PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GNS typeR vs YGZ typeR

ygtrn
12-02-2012, 02:13
specler bilindiği gibi, busefer teke tek basıldı, GNS şöför koltuğu hariç tamamen sökük, ygz gördüğüm kadarıyla sadece arka koltuğu söküktü....

trafik yoğunluğundan çoğu deneme iyi olmadıysada yapılan, iki sağlıklı denemede çok yüksek hızlarda(5. vites) GNS'in biraz öne çıktığını gözlemledik, tabi asıl yorumları araç sahiplerine bırakmakta fayda var sonuçta bizde 10 boy geriden takip ettik :D

farklı videolarda eklenecektir....

iyi seyirler....
smoG6jG0jrs&context=C3a9d8d6ADOEgsToPDskLAOgUaZpS2cKYLlPgpc5Q1

Vovvp9PD1q0&context=C32f7adcADOEgsToPDskL37bagrK0gpcjz4buAk2KM

Vovvp9PD1q0&context=C32f7adcADOEgsToPDskL37bagrK0gpcjz4buAk2KM

rBW04iLukuM&context=C3a9d8d6ADOEgsToPDskLAOgUaZpS2cKYLlPgpc5Q1

e5Kj2drfw9c&context=C32f7adcADOEgsToPDskL37bagrK0gpcjz4buAk2KM

tcoVZK4cQiY&context=C306f93fADOEgsToPDskKHIFb0KPVBTOJvk6XQZxzi

GokhanRS
12-02-2012, 02:23
maaşallah güzel deneme olmuş

kutsal
12-02-2012, 02:24
şimdi soru işaretleri tamamen kafadan silindi sanırım ;)

Dou
12-02-2012, 02:25
Evet aslında geçen günki tartışmamızdan sonra arabayı sökerek Yasin'e -saplama- niyetindeydim :D :D

Teke tekte yakın gittiğim aracı yaşanan tartışmadan sonra ancak sökerek geçebileceğimi düşündüm. Yalan yok yüzüne de söyledim Yasin darılmaca yok.

Araçta 40 - 50 kg ye yakın hafifletme var (benim aracımda), Yasin kendininkini yazar.

Tolga abinin bugünki denemeden önceki yaptığı ayarla - son denememize göre - YGZ nin 2-3 boy hızlandığını gördük. Kendi de gerekirse yazacaktır. Ben aça aça giderim diye düşünüyordum o kadar hafifletmeden sonra :D :D

Dolayısıyla teke tekte yine çekişmeli bi mücadele oldu :)

Yasin seni tebrik ediyorum. Şu anda arabayı toplasam beni minimum 2 boy geçersin diye tahmin ediyorum son yapılan değişiklikten sonra.

PPR Kaan ve Tolga Aksakal (Tolga-R), emeğinize sağlık.

CRUEL
12-02-2012, 02:26
maşşallah kazasız belasız denemeler..
ama ön koltuk meselesi sıkıntı aga...:)

DOGAN__
12-02-2012, 02:27
arkadaşlar araçlara maşallah son durum nedir kaç boy vıdeolardan bişe belli olmuyo

coder
12-02-2012, 02:29
Deneme güzel olmuş, önceki konudaki tartışıp kalp kırmaya değdi mi? :)

nakayama
12-02-2012, 02:33
Maşallah araçlara 3. videoda gns önce basmış sanırım :)

ygtrn
12-02-2012, 02:36
Maşallah araçlara 3. videoda gns önce basmış sanırım :)

niye şimdi ortalığı bulandırıon?

nakayama
12-02-2012, 02:37
niye şimdi ortalığı bulandırıon?

ne alakası var sonuçta 2 aracıda tanımam etmem sadece gördüğümü söyledim suçmu ? :heyoo:

Juggernaut
12-02-2012, 02:38
Maşallah araçlara içerden çekim olsaydı dana net anlasılrdı cam car biraz yavaş kalmış.

dragon07
12-02-2012, 02:44
başa baş olmuş izlenmeye değer ;)

Tolga-R
12-02-2012, 02:48
Maşallah gns ve ygz ye çok hızlılar. Güzel ve sorunsuz denemeler oldu. Demekki neymiş en güzeli yüzyüze konuşmakmış dimi :) Yanlış anlamalar hallolduğuna göre artık rakiplerle denemelere sıra geldi.

ygtrn
12-02-2012, 02:49
Maşallah gns ve ygz ye çok hızlılar. Güzel ve sorunsuz denemeler oldu. Demekki neymiş en güzeli yüzyüze konuşmakmış dimi :) Yanlış anlamalar hallolduğuna göre artık rakiplerle denemelere sıra geldi.

abi sana manuel forester bulalımda forester vs forester yapalım :D:D:D:D

CaNeR44
12-02-2012, 02:54
ygz typer genede iyi gitmiş tebrik ederim

Gunes G.
12-02-2012, 02:55

Insanlar gecen gun olan gerginlikten oturu yanlis anladilar ama aslinda hepimiz ayni takimdayiz, bunuda buradan duyuralim ki bu saatten sonra ortaligi kimse karistirmaya calismasin... :cool:

Dou
12-02-2012, 02:58
Insanlar gecen gun olan gerginlikten oturu yanlis anladilar ama aslinda hepimiz ayni takimdayiz, bunuda buradan duyuralim ki bu saatten sonra ortaligi kimse karistirmaya calismasin... :cool:

Seni de ayrıca öpüyom yanacıklarından

Her şey için teşekkür ederim hakkın ödenmez :icon_tup:

Gunes G.
12-02-2012, 03:04
Seni de ayrıca öpüyom yanacıklarından

Her şey için teşekkür ederim hakkın ödenmez :icon_tup:

Emegin hakkini verebilenin sonuna kadar arkasindayiz, lafi bile olmaz :)

sword
12-02-2012, 03:10
maşallah araclara

subaruda rocco yu gecmiş:) onu net gorduk typerları malesef cok uzak kalmıs kamera:)

CESUR
12-02-2012, 03:27
İki aracada masalah da arkadasim olan olmus napcan eski kirginligin deyip degmiceni acma eski konuyu kimse kimseyi kirmasin;)

Arenimo
12-02-2012, 04:11
2 aracada masallah kazasiz belasiz nihayetinde araba oldgunu anladginiza sevindim dostlugunuz baki kalsin gns gider ahm gelir ygz gidr hkn gelir kalanlar yine siz olursunuz kazasiz belasiz

meh66
12-02-2012, 04:27
Masallah cik guzel denemeler olmus bu takim guzel boyle :) iki aracada masallah cok yakinda sahalara donerim artik:)))))

kelalper
12-02-2012, 08:19

Ne takımı bu anlayamadım. Bi de kim neden ortalığı karıştırmaya çalışsın.

