PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cam filmı ceza

ertutez
31-03-2012, 10:24
30 dakka önce beylerbeyınde çevrildık cam fılmıden arabayı bağlatıyoduk yalvar yakar kurtardık 154 lıra ceza ıle ayrıldık 1 hafta içinde söküp fotoğrafları karakola bırakıcaz sızıde bılgılendırmek ıstedım sıkı yönetım başladı sanırım dıkkat etmek lazım

Rec.O
31-03-2012, 10:26
2 hafta önce aksarayda 25 e yakın arabadan söktürdüler tam cadde zamanı..dikkatli olmak lazım teror olayları ile ilgili diyorlar...

zübeyir
31-03-2012, 10:31
30 dakka önce beylerbeyınde çevrildık cam fılmıden arabayı bağlatıyoduk yalvar yakar kurtardık 255 lıra ceza ıle ayrıldık 1 hafta içinde söküp fotoğrafları karakola bırakıcaz sızıde bılgılendırmek ıstedım sıkı yönetım başladı sanırım dıkkat etmek lazım

o nasil iş yaa. o fiyata arabanın bağlanma kaydını siliyolar :D sadece cezamı o kadar ödiceksin. bide ustune fılmı sokturucen felan filan.Bir ton da uğraşıcan. tespit felan..

MatraX_07
31-03-2012, 10:33
o para cezası neymıs oyle yaa
gecmıs olsun kardes

Almanci Tane-R
255 lira sadece film cezasi mi yediniz? baske maddeden de yazmis olmasinlar

ertutez
o nasil iş yaa. o fiyata arabanın bağlanma kaydını siliyolar :D sadece cezamı o kadar ödiceksin. bide ustune fılmı sokturucen felan filan.Bir ton da uğraşıcan. tespit felan..Şuanlık öylede bakalım hafta içi daha ne çıkar..

raptor
31-03-2012, 10:36
255 lira cam filmine mi yazdı sadece.140 lira diye hatırlıyorum cam filmi cezasını ?

zübeyir
31-03-2012, 10:44
Şuanlık öylede bakalım hafta içi daha ne çıkar..

Ben yerınde olsam satma düşüncen yoksa hiç götürme derim üstündekileri yeniden yaptırıcaksan eğer.kalsın böyle kullan nasılsa bıdaha baglarlarsa aynı sey oluyo boş yere para vermemiş olursun.extra yapıcakları bırsey yok...

ertutez
31-03-2012, 10:50
255 lira cam filmine mi yazdı sadece.140 lira diye hatırlıyorum cam filmi cezasını ?
Aciliyetten bağlatmamak için ne derse tamam dedık araştırma yapıcam iyice

Ben yerınde olsam satma düşüncen yoksa hiç götürme derim üstündekileri yeniden yaptırıcaksan eğer.kalsın böyle kullan nasılsa bıdaha baglarlarsa aynı sey oluyo boş yere para vermemiş olursun.extra yapıcakları bırsey yok... Lanet ettim daha yaptırmıcam sökülsun fotografları karakola bırıkıcaz öyle dedıler

Suleyman
31-03-2012, 10:52
Cam filmi cezası 154 tl diye biliyorum ki ben de bu yüzden 154 tl yemiştim o memur arkadaş kafasına göre mi yazmış yani nedir...Geçmiş olsun hocam..

ertutez
31-03-2012, 11:00
Cam filmi cezası 154 tl diye biliyorum ki ben de bu yüzden 154 tl yemiştim o memur arkadaş kafasına göre mi yazmış yani nedir...Geçmiş olsun hocam..154 liraymıs yanlış baktım ben 7 gun içinde fotografları verıcez

MR.TurboALİ
31-03-2012, 11:53
beni senmi aradın değişik bi numaradan uyuyordum ya geçmiş olsun kardeşim.
forumda konusu vardı görmemişsin galiba artık cam filmi korkulu rüya oldu.
firmalara zabıtalar uyarı yapmış artık cam filmi çekmekte çektirmekte yasak.
uygulama yaparken yakalanan firmalara ceza kesilicekmiş.

