PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zaytung incileri

coder
16-02-2012, 03:24
Selamlar
bir çok arkadaşımız biliyordur zaytung haber diye birşey var :D
burada tamamen geyik amaçlı kolpa haberler yapılıyor,
Bende o haberler arasından incileri sizlerle paylaşmak istiyorum :D

-> Türk Tabipler Birliği: ''Tabip kelimesini biz de pek kullanmıyoruz...''
(yozgat konsolosu tonguc bildirdi)

-> Karşıyaka mezarlığı sakinleri için düzenlenen moral gecesinde Fatiha'lar havada uçuştu...

-> Küçüklüğünden beri kızların tuvalete neden sürü halinde gittiğini merak eden Recep YALÇIN(26)
, bıçak altına yatmaya hazırlanıyor...
(EfendiUmit bildirdi)

-> Hukuk devleti ilkesini zedelemek istemeyen AK Parti yönetimi, ilerleyen dönemde bu sistemden tamamen çıkmanın hesaplarını yapıyor...
(lombak bildirdi)

-> Sevgililer günü, bayram namazı saatleri: İstanbul 06:58, Ankara 06:35, İzmir: 07:08...
(coscos bildirdi)

-> Whitney Houston'un ölümüne ilişkin açıklama yayınlayan Saadet Partisi'nden yeni açıklama: "Metallica çok bozdu..."
(valmont bildirdi)

-> Kandil, yılbaşı derken yanlışlıkla sevgililer günü mesajını da çoklu gönderen E.T'ye eniştesinden olumlu yanıt: "Ben de sana karşı boş değilim..."
(erenet bildirdi)

-> 14 Şubat'ı yalnız geçireceği artık kesinleşen Gökmen Kısacık(26)
, cebinde kalacak olan yüklü meblağ ile kooperatife girmeye hazırlanıyor...
(Gılifdar bildirdi)

-> Guns N' Roses 'November Rain' solosunu çalışmak için gitarı eline alan genç, 'Sevdan Bir Ateş' akorlarıyla moral buldu...
(bloodlittle bildirdi)

-> Patara antik kentinde sürdürülen arkeolojik kazı çalışmalarında, M.Ö. 3000 yılına ait, içlerinde Facebook'ta paylaşmalık sözlerin de olduğu çok güzel yazıtlara rastlandı...
(Murat Ergün bildirdi)

-> 14 Şubat'ta sevgilisini eve davet etmeyi düşünen genç, içlik koleksiyonunu Kızılay'a bağışladı...
(ddddaps bildirdi)

-> CHP, Ronaldo'nun fizik kanunlarını alt üst eden golünü Anayasa Mahkemesi'ne götürmeye hazırlanıyor...
(Toraman bildirdi)

-> Özel bir terör örgütünde orta düzey yöneticiliğe kadar yükselen MİT mensubu A.T.(30)
, sosyal hakların yetersizliği nedeniyle kariyerine perakende sektöründe devam etme kararı aldı...
(Baba bildirdi)

-> Hiçbir hastalığa iyi gelmediği gerekçesiyle halk tarafından yüz üstü bırakılan yaban otuna Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı sahip çıktı...
(skovde bildirdi)

-> Tinercilerle Cuma Namazı kılan Başbakan'ın bu sefer de ne anlatmak istediği anlaşılamadı...
(mtaylan bildirdi)

-> Star TV: "Evet, Bodyguard filmi yayınlanacak..."
(Mincuk bildirdi)

-> Yasadışı ıslık çalan protestoculara polis leblebi tozuyla müdahale etti...
(Murat Ergün bildirdi)

-> Facebook yönetimi, bugün 'Whitney Houston - I will always love you' videosunu paylaşan ilk 10.000 kişiye Iphone 4s hediye edeceğini açıkladı...
(sarioz bildirdi)

-> İsviçreli bilim adamları, Cnbc-e'yi okurken ilk 4 harfi İngilizce okuyup 5. harfi Türkçe okumamıza sebep olan geni buldu...
(daywalker1907 bildirdi)

-> Amatör fotoğrafçı korkusu nedeniyle 7 yıldır evinden çıkamayan Refet Ali YALÇIN(76), botoks yaptırmaya karar verdi...

Sevgililer Günü’nde Kız Arkadaşına Sürpriz Olarak St.Valentine’e Mevlüt Okutan Genç, Terk Edildi :D
Zaytung - Sevgililer Günü’nde K1z Arkada_1na Sürpriz Olarak St.Valentine’e Mevlüt Okutan Genç, Terk Edildi (http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=165325)

Yiğit G.
16-02-2012, 11:12
abi profil foton cok itici actıgın her konuya negatif bakıyorum allah için değiştir fotonu :)

coder
16-02-2012, 11:25
abi profil foton cok itici actıgın her konuya negatif bakıyorum allah için değiştir fotonu :)

Niye abi sexy değil miyim :D

cliver
16-02-2012, 12:12

bence iyi reiz foton 10 sun :D

tuner faruk
16-02-2012, 12:26

%90 ı erkek olan bi foumda sexy olma çabası neden :D:D

berkay_aydin
16-02-2012, 12:27
:D :D Doğuş gibi bence