PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZC civic Sİ aracımı denemek istiyorum...

kadir jdm civic
02-04-2012, 23:08
slm tech ailesi. bu cuma yada cumartesi akşamı ZC yi 106 gtı vts crx ile denemek istiyorum vteclede denerim dosthane şeklinde.

aracımda ;

cometic ince conta
portpolish
integra gaz kelebegi
hedears
hava filtresi bulunmaktadir.

denemek istedigim araçlar stoc olarak piyasada araç kalmadı ztn f h e olur hepsinde...

stock vtı
stock 106 gtı veya vts
stock gsı
crx
yüklü Sİ

herkese saygılar.

halilkarakas
02-04-2012, 23:23
fzg plaka samet ile dene bence oda giderli galiba

kadir jdm civic
02-04-2012, 23:32
fzg plaka samet ile dene bence oda giderli galiba

eskiden iyidik sametle suan aramız acık. aracına lafımız yoktur FZG de iyi giden bir araç. çok denemek isterse yerımız yurdumuz belli denenir araçlar 2 yabancı gibi yolda görülür nekadar gittigi 2 aracında. . .

Ertekin
02-04-2012, 23:34
Valla çorluya gelirsen eğer hertürlü denerim.Filtre düz boru sonda otto sporting var bende. yok gelemem dersen telefonunu at nisanın 2. yada 3. haftası sırf denemelik gelicem zaten istanbula.

Ome_RS
02-04-2012, 23:37
kadir deneyelimmi

kadir jdm civic
02-04-2012, 23:37
Valla çorluya gelirsen eğer hertürlü denerim.Filtre düz boru sonda otto sporting var bende. yok gelemem dersen telefonunu at nisanın 2. yada 3. haftası sırf denemelik gelicem zaten istanbula.

maşallahı var aracının gördüm videolarını bir palionun bukadar gidicegını hiç bilmezdım. çorluya gelme imkanım yok ama buraya geldıgınde seve seve denerız bir aksılık çıkarmazsa benım tel 05065617315

kadir jdm civic
02-04-2012, 23:38
kadir deneyelimmi

sen iste her türlü denerim suan çık de cıkalım yanı araç kapının önunde hazır yatıyor

16EC813
02-04-2012, 23:41
sen iste her türlü denerim suan çık de cıkalım yanı araç kapının önunde hazır yatıyor

hazır kıta :D

Ome_RS
02-04-2012, 23:43

hergun görüyorum zaten :)
benm aracın kelebek suan kaanda o gelsin takıyım cıkalım bi görelim 2 aydır aracı kullanmıorum özledim :)

Ertekin
02-04-2012, 23:46
Tamamdır Kadir bence çok çekişmeli maç olucak:)

Gürkan
02-04-2012, 23:48
tahmini güç nedir ? hp tork

kadir jdm civic
02-04-2012, 23:48
hergun görüyorum zaten :)
benm aracın kelebek suan kaanda o gelsin takıyım cıkalım bi görelim 2 aydır aracı kullanmıorum özledim :)

benım araç hazır kardeşim işte hafta içi bir buji değişimi yapıcam birde 51 ligi taktım mı deme keyfime.

sanzımanla oynamıyacam çünkü 4. vites 210 da ciddi anlamda çok rahat ceviriyor makına ve hızlanmasında bir düşüş olmuyor egzosu rahatlatırsam ivmelenmesi daha iyi olucak aracın.

çok canım isterse crx 3 4 takarım sonra 3 4 boy daha fark eder gidişinde...

kadir jdm civic
02-04-2012, 23:49
tahmini güç nedir ? hp tork

140-150 hp aracı birsey olur torku bilmıyorum ama 130-140 arasıda tork olur tahmınımce

Gürkan
02-04-2012, 23:50
140-150 hp aracı birsey olur torku bilmıyorum ama 130-140 arasıda tork olur tahmınımce

istersen bende denemek isterim

halilkarakas
02-04-2012, 23:51
şirookoyla esay değilde crx bence güzel deneme olur şirokko hafif oynanmışsa

Gürkan
02-04-2012, 23:53
şirookoyla esay değilde crx bence güzel deneme olur şirokko hafif oynanmışsa

var sciroccoda bişeyler zaten bende arabamı daha görmedim kimseylede denemedim

kadir jdm civic
02-04-2012, 23:53
istersen bende denemek isterim

tabi neden olmasın sizinkide 160 hp olması lazım hemen hemen eşit sayılrız bence rocco gecer diye düşünüyor yan yana gitmemiz veya belilrli bir hıza kadar aracın tutunması benı sevindirir dogrusu...

halilkarakas
02-04-2012, 23:54

o zaman yüklü crx ara kardeşim arabanı görmüş olursun :)

kadir jdm civic
02-04-2012, 23:55

hacım senın dengin ömer RS in crx i oda yüklü daha keyifli olur benım Sİ bir yere kadar tutunur ama hiç denemedım ömerlede denemedım bakarız görürüz araçları.

Gürkan
02-04-2012, 23:55
tabi neden olmasın sizinkide 160 hp olması lazım hemen hemen eşit sayılrız bence rocco gecer diye düşünüyor yan yana gitmemiz veya belilrli bir hıza kadar aracın tutunması benı sevindirir dogrusu...

benim arabam stock değil ondan haberin olsunda sonradan çıkmasın ben o işleri sevmem bişey yok diyipte çıkmayı denemeyi dürüst olmak en iyisi :)

kadir jdm civic
02-04-2012, 23:57
benim arabam stock değil ondan haberin olsunda sonradan çıkmasın ben o işleri sevmem bişey yok diyipte çıkmayı denemeyi dürüst olmak en iyisi :)

valla sana sunu söylıyeyım ben sana kalkıpta deneyelım demem geçilcegimi biliyorum roccoya sen denemek istersen ben memnunıyetle denerim

ömer gelir crx ile ben gelerım sen gelirsin keyifli bir deneme yapar muhabbet ederiz

Ome_RS
03-04-2012, 00:00
ben arac bitince roccoylada denerim :)
şimdiden söyliyim aracım sökük boyadan yeni cıktı denemeler sırasında da toplamıcam :)

Gürkan
03-04-2012, 00:00
valla sana sunu söylıyeyım ben sana kalkıpta deneyelım demem geçilcegimi biliyorum roccoya sen denemek istersen ben memnunıyetle denerim

ömer gelir crx ile ben gelerım sen gelirsin keyifli bir deneme yapar muhabbet ederiz

denemesekte olur maksat muhabbet sohbet :)

kadir jdm civic
03-04-2012, 00:02
şimdiden söyliyim aracım sökük boyadan yeni cıktı denemeler sırasında da toplamıcam :)

kanka aracım fl sökük ve sag farı bile söktüm yanı fark etmez benım için sen gel yeter sen hedears değiştirdin dimi ???