EMRE KAAN
31-03-2012, 11:56
aynen bu ara denetim sıkı ben çıksam kesin bağlarlar cam filmi gibi değil duvar resmen geçmiş olsun diyelim

MR.TurboALİ
31-03-2012, 11:57
http://www.techturkey.com/forum/sohbet/114799-firmalara-cam-filmi-uyarisi.html

APO
31-03-2012, 11:57
valla hiç sevmem cam filmini zaten...olan arkadaşlarada tavsiyem sökün korkulu rüya görmeyin..eksozumda kumandalı ..o kadar rahatladımki polislerin yanından çok rahat geçiyorum...

Schumi
31-03-2012, 12:25
valla hiç sevmem cam filmini zaten...olan arkadaşlarada tavsiyem sökün korkulu rüya görmeyin..eksozumda kumandalı ..o kadar rahatladımki polislerin yanından çok rahat geçiyorum...

Ne eksoz taktın bakim sen. Varex taklidi mi ?. Cutout gibi dışarı mı veriyor?

emir91
31-03-2012, 12:29
Banada 4lü yakıp 1 dakika kenarda içinde durdugum halde ceza yazmıs arkadan 72 tl iyice kitle gitsin moduna girdiler bu ara..

ertutez
31-03-2012, 23:07
Filmler sökuldu bundan sonra kafa rahat akvaryum spec en ıdealı :D

sinan-s
31-03-2012, 23:18
Cam filmi sıkıntılı artık.Kımse takmasın

atabay
31-03-2012, 23:52
izmirde bostanlı-karsıyaka-çankaya-göztepe sahil yoluna 14:00 dan sonra uygulama ya dikkat.

alsancak tan konak yönü.. heykel ve ptt ısıklar arası sivil bayan memur emnıyet kemerı ve cep telefonu uygulaması yapıyor..

Germanian
31-03-2012, 23:54
izmirde bostanlı-karsıyaka-çankaya-göztepe sahil yoluna 14:00 dan sonra uygulama ya dikkat.

alsancak tan konak yönü.. heykel ve ptt ısıklar arası sivil bayan memur emnıyet kemerı ve cep telefonu uygulaması yapıyor..

aynen izmir sineması önünden heykele doğru giderkende var bir piyoncu telefon ve kemeri affetmiyorlar...

APO
01-04-2012, 19:28
Ne eksoz taktın bakim sen. Varex taklidi mi ?. Cutout gibi dışarı mı veriyor?

varex tam kesmiyor sesi..orta susturucum orj. son susturucu orj..son susturucudan önce dışarı veriyorum vana ile...

sinan999
01-04-2012, 19:45
ertu kardesım gecmıs olsun beylerbeyındekıler buyuk sıkıntı ordan gecmıyorum bende zayıf olanmı yazdı

ertutez
01-04-2012, 20:15
ertu kardesım gecmıs olsun beylerbeyındekıler buyuk sıkıntı ordan gecmıyorum bende zayıf olanmı yazdı
Genç olan yazdı sende dikkat et beylerbeyını harıtandan sıldım ben:D

APO
01-04-2012, 20:19
Genç olan yazdı sende dikkat et beylerbeyını harıtandan sıldım ben:D

turşu almadanda olmuyoki be kardeşim....e kokoreçte yememiz lazım ..nasıl sileriz beylerbeyini haritadan...:D

ertutez
01-04-2012, 20:24
turşu almadanda olmuyoki be kardeşim....e kokoreçte yememiz lazım ..nasıl sileriz beylerbeyini haritadan...:DYalı boyuna bırakıp yurucez artık :D

sinan999
01-04-2012, 23:55
beylerbeyındekıler baya sıkı bu aralar devamlı arabanın ıcındeler zaten dıkkat etmek lazım benımde yakındır:D

