PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sahibinden sorunsalı

Chn53
02-04-2012, 18:58
elimdeki ön arka kule gergilerini satmak istiyorum. ikisini bir satmak istediğim için tek ilanda ekledim.
1 gün sonra mesaj geldi : "bir ilan içeriğinde yalnızca bir adet ürünün tanıtımı yapılabilir. Yayınlamak istediğiniz ilana ait ürünün cinsi / türü aynı olsa bile boy, renk, ölçü gibi ayırt edici özellikleri varsa her özellik için ayrı bir ilan girmeniz gerekir. Ürünlerinizi ayrı ilanlarla tanıtmanız, kullanıcıların satın alacağı ürüne kolaylıkla karar vermesine ve ürün yelpazenizin genişleyerek daha fazla görüntülenmesine yardımcı olur" diyor.

ben ön arka bir satmak istiyorum ne yapmak lazım yardım lütfen :)

RSBurak
02-04-2012, 19:00
bir kaç basit değişlik yapıp gönder.ben google map screenshot yapıp resim bölümüne onlar koydum sitemizde başka firmalara ait logo isim... gibi şeyler kullanamazsınız diye mesaj attılar fiyatı değiştirdim kabul ettiler :)

Chn53
02-04-2012, 19:23
foruma üye sahibindende çalışan bi arkadaş vardı galiba nick i neydi ?

DOHC
02-04-2012, 21:37
2 ilan aç, her ilana ötekisinin ilan numarasını yaz, olsun bitsin......

EREN34
02-04-2012, 21:42
İlan başlığına kule gergisi takımı diyip açıklamaya kule gergisi takım halindedir gibi ibareler yaz arsan aaaa takımmış bu tek ilan derler ok lerler. :)

Yada üşenme gün aşırı sahibinden takip edip red edildiği anda içeriğe dokunamdan güncelle. En sonunda lanet olsun diyip ok liyorlar:D

onursumer
02-04-2012, 22:02
aynen hiç uğraşma

takım olarak satılığa çıkar :)

h.guroglu
02-04-2012, 22:41
açıklamaya ön arka takım olarak satılıktır de kabul ederler ;)

Chn53
02-04-2012, 22:43
Aslında takım zaten :) zamaninda ebay den almıştım... Ozaman açıklamaya 3 5defa takım yazıyım :D

Yiğit G.
08-06-2012, 08:56
Benimde bir sorunsalım var yeni konu açmak istemedim

Şöyleki mesela mesajlastıgım satıcının satılık ürünleri göremiyorum.. Adam mesaj atmış yeni ürünler ekledim diye yüzlerce satılık ilanı var , tıklıyorum ismine giriyorum profiline ama satıcının ilanlarını göster listele gibi bir butona ulaşamıyorum , varda benmi göremiyorum acaba ? Nasıl görecem bu satıcının ilanlarını ?

http://img827.imageshack.us/img827/6115/catsqwg.jpg

aslan
08-06-2012, 08:59
Eğer daha önce mesajlaştıysan o mesajdan ilan nosunu al arama motorundan ara açılan ilandan satıcının diğer ilanları kısmı o zaman çıkıyor

Yiğit G.
08-06-2012, 09:00
Eğer daha önce mesajlaştıysan o mesajdan ilan nosunu al arama motorundan ara açılan ilandan satıcının diğer ilanları kısmı o zaman çıkıyor

yüzlerce mesaj var kutumda onu bulamam şimdi her defasında satıcıya birader bana bir ilanının no sunu mu at dicem... yokmudur bunun bir yolu böyle işmi olur yaw

Skyhawk34
08-06-2012, 09:01
Benimde bir sorunsalım var yeni konu açmak istemedim

Şöyleki mesela mesajlastıgım satıcının satılık ürünleri göremiyorum.. Adam mesaj atmış yeni ürünler ekledim diye yüzlerce satılık ilanı var , tıklıyorum ismine giriyorum profiline ama satıcının ilanlarını göster listele gibi bir butona ulaşamıyorum , varda benmi göremiyorum acaba ? Nasıl görecem bu satıcının ilanlarını ?

http://img827.imageshack.us/img827/6115/catsqwg.jpg

aynı olay bendede var

- ilk sıkıntıya gelecek olursak o sıkıntı sahibinden.com un almıs oldugu bir karar ne zaman birden falza araç parçasını satılıga koysa ilan düşüyor

ayrı ayrı ilanlarda topluyorum bende

aslan
08-06-2012, 09:04
yüzlerce mesaj var kutumda onu bulamam şimdi her defasında satıcıya birader bana bir ilanının no sunu mu at dicem... yokmudur bunun bir yolu böyle işmi olur yaw

Ben en kolay çözümü öyle buldum başka yolu yok yapmamış sahibindekiler öyle idare etcez artık

Chn53
08-06-2012, 09:22
Adamin sattigi bi ilana girin kosede saticinin diger ilanlari diye yaziyor.

Low-Rider
08-06-2012, 09:26

Adamla mesajlaşırken subject'in altında birde ilan başlığını gösterir.

İlan başlığına tıklayıp ilana girdikten sonra satıcının sattığı diğer ürünlere tıklayarak görebilirsin

Yiğit G.
08-06-2012, 09:27
Adamin sattigi bi ilana girin kosede saticinin diger ilanlari diye yaziyor.

eskiden adamın 1 tane ilanını favorilere eklemiştim dediğin gibi giriyordum şimdi ilanlarını bulamıyorum sorunda o :D google bile sahibinden.com+adamın adı şeklinde yazıyorum yine bu profili cıkıyor :D

Adamla mesajlaşırken subject'in altında birde ilan başlığını gösterir.

İlan başlığına tıklayıp ilana girdikten sonra satıcının sattığı diğer ürünlere tıklayarak görebilirsin

yok adam bana benim ilanımdan mesaj gonderiyor.Bu benim satıcım ya güzel eski cep telefonları geldimi bana haber ediyor bende alıyorum..

Yiğit G.
08-06-2012, 09:38
Buldum buldum buldum :D:D:D

Şimdi satıcının profili açıkken sağda "Favori Satıcılarıma Ekle " seçeneği varya ona tıklıyorsunuz favori satıcılarınıza ekledikten sonra "Bana Özel" kısmından "Favorilerim" e tıklıyorsunuz.. Sonra tekrardan "Favorilerim" in üstüne gelince orda sırası ile :

Favori İlanlarım
Favori Satıcılarım
Favori Katagorilerim
Favori Aramalarım

Çıkıyor.. "Favori Satıcılarıma" tıklıyorsunuz... Satıcı ismi şu şekilde çıkıyor..

alialkan651 | Kullanıcının Tüm İlanları

Sonra işte "Kullanıcının Tüm İlanları" na tıklıyorsunuz ve olay bitmiştir :D

Low-Rider
08-06-2012, 09:42
azimle her iş mümkün görüldüğü üzere:D

Yiğit G.
08-06-2012, 10:27
azimle her iş mümkün görüldüğü üzere:D

Aynen katılıyorum :D