiplinlerde punto,eğer tahmin ettiğim gibiyse :)

ne demiştim :rolleyes:

Görkem
12-02-2012, 23:00
maşallah beklenenden çok çok daha iyi çıktı hgt diğer videoları beklıyoruz bu arada eksoz sesin çok hoş olmuş

demekki karşılaştırma konusunda fanatiklik felan yapmıyomuşum bi bildiğimiz varmış ;) matematiksel hesaplar ve turbo atmo hesapları pek beklendiği gibi olmadı 200kg luk sölediğim fark daha etkliymiş :icon_tup:

tüm araçlara maaşallah öncelikle,,,zevkli bi gün olmuş bursa için :) HGT nin giderinide sonunda dibine kadar görmüş olduk :D tebrikler kardeşim,,,ufak tefek şeylerle ve denedikce daha iyi hale gelcektir :heyoo: .............

Ertug_T.
13-02-2012, 00:26
bu hgt yürür :D maşallah düşündüğümden çok daha iyi..puntolar yürüsün =)

merto16
13-02-2012, 00:29
abi eyvallah çok saol elimden geldiği kadar hazırlandım ettim uyku uyumadım filtre kitini izole ettim koltukları söktüm tüpü söktüm eksozu taktırdım yarışacağımız yolu inceledim

hani Özel teşekkür nerde :D Maşallah puntocana ileride daha iyisi olucak :))

Semii
13-02-2012, 07:38
güzel bi gece oldu öncelikle onu söyliyim :)

panpamın arabası ciddi güzel gidiyo.yalnız arkadaşlar şöle bi durum var.

aracım henüz 750 km de çok redline kullanamadım + aracın tepkilerini henüz çözemedim.
ayrıca rocco 1350 kg luk bi araç.enginin arabası o gece 1050 kglarda falandı.
aracım daha çok yeni oldugu için devir yakalamak güzel vites atmak vs. hiç bişi yapamadım :)

enginin araba cidden ciğerli çıktı :D

+olarak bilinç dışı laf olsun die yorum yapanlarda biraz kendine gelsin ;)

cliver
13-02-2012, 09:02
güzel bi gece oldu öncelikle onu söyliyim :)

panpamın arabası ciddi güzel gidiyo.yalnız arkadaşlar şöle bi durum var.

aracım henüz 750 km de çok redline kullanamadım + aracın tepkilerini henüz çözemedim.
ayrıca rocco 1350 kg luk bi araç.enginin arabası o gece 1050 kglarda falandı.
aracım daha çok yeni oldugu için devir yakalamak güzel vites atmak vs. hiç bişi yapamadım :)

enginin araba cidden ciğerli çıktı :D

+olarak bilinç dışı laf olsun die yorum yapanlarda biraz kendine gelsin ;)

maşallah kardeşim arabanı iyice çöz tekrar deneriz ;) gayet güzel araban maşallah gerçekten bu arada evet benim aracım koltukları söküp tartıya çıkgığımda 1040 KG geldi koltuklarım sökük haliyle merak edip çıktım benimle beraber 1120 kg geldi ama koltuklarımı takarım deneriz yine o şekildede bakarız panpa rocco nunda teknik verilerinde 1210 kg yazıyordu sen kaç kilosun bilmiyoruma ama panpam :) kg avantajımı tabiki kullandım çünkü karşımdaki rakip hiçte kolay olmayan bir araba aslında bende cok karıştırdım panpa vitesleri kaç kere atamadım ve videodada gördüğün gibi hep limitöre kaptırmışım heycan yaptırdın bana yahu :D neyse inşallah çok daha güzel denemeler yine yaparız ama sadece 2miz cıkarız cevre yoluna çok kalabalık oluyor çünkü tekrardan maşallah diyorum kardeşim daha iyi olucak inşallah araban alışınca ;) ateşli roccomm benimm rengini yesinler :D

cliver
13-02-2012, 09:07
bu hgt yürür :D maşallah düşündüğümden çok daha iyi..puntolar yürüsün =)

eyvallah kardeşim dahada iyi olucak inşallah :)

demekki karşılaştırma konusunda fanatiklik felan yapmıyomuşum bi bildiğimiz varmış ;) matematiksel hesaplar ve turbo atmo hesapları pek beklendiği gibi olmadı 200kg luk sölediğim fark daha etkliymiş :icon_tup:

tüm araçlara maaşallah öncelikle,,,zevkli bi gün olmuş bursa için :) HGT nin giderinide sonunda dibine kadar görmüş olduk :D tebrikler kardeşim,,,ufak tefek şeylerle ve denedikce daha iyi hale gelcektir :heyoo: .............

