PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 07 GS 444 Stoc Gti Vs 07 S 9521 Pistonlu Dohc Vtec'e Çıkartması

jdmantalya
04-04-2012, 02:07
https://www.facebook.com/video/video.php?v=357125491004657

Akdeniz Yeni Sanayi Sitesi 0-400 Metre Drag Yolunda Çekilmiştir Atraksiyonlu Bir Gece Geçirdik Ve Sonu Başarı İle Sonuçlanmıştır 07 GS 444 Gti Onur ERDOĞAN Kardeşimiz Kazanmıştır Yarışı

Specler : 07 GS 444 - Chip- Kısa- Filtre

Specler : 07 S 9521 - Tepeli Piston,Simota Filitre , 60lık Düz Boru, 60 Lık OTTO Son

Her İki Aracada MaşALLAH ...

jdmantalya
04-04-2012, 02:15
https://www.facebook.com/video/video.php?v=357132604337279

Akdeniz Yeni Sanayi Sitesi 0-400 Metre Drag Yolunda Çekilmiştir Atraksiyonlu Bir Gece Geçirdik Ve Sonu Başarı İle Sonuçlanmıştır 07 HB 959 Gti Burak KEBUDE Kardeşimiz Kazanmıştır Yarışı

Specler : 07 HB 959 - Chip- Filtre

Specler : 07 S 9521 - Tepeli Piston,Simota Filitre , 60lık Düz Boru, 60 Lık OTTO Son

Her İki Aracada MaşALLAH ...

ERDINC-VTI07
04-04-2012, 07:21
heyy maşallah be ben her zaman derim sakin olan ve boş konuşmayı sevmeyen adam her zaman kazanır diye...

BUDA TERS AÇIDAN : https://www.facebook.com/photo.php?v=355672321142286&comment_id=4284739&notif_t=like

ERDINC-VTI07
04-04-2012, 07:34
alalaa burak sen neler yaptın abıcım öyle yaaaa :)

Trance-R
04-04-2012, 07:47
kesiciye VTI düşmüş ... zaman kayetmiş gibi geldi ...
maşallah araçlara ..

dragger07
04-04-2012, 08:00
ustaa vtecin sesine iyi kulak verin vitesi kaçırıyomu kaçırmıyomu bnmde 2. vitesimde kesiciye bıraktım ama lafını bile yapmadım ama illa birdaha denenicekse cıkar deneriz.

bLackModeL
04-04-2012, 08:09
kesıcı ıflagını kesmıs vti hayırlısı olsun bıdaha denense ıyı olurr

SDR_07
04-04-2012, 08:14
güzel denemelerdi ama aracın yürümüyorsa boşa inat yapmaya gerek yok drag dediğinde 106 kafa tutmak biraz sacmalık olur roling de herşey değişebilir ama herhalukarda GS iyi gidiyor hakkını yememek lazım vti eksoz sesi güzeldi

K.Kaan
04-04-2012, 08:26
vti kesiyiciye kalmış gti da kısa var tehlikeli bir araç olmuş olmalı vti arka tamponunda geçiyor kameranın önünden çokçok iyi bitirmiş .. maşallah iki araca da.

MeRtCaN
04-04-2012, 08:36
Kocaman MaşALLAH Hemde Abi Helal Olsun Onur Kardeşime Yine Bir Pistonlu Araç Daha Deldi

Araç sahıplerını tanımam
araçları bılmem etmem

ama bu yorumunun hıc hosuma gıtmedı
burası ER meydanı degıl
bırbırını gecme
ınat olsun dıye vıdeo ekleme sıtesı degıl
Hıc hos degıl oyle deldı geçtı bılmem ne yazmak...

erhann
04-04-2012, 08:41
kesiciye girmis vtec ;)

dragger07
04-04-2012, 08:44
vti kesiyiciye kalmış gti da kısa var tehlikeli bir araç olmuş olmalı vti arka tamponunda geçiyor kameranın önünden çokçok iyi bitirmiş .. maşallah iki araca da.

gti da kısa yok kardeş :)

erhann
04-04-2012, 08:46
1 videoya 2 tane konu acmissin

E0041
04-04-2012, 08:49
kesici sesi var bunu saymadık tekrar istiyoruz :)

dragger07
04-04-2012, 08:49
s plakalı vti içi boş helde yarışıyor oysa bnm hbrim yok boşatılıcağından.4 koltuğumda takılı yarıştım arabamda eksoz yok kısa şanzıman yok 2 viteste bende kesiciye bıraktım sıkıntı yokk denemek isteyen tüm vtec lerle denerim.aracıma güveniyorum.

emrem123
04-04-2012, 08:50
Vti yi gti n tarafindan bir arkadasa dene diye verdik ancak hb gti ile deneyecek arkadas sezai arkadasimizdi yaris startina gecince sasirdik bile bu video yu da surucunun balata sismesinden ve kesiciye dusurmesinden ustune ustluk vites kolunu kirmasindan sonra gectik diye buraya koyulmasi beni baya bi guldurdu :)

bLackModeL
04-04-2012, 08:52
antalya karısık bu aralar galıba yaz gelıyo sezon acılıyo o sebebden mı kımın ne dedıgı bellı deıl ? jdm antalyanın yayınladıgı hersey olay oluyo :D

erhann
04-04-2012, 08:55
antalya karısık bu aralar galıba yaz gelıyo sezon acılıyo o sebebden mı kımın ne dedıgı bellı deıl ? jdm antalyanın yayınladıgı hersey olay oluyo :D

bu nasil jdm anlamadim :D

Jön Türk
04-04-2012, 08:59
işler karışsın :D

bLackModeL
04-04-2012, 08:59
bende anlamadım erhan abimm :D

emrem123
04-04-2012, 09:01
Bana resmi yarislarda roll deyil drag vardir kelimesini soyleyen arkadaslar o dragin 5 kez ust ustu kalkilacagini mi ogrenmisler sasiriyorum dogrusu. İlk uc denemede s vti 400 e 2-1 onde girdi gerisi beni ilgilendirmiyor ki 3-2 gectigimiz yarista bize gecildin denmesi bi ayri acayip arkadan arac gonderiyoruZ videosu var.ilk yarista roll de 2-0 gectim halde bana dragta yaklasamazsin bile diyen arkadaslar simdi ne haldeler cok merk ediyorum. Kendi arkadaslariniz niye 300 kusur metreden cekiyor bizim videolarimiz 400 mt de. Niye ayni yerden cekilmis ayni videolara sahip degiliz.:))) :))

K.Kaan
04-04-2012, 09:07
gti da kısa yok kardeş :)

kardeşim yalnış anlama diğer topicte aynı video altında gti da kısa yazıyordu diye okudum o yüüzden öyle yazdım ki farklı konuda olduğumu fark etmemişim. maşallah araçlara ikisine de asla laf söylemek değil aracına üslubum yalnış anlama:icon_tup:

sezaiaral
04-04-2012, 09:08
herkez kendını tatmın edıyo vıdeo bol ısıne gelen ısıne geldıgını koyuyor komig.
Bır gercek varsa vti ilk 3 denemede 2 kere kazanmıstır gerısı teferruat dır
yarış başlamadan once kankı benım arabam stok bıttıkden sonra nasıl gecmısım bu taktık guzel dıyer 106 dada kısa egsoz fılıtre cıp tımıng var stok oluyor :d ^_^ ^_^ ^_^

dragger07
04-04-2012, 09:11
herkez kendını tatmın edıyo vıdeo bol ısıne gelen ısıne geldıgını koyuyor komig.
Bır gercek varsa vti ilk 3 denemede 2 kere kazanmıstır gerısı teferruat dır
yarış başlamadan once kankı benım arabam stok bıttıkden sonra nasıl gecmısım bu taktık guzel dıyer 106 dada kısa egsoz fılıtre cıp tımıng var stok oluyor :d ^_^ ^_^ ^_^

bunlar hangi 106 da var sezaii kardeşim

Bulut Y.
04-04-2012, 09:11
gs 44 lü videolarıda izledim aracların hepsine masallah gti lar kazanmış dün geceyi.

avdanlı

seninde gırtlagına masallah baya heycanlanmışsın heralde her videonun sonunda avaz avaz bagırınıyorsun :D

sezaiaral
04-04-2012, 09:15
bunlar hangi 106 da var sezaii kardeşim

senın araban deıl burak dıyer 106 ta yazdım sen hangısı oldugunu bılırsın kardesım :soru:

sezaiaral
04-04-2012, 09:21
Kocaman MaşALLAH Hemde Abi Helal Olsun Onur Kardeşime Yine Bir Pistonlu Araç Daha Deldi

yasın kardesım kosnustugun kelımelere dıkkat et bız rolde gectıgımızde deldık dedık mı kı ılk 3 kere denemede vti 2 1 kazanmıstır. sende nasıl jdm baskanısın yakın arkadsın olsa bıle 2dk da : hondacılar yolda bırakma kardesım ayıp :confused:

sezaiaral
04-04-2012, 09:22
1 videoya 2 tane konu acmissin

aynen usta antalaya bırazcık karısık su gunlerde normaldır :D

bLackModeL
04-04-2012, 09:30
yasın kardesım kosnustugun kelımelere dıkkat et bız rolde gectıgımızde deldık dedık mı kı ılk 3 kere denemede vti 2 1 kazanmıstır. sende nasıl jdm baskanısın yakın arkadsın olsa bıle 2dk da : hondacılar yolda bırakma kardesım ayıp :confused:

pejo damı jdm oldu :D hondacıları bırakıyo jdm anlamı ne ya :D pejo domestic market mi o zaman pdm olsunn yanlıs yoldasınız yav valla hayret edıyorumm burda hıc bı vıdeoda deldım zıpladım hopladım dıye bısey yazılmadı cızılmedı

ERDINC-VTI07
04-04-2012, 09:30
senın araban deıl burak dıyer 106 ta yazdım sen hangısı oldugunu bılırsın kardesım :soru:

sezaı stock kavramını halen öğrenemedinizmi abicim. Motor içinde işlem olmyan araba bizce stock dur..

