PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaslar Bu nedir.

SerdaR A.
04-03-2012, 02:00
Arkadaslar İngilizcem kisitli oldugu icin pek anliyamadim sanirsam electornic bloww off normallerine gore zararsiz turunden bisiler yazio ceviride kurtarmadı benı

simdi benim anlamadigim nedir ne degildir

yararlimidir yararsizmidir keyfimidir sartmidir Tesekkurler simdiden

Forge Motorsport | Alloy Fabrication (http://www.forgemotorsport.com/content.asp?inc=product&cat=020104&product=FMDVR60A)

levent
04-03-2012, 02:27
yazılım yapınca artan turbo basıncı sonrası orjinali elektronik bypass valf kontrollü olan dv nin yerine alternatif, 1.8t cilerin taktığı N75 dump valve gibi düşünülebilir kabaca.

yazılım egsoz vs yani basınç artacak modlar varsa aracınızda orj dv niz alttaki fotolardaki gibi yırtılabilir diyor, bu onun yerine bi alternatif zaten sonlara doğru yukarda yazdığım şeyi belirtmişler VAG grupta kendini kanıtladı cinsinden.

gece gece uykulu ve alkollü ancak bu kadar açabildim özetle, anlatabildiysem ne mutlu bana :)

SerdaR A.
04-03-2012, 03:20
yazılım yapınca artan turbo basıncı sonrası orjinali elektronik bypass valf kontrollü olan dv nin yerine alternatif, 1.8t cilerin taktığı N75 dump valve gibi düşünülebilir kabaca.

yazılım egsoz vs yani basınç artacak modlar varsa aracınızda orj dv niz alttaki fotolardaki gibi yırtılabilir diyor, bu onun yerine bi alternatif zaten sonlara doğru yukarda yazdığım şeyi belirtmişler VAG grupta kendini kanıtladı cinsinden.

gece gece uykulu ve alkollü ancak bu kadar açabildim özetle, anlatabildiysem ne mutlu bana :)

tesekkur ederım gayet acık ve nettı