Gürkan

iiiimiş :D

Ome_RS
benm liste bu sekilde sanırım 150-160hp arası bi güç vardır

SRP 11.8 COMP 75.50 mm pistonlar
Eagle H beam kollar
Supertech 0.5 mm oversize subaplar
Port polish kapak
Port polish emme manifoldu
İntegra gaz kelebği
Port polish gaz kelebeği
Exedy stage 1 baskı balata
Fidanza hafif volan
4.25 Final drive
NKG İridium bujiler
NGK İridium buji kablosu
Cold air intake kit
ZR 4-1 Headers
51mm Düz boru
51mm Remus son susturucu
İnnovate LC-1 Wideband
Shadôw oil press
Shadôv egt
Graund Control Coil
Sertleştirilmiş Spor amortisör
Brembo delikli çizikli diskler
EBC green stuff balata
Ön Kule Gergisi
Arka Kule Gergisi
B stunu kule gergisi
2x Sparco Koltuk
Skunk2 vites topuzu
TypeR vites körüğü
OMP offsetli direksiyon
Quik relase kit
Necvox ana ünite
MB Quart Companent
Golf Lip
Kırmızı bagaj logosu
APP Plakalar
Stance Works Plakalık

kadir jdm civic
03-04-2012, 00:03
denemesekte olur maksat muhabbet sohbet :)

tabi nedemek başım üstünde yerın var tanışır sohbet ederiz denerizde sıkıntı olmaz ve he belli de olmaz ben hiç denemedım roccoyla

halilkarakas
03-04-2012, 00:04
taypar vites körüğü hp mi kazandırıyo hemen ladama alayım :D

ChtArdARSL
Arkadslar,

Sı ve crx denemek ısterım.. Rocco da denerım yazılım warsa benı gecer..

Sı ve crx vtı(fıltrelı) ıle denedımı hıc gecıyorsa gecılıyor kac boy oluyor?

Ome_RS
kanka aracım fl sökük ve sag farı bile söktüm yanı fark etmez benım için sen gel yeter sen hedears değiştirdin dimi ???

bende tampondan ram air tarzı bişi yapıcam haftaya
headers zr 4-1 taktım sonada 51 remus

Ertekin
03-04-2012, 00:05

Eagle H beam kollar
Port polish kapak
İntegra gaz kelebği
Port polish gaz kelebeği
Fidanza hafif volan
4.25 Final drive
NKG İridium bujiler
NGK İridium buji kablosu
Cold air intake kit
ZR 4-1 Headers
51mm Düz boru
51mm Remus son susturucu
İnnovate LC-1 Wideband
Shadôw oil press
Shadôv egt
Graund Control Coil
EBC green stuff balata
Ön Kule Gergisi
Arka Kule Gergisi
B stunu kule gergisi
2x Sparco Koltuk
Skunk2 vites topuzu
TypeR vites körüğü
OMP offsetli direksiyon
Quik relase kit
Necvox ana ünite
MB Quart Companent
Golf Lip
Kırmızı bagaj logosu
APP Plakalar
Stance Works Plakalık

MB Quart Companent varsa korkunç gider valla denenmez:D şaka bir yana liste kalabalıkmış baya maşaAllah.

Gürkan

Eagle H beam kollar
Port polish kapak
İntegra gaz kelebği
Port polish gaz kelebeği
Fidanza hafif volan
4.25 Final drive
NKG İridium bujiler
NGK İridium buji kablosu
Cold air intake kit
ZR 4-1 Headers
51mm Düz boru
51mm Remus son susturucu
İnnovate LC-1 Wideband
Shadôw oil press
Shadôv egt
Graund Control Coil
EBC green stuff balata
Ön Kule Gergisi
Arka Kule Gergisi
B stunu kule gergisi
2x Sparco Koltuk
Skunk2 vites topuzu
TypeR vites körüğü
OMP offsetli direksiyon
Quik relase kit
Necvox ana ünite
MB Quart Companent
Golf Lip
Kırmızı bagaj logosu
APP Plakalar
Stance Works Plakalık

maşallah :) emek büyük

kadir jdm civic
kanka yaptın reklamını he ztn yazıyo speclerın heryerde senın aracın :))))))))))

valla kanka hedearsı değiştirdiysen çok guzel olmuştur aracın ama söyliyeyım benım Sİ söyle 6 7 boy atman lazım olurda 2 3 boy tarsan ben sanzımanı değiştircegim zaman kafa kafaya gideriz

Gürkan
03-04-2012, 00:06
tabi nedemek başım üstünde yerın var tanışır sohbet ederiz denerizde sıkıntı olmaz ve he belli de olmaz ben hiç denemedım roccoyla

bende onu merak ediyorum zaten :)

halilkarakas
03-04-2012, 00:07
kanka yaptın reklamını he ztn yazıyo speclerın heryerde senın aracın :))))))))))

valla kanka hedearsı değiştirdiysen çok guzel olmuştur aracın ama söyliyeyım benım Sİ söyle 6 7 boy atman lazım olurda 2 3 boy tarsan ben sanzımanı değiştircegim zaman kafa kafaya gideriz

bu zipeklerle seni 3-4 boy geçerse crx ben o crx i yakarım benim olsa :D

Gürkan
Arkadslar,

sen ataşehirde sohbet ettiğim arkadaşsın değil mi :)

kadir jdm civic
Arkadslar,

valla oem egzosla oem sanzımanla 1 2 boy geçiliyor Sİ

ChtArdARSL
03-04-2012, 00:08
sen ataşehirde sohbet ettiğim arkadaşsın değil mi :)

Aynen bır turlu deneyemedık senle cok gec gelıyorsun hacoı :)

kadir jdm civic
03-04-2012, 00:09
bu zipeklerle seni 3-4 boy geçerse crx ben o crx i yakarım benim olsa :D

valla hacım ömer bir hedears taktı arabası biraz kasıldı stcok vtı yi 1, 1,5 boy geçti suan hedearsi değiştirmişse çok daha iyi gider aracı onu iyi biliyorum..

