PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aem-Defi-Prosport sensör sorunsalı

cnk
03-04-2012, 15:54
Bir konu hakkında bilginize ihtiyacım var bildiğim kadarıyla downpipe üzerindeki wideband sensör girişleri standart markalar arası fark etmiyor ben egt hakkında bilgi istiyorum egtlerde farklılık gösteriyor mu ? Yani aem egt sensörü için açtırılmış yere defi yada prosport sensörü standart olarak oturur mu ? herhangi bir farklılık sonucu işlem yapmak zorunda kalma durumu oluşur mu ?

Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Kekuti*
03-04-2012, 15:57
Bende wideband ve egt sensörü mevcut. EGT defi.
Sensör delikleri aynı. bir sıkıntı olucağını sanmıyorum. Fakat oraya bir burç gibi birşey kaynatmanız gerekiyor tabi. :)

resmini yolliim. Ebatları sizde görün
http://i237.photobucket.com/albums/ff67/Juv3n1le/dp.png

1lker
03-04-2012, 19:09
Bu konuda biraz daha detayli bilgi olursa harika olur bende bilgisizim benim downpipe da sade widweband yeri var egt actiricam simdilik defi vs alsam ilerde aem yaptigimda ne sorun yasarim?

cnk
05-04-2012, 07:27
Bu konuda biraz daha detayli bilgi olursa harika olur bende bilgisizim benim downpipe da sade widweband yeri var egt actiricam simdilik defi vs alsam ilerde aem yaptigimda ne sorun yasarim?

:icon_tup:

Konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlardan biraz daha detaylı bilgi lütfen teşekkürler :)

ygtrn
07-04-2012, 21:15
Kanka markalar arası farklılıklar var tam olarak nedir bilmiyorum ama sadece wideband sensörleri standart