Gunes G.
12-02-2012, 10:01
Ne takımı bu anlayamadım. Bi de kim neden ortalığı karıştırmaya çalışsın.

Yanlis anlamalar ve alakasiz insanlarin alakasiz yorumlarina karsi hazirlikli olmak icin ortalik karismadan boyle bir mesaj vermeyi uygun gordum, ustune alinmani gerektiren birsey yok, (onceki konu ile ilgili fikrimi sorarsan yuz yuze oldugumuz bir zaman anlatirim, burdan yazmayayim)

Bu arada ben karakter olarak alttan alttan mesaj veren biri degilimdir, birsey diyeceksem direk soylerim hic kivirmadan yumusatmadan o yuzden laflarimin altinda bir anlam arama ;)

Takim ile ilgili henuz bir aciklama yok, ama cok kabaca soyle soyleyebilirim, bir olusum var kendi aramizda, bireyselligi azaltmak ve beraber birseyler yapip beraber eglenmek icin olusturulan bir grup diyebiliriz kisaca, dusundugun bir birsey degil yani :)

SLH
12-02-2012, 10:33
Maşallah araçlara güzel deneme olmuş zevkle izledik zevklede yorum yapıyoruz :)

otto985
12-02-2012, 10:38
Maşallah iki aracada:)

Allah kaza bela vermesin.

Can's
12-02-2012, 10:38
maşallah araclara

by serçe
12-02-2012, 10:57
maşallah araçlar agüzel denemeler olmuş ..

onursoytam
12-02-2012, 11:05
maşallah araçlara

aVDANLı
12-02-2012, 11:07
koca koca maşallah araclara :D herşey geLip gecer mühim olan dostluk abi haddim olmayarak bunuda bi anektod olarak sölim dedim :D

kanashibari
12-02-2012, 11:13
Maşallah denemeler kaliteli.

emre_
12-02-2012, 11:18
Ahada deneme masallah type r lara :)
Road runner da gelmis :)

ygtrn
12-02-2012, 11:46
maşallah araclara

subaruda rocco yu gecmiş:) onu net gorduk typerları malesef cok uzak kalmıs kamera:)

:d:d:d:d.....................

ygtrn
12-02-2012, 11:53
3. video düzeltilmiştir

_muhaRRem
12-02-2012, 11:55
bugün fena gazlanır havada hız kokusu var

deneyern araçlara maşallah

Arif R
12-02-2012, 12:13
maşallah 2sinede..

yasin_R
12-02-2012, 12:47
Evet aslında geçen günki tartışmamızdan sonra arabayı sökerek Yasin'e -saplama- niyetindeydim :D :D

Teke tekte yakın gittiğim aracı yaşanan tartışmadan sonra ancak sökerek geçebileceğimi düşündüm. Yalan yok yüzüne de söyledim Yasin darılmaca yok.

Araçta 40 - 50 kg ye yakın hafifletme var (benim aracımda), Yasin kendininkini yazar.

Tolga abinin bugünki denemeden önceki yaptığı ayarla - son denememize göre - YGZ nin 2-3 boy hızlandığını gördük. Kendi de gerekirse yazacaktır. Ben aça aça giderim diye düşünüyordum o kadar hafifletmeden sonra :D :D

Dolayısıyla teke tekte yine çekişmeli bi mücadele oldu :)

Yasin seni tebrik ediyorum. Şu anda arabayı toplasam beni minimum 2 boy geçersin diye tahmin ediyorum son yapılan değişiklikten sonra.

PPR Kaan ve Tolga Aksakal (Tolga-R), emeğinize sağlık.

dou basına güneş mi gecdi lan:)
ne kadar düzgün efendice yazmışssın öyle. bende seni tebrik ederim kardeşim, arabanı gördükden sonra direk arkamı döndüm sana ama:) hakikaten hersey otobanda basınca anlaşılıyor;)

genel anlamda kafa burun yürüdük kimsenin kimseyi öyle böyle gecdiği yok...
2-3-4 de kafa kafa ya yürüdğüümüzde oldu yarım 1 boya yakın cıktığımda oldu...
5 de ben erken vites attım mı dou kafa cıkarıyo yarım 1 boy, dou da ki hatayıda ben affetmiyorum:)

2 de bastığımızda ben daha cok avantajlı oluyo gibi me geldi bana, 3 de bastığımızda dou daha avantajlı gibi...

baska videolarda vardır eklenir...

kısacası gecen hafta ben 60 kilo hafiftim bu hafta dou 40-50 kilo arası hafifti;)
benim depo herzamanki gibi doluydu günesede gösterdim...

aracımı zor zamanımda yanımda olupta toplayan
SAVAŞMOTORSPOR TOPKAPI SAVAS USTANIN , KESİNLİKLE TOLGA ABİMİN VE KAAN KARDEŞİMİN EMEKLERİNE SAĞLIK...

DOU CUM TEKRAR TEBRİK EDERİM. GECEN HAFTADAN BU HAFTAYA KAFANDAKİ YANLIŞI DÜZELTTİĞİN İÇİN;)

yasin_R
12-02-2012, 12:48
maşallah araçlara 3. Videoda gns önce basmış sanırım :)

bu sorunu ara ara ikimizde yasadık. Uzun bi süre 2 de 6binde bekledik ama basamadık:)

yasin_R
12-02-2012, 12:51
emegin hakkini verebilenin sonuna kadar arkasindayiz, lafi bile olmaz :)

ya güneş herseyi anladımda abicim o arka silecek plastiğni neden söktünüz:) ehuehueheu gözlerim açıldı:):):)

mehzent
12-02-2012, 12:57
İkinizede masallah bizde sans eseri denk geldik izledik herseyi gozumuzle gorduk :)

Ama
Bu takim muhabbeti ne simdi ?madem ayni takimdiniz ayni takimin adami birbirine karsi arabami soker?Ben sadece saplayacagim adam icin araba sokerim :) hepinizide tanirim ama takim muhabbeti bence heleki gecen haftaki konjnu uzeirine biraz alakasiz olmus :)

Ama tartismadan konusuyo olmaniz guzel bence sadece :) ama bu Typer da kirimizi bi idnece duruyor ya ulan keske satmasaymisim dedim dun kendi kendime seyrederken :)

BurakCengizhanoğlu
12-02-2012, 13:04
Nöbetçi camjip olmuşuz kanka :D

Day Walker
12-02-2012, 13:07
maşallah araçlara güzel denemeler olmuş.

