PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turk Telekom Arena Ulasim/park Sorunu

JapanVsGermany
23-03-2012, 22:32
Bu pazar gunu TT ARENA Stadina geliyorum GS-TS maci icin.
Daha once olimpiyat stadina liverpool macina arabayla gelip abartisiz 2.5 saatte otoparktan cikmistim. TT ARENA otoparkinda bunun gibi stad cikisi bir kargasa yasanir mi? Eger yasanir; arabayla gidilmez derseniz metro ile gidiliyor stada diye biliyorum, araci nerde birakip metroyla ulasim saglanir? Metroya binmek icin akbil almak zorunlu mu yoksa ucretle binilir mi?
Simdiden tesekkurler...

Kadyr
23-03-2012, 22:34
akbil zorunlu.metroyla gıtmek ıyı tabı bıde metronun otoparkı varmış 5 tl

yasin_oguz
23-03-2012, 22:39
seyrantepe metrosuyla direk ulaşabilirsiniz akbiliniz yoksa bile jetonmatikden temin edebilirsiniz metronun oradada otopark var aracınızla gelecekseniz

JapanVsGermany
23-03-2012, 22:52
Mac saatinde metro otoparkinda yer bulunur mu?
İlk tercihim stada araba ile gitmek, daha once gidip de stad cikisi durumunu aktaracak arkadaslar paylasirsa fikrini cok makbule gecer...

Bad-Fast
23-03-2012, 22:56
bence aracınla gelip seyrantepede bi garaja bırakıp yürüyerek 5 dk da gitsen daha iyi olur , çıkışın rahat olur , metroyla gidersen kalabalık çok fena oluyor , türkiye maçına gitmiştim çok fenaydı ..

mmustu
23-03-2012, 22:56
kankacım seyrantepeye arabanla gel FULL benzin istasyonunun hemen karşı sokağı Gonca sokaktır gir oraya sokağın sonunda BANAT fabrikasını göreceksin onun önüne bırak o sokak boş olur hem fabrikada güvenlikte var benim çalıştığım

stad Full ün arkasında zaten yürüyerek gidiyo millet

Metro maç günleri tam bir eziyet oluyor hiç bulaşma

JapanVsGermany
23-03-2012, 23:21
Mustu navigasyonda ne dediysen isaretledim; bu guwenliklerle sorin yasamamissindir insallah; selamini soylemeyeyim yoksa ;)

Ali Sami Yenin gozunu seweyim..

mmustu
24-03-2012, 00:37
kanka huzur mahallesi imamçeşme caddesi gonca sokak

Banat fabrikası sokağın sonuna kadar git sol tarafta bejçi kulübesi var parket oraya İbrahim yada özer vardır yeni bi güvenlik daha var ama o tanımaz beni ben çıktıktan sonra işe başladı :D muhasebeden Mustafa Muştu dersin :D iplemezlerse kan çıkar :hehe:

dirk
24-03-2012, 00:39
Mustu navigasyonda ne dediysen isaretledim; bu guwenliklerle sorin yasamamissindir insallah; selamini soylemeyeyim yoksa ;)

Ali Sami Yenin gozunu seweyim..

sizin ewde digitürk yok mu yane maçı taa istanbul'a

ahmet3425
24-03-2012, 00:42
metro zulum yahu arabanla git en temizi metroya binmek bi dert binip stada gitmek ayrı dert kucak kucaga oluyor sırf bu yuzden maca gitmek istemiyorum.

semih1469
24-03-2012, 08:48
arabayla rahatlık oluyor otopark pek sorun değil , metroda biraz kalabalık oluyor ama 5 dakikada mecidiyeköydesiniz 10 dakikada taksimde

chiefkadir
24-03-2012, 08:56
O günde konuştuk bro biz Beşiktaş maçında sıkıntı çekmedik ,
Fsm den geç Tem den devam Arenaya gelince gir sağa üst geçitten yuvarlağı çiz hemen dal metro kapalı otoparka yer sıkıntısı yok güzel biyere çekin arabayı ama nereye çektiğinizi iyi hatırlayın çıkışta sıkıntı olmasın :) Maç çıkışı biraz izdiham oluyo acele etmeyin millet dağılsın sizde rahat rahat çıkın 3 puanı almadan gelmeyin ulennn:hahaha:

akarags1905
24-03-2012, 15:41
türkiye-kazakistan ve galatasaray-antalya maçlarına arabayla gittim.. stadın karşısındaki otoparka (istoçtu sanırım) bıraktım.. 5 tl ücreti var.. o kadar dandik bir otopark ki maç sonunda içeride 100 araba bile olsa beklemek zorundasınız.. bildiğim kadarıyla tek çıkışı var, sağdan soldan kafayı sokan yüzlerce arabaya tek çıkış haliyle yetmiyo..

maç sonunda stadın önündeki metro turnikelerinden geçiceksiniz, metronun içinde otopark diye ayrım var ordan otoparka geçiceksiniz,bu kısım kolay olmuş..

maç saatinden en fazla 45dk önce giderseniz sıkıntı olmaz diye düşünüyorum..maçtan sonra da stattan çıkışı ne kadar uzatırsanız o kadar iyi olur:)

sizin bahsettiğiniz TTARENA otoparkı ise sanırım VIP seyircilere özel..en son duyduğum 30 lira gibi bir ücreti olduğuydu.. yani İSTOÇ daha mantıklı..

