PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cooper S sorgusu "biraz acil"

FaBeRgE
19-02-2012, 13:34
Mini Cooper Cooper S 2008 Model 42.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 68918799 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mini-sahibinden-acil-satilik-2008-mini-cooper-s-68918799/detay)

araç sahibi ile telefonda görüştüm, aracından son derece emin. Gelin baktırın diyor. Bende nasip olursa hafta içi bakmaya gidicem. Tanıyan eden varsa yorumlarını bekliyorum, boşuna oralarda vakit ve nakit kaybetmeyelim:icon_tup:

cabriolet
19-02-2012, 13:40
kokular geldiyse gelirken kokularıda getir ya :D bu arada arabayı daha önce hiç görmedim o yüzden bişey diyemem valla :)

TarikS
19-02-2012, 13:42
Sali gunu once ben baktirayim sonra sen gel abi hic ugrasma bence :)

Araci olacagim icin bi AYN'ye Yusuf ustaya gotururum bi de Ozgenc'e Adem abiye, isimizi garantiye alalim icimize sinsin iyice :)

FaBeRgE
19-02-2012, 13:44
kokular geldiyse gelirken kokularıda getir ya :D bu arada arabayı daha önce hiç görmedim o yüzden bişey diyemem valla :)

Eskişehirde hala kokular,yoksa geldiği gibi kargo yapıcam zaten :D

Araci olacagim icin bi AYN'ye Yusuf ustaya gotururum bi de Ozgenc'e Adem abiye, isimizi garantiye alalim icimize sinsin iyice :)

Tamam Tarık bi baktır bakalım ne gerekiyosa yaptır hallederiz aramızda :)

Kekuti*
19-02-2012, 14:02

aynen AYN bi baksın :) yusuf halledeer