Oz`
12-02-2012, 13:18
Takima dahil olayim ben simdi ozaman rakiplerimiz nelerdir ona gore cokartalim hali saha maci yapar gibi. Yapariz nedir bu komik olmayin takim makim ayni takimdaysa. Denersin kymasassin 2 gun once farkli 2 gun sona farkli konusmayin burda k20 mi lazim peki f20 mi lazim peki baska? 4g63 b16 b18 b20 ee :) baska ne istersniz ? Sacma sapan konusup sosyal mesaj ermeye calismayin burda

Arabalar guzel tebrikler

yasin_R
12-02-2012, 13:24
Yanlis anlamalar ve alakasiz insanlarin alakasiz yorumlarina karsi hazirlikli olmak icin ortalik karismadan boyle bir mesaj vermeyi uygun gordum, ustune alinmani gerektiren birsey yok, (onceki konu ile ilgili fikrimi sorarsan yuz yuze oldugumuz bir zaman anlatirim, burdan yazmayayim)

Bu arada ben karakter olarak alttan alttan mesaj veren biri degilimdir, birsey diyeceksem direk soylerim hic kivirmadan yumusatmadan o yuzden laflarimin altinda bir anlam arama ;)

Takim ile ilgili henuz bir aciklama yok, ama cok kabaca soyle soyleyebilirim, bir olusum var kendi aramizda, bireyselligi azaltmak ve beraber birseyler yapip beraber eglenmek icin olusturulan bir grup diyebiliriz kisaca, dusundugun bir birsey degil yani :)

BİZ TAKIMIZ CÜMLESİ suan yanlış anlaşılmalara yol açaçcaktır, gecen hafta yanlış anlaşılmalardan sorun cıktı bu hafta gırtlak saplama maksadıyla sökülüp gelindiği için...
sen iyi niyetli de olsan yazılanları okuyan art niyet arayabilir, yada konuşmlaraımız arasında olmayan arkadaşlarımız, biz gene bir araya gelir basarız eğleniriz;) herkezle de keyif alırız.

yani cephe alınmış gibi izlenim yaratabilir:)

BaybuRtlu69
12-02-2012, 13:26
Maşallah, Her iki aracada

GNS'in 2008-09 da HondaSquad buluşmasında çekilmiş olan bir fotoğrafını paylaşıyım, arşivde duruyordu.

http://i.imgur.com/PeGLa.jpg

Dou
12-02-2012, 13:46
İki tarafta birbirini yanlis anlayip fevri davranmistir olayin ozu bu

Herkez hata yapabilir benimde yasininde hatasi vardir onemli olan yanlisi duzeltmek

Gunes G.
12-02-2012, 13:49
Takima dahil olayim ben simdi ozaman rakiplerimiz nelerdir ona gore cokartalim hali saha maci yapar gibi. Yapariz nedir bu komik olmayin takim makim ayni takimdaysa. Denersin kymasassin 2 gun once farkli 2 gun sona farkli konusmayin burda k20 mi lazim peki f20 mi lazim peki baska? 4g63 b16 b18 b20 ee :) baska ne istersniz ? Sacma sapan konusup sosyal mesaj ermeye calismayin burda

Arabalar guzel tebrikler

Ben sacma sapan konusmam, olsa olsa sen yanlis anlamissindir. takim olmakta da bir sorun yok, birlik olup beraberce birseyleri yapmanin kimseye bir zarari olmaz aksine faydasi olur.

Arkadaslar yanlis anlamislar birbirini, konusup duzeltmisler aradaki problemi, bu saatten sonra beraberiz demisler, olay bundan ibaret.

Zaten ortada net birsey yok, sadece beraber olalim isteyen birkac insan var, takim dedigimizde bu. Eger ki boyle bir birlik saglanirsa takimda kurulur, takimdakilerinde isimleri yazilir, duyurusu yapilir.

Dou
12-02-2012, 14:01
Takim derken yanlis anlasilmis sanirim biraz

Shell e forma giyip gelmicez merak etmeyin heghe

Ben gunes tolga abi kaan neredeyse her gun gorusuyoruz

Arada bir yasin ve ppr kaanda katiliyor bize

Takimdan kasit birbirine yardimci olmaktan soz ediliyor

Ornek vermek gerekirse benim yasinle ilk denemem tolga abinin ricasi uzerine olmustu, aracin eksiklerini gormek adina mesela. Bende kirmayip gittim yardimci olabilmek icin (bundan 2-3 hafta once) bu vesileyle yasinle tanismistik..

B.Aktepe
12-02-2012, 14:16
maşallah maşallah:)

D.CaN
12-02-2012, 14:18
Maşallah araçlara güzel denemeler oldu dün gece :)

Oz`
12-02-2012, 14:20
Doucum gel forma
Giy gel kanka sikinti yok. :)

ygtrn
12-02-2012, 14:23
dou olm bana bi nargile ısmarlıcan benzinde... senin videoların için yarım depo benzin yedim :D:D:D:D:D

Dou
12-02-2012, 14:25
Benzin manyagisin olm durup durup benzine gidek nargile icek diyon gaghahagagaggs

Hobilerin benzinde nargile icip arabayla cocuk parkini talan etmek

ygtrn
12-02-2012, 14:27
Benzin manyagisin olm durup durup benzine gidek nargile icek diyon gaghahagagaggs

Hobilerin benzinde nargile icip arabayla cocuk parkini talan etmek

aga lpg varsa lpg ye gidek :D:D:D:D:D:D

PPR engineering
12-02-2012, 14:32
özgün sen yanlış anlamışın bu mangal takımı :D:D mangala gidiyoruz her kez beyaz atlet corap giyip hahahah :D:D:D öle takım değil

Oz`
12-02-2012, 14:44
Hemen kadroyu hazirliyordim 11 11 cikardjk :))

