PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : boost göstergesi sorunu

AFN
19-03-2012, 10:20
selam arkadaşlar defi nin orjinal olmayan boost saatini almıştım araç harici bağlayıp çalıştırdım bir sorun yoktu araca bağladıktan sonra çalıştıramadım. saat çalışıyor ancak sensörden saçma bilgiler geliyor sanırım bozuldu araç stop halde iken de saçma sapan hareketler yapıyor bu saati çalıştırmak için o sensöre ihtiyaç varmı araç üzerindeki map sönserden de bağlantı yapılabilir mi ustalardan yardım bekliyorum

Maxi
19-03-2012, 10:40
selam arkadaşlar defi nin orjinal olmayan boost saatini almıştım araç harici bağlayıp çalıştırdım bir sorun yoktu araca bağladıktan sonra çalıştıramadım. saat çalışıyor ancak sensörden saçma bilgiler geliyor sanırım bozuldu araç stop halde iken de saçma sapan hareketler yapıyor bu saati çalıştırmak için o sensöre ihtiyaç varmı araç üzerindeki map sönserden de bağlantı yapılabilir mi ustalardan yardım bekliyorum

o gösterge için o sensörü kullanmak zorundasın
bence bağlantılarını tekrar kontrol et

AFN
19-03-2012, 10:43
geri söküp adaptör yardımı ile çalıştırdım yine aynıydı saçmalamaya devam ediyordu bağlantıda hata olduğunu zannetmiyorum

tdipower
19-03-2012, 11:51
gösterge bozuk muhtemelen :) aracın map sensörüyle çalıştıramazsın o göstergeyi

AFN
20-03-2012, 08:42
sorun çözüldü bağlantı hatası varmış dün akşam elden geçirdim düzeldi, bir an bozuldu sanmıştım