Sizin stock anlayışınız ne onuda yazda bızde bılelım. Eksozsuz, slıp lastıksiz gs 444 stock değilde ne şaşırdım :) :)

EmrahERKAN
04-04-2012, 09:43
boşa konuşuyoruz ya bu kavga bitmeyecek. hepsi birbirini tanıyan insanlar ama yancılar yüzünden ne hallere geliyor ortam. Şu yancıları bi atın gitsin arkadaşlar yaa. Araba sahipleri yada şöförler kimse konuşacaksa konuşsun. Ortam bir gerginlikten kurtulsun.

m-power07
04-04-2012, 09:46
Araçlara maşallah bizim antalyada artık herşey olup egzantrik yok isi araba stok deniyor :)

Başlık stok 106 ama altta spekler yazıyor..

bu yarış başladığında biz lastik değiştiriyorduk kim kimi kaç kere geçti bilmem ama yarışan arkadaşları tebrik ederim allah kaza bela göstermesin..

Not : konuyu *** etmeden yorum yapsın 2 tarafda dost luk için..

JapanVsGermany
04-04-2012, 09:49
Araç sahipleri dışındaki gazcı arkadaşlar konu açtığında normal böyle tartışmalar...
her 2 aracı da tebrik ederim...

JapanVsGermany
04-04-2012, 09:50
sezaı stock kavramını halen öğrenemedinizmi abicim. Motor içinde işlem olmyan araba bizce stock dur..

Sizin stock anlayışınız ne onuda yazda bızde bılelım. Eksozsuz, slıp lastıksiz gs 444 stock değilde ne şaşırdım :) :)

slip lastik şart tabi... Yoksa stock sayılır :D

Cimmeria
04-04-2012, 09:51
stock arabada kısa şanzıman chip falan var maşallah :) fabrikadan çıktığı hale eskiden stock denirdi...

ERDINC-VTI07
04-04-2012, 09:53
slip lastik şart tabi... Yoksa stock sayılır :D

espri yeteneğini geliştirdiğine sevindim.. ( o bir örnek ) slip lastık.. açık arayıp puan toplayanlardansın sanırımm sen

ERDINC-VTI07
04-04-2012, 09:58
stock arabada kısa şanzıman chip falan var maşallah :) fabrikadan çıktığı hale eskiden stock denirdi...

aynen artık bakış açısına göre değişiyor doğru bır yorum

JapanVsGermany
puanı kimden toplucam???

Ayrıca açığınıza gülmedim, Ne demektir Motor işinde işlem olmayan araba stocktur???

Arabada Komple egzoz olacak, kısa şanzıman olacak, filtre kiti olacak, gaz kelebeğide olsun haydi, chip olacak, Bu araba stock olacak öyle mi????

SİZ AŞMIŞSINIZ emek ki kardeş, size göre stock bu araçlar, tebrik ederim can-ı gönülden...

Not: Bunla da Dalga geçtim ;)

erhann

fabrika cikisli yani oem araca stock deniliyor diye biliyorum farkli birsey varsa ogrenmek isterim (slip ne ?? slick olmasin )

ERDINC-VTI07
04-04-2012, 10:02
puanı kimden toplucam???

Ayrıca açığınıza gülmedim, Ne demektir Motor işinde işlem olmayan araba stocktur???

Arabada Komple egzoz olacak, kısa şanzıman olacak, filtre kiti olacak, gaz kelebeğide olsun haydi, chip olacak, Bu araba stock olacak öyle mi????

SİZ AŞMIŞSINIZ emek ki kardeş, size göre stock bu araçlar, tebrik ederim can-ı gönülden...

Not: Bunla da Dalga geçtim ;)

bu site senın bakış açını kabul etmıyor benım bıldiğim kadarıyla piston eksantirk olmayan motor dışından yapılanlar stock olarak bakıyo çogu kişi..

stock olayına çok fazla takılmayın bence bızce stock sence ne dersen oo olsun :)

ERDINC-VTI07
04-04-2012, 10:04
fabrika cikisli yani oem araca stock deniliyor diye biliyorum farkli birsey varsa ogrenmek isterim (slip ne ?? slick olmasin )

düzelmişsin yıllardır ağız alışkan işte saol slick :)

JapanVsGermany
04-04-2012, 10:08
bu site senın bakış açını kabul etmıyor benım bıldiğim kadarıyla piston eksantirk olmayan motor dışından yapılanlar stock olarak bakıyo çogu kişi..

stock olayına çok fazla takılmayın bence bızce stock sence ne dersen oo olsun :)

Siteye de hakimsin ki site adına kabul etmiyorsun bakış açımı demek ;)
Sen yetkili bir abiye benziyorsun zaten...

Zaten düşündüm de haklısın...

Headers
Kat iptali
Komple düz boru
60mm Son susturucu
Beyin Chip yazılım
Filte kiti Cai vs
Kısa Şanzıman
Hafif volan
Gaz Kelebeği
benzim yayı
walbro filan...

Bunların hepsini koysak da arabamız STOCK oluyor demek ki, Hatta BOLT-ON Turbo koysak o da stock oluyor...

Utandım bak ben bunları nasıl bilememişim....

Ben de modifiyeli araba sahibiyim diye geziodum, meğer benim araba da Stockmuş, Saolasın kardeşim sayende öğrendim stock araba sahibi olduğumu :)

Hey allahım ya rabbim :D

ERDINC-VTI07
04-04-2012, 10:15
Siteye de hakimsin ki site adına kabul etmiyorsun bakış açımı demek ;)
Sen yetkili bir abiye benziyorsun zaten...

Zaten düşündüm de haklısın...

Headers
Kat iptali
Komple düz boru
60mm Son susturucu
Beyin Chip yazılım
Filte kiti Cai vs
Kısa Şanzıman
Hafif volan
Gaz Kelebeği
benzim yayı
walbro filan...

Bunların hepsini koysak da arabamız STOCK oluyor demek ki, Hatta BOLT-ON Turbo koysak o da stock oluyor...

Utandım bak ben bunları nasıl bilememişim....

Ben de modifiyeli araba sahibiyim diye geziodum, meğer benim araba da Stockmuş, Saolasın kardeşim sayende öğrendim stock araba sahibi olduğumu :)

Hey allahım ya rabbim :D

burda çok bilmiş tavırlı bır kişi olduğun belli senı kaale bıle almıyorum çünkü bu stock olayı çok tartışıldı burda onun için sen kendini yorma.yaptığım iş ve uzmanlık alanım benım bu kulakdan duyma fikirlerle hareket edip boş konuşmayı sevmem...

herkezin stock anlayışı kendıde sen en iyisi konuyu kirletme tebrik et ve geççç

sen stock nasıl bılıyosan öyle olsun bizim stock muz bu :icon_wack :D

MeRtCaN
04-04-2012, 10:20

bıraz daha kurcalasan timing fln de çıkar kesın :)
ama fabrıkasyon stok :)

JapanVsGermany
04-04-2012, 10:25
siz slip olarak bilmeye dewam edip UZMANLIK ALANIMIZ derseniz, ben daha çok dalga geçerim meraklanma :)

Sabah sabah iyi güldüm, teşekkür ederim ;)

Bulut Y.
04-04-2012, 10:35
erdinc abi ole stock bole stock diyene kadar stock internal desen hiç bu tarz durumlar ortaya cıkmıcak sen stock derken neyi kastettigini biliyoruz ama anlam kaymaları oluyor bunlara mahal vermeye gerek yok.

japanvsgermany dalga gectigin adam sanayide esnaf olarak yıllarını harcamıs eysa ve ada honda servisinde de servis danısmanlıgı yapmıs ve hala yapmakta olan bir insandır kulagına küpe olsun.