Tolga-R
adamlar takim kuralim diyip yardilasilm diyor , forumda belli bi kesimin birbirine hardcore cokcok cekmesi rahatsiz etmiyorda bu takim kelimesi neden bu kadar rahatsiz ediyor onu anlamis degilim …

ysn zkn
maş. süper gitmişler ama trafik olmasaymış daha zewkli olabilirmiş gerçektn :)

Oz`
12-02-2012, 14:54
Tolga yardimlarin sonunuda goruyoruz kardesim skinti yok imali imali azmanin manasi yok ya tolga takim degil topunu tufegini al gel kanka skinti yok

_muhaRRem
12-02-2012, 14:57
offff oz amca acalim bugun su arabayi canm skkn stop

arabayi satmiorm stop

Tolga-R
12-02-2012, 15:03
Tolga yardimlarin sonunuda goruyoruz kardesim skinti yok imali imali azmanin manasi yok ya tolga takim degil topunu tufegini al gel kanka skinti yok

hayırdır neden boyle agresfsin sen neden uzerine alındın? ille belli bir kesimmi toplanıp kendi arasında birşeyler paylaşacak .. nedir bu saldırgan tavrın ? bu gider neki .. insanlar kendileri bişeyler yapalım diyor hemen alay ediyorsun dalga geçiyorsun sonra imzada emeğe saygı diyorsun...

Oz`
12-02-2012, 15:08
Dalga ? Tmm paylasee paylasmami diyoru
? İmali yazma dedim yaziosun bende gs fb macina cevirdim
E var bunda gayet doal neden sinir yaptin:)

kelalper
12-02-2012, 15:14
BİZ TAKIMIZ CÜMLESİ suan yanlış anlaşılmalara yol açaçcaktır, gecen hafta yanlış anlaşılmalardan sorun cıktı bu hafta gırtlak saplama maksadıyla sökülüp gelindiği için...
sen iyi niyetli de olsan yazılanları okuyan art niyet arayabilir, yada konuşmlaraımız arasında olmayan arkadaşlarımız, biz gene bir araya gelir basarız eğleniriz;) herkezle de keyif alırız.

yani cephe alınmış gibi izlenim yaratabilir:)

Nedir kardeşim yanlış anlayan. Bir derdiniz varsa açık açık yazın. Takımız diosunuz başkasını arayıp 3-4 boy geçiyorum takım arkadaşımı diosunuz bu sadece bende değil muharrem e de söylüyorsunuz sonra 3-4 boy olmadığı zaman yanlış anlaşılmış mı oluyor. Kendi yalanınızı bana kitlemeyin. Takımsanız takımsınız ben tek siz hepiniz. Paris e gidiyorum 2 saate. Cuma dönücem. Dediğm gibi laf çevirmeyin delikanlı gibi yazın.

Oz`
12-02-2012, 15:14
Yanlış anlamalar hallolduğuna göre artık rakiplerle denemelere sıra geldi.
Bunu sen yazmadinmi ?

Ahmet.S
12-02-2012, 15:20
Araclara masallah

Tolga-R
12-02-2012, 15:20
Bunu sen yazmadinmi ?

rakip dedim ozgun dusman demedim ... tmm denesinler iste kim kendine n/a typer rakip goruyorsa denesin meganers, s2k, mcs,207rc,cliors, 106gti ....

ademsezer
12-02-2012, 15:22
Bunu sen yazmadinmi ?

özgun msj atıcağın yok buraya yazarken benim ateşlemeyıde yaz barı:D

_muhaRRem
12-02-2012, 15:22
Nedir kardeşim yanlış anlayan. Bir derdiniz varsa açık açık yazın. Takımız diosunuz başkasını arayıp 3-4 boy geçiyorum takım arkadaşımı diosunuz bu sadece bende değil muharrem e de söylüyorsunuz sonra 3-4 boy olmadığı zaman yanlış anlaşılmış mı oluyor. Kendi yalanınızı bana kitlemeyin. Takımsanız takımsınız ben tek siz hepiniz. Paris e gidiyorum 2 saate. Cuma dönücem. Dediğm gibi laf çevirmeyin delikanlı gibi yazın.

ben dolayli yoldan duydum, yasin soylemedi.

Oz`
12-02-2012, 15:23
Neden ustunden attin konuyu tolga ?

_muhaRRem
12-02-2012, 15:23
özgun msj atıcağın yok buraya yazarken benim ateşlemeyıde yaz barı:D

hoop once bennn :)))

kelalper
12-02-2012, 15:24
Muharrem ben sana söylemediğime göre başkalarınada söylenmiş oradan da sana gelmiş. Bende kimseye söylemediğime göre Dou dışında.

LegenD-R
12-02-2012, 15:28
Maşşallah araçlara...

Tolga-R
12-02-2012, 15:30
Neden ustunden attin konuyu tolga ?

yav ne diyorswun anlamoyurum açık yaz . dedikki sıra rakiplerle denemeye geldi. Rakip olarakda araçları yazdık . denensin dedik . bumu üzerinden konu atmak ?

Oz`
12-02-2012, 15:33
:))))))) benden cok daha iyi anliyorsun

levent
12-02-2012, 15:37
Maşallah 2 tarafa da çekişmeli olmuş :)

ibooo
12-02-2012, 15:38
Maşallah bu denemede ygz turboyu sökmüş heralde :D

SEÇKİN172
12-02-2012, 15:47
cam car arkadaş biraz daha önden çekip yapsaymış güzel olaakmış ama genede güzel denemeler olmuş :)

yasin_R
12-02-2012, 16:12

ya sen neyin peşindesin ki hala anlamıyorum...
alınganlık mı yapmak isiyorsun...
kusura bakma ama koyduğum vieolarda yalan söylemediğim gayet acık
birdaha izle istersen

http://www.youtube.com/watch?v=-NPpj9g36gI

dou nun yanlış anladığını kendiside biliyor, ben dou ile sorunumu çözüyorum hala neden olayı tazeliyorsun ki. farkındamısın ama seni aramam neden bu kadar olay olsun ki_?
her kez herkezi arıyo rolling yaparken bile o anda telefnlar calıyo, izlyne aracların içinden...
zaten bu camiada kimin ne olduğunu herkez biliyo...
parise gidiyosun allah yolunu açık etsin... :)

derece43
12-02-2012, 16:36
Maşallah cekişmeli güzel denemeler olmuşş..