SekoLive
01-04-2012, 23:57
beylerbeyındekıler baya sıkı bu aralar devamlı arabanın ıcındeler zaten dıkkat etmek lazım benımde yakındır:D

adamlar çınar altının oraya bir iki tane polis koymus telefonla sıkısık trafikde olanalrı bildiriyorlar onlarda beylerbeyi cıkısına ulaşırsa arabalar direkt tereyağından kıl ceker gibi alıyolar :) bi kaç kez denk geldim pazar günü istihbarat veren polisin konusmasına :)

sinan999
02-04-2012, 00:00
adamlar çınar altının oraya bir iki tane polis koymus telefonla sıkısık trafikde olanalrı bildiriyorlar onlarda beylerbeyi cıkısına ulaşırsa arabalar direkt tereyağından kıl ceker gibi alıyolar :) bi kaç kez denk geldim pazar günü istihbarat veren polisin konusmasına :)

bi arkadasımında cınaraltının orda aracını bağladılar fılmden. bende aracın ıcınde beklerken park cezası yazdılar yine gordüğü an yapıştırıyolar:)

MR.TurboALİ
02-04-2012, 00:19
lanet olsun çengelköye kendi semtimden bıkmış durumdayım pazar günü çekilmez bir yer haline geliyor. trafik ayrı kalabalık ayrı ufakçık yer tıklım tıklım oluyor. polis olayını özetliyeyim size.

2 tane polis amca elinde ceza makbuzlarıyla geziyor cadde üzerine park etmeyin direk ceza kesiyorlar. çekici dolanmaz araba çekmezler eskiden çok sık araba çekerlerdi.
cam filminden araba bağlandığını ilk defa duydum :D

devriye çoktur devamlı trafik ve asaiş gezer. petrol ofisinden yakıt aldıkları için çevredeki bütün polis araçları akşam saatleri çengelköydedir. tofaşla geldiğiniz zaman "şahin sağa çek sahin" direk yapışırlar. gbt alırlar arabayı didik didik ederler :D makinayla gelen arkadaşlar çok gürültü çıkartmayın yunus abiler motorda plaka yoksa veya eksik evrak varsa altınızdan alıp turlamaya başlıyor :D bi tanesinden aldırlar 2 gün 1000 rr sefası yaptılar yunus kıyafetiyle bi oraya bi buraya sıkan memurlarımız var :D

kısacası beyler gelirseniz arabanızı ya havuzbaşına bırakın yada isparka. havuzbaşına bırakmak isteyen arkadaşlar gelmeden 1 gün önce filan bana pm atarlarsa hertürlü park yeri ayarlarım arabanızda emniyette olur semte bu araba bizden diye haber salarım.

SekoLive
02-04-2012, 00:22
ali aklımdasın ozaman :D ara ara gelirim cengelköye kahvaltıya

MR.TurboALİ
02-04-2012, 00:24
ali aklımdasın ozaman :D ara ara gelirim cengelköye kahvaltıya

gel gel boş yer olursa apartman otoparkına çekeriz arabayı için rahat eder :D

en kötü ben olmasam bile havubaşı ilköğretim okulunun karşısında havuzbaşı gıda var ya hacı abi ordadır yada semih abi ben alinin arkadaşıyım dersen havuzun etrafında yada apartman otoparklarına yönlendirirler seni :icon_tup:

MR.TurboALİ
02-04-2012, 00:26

biz yanlarından geçerken motorları tam gaza çekiyoruz kesici hatatatatatatta :D teker falan filan amcalar sinirli oluyor

