PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AL shoc Vtec turbo VS Type R deneme

dedebeto
24-03-2012, 08:13
cuma aksami araci bir deniyelim dedik aracta 2 kisiyiz sanzuman sorunu yuzunden araba cok kesicide kaliyor gecmiyor viteslere izmirden bir Type R la denedik..

aracin yeni sahibi saolsun bizi kirmadi geldi deneme yaptik oyle ortada iddaa falan yok aracimizin ne kadar gittigini gormek amacli deneme yapildi.

denemeler hep 2 ci vites 5.000 devirde yapildi ...

AL shoc Vtec Type R deneme - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Dg4shFT7gwM&list=UUvvrG5rQ7r9-nVXo3GM9RjA&index=2&feature=plcp)

ilk videoda 4 e cok zor girdi bu denemede biraz daha iyi vites gecislerim yavas yavas alisiyom arabaya

AL shoc Vtec Type R deneme 2 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=r5LP2hZdZOw&list=UUvvrG5rQ7r9-nVXo3GM9RjA&index=1&feature=plcp)

AL 417
24-03-2012, 08:26
maaşallah dielim hacım :)

umut onatoglu
24-03-2012, 08:54
Masallah vites duzelince tayyarin tutunmasi soz konusu olmicaktir ;)

TC_VTEC
24-03-2012, 08:55
Maşallah iki aracada kazasız belasız.

chiefkadir
24-03-2012, 09:01
Maşallah shoc t 180den sonra koparmaya başlamış :)

kadir jdm civic
24-03-2012, 09:07
senın aracın bir sorunumu var viteslerde neden birden turbo basınca bitirmiyor devri birseyden dolayı araba sıkıyormu ???

Erol
24-03-2012, 09:08
çok iyi gitmiş..

type-r ın gidişini biliyorumda mşllh. iki aracada

hüsor
24-03-2012, 09:11
maşallah :)

KMR2-GT
24-03-2012, 09:13
maşallah cok ıyı.typerda neler var

dedebeto
24-03-2012, 09:18
senın aracın bir sorunumu var viteslerde neden birden turbo basınca bitirmiyor devri birseyden dolayı araba sıkıyormu ???

hemen bitirince araba yuruyormu oluyor...ben lastikleri iyice isittim oyle roll yaptik araba nerdeyse hic sarmadi illa deli gibi sarmasimi gerekiyor...

tek eksantirik arabayla 1 barla daha iyisini yaptiysan videosunu koyda gorelim

dedebeto
24-03-2012, 09:19
maşallah cok ıyı.typerda neler var

ben eski sahibini taniyorum mustafa abiyi yani benim bildigim beyin headers kapak emme eksoz var ama araci daha iyi bilen varsa yazarsa iyi olur

dedebeto
24-03-2012, 09:20
çok iyi gitmiş..

type-r ın gidişini biliyorumda mşllh. iki aracada

speckleri biliyormusun abi neler oldugunu aracta ben tam bilmiyorumda

Erol
24-03-2012, 09:27
tam bilmiyorum bende araç sahibi üye zaten gördümü yazar..

bizde denedik type-r 2 kişi ef 1 kişi 2 boy gidiyor önümde

gurlekyasin
24-03-2012, 09:35
maşallah iki aracada..

gökh@n_gr
24-03-2012, 10:06
Type-r sahibi benim. Aracta headers-filtre-egsoz-mugen beyin var.turbo civic iyi gidiyor dunde soyledim.k-pro rbc falanda yetmez bence bu civici gecmek icin.
Yanliz takildigim nokta su tamam dosthane denemek istedini ayar yaptik gorelim dediniz bende serkani kirmadim ciktim denedim sizinle.gecilecegimide bilerek ciktim cunku istanbulda stok motor turbolu civicin nasil gittigini herkes biliyor ki sizin aracta kapak var,ici yapili turbosu buyuk vs. Bana kamera icin ayar yaptik gorelim falan dediniz yanlis anlama dediniz ama sorun olmazsa teche koyalim gibi bir soru sormadiniz. Beni taniyanlar bilir hirsim yoktur hep eglencesine cikip stresimi atiyorum benim icin sorun olmaz ki zaten benim setupimda bir arac icin turbo civic hizli kaliyor nezaketen sorsaydiniz video olayini daha şık olurdu bence:)