Tuncay
03-04-2012, 00:10
valla hacım ömer bir hedears taktı arabası biraz kasıldı stcok vtı yi 1, 1,5 boy geçti suan hedearsi değiştirmişse çok daha iyi gider aracı onu iyi biliyorum..

stoch vti dediğin filtre bilemi yok

halilkarakas
03-04-2012, 00:10

inşallah kardeşim bütün crx çilerin temennisi hepsinin iyi gitmesi :)

Gürkan
03-04-2012, 00:11
Aynen bır turlu deneyemedık senle cok gec gelıyorsun hacoı :)

hahahaahah :D tamm kanka deneriz benim araba men di trafikten çıkmak istemiyodum

kadir jdm civic
03-04-2012, 00:12
stoch vti dediğin filtre bilemi yok

normal bir filtre vardı ama onunda pek işe yarıyacagını zannetmem çünkü kısa boruluydu radyatörden gelen sıcak havayı çekiyordu.

o vtecinde maşalahı vardı çok temız çok duzgun bir vtecti

kadir jdm civic
03-04-2012, 00:15
inşallah kardeşim bütün crx çilerin temennisi hepsinin iyi gitmesi :)

ömer benım arkadaşım bir araba aldı zevkını sürecem derken başına talissiz birseyler geldi allahtan çok bisey olmadı oda gönlünce rahat rahat biner arabasına herkesın maddi durumumu farklı kıt kanaat bi zevkımız var onu yaşıyoruz ciddi bütclerimiz çok daha farklı yerlere gelir bu araçlar...

Ome_RS
03-04-2012, 00:15
listeyi komple copy paste yaptım yaw tasa.a vurmayın :D
piston var aracta ama kollar turbo kolu oldugu için bayagı agır orda kasıyo biraz aracı pistonun avantajını göremiyorum fazla
eger aracın gunune denk gelirse o fark 2-3 boydan fazla olurda huysuz gunune denk gelirse ne olur bilmiorum geri bile kalabilirm :)

ChtArdARSL
03-04-2012, 00:16
normal bir filtre vardı ama onunda pek işe yarıyacagını zannetmem çünkü kısa boruluydu radyatörden gelen sıcak havayı çekiyordu.

o vtecinde maşalahı vardı çok temız çok duzgun bir vtecti

Kırmızımıydı?

Ben fıltre egzoz hedarslı vtı 1 boy gecıyordum.. Pılotaj ve araclar cok degısken..

Stock + fıltelı vtı ıle 3 boy oluyor 2 kısı..

Sı ıle tahmınen gecebılırım.. Ama crx sokuk olmam lazım dıye dusnuyorum..

elpadre
03-04-2012, 00:16
halo senıın ladayla denıyekmıı ?

kadir jdm civic
03-04-2012, 00:17
listeyi komple copy paste yaptım yaw tasa.a vurmayın :D
piston var aracta ama kollar turbo kolu oldugu için bayagı agır orda kasıyo biraz aracı pistonun avantajını göremiyorum fazla
eger aracın gunune denk gelirse o fark 2-3 boydan fazla olurda huysuz gunune denk gelirse ne olur bilmiorum geri bile kalabilirm :)

çok daha iyi yürür ömerim aracın maşallahı var sen hedears değiştirdiysen sorun yok gazla gitsin...

ruudvan
03-04-2012, 00:18
slm tech ailesi.

portpolis

herkese saygılar.

polis varsa bn gelmem.

Ome_RS
bu denemeler sonrası aracı satıcam zaten bi kac eksiği kaldı onları tamamlıyım yürürüde güzel olunca vericem yaptım oldu bitti alan zevkini sürsün artık stock bi arac istiyorum zaten 2-3 aydır kullandıgım 100-150km ya vardır ya yok oylece duruyor benzin olmus coni moni rolling bile keyf vermiyo artık :)

halilkarakas
halo senıın ladayla denıyekmıı ?

valla stock 1.4 le denemek istiyorum meli aga bu gün tüpe ayar yaptırdım 120 ye kadar çok hızlandı gibime geldi :D yarın vidyo çekip koycam zaten :D

AEAlmas
:) kadir gelde bir daha cag kebab a gidip yatik kebap yiyelim Sizin gibi gencleri antalyadada gormek isteriz

kadir jdm civic
03-04-2012, 00:20
bu denemeler sonrası aracı satıcam zaten bi kac eksiği kaldı onları tamamlıyım yürürüde güzel olunca vericem yaptım oldu bitti alan zevkini sürsün artık stock bi arac istiyorum zaten 2-3 aydır kullandıgım 100-150km ya vardır ya yok oylece duruyor benzin olmus coni moni rolling bile keyf vermiyo artık :)

benım eski Sİ aracı geri almadım bile ben kendı aracımla lpg takılıyom 10 - 15 gün bende araç ondan arkadaş izin verdi al gazla diye bende gazlıyom yoksa nerde benzın parası yetişek arabaya:)))

ChtArdARSL
03-04-2012, 00:22

Dızel power en hard kulanımda max 100km/8lt 320 krs :) zamlar bızı bıle etkıledı max en hard kulanımda 30 krs yakan aracım ne hale geldı cok sukur basmadımda 100km/ 6 lt kdr dusunuyor.. Ben aglıyorsam sıze ne demelı :D

kadir jdm civic
03-04-2012, 00:23
:) kadir gelde bir daha cag kebab a gidip yatik kebap yiyelim Sizin gibi gencleri antalyadada gormek isteriz

kesene bereket hacım allah razı olsun orda guzel bir çag kebab ismarlamıştın.

valla artık antalya ya gezmeye gelebilirim ama sende gel istanbula atasehre cık dönmezsın antalya ya ortamı antalya ya göre çok çok iyi hacım. deneyecek bir sürü araç çıkıyor karşına antalyada hep aynı kişiler arasında dönüyor denemeler...

elpadre
03-04-2012, 00:23
valla stock 1.4 le denemek istiyorum meli aga bu gün tüpe ayar yaptırdım 120 ye kadar çok hızlandı gibime geldi :D yarın vidyo çekip koycam zaten :D

temem en kısa zamanda denıyek gorek aracları :D

halilkarakas
03-04-2012, 00:24
temem en kısa zamanda denıyek gorek aracları :D

kitcar palionu al gel :D

elpadre
03-04-2012, 00:25
kitcar palionu al gel :D

yok ben moskovıch aldım onunla denıcegız :D

Ome_RS
03-04-2012, 00:25
benm aracımda uzun yolda 28krs kadar düşüyo standart kullanım 350-370 arası bi rolling gecesinde de km de yaklasık 50-55krs arası yakıo :)
sehir içi bi depo ile 525km yaptım 100 km si sıkmalı yakıt tuketimi olarakta deneyebilirim :D

elpadre
03-04-2012, 00:28
omer turgayla denesene bı :) bakalım sonuc ne olucak

Ome_RS
03-04-2012, 00:30
su sınavları bi atlatıyım havalarda düzeliyo zaten denerim herkesle :)
sınavlardan sonra sanayide 1 hafta işim var aracın kaportanın son rötusları yapılıcak sonrasında her aksam cıkabilirm denemeye :)

elpadre
03-04-2012, 00:32
hadı bakalımm :)

AEAlmas
03-04-2012, 00:35
kesene bereket hacım allah razı olsun orda guzel bir çag kebab ismarlamıştın.

valla artık antalya ya gezmeye gelebilirim ama sende gel istanbula atasehre cık dönmezsın antalya ya ortamı antalya ya göre çok çok iyi hacım. deneyecek bir sürü araç çıkıyor karşına antalyada hep aynı kişiler arasında dönüyor denemeler...