SekoLive
02-04-2012, 00:27
aben gelince genelde şarapcı abilere emanet ediyodum önceden simdide isparka bırakıyorm mevzu araba bırakmak deilde sohbet muhabbet olsn :)

haberlesiriz gelmeden

MR.TurboALİ
02-04-2012, 00:29
aben gelince genelde şarapcı abilere emanet ediyodum önceden simdide isparka bırakıyorm mevzu araba bırakmak deilde sohbet muhabbet olsn :)

haberlesiriz gelmeden

hemen yapışırlar abi gel abi gel sağ yap topla :D emanet olayında iyilerdir arabanın başında içmeye devam ederler :D

jdmantalya
02-04-2012, 00:31
30 dakka önce beylerbeyınde çevrildık cam fılmıden arabayı bağlatıyoduk yalvar yakar kurtardık 154 lıra ceza ıle ayrıldık 1 hafta içinde söküp fotoğrafları karakola bırakıcaz sızıde bılgılendırmek ıstedım sıkı yönetım başladı sanırım dıkkat etmek lazım

Öncelikle Geçmiş Olsun .. Benim Aklımdan Geçen Bir Düşünceyi Paylaşayım ... Şimdi 154 Lira Ceza 150 Lira Cam Filmi Etti 300 Söktürmesi 50 Lira Etti 350 Araç Bağlansaydı Park Ücreti Vs 500 Lirayı Bulacak Bunun Yerine Orjinal Camlarını Söküp Renkli Cam Taksan 600 Lira Civarında Daha İyi Olmaz Mı? Sadece Fikir Sundum Tekrar Geçmiş Olsun

SekoLive
02-04-2012, 00:32
hemen yapışırlar abi gel abi gel sağ yap topla :D emanet olayında iyilerdir arabanın başında içmeye devam ederler :D

ben şahinle geldiğimde en esmer olanı demişti gencliğimde bu araba bende olaydı türkan şorayı tavlardım :D :D dedim yapma baba yaw :D :D

sonra döndüğümde arka bagaj üstüne şişeleri koymus içiyolardı dedm napıyonz yaw
diyorki bu arabada içilir :D :D

iyi adamlardı ben üzüldm gitmelerine adamlar orda yolunu buluyordu 1 lira versen ses etmiyolardı 5 versen fazla demiyorlardı...

MR.TurboALİ
02-04-2012, 00:35
ben şahinle geldiğimde en esmer olanı demişti gencliğimde bu araba bende olaydı türkan şorayı tavlardım :D :D dedim yapma baba yaw :D :D

sonra döndüğümde arka bagaj üstüne şişeleri koymus içiyolardı dedm napıyonz yaw
diyorki bu arabada içilir :D :D

iyi adamlardı ben üzüldm gitmelerine adamlar orda yolunu buluyordu 1 lira versen ses etmiyolardı 5 versen fazla demiyorlardı...

şimdi karşı tarafa transfer oldular benzincinin sokağındalar ama ordada pek takılmıyorlar artık havalar ısınsın tam gaz devam yine :D aralarında orhan abi var en temizleri o:D zayıf kısa boylu saçlarına ak düşmüş beni çok sever hep oralarda versende ses etmez vermesinde. para vermeyenlerin arkasından 1 kelime bile etmez gelirdi yanıma bi bira parası verse fena olmazdı derdi devamlı :D

sinan999
02-04-2012, 17:53
biz yanlarından geçerken motorları tam gaza çekiyoruz kesici hatatatatatatta :D teker falan filan amcalar sinirli oluyor

evet sımdıde cuma pazarının orda uygulama yapmaya basladılar bugun ogle saatlerınde beklıyorlardı zor kactım yıne cevırmısler bıtanesını yazıyolardı rahat yok artık gercekten

MR.TurboALİ
02-04-2012, 19:14
çengel meydan petrol ofisinin orda sabahtan öğlene kadar 2 tane bekliyor cam filmi ve ticari araçların eksik evraklarına kafayı takmış durumdalar söylemeyi unuttum şimdi geldi aklıma. ayakta yolcu gördükleri dolmuşa yapıştırıyorlar anında.

Berker
02-04-2012, 19:17
gecmıs olsun

BthnKrkt
02-04-2012, 19:34
Opel bana cam filmi yada detayli ic dis temizlik verdi hediye olarak. En acigindan cam filmine de kiziyorlarmi ? Yoksa heyecan aramayip detayli ic dis temizlik mi yaptirsam ?