:) eyvallah görkem abi henüz bana göre bu speclerde dibi değil gidişinin daha iyi gidicek inşallah fiberden kaput+bagaj+söför koltuğunuda fiberden yaparsam 40kg daha atıp boş haliyle 1000 e düşebilirim ve arka jantlarımıda 14e düşürürsem iyi olur çok o zaman bu speclerde nasip olursa yaza aklımdakileride yaparsam (porth polish+yazılım)dahada şenlenicek puntocan tekrar teşekkürler :)

hani Özel teşekkür nerde :D Maşallah puntocana ileride daha iyisi olucak :))

kardeşim özellikle sana özel teşekkürü bir borç bilirim benimle saatlerce kafa yorum yardım ettiğin için cansın ;)

M.Güleç
13-02-2012, 09:33
maşallh karedşim aracın gercekten güzel yürüyo :) vtec üstü denediğimiz videolar varsa onları eklermisin görmek amaçlı. birde ben 3ten 4 e gecerken 1 boy fln arkamda oluyosun 4ün ortaların doğru iyice açmaya başlıyorum ben öyle gördüm :) aracına tekrardan maşallah.

cliver
13-02-2012, 09:38
maşallh karedşim aracın gercekten güzel yürüyo :) vtec üstü denediğimiz videolar varsa onları eklermisin görmek amaçlı. birde ben 3ten 4 e gecerken 1 boy fln arkamda oluyosun 4ün ortaların doğru iyice açmaya başlıyorum ben öyle gördüm :) aracına tekrardan maşallah.

saol kardeşim haklısın senin aracında gayet iyi yürüyor vtec üstü de cekmişler zaten ilk videoda aynen anlattığın gibi speclerine göre gayet iyi giden bi aracın var inşallah daha iyi yürür aman diyim dikkat et aracına az daha nazar deyiyordu o gece biliyosun ;)

M.Güleç
13-02-2012, 09:42
eyw kardeşim saolasın:) o aksam ufak bi talihsizlik yasadık ama allaha şükür bi sıntımız yok:) bu hafta yazılımını yapıcaz arabanın işleri bittikkten sonra birdaha cıkar deneriz kardeşim:) geçmek yada geçilmenin bi onemi yok sonucata araçlarımız deniyoruz hepsi bu :)

cliver
13-02-2012, 09:46
eyw kardeşim saolasın:) o aksam ufak bi talihsizlik yasadık ama allaha şükür bi sıntımız yok:) bu hafta yazılımını yapıcaz arabanın işleri bittikkten sonra birdaha cıkar deneriz kardeşim:) geçmek yada geçilmenin bi onemi yok sonucata araçlarımız deniyoruz hepsi bu :)

tabiki öyle kardeşim deneriz bu şekilde düşünen insan olsun yeter bana yoksa 2 metal birbirini 50boy geçmiş kaç yazar?inşallah yazılımdan sonra dahaad iyi olucaktır araban bende yaza doğru yazılım+porthpolish istiyorum biraz daha güç için ;)

Semii
13-02-2012, 09:47
saol kardeşim haklısın senin aracında gayet iyi yürüyor vtec üstü de cekmişler zaten ilk videoda aynen anlattığın gibi speclerine göre gayet iyi giden bi aracın var inşallah daha iyi yürür aman diyim dikkat et aracına az daha nazar deyiyordu o gece biliyosun ;)

hayrola nazar derken bi sıkıntımı yaşadınız ?

cliver
13-02-2012, 09:58
hayrola nazar derken bi sıkıntımı yaşadınız ?

Oksijen sensörünün kablosu koptuda ama allahtan hemen farkettik ve çözdük sorunu kanka allah daha kötülerinden saklasın

16EC813
13-02-2012, 09:59
maşallahı var bursanın araçlarının

cliver
13-02-2012, 10:00
maşallahı var bursanın araçlarının

abi benim benzinimi karşılarsan seninle denerim :D

M.Güleç
13-02-2012, 10:01
tabiki öyle kardeşim deneriz bu şekilde düşünen insan olsun yeter bana yoksa 2 metal birbirini 50boy geçmiş kaç yazar?inşallah yazılımdan sonra dahaad iyi olucaktır araban bende yaza doğru yazılım+porthpolish istiyorum biraz daha güç için ;)

inş kardeşim:) sende bu dediğin specleri yapınca baya bi hızlanıcaktır aracın inş daha iyi olur..

cliver
13-02-2012, 10:02
Ben herkeze şunuda söyliyim CVC plaka vti görürseniz yürümeden önce 2 kere düşünün :)

16EC813
13-02-2012, 10:08
Ben herkeze şunuda söyliyim CVC plaka vti görürseniz yürümeden önce 2 kere düşünün :)

noldu ki :soru::beuj:

Semii
13-02-2012, 10:11
aracımın stock oluşuna pişman olucagımı hiç tahmin etmezdim :)

driftboy
13-02-2012, 10:14

atarlı giderli ciğerli yürekli bi makinada ondan :D

cliver
13-02-2012, 10:15
gayet güzel giden bir vti abi

aracımın stock oluşuna pişman olucagımı hiç tahmin etmezdim :)

panpam zaten stock olmasa içimden dışımdan geçersin :D sen eksiklerini gider bende o zamana kadar eksiklerimi giderebilirsem tekrar deneriz zaten ;)

cliver
13-02-2012, 10:26
tüm araçlara tekrardan maşallah :) bursa nın yollarıda güzel araçlarıda ;)

F.Esen
13-02-2012, 13:52
bide şu otobana çıkma saatlerini ayarlıyabilseniz daha kalabalık daha eğlenceli daha çeşitli videolarda olucaktı...