Lafi olmaz ne demek karnim acikti gece gece atakoy e gelmek isterim ama bakalim nasip :)

RottingChrist
03-04-2012, 08:28
istanbulda deneyecek si kalmadı galiba. kadir seninle deneyecek adama Allah yardımcı olsun diyorum sen gerisini anlarsın. :)

kadir jdm civic
03-04-2012, 09:13
istanbulda deneyecek si kalmadı galiba. kadir seninle deneyecek adama Allah yardımcı olsun diyorum sen gerisini anlarsın. :)

ah be abicim keşke sende suan araba olsa senınle denemeyı özledım valla tatlı dilini hafif rekabetimizi sonra umursamamayı valla nasılsın iyimısın ????

dc_crx
03-04-2012, 09:15
Aracimin bakimlari olsaydi bende denemek isterdim zevkine ama hem stok hemde ayarsz su ara gitmiyor..

ykavcioglu
03-04-2012, 09:16
cumartesi denemelerimizi yazmayam ayıp olur, söz verdik:D
egzozu çektiysen 210 da stop etmiyeceksen varım gardaş yanında:D

kadir jdm civic
03-04-2012, 09:21
cumartesi denemelerimizi yazmayam ayıp olur, söz verdik:D
egzozu çektiysen 210 da stop etmiyeceksen varım gardaş yanında:D

tamamdır kanka sıkıntıyı hallettım radyatörü değiştirdim sorun çözüldü.

evet bende söylemıyorum isim plaka yok bu hafta sonu denersek konuşuruz.

ykavcioglu
03-04-2012, 09:25
illa cumartesiyi yoğunluğu beklemeye gerek yok.
hafta içi bi gün çıkalım samandıradan gebzeye kadar yeterli..
istenirse videoda çekerik

kadir jdm civic
03-04-2012, 09:30
illa cumartesiyi yoğunluğu beklemeye gerek yok.
hafta içi bi gün çıkalım samandıradan gebzeye kadar yeterli..
istenirse videoda çekerik

sıkıntı yok kanka da egzosu cumartesi halledebilecegim çalışıyorum hafta içi yapamıyacaz cumartesi sabahtan halledip akşama ahzırlayacagım aracı yok böyle cıkalım dersenız çıkarız sorun olmaz tam saglıklı görürürüz aracı denemede egzostan sonrada farkı görmüş oluruz

ykavcioglu
03-04-2012, 09:34
egzozu bekleyelim...

kadir jdm civic
03-04-2012, 09:40
egzozu bekleyelim...

bencede dedigim gibi yaparsam çok fena olucak.

hacım bir araştırırmısın söyle boşta duran bir egzos var 2 3 günlük takmalık slincerli falan olursa daha rahat oluruz.

ykavcioglu
03-04-2012, 09:43
bencede dedigim gibi yaparsam çok fena olucak.

hacım bir araştırırmısın söyle boşta duran bir egzos var 2 3 günlük takmalık slincerli falan olursa daha rahat oluruz.

Son susturucumu kanka?
bakim

kadir jdm civic
03-04-2012, 09:50
Son susturucumu kanka?
bakim

evet kanka normal birseyde olur maksat 2 3 gun takılı kalıcak denemeden sonra sökücem suan gsı cı arkadaşımda varda silinceri yok baglatmayalım aracı boşu boşuna girmesin...

ykavcioglu
03-04-2012, 09:52
egzoz tamamdır hks rep. 51'lik

kadir jdm civic
03-04-2012, 09:59
ooo kanka çok sagolsın valla çok makbule geçti cumartesi sabahtan görüşebilirsek beraber yaptırırz aracı subaru şekli :)

ykavcioglu
03-04-2012, 10:00
tamamdır kanki fakat slincer yok:D

kadir jdm civic
03-04-2012, 10:02
olsun bakalım biz birsey uydururuz artık bende bir el yapımı silincer var onu takarız olmadı birseyler yaparız artık ...

RottingChrist
03-04-2012, 10:06
şükür olsun iyi gidiyor bu aralar. hakan abiyi kandırabilirsem biz de geliriz denemenize. kıçımız bir vti a deysin bakalım :)

ah be abicim keşke sende suan araba olsa senınle denemeyı özledım valla tatlı dilini hafif rekabetimizi sonra umursamamayı valla nasılsın iyimısın ????

RottingChrist
03-04-2012, 10:07
yunus sende ne araç vardı?

tamamdır kanki fakat slincer yok:D

ykavcioglu
03-04-2012, 10:12
yunus sende ne araç vardı?

99 Otomatik hb civic var abi, satıp mazda alacam gene:D
206-civic-practica, şaşmıyorum

kadir jdm civic
03-04-2012, 10:12
şükür olsun iyi gidiyor bu aralar. hakan abiyi kandırabilirsem biz de geliriz denemenize. kıçımız bir vti a deysin bakalım :)

beklerım abi çok sevınırım uzun zamandır görüşmuyoruz çok iyi olur

RottingChrist
03-04-2012, 10:16
mazda benim de çok hoşuma gidiyor. kaynak bulabilirsem artık sorunsuz konforlu bir aracım olsun istiyorum. :)

99 Otomatik hb civic var abi, satıp mazda alacam gene:D
206-civic-practica, şaşmıyorum

ykavcioglu
03-04-2012, 10:17
mazda benim de çok hoşuma gidiyor. kaynak bulabilirsem artık sorunsuz konforlu bir aracım olsun istiyorum. :)

civic'ten çok üstün bir araç, tavsiye ederim:)

RottingChrist
03-04-2012, 10:17
havalar düzeldi herkes buluşalım diyor. hafta içi yapsak mı ufaktan birşeyler?

beklerım abi çok sevınırım uzun zamandır görüşmuyoruz çok iyi olur

Ome_RS
03-04-2012, 10:25
Timur abi ben seni arıcam da ne zamandır fırsatım olmuyo yahu görüşemedik uzun zamandır

