PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hyundai Elentra

SemTR
28-02-2012, 14:37
yeni Hyundai elentra hakkında yorumlarınızı almak istiyorum... ?

onursumer
28-02-2012, 14:52
sadece benzinli seçeneği olması dışında bence eksik bir yanı yok

hem tasarım hem konfor ve sundukları olarak sıfında iyi :)

SkY
28-02-2012, 14:55
hyundai ve kia hem tasarım hemde kalite anlamında kendini aştı bence..elantra da kendini çok geliştirdi bence.keşke dizeli de olsaydı satışta

Emre Akçay
28-02-2012, 15:37
Bende herhangi bir sorununu görmedim. Test sürüşüne katıldık. Yalıtım olsun, performans olsun güzel geldi.

yoshimura
28-02-2012, 16:02
Görsel ve donanım olarak çok güzel bir araç ancak performans olarak nasıldır bilmiyorum. Hunday baya geliştirdi kendini eskisi gibi değil artık..

TaGo
28-02-2012, 16:06
Yalıtım olarak çok başarısız. Ben otomatiğini kullandım. Araç okadar çok bağırıyorki gaza basmaktan korktum. Otomatik olmasına rağmen motor kasaya fena gelmemiş, ama dediğim gibi yürümek için gaza basmak şart.

ÜSTÜNERC
29-02-2012, 15:05
1 temmuz gunu satın aldım trabzonda satılan ılk elantra.mode paketı yanı 15 kapak jant olan modeller sag sola cekme problemı var 15 jant aracı kaldırmıyor tek sorunu o 16 jant lastıkle herangı problem yok.bızzat kendım buldum uyguladımm servısten garantıten jant lastık takıldı.arac 10 numara bı arac zaten genıs aıle arabası 132 hp olmasıda cok ıyı 1.6 gıdısı falan supper.kıs aylarında bıraz fazla yakıyor dogal olarak uzun yolda 225 kurus yakıyor sehır ıcı yaktıgı klıma acıkken 350 yi gecmez

ÜSTÜNERC
29-02-2012, 16:45
Yalıtım olarak çok başarısız. Ben otomatiğini kullandım. Araç okadar çok bağırıyorki gaza basmaktan korktum. Otomatik olmasına rağmen motor kasaya fena gelmemiş, ama dediğim gibi yürümek için gaza basmak şart.

abı manueller gıtmıyor zaten.aksam oluyor hızlanana kadar.bende manueli var 1.vites 60 a yakın yani.5.vites 220 yaptım ki dahada gıdıyordu yani.aracınn 15 jantlarda guvenlık sıkıntısı var sadece arkada yük verken bagajda bavul vs agırlasınca 15 jant lastık ıyıce kaldırmıyor aracı saga sola cekmeler baslıyor.nasıl ayak numaranız 42 ise 40-41 numara ayakkabı gıymıs gıbı oluyor.bızım aracımızdada vardı bı problem hyundai servıslere cokca sıkayet gıdıyor ve herkes mahkelemelık.bızım trabzondandaki bayi cok yakın aile dostumuzdu.daha cabuk hallettık istanbuldan mudurler geldı falan arabayı test ettıler kanıtladık 16 jant lastık garantı tarafından takıldı.bılmeyen yeni elantra sahıplerıne veya alacaklara duyulur.bakın kesınlıkle dıyorum arac gercekten mukemmel gidişi falan 10 numara tek sıkıntısı 15 jant lastıkte boyle problemı var.16 jant lastıkle kesınlıkle yapmıyor.bızzat denedım test etttım.kanıtladım hyundaiyeyede. ama aractan her sekılde memnunuz 1 temmuzdan berı bızde cok sukur sıkıntısı cıkmadı gayet guzel bır arac.ama otomatık kesınlıkle almayın derım.cunku cok gec hızlanıyor ve yakıtı fazla yakıyor.manuel cok uygun ve daha seridir.