PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GPS Takip Cihazi (cocuk icin) Hakkinda bilgisi olan?

Germanci
04-03-2012, 00:14
Beyler 5 yasindan kucuk cocuga takilabilecek yurtdisindada kullanilabilecek mumkun olabildigince kucuk ve farkedilmeyecek birsey ariyorum. Bir kac tane buldum fakat baya buyuk geldi bana kol saati gibi birsey ama saatten baya buyuk. Ben daha kucuk birsey ariyorum dedigim gibi farkedilmesinide istemiyorum ne cocugu rahatsiz etsin nede disardan anlasilabilsin. Varmi bu tur urun imal eden tanidiginiz yada getiren bi yardimci oluverin bilgisi olanlar lutfen....

crused
04-03-2012, 00:20
yolculuk nereye yoksa ozeldinde yanima mi geliyon haciiii :)))

Germanci
04-03-2012, 00:27
Ne yalan diyim ozledim senide, okadarda deil :). İnsAllah yine bi Umreye gitme ihtimalim var. Gecen sene gittigimde Mekkede bi iki tane yana yana cocugunu arayanlari gormustum acayip icim sizlamisti benim kiz bukadar hareketli degildi simdi fir donuyo ortalikta tedbir almak istiyorum gelci gotureyimmi goturmeyeyimmi hala karar vermedim gecen sefer zor olmustu cocukla.

Göki,ZD
04-03-2012, 00:30
Ramazan umresı dısında çocuga sahip olunamıcak kadar kalabalık olmuyor ki..

Allah Hacı olmayıda nasip etin inşAllah..

crused
04-03-2012, 00:32
Ne yalan diyim ozledim senide, okadarda deil :). İnsAllah yine bi Umreye gitme ihtimalim var. Gecen sene gittigimde Mekkede bi iki tane yana yana cocugunu arayanlari gormustum acayip icim sizlamisti benim kiz bukadar hareketli degildi simdi fir donuyo ortalikta tedbir almak istiyorum gelci gotureyimmi goturmeyeyimmi hala karar vermedim gecen sefer zor olmustu cocukla.

hacim valla bence gotur derim oranin guzeliklerini ferahlini en sevdiklerinle yasa bence. belki biraz zor olur ama birlikte geriye donup baktiginizda ailecek diyebilcegin bi an olur iste yarim kalmammis olursun ;) bence yegenimide takip cihaziyla gotur derim bu arada beni o kadar cok ozlemedigine de icerlemedim degil :))) cok opuyorum kanakam

Germanci
04-03-2012, 00:36
Ramazan umresı dısında çocuga sahip olunamıcak kadar kalabalık olmuyor ki..

Allah Hacı olmayıda nasip etin inşAllah..

Amin herkeze en kisa zamanda gitmeyi nasip etsin. Acikcasi gecen sene Nisanda gitmistim inan bana adim atilmiyordu zem zem tower in hemen arkasindaydi otelim normalde 3 dakikada odadan Hareme gidebiliyordum ilk 2 gun sonra bi akin oldu 20 dakikada zar zor gitmeye baslamistim.

hacim valla bence gotur derim oranin guzeliklerini ferahlini en sevdiklerinle yasa bence. belki biraz zor olur ama birlikte geriye donup baktiginizda ailecek diyebilcegin bi an olur iste yarim kalmammis olursun ;) bence yegenimide takip cihaziyla gotur derim bu arada beni o kadar cok ozlemedigine de icerlemedim degil :))) cok opuyorum kanakam

Kanka gecen sene goturdum iste o sebepten bu sene emin degilim cidden cok zor oluyo gelci hanim hicbisi olmaz sıkıntıyı ben cekicem sanane diyo ama bilemiyorum.

crused
04-03-2012, 00:38
Amin herkeze en kisa zamanda gitmeyi nasip etsin. Acikcasi gecen sene Nisanda gitmistim inan bana adim atilmiyordu zem zem tower in hemen arkasindaydi otelim normalde 3 dakikada odadan Hareme gidebiliyordum ilk 2 gun sonra bi akin oldu 20 dakikada zar zor gitmeye baslamistim.

Kanka gecen sene goturdum iste o sebepten bu sene emin degilim cidden cok zor oluyo gelci hanim hicbisi olmaz sıkıntıyı ben cekicem sanane diyo ama bilemiyorum.

ee o zaman ne kanak sen bence acile gps i bul :)

Germanci
04-03-2012, 01:01
Ariyorum olm iste buldugum en kucuk cihaz 5 cm x 3,5cm kola takiliyo cok buyuk...

EgemeN.
04-03-2012, 01:24
Boyutunu bilmesemde turkcell'in çocuklar için çıkardığı Nu.M8 vardı hala satılıyor mu bilmiyorum.Saat şeklinde gps resimlerde çok kaba durmuyordu hatta pembesi de vardı.Şimdi baktım bi siteden alıntı yapaym;

''Turkcell’in akıllı kol saati olarak adlandırdığı saat sayesinde, çocuklarınızın nerede olduğunu; SMS ile öğrenebilir, harita üzerinden anlık izleyebilir, tanımladığınız güvenli bölge dışına çıktıklarında SMS ya da e-mail ile bilgilendirilirsiniz. Turkcell’in ”TurkcellNum8″ ismini verdiği bu akıllı saati dünyada ilk kez bir operatör tarafından kullanıma sunuluyor.

Kesilmeyen ve çıkarılamayan kol saati sadece ebeveynler tarafından özel bir güvenlik sistemiyle takılıp, çıkartılabiliyor. Bu güvenlik sistemi ise; saati açmak için ebeveynin SMS komutuyla ya da portal üzerinden ”Kayışı çöz / Kapat” düğmesine basarak sistemi devre dışı bırakması gerekiyor. Ebeveyn kontrolü olmadan saat çıkarılırsa, ‘saat izinsiz çıkarıldı” mesajı belirlediğiniz hatta kısa mesaj olarak gönderiliyor.''

Resim;
http://www.maxicep.com/resim/turkcellden_akilli_saat_turkcellnum8_ozellikleri_f iyati_resimleri.jpg

Satışı devam ediyorsa işinize yarayabilir sanırım.

Germanci
04-03-2012, 01:49
Egemen cok saolasin ben bunu İngiliz bi firmanin ilk kez cikardigini duymustum turkcellde oldugunu bilmiyordum bi arastirayim yarin bunu. Yalniz bunda sanirim sizin takip etmeniz mumkun degil sms ile ancak bilgi alabiliyosun diye okumustum sanirim neyse ben bi arastirayim yarin bunu saolasin...

EgemeN.
04-03-2012, 02:18
Egemen cok saolasin ben bunu İngiliz bi firmanin ilk kez cikardigini duymustum turkcellde oldugunu bilmiyordum bi arastirayim yarin bunu. Yalniz bunda sanirim sizin takip etmeniz mumkun degil sms ile ancak bilgi alabiliyosun diye okumustum sanirim neyse ben bi arastirayim yarin bunu saolasin...

Rica ederim işinize yarar umarım:)
Okuduğum kadarıyla hem haritadan izlenebiliyor hem de smsle ulaşabiliyorsunuz.Belirlediğiniz alanın dışına çıktığında uyarma özelliğide varmış.