RottingChrist
03-04-2012, 10:27
valla ömer bende istemeden kötü birşey yaptık kardeşimiz darıldı sandım :) merakla takip ediyorum ben senin mesajları az kaldı anlaşılan :) kadirciğime bir ayar çekerken fazla abartma hayattan soğumasın :)

Timur abi ben seni arıcam da ne zamandır fırsatım olmuyo yahu görüşemedik uzun zamandır

Ome_RS
03-04-2012, 10:34
olurmu ole sey abi ya yogun calısma saateri sınav stresi flan derken bende koptum hayattan 8 de işe gidiyorum 11bucukta eve geliorum int bile giremiyorum fazla arabada dersen 2 aydır flan anca boyattım ole duruyo kapıda ilgilenemiyorum su sınavı atlatalım yapalım bi bulusma :)
koltuk dahil komple sokuk arac sadece tek sparco ile gelcem sonuc ne olur merak etmekteyim bende :D

ykavcioglu
03-04-2012, 10:35
ömer şu kısayı sök artık, arabayı kesme bırak aksın gitsinn :)

RottingChrist
03-04-2012, 10:41
2 3 4 sonra hatim indirmeye hazır ol.

olurmu ole sey abi ya yogun calısma saateri sınav stresi flan derken bende koptum hayattan 8 de işe gidiyorum 11bucukta eve geliorum int bile giremiyorum fazla arabada dersen 2 aydır flan anca boyattım ole duruyo kapıda ilgilenemiyorum su sınavı atlatalım yapalım bi bulusma :)
koltuk dahil komple sokuk arac sadece tek sparco ile gelcem sonuc ne olur merak etmekteyim bende :D

Ome_RS
03-04-2012, 10:51
teybe kuran cd si taktım zaten ben gazlarken aytel kürsi kaza anında otomatik fatihaya geçiyo :)
yunus valla sıkıldım artık daha söküp takamam aracı bitiriyim topliyim satıcam artık buyuk bişiler istiyorum aklımda v6 accord var

kadir jdm civic
03-04-2012, 12:58
yok mu bir 106 gtı yada vts

f h e lusu bile kalmadı piyasada hepsi dolu resmen.

dostta ne deneyecek bir arkadaş.

ykavcioglu
03-04-2012, 13:03
teybe kuran cd si taktım zaten ben gazlarken aytel kürsi kaza anında otomatik fatihaya geçiyo :)
yunus valla sıkıldım artık daha söküp takamam aracı bitiriyim topliyim satıcam artık buyuk bişiler istiyorum aklımda v6 accord var

Kaç kuruş istiyosun:D

Ome_RS
03-04-2012, 13:15
dolu olarak 15 isterim
sökerekte 11-12 flan

RottingChrist
03-04-2012, 13:29
beyler kanı ısınan varsa cumartesi akşamına etkinlik ayarlayalım hemen.

kadir jdm civic
03-04-2012, 13:35
beyler kanı ısınan varsa cumartesi akşamına etkinlik ayarlayalım hemen.

soru mu be abicim ben yerımde duramıyorum aracımı gördum egzosu yapayım bak ozaman gör sen Sİ nekadar gidiyormuş ve dahada gideri var sanzımandan da suan girmıyorum sanzımana ama biri kanıma basarsa bir telefonla oda çözülür...

RottingChrist
03-04-2012, 13:37
hakan abi gelirse onun arabayla da denersin. h.f.e. diye biliyorum. maksat muhabbet değil mi.

soru mu be abicim ben yerımde duramıyorum aracımı gördum egzosu yapayım bak ozaman gör sen Sİ nekadar gidiyormuş ve dahada gideri var sanzımandan da suan girmıyorum sanzımana ama bir kanıma basarsa bir telefonla oda çözülür...

RottingChrist
03-04-2012, 13:38
ben engin abi ve serdara da haber vericem gelenler olur mutlaka. yeri sonra kararlaştırırız.

kadir jdm civic
03-04-2012, 13:42
ben engin abi ve serdara da haber vericem gelenler olur mutlaka. yeri sonra kararlaştırırız.

olur abi ama ataşehir yapalım aracı deneyecegim çünkü gebzeye dogru yol çok musait oluyor güvenli oluyor

İBRAHİM_MEY_GTİ
03-04-2012, 13:42
arakadaslar deneme yeri belli mi yoksa sonramı belli olucak bende gelmek isterim..

kadir jdm civic
03-04-2012, 13:43
hakan abi gelirse onun arabayla da denersin. h.f.e. diye biliyorum. maksat muhabbet değil mi.

olur abi deneriz sıkıntı degil eski gunlerımıze dönelim biraz....

RottingChrist
03-04-2012, 13:47
tamam kadir ben bir konuşayım haber veririm. bakarsın ekipten bir kaç kişi daha gelir.

olur abi ama ataşehir yapalım aracı deneyecegim çünkü gebzeye dogru yol çok musait oluyor güvenli oluyor

kadir jdm civic
03-04-2012, 13:58
tamam kadir ben bir konuşayım haber veririm. bakarsın ekipten bir kaç kişi daha gelir.

tamam abi haber bekliyorum çok iyi olur gecen akşam şenlikti resmen shell

Ome_RS
03-04-2012, 15:10
bu ctesi değilde haftaya ctesi olursa ben gelelirim ancak bu ctesi pazar sınav var malesef

orcunnn
03-04-2012, 15:28
hafta sonu ataşehirde olursa deneycek araç bulunur beni bulursan filltre ile sadace saxo vts ile denetebilirim seni

kadir jdm civic
03-04-2012, 15:30
hafta sonu ataşehirde olursa deneycek araç bulunur beni bulursan filltre ile sadace saxo vts ile denetebilirim seni

ordayız hacım ztn geçtigimiz haftasonuda ordaydım olur denemek isterim neden olmasın farklı farklı araçlarla

kadir jdm civic
03-04-2012, 20:40
bu ctesi değilde haftaya ctesi olursa ben gelelirim ancak bu ctesi pazar sınav var malesef

bu haftasonu guzel olucak kanka bir kaçamak yap dagıtırsın hemde kafanı iyi olur senın için ...

bLackModeL
03-04-2012, 20:51
cok kalıtelı bıde vıdeo ısterızz :D vay bee :D

16EC813
03-04-2012, 20:57
cok kalıtelı bıde vıdeo ısterızz :D vay bee :D

konulu mu konusuz mu laa :D

Ome_RS
03-04-2012, 23:14
bu haftasonu guzel olucak kanka bir kaçamak yap dagıtırsın hemde kafanı iyi olur senın için ...