dedebeto
24-03-2012, 10:16
Type-r sahibi benim. Aracta headers-filtre-egsoz-mugen beyin var.turbo civic iyi gidiyor dunde soyledim.k-pro rbc falanda yetmez bence bu civici gecmek icin.
Yanliz takildigim nokta su tamam dosthane denemek istedini ayar yaptik gorelim dediniz bende serkani kirmadim ciktim denedim sizinle.gecilecegimide bilerek ciktim cunku istanbulda stok motor turbolu civicin nasil gittigini herkes biliyor ki sizin aracta kapak var,ici yapili turbosu buyuk vs. Bana kamera icin ayar yaptik gorelim falan dediniz yanlis anlama dediniz ama sorun olmazsa teche koyalim gibi bir soru sormadiniz. Beni taniyanlar bilir hirsim yoktur hep eglencesine cikip stresimi atiyorum benim icin sorun olmaz ki zaten benim setupimda bir arac icin turbo civic hizli kaliyor nezaketen sorsaydiniz video olayini daha şık olurdu bence:)

gokhan dunde denemeden sonra actim cami tesekkur ettim ki dedigin gibi soyledik aracimizi denemek icin cektik videoyu..eyer istemeden kalbini kirdiysam ozur dilerim kardesim..bu arac benim degil denizliden ali kardesimizin araci bana gonderdi bir kac sorunu vardi bizde onlari hallettik ayarini elden gecirdik ozdin abiyle olcumu yaptik ama tabi yolda deneyelim bir aracla gorelim dedik cifteye o yuzden getirdim araci deneriz diye araclarla ozdin abinin turbo ile deniyecektik dedi gerek yok bu arac benimkini gecer sen dedi type R la dene bak dedi duruma..serkana soyledim dedi bi konusayim KFT ile bi deneyin dedi..oda gelmis konusmus senle..bizim arac Shoc vtec tek ekzantirik daha yeni yeni oturmaya basladi ve gormek istedik araci..bizim aracta bi vitara pistonu var birde kol var forged falan olsa gomlek olsa basinc acilir ama stock gomlek normal pistonla bundan fazlasi olmaz..benim E21 imde var gormussundur kimseyle iddaam olmaz millet deneriz desin getirir denerim sonucta herkez aracina birseyler yapiyor gormek istiyor kii ben burda senin aracinla ilgili hic birsey demedim soyle gectik boyle gectik gibisindne dostane SADECE ARABANIN DURUMUNU GORMEK ICIN yazdim..

oyle iddam olsa arabayi komple sokerdim tek kisi icine kamera koyar oyle gelirdim..kii gordum videoda aracin sanzumanda sorun var bazen fazla kesicide kaliyom...

tekrar soyluyorum kalbini kirdiysam ozur dilerim..

hatta senden sonra DBS ilede deneyelim diyecektim biz donduk bekledik hem dedim arac biraz sogusun baya bekledik sonra DBS geri gelmedi hatta onlada durumu gorelim dedik

gökh@n_gr
24-03-2012, 10:26
Estagfurullah benim icin sorun yok zaten yazdım ben eglenmek icin geliyorum cifteye:) yanima kim gelirse deniyorum dbs beni gececegi belli ama maksat gazlamak seroyla cikip deniyoruz:) kamera olayinda yanlis anlama falan dediniz ya bende aracin sahibine izletmek icin cektiniz sandim bana koyalim mi videoyu deseniz ben zaten koyun problem olmaz derdim zaten bizim sinifin ustu bir arac olmus masallah:) ne demek istedigim anlasilmistir umarim ne zaman isterseniz araci gormek icin uygun oldugumda denerim ben zaten onun icin aldim:) 2. Videoda benzin bitiyordu 5 e atinca kesti ole devam ettim bu arada araya sıkıstirayim:):) araca tekrar masallah ciddi hizli olmus kazasiz belasiz.

dedebeto
24-03-2012, 10:29
Estagfurullah benim icin sorun yok zaten yazdım ben eglenmek icin geliyorum cifteye:) yanima kim gelirse deniyorum dbs beni gececegi belli ama maksat gazlamak seroyla cikip deniyoruz:) kamera olayinda yanlis anlama falan dediniz ya bende aracin sahibine izletmek icin cektiniz sandim bana koyalim mi videoyu deseniz ben zaten koyun problem olmaz derdim zaten bizim sinifin ustu bir arac olmus masallah:) ne demek istedigim anlasilmistir umarim ne zaman isterseniz araci gormek icin uygun oldugumda denerim ben zaten onun icin aldim:) 2. Videoda benzin bitiyordu 5 e atinca kesti ole devam ettim bu arada araya sıkıstirayim:):) araca tekrar masallah ciddi hizli olmus kazasiz belasiz.

saolasin kardesim cumlemizin aracina kazasiz belasiz denemeler

shumi
24-03-2012, 10:44
valla ne yalan söyleyeyim sırf bu cuma akşamları yüzden özledim ep3 ümü :)

gökhanın aracı tam tadında yürüyor ,civic turbo gitmesi gerektiği gibi gitmiş bence civic i özdin in teg le denedinizmi peki hiç ? maşallah araçlara :icon_tup:

edit : izmirin denemelerini bu yüzden çok seviyorum,hırstan uzak yanlış anlaşılmalarda düzeltmeler kolay ve çabuk...adı üzerinde sonuçta deneme :)

ino205
24-03-2012, 10:51
dostça bi deneme . maşallah ali araban çok güzel olmuş nazar değmesin.