BurakCengizhanoğlu
12-02-2012, 16:40
cam car arkadaş biraz daha önden çekip yapsaymış güzel olaakmış ama genede güzel denemeler olmuş :)

Bir ümit yetişiriz diye dedik ama :D Yinede en çok yaklaşan biz olduk :)

Dou
12-02-2012, 16:47
Ya artık uzatmasanız da konu kapansa ne güzel olur, rica ediyorum daha fazla tartışma olmasın.

Ben bir kaç ay nadasa çekiyorum kendimi şanzıman problemimden ötürü, hazır kapak yapacakken şanzımanı da aynı zamanda halledeceğim.

Stock egzoz power :D

Dou
12-02-2012, 17:02
Olayı kendi açımdan anlatacağım ve lütfen tartışma daha fazla uzamasın bitirelim burada.

ya sen neyin peşindesin ki hala anlamıyorum...
alınganlık mı yapmak isiyorsun...
kusura bakma ama koyduğum vieolarda yalan söylemediğim gayet acık
birdaha izle istersen

ygz typer vs gns typer.MOV - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=-NPpj9g36gI)

dou nun yanlış anladığını kendiside biliyor, ben dou ile sorunumu çözüyorum hala neden olayı tazeliyorsun ki. farkındamısın ama seni aramam neden bu kadar olay olsun ki_?
her kez herkezi arıyo rolling yaparken bile o anda telefnlar calıyo, izlyne aracların içinden...
zaten bu camiada kimin ne olduğunu herkez biliyo...
parise gidiyosun allah yolunu açık etsin... :)

Olayın özü opete giderken 2 vs 2 denedik

Ben 2 vs 2 de ağırlıktan ötürü handikaplı oldum ve baya geriye düştüm doğrudur type-r ağırlıktan baya etkilenen bir araç. 3 vs 2 gibi oldu esasında o deneme (bunun sebebi de yasinin bana 2 vs 2 diyip yanına 50 kg adam almasıdır, benim ve yanımdaki arkadaşın zaten ağır olduğu aşikardır), neyse geçti gitti. Orada yasini de tolga abiyi de tebrik ettim ve herkesin içinde 3-4 boy geçiyor dedim açıkça.

Opette Yasin, Alper abiyi aramış ve durumu söylemiş. Benim bundan haberim yoktu orada.

Sonra Opetten dönüşte yandakileri indirip teke tek denedik e-5 e geçene kadar 3-4 kere denedik ve çok yakın gittik. 2 tarafında erken basma-basmama durumuna göre kafa kafaya ile 1 boy arası bir sonuç oluşuyordu.

Ataşehire geldik ve dağıldık.

Sonra deneme gecesi eve geliyorum laptopu açıyorum tech e giriyorum ve Alper abinin mesajını görüyorum, yasin seni 3-4 boy geçmiş hayırdır işin aslı nedir diye. Başımdan kaynar sular akıyor evet 3-4 boy oluyor ama ne şartlarda????

Bende durumu anlattım abi evet 3-4 boy geçiyor 2 vs 2 de ama teke tekte çok yakın gidiyoruz dedim.

Şimdi benim açımdan bakınca, opette değilde, teke tek denedikten sonra ataşehirden dönerken yolda aranmış ve başa baş gitmemize rağmen "3-4 boy oluyor" diye lanse edilmeye çalışılmış gibi geldiği için, "niye teke tek 3-4 boy diyip yalan söylüyorsun?" diye ben Yasin in üstüne gittim.

Meğersem daha teke tek deneme yapmadan Opette aradığı için doğru olanı söylemiş.

Eğer opette aradığını ve durumu bildirdiğini bilseydim, Yasin'in bu kadar üstüne gitmezdim. Ne zaman aradığını bilemediğim için doğru olanı aktarmıyormuş gibi geldi ve bu sebeple tartışma çıktı.

Benim kendi kişisel görüşüm, Yasin in Alper abiyi yada kime bildirmek istiyorsa onu aramak için aceleci davrandığı, benim olayı tam çözmeden-dinlemeden ani ve fevri davranmam olayın başlıca hatalarıdır.

Alper abi ise benim görüşüm olayı bir de diğer taraftan dinlemek istemesinden ötürü bana sormuş olabilir, 1 hafta önce geçtiği ya da yakın gittiği arabanın 6 boy ilerlemesi şaşırtmış olacağından ötürü elbette ki gidişini merak etmiştir ve doğal olarak karşı tarafı da dinlemek istemiştir, zaten telefonda da detaylı konuştuk durumu.

Olayın benim vizyonumdan kısaca özeti budur, lütfen daha da tartışma uzamasın.

kelalper
12-02-2012, 17:29
Yasin ben neyin alinganligini yapicam. Olayi ikiniz yanlis anlamissiniz sanki ortaligi ben karistiriyormusum gibi bana dou ile arami actin diosun. Benden once kime soylediysen onlar olayi dolayli olarak millete yaymis zaten. Yani sen ben dou arasinda olan biten bisey degilmis. Kutlarim araban hizlanmis. Gule gule kullan kardesim. Ama dedigim gibi olayin basrol oyuncusu ben degilim sizlersiniz. Olayin kahramani benmisim gibi araya ucu acik laf atip goz kirpmayin.

SEÇKİN172
12-02-2012, 17:36
artık megane RS leri kötü biliyorum..... :) yeter be ya her konuda kavga çıkarıyosun

Dou
12-02-2012, 17:38
:))))))) benden cok daha iyi anliyorsun

Özgün kusurabakma da bence alıngan davranıyorsun.

Sen de Tolga abi de, Güneş te yeri geliyor görüştüğümüzde - karşılaştığımızda makara muhabbet yapıyoruz.

Aramızda hiç bir gerginlik olmuyor, kimsenin sana kaldırmışlığı ya da sana bir şey demişliği yok.