JapanVsGermany
04-04-2012, 10:35
sadece boş konuşup bu sitede geyik arayan bir tip olduğun belli hadi bakalım bugun bir garibi daha eğlendirdik...

fıkrasına gülünmeyen adam geldi aklıma :)

neyse konuyu kirletmeyeyim, stock dediğin stock olmayan araba vtec geçmişsiniz, geçildiğiniz wideoları da koymamışsınız, AWUNUP TATMİN olmanız gayet güzel ;)

Gerçekten eğlendirdin, saol ;)

m-power07
04-04-2012, 10:37
bıraz daha kurcalasan timing fln de çıkar kesın :)
ama fabrıkasyon stok :)

O kesin var zaten ama benim denediğim arabada yoktu geriden gelip geçtiler beni :D

JapanVsGermany
04-04-2012, 10:42
erdinc abi ole stock bole stock diyene kadar stock internal desen hiç bu tarz durumlar ortaya cıkmıcak sen stock derken neyi kastettigini biliyoruz ama anlam kaymaları oluyor bunlara mahal vermeye gerek yok.

japanvsgermany dalga gectigin adam sanayide esnaf olarak yıllarını harcamıs eysa ve ada honda servisinde de servis danısmanlıgı yapmıs ve hala yapmakta olan bir insandır kulagına küpe olsun.

Kardeşim, ankarada da çok ustalar var bu işin gerçekten uzmanı olan, onlar sayesinde kıyaslama yapabiliyorum...

ESNAFa USTAya ekmeğini taştan çıkaran alınteri ile ticaret yapan adama saygım sonsuzdur, yeter ki BEN BİLİRİM UZMANIM sen boş konuşuyorsun demesin.

Atasözü wardır, "Öküz görmediysek bokuna da basmadık değil ya" diye... Teşbihte hata olmaz...

Bi sürü parça listesi yazdım, usta bunlar olsa da araba stock diyor. slip lastik diyor.... Kol piston yoksa stocktur araba diyor kısaca... Şimdi bu adam usta diye haklı mı???

Allah daha çok kazanç wersin ne diyeyim, allahtan ankaradaki ustalar ile bu usta arkadaş aynı kanaatte değil de iş yaptırabiliyoruz...

Bulut Y.
04-04-2012, 10:45
stock derken adam stock makinadan bahsediyor ama sizde anlamamakta ısrarcı bi tutum sergiliosunuz neyse herkes anlıcagını anladı.

JapanVsGermany
04-04-2012, 10:56
stock derken adam stock makinadan bahsediyor ama sizde anlamamakta ısrarcı bi tutum sergiliosunuz neyse herkes anlıcagını anladı.

Anlamamakta ısrarcı tutum sergilemedim hayatımda ama anlatana bakmak lazım...
forumda boş konuşan adammışım, geyik yapan adammışım ws. ws.

Usta olan adamın konuşacağı laf mıdır bu?
Ben de esnafım çok şükür, ayrıca ankarada da bu işten anlayan hemen her ustayla we araç sahibi arkadaşla sohbetim olmuştur, bir allahın kulu bana bu ustanın sööledikleri gibi sözler desin, bu ustanın elini öperim...

slick lastik diyemeyen adam stock inertal nasıl desin mesela...
Tamam burda da sanayicilerin kendi lisanı wardır, ona da saygı duyarım. Ama kalkıp sanayici lisanı ile konuşup bana cahil diyecek adama da müsaade et cewap wereyim...

Kimseyi kırmak istemem, hele ki ekmek parası için bu işi yapan adama laf sokmayı asla istemem, ancak istisnai durumlar oluyor...

sezaiaral
04-04-2012, 11:16

bızde sanayıde cekırdek satmıyoruz kardesım herkeze saygımız sonsuz :beuj:

jdmantalya
04-04-2012, 11:41
videoda olanlar belli kimse boş konuşmasın gereksiz laf yapmaya gerek yok JDM Her Araçtan olur biz araç ayrımı yapmıyoruz bir arabaya iki defa konu açmadım ... iki araçda farklıdır S Vti ile ikitane gti denedi iki gti da geçti olan yarışı herkez gördü ... sezai kardeşim senlik bir durum yok sen sakın üstüne alınma üstüne alınacak kişiler bellidir ...

life is life
04-04-2012, 12:25
JDM bir kaç anlamı var heralde.. deneyen bütün araçlara maşallah..

emrem123
04-04-2012, 12:35
videoda olanlar belli kimse boş konuşmasın gereksiz laf yapmaya gerek yok JDM Her Araçtan olur biz araç ayrımı yapmıyoruz bir arabaya iki defa konu açmadım ... iki araçda farklıdır S Vti ile ikitane gti denedi iki gti da geçti olan yarışı herkez gördü ... sezai kardeşim senlik bir durum yok sen sakın üstüne alınma üstüne alınacak kişiler bellidir ...

Dıger HB gtı ıle ırfan arkadasımız denemıstır bunu denemkten bıle saymıyoruz. ıkı aracta kesıcı kesıcı aragaz bıle cekılmıstır. + S VTI nın Vıtes kolu kırılmıstır. Baskının ısınması da cabası .sacmalıyorsun bence yasın guluyoruz sana :)

emrem123
04-04-2012, 12:37

Kurcalarsak neler cıkar kım bılır :) Stock olması ıcın ılla o kapagın vıdalarının sokulmemesı mı gerekıyor cok sacma bence kısa war chıp war stock o da guzelmıs

EmrahERKAN
04-04-2012, 12:38
bu kavga bitmez bırakın yarışmayın bidaha

Bulut Y.
04-04-2012, 12:45
bızde sanayıde cekırdek satmıyoruz kardesım herkeze saygımız sonsuz :beuj:

sezai sen neden üstüne alındın anlamadım sana bişey demedim ben zaten ??

dragger07
04-04-2012, 13:01
Bana resmi yarislarda roll deyil drag vardir kelimesini soyleyen arkadaslar o dragin 5 kez ust ustu kalkilacagini mi ogrenmisler sasiriyorum dogrusu. İlk uc denemede s vti 400 e 2-1 onde girdi gerisi beni ilgilendirmiyor ki 3-2 gectigimiz yarista bize gecildin denmesi bi ayri acayip arkadan arac gonderiyoruZ videosu var.ilk yarista roll de 2-0 gectim halde bana dragta yaklasamazsin bile diyen arkadaslar simdi ne haldeler cok merk ediyorum. Kendi arkadaslariniz niye 300 kusur metreden cekiyor bizim videolarimiz 400 mt de. Niye ayni yerden cekilmis ayni videolara sahip degiliz.:))) :))

emre maden drag yarışında 5 kez ust uste kalkılmaz ama yaptığımız resmi bir yarış değil kendi aramızda yapyığımız bi yarıştı. başta vites kaçırlıldığı zaman tekrar kalkılıcak diye konusuldu ama 2. kalkışta onur 2 yi kaçırdığı için durdu ama siz durmadınız.onu gecti sayıyosanız kendi çapınızda yarışmıssınız ozaman. :)) boşuna sevnmeyin yani oylede boylede geçen belli bunu sizde biliyosunuz.sırf burda kendinizi kanıtlama için bahaneler uydurmayın orda herkez onurun geçtiğini yarışı kazandığını gördü.2 aracada maşallah hala ve hala bi sıkıntı varsa onur herzaman yarışmaya hazır.eksozus:)) ve aynı speclerde yarışmaya hazırdır.sırf içiniz rahat olsun diye...:)))

sezaiaral
04-04-2012, 13:25

abı ben biliyorumda stock kavramını, fabrıkadan çıkışı bızım anlayısımız ;ama sende tam bılmıosun galıba neysekı arkaslar yazmıslar benden once sağlık olsun...

m-power07
04-04-2012, 13:30
vay arkadaş 1 yarışda sorunsuz bitmiyor.. MAŞALLAH diyelim araçlara uzatmayın daha :D

ERDINC-VTI07
04-04-2012, 13:45
abı ben biliyorumda stock kavramını, fabrıkadan çıkışı bızım anlayısımız ;ama sende tam bılmıosun galıba neysekı arkaslar yazmıslar benden once sağlık olsun...

sezai güzel kardeşim banım stock anlayışım stock açılmamış motordur benim için böyledir..

Bı aralar stoc stock dıye bagırdığınız onur soytamın saxosunu eksantriksiz halı gibi anladınmı kocum...

Kı s 9521 motor içini hepinizden iyi biliyorum onun yanında gs gerçekten stock yanı anladın benı sen paşamm :)

onursoytam
04-04-2012, 14:05
Antalya da zaten araç deneyen adamlar bir elin 5 parmağını geçmez.. böle sürtüşmeler olursada araba denicek adam kalmayıp herkez kendini kumda avutacak.. arkadaşlar sürtüşmeyinde denemeleri eskisi gibi her haftaya taşıyalım da herkezin aracını geliştirmesi için bi amacı olsun hayat böle gözel

yoksa araba yapıp tek başına gazlamak hiç bir işe yaramıyor..

