PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Memnun kaldıklarımız, tavsiye ettiklerimiz.

Hakan Girginer
19-03-2012, 10:31
Forumda "aman şundan uzak durun" şeklinde birkaç konu okudum.
Ama, şuradan memnun kaldım, şunu tavsiye ederim gibisinden bir konu görmedim.
(belki de gözümden kaçmıştır)

Böyle bir konu başlatsak faydalı olur mu?

Aklımda birkaç isim var.

Ancak, bu konuda forum yetkililerinden onaylar tarzda bir mesaj gelmeden hiç isim vermemek en doğrusu olacak.

Ne dersiniz?

mechanic
19-03-2012, 10:48
konu çok mu genel? berberden yemeğe, giyimden, bar'a , lastikçiden tamirciye kadar TR daki hangi şehirler vs...???

aslan
19-03-2012, 10:50
Konunun amacı belli edilirse daha net şeyler çıkar ortaya

Hakan Girginer
19-03-2012, 10:57
Pardon, hata bende oldu.

Benim amacım bu konuyu teknik konularda açmaktı.
Otomotiv konuları.. Yedek parça, servis, hizmet, ustalar, vs.

Arenimo
19-03-2012, 11:25
Çok memnun kaldığım servisler ve işeletmeler Masalk sanayi
İskender egzost iskender Osançlıol hem ticareti hem işçiliği 10 numaradır

Ecufast komple ekibi gerçekten işlerini seviyorlar ilgililer Özgün olsun Erdem abi olsun Alper abi Hamitbaşkanım ellerindne gelen desteği asla eksik etmiyorlar

Hunter Rotbalan Mahmut ve Tuncay abi gerçekten esnaflar işlerini çok düzgün yapıyor ve yaptıkları işin arkasındalar

Yürekli Garage Cemal Yürekli Gerçekten adam gibi adam sevdiğim bir insan eli çabuk ve yaptığı işin arkasında zaten yaptıklarını dünya biliyo

Peak Garage Serdar usta el işçiliğine laf yok dıştan bakılınca insan biraz ürküyo ama konuşunca ürkülücek bir durum olmadığı ortaya çıkıyo:)

Hızlı rektifiye Mustafa abi esnaflığı insanlığı yardımseverliği gözüm kapalı iş veririm.

AYN auto Yusuf usta ve Ahmet usta mini ve bmw Honda ve karışık japon gurubunda oldukça iyiler esnaflar yeni açmalarına rağmen dürüstlükleri ve temiz işçilikleri ile büyük yol kat ettiler şiddetle tavsiye ederim.

Paddock servis Hüseyin abi aston bentler lambo maserati gibi araçlarda işçilkleri ve bilgisi oldukça fazla genelde sıkıntılı çözülmesi zor işlerde kapsını çalarlar arada sırada unutur sizi ama yoğunluğundan kaynaklı

Maslak Meguiars Emre ve Selçuk abi ilk açıldığından beri giderim menunum kendi yerim gibidir aracımı yeri gelir yıkarım silerim uğraşırım karışmazlar :D

sanayide esnaflığı düzgün olmayan çok yer var yazmak istemyorum sonuçta herkez ekmeğinin peşinde fakat yazdığım yerlere şahsen ben kefilim:D

kelalper
19-03-2012, 11:44
Ecufast yazılım ve ekipman için gözün kapalı gidebilirsin.

Kurtez Racing Hüseyin ve Rambo usta. İşçilik ve bilgi dışında dünya insanı. Bilmediği işlere elini sürmez. Ford Ralli takımı mekanikeridir aynı zamanda.

Mevlüt döşeme. Koltuk ve döşeme konusunda işçilik olarak üzerine tanımam.

Hızlı Rektifiye eşinin ehli gerçektende.

İskender egzost söze gerek yok dünya biliyor.

Özkısmetim Ergin ve Ersin usta kaporta boya. İşlerinin başında dururlarsa gerçekten işçilik konusunda iyiler ama başında beklemek gerek.

Florya Sonax Ümit boya koruma konusunda üzerine tanımam. Her araba ile 7 saat uğraşacak kadar detay manyağı. Her arabayı kendi arabası gibi yapar.

Doğan Mermer Rot balans. Doğan Amca ve Murat gerçekten işlerini çok iyi yaparlar.