Hepimiz elimizden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyoruz ama nedense sen sert bir tutum sergiliyorsun :)

kelalper
12-02-2012, 17:45
artık megane RS leri kötü biliyorum..... :) yeter be ya her konuda kavga çıkarıyosun

Cocuum sana ne. Yasin kac basin kac benimle senli benli konusuosun. Sana o samimiyeti kim verdi. Kavga falan da cikardigim yok edilen laflari biliyor musun da ortaya zipliosun.

shero
12-02-2012, 17:48
masallah araclara ikiside birbirinden güzeller

UmutRıza
12-02-2012, 17:52
Maaşallah araçlara ikiside birbirinden sağlam

PPR engineering
12-02-2012, 19:14
Takim derken yanlis anlasilmis sanirim biraz

Shell e forma giyip gelmicez merak etmeyin heghe

Ben gunes tolga abi kaan neredeyse her gun gorusuyoruz

Arada bir yasin ve ppr kaanda katiliyor bize

Takimdan kasit birbirine yardimci olmaktan soz ediliyor

Ornek vermek gerekirse benim yasinle ilk denemem tolga abinin ricasi uzerine olmustu, aracin eksiklerini gormek adina mesela. Bende kirmayip gittim yardimci olabilmek icin (bundan 2-3 hafta once) bu vesileyle yasinle tanismistik..

bize katılıyorlar derken yanlış anlarlar olm :D:D hahah siz zaten güneşle aynı evde devamlı ne yaptığınızı cözemedim muamelecimisiniz nesiniz hahahah :D:D:D

yasin_R
12-02-2012, 19:29
Yasin ben neyin alinganligini yapicam. Olayi ikiniz yanlis anlamissiniz sanki ortaligi ben karistiriyormusum gibi bana dou ile arami actin diosun. Benden once kime soylediysen onlar olayi dolayli olarak millete yaymis zaten. Yani sen ben dou arasinda olan biten bisey degilmis. Kutlarim araban hizlanmis. Gule gule kullan kardesim. Ama dedigim gibi olayin basrol oyuncusu ben degilim sizlersiniz. Olayin kahramani benmisim gibi araya ucu acik laf atip goz kirpmayin.

ben senden baska kimseye bişiy demedim, orda dou kendi ağzıyla herkeze söyledi anladın mı_?

hakikaten be kimseye birsey demedim ok. burda bari hemfikir olalım...

yasin_R
12-02-2012, 19:31
Olayı kendi açımdan anlatacağım ve lütfen tartışma daha fazla uzamasın bitirelim burada.

Olayın özü opete giderken 2 vs 2 denedik

Ben 2 vs 2 de ağırlıktan ötürü handikaplı oldum ve baya geriye düştüm doğrudur type-r ağırlıktan baya etkilenen bir araç. 3 vs 2 gibi oldu esasında o deneme (bunun sebebi de yasinin bana 2 vs 2 diyip yanına 50 kg adam almasıdır, benim ve yanımdaki arkadaşın zaten ağır olduğu aşikardır), neyse geçti gitti. Orada yasini de tolga abiyi de tebrik ettim ve herkesin içinde 3-4 boy geçiyor dedim açıkça.

Opette Yasin, Alper abiyi aramış ve durumu söylemiş. Benim bundan haberim yoktu orada.

Sonra Opetten dönüşte yandakileri indirip teke tek denedik e-5 e geçene kadar 3-4 kere denedik ve çok yakın gittik. 2 tarafında erken basma-basmama durumuna göre kafa kafaya ile 1 boy arası bir sonuç oluşuyordu.

Ataşehire geldik ve dağıldık.

Sonra deneme gecesi eve geliyorum laptopu açıyorum tech e giriyorum ve Alper abinin mesajını görüyorum, yasin seni 3-4 boy geçmiş hayırdır işin aslı nedir diye. Başımdan kaynar sular akıyor evet 3-4 boy oluyor ama ne şartlarda????

Bende durumu anlattım abi evet 3-4 boy geçiyor 2 vs 2 de ama teke tekte çok yakın gidiyoruz dedim.

Şimdi benim açımdan bakınca, opette değilde, teke tek denedikten sonra ataşehirden dönerken yolda aranmış ve başa baş gitmemize rağmen "3-4 boy oluyor" diye lanse edilmeye çalışılmış gibi geldiği için, "niye teke tek 3-4 boy diyip yalan söylüyorsun?" diye ben Yasin in üstüne gittim.

Meğersem daha teke tek deneme yapmadan Opette aradığı için doğru olanı söylemiş.

Eğer opette aradığını ve durumu bildirdiğini bilseydim, Yasin'in bu kadar üstüne gitmezdim. Ne zaman aradığını bilemediğim için doğru olanı aktarmıyormuş gibi geldi ve bu sebeple tartışma çıktı.

Benim kendi kişisel görüşüm, Yasin in Alper abiyi yada kime bildirmek istiyorsa onu aramak için aceleci davrandığı, benim olayı tam çözmeden-dinlemeden ani ve fevri davranmam olayın başlıca hatalarıdır.

Alper abi ise benim görüşüm olayı bir de diğer taraftan dinlemek istemesinden ötürü bana sormuş olabilir, 1 hafta önce geçtiği ya da yakın gittiği arabanın 6 boy ilerlemesi şaşırtmış olacağından ötürü elbette ki gidişini merak etmiştir ve doğal olarak karşı tarafı da dinlemek istemiştir, zaten telefonda da detaylı konuştuk durumu.

Olayın benim vizyonumdan kısaca özeti budur, lütfen daha da tartışma uzamasın.

dou susuyorum... sulu kule karılarından farkımız kalmadı ayıptır.

OmeR-FE
12-02-2012, 19:38
Maşallah 2 aracada...

Dou
12-02-2012, 19:39
dou susuyorum... sulu kule karılarından farkımız kalmadı ayıptır.

Yasin buradan yazışmak bize yaramıyor yanlış anlıyoruz birbirimizi, gerekirse yüzyüze ya da telden konuşalım

Yalnız rica ediyorum kavga etmeyin uzamasın şu tartışma.

Alper abi sendende rica ediyorum lütfen..

Ne olduysa oldu kim ne dediyse dedi bitti gitti artık önümüze bakalım..

GKS TypeR
12-02-2012, 22:22
araçlara maşallah...

BMK TypeR
12-02-2012, 22:23
Her ıkı arabayada maşallah:)

özgün kanka cıkar 8 kışı halı sahada ezelım sızı:)

VTec_king
12-02-2012, 22:35
Maşalah Doğu ve Yasin çok güzel bir deneme olmuş zevkle izledim

ibratice
12-02-2012, 22:39
iki aracada maşşallah DOU şanzımanı bozmasan iyiydi ama napalım.

halilkarakas
12-02-2012, 23:09
tayparlara maşallah..

o scirocco nun specler nedir bilen varmı ?