Burak kardeşim yarış ortamında dışardan izlediğim kadar ı ile tek sorun etmeyen sen vardın sabrınada hayran kaldım araba deneme isteğinede... önceden garabayı denemeden önce konuşmayı tercih ediyordun artık arabanı deneyip görme isteğinnde olman gerçekten çok güzel olay bu dur diğer arkadaşlarınada örnek ol kardeşim... haftaya yine telefonlaşarak emre isterse S vtec i deneye biliriz

Alper_
04-04-2012, 14:52
karşıdakini aşşağılamadan, inciltmeden birşeyler yazmayı ne zaman öğrenicez ?

deneyen bütün arkadaşlara teşekkürler sayelerinde güzel bir gece geçirdik :)

jdmantalya
04-04-2012, 15:07
emre maden drag yarışında 5 kez ust uste kalkılmaz ama yaptığımız resmi bir yarış değil kendi aramızda yapyığımız bi yarıştı. başta vites kaçırlıldığı zaman tekrar kalkılıcak diye konusuldu ama 2. kalkışta onur 2 yi kaçırdığı için durdu ama siz durmadınız.onu gecti sayıyosanız kendi çapınızda yarışmıssınız ozaman. :)) boşuna sevnmeyin yani oylede boylede geçen belli bunu sizde biliyosunuz.sırf burda kendinizi kanıtlama için bahaneler uydurmayın orda herkez onurun geçtiğini yarışı kazandığını gördü.2 aracada maşallah hala ve hala bi sıkıntı varsa onur herzaman yarışmaya hazır.eksozus:)) ve aynı speclerde yarışmaya hazırdır.sırf içiniz rahat olsun diye...:)))

Adamın Dibisinnn Burak Kardeşim :)

gökan
04-04-2012, 15:19
yav gıdın denıze gırın antalyada ne rollıngı ya:D

dragger07
04-04-2012, 15:34
Antalya da zaten araç deneyen adamlar bir elin 5 parmağını geçmez.. böle sürtüşmeler olursada araba denicek adam kalmayıp herkez kendini kumda avutacak.. arkadaşlar sürtüşmeyinde denemeleri eskisi gibi her haftaya taşıyalım da herkezin aracını geliştirmesi için bi amacı olsun hayat böle gözel

Burak kardeşim yarış ortamında dışardan izlediğim kadar ı ile tek sorun etmeyen sen vardın sabrınada hayran kaldım araba deneme isteğinede... önceden garabayı denemeden önce konuşmayı tercih ediyordun artık arabanı deneyip görme isteğinnde olman gerçekten çok güzel olay bu dur diğer arkadaşlarınada örnek ol kardeşim... haftaya yine telefonlaşarak emre isterse S vtec i deneye biliriz

denemek isteyen arkadaslarda olursa telefonlaşır ona göre bir organizasyonda deneriz.

CDT19
04-04-2012, 15:34

yaşa onur sen maksat muhabbet olsun. o geçmiş bu geçmiş önemli deyil.

firat_07
04-04-2012, 16:00
antalyada nezaman 106, vti denense hep aynı muhabbetler hep bi gerilim allahtan typeR 'cı s2000 ci kardeşlerimiz böyle degiller :D

m-power07
04-04-2012, 16:07

Bulut kafanmı güzel :D

Asimos
04-04-2012, 16:28
İyide kısa dediğimiz şey orjinal ile arasında 100m.de en az 1 boy olan bi etken

Birde bence bunun kawramı , bakış açısı olmamalı cünkü doğru bitane , stok fab. çıkan halidir.Bunu herkes böyle bilir yada aklına bu gelir . Bunu tartışmak saçmalıktır.
Araçlara maaşallah.

EMRE07
04-04-2012, 16:30
Stock iste arkadas o zaman benim araba ne oluyo ben anlamadim not stock mu arkadaslar cigerden gelmedikten sonra neye yarar ta

EMRE07
04-04-2012, 16:33
Onurun aracida stocktu sezai kardesim kankana sorsan anlatirdi sana stock antalyada nasil oldugunu

sezaiaral
04-04-2012, 18:38
sezai güzel kardeşim banım stock anlayışım stock açılmamış motordur benim için böyledir..

Bı aralar stoc stock dıye bagırdığınız onur soytamın saxosunu eksantriksiz halı gibi anladınmı kocum...

Kı s 9521 motor içini hepinizden iyi biliyorum onun yanında gs gerçekten stock yanı anladın benı sen paşamm :)

zaten bız arabaya stok demıyoruzkı .

ONUR SOYTAMIN vts si egzantırık takmadan once stok dıyorduk .dıkatını cekerrım egsantırıken sonra stock power in yanına gülücük koymustuk senın gıbı yıllarını bu işe vermiş admın anlamaması tuhaf :)

pekı erdinç usta motoru açtık fakat stnd topldık stok tan cıkıyormu senın ıçın merak ettım ?

sezaiaral
04-04-2012, 18:40
Onurun aracida stocktu sezai kardesim kankana sorsan anlatirdi sana stock antalyada nasil oldugunu

evet egsantırık takmadan once guzel kardeşim de anlamadıgım konu su nıye onur soytam a geldı konu garıp ....:beuj:

aVDANLı
04-04-2012, 19:32
antalyada nezaman 106, vti denense hep aynı muhabbetler hep bi gerilim allahtan typeR 'cı s2000 ci kardeşlerimiz böyle degiller :D

aynen abi ya :D bu muhabbetler insanı camıadan sogutuyo !!
yapmayın böyle şeyler
antalya ya yakışmıyor !!
nerde arkadaşlıgınız dostlugunuz noldu !!
ne kazanıosunuz böyle !!

ÇALIŞKAN07
04-04-2012, 19:41
arkadaşlar gece için herkeze tşk ederim. araçlara maşallah kazasız belasız binin araçlarınıza

çok iyi araba yarıştıramıyoruz ama çok güzel tartışıyoruzzz :)

GökhanK
04-04-2012, 19:51

:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

evet egsantırık takmadan once guzel kardeşim de anlamadıgım konu su nıye onur soytam a geldı konu garıp ....:beuj:

ewet aynı soru bendede oluştu kanka birde ben onur un stoch diye bi iddaa sı olduğunu duymadım birde benim bildiğim stoch bi terim ve orjinal anlamına gelen bi terimdi erdinç usta ben seni tanımıyorum ama abimin dediği kadarıyla bilgili ve kıymetli bir ustaymışsın ancak ustacım stoch terimi herkes için farklı olmadığını düşünüyorum ama bu iş çok noka sardı birbirimizin kalbinikırmaya gerek yok ancak ben GS 444 ün PİSTONLU ve KAPAĞININ İŞLİ olduğu zamanı biliyorum bekir abi zamanında araca motor yapsalar bile üst kapak değişmediyse aracın kapağı işlidir yani yeni sanayide SSSTOOOOOOOOOKKKK diye bağırmaya gerek yok geçtin deniyor sen hala karşındakini ezmeye çalışıdığını zannediyorsun böyle şeylere gerek yok aracın yeni sahibi bilmeyebilir ancak o arabada zamanında SİNTEMETAL BALATA ÜSTKAPAK TAŞLAMA (PORT POLİŞH) SIKIŞTIRMALI PİSTON vede MANİFOLDDAN SEBRİNG YADA SÜPERSPRİNT VARDI hadi egsoz u orjinale döndü sintemetal balatada orjinale döndü pistonlar orjinale döndü peki üstkapak nasıl orjinale döndü çıkan talaşlar yerine yapıştırılmaz heralde :D:beuj: ama bu işi uzatmaya gerek yok insan gibi geldik yarıştık 400 m deki saygısızlığıda görmezden geldik efendiliğimizi bozmadık ama insanlarda nokunu çıkarıyo beyler ayıptır yüz yüze bakıyoz selam veriyoz alıyoz ayıptır bukadar basit değil bu işler :ofk:

devran
04-04-2012, 20:41
yarış gayet keyifliydi sonunda tartışmalar yaşansada neyseki problemsiz bitti.Her iki aracada maşallah diyorum keyifliydi kazasız belasız devamlarını diliyorum hepimize...

m-power07
04-04-2012, 21:28
hımmmm.. Eskiden dolu ise araba kapak işlidir piston değişmiş orjinale dönülmüş olabilir hatta daha fazlasıda olabilir ama bunların hepsi bir varsayım şuan için ısbatlanmadığından..

hepiniz arkadaşımsınız sevdiğim değer verdiğim insanlarsınız söylede bir durum söz konusu daha doğrusu acı bir gerçek..