Semih maşallah aracına kardeşim 2 bin km sonra daha iyi olur araban ozamn gene denersiniz

Engin sende allah var okadar gecilcem deyipte gectin ya şaşıyorum

cliver
13-02-2012, 13:55
bide şu otobana çıkma saatlerini ayarlıyabilseniz daha kalabalık daha eğlenceli daha çeşitli videolarda olucaktı...

Semih maşallah aracına kardeşim 2 bin km sonra daha iyi olur araban ozamn gene denersiniz

Engin sende allah var okadar gecilcem deyipte gectin ya şaşıyorum

:D geçilcem işin makarasıydı panpa ben kendimden 100 hp eksik arabayla bile denesem kesin geçerim saplarım demem 4 teker çünkü ne olacağı hiç belli olmaz semih'in rodajı bitsin tekrar deneriz zaten bu sefer daha kaliteli videolar çekeriz 8 çok erken oldu evet enaz 11 de çıkmak lazım çevre yoluna ;) daha girişinde polis vardı zaten boşa atıp geçtim yanından allahtan remus alt devirde sessiz bi eksoz

Semii
13-02-2012, 13:59
eyv. fiko 'da siz nerdeydiniz :)

mınakodum yerinde donduk kanka.biz benzin almaya gitmiştik.sağ olsunlar bi döndük geri kimseler yok :)

edit: engin hesapta bi soba yakcak.

yaktım kanka ,şimdi yancak kanka, dur kanka,kızarıyo kanka derken buz kestik :D

cliver
13-02-2012, 14:13
eyv. fiko 'da siz nerdeydiniz :)

mınakodum yerinde donduk kanka.biz benzin almaya gitmiştik.sağ olsunlar bi döndük geri kimseler yok :)

edit: engin hesapta bi soba yakcak.

yaktım kanka ,şimdi yancak kanka, dur kanka,kızarıyo kanka derken buz kestik :D

:hahaha: kıyamam panpa ben sana olum sobada vardı bi gariplik açtım ısınmadı benim günahım ne yahu :D
hem tünedel drag yapacaydık sen nere kayboldun mk :D

Semii
13-02-2012, 14:30
:hahaha: kıyamam panpa ben sana olum sobada vardı bi gariplik açtım ısınmadı benim günahım ne yahu :D
hem tünedel drag yapacaydık sen nere kayboldun mk :D

olm ben çekildim o ara emniyet şeridine :) corvetle evo deniyodu :)

cliver
13-02-2012, 16:15
bu arada geçmek geçilmek gerçekten iş değil zaten önemli olan arkadaşlık dostluktur benim için bunun sonuda yok semih panpam yanlış bir söz yazıp çizip kırdıysam çok özür dilerim senden :)

BlackEmperor
13-02-2012, 16:16
2 aracada maşallah diyorum tahmin ettiğim gibi olmuş sonuç, şimdi vts den hızlı mı bu sen onu söyle :)

cliver
13-02-2012, 16:19
2 aracada maşallah diyorum tahmin ettiğim gibi olmuş sonuç, şimdi vts den hızlı mı bu sen onu söyle :)

yok abi değil vts baya iyiydi çünkü yazılım +portpolısh+headers+alfa romeo 5 vites dişlisi falan anca yaklaşır ben sana haber ederim deneriz o speclere geldiğimde gene :D

BlackEmperor
13-02-2012, 16:22
hmm o zaman arabamı kurcalamama gerek yok daha :p rakip cıkmadı şimdilik :p geçilirsem yazılım felan yapcam o yüzden soruyorum :D

cliver
13-02-2012, 16:29
saxo olaydı birşeyler daha yapıp geçerdim seni ama sattım abi şansına küs :D

cenk_35
13-02-2012, 22:43
Maşallah kardeşim :)
İnş daha iyi yerlere getiriceksin ugraşıcaksın amaaaa!
Ben gene sözümü esirgemiycem :D bırak bu punto vs.. işleri gel gti yada saxo alalım onunla ugras.Bildign araba ;)
Kazasız belasız inş. enginim..

exca
13-02-2012, 22:53
ankete rolldede dragdada hgt yazmıştım bu arabadan bi tane vardı güngörende çok niyetlenmiştim maşallah :)

cliver
13-02-2012, 23:04
ankete rolldede dragdada hgt yazmıştım bu arabadan bi tane vardı güngörende çok niyetlenmiştim maşallah :)

teşekkürler evet mavi body kitli hgt yi diyorsunuz siz zaten 3 tane var normal punto hgt 2si bursada 1 tanesı istanbulda;)

cliver
13-02-2012, 23:11
Maşallah kardeşim :)
İnş daha iyi yerlere getiriceksin ugraşıcaksın amaaaa!
Ben gene sözümü esirgemiycem :D bırak bu punto vs.. işleri gel gti yada saxo alalım onunla ugras.Bildign araba ;)
Kazasız belasız inş. enginim..

panpacım niyetim var merak etme ;)

red_
14-02-2012, 14:02

:icon_tup: bazen şaşırtabiliyor bazı araçlar maşallah diyelim ;)