gökh@n_gr
24-03-2012, 11:01
valla ne yalan söyleyeyim sırf bu cuma akşamları yüzden özledim ep3 ümü :)

gökhanın aracı tam tadında yürüyor ,civic turbo gitmesi gerektiği gibi gitmiş bence civic i özdin in teg le denedinizmi peki hiç ? maşallah araçlara :icon_tup:

edit : izmirin denemelerini bu yüzden çok seviyorum,hırstan uzak yanlış anlaşılmalarda düzeltmeler kolay ve çabuk...adı üzerinde sonuçta deneme :)

Sağol Selçuk abi sende yap biseyler deneyelim abi:)

shumi
24-03-2012, 11:06
filtre egzoz header yapıcam gökhanım 1-2 eksiğim kaldı size yetişemem herhalde ama peşinizden gelirim muhtemelen :)

orhan_guney
24-03-2012, 11:18
bende yaptım vtec turbo s2000 lede denedım T-ypeR lada. bana göre T-ypeR çok iyi gitmiş.Civic de güzel maşallah.

Almanci Tane-R
24-03-2012, 11:26
Her iki araca da masallah. Ali kardesimizin araci cok güzel olmus emeginize saglik. Gökhan kardesimizi de bilirim hirs yapmaz bizler gibi eglencesine cikip stresini atar gecer. bende o yüzden izmirin denemelerini cok seviyorum :)

filtre egzoz header yapıcam gökhanım 1-2 eksiğim kaldı size yetişemem herhalde ama peşinizden gelirim muhtemelen :)

firtina öncesi sessizlik diyelim mi biz buna :)

shumi
24-03-2012, 11:28
aynen,topluyorum kara bulutları taner hahahah :D:D

RsErdi
24-03-2012, 11:28
maşallah her iki aracada

gökh@n_gr
24-03-2012, 11:39
Her iki araca da masallah. Ali kardesimizin araci cok güzel olmus emeginize saglik. Gökhan kardesimizi de bilirim hirs yapmaz bizler gibi eglencesine cikip stresini atar gecer. bende o yüzden izmirin denemelerini cok seviyorum :)

firtina öncesi sessizlik diyelim mi biz buna :)

Sagol Taner abi ozledim denizliyi valla selamlar herkese:)

Almanci Tane-R
24-03-2012, 12:14
aynen,topluyorum kara bulutları taner hahahah :D:D

haha olsun sen isini bilirsin :D

Sagol Taner abi ozledim denizliyi valla selamlar herkese:)

bizde seni özledik kardesim her zaman bekleriz denizliye :)

BU®AK
24-03-2012, 12:44
Her iki aracada maşallah ayrıca sahiplerini de anlayış, yaklaşım ve araçlarının güzel gidişi için tebrik ederim kazasız belasız...

Enes-x
24-03-2012, 13:06
güzel deneme olmuşta videodan izlediğim kadarıyla çok fazla lag yok mu ? Daha küçük bir turbo tercih edilseydi daha keyifli ve devir bandı daha uzun olmaz mıydı diye merak ettim.

Maşallah iki aracada..

dedebeto
24-03-2012, 14:03
güzel deneme olmuşta videodan izlediğim kadarıyla çok fazla lag yok mu ? Daha küçük bir turbo tercih edilseydi daha keyifli ve devir bandı daha uzun olmaz mıydı diye merak ettim.

Maşallah iki aracada..

evet turbosu biraz buyuk doldurana kadar biraz cebellesiyor biraz kucuk olsa daha neseli olur. belki ilerde kucuk bur turboya geceriz..

shumi araci ozdin abi ayarladi bu arac benimkinden hizli diyor denemeye gerek yok dedi

shumi
24-03-2012, 14:10
koca bir maşallah o zaman :icon_tup:

wekoo
25-03-2012, 23:12
aliii bu senin evlatmı...fena olmuş krdşimmm her iki aracada maşalllah..

AL 417
25-03-2012, 23:18
aliii bu senin evlatmı...fena olmuş krdşimmm her iki aracada maşalllah..
Evlat uykudan uyandı İzmirde :) Saol kardeşim.

