PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Toplam 4 dakıkadan az surede wılly jeep sokup bırlestırme!!

ghz_spr
21-03-2012, 20:41
A demonstration of the simplicity of the old Willys Jeep.

"Want proof the Willys Jeep -- the original military-spec off-roader -- was a work of engineering genius? Watch six soldiers drive up, hop out, tear one apart, put it back together and drive away in four minutes."
Happened in Halifax , Canada .

Rebuild a Jeep under 4 minutes - YouTube (http://www.youtube.com/watch_popup?v=lgwF8mdQwlw&feature=player_embedded)

BthnKrkt
21-03-2012, 20:45
videoyu bayağı eskiden izlemiştim:) Villys yapı itibari ile çok basit yapılmış bir araç. yaklaşık 50 hp lik motoruna görede çok zevkli:) Babam kendine alıp toplıcak:)
videodakide birim ekipten... Makasları dingilin altından üste alınarak yükseltılmıs bir willy's
willys | Facebook (http://www.facebook.com/photo.php?v=229424647041&set=vb.591727041&type=2&theater)

mechanic
21-03-2012, 21:12
şehre sirk gelmiş

ghz_spr
21-03-2012, 21:25
Bende onceden izlemistimde az once yeniden gozume carpti gercekten cok keyifli bir arac umarim bir gun kullanma firsati bulurum videoda cok eglenceli:D:D... Catheramlarda sanirim boyle montaji kolay araclardan cunku istenirse eger araci montaji yapilmamis sekildede daha ucuza satiyorlar:):)...

BthnKrkt
21-03-2012, 21:28
2 sene önce bir cj5 satıldı zamnında makam arabası olarak kullanılmıs hardtoplu beledıyedekı başka dizel bir jipin yanında yedek parça olarak verıldı o kadar temız ve ciğerliydiki... Ve alan abim güzel jant ve lastik taktı. Ben o şieklde 2000 tl ye alcaktım kı jant lasatık o gun sokup satsam 1250 ediyordu. Almadıgıma en pişman olduğum şeylerden biri.. Ama onuda kolluyorum bıdaha duserse sadece ormana girip devirmelik alcam öyle bişey:)

ghz_spr
21-03-2012, 21:43
:D:D:D o zaman duserse yeniden, araziye ciktiinda yannda olmak istiyorum dostum:P!!!...
Gercekten kotu kacirmissin, bnmde boyle icime oturan we babami ikna edemediim icin pisman oldugum bir durum var, 4 5 yil once vergi indirimi yapilmisti rx8ler 51 ya da 53 milyara dusmustu simdi o araclari 60 70 arasina satiyolar, en cok icime oturan seylerden biridir buda benim:S:P...