hafta sonunda şüphem yokta araba cıkartılcak durumda değil suan kelebeğim kaanda filtrem takılı değil araba leş durumda içi santiye gibi temizlencek toparlancak sınavdan sonra hafta içi ben aracı halledicem hafta sonuda temiz temiz denemye cıkarım

kadir jdm civic
04-04-2012, 07:52
hafta sonunda şüphem yokta araba cıkartılcak durumda değil suan kelebeğim kaanda filtrem takılı değil araba leş durumda içi santiye gibi temizlencek toparlancak sınavdan sonra hafta içi ben aracı halledicem hafta sonuda temiz temiz denemye cıkarım

olsun be kardeşim cumartesi hallederiz temızlerız içini sen gel yeterki

bLackModeL
04-04-2012, 08:01
konulu mu konusuz mu laa :D

konulu olsun abi ozellıkle hard gecişler istiyorum sert sert basılsın :D ömer ozelllıkle senın kını cok merak edıyorum

ykavcioglu
04-04-2012, 08:02
bu kadar üstünde durmayın göze gelecek..

kadir jdm civic
04-04-2012, 08:06
bu kadar üstünde durmayın göze gelecek..

kanka tam aklımdan geçiyordun videoyu yunus halleder diye.....

egzosu nasıl alayım senden kanka ???

ykavcioglu
04-04-2012, 08:07
kamera aldık kanki prof çekim yaparık:D
egzozu gidip alacaz emmi'den yarın akşam falan alırık

ykavcioglu
04-04-2012, 08:10

gebzeden boş vts'mi çıkar kanki:D

kadir jdm civic
04-04-2012, 08:11
kamera aldık kanki prof çekim yaparık:D
egzozu gidip alacaz emmi'den yarın akşam falan alırık

oooo kanka tam prof olucaz desene hadi hayırlısı bakalım ne olucaz görelim bi bakalım birde vts vardı gelirse çok guzel olur ....

bir Sİ nekadar gidiyormuş görelim ......

kadir jdm civic
04-04-2012, 08:12
gebzeden boş vts'mi çıkar kanki:D

hacım benım Sİ yi 2 boy geçsinler gene sevinirim valla orjinal sanzıman uzun uzun sonra crx 3 4 dişlisi taktık mı 3 4 boy ilerliyecegi için araba gam yemem

kadir jdm civic
04-04-2012, 15:33
başka bir Sİ çıkmaz mı denemek için ciddi yüklü araçlar vardır atmosferik istanbulda...

aLperTunga
04-04-2012, 15:50
ben denerim.. :)

kadir jdm civic
04-04-2012, 16:15
ben denerim.. :)

olur hacım bende vts ile nasıl gittigini görürüm hoş gecen akşam 106 geldi kafa kafa gittik ama sorunu mu varmış bilmiyorum

bilinen bir araçla denemek isterim çünkü bu sefer olurda gecersem o araç gitmıyor muhabbeti yapmasınlar

OmerBLN
04-04-2012, 16:28
Bi aksilik olmazsa bende gelebilirim A.Ş. ye cumartesi gecesi 60 lık egzoz yaptırdım fark ettimi meraklardayım =)

ChtArdARSL
04-04-2012, 16:33
Şimdir kımler gelıyor bır lıste yaparmısn

Kzu İbiza+

OmerBLN
04-04-2012, 16:34
Şimdir kımler gelıyor bır lıste yaparmısn

Kzu İbiza+

+Punto HGT

ykavcioglu
04-04-2012, 16:39
beyler pm'den telefonlarımızı alalım direk bir yerde buluşup çıkarız..
riske gerek yok

kadir jdm civic
04-04-2012, 16:42
beyler pm'den telefonlarımızı alalım direk bir yerde buluşup çıkarız..
riske gerek yok

bence de dedıgın gibi yunusum shelde pişti olmaya gerek yok aynı yere çıkıyoruz buluşuruz deneriz çeker sohbet ederiz sonra güzel olur.

+ ZC civic si

aLperTunga
04-04-2012, 17:05
olur hacım bende vts ile nasıl gittigini görürüm hoş gecen akşam 106 geldi kafa kafa gittik ama sorunu mu varmış bilmiyorum

bilinen bir araçla denemek isterim çünkü bu sefer olurda gecersem o araç gitmıyor muhabbeti yapmasınlar

hangi 106 bu specleri nedir?

kadir jdm civic
04-04-2012, 17:19

plaka vs bilmıyorum denk gelmişti debriyajım tam ayırmıyor demişti herhalde yunus hatırlıyon mu sorunu neydı ama 2 vites bastık kafa kafaya 3 kafa kafaya 4 attık bıraktık ama şimdi başka sorunu var mı bilmıyorum belki çok daha iyi gidiyordu şimdi polimik olmasın istemem 106 yı kullanan arkadaşı tanımam etmem aracınıda kötülemiş gibide olmayalım spec olarak arkada güzel bir son susturucu vardı benım gördügüm

ChtArdARSL
04-04-2012, 17:30
0532 781 3065 benım telim cumartesi 11/12 den snr gorusuz arkadaslar..

yunus_kg
04-04-2012, 17:59
avrupa yakası olursa bende denerim

kadir jdm civic
04-04-2012, 19:50
avrupa yakası olursa bende denerim

anadoluya buyur bekleriz avrupa çok uzak kalıyor bize....

ykavcioglu
04-04-2012, 20:25

arabanın duurmu kötüydü mekanik anlamda, belliydi:D tam bir 106 sayılmaz

kadir jdm civic
04-04-2012, 20:29
arabanın duurmu kötüydü mekanik anlamda, belliydi:d tam bir 106 sayılmaz

:d:d:d:d:)

kadir jdm civic
04-04-2012, 23:39
yav anlamış değilim Sİ yi neden küçümserler sonrada çekinirler. arkadaşla bir tur atıyorduk bi 106 gördük temiz bir araçtı gittik düzgünce selamımızı verdik sohbet ettik muhabbet söyle

ben : aracınız stock mu

eleman : evet bir filtre son susturucu

ben : sizin için uygun olursa deneyelim mi?

eleman : neyle

ben : Sİ ile

eleman : yok ya gerek yok benzın yakmaya

ben : Sİ yüklü specleri saydım

eleman : yok ya olur mu olur geçiliriz birde rezil olmayalım

olurda arkadaş okursa yalnış anlamasın benı haftasonu görüşebilirsek onunda musait oldugunda deniriz araçları ama ilk degil bu tepki çoğu kişiden aynı tepkiyi alıyorum aracın speclerını söyleyınce yav olurda geçilirsek yav ne olucak bu arabanın canı nekadar sanzımanla 3 4 boy daha iyi gider dahası yok bu işte bakalım haftasonunu sabırsızlıkla bekliyorum denemek için

sunu gecerım bunu gecerım diye hiç bir iddam yoktur kesınlıkle %70 geçilirim ama bir boy olur yarım boy olur belki 2 boy, %30 geçme ihtimalim var oda arabanın hafifliğinden kanynaklı olur birazda başka yok yanı amaç sadece biz bunu yaptık emegimizi nekadar karşılıgını aldık okadar. gerisi tamamen dostça arkadaşlık cercevesınde sohbetle olur biter.

