PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalyada Performans Garageda Çalışan Varmı

RafetAraç
26-02-2012, 18:47
S.a arkadaşlar. Antalyada akdeniz üniversitesnde otomotiv bölümü okuyorum. Ve okuduğum bu bölümle ilgili olduğu için herhangi bir garageda çalışmak istiyorum. Özellikle motor yükleme işlerinin yapıldığı bir yer olursa çok iyi olur. Mekanik bilgm vardır ve elimde yeteri kadar anahtar tutar. Bu konuda yardım edebilecek abilerim yada arkadaşlarım varsa şimdiden teşekkürler.

RafetAraç
26-02-2012, 21:09
Güncel diyelim

RafetAraç
27-02-2012, 00:06
2.sayfa günceli

maxpower
27-02-2012, 00:15
dostum sana bi tavsiye

git dükkanlarına, ellerini sık tanıt kendini, ne istediğini söyle. netten fln olmaz, tanıdık bulmaya da çalışma. gidip senin tanışman daha samimi sıcak olur.
nası olsa sen bu işi yapmak istiyorsun muhtemelen çok fazla maddi bi beklentinde yok, kısmetinde varsa olur orası olmazsada başka yer olur

RafetAraç
27-02-2012, 00:36
dostum sana bi tavsiye

git dükkanlarına, ellerini sık tanıt kendini, ne istediğini söyle. netten fln olmaz, tanıdık bulmaya da çalışma. gidip senin tanışman daha samimi sıcak olur.
nası olsa sen bu işi yapmak istiyorsun muhtemelen çok fazla maddi bi beklentinde yok, kısmetinde varsa olur orası olmazsada başka yer olur

anladm hocm yorumun için çok teşekkürler. Ama sanayide hangi dükkana gdeceğmi bilmiyorumki. Kim ne iş yapar neci hiç bı fikrm yok yani. Dedim belki forumdan biri çıkar referans olur amacıyla yazdm. Tekrardan yorumunuz için teşekkr ederm.

RafetAraç
27-02-2012, 13:08
Güncelleme