106-vtec Drag sonuçlarının stock veya dolu % 70 75 oranında 106 galip gelir buna kolay kolay kimse itiraz edemez..

bu şu demek değil 106 her zaman vtec geçer yanlış anlaşılmasın.. amacım vtec kütülemekde değil

drag yapılıyorsa 3 kalkış olur ikiyi bulan kazanır aslında vites kaçırmış kaçırmamış kimin umurunda ?
isteğe bağlı 4 5 denenir ama ilk 3 deneme geçerli diye peşin konuşulsa bu muhabbetin hiç biri olmazdı
inşallah bundan sonra bu şekilde olur buradada kimsenin kafası karışmaz saygılar hepinizi seviyorum..

emrem123
04-04-2012, 22:23

Roll e resmı yarıs degıl deyıp benı draga cagıran arkadas da sızdınız Roll de ARKADAN GELIP BOY BOY farkı koydugumuzda bu bahaneyı cıkardınız Sımdı ıse Dragta Yaklaasamazsınız dıyen sızdınız Bıze dragın resmı yarıslarda oldugunu soleyen sızdınız. Bunda da farkı attık Kımse kusura bakmasın Basta Bana kımse Bole Vıtes kacırma falan solemedı Aracın sahıbı benım Kullananı da Sezaı ıkımıze de kımse bole bısı demedı ... Drag da gectıgımız halde kutlama yaptınız sıze anca guldum kusura bakmayın beyler.)

emrem123
04-04-2012, 22:32
:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

ewet aynı soru bendede oluştu kanka birde ben onur un stoch diye bi iddaa sı olduğunu duymadım birde benim bildiğim stoch bi terim ve orjinal anlamına gelen bi terimdi erdinç usta ben seni tanımıyorum ama abimin dediği kadarıyla bilgili ve kıymetli bir ustaymışsın ancak ustacım stoch terimi herkes için farklı olmadığını düşünüyorum ama bu iş çok noka sardı birbirimizin kalbinikırmaya gerek yok ancak ben GS 444 ün PİSTONLU ve KAPAĞININ İŞLİ olduğu zamanı biliyorum bekir abi zamanında araca motor yapsalar bile üst kapak değişmediyse aracın kapağı işlidir yani yeni sanayide SSSTOOOOOOOOOKKKK diye bağırmaya gerek yok geçtin deniyor sen hala karşındakini ezmeye çalışıdığını zannediyorsun böyle şeylere gerek yok aracın yeni sahibi bilmeyebilir ancak o arabada zamanında SİNTEMETAL BALATA ÜSTKAPAK TAŞLAMA (PORT POLİŞH) SIKIŞTIRMALI PİSTON vede MANİFOLDDAN SEBRİNG YADA SÜPERSPRİNT VARDI hadi egsoz u orjinale döndü sintemetal balatada orjinale döndü pistonlar orjinale döndü peki üstkapak nasıl orjinale döndü çıkan talaşlar yerine yapıştırılmaz heralde :D:beuj: ama bu işi uzatmaya gerek yok insan gibi geldik yarıştık 400 m deki saygısızlığıda görmezden geldik efendiliğimizi bozmadık ama insanlarda nokunu çıkarıyo beyler ayıptır yüz yüze bakıyoz selam veriyoz alıyoz ayıptır bukadar basit değil bu işler :ofk:

İste KArdesım Senın bu anlattıgının Genelıne Stok dıorlar :) Ellerıne saglık Ama o tasları nasıl buldular acaba orası guzeldı :))))

Su ana kadar buyuk abılerıme saygımı korudum ancak bundan sonra Bazı kelımelerımde saygımı Elden bırakmam gerekıyor yoksa ezılme durumuna dusuyoruz.

emrem123
04-04-2012, 22:35
hımmmm.. Eskiden dolu ise araba kapak işlidir piston değişmiş orjinale dönülmüş olabilir hatta daha fazlasıda olabilir ama bunların hepsi bir varsayım şuan için ısbatlanmadığından..

hepiniz arkadaşımsınız sevdiğim değer verdiğim insanlarsınız söylede bir durum söz konusu daha doğrusu acı bir gerçek..

106-vtec Drag sonuçlarının stock veya dolu % 70 75 oranında 106 galip gelir buna kolay kolay kimse itiraz edemez..

bu şu demek değil 106 her zaman vtec geçer yanlış anlaşılmasın.. amacım vtec kütülemekde değil

drag yapılıyorsa 3 kalkış olur ikiyi bulan kazanır aslında vites kaçırmış kaçırmamış kimin umurunda ?
isteğe bağlı 4 5 denenir ama ilk 3 deneme geçerli diye peşin konuşulsa bu muhabbetin hiç biri olmazdı
inşallah bundan sonra bu şekilde olur buradada kimsenin kafası karışmaz saygılar hepinizi seviyorum..

Biize resmı yarısı Ogretmeye kalkan arkadaslara bız bunu anlatamıyoruz ... 400 Sonunda gectıgımız halde gecılmıs tavrı sergıleyıp Saygısızca sewınme havasına gıren arkadaslara dıcek bır laf bulamıyorum ustelık Yasın kardesımıze de demıyım demıyım dıyorum ama Bu olanlardan SANA NE sen NECISIN bunu sormak ıstıyorum. hadı bb

gokcell13
04-04-2012, 23:43
arkadaşlar gece için herkeze tşk ederim. araçlara maşallah kazasız belasız binin araçlarınıza

çok iyi araba yarıştıramıyoruz ama çok güzel tartışıyoruzzz :)

Umit in guzel bir lafı vardı.Araban varsa cıkar sıkarsın, yok sa maşşallah der oturursun.Ha onuda demessen izler gecersin.Bazı sayfa kurucuları olayı cok ciddeye alıyorlar.Bu ınsanlar yıllardır hem gecti, hem gecildi ama dostane sekilde yine aynı ortamda beraber oldular.Yıllardır bu boyle devam etti. Yaz uzun geceler uzun, araclara kocaman bir maşşallah.Bol illegalli gunler :):cool:

ÇALIŞKAN07
05-04-2012, 00:12
Umit in guzel bir lafı vardı.Araban varsa cıkar sıkarsın, yok sa maşşallah der oturursun.Ha onuda demessen izler gecersin.Bazı sayfa kurucuları olayı cok ciddeye alıyorlar.Bu ınsanlar yıllardır hem gecti, hem gecildi ama dostane sekilde yine aynı ortamda beraber oldular.Yıllardır bu boyle devam etti. Yaz uzun geceler uzun, araclara kocaman bir maşşallah.Bol illegalli gunler :):cool:

tşk ederim kardeşim. azına diline sağlık :icon_tup::icon_tup::icon_tup:

ERDINC-VTI07
05-04-2012, 07:35
Biize resmı yarısı Ogretmeye kalkan arkadaslara bız bunu anlatamıyoruz ... 400 Sonunda gectıgımız halde gecılmıs tavrı sergıleyıp Saygısızca sewınme havasına gıren arkadaslara dıcek bır laf bulamıyorum ustelık Yasın kardesımıze de demıyım demıyım dıyorum ama Bu olanlardan SANA NE sen NECISIN bunu sormak ıstıyorum. hadı bb

orda dur bakalım emre senin yanında özkan arıcan kimse, yasinde bizim için öylebir dost herşeyi konuşma hakkına sahip arabayla ilgili... birbirinize fazla gerilmeyin yüz yüze bakıyosunuz sonuçta :icon_tup:

sezaiaral
05-04-2012, 07:42
:D
yaa oğlum size laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zor.. şimdi onurun arabası eksantrıkten önce stock du da bızım gs de eksantrıkmı varda stock olmuyacak siz harbi işinize geldiği gibi anlıyosunuz herşeyii...

arabanın motorunun orjınal olmadığını iddaa eden varsa 5000,00 tl koyar ortaya motoru baştaş erkan ustada açtırırız eğer orjınal çıkmazsa ben size 5000,00 tl vericem varsa bu kadar iddaalı konuşan kukusu yiyen hodri meydan yeter ama gençler sabrında sınırı var taşırmayınn...

iddaası olanı bugün yanıma beklıyorum dahada boş konuşan olursa artık farklı boyuta geçmek zorunda kalcammm......

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D konu soytamın arabası deıl zaten Erkanustaya gelınce cok onemlı degerlı usta fakat gerek yok kendımde sokerım elım takım tutuyor sonucta ama boş işlere vaktim yok. sağlıcakla kalın benden bu konuda bukadar herkeze tesekkur ederim ... HAYIRLI İŞLER BOL KAZANÇLAR

emrem123
05-04-2012, 08:26
emre bak abicim geçti seviniyosun gülşüyorum felan bu muhabbetleri bi bırakın...

onur size demedimi kardeşim vites kaçıran olursa yarışı bırakıcaz diye sizde okey demişsiniz doğrumu. 3 kalkışda sezaı vıtes atamamış onur geri gelmiş doğrumu, onur vites kaçırdığında sezai başmış gitmiş onu geçtim diye saymışsınız buda doğru dimiii.....

neyse size tek kelıme söylüyorum bunu yazmıyacaktım.. GS 444 hakkında sıkıntısısı olan varsa araba stock değil diye *** atacak olan varsa bunu herkez için söylüyorum.. bu dakkadan sonra bedavaya araç denemeye gerek yokkk..

kaçıran debriyajla orda gazlarken bız bunları bahane etmedik... ha şunuda söyleyım size en son abı tebrikler geçtin diyende sizlerseniz eğer birazcik delikanlı olup lafınızı yemeyinnn....

