PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şile Muane İstasyonu Yardım

ugr_kskn
02-03-2012, 12:38
Arkadaşlar yarın 3 martta sabah 9-9.30 muanem var randevuyu vs aldım araç çok basık olduğu için önlere orjınal yayları taktırdım standart korna taktırdım jdm parkları iptal ettim katalizörü taktırdım son susturucu vs hepsi orjınal sadece cam filmi mevcut acaba sıkıntısız bir şekilde muaneden geçer miyim ya da şilede tanıdığı bu konudua yardımcı olabilecek birisi varsa çok iyi olur bu kadar sıkıntıya gireceğime bi aksilik çıkarsa veririm 50-100 daha uğraşmayayım diyorum :((

Kekuti*
02-03-2012, 12:40
şileden zindan cam film'li sos susturuculu aracı geçirdik sadece motor numarası okunmuyor diye not yazmışlardı. Sene 2010 nisan :)

ugr_kskn
02-03-2012, 12:41
şileden zindan cam film'li sos susturuculu aracı geçirdik sadece motor numarası okunmuyor diye not yazmışlardı. Sene 2010 nisan :)

2 sene önce babamın aracını götürmüş tamamen memur arabası didik didik aramışlardı çok uğraştırıyorlar :(

levent
02-03-2012, 15:04
Cam filminden hafif kusur geçilmiyor muydu?

ugr_kskn
02-03-2012, 15:17
Cam filminden hafif kusur geçilmiyor muydu?

Banada hafif kusurla geçiliyor denilince filmleri sökmedim o kadarda koyu değil ama aracın rengi turkuaz olunca dikkat çekiyo

Skyhawk34
02-03-2012, 16:26
bendede headers düz boru ve otto 60 lık egsoz var katalizörü ve egsozu (orjinalleri yani depomda) ortalama nekadara değişir düz boru komple cıkacak katalizör ve orjinal egsoz takılacak
headers kalsa sorun olurmu

Kekuti*
02-03-2012, 16:52
yani şöyle söyliim. Arkadas önlemini zaten almış. Bende Tüvtürk TR'ye geldiğinden beri 4 5 kere muayeneye soktum arabalarımı. En rahat olan yer Şile'ydi. :)

gidip dağ havası almak güzel oldu yollarda iyiydi ben gittiğimde. Sıkıntı yaşamadım hatta makara muabbette yapabildik. Dövücek gibi Mercedes'i yaratan mühendis tavırlarında konuşmalar falan yoktu. Rahatça geçtik.
Önlemini alan için bence rahat biryer Şile. Çünkü çok fazla sırada olmuyor

Kekuti*
02-03-2012, 16:58
valla bi arkadasım 3.30'unu muayeneye götürürken headers'ı sökmedi, filmleri söktü. komple orginali taktı ama headersta duruyordu. sıkıntısız geçtiğini belirtti. Coilover falanda var ve basık bi araç ayrıca. Amortisorden sıkıntı olacagını sanmıyorum. Farın sinyalin sisin çalışşsın, sesi düzgün çıksın. Emisyonu dışarıda alıp git pulunu borcu olmasın sıkıntı yok :)

ibooo
02-03-2012, 17:01
Şiledeyim herhangibişey lazım olursa yardmci olurum

ugr_kskn
02-03-2012, 19:08
Yarın şiledeyim inş. muaneden sıkıntısız geçerim tanıdık olsaydı orda iyi olurdu :(((

Frid
02-03-2012, 20:28
cam film hafif kusur zaten, headers sıkıntı olmaz

dip not: güzel kardeşim tanıdık vs vs gibi adamlara 5 tl dahi vermektense eksik neyse yaptırırım 10 kerede gitsem yaptırıp giderim.