Honda Type_R
12-02-2012, 23:12
Masallah guzel deneme olmus GNS ye aldigim Parcalar dou nun ekledigi kisa disli ve kullanisi gunesin,yazdigi map iyi is gormus

okan_rs
12-02-2012, 23:19
Araçlara maşaallah güzel denemeler yapılmış.

kelalper
12-02-2012, 23:55
ben senden baska kimseye bişiy demedim, orda dou kendi ağzıyla herkeze söyledi anladın mı_?

hakikaten be kimseye birsey demedim ok. burda bari hemfikir olalım...

Hem fikir olmadığımız başka bir konu yok ki. Sen teke tek denemeden bana haber vermişsin olay buradan patlamış. Ama özelden ettiğin lafları unutmadım Yasin. Onun haricinde başka kimseye söylemediysen söylememişsindir. Ben Muharrem de başka yerden duydu diye biliyordum Dou söyledi diyorsun. Doğrudur orada yoktum bişey diyemem.

yasin_R
13-02-2012, 00:05
Hem fikir olmadığımız başka bir konu yok ki. Sen teke tek denemeden bana haber vermişsin olay buradan patlamış. Ama özelden ettiğin lafları unutmadım Yasin. Onun haricinde başka kimseye söylemediysen söylememişsindir. Ben Muharrem de başka yerden duydu diye biliyordum Dou söyledi diyorsun. Doğrudur orada yoktum bişey diyemem.

seninle o günün sabahı telefnlada konuştuk değil mi.
benim sana kızmamdaki mevzuyu cümle alem anladı ama sen malesef kabul etmiyosun.

canın sağolsun konuyu kapatalım...

kelalper
13-02-2012, 00:12
seninle o günün sabahı telefnlada konuştuk değil mi.
benim sana kızmamdaki mevzuyu cümle alem anladı ama sen malesef kabul etmiyosun.

canın sağolsun konuyu kapatalım...

Tamam Yasin sen haklısın kardeşim. Özür dilerim.

Gunes G.
13-02-2012, 00:24
ya güneş herseyi anladımda abicim o arka silecek plastiğni neden söktünüz:) ehuehueheu gözlerim açıldı:):):)

Normalde arka silecek sokulecekti, paslanmis cikmadi silecek elimizde kaldi :)

BAR22
13-02-2012, 00:26

takımın adı egvtec ve diğerleri :D

Maşallah gns ve ygz tayyara...

gns nin bu havasını çok yakında alıcam herkes rahat olsun...videolarıda xhamster'a yüklicem :D

Gunes G.
13-02-2012, 00:28
Belgesel cekecekmis dogu oyle diyodu en son :)

BAR22
13-02-2012, 00:30
Belgesel cekecekmis dogu oyle diyodu en son :)

gns abartıldığı kadar yürüyen bi araba değil neden büyütüyosunuz gözünüzde 1.6 araba ile tamponunda gidicem onun oturup ağlıcak... ters ilişki yapıcam onla :D

BAR22
13-02-2012, 00:31

şu adamı tayyar şanzumanından bıktırdınız ya adam gibi atın şu vitesleri :D

ygtrn
13-02-2012, 00:37
tayparlara maşallah..

o scirocco nun specler nedir bilen varmı ?

bildiğim kadarıyla...
evotech yazılım
downpipe
komple egzos
filtre var ama belki vardır 3 5 bi ekstra daha

Gürkan
13-02-2012, 01:49
Masallah ikisinide cok cok iyi yuruyolar :) donustede polis olayi garipti yani herif yola atladi :D

Gürkan
13-02-2012, 01:55
bildiğim kadarıyla...
evotech yazılım
downpipe
komple egzos
filtre var ama belki vardır 3 5 bi ekstra daha

bide D.valve baskda bisey yok :)

Dou
13-02-2012, 03:30

8800 - 9000+ rpm çevirince senkromeç maşon sarf malzemesi kategorisine giriyor artık :D

Benim hatam abi rollde 2. viteste otobanda sarınca gaz kesmeyip 3. vitese geçirmeye çalışmamdan ötürü oldu. Bir iki kere ciddi kaçırınca daha da ilerliyor hemen yüksek devirde.

Stock egzozla 1-2 ay az rpm cevirerek kapagi acana ben parcalari alana kadar goturur. Parcalar gelene kadar cadde sahil yardiririm bende napim :) :)

Araba ellerinden öper abi :D Sen olduğun müddetçe içim rahat :)

Dou
13-02-2012, 03:37
gns abartıldığı kadar yürüyen bi araba değil neden büyütüyosunuz gözünüzde 1.6 araba ile tamponunda gidicem onun oturup ağlıcak... ters ilişki yapıcam onla :D

NOS basarak mı tamponumda gidicen :D :D

Kanka beni onumuzdeki 2 ay stock egzozumla gectin gectin videolari xhamstera mi nereye koyacaksan koydun sonrasinda kusurabakma ama NAH gecersin :D elini cabuk tut bence

Atin intikami yapicam sana hahahahhahahahahhahah

Dou
13-02-2012, 03:48
Masallah ikisinide cok cok iyi yuruyolar :) donustede polis olayi garipti yani herif yola atladi :D

Senin arabanda cok guzel kardesim masallah kazasiz belasiz

Bize eslik ettigin yalniz birakmadigin icinde ayrica tesekkur ederim

S.Özeren
13-02-2012, 08:06
yiğit tüpdeki nos u niye açmadın lan :D

maşallah 2 aracada

yoshimura
13-02-2012, 08:13
Maşallah güzel denemeler olmuş.

ernc
13-02-2012, 08:47
Masallah araclara...

Suleyman
13-02-2012, 08:49
Bir tur versenize :hahaha:

EMD
13-02-2012, 09:01
Maşallah her iki aracada.

kelalper
13-02-2012, 09:20
8800 - 9000+ rpm çevirince senkromeç maşon sarf malzemesi kategorisine giriyor artık :D

Benim hatam abi rollde 2. viteste otobanda sarınca gaz kesmeyip 3. vitese geçirmeye çalışmamdan ötürü oldu. Bir iki kere ciddi kaçırınca daha da ilerliyor hemen yüksek devirde.

Stock egzozla 1-2 ay az rpm cevirerek kapagi acana ben parcalari alana kadar goturur. Parcalar gelene kadar cadde sahil yardiririm bende napim :) :)

Araba ellerinden öper abi :D Sen olduğun müddetçe içim rahat :)

Buz gibi havada çıkarsanız olacağı bu. Asfalt buz gibi lastikler buz gibi kar lastiği takın diyecem o da roll da fazla ısınır tırtlar sakat. En iyisi Nisan Mayısda yeni sezona başlamak. Ben o zamana kadar anca cam car olurum

birkan01
13-02-2012, 09:35
maşallah her iki aracada,sahiplerinede allah nazardan korusun çok güzel yürüyorlar gerçekten bende o akşam çok istedim gelmeyi ama ***** ev işleri fln...Umarım yeni bir program yapılır ve bende eşlik ederim:) dou ayrıca geçmiş olsun usta sekromençten dolayı allah daha kötüsünden saklasın...