şehir içinde park yeri bulabilirseniz; taksim-mecidiyeköy vb. bir yerden metroya binebilirsiniz, en fazla 10dk.da statta olursunuz, akbil gerektirmiyo metronun içinden jeton alırsınız..

fazla uzattım galiba:D yine bir sorunuz olursa cevaplarım:)

redbaron
24-03-2012, 21:00
metroyla gitmeyin hem çok beklersiniz hemde çok çok kalabalık oluyor.suratınız cama yapışcak kadar.seyrantepenin karşısında metronun orda otopark var.orda yer yoksa bir sürü ara sokak var.onlardan birine bırakıp karşıya geçmek mantıklı.ben öyle yapıyorum.bir kere metroyla gittim.illah dedim

JapanVsGermany
24-03-2012, 21:22
kağıthane AKOM'un tam karşısında ablam oturuyor, muhtemelen oraya arabayı bırakıp oradan taksiyle geçerim, taksici eğer ki bir bakışta ANGARAdan geldiğimizi anlamazsa mesafe çok yakın olması lazım :)

sabaha yola çıkıyorum, herkese teşekkürler ilgilinzden dolayı

mmustu
24-03-2012, 21:54
7/8 lira yazar ordan max :D

bende güvenliğe haber bıraktım yarın özer abi var hafif kel :D orayada bırakabilirsin sorun yok

JapanVsGermany
24-03-2012, 23:15
Haber biraktin madem; ozer abiye cekirdek goturelim de bos gitmis olmayalim ;)

Kopruye bayragi asarim ben yarin gece; gece bulteninden selam soylerim herkese ;)

mmustu
24-03-2012, 23:20
kaçta geçersin bilmiyorum ama ararsın bişi olursa 0545 910 40 63

JapanVsGermany
24-03-2012, 23:30
Ben oglen 12 de istanbulda olcam; maca gidiyorum diye kopardim izini; maca wakit kalirsa artik nasip kismet ;)

Mactan sonra 3-5 sorti istiklalde; otobanin yolunu bulduk mu tamamdir ;)

Bu arada ankara - istanbul ( bolu tunel dahil) otoban ne kadar; bir de kopru gecis ucreti?
KGSye kullanmayacagim para yuklemekten nefret ediyorumMM

orhan_guney
24-03-2012, 23:35
bro benımde park yerıne ıhtıyacım var az bir işim varda :D
kaçta geçersin bilmiyorum ama ararsın bişi olursa 0545 910 40 63

Kadyr
28-03-2012, 11:02
http://g1203.hizliresim.com/v/w/3w87u.jpg

bu haftada ben maça gidicem daha önce arenaya hiç gitmedim.okuduklarıma göre metro kalabalık.ben zaten ümraniyeden geçicem sanırım tepeustunde iett gidiyor o olmassa levente ordan metro var sanırım?birde arabayla gitmek istesem bu metro otoparkı dediğiniz yer resimdeki beyaz alan mı?yol en sağda ayrım var sonra seni geriye döndürüyor tekrar geri istikamete girmeyelimde:) hatta ümraniyeden gidicek olan olursa beraber gidelim

semih1469
28-03-2012, 13:04
evet resimdeki beyaz alan yolun karşı tarafında kalıyor.. oraya girmek için sağda stad tabelasını takip edin sağdan devam edin otoparka doğru yönlendiriyor zaten.. erken gidip otoparkın başlarına koyarsanız daha iyi olur geçen hafta 2.katın sonlarına koyabildim 45 dakkada çıkabildim.. en iyi yöntem sapphire avm nin ücretsiz otoparkına koymak ordan metroyla gidip dönüştede taksiyle tekrardan sapphire :)

ugurtiftik
28-03-2012, 13:07
Maca gittik, arkadasimin yegeni de istanbuldaydi stadin onunda indik biz o arabayi aldi gitti, sorunsuz sikintisiz ulasik ama metro park yeri korkunctu girmek bile imkansizdi...

cKatmer
28-03-2012, 13:23
Biz maca metroyla her gittiğimizde aklıma direk şu replik geliyor

"Göç etmek için doğdular" bitmez o işkence ama arma aşkı....

ykavcioglu
28-03-2012, 13:25
ispark var ztn stad için???