Burak K.
02-04-2012, 19:49
Bursada daha bişey demediler bana hiç. Dün gece çevirmeye girdim alkol çevirmesi üflettiler 48 promil çıktı. :) Cam filmine falan hiç bişey demediler.

MR.TurboALİ
02-04-2012, 22:00
Opel bana cam filmi yada detayli ic dis temizlik verdi hediye olarak. En acigindan cam filmine de kiziyorlarmi ? Yoksa heyecan aramayip detayli ic dis temizlik mi yaptirsam ?

gözümün önünüde gündüz farına sis farı diye ceza kesmeye kalktılar şaşırdılar valla bence temizlik yaptırın.

ertutez
02-04-2012, 22:01
Pazar yolundakınden annemın telefonuyla yırttım çengelköy kendını aştı dıkkat etmek lazım

SekoLive
02-04-2012, 22:02
:D
Pazar yolundakınden annemın telefonuyla yırttım çengelköy kendını aştı dıkkat etmek lazım

dahada gelmem cengelköye van miniut.

barışbazan
15-04-2012, 20:02
arkadaşlar yeni konu açmak istemedim de arkadaşım da dün ceza yemiş fakat tüm camları mı sökmek lazım yoksa ön 2 simi sadece bilgisi olan varmı?

ertutez
15-04-2012, 20:11
arkadaşlar yeni konu açmak istemedim de arkadaşım da dün ceza yemiş fakat tüm camları mı sökmek lazım yoksa ön 2 simi sadece bilgisi olan varmı? Fotoğraf istmedilirse sadece bagaj kısmı kalabılır ıstersenız başka araçtan fotoğraf çekın sökmeyın ben komple söktum kafa rahat

barışbazan
15-04-2012, 21:23
Çok teşekkür ederim,, geçmiş olsun sizede.

M.A.D
15-04-2012, 22:52
en güzeli akvaryum stayla :D

FatihKahveci
10-05-2012, 23:26
konuyu hortlatayım bugün bende mecidiyeköyde çevirmeye girdim cam filminden 154 lira ceza kestiler 7 gün yazdılar ptesi söktürücem ama ondan sonra ne yapıcam bilmiyorum kimisi muayne diyor kimisi kayıtlı olduğun trafiğe gidicen diyor daha önce yaşamış olan arkadaşlar bi yardım edebilirmi ?

GokhanRS
10-05-2012, 23:38
resimleri çek trafik şubeye git. bakmazsa resimlerle düşürür. bakcam derse kapının önünde hazır olsun araç.

muaneye sevk edicem derse işlem yaptırmadan çıkıp başka trafik şubeye git.

FatihKahveci
10-05-2012, 23:40
resimleri çek trafik şubeye git. bakmazsa resimlerle düşürür. bakcam derse kapının önünde hazır olsun araç.

muaneye sevk edicem derse işlem yaptırmadan çıkıp başka trafik şubeye git.

yani herhangi bir trafik şubeye gitsek oluyor...

BLuEBoY
10-05-2012, 23:44
bende yeni konu açmadan burdan sorim bari;

şirket aracında filmden ceza yedi arkadaşım, kesen polis başka bişe sölememiş buda önce kapılardakı filmleri söktü (arkalar duruyo) cezasını ödedi geçti. geçen gün yanlış parkdan aracı otoparka çektıklerınde trafıkden men gözükuyo dıye bırakmamışlar. diğer filmleride söküp fotolarla emnıyetten men kaldırıp aracı almaya gıttıgınde otoparkdaki polis buraya geldıgınde fılm vardı dıyıp tekrar ceza yazıp yollamış arkadaşı..

şimdi merak ettiğim konu zaten filmden men olup baglanan arabaya tekrar film kesmesi mantıklı bi durummudur ? daha önce yaşayan oldumu böle durum ?

GokhanRS
10-05-2012, 23:44
evet. ama en iyi trafik şube ikametgahına en yakın olanı. mahallenin adamı diye zorluk çıkarmazlar belki.

