PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tekrar Merhaba

Cige-R
09-03-2012, 03:14
Tekrar üye oldum uzun süre önce ban yemiştim o zaman ceza puanı sistemi olmadığı için üyeliğim tamamen iflas durumda yeni üyelik aldım banlanmamın tek sebebi ise adminle atışmamdı herkesin sinirli olduğu zamanlar olur aranıza tekrar kabul ederseniz katılıcam yoksa tekrar gidebilirim adım Çağrı antalyadan eski ban yediğim nickim C4GR! idi her neyse dürüstlüğümü göstermek için böyle yaptım yoksa sıradan biriymiş gibi merhaba diyebilirdim neyse herkese keyifli bilgi paylaşımı...

TünayK
09-03-2012, 08:38
hoşgeldin ciğer-r sene sonunda yapacağımız törende "en yaratıcı nick" dalında odüle şimdiden adaysın...bu arada 3 "o" dan uzak duracaksın...otobüs şöförü, otomatik kapı ve Oz....

cliver
09-03-2012, 08:55
hoşgeldiniz

TünayK
09-03-2012, 08:57
hoşgeldiniz

sende hoşgeldin cliver bir daha ki seyahat ne zaman inşallah...?:)

cliver
09-03-2012, 09:00
sende hoşgeldin cliver bir daha ki seyahat ne zaman inşallah...?:)

hoş buldum tünay reiz seyahatlara ara verdim uzun bir zaman buralardayım inşallah :)

CooLeqenD
09-03-2012, 09:02
Hoşgeldin kardeşim benim :rolleyes:

TünayK
hoş buldum tünay reiz seyahatlara ara verdim uzun bir zaman buralardayım inşallah :)

yanlızlık....bir kedi bokunda mutluluk aramaktır,fütürsuzca hatta bazen şımarırcasına....

not:bi konu aç keyfimiz yerine gelsin cliver:)

Semii

Zorlama gülmcemm

Ciger hosgeldinn gardasss

Semii
09-03-2012, 09:03
yanlızlık....bir kedi bokunda mutluluk aramaktır,fütürsuzca hatta bazen şımarırcasına....

La olm adam biraz duraydi

cliver
09-03-2012, 09:07

reiz dur daha yeni geldim biraz alışayım yerime açarım sonra ;) yalnızlık bence adam gibi sevenlerin ödülüdür not: tünay reiz belki ben yalnızım ama sende adaysın :D

cliver
09-03-2012, 09:08
Zorlama gülmcemm

Ciger hosgeldinn gardasss

hoş bulduk panpa nihayet buralardayım :)

TünayK
09-03-2012, 09:08
La olm adam biraz duraydi

cliver....uzaklarda yaşayan hisli adam...yalnız,çoşkulu,sürreal...doğası bu uzaklaşması lazım heryerden herşeyden...isssssssssssssyyeeeeeeeeeeeeeaaaannnnn n....:D

cliver
09-03-2012, 09:11
cliver....uzaklarda yaşayan hisli adam...yalnız,çoşkulu,sürreal...doğası bu uzaklaşması lazım heryerden herşeyden...isssssssssssssyyeeeeeeeeeeeeeaaaannnnn n....:D

:D haha yok ya olurmu öyle şey tam tersi beni yalnız bırakmamanız lazım yoksa sarıyorum kabak lastikle drag yapar gibi:D aaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyy ayyyyyyyy aaaaaaaaaayyyyyyyyyy derdi nedir bu sonbahaaaaaaaaarınnn :D sosyal mesaj on:konunun içine ediyoruz farkındamısınız :D

Cige-R
09-03-2012, 15:25
Soy ismim ciğer olduğundan yani yoksa özellikle yazmışlığım yok gelir gelmez olay zaten size uymicam ben uslu durucam :D teşekkürler

Semii
10-03-2012, 09:07
CigeRRr daha yeni gelmistinnnnn ?
sikinti basti sanirim :D

CooLeqenD
10-03-2012, 10:04
Arkadaşımın diğer üyeliği açıldığı için bu üyeliği banlamışsınız o üyeliğenede giremiyormuş ilgilenirmisiniz. Eski Nick' i C4GR!.