Kadyr
28-03-2012, 13:28
gidiyolar nereye stad yapıyolar sonrada ulaşımı yetersiz bu ülke nezaman adam olcak

semih1469
28-03-2012, 14:42
Biz maca metroyla her gittiğimizde aklıma direk şu replik geliyor

"Göç etmek için doğdular" bitmez o işkence ama arma aşkı....

hahahaah :hihih::hihih: kim ne derse desin en iyi yol metro bence (yanınızda bayan yoksa) 10 15 dakkada taksimdesiniz yada paraya kıyıp kombine+otopark kartı :)

ykavcioglu
28-03-2012, 14:45
gidiyolar nereye stad yapıyolar sonrada ulaşımı yetersiz bu ülke nezaman adam olcak

Nereye stad yapacaklar, şehrin içinemi..

Dünyada bizden başka hangi ülke meydanına top sahası yapıyor?

yeni stada kim ne zmn gitti bilmem ama ben arabayla gittim stadın karşı tarafında kapalı ispark var, 5 TL ücretli, tem'İn altından direk stada yol yapmışlar bence çok güzel.........

Kadyr
28-03-2012, 14:45
erkek erkeğe gidicez:D ama bayan taraftarlar var onlar napıyor bayanlar metrosumu var:D
tabiki şehrin içine olmaz.ama fenerin stadına bak mesela on numara yerde adamların stadı bjk desen aynı.seyrantepe bıraz zahmetli uzak toplu taşıması yetersiz en azından

AvcI
28-03-2012, 15:15
yeğenim haftaya gideceksen bir hafta öncesinden otopark bileti alıyorsun, şayet doldu ise otopark aracı en yakın taksim vsvs bırakıp maç saatinden minimum 3-4 saat öncesinde yollara düşmeni tavsiye ederim

Yiğit G.
28-03-2012, 15:44
kadıkoyun gözünü sevim , evden stada yürüyerek gidiyorum

semih1469
28-03-2012, 17:24
yeğenim haftaya gideceksen bir hafta öncesinden otopark bileti alıyorsun, şayet doldu ise otopark aracı en yakın taksim vsvs bırakıp maç saatinden minimum 3-4 saat öncesinde yollara düşmeni tavsiye ederim

otoparkın dolduğunu hiç görmedim açılışta olsun fener maçında olsun

GKD
28-03-2012, 17:39
bu hafta bende maçtayım bu bayan biletleri bedavaymış kız arkadaşımla gidicem ona o biletten alsam yan yana izliyebilirmiyiz yoksa ayrı bir yermi prosedür nası oluyo bilgisi olan varmı

akarags1905
28-03-2012, 21:14
http://g1203.hizlirsim.com/v/w/3w87u.jpg

bu haftada ben maça gidicem daha önce arenaya hiç gitmedim.okuduklarıma göre metro kalabalık.ben zaten ümraniyeden geçicem sanırım tepeustunde iett gidiyor o olmassa levente ordan metro var sanırım?birde arabayla gitmek istesem bu metro otoparkı dediğiniz yer resimdeki beyaz alan mı?yol en sağda ayrım var sonra seni geriye döndürüyor tekrar geri istikamete girmeyelimde:) hatta ümraniyeden gidicek olan olursa beraber gidelim

evet o beyaz alan otopark, 5tl ücreti var,orduspor maçında 30-35bin arası seyirci olur maçtan en geç 45dk önce otoparka giriş yaparsan ve çıkışa yakın bir yere arabayı sotelersen rahatça stada geçip dönüşte az bir beklemeyle çıkabilirsin:) otoparkın içinden stada asansörle ve merdivenle geçiş var.. metroyla geçme konusunda ise mecidiyeköyden binmedikçe sıkıntı olmaz:) taksimden binersen daha rahat olur benden söylemesi,çünkü bizim uA-uni sokakta buluşup mecidiyeköyden metroyla geçicek:)

bu hafta bende maçtayım bu bayan biletleri bedavaymış kız arkadaşımla gidicem ona o biletten alsam yan yana izliyebilirmiyiz yoksa ayrı bir yermi prosedür nası oluyo bilgisi olan varmı

bayanlar için ayrılan kısım farklı oluyo ancak geçen gün bir arkadaşım güney tribünden locaları geçerek kuzey tribüne geçmiş:D yani arkadaşınız ordan sizin yanınıza bir şekilde gelebilir:) ama hangi sizin hangi tribünde olucağınız, arkadaşınıza hangi tribünden bilet ayrıldığı önemli..

ayrıca sanırım maç gününden 2 gün önce gidip bileti alması gerekiyo..