Ben kımseyı benı gectıgı ıcın tebrık etmedım Gecsem de gecılsem de ben elını sıkarım dedım ben gectıgım ıcın elını sıktım. onur falan benı baglamaz aracın dahıbı benım kımse bana gelıp bunu solemedı yada sezaı ye.

emrem123
05-04-2012, 08:28
emre sen bnmle dalgamı geçiosun olmmm nerde sana soylenmedi sen gitte o kulaklarına baktırt bi millet bas bas bağırıyo ya lan orda vites kaçtımı salınıcak die emre maden birdaha bnm bozuk arabanla karşıma cıkma sen dragta gectiğinimi zannediosunn olm sen rüyalar aleminde yaşıosun uyan artıkk. Sen ne yapıcan biliomusun dönücen gtune bakıp ona gulucen bundan sonra ok.

Benım kulaklarım allaha sukur Kepce degıl ıyı duyar seslerı ama Hazımsızlık warsa ben orasını bılemem kardesim :)

emrem123
05-04-2012, 08:30
Sezai sende benım Motoru ac da bak bakalım Kesın sen bakarsan O piston Normal olur :)):):):)
Baskaları bakarsa Tepelısınden tut baska alemlere falan da gecer :)

emrem123
05-04-2012, 08:39
emre bak abicim geçti seviniyosun gülşüyorum felan bu muhabbetleri bi bırakın...

onur size demedimi kardeşim vites kaçıran olursa yarışı bırakıcaz diye sizde okey demişsiniz doğrumu. 3 kalkışda sezaı vıtes atamamış onur geri gelmiş doğrumu, onur vites kaçırdığında sezai başmış gitmiş onu geçtim diye saymışsınız buda doğru dimiii.....

neyse size tek kelıme söylüyorum bunu yazmıyacaktım.. GS 444 hakkında sıkıntısısı olan varsa araba stock değil diye *** atacak olan varsa bunu herkez için söylüyorum.. bu dakkadan sonra bedavaya araç denemeye gerek yokkk..

kaçıran debriyajla orda gazlarken bız bunları bahane etmedik... ha şunuda söyleyım size en son abı tebrikler geçtin diyende sizlerseniz eğer birazcik delikanlı olup lafınızı yemeyinnn....

4. kalkısta atamadı sezaı vıtesı abı 1 de onur gectı 2. de onur vıtes atamadı bız gectık 3. de bız gectık bu yarıs burda bıter Abi Ben gerısını bılmem... Irfan kardesımıze arabayı Dene dıye verdık o da HB gtı ıle yarıstı ben ona şaşaırdım ancak BOZUK aracımla bıle ılkınde bızı gectı ıkıncısınde VTI Farka kosuyorken 3.vıteste vıtes topuzu kırıldı yarıs tamamlanamadı.Burak kardesım BItmemıs yarıs ıcın gectım mı Dıyor sımdı ? Kı onunla yarısacaktım ama dreksıyonda Sezaı olacaktı.

emrem123
05-04-2012, 08:46
:))))))))))))))))))))))) ben yarısmıyorum hadı bb kardesim SEnde benım hakkımda yada Aracım hakkında hıcbıryerde laf soleme Uyarı falan yapmam bırdaha da buraya da yorum yapmam hadı gorusuruz.:))))))))))))9

m-power07
05-04-2012, 09:16
Atarlar havada çarpışıyor :D

dragon07
05-04-2012, 09:23
bu hafta sonu bidaha denenir :)

ERDINC-VTI07
05-04-2012, 09:26

BİLİRSİN BOŞ ATMAYIZ HACI ALTAN ALTAN VERİYON COŞKUYU HANİ :icon_tup:

dragger07
05-04-2012, 09:28
:))))))))))))))))))))))) ben yarısmıyorum hadı bb kardesim SEnde benım hakkımda yada Aracım hakkında hıcbıryerde laf soleme Uyarı falan yapmam bırdaha da buraya da yorum yapmam hadı gorusuruz.:))))))))))))9

afferim sana. Hadi şimdi işine bak :icon_tup:

Bulut Y.
05-04-2012, 09:29
lan vallahi nası üzüldüm ya kacırdıgıma ne ekşınlı deneme olmus bee :D

bu haftasonu bidaa varmi beylerr ??

dragon07
05-04-2012, 09:36
bulut bizde gidelimde izleyelim lan gardaş :(

ERDINC-VTI07
05-04-2012, 09:52
lan vallahi nası üzüldüm ya kacırdıgıma ne ekşınlı deneme olmus bee :d

bulut bizde gidelimde izleyelim lan gardaş :(

drag var dediler geldik gardaş dersinizz k20 ci kardeşler :)

SDR_07
05-04-2012, 11:06
Ulen ne konu be oku oku bitmiyor bu işte yenmekte var yenilmekte bu kadar zoruna gidecekse uykuların kacacaksa ne var yarışıyorsun oraya buraya atar yapıyorsun laf ile araba yürümüyor anla bunu artık araba iyi ise şöför saglam ise yürüyor uzatma ac bir bira bundan sonra seyirci ol drag veya roll yarışlarına biraz tecrübe kazan zaman gelir sende yenersin:D:icon_tup:

m-power07
05-04-2012, 13:59
Yasin böyle konuşursan kızarım sana...

daha düne kadar ona bakarsan Erdinç kullanıyordu sizin arabalarıda boş konuşmayın diyip duruyorsunda sende çok gereksiz laflar kullanıuyorsun hiç kızma bana başta sen suski araç sahipleride atışıp durmasın herkes kendini savunacak kapasitede insanlar :icon_tup:

GökhanK
05-04-2012, 14:24

daha düne kadar ona bakarsan Erdinç kullanıyordu sizin arabalarıda boş konuşmayın diyip duruyorsunda sende çok gereksiz laflar kullanıuyorsun hiç kızma bana başta sen suski araç sahipleride atışıp durmasın herkes kendini savunacak kapasitede insanlar :icon_tup:

hacı abim doğru diyor :)

engin_ant
05-04-2012, 14:28
Abicim Yüreğine Sağlık Güzel Yazmışsın... :icon_tup:
Ayrıca Büyüklerimizin Bir Sözü Var Onu Söylemek İstiyorum.
''Etme Çoluk Çocukla Muhabbet Küstürürsün Silme Cam Kırığı İle Bir Yerini Kestirirsin''
Abi Benim Küçük Yasine Baktımda Hiç Umrunda Bile Değil Tınlamıyo :D
Ancak Böyle Bir Hanımefendi Gibi Arkamdan Konuşurlar :D
Dert Etmiyorum Bile Boş İnsanlarda Boş Boş Muhabbet Yapmışlar Videolar Ortada ...
400 Ün Sonunda Ben Kendi Gözlerime İnanırım Gerisi Hikaye.
Bizi Çekemeyenlere Anten Göndere Bilirim Hediye Olarak.
Dünkü Çoluk Çocuk Vtec Açmanın Ne Olduğunu Bilmez Gelir Burada Laf Yapıyorum Sanar ...
Biz Daha Dün Vtec'ci Olmadık Ben 25 Yaşındayım Ve 11 Yaşından Beri Hondanın Üstündeyim Onlar Hondanın Ne Olduğunu Bilmezken Ben Vtec Açmayı Öğreniyodum O Yıllarda Şimdi Buradan Laf Ebeliği Yapmasın Kimse !!! Dünün Neyse Bugününde O Olsun ... Birde İnsan Ne Oldum Delisi Olmasın ... Bunlar Evlerden Iraak Sonradan Görme... Evladım Olsa Sevesim Gelmez Böyle Çocuğu...
07 GS 444 Gti Benim Değil Bizim Aracımız O Araç İstediğim Gibi Konuşurum Emremaden Biz Sizler Gibi Senin Benim Aracım Yapmıyoruz...
Emremaden Sen Önce Büyüklerine Karşı Saygıyı Öğrende Gel Üniversite Okuman Birşeyi Değiştirmez Okul Okuman Adam İnsan Olacağını Kanıtlamaz....
Erdinç Abimizin Dediği Gibi Eğer O Kadar İdda Ediyosanız 07 GS 444 De Piston Eksantirik Port Polish Kapak Taşlama Vs. Gibisinden Koyarsınız 5 Bin TL Yi Ortaya Gelirsiniz Baştaşta Herkezin Gözü Önünde Video Ya Çekerek Açtırırız ErkanBAŞTAŞ Ustamıza Bukadar Basit Gereksiz Yere Artık Boş Laf Yapmayın Yenilen Pehlivan Güreşe Doymaz Hesabı ... Sonuçta Sen Geldin Teprik Ettin Onur ERDOĞAN Abini Videosuda Var Onuda Koyacağım Merak Etme ...
Yaşının Gereği Uslu Bir Çocuk Ol Sessiz Sakin Otur Oturduğun Yerde :ofk: ...:icon_tup:

yasin honda titanlamı vtec açıyodun abim 2000 yılından önce vtec yoktu antalyada ben bu işi çözemedim...

m-power07
05-04-2012, 14:53
Vtec 96 da geldi tr ama 2002 2003 den sonra meşhur olmaya başladı o zaman vtec nedir onu bile bilen yoktu VTi o zamanlar en fll modeli diye satılıyordu açılır tavan falan :D

aTaBeY
05-04-2012, 15:42
Kaç sayfa okudum kim kimi geçmiş hala kim haklı çözemedim. Bunun en güzel yöntemi bence finishe herkes kendi adamını koysun videolar net bir şekilde çekilsin buraya iki tarafta videoları atsın bizde izleyelim kim geçti görelim.