FatihKahveci
10-05-2012, 23:46
evet. ama en iyi trafik şube ikametgahına en yakın olanı. mahallenin adamı diye zorluk çıkarmazlar belki.

eyvallah teşekkür ederim şansımızı denicez p.tesi günü...:)

GokhanRS
10-05-2012, 23:47
bende yeni konu açmadan burdan sorim bari;

şirket aracında filmden ceza yedi arkadaşım, kesen polis başka bişe sölememiş buda önce kapılardakı filmleri söktü (arkalar duruyo) cezasını ödedi geçti. geçen gün yanlış parkdan aracı otoparka çektıklerınde trafıkden men gözükuyo dıye bırakmamışlar. diğer filmleride söküp fotolarla emnıyetten men kaldırıp aracı almaya gıttıgınde otoparkdaki polis buraya geldıgınde fılm vardı dıyıp tekrar ceza yazıp yollamış arkadaşı..

şimdi merak ettiğim konu zaten filmden men olup baglanan arabaya tekrar film kesmesi mantıklı bi durummudur ? daha önce yaşayan oldumu böle durum ?

filmden ceza yiyen araç 7 gün içinde filmlerin tamamını söküp trafik şubeden düşümünü yapmaz ise ilk çevirmede yada dediğin gibi parkdan dolayı alıkonmada v.s araç bağlanır tekrar cam filmi cezasıda yazılır.

hatta şimdi aracı cıkarmayı başardıysa tekrar filmli olarak 3ncü kez ceza yersede bu sefer kesinlikle muaneye sevk ediliyor ceza olarakta ekstra bişiler daha yazıyorlar o maddeyi hatırlayamadım ama aynı kuralı çok defa çiğnemekle alakalı sanırım.

BLuEBoY
10-05-2012, 23:50
filmden ceza yiyen araç 7 gün içinde filmlerin tamamını söküp trafik şubeden düşümünü yapmaz ise ilk çevirmede yada dediğin gibi parkdan dolayı alıkonmada v.s araç bağlanır tekrar cam filmi cezasıda yazılır.

hatta şimdi aracı cıkarmayı başardıysa tekrar filmli olarak 3ncü kez ceza yersede bu sefer kesinlikle muaneye sevk ediliyor ceza olarakta ekstra bişiler daha yazıyorlar o maddeyi hatırlayamadım ama aynı kuralı çok defa çiğnemekle alakalı sanırım.

meni kaldırmak için filmleri söküp fotolarla şubeden çözdürdü aracı ve çıkardı araç şu anda bizde yani. ama bi ceza daha var şu anda. filmsiz iken yemiş oldu. tekrar şubeye gıtmesı gerekicekmi peki ?

GokhanRS
10-05-2012, 23:51
hatta beyler filmli araçlar trafikten men olmadığınızı sanmayın. geçen arkadaş araba aldı cam filmli. ve ilk çevirmede trafikten men olduğu ortaya çıktı. aracı araştırdılar ceza çevirmede değil plakaya yazılmış.

yine aynı şekilde bizim semtte bir arkadaş daha konusu geçtiğinde benimde başıma geldi hiç çevirmeye girmedim ilk çevirmede araç cam filminden men gözüküyor diyip altımdan aldılar dedi.

meni kaldırmak için filmleri söküp fotolarla şubeden çözdürdü aracı ve çıkardı araç şu anda bizde yani. ama bi ceza daha var şu anda. filmsiz iken yemiş oldu. tekrar şubeye gıtmesı gerekicekmi peki ?

bence o cezanın üzerinden 10 gün filan geçtiyse yada geçince gidip şubeye durumu anlatsın. filmli diye bağladılar filmleri söküp gidip aracı cıkarmaya çalıştım bidaha yazdılar tekrar men olmuş olmayayım filan gibisinden durumu anlatsın. yani gittiğinde gene men varsa. çünkü düzeltilmezse bu sefer düşüm yerine muanelik olur araç