yunus_kg
05-04-2012, 11:07
anadoluya buyur bekleriz avrupa çok uzak kalıyor bize....

anadolu yakası ters kalıyo bana bu tarfta olsaydınız denerdik

kadir jdm civic
05-04-2012, 12:11
anadolu yakası ters kalıyo bana bu tarfta olsaydınız denerdik

kısmet diyelım bizede avrupa yakası çok ters kalıyor. terste değil çok benzın gidiyor gelip gitmeye

kadir jdm civic
06-04-2012, 08:32
arkadaşlar yarın akşam kimler geliyor organizasyonu yapalım .....

kadir jdm civic
08-04-2012, 20:54
evet arkadaşlar deneme yapılmıştır. allah razı olsun abilerimden ayaklarına saglık sagolsun kırmadılar bizi denedik eglenceli güzel oldu 215-220 km lere kadar denedik biraz daha yol musait olsaydı 230-240 lara giderdik.

sonuç ise size süpriz olsun videolar konunca izlenir. bir Sİ nekadar gidiyormuş görülür oem sanzımanla ...

ufuck
08-04-2012, 21:01
evet arkadaşlar deneme yapılmıştır. allah razı olsun abilerimden ayaklarına saglık sagolsun kırmadılar bizi denedik eglenceli güzel oldu 215-220 km lere kadar denedik biraz daha yol musait olsaydı 230-240 lara giderdik.

sonuç ise size süpriz olsun videolar konunca izlenir. bir Sİ nekadar gidiyormuş görülür oem sanzımanla ...

bı sure esay gordum ben yuklu hemde o kadar cok ovduler ama sonuc hep yalan oldu :D ben esaya harcanan paraya yazık dıe dusundum :D :D vıdeoyuu beklım merak ettım dogrusu ;:D

kadir jdm civic
08-04-2012, 21:03
bı sure esay gordum ben yuklu hemde o kadar cok ovduler ama sonuc hep yalan oldu :D ben esaya harcanan paraya yazık dıe dusundum :D :D vıdeoyuu beklım merak ettım dogrusu ;:D

şaşırcaksınız ne diyeyım videoyu alamadım daha alsaydım eklerdım yunus yarın ekleyebilir KD ve UL vtecle denedım şimdi sonucu yazmıyacagım buraya videoyu izlemek lazım...

birde harcadıgım parayı yazsam buraya çok komik rakamlara yaptım bir çok işi....

ufuck
08-04-2012, 21:05
şaşırcaksınız ne diyeyım videoyu alamadım daha alsaydım eklerdım yunus yarın ekleyebilir KD ve UL vtecle denedım şimdi sonucu yazmıyacagım buraya videoyu izlemek lazım...

konuyu bastan okumucam arabanda ne war sneın arkdasım ? yunus derken bz olakalı gtı yunus mu ??

kadir jdm civic
08-04-2012, 21:08
konuyu bastan okumucam arabanda ne war sneın arkdasım ? yunus derken bz olakalı gtı yunus mu ??

konu başında aracın specleri yazıyor hacım fazla birsey yok kayda deger bir ince conta var okadar. yunus kavcuoglu dan bahsediyorum.

dc_crx
08-04-2012, 22:11
süpriz olsun dediğine göre geçtin herhalde kadir abi.. videoları koyun artık da izleyelim..

Ome_RS
08-04-2012, 22:40
videoları bende merak ediyorum sanırım sürpriz gelişmeler olmus :)

kadir jdm civic
08-04-2012, 22:44
süpriz olsun dediğine göre geçtin herhalde kadir abi.. videoları koyun artık da izleyelim..

videoları alamadığım için ben koyamadım ama yunus eklerım dedı bakarız bende koyulmasını istiyorum. benım geçme gibi hiç bir iddam olmadı aracımda da öyle ahım şahım birseyde yok en baştan orjinal uzun sanzıman var aracımda. herkes Sİ crx 3 4 olmadan yürümez diyenlere sonra da Sİ den birsey olmaz diye düşünen arkadaşlara yenı fikirler yaratmış oluruz.

ama sagolsın abilerimiz kırmadı denedi ve keyifli denemeler oldu teşekkür ederim

gtı ve vts ilede denemek istiyorum bilinen saglıklı araçlar olursa cok daha iyi olur...

kadir jdm civic
08-04-2012, 22:52
helal kadir kurt kankiii...

sagolsın video ya koyunca daha da güzel olucak ....

kadir jdm civic
08-04-2012, 22:53
videoları bende merak ediyorum sanırım sürpriz gelişmeler olmus :)

ömerim halilkarakas diye bir arkadaş yazmıştı senınle aramızda 2 3 boy olursa dahi yakarım o crx i diye senın crx i yakman lazım galiba :)

Ome_RS
08-04-2012, 22:59
bagajda bidonda benzin var yakar keyifle izleriz :D

halilkarakas
08-04-2012, 23:00
ömerim halilkarakas diye bir arkadaş yazmıştı senınle aramızda 2 3 boy olursa dahi yakarım o crx i diye senın crx i yakman lazım galiba :)

vayyyyy beeeee :D bende çok si ile denedim kafada aha ayırıyodum 150 gibi 3 4 boy oluyodu top speed i de sen düşün :) belki 10 tane esayda patatesti denediğim ondan çok fark olmuştur :p

Ome_RS
08-04-2012, 23:03
ben si ı eski iesimle geciodum :D
bu crxlede 3-4 tane vtec geçtim ama şuan fena merak etmeye basladım.
su soketleri kontrol edeyim afr sacmalıgını düzelteyim ilk fırsatta denicem kadirle sanırım cuma gibi hazır olurum :)

halilkarakas
08-04-2012, 23:05
distribütörün kabloları çok önemli içindeki zımbırtılarda :D bide o soketin içi falan oksit yapıyo oralara bişiler sıkıp temizlemek lazım...elektrik tesisatının temizliği düzgünlüğü çok önemli rexte yaaa :(