Kadyr
28-03-2012, 21:20
Tesekkur ettim bu arada leventten metro ile gidiliyormu?

semih1469
29-03-2012, 09:06

bayan ve çocuk seyirciler için genellikle 116 216 bloklar veriliyor. diğer bloklara geçiş olmuyor hatta bulunduğu kapalı alt ile arasında bile demirler var. ama locadan geçebilirmi bilmiyorum siz üst katta olursanız imkansız zaten.. bu arada maçtan 1 gün önce stada gidip bileti alması lazım biletixte yazıyordu sanırım

Kadyr
01-04-2012, 11:36
dün maçtaydım 6 gibi ordaydım 2. kata park ettim arabayı sonra bulmak biraz zor oldu o başka toz bide heryer.yalnız ben üst kattan çıktım dışarıya daha kolay oldu birdahakine en yukarı park edicem.birde bir hyundai sanırım 3. kat kenara park etmiş araba kayıpmı ne artık yere düşmüş bir alt kata araba pert.resim çektimde flaş patlayınca tozlar çıkmış hep.

http://d1204.hizliresim.com/w/1/3zz6q.jpg

akarags1905
01-04-2012, 21:10
arabayı bulmak için bütün sütunları saymıştım:D çok dandik bir yer, fotoğrafın da kanıtladığı gibi toz, pislik içinde:(

Kadyr
01-04-2012, 21:12
bende 10 dk aradım cunku girerken dolu oldugu için mecbur dönüyorsun bi yerlerde sonra aynı yeri zor buldum ama birdahakine en üstte çıkıcam
resimde ters duran araba belli olmuyor toz o derece

mmustu
01-04-2012, 21:20
TT arenaya maça gidecek olan arkadaşlar park yeri için resimde sağ köşede kırmızı ile işaretlediğim yer Banat fırça yani benim çalıştığım yer

araçlarınızı fabrikanın sokağına bırakabilirsiniz yoğun değildir sokak ve fabrikanın güvenliğide olduğundan sıkıntı olmaz

yürüyerekte zaten 5 dakka anca sürer stad

FULL benzin istasyonunun karşı sokağı GONCA Sk.

http://c1204.hizliresim.com/w/1/40lln.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

JapanVsGermany
01-04-2012, 22:17
TT arenaya maça gidecek olan arkadaşlar park yeri için resimde sağ köşede kırmızı ile işaretlediğim yer Banat fırça yani benim çalıştığım yer

araçlarınızı fabrikanın sokağına bırakabilirsiniz yoğun değildir sokak ve fabrikanın güvenliğide olduğundan sıkıntı olmaz

yürüyerekte zaten 5 dakka anca sürer stad

FULL benzin istasyonunun karşı sokağı GONCA Sk.

http://c1204.hizliresim.com/w/1/40lln.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

hacım biz iPad dan navigasyona girdik, istanbulun 4 farklı yerinde gonca sokak çıktı da bir tarif ettiğin yerde çıkmadı ama allahtan arkadaşın yeğeni bizimleydi arabayla stada bıraktı, staddan aldı sıfır sıkıntı çektik, maça gidecek arkadaşlara da aynı tekniği tawsiye ederim çok rahat oluyor :D

Saol yine de ilgin alakan için muştu ;)

S.Özeren
01-04-2012, 23:04
hacım biz iPad dan navigasyona girdik, istanbulun 4 farklı yerinde gonca sokak çıktı da bir tarif ettiğin yerde çıkmadı ama allahtan arkadaşın yeğeni bizimleydi arabayla stada bıraktı, staddan aldı sıfır sıkıntı çektik, maça gidecek arkadaşlara da aynı tekniği tawsiye ederim çok rahat oluyor :D

Saol yine de ilgin alakan için muştu ;)

stadın otopark a nasıl koydunuz ne lazımmış koymak için bilgi verebilirmisiniz :)

mmustu
01-04-2012, 23:08
sokak isimleri 8-9 ay önce değişti geçici 48 sokaktı gonca sokak oldu ondan yana sıkıntı olmuştur belki :)

JapanVsGermany
01-04-2012, 23:20
stadın otopark a nasıl koydunuz ne lazımmış koymak için bilgi verebilirmisiniz :)

Stada arabayla gittik; yegen bizi birakip kagithane tarafina gecti, stada park etmedik yani, arabayi da hemen stad otoparkinin yanindan asagi inen tarlanin yanindaki topraklik yokusun dibindeki sokaga park etmis, iPad'i bul uygulamasindan arabayi da yegeni de3dk yuruyerek bulduk ;)

Mustu dedigin gibi olabilir zira kagithane girisi de baya degismis, biz cillop spec asfalttan alt gecitlerden gecerken navigasyon bizim israrla tarladan gittigimizi soyluyordu; guwenlikci arkadasa aldigimiz cekiedegi de ankara yolunda citledik ;)

Kadyr
02-04-2012, 05:30
Otoparka koymak icin bisi lazim degilde.gazli arabaa giremez yaziyor ama bakmiyolardi icerisi gaz kokuyordu:)