PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MATLAB Programını kullanmayı bilen var mı ?

Subaru_STI
04-03-2012, 14:57
Arkadaşlar, üniversitede olasılık dersimizin hocası, okulda öğretilmemesine ve bunu ısrarla söylememize rağmen, bize MATLAB programı üzerinden bir proje verdi. proje teslimine 1 hafta kaldı ama daha kimse birşey yapamamış. Ortalamaya da iyi bir katkısı var.

Aranızda bu programı kullanmayı bilip te yardımcı olabilecek olan var mı , son 5 gün proje teslimi için :soru:

fatih(fb)
04-03-2012, 14:58
öğretmeye çalışmışlardı ama pek anlamamıştım proje neydi hocam söylersen hocalara danışırım

fdogan
04-03-2012, 15:11
projenin ne olduğundan bahsedermisin biraz :)

Wromm
04-03-2012, 15:28
Universite yıllarımda az uğraşmamıştım.. Simulink filan kutucuklar :D

3-4 senedir açmıyorum bile.. Ödev ne söylersen çözmeye çalışırız..

Osman Bahadır
04-03-2012, 17:37
Bilirim biraz. Ama öyle başkasının projesini birkaç günde çözüp de yapacak kadar değil. Hem vaktim de yok o kadar. Ama bu işi üniversite zamanında para karşılığı yapan arkadaşlarım vardı. Muhtemelen hala da yapıyorlardır. Eğer önemliyse, parasıyla kaliteli bir şekilde yaptırabilirsin bence.

Chatin
04-03-2012, 21:02
paraya ihtiyacım yok ama zaman alacak birşey ise ücretsiz yapmamı da bekleme. ki proje dediğine göre zaman alması lazım. baştan söyleyeyim çok zaman alıcı bulursam kusurabakma ama yardımcı olamayacağım derim. mailimi yolluyorum.

Subaru_STI
05-03-2012, 00:34
beyler dosyayı buradan indirip bakabilirsiniz.

https://rapidshare.com/files/1043148888/project1.pdf

Para konusunda ise, proje hocaya teslim edilip iyi bir notlandırma alındıktan sonra elbette olacaktır :)

pirasa
05-03-2012, 00:55
hocam ödevi inceledim. fakat matlab kullanan kişinin istatislik bilgisi olması gerekiyor, çünkü ödev mühendislik istatislik temelli bir ödev. Z dağılım eğrilerini ve kumar makinalarının ne sıklıkla kazandırması ne sıklıkla kaybettirmesini öğrenme modunda kullanımını içeriyor. kusura bakma ama bu proje sana pahalıya patlar. kolay gelsin şimdiden :)

Subaru_STI
05-03-2012, 01:15
ucuz ya da pahalı meselemiz keşke o olsa :) Bu projeyi 0 matlab bilgisi olan insanlara nasıl verdiler onu anlamıyoruz biz topluca. Bitirme projesi edasında resmen.

Umarım birisi çıkar da el atar duruma.