PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hepsiburada.com rezaleti!

Dayı2
29-03-2012, 20:35
...........

Osman Bahadır
29-03-2012, 20:39
Bu tip otomotiv ürünlerini tedarikçilerden temin ettirip, hazırlattırıp, doğrudan gönderttiriyorlar. Tedarikçiler de pek özenli olmuyorlar. Çünkü kendi adlarına iş yapmıyorlar. Sizin durumunuzda da tedarikçi uyanıklık yapıp boş kutu göndermiş. İtiraz edince de biz gönderdik, müşteri yalan söylüyor derler HB'ya...

Ama her halükarda HB'nın takip etmesi, kontrolünü yapması gerekir.

phoenixs
29-03-2012, 20:40
sikayetvar a yazdığın çok iyi olmuş en nihayetinde hepsiburada birçok şirketle çalışıyor hepsinin bir isim altında toplanmış hali hepsiburada yetkililer ürünü gönderen firmayı uyarmışlardır ürünü alırken kargo da FOTO çektirip geri gönderittirin tüm işlemlerinizi kargo binasında yapın ki asla madur kalmayın

By_DoMiNo
29-03-2012, 20:43
hepsiburada.com da değil aslında sıkıntı. Benimde başıma geldi. Sporcu olduğumdan maclar yaklaşıyordu sauna şort ve yelek siparişi verdim. Siyah renk sipariş verdim dedim şort un altında felan göze batmasın diye. Ürün geldi ama Antrenmanda rahat olsun diye xl sipariş etmeme rağmen ( Normalde bedenim M) en az 10-15 santim fark vardı yelekle şort a da tek ayağım bile sığmadı. Tekrar iade gönderdim dedim beden değiştirin 3 xl verin o zaman diye. gönderdim 15 gün sonra mail geldi isteğini kabul edildi diye. Yine bekledim ürün gelcek diye bi baktım paramı iade etmişler. Ben değişim başvurusunda bulunmuştum. Her neyse aynı hediye cekiyle tekrar sipariş verdim. Bu sefer 3xl sini verdim. 8 gün bekledim tedarikciden bekleniyor diye yazdı en sonunda mail geldi. Ürünü temin edemediler tekrar paranız iade edildi diye kafayı yedim artık. Dedim kart a iade ettirmiyeyim bari Bu sefer mavisini sipariş ettim 3xl sinin. Ürün gelir gelmez kargocu daha evrakı imzalarken actım hemen. Bi baktım şort ve yelek olması gerekirken yelek cıktı şort yok. Hemen kargocuya dedim abi bunu geri iade et. tutanağa da eksik ürün diye not düş. Adam da pek işi bilmiyor yok abi gelir o felan. Dedim ben bi sürü alışveriş yaptım bu ürün beraber gelecekti felan yok abi gelecek felan dedi. iyi dedim. Aradım hepsiburada cağrı merkezini dedim böyle böyle. Tutanak tutturup iade ettirin felan dedi. Müşteir hizmetlerine mail attım. Dedim böyle böyle eksik geldi. bana direk üretici firmanın telefonunu verdiler. Aradım adamları biz hepsiburadaya tam yolladık onlar size eksik yollamış dediler. Tam 50 gün mailleşme telefonlaşma sonucu baktım bir cacık olmayacak. Eksik üründen vazgectim. Müşteri hizmetlerinede ağzıma geleni saydım. Ama bu değildirki hepsiburada böyle. Sadece her ürünün belli tedarikcisi var. Adamlar elinde stok tutmuyorlar. Bu da tedarikci firmalardan dolayı sıkıntı oluyor. Ürün sipariş ettiğinizde kargo cunun yanında ürünü acın. Eksik kırık vs. varsa tuttanak tutturup yollayın. Bana işi blmeyen bir kargocu geldi. haklı olduğum halde istediğimi elde edemedim.