Ome_RS
08-04-2012, 23:11
1 kutu kontak sprey alıp tüm soketleri söküp temizlemeyi düşünüyorum
yada komple elektrik tesisatınımı yenilesek ne kadara patlarki acaba girmişken tertemiz olsun cıksın

halilkarakas
08-04-2012, 23:13
bence o temizleme spreylerinden al temizle...bi arkadaşın araba 7200 çeviriyodu temizledi bizim laz ramorex falan filan bazı kablolarıda kopuktu dist. içindeki onlarıda yaptı şimdi 7800 go baby go :D al sprey temizle valla

kadir jdm civic
08-04-2012, 23:16
ben si ı eski iesimle geciodum :D
bu crxlede 3-4 tane vtec geçtim ama şuan fena merak etmeye basladım.
su soketleri kontrol edeyim afr sacmalıgını düzelteyim ilk fırsatta denicem kadirle sanırım cuma gibi hazır olurum :)

kanka ztn gecersın benım senın crx i geçme gibi bir düşüncem bile olmadı ama aramızdaki fark öyle 10 boy olmaz

Ome_RS
08-04-2012, 23:16
anlasıldı 1 kutu kontak sprey lehim makinası ve alet cantasını alıp bahcede bütün elektrik tesisatını sokup takıcaz umarım sorunu bulur su kadranı biraz daha asagı indirirm araca tam güç geliyo 5000 sonrası ama devir dönmediği için kısılıyo :)

Ome_RS
08-04-2012, 23:18
kanka ztn gecersın benım senın crx i geçme gibi bir düşüncem bile düşüncem olmadı ama aramızdaki fark öyle 10 boy olmaz

iki motorda aynı zaten o kadar fark bende beklemiyorum sorunu hallediyim deneyelim kendi aracımıda seninkisinide merak ediyorum

halilkarakas
dediklerini yaparsan bence düzelir REX'in ...hayde kolay gele :D

SerhatA.
Videoyu bende merak ettim..

kadir jdm civic
08-04-2012, 23:24
Videoyu bende merak ettim..

bende bu videoyu koyduktan sonra gtı ve vts sahibi arkadaşların fikirleri değişir belki ozaman onlarlada deneyebilirim aracımı ve kesınlıkle kesınlıkle geçme gibi bir iddam yoktur gtı ve vts yede 1 boy geçilsem yeter bana sonuçta Sİ :)

SerhatA.
08-04-2012, 23:38
bende bu videoyu koyduktan sonra gtı ve vts sahibi arkadaşların fikirleri değişir belki ozaman onlarlada deneyebilirim aracımı ve kesınlıkle kesınlıkle geçme gibi bir iddam yoktur gtı ve vts yede 1 boy geçilsem yeter bana sonuçta Sİ :)

Araç baya bi çiğerli anlaşılana göre :)

kadir jdm civic
09-04-2012, 08:20
Araç baya bi çiğerli anlaşılana göre :)

242 000 km de orjinal motor var yağ pompasında işlem bile yok. ilk üst kapagını açan benim ince conta port polish yaptırtım. alt komple orjinal. radar kompresör testinde standrtı 15 birimin bilmıyorum bu aracın 4 pistonuda 14.5 çıktı.

ykavcioglu
09-04-2012, 08:29
'48 lik oem araboruda süper...

kadir jdm civic
09-04-2012, 08:40
'48 lik oem araboruda süper...

:) :) :) kanka videoları alalımda koyalım KD ve UL ile olanıda ama UL nın harbi 4 ü çok değişik KD ye göre

ykavcioglu
09-04-2012, 08:54
var onda birşey ama ne bilmiyok, emmi spec iman gücü:D
KD de fena bakma çok can yakıyorr:D

kadir jdm civic
09-04-2012, 09:10
var onda birşey ama ne bilmiyok, emmi spec iman gücü:D
KD de fena bakma çok can yakıyorr:D

allah razı olsun ikisindende böyle guzel saglıklı düzgün giden vteclerle denediğim için. çünkü herkes Sİ nekadar gitcek derken olurda gecerse vtec gitmıyor denır şimdi denmez iki tane 2 vtecle denedım 2 si de bakımlı saglıklı vtecler.

maşallahı 2 vtecinde...

KADİR KIRIŞ
09-04-2012, 11:07
hacım k.bakama biz o gun erken çıktık biliyosun sınavlar vardıııı güzel denemeler olmuş gibi görünüyooo hadi bekliyorus videolarııı...

kadir jdm civic
09-04-2012, 17:28
hacım k.bakama biz o gun erken çıktık biliyosun sınavlar vardıııı güzel denemeler olmuş gibi görünüyooo hadi bekliyorus videolarııı...

ne kusuru adaşım başka zamanda deneriz biz hep beraberiz ama gelseydiniz güzel olurdu sohbettımızde güzeldi denemede güzeldi ama en iyisi evimize sıkıntısız döndük o ayrı birseydi.

ykavcioglu
09-04-2012, 17:30
ne kusuru adaşım başka zamanda deneriz biz hep beraberiz ama gelseydiniz güzel olurdu sohbettımızde güzeldi denemede güzeldi ama en iyisi evimize sıkıntısız döndük o ayrı birseydi.

kanka biz gayet sıkıntılı döndük:D:D:D

kadir jdm civic
09-04-2012, 17:55
kanka biz gayet sıkıntılı döndük:D:D:D

yuvadan ayrılan yavruyu kurtlar kaparmış kardeş batınız gittiniz biz yavaş arabalarımızla hiç sıkıntı yaşamadık :) ama ucuz yırttım ben kırmızı 207 yi almıştı polis bende yavaş yavaş yanından geçtim benı alsalar direk bağlarlardı

SerhatA.
09-04-2012, 18:01
Video yokmu hala ?

kadir jdm civic
09-04-2012, 18:04
Video yokmu hala ?

videolar yunus arkadaşımızda çünkü vteclerin sahiplarını o tanıyor ve videolarda sagolsun onlar çekti yunus bu akşam onlardan alıcak yükleyebilirse yükler olmadı bana verir ben yüklerim...

ykavcioglu
09-04-2012, 18:21
cem abinin cameradan çekildiği için sizin denemeler ondan almam lzm, aradım teli kapalı.
akşam ulaşırsam alır gelir yüklerim

kadir jdm civic
09-04-2012, 18:22
cem abinin cameradan çekildiği için sizin denemeler ondan almam lzm, aradım teli kapalı.
akşam ulaşırsam alır gelir yüklerim

tamamdır kanki yükle sen...

kadir jdm civic
12-04-2012, 22:19
bu cuma yada cumartesi aracımı dosthane şekilde denemek istiyorum 106 gtı vts veya crx ile olur geçme gibi bir iddaam asla yoktur.