ÇALIŞKAN07
05-04-2012, 16:06
mrb arkadaşlar bu konu kapatılsın artık çırtı çıktı. onur erdoğan ile onur soytam kardeşim konuşurlarken bende yanlarındaydım. yarışta vites kaçıran olursa geri gelinip tekrar yarışılcak denildi. 1. kalkış yapıldı gs 444 aldı. 2. kalkışta gs 444 2.vitese girmedi ve durdu ama sezai kardeşim durmadı devam etti onur erdoğan geri geldi ve onur soytama nereye gidio dedi onur soytam ise ilerden dönüp gelecek dedi. 3 kalkışta sezai kardeşim geçti. burda durm 2-1 dediler ama durum 1-1di. 4 kalkış yapıldı sezai kardeşim 2. vitesi kaçırınca gs 444 durdu ve geri geldi. 5. kalkış yapıldı sezai bu seferde 3.vitesi kaçırdı ve gs 444 tekrardan durdu ve geri geldi. 6. ve son yarışta geçen kazanacaktı. gs 444 geçti ve kazandı. bunun sonunda karşı taraf gelip tebrik etti. ve konu kapandı. ama olay sanal ortamda farklı boyutlara ulaştı konuşmayayım dedim ama görmezden gelmekte bana yakışmazdı 2 tarafıda çok ıyı tanıyorum. olay bunlardan ibarettir. karşı taraf haberimiz yok diyor hatta biz adaletli olsun diye onur soytama start verdirdik ve başta belirtiğm gibi onur soytamla konuştuk. madem bilmiyoruz deniliyorda neden 6 kez kalkış yapıldı. kimse üstüne alınmasın. ne onur erdoğanı tutuyorum nede emre maden yada sezai kardeşimi olan budur. daha fazla kalp kırmaya gerek yok . SONUÇ ortada yarışı 07 GS 444 onur erdoğan kazanmıştır. TEBRİKLER her iki tarafada maşallah araçlarınıza.:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

dragger07
05-04-2012, 16:14
ümit abi ağzına sağlık işte olay budur arkadaşlar daha fazla gerilmenin bi anlamı yok bence :icon_tup:

Burak53
05-04-2012, 16:20
fast and furious gibi bu nedir arkadaşlar :)

alt tarafı bi araba nedir yani?

bunu sen biliyorsun, ben de biliyorum. o da biliyor.

ayrıca gökhan abinin dediği gibi bırakın drag falan gidin denize girin ohh miss : ))

MatraX_07
05-04-2012, 16:25
Öncelikle Antalya'ya ve sonra Diğer İllere Yakışmayacak Hareketler Bunlarr..

Herkesin arabasında sonuçta emek var maddiyat var.Bu tarz gereksiz ve gergin ortamlara girip ne keyfinizi kaçırın ne de muhabbetinizi bozun..

Sonucta herkes birbirini tanıyor,muhabbet ediyor.Yarın yüzyüze bakacaksın
Bence muhabbetine gırgır samatasına olsun bu darq-rolller

ozgur-07
05-04-2012, 17:19
yasinim bukadar üzücü kırıcı konuşmana gerek yok sana yakışmıyor... birazdaha objektif ol derim... saygılar

jdmantalya
05-04-2012, 17:59

Abi Ortalığı Karıştırmasınlar O Zaman Herkez Haddini Bilsin Emre Kaç Yaşındaki Büyüğüne Böyle Konuşuyo Aradaki Boş Muhabbet Yapan İnsanlarda Belli Onlara Lafım Onlar Kendilerini Biliyor

jdmantalya
05-04-2012, 18:01
yasin honda titanlamı vtec açıyodun abim 2000 yılından önce vtec yoktu antalyada ben bu işi çözemedim...

Tabiki Tabiki Abi Vtec 2012 De Çıktı Zaten Biz Hiç Birşey Bilmiyoruz Sağol Aydınlattığın İçin ...

jdmantalya
05-04-2012, 18:02
Kaç sayfa okudum kim kimi geçmiş hala kim haklı çözemedim. Bunun en güzel yöntemi bence finishe herkes kendi adamını koysun videolar net bir şekilde çekilsin buraya iki tarafta videoları atsın bizde izleyelim kim geçti görelim.

07 GS 444 Gti Geçmiştir Ama Videolar Olduğu Halde Kabul Edilmemektedir

jdmantalya
05-04-2012, 18:05
mrb arkadaşlar bu konu kapatılsın artık çırtı çıktı. onur erdoğan ile onur soytam kardeşim konuşurlarken bende yanlarındaydım. yarışta vites kaçıran olursa geri gelinip tekrar yarışılcak denildi. 1. kalkış yapıldı gs 444 aldı. 2. kalkışta gs 444 2.vitese girmedi ve durdu ama sezai kardeşim durmadı devam etti onur erdoğan geri geldi ve onur soytama nereye gidio dedi onur soytam ise ilerden dönüp gelecek dedi. 3 kalkışta sezai kardeşim geçti. burda durm 2-1 dediler ama durum 1-1di. 4 kalkış yapıldı sezai kardeşim 2. vitesi kaçırınca gs 444 durdu ve geri geldi. 5. kalkış yapıldı sezai bu seferde 3.vitesi kaçırdı ve gs 444 tekrardan durdu ve geri geldi. 6. ve son yarışta geçen kazanacaktı. gs 444 geçti ve kazandı. bunun sonunda karşı taraf gelip tebrik etti. ve konu kapandı. ama olay sanal ortamda farklı boyutlara ulaştı konuşmayayım dedim ama görmezden gelmekte bana yakışmazdı 2 tarafıda çok ıyı tanıyorum. olay bunlardan ibarettir. karşı taraf haberimiz yok diyor hatta biz adaletli olsun diye onur soytama start verdirdik ve başta belirtiğm gibi onur soytamla konuştuk. madem bilmiyoruz deniliyorda neden 6 kez kalkış yapıldı. kimse üstüne alınmasın. ne onur erdoğanı tutuyorum nede emre maden yada sezai kardeşimi olan budur. daha fazla kalp kırmaya gerek yok . SONUÇ ortada yarışı 07 GS 444 onur erdoğan kazanmıştır. TEBRİKLER her iki tarafada maşallah araçlarınıza.:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

Adamın Baskı Balatası Sonunda Konuştun Umarım Buda Son Olur Artık... Yüreğine Sağlık...

jdmantalya
05-04-2012, 18:11
yasinim bukadar üzücü kırıcı konuşmana gerek yok sana yakışmıyor... birazdaha objektif ol derim... saygılar

Abi Ortalığı Karıştıran Bir Kaç Kişi Var Onlara Yazdım .... Kırıcı Davranmak Zorunda Bırakıyolar Abi Benim Bu Zamana Kadar Hiç Bir Büyüğüme Saygısızlığım Olmadı Ama Büyüklerim Beni Zora Sokuyo Her İnsanın Bir Sabrı Vardır Sabrı Taşırdı Onlar Ama Şimdi Yine Susuyorum ... Saygılar Bizden Abi Teşekkür Ederim İlgin İçin Hayırlı Günler