KMR2-GT
13-02-2012, 10:19
maşallah ıkısınede.bıde sert cekıncede senkolar bozuluyor.

Selcuk_RoL
13-02-2012, 10:20
maşşallah ayağınıza sağlık

yasin_R
13-02-2012, 11:52

sana dikiz aynamdan bakmaya bayılıyorum, sürüngen gibi maşşallah o nasıl bi duruştur...

BAR22
13-02-2012, 13:02
NOS basarak mı tamponumda gidicen :D :D

Kanka beni onumuzdeki 2 ay stock egzozumla gectin gectin videolari xhamstera mi nereye koyacaksan koydun sonrasinda kusurabakma ama NAH gecersin :D elini cabuk tut bence

Atin intikami yapicam sana hahahahhahahahahhahah

stock egsozla yanında yürürüm,filtrenide stock yaparsan içinden geçerim haberin olsun seni o mapper çocukta kurtaramaz kroproda :D

K20SWAP
13-02-2012, 13:08
stock egsozla yanında yürürüm,filtrenide stock yaparsan içinden geçerim haberin olsun seni o mapper çocukta kurtaramaz kroproda :D

Ne konu olmuş bee:)) Bunları doğudan dinlemem lazım acil hastayım gerçekçi anlatımlarına o anı yaşamam lazım :):) Hastasıyım gns nin maşallah maşallah tekrar tekrar

MatraX_07
13-02-2012, 13:22
Masallah araclara

zübeyir
13-02-2012, 13:26
maşallah iki aracada ....

alfistahmet
13-02-2012, 13:34
Senin arabanda cok guzel kardesim masallah kazasiz belasiz

Bize eslik ettigin yalniz birakmadigin icinde ayrica tesekkur ederim

@gurkan: eyv kardesim ne demek her zaman

alfistahmet
13-02-2012, 13:36
sana dikiz aynamdan bakmaya bayılıyorum, sürüngen gibi maşşallah o nasıl bi duruştur...

@Gürkan: eyv abicim saolasın :)

Ö.öztüRk
13-02-2012, 13:56
2 aracada maşallah güzel denemeler olmuş

Dou
13-02-2012, 15:11
Ne konu olmuş bee:)) Bunları doğudan dinlemem lazım acil hastayım gerçekçi anlatımlarına o anı yaşamam lazım :):) Hastasıyım gns nin maşallah maşallah tekrar tekrar

Saolasin goruselim bayadir yoksunuz :)

K20SWAP
13-02-2012, 15:22
Saolasin goruselim bayadir yoksunuz :)
Super charger takmadan gelmem :):)

Dou
13-02-2012, 15:27
Gt35 yakisir sc sux :)

K20SWAP
13-02-2012, 15:34
Fazla kaçar kanki:)

BAR22
13-02-2012, 15:58

Fazla kaçar kanki:)

yok bide harbiden yapsaydınız olum:ofk:

meh66
13-02-2012, 16:31
yok bide harbiden yapsaydınız olum:ofk:

senı sectım pıkacuuuuuu :D:D:D:D:D:D

Dou
13-02-2012, 17:31
Mehmet pikacuya koyan koyana sende pikacu seven kervanina katil hahafa

Yalniz olurda pikacueg ile bi gun gecerse mert +18 diye topic acar hahahaahahahha

BAR22
13-02-2012, 17:55
senı sectım pıkacuuuuuu :D:D:D:D:D:D

hazırmı araban çıkıyomuyuz panpişim :D

Mehmet pikacuya koyan koyana sende pikacu seven kervanina katil hahafa

Yalniz olurda pikacueg ile bi gun gecerse mert +18 diye topic acar hahahaahahahha

senin bu keskin konuşmaların beni benden alıyo hayır kafamı bozucaksın serkanla gidicem notere alıcam k20'yi üstüme geçicem içinden o olucak

Dou
13-02-2012, 17:56
Saygila-r :D

Stock egzozla bende sizle denerim ama sikinti yok

bLackModeL
13-02-2012, 18:08
vdeolar bomba yinee tebrikler arkadaşlarr

meh66
13-02-2012, 19:55
Kanka dogu sana kafayi takmis knka:)))

Dou
13-02-2012, 20:29

Mertle atışmayı seviyorum şaka kaldırıyor çünkü :)

Ha keza bende ona alınmam yalan yok :D

BAR22
13-02-2012, 21:11

kanka serkanla noterde buluşuyoruz yarın k20 benim oluyo cumartesi hava temiz olursa geliyorum dou'ya koymaya :D

Mertle atışmayı seviyorum şaka kaldırıyor çünkü :)

Ha keza bende ona alınmam yalan yok :D

seviyorum seni ve arabanı zaten o yüzden geçmiyorum :D

Dou
13-02-2012, 21:14
kanka serkanla noterde buluşuyoruz yarın k20 benim oluyo cumartesi hava temiz olursa geliyorum dou'ya koymaya :D

seviyorum seni ve arabanı zaten o yüzden geçmiyorum :D

kanka sen önce s2000 geç :hehe:

yarın ibrahim abinin oraya gel de sökük araba gör :D

BAR22
13-02-2012, 21:38
kanka sen önce s2000 geç :hehe:

yarın ibrahim abinin oraya gel de sökük araba gör :D

benden sökük olabileceğinimi düşünüyosun :D bana 10 dakikada tavan ve tüm bakalitleri söktürme :D

hantypR
15-02-2012, 02:12
Bar22 kardesim aracını cok taktir ediyorum helal olsun

BAR22
15-02-2012, 14:30

eyvallah Urfa bey çok saolun...

2 hafta sonra daha fazla taktir edilecek şekilde videolarla burda olucam..

BAR22
15-02-2012, 15:06

bu arada senin sc videolarını bekliyoruz kanka:icon_tup:

yasin_R
15-02-2012, 21:55

hemşoo nerdesin sen yaa:)

RsErdi
16-02-2012, 01:45
maşallah typerlara