OmeR-FE
25-03-2012, 23:21
Maşallah...

m power_35
25-03-2012, 23:39
hondacı bertan seni :-) maşallah civic hızlı

m-power07
26-03-2012, 00:09
maşallah araçlara sıkıntılar giderilirse çok daha güzel olur..

speed
26-03-2012, 07:32
maşallah tam düşündüğüm gibi olmuş.... Ayar sonrası 100/200 ölçtüğümde arabanın çok hızlı olduğunu görmüştüm... Yanılmamışımda.... Type r da gayet başarılı... İki arabayada sürücülerinede maşallah.... Civic 300 grubunun arabası oldu artık benide rahat geçer.... Benim gökhanın type r ile zevkli olabilir denk gelirsek deneyelim.....

life is life
26-03-2012, 08:42
iki aracada maşallah.. kazasız belasız..

KeremDOGAN
26-03-2012, 09:17
Güzel denemeler olmuş. İki aracada maşallah

shero
26-03-2012, 15:32
:icon_tup:
gokhan dunde denemeden sonra actim cami tesekkur ettim ki dedigin gibi soyledik aracimizi denemek icin cektik videoyu..eyer istemeden kalbini kirdiysam ozur dilerim kardesim..bu arac benim degil denizliden ali kardesimizin araci bana gonderdi bir kac sorunu vardi bizde onlari hallettik ayarini elden gecirdik ozdin abiyle olcumu yaptik ama tabi yolda deneyelim bir aracla gorelim dedik cifteye o yuzden getirdim araci deneriz diye araclarla ozdin abinin turbo ile deniyecektik dedi gerek yok bu arac benimkini gecer sen dedi type R la dene bak dedi duruma..serkana soyledim dedi bi konusayim KFT ile bi deneyin dedi..oda gelmis konusmus senle..bizim arac Shoc vtec tek ekzantirik daha yeni yeni oturmaya basladi ve gormek istedik araci..bizim aracta bi vitara pistonu var birde kol var forged falan olsa gomlek olsa basinc acilir ama stock gomlek normal pistonla bundan fazlasi olmaz..benim E21 imde var gormussundur kimseyle iddaam olmaz millet deneriz desin getirir denerim sonucta herkez aracina birseyler yapiyor gormek istiyor kii ben burda senin aracinla ilgili hic birsey demedim soyle gectik boyle gectik gibisindne dostane SADECE ARABANIN DURUMUNU GORMEK ICIN yazdim..

oyle iddam olsa arabayi komple sokerdim tek kisi icine kamera koyar oyle gelirdim..kii gordum videoda aracin sanzumanda sorun var bazen fazla kesicide kaliyom...

tekrar soyluyorum kalbini kirdiysam ozur dilerim..

hatta senden sonra DBS ilede deneyelim diyecektim biz donduk bekledik hem dedim arac biraz sogusun baya bekledik sonra DBS geri gelmedi hatta onlada durumu gorelim dedik

bana kimse bişey demedi hatta biz kft cok denedik gökhan sorabirlisn benim telefon bi cok insanda var sizin yakınalrınızda alo deseydiniz ben gelirdim geri vites yok :icon_tup:

dedebeto
26-03-2012, 17:45
:icon_tup:

bana kimse bişey demedi hatta biz kft cok denedik gökhan sorabirlisn benim telefon bi cok insanda var sizin yakınalrınızda alo deseydiniz ben gelirdim geri vites yok :icon_tup:

geri vites muhabbeti degil haci biz kft ile donerken otobana geri girdik sizden onden gazladiniz gittiniz bende dedim nasil olsa geri gelecekler bekleyelim baya bi bekledik gelen giden olmadi dedim sonra bi ara deneriz diye daha fazla beklemedik eve dondum..

bizim muhabbet antalyalinin yaptigina benzemez haci bizim depo her zaman full:) anladin sen

gökh@n_gr
26-03-2012, 20:50
geri vites muhabbeti degil haci biz kft ile donerken otobana geri girdik sizden onden gazladiniz gittiniz bende dedim nasil olsa geri gelecekler bekleyelim baya bi bekledik gelen giden olmadi dedim sonra bi ara deneriz diye daha fazla beklemedik eve dondum..

bizim muhabbet antalyalinin yaptigina benzemez haci bizim depo her zaman full:) anladin sen

Şero beni bekledi otobanda benzin almaya gittim o yüzden geç geldik

shero
27-03-2012, 09:22
istediğiniz zmn alo diyin yeterli hahah bide cok atar baska yerde patlar cumartesi gece 2 olan olaylar yetti zatenn:))))

Selcuk_RoL
27-03-2012, 09:35
istediğiniz zmn alo diyin yeterli hahah bide cok atar baska yerde patlar cumartesi gece 2 olan olaylar yetti zatenn:))))

dbs hep ileri:icon_tup:

VTec_king
27-03-2012, 09:51
maşallah maşallah iki aracada

shero
27-03-2012, 14:14
dbs hep ileri:icon_tup:

eyvallah crm katkılarıyla :D