PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sahibinden hakkında

SK79
01-03-2012, 02:39
arkadaşlar ***** alışveriş sitesinden alışverişler artık tek çekim olmuş vade yapmıyor3 gündür almaya çalıştığım bi ürün vardı ama taksit olmayınca alamadım haliyle tek slipte ağır geliyor bütçeye ne olacak bakalım bundan sonra her :mad:

Trance-R
01-03-2012, 02:40
taksiti kaldırdık ,
tek çekim oluyor artık.

SK79
01-03-2012, 02:44
ufak tefek şeylerde tek çekim sorun olmuyor ama fiyatlı bişey almaya kalksanız bütçeyi üzer

taksiti kaldırdık ,

sizin siteyle bir ilginiz varmıydı acaba?

Ahmet Saraçoğlu
01-03-2012, 02:49
ooo , çok alışverişime vesile oldu ama yüksek meblağda büyük handikap...direkt biter gözümde

ProdriveSTI
01-03-2012, 02:55
selam arkadaşlar

:) Aleyküm Selam

Trance-R
01-03-2012, 02:56
aynen , büyük meblağlarda sorun zaten .
alternatif e-ticaret siteleri öne çıkmaya başladı bile , fırsat bu fırsat deyip...

darkmoon
01-03-2012, 03:27
ben sahibindenden alış veriş yapmıyorum aslında yapamıyorum nedenide kredi kartımla girdiğimde beni devamlı bir siteye yönlendiriyor kart onaylaması gibi bir şey istiyor bankamı aradım bazı sitelerde o siteye yönlendirme oluyor dedi adını unuttum şimdi visa nın sitesi galiba ama benim tek sahibindende başıma geliyor ebaydan alıyorum gittigidiyordan alıyorum hepsiburadadan deveyükünden daha pek çok siteden alış veriş yapıyorum yeri geliyor bin tl lik şeyde alıyorum yeri geliyor 10 tl lik şeyde alıyorum daha hiç beni o siteye yönlendirmedi bir sahibindende oluyor o yüzden alış veriş ordan yapamıyorum satıca mesaj çekiyorum gg de dükkanı varsa ordan alıyorum yada ordan açmasını rica ediyorum bunuda madem sahibindende çalışan bir arkadaş var söyliyim.. kartım bankam hsbc bu arada yurtdışına çok çıkdığım için havaalanı ve yurtdışı olanakları en iyi banka olduğu için tek kullandığım kart..

mad_max1978
01-03-2012, 03:38
taksit kalktıysa alışverişin pek bir avantajı kalmamış ordan o zaman yaw:(

rapstar
01-03-2012, 03:50
selam arkadaşlar
http://www.techturkey.com/forum/search.php?searchid=13838891
:icon_wack

fdogan
01-03-2012, 04:16
sanalpazar her zaman daha cazip gelmiştir bana pesin fiyatına taksit imkanları, komisyon oranları ve kargo fiyatları

SK79
01-03-2012, 05:15
sanalpazar her zaman daha cazip gelmiştir bana pesin fiyatına taksit imkanları, komisyon oranları ve kargo fiyatları

bazen satıcıları o siteye yonlendirdiğimde oluyor ama fazla bilinmediği için güvenmeyende oluyor en azından vade farkı koymuyorlar ben müzik sistmimi sp. üzerinden aldım

Trance-R
01-03-2012, 05:41
ben müşteri hizmetlerindeyim.
tek çekim oluyor artık ve daha değişik bir proje var onu benimsediler ... bilgim yok ...
3d secure , şifreleme sistemi olduğundan dolayı alışveriş yapmak biraz daha güvenli.
gittigidiyordan bende şu an 3D şifrem olmadığından dolayı alışverişi tamamlayabiliyorum.
ama ; sahibinden.com'da alışveriş yapamadım...nedeni ; 3d ...
o da ; bankanızın çağrı merkezini arayıp istemeniz dahilinde sorun ortadan kalkacaktır.

sorularınız , isteklerinizi ... destek@sahibinden.com'a fırlatın ;) , arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

sanalpazar daha cazip ama bilinmiyor ve güvenilmemesi normal...gittigidiyor'un zaten çizgisi belli.Sitelerini belli etmek için sanatçılar ile işbirliği yapan ve harika paralar ödeyen diğer e-ticaret siteleri de değişik işlemler peşindeler ya bakmayın :) veyahut , dizilerde altyazı şeklinde geçen net siteleri reklamları göze çarpmıyor değil.

saygılar.

darkmoon
01-03-2012, 07:40
ben bankama dedim 3d securityden siz bana şifre verin diye biz yapamayız hiç bir şekilde sizin şifrenizi isteyemeyiz siz direk site üstünden yapın dedi site üstünden yapmaya çalışınca her defasında ve farklı zamanlarda site hata veriyor hatta internet bankacılığındaki kadında deneme yapdı ondada hata verdi 3d security sitesi herhalde arıza var dedi bende bu kaçıncı dedim sonra sahibindene mesaj çekdim o konuda bir bir şey yapamıyoruz bankanızla ilgili bir sorun dedi yani anlıycağınız ortada bir top var her kez birbirine paslayıp duruyor zaten bir sahibindende böyle bir şey olduğu içinde hiç üstelemedim artık..

benim internet üstünden yurt içi büyük siteler uluslararasında ise ebay made in china alibaba v.b alış veriş yapmadığım site yokdur daha hiç birinde bu 3d security olayı ile karşılaşmadım eminim bu sıkıntıdan tek ben muzdarip değilimdir binlerce insan vardır kaybeden neticede sahibinden oluyor..

barutçu
01-03-2012, 07:44
HSBC arayacaksınız;
"kartımın online olarak 3d güvenlik işlemlerinde şifre sormamasını istiyorum 3d güvenlik iptal olsun"
diyecekseniz iptal edecekler.

darkmoon
01-03-2012, 07:51
HSBC arayacaksınız;
"kartımın online olarak 3d güvenlik işlemlerinde şifre sormamasını istiyorum 3d güvenlik iptal olsun"
diyecekseniz iptal edecekler.

gerek yok ben daha pratik yol buldum sahibinden online olarak alışveriş yapmıyorum :D tek sıkıntı o sitede çünkü.. ;)

baha38
01-03-2012, 08:13
Sahibindende artık kendini bitirecek desenize gıcık olmaya başladım zaten tek çekim kimse almaz.