coolvtec
29-03-2012, 20:56
Kötü olmuş, geçmiş olsun. Ben şimdiye kadar elektronik ve spor aletleri gibi onlarca alet aldım, hiç sorun yaşamadım. Ama demekki oto parça ve kıyafet gibi şeylerde sorun çıkıyor.

poseidon
29-03-2012, 20:59
Eskiden sorunsuz alışveriş yapılıyordu ama son zamanlarda çok bozuldu
ben de 5 parça araçla ilgili ürün almıştım
bir çift silecek de vardı silecekler de dahil sağ ve sol olarak her bir parça ayrı kargo ile gelmişti.
E buna da şükür en azından geldi. Ama kargocuyla ahbap olduk.

FaBeRgE
29-03-2012, 21:00
hepsiburadan alışveriş yapmak büyük talihsizlik olmuş, geçmiş olsun :o

Emre.E
29-03-2012, 21:02
Bende hepsiburada.com dan yazın parça siparişi vermiştim, şiparişi yaz başında verdim devamlı tedarik sürecinde diyordu bende ümidi kesmiştim gelmiycek diye sonra yaz sonu gibi kapıya kargo geldi hepsiburada.com'dan gönderiniz var diye o an unutmuştum bile ne sipariş verdiğimi. :)

a.colak
tipik HB sendromu ben çok yaşadım ama nalet ki bazı malzemeleri istemeyerekte olsa buradan almak zorunda kalıyorum

bora1311
gecmis olsun...

onursumer
29-03-2012, 21:08
çok zorda kalmadıkça hb den alışveriş yapmıyorum

çünkü hiçbir ürünün stoğunu kendileri tutmuyor o yüzden satın aldığınız urunun firmasında iş yoksa surunuyorsunuz

eğer sağlam düzgünbir firmaysa hemen temin edilip yola çıkıyor ürününüz

Emre Akçay
29-03-2012, 22:21
Böyle bir olay sadece HB'de yokki. Yıllardır internetten sanal alışveriş yaparım. Hızlıal'dan LED Tv alayım dedim. 800 liraya aldım. Bir baktım web sitesinde benim aldığım ürün kalkmış. Neyse dedim bekleyeyim. 3 gün bekledim ne kargo var ne tedarik. Mesaj attım. Demezler mi ürün stokta yok. Dedim niye koyuyorsunuz ilana o zaman. Bi alt modelini verelim o daha iyi diyor. Dedim parayı iade et sen. İyi güzelde 8 taksitle aldığımız ürünü her ay benden 100 alıp 100 iade ediyor. Lanet ettim.

MeJo
29-03-2012, 22:22
geçmiş olsun bizde ögrenmiş olduk

fdl
30-03-2012, 00:02
geçmiş olsun demekki her firma çok tutulmayı kaldıramıyor....

Ahmet Saraçoğlu
30-03-2012, 02:11
Ben cok uyguna ipad kilifi aldim.ertesi gun 24 saat dolmadan ulasti evime.. Fakat pakette sadece ipad kilifi yoktu , bi tanede 16 gb flashdisk vardi... Once ''ikl alisveris hediyesimi acaba'' selinde sagina soluna baktim ama sanliurfada baska bi musteriye ait olduguyla ilgili etiketi gordum.Hepsiburadayi arayip adres aldim geri gonderdim urunu... Arada bi enteresanlik yapabiliyolar bunun gibi.

Yiğit G.
30-03-2012, 10:25
Uzun süredir alışveriş yaparım hepsiburada dan , eskiden kitap film falan alırdım son zamanlarda bilgisayar parçası alıyorum.Daha hiç en ufak sorun yaşamadım.Denk gelmemiş demekki.

Tunacan
30-03-2012, 10:32
Allah belasını versin HB nin...

Bülent76
30-03-2012, 10:51
Ben de cep telefonundan tut, oto teybine kadar sayısız elektronik ürün aldım Hepsiburada'dan ama şu ana kadar en ufak bir sorunla karşılaşmadım.

Dayı2
30-03-2012, 11:57
.....................