PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Egsoz hakkında bilgi ... !

MrOnur
05-03-2012, 21:44
Arkadaşlar bişey sormak istiyorum size aracıma 2.defa egsozdan ceza yedim

aracım baglandı cıkarttım 1 hafta izinlisin dedi kagıtta yazan su

''Aracınızın muaynesini yaptırdıktan sonra en yakın trafik birimine giderek

bilgisayar düşümünün yapılması gerekmektedir.Aksi takdirde aracınız görüldüğü

yerde trafikten men edilecektir.''

sormak istediğim 55 lira ceza ödeyeceğim o ceza haricinde ceza gelir mi bide

ne gibi işlemler yapmam gerekiyor bundan sonra şimdiden yardımlarınızdan

dolayı teşekkür ediyorum ....

Splendour
06-03-2012, 14:47
aynısı benim başıma geldi,seninki insaflıymış 1 hafta vermiş.bana 2 gün verdiler izin.şimdi egsozu söktürüp kontrole götürüp düşümünü yapman gerek.

MrOnur
06-03-2012, 20:23
aynısı benim başıma geldi,seninki insaflıymış 1 hafta vermiş.bana 2 gün verdiler izin.şimdi egsozu söktürüp kontrole götürüp düşümünü yapman gerek.

tmmda kontrole derken tekrar muayene mi sokucam aracı :S

d16y4
06-03-2012, 20:25
eksozu söktür en yakın amirliğe git şansını dene yok illa muayene derse yapcak bişey yok

MrOnur
06-03-2012, 20:28
eksozu söktür en yakın amirliğe git şansını dene yok illa muayene derse yapcak bişey yok

abi muayene yaptıralı 3 ay oldu daha tekrardan muayeneye sokarsam bir sürü iş cıkar :S ordan memurlara diyecem galiba

otomania
06-03-2012, 20:35
aynısı bnmde başıma geldi egzosu söktür trafiğe git memura göster eğer onaylarsa kaldırr kıl tüy biriyse ugraştırır.Şahsen bnm egzosdan bağlanmştı kontrolde sadece egzosa bakılcağını sölemişti ama bana orda cam filmlerini söktürdü aynalarım beyazdı git onları boyat arabanı yükselt gel öyle kaldırcam demişti neyseki bulunduğum semtin karakolunda tanıdık memura kaldırtmıştım.

MrOnur
06-03-2012, 20:38
benim araçta basıkta ona karışmaz galiba bana baglayan memur dediki orj tak subeye gel orda foto cekıcekler sonra kaldırcaklar men i dedi baskalarıda farklı farklı şeyler söylüyorlar kafam karıstı iyice

murat_ileri
07-03-2012, 01:03
egzosu sök şubeye git, ben ne zaman gitsem ayagıyla geldi diye araca gidip bakmıyorlar bile :D

MrOnur
07-03-2012, 20:50
egzosu sök şubeye git, ben ne zaman gitsem ayagıyla geldi diye araca gidip bakmıyorlar bile :D

abi ceza yazan memur diyorki orjinale cevir gel foto cekcez men kalkacak diyor

içerdeki memurda muayene sokcan diyor sadece tüvtürk diyor hangisini yapıcam :confused:

silvia_s15
07-03-2012, 22:26
Bende bro ile ceza yedim.3 gün müddet verdiler eğer göstermeye gelmessen arabanın muaneyesi iptal olur dediler.Gittim guyya bilgisayardan düşürdüler.

Tamamen caydırma kampanyası,Çok yakın arkadaşım 1 yıl içinde 4 defa egzosttan ceza yemiş ne söktürdü nede bilgisayrdan düşürme yaptırmamış.

Yapılan işlem korku b.... egozst söktüm sanayide korkuttular,app'leri sökmek zorunda kaldım.Sökerkene app'ler parçalandı.Yok araban basık yine geçirmezler dedi.Gittim nöbetçi olan polis geldi,çalıştır dedi gaza bastım.Men kağıdına kontrol edildi diye yazdı.İçeri girdim kağıda baktı,hiçbir işlem yapmadan beni gönderdi.
Yediğim 140tl cezada zehir zıkkım olsun.