PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Park Sensörü Yardım

Berguc
01-03-2012, 06:39
Arkadaşlar merhaba;

2001 model Corsa C aracıma park sensörü taktırmayı düşünüyorum. Toolmax ve Fiat'ın örjinal park sensörlerini buldum. Aşağıda ki linklerde olanlar. Hangisini almamı önerirsiniz?

Orjinal Fiat Park Sensörü Her Araca Uyumludur.Ekranısız - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 66549633 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-orjinal-fiat-park-sensoru-her-araca-uyumludur-66549633/detay)

Elektronik / TOOLMAXX PARK SENSÖRÜ sahibinden.com'da - 76014564 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-toolmaxx-park-sensoru-sesli-alarm-turkce-toolmaxx-park-sensoru-76014564/detay)

Bide arkadaşlar aracıma vites topuzu, el fren tutacağı ve pedal seti almak istiyorum. Önerebiliceğiniz Bursa veya İstanbul Anadolu yakasında bir yer var mı? Sade ve şık bir şeyler arıyorum. Marka olması önemli değil. Kaliteli olması önemli. :)

darkmoon
01-03-2012, 07:32
park sensöründe cenmax alın türkiyede en garantili kaliteli markalardan biridir

redbaron
01-03-2012, 07:38
bu linklerdekilerin hepsi cin isi ve igrenc bir ses cıkarıyor.Tam verimlide calısmıyor.Bende birsey sorcam .insan gibi fiyata orjinale yakın polifonik sesli bir park sensoru var mıdır ?

Berguc
01-03-2012, 08:19
bu linklerdekilerin hepsi cin isi ve igrenc bir ses cıkarıyor.Tam verimlide calısmıyor.Bende birsey sorcam .insan gibi fiyata orjinale yakın polifonik sesli bir park sensoru var mıdır ?

Pek sanmıyorum olduğunu. :) İnsan gibi fiyata olunca aletin sesiyle sen insanlıktan çıkıyorsun.

darkmoon
01-03-2012, 08:29

Polyfonic kısmını bilmem ama piyasada en kaliteli park sensörü Valeo benim bildiğim... orta halli fiyatı iyi kaliteli cenmax mtec inde parksensöründen memnun çok kişi duydum..

Berguc
01-03-2012, 15:16
Linkte verdiklerimi kullanan var mı arkadaşlar? Toolmaxx olanı.

bLackModeL
01-03-2012, 17:34
bim sattı bi ara arkadasım aldı 43 tl gıbı bı cuzı bı rakama hala kullanıyo hıc bı sıkıntı olmadıı

drummer582
01-03-2012, 17:40
Toolmax ben eski aracimda 2 yil kadar kullandim hic sorun yasamadim cokda memnundum hatta yedekte tutuyorum bitanede daha yeni arac alinca taktircam

Berguc
01-03-2012, 20:28
bim sattı bi ara arkadasım aldı 43 tl gıbı bı cuzı bı rakama hala kullanıyo hıc bı sıkıntı olmadıı

Bim'in sattığından haberim yoktu. :) Teşekkürler yorumun için.

Berguc
01-03-2012, 20:29
Toolmax ben eski aracimda 2 yil kadar kullandim hic sorun yasamadim cokda memnundum hatta yedekte tutuyorum bitanede daha yeni arac alinca taktircam

O zaman 50 liraya toolmaxx iyi bir karar sanırım. Sesi diğer arkadaşın dediği gibi rahatsız edici mi? Siz kullanmışsınız bilirsiniz.

cagri-35
01-03-2012, 20:29
Yetkili serviste bu dışarıda takılan 70-80 liralık sensör takımlarını bizzat 250-300 tl den çakıyorlar :)

Çok kalitesizini almazsanız problem yaşamazsınız.

Berguc
01-03-2012, 20:33
Yetkili serviste bu dışarıda takılan 70-80 liralık sensör takımlarını bizzat 250-300 tl den çakıyorlar :)

Çok kalitesizini almazsanız problem yaşamazsınız.

Kesinlikle öyle Çağrı. Serviste bir çok şeye en az iki katını koyup satıyorlar. Verilen paraya yazık.

drummer582
01-03-2012, 20:35
O zaman 50 liraya toolmaxx iyi bir karar sanırım. Sesi diğer arkadaşın dediği gibi rahatsız edici mi? Siz kullanmışsınız bilirsiniz.

Hayir ben sesinden cok memnundum sensor kalitesi malzeme kalitesi fena degildi en azindan 2 sene sorunsuz kullandim,aracin yeni sahibide hala kullaniyor.tavsiye ederim

Berguc
01-03-2012, 21:13
Hayir ben sesinden cok memnundum sensor kalitesi malzeme kalitesi fena degildi en azindan 2 sene sorunsuz kullandim,aracin yeni sahibide hala kullaniyor.tavsiye ederim

Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Kararlaştırdım Toolmax alıcam. Bide son olarak 50 lira iyi bir fiyat mı peki? Montajı kolay oluyor mu bu sensörlerin. Elektrikçiye götürsem tamponu usturuplu delip yapabilir mi? Veya nereye yaptırmak lazım? Çok soru sordum ben kullandım diyince siz. :)

drummer582
01-03-2012, 21:20
Rica ederim :) bence fiyat-kalite gayet iyi.iyi bir elektrikci yada oto aksesuarci 20tlye montaj yapar.hatta elektronikten biraz anliyorsaniz kendinizde yapabilirsiniz.montaj icin aparat kutunun icinde mevcut

Berguc
01-03-2012, 21:27
Rica ederim :) bence fiyat-kalite gayet iyi.iyi bir elektrikci yada oto aksesuarci 20tlye montaj yapar.hatta elektronikten biraz anliyorsaniz kendinizde yapabilirsiniz.montaj icin aparat kutunun icinde mevcut

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için. Hiç anlamıyorum elektronikten. Elektrikçim var ona yaptırırım. Yorduk sizide. Kusura bakmayın. Tekrar teşekkür ederim. :)

drummer582
01-03-2012, 21:29
Rica ederim yardimci olabildiysem ne mutlu...bilgi paylasimi icin burdayiz :)