'K20A2'
05-04-2012, 18:26
Herkez Sen Gibi Düşünse :icon_tup: Ne Güzel Olurdu Şimdi Ortalıkda Bayan Kılıklı Erkekler Var Ortamı Karıştıran TechTurkeyde Üyeliği Bulunmayan Yeni Honda Sahipleri Kişiler...
Emre maden Arabasına Güveniyor Ama Kendisine Güvenemiyor Ve Aracını Bir Başkası Kullanıyor Bir İnsan Önce Kendine Sonra Arabasına Sonra Şöförlüğüne Güvenecek Çıkacak Drag - Roll Vs Yarışını Yapacak Geçsede Geçilsede Ona Göre Yorumunu Yapacak Bu Adam Halen Gti 'ı GEçtim Deyip Duruyo Kendi Kendine Gelin Güvey Olma Emre maden Bundan Sonrada Yarışlarda Türübünden Seyret Yoksa Ben Gelip Seni Alayım En Yakın Konya Altı Sahiline Bırakayım Kumda Oyna Tamam Mı....
Gereksiz Boş Boş Yorumlar Olmasın Artık :ofk:

bole konusmalara gerek yok bence iki tarafıda tanırım ama yuzyuze bakıcaksınız arkadaşlar bır teneke parcası ıcın bu kadar polemıge gırılmesı yanlıs hersey ortada zaten ...

engin_ant
05-04-2012, 19:13
07 GS 444 Gti Geçmiştir Ama Videolar Olduğu Halde Kabul Edilmemektedir

ben geçen gün ne yazdım facedeki videoya tamam gs 444 arkadşı tanımam iyi bir arkadaşımızdır nihayetinde geçmiştir buna benim lafım yok...benim anlayamadım sen araç sahibinden daha fazla motive olmuşsun bu işe her msj a bir cvp herkese bi atar...gs gt, zaten helebl senin olsa ozaman geçmiş olsun...saçma sapan konuşuyosun..vay biz arabaya şu gün binmedim bugün yarışmıyom...ben 98 yılandan beri bu işlerin içindeyim ben seni ozamanlar hiç görmedim..bırak bu işleri..ya olduğun gibi görün yada....göründüğün gibi ol....tarafçılıktan vazgeç....burda ortalığı sen karıştırıyosun.....haddini billlll....uzak değil 100 km yoksa gelir sana bi ahlak dersi veririm..

SONE-R
05-04-2012, 19:20
futboldaki gibi bir süper final yapın, şampiyon belli olsun.. :D

engin_ant
05-04-2012, 19:26
Tabiki Tabiki Abi Vtec 2012 De Çıktı Zaten Biz Hiç Birşey Bilmiyoruz Sağol Aydınlattığın İçin ...

ben geçen gün face dek, videoya gs 106 tıyı senmi aldın diye yazdım yok sen arkadaşın.dedin tamam arkadaşı tanımam iyi bir arkadışımızdır adama sen geçmedin diyen yok zaten...senin yaptığın tarafçılık..her msj bi cvp atar sıkar ...ortalığı sen karıştırıyosun gs 106 tının sahibi senin kadar konuşmuyo ...ben 98 den beri bu piyasanın içindeyim ...hondaya bugün binmiyom demişsinya ben seni hiç görmedim ...ben sana ne dicem <ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol......herkes konuşmasına dikkat etsin bırak şu yorumları...yoksa uzak yer değil 100 km gelirim sana güzel bi ahlak dersi veririm....ben sonuna kadar sözümün arkasındayım..

Göktürkm
05-04-2012, 21:20
iyi gerilmiş millet :)106 dragta vti ı geçer saxoda hepsini :D

sezaiaral
05-04-2012, 21:27
Herkez Sen Gibi Düşünse :icon_tup: Ne Güzel Olurdu Şimdi Ortalıkda Bayan Kılıklı Erkekler Var Ortamı Karıştıran TechTurkeyde Üyeliği Bulunmayan Yeni Honda Sahipleri Kişiler...
Emre maden Arabasına Güveniyor Ama Kendisine Güvenemiyor Ve Aracını Bir Başkası Kullanıyor Bir İnsan Önce Kendine Sonra Arabasına Sonra Şöförlüğüne Güvenecek Çıkacak Drag - Roll Vs Yarışını Yapacak Geçsede Geçilsede Ona Göre Yorumunu Yapacak Bu Adam Halen Gti 'ı GEçtim Deyip Duruyo Kendi Kendine Gelin Güvey Olma Emre maden Bundan Sonrada Yarışlarda Türübünden Seyret Yoksa Ben Gelip Seni Alayım En Yakın Konya Altı Sahiline Bırakayım Kumda Oyna Tamam Mı....
Gereksiz Boş Boş Yorumlar Olmasın Artık :ofk:

ne güzel demişsin gereksiz bunlar Yasın.,:icon_tup: bılmem fark edıyormusun ama herkezın gozunde degerını kaybedıyorsun guzel kardesım kimseyide aşşalama gun gelır herkezden daha ıı araba yarıştırabılır . Erdinç abi de Buragın arabasını yarıştırıyodu kımse bırsey demedı gayet normal arabanın sahıbı Emre sonuçta kımseye laf dusmez .:icon_tup:

sezaiaral
05-04-2012, 21:30

:D:Dkankım benı unuttun ya ayıp sana oldumu hıç ya KORSA ::hahaha::hahaha:

Göktürkm
05-04-2012, 21:33
:D:Dkankım benı unuttun ya ayıp sana oldumu hıç ya KORSA ::hahaha::hahaha:

kanka senin kategorin farklı sen kendini bu araçlarla bir tutma anladın sen :D

106 ve vti geçtin ama saxo geçmedin :D

Alper_
05-04-2012, 21:42

senin saxo yu aradı gözlerim :D

sezaiaral
05-04-2012, 21:44
kanka senin kategorin farklı sen kendini bu araçlarla bir tutma anladın sen :D

106 ve vti geçtin ama saxo geçmedin :D

eyvallah kardeşim dogru benım katogorım farklı yarışcak saxo mu kaldı sattık her ıkısınıde pardon denemek kankı bız kendı aramızda yarısmıyoruz :D:D:D

sezaiaral
05-04-2012, 21:49

:hahaha::hahaha::D

sezaiaral
05-04-2012, 21:51
lan vallahi nası üzüldüm ya kacırdıgıma ne ekşınlı deneme olmus bee :D

tam senlık yerdı bulurdun gene bı traktör kasası elınde cekırdek a.q sen işini bilion vallahi :D:D:D

GökhanK
05-04-2012, 22:53
jdm sen böyle konuşmaya dvm edersen çok dayak yersin ;)

iiiiiiiii Dedin HAaaaaaaaaaaaaa :D:D

GökhanK
05-04-2012, 22:58
ne güldüm yaaa :hoo::hoo:

:hahaha::hahaha::D
kanka bende çok güldüm aklıma bu geldi benim dayımın çocukları mermiye kafa atıyo hahahahaha :D:D
Dayımın Çocukları Mermiye Kafa Atıyorlar! - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=JswgUBkaBsE)
Dayımın Çocukları Mermiye Kafa Atıyorlar! - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=JswgUBkaBsE)

m-power07
06-04-2012, 00:05
Siz hala burdamisiniz ? Benzin paraniz benden 3 kalkis yapacaksiniz 2 yapan kazanir denemek isterseniz vites kacti topuz batti anlamam ama :D

aVDANLı
06-04-2012, 01:13
özgün abi allah aşkına mudahale et konuya :D bunlar durmamıcak yoksa :D

AEAlmas
06-04-2012, 02:45
Kac yarali kac olu sayamadim ama konu honda olupta karismayan konu yok :)

ERDINC-VTI07
06-04-2012, 07:45
dogru soyluyorsun burda her or...punun kocası olur erdınç abi ama sende bılıosunkı benım rektefıyecı cagırmama gerek yok daha fazla kalp kırmayalım genel olarak ha bu arada ne olursa olsun bız senle aynı sanayıde esnaf adamlarız gerekyok dogrumu usta laf ne sende nede bende bıter ...

tamamdır koçum bizden yana sıkıntı yok biz noktayı koyduk üstüne konuşanda saygısızlık yapar. aksini iddaa edene her zaman kapım açık tanıyosun benim nasıl biri olduğumu onu için sıkıntı etmeyın.....

CDT19
06-04-2012, 07:47
Herkeze selam kimse kimsenin hakkında konuşmasın o geçmiş bu geçilmiş önemli deyil yüz yüze bakacaksınız bunlar ayıptır kardeş kardeş geçinmeye bakın her iki araçlara maşallah güzel gün oldu. uzatmanın anlamı yok ikisi güzel emek verdi tşkler.

sezaiaral
06-04-2012, 08:21
Siz hala burdamisiniz ? Benzin paraniz benden 3 kalkis yapacaksiniz 2 yapan kazanir denemek isterseniz vites kacti topuz batti anlamam ama :D

:icon_tup:

sasuuke
06-04-2012, 08:43
Araçlara maşallah ama başlık hoş durmamış doch vtec'e çıkartması falan.
biri geçmiş diğeri yarım boy geriden geliyor.

Evrenoz
06-04-2012, 09:00
İnsan gibi yarışmayı, yarıştıktan sonra insan gibi konuşmayı becerdiğinizde ne ceza alırsınız ne konunuz kilitlenir..

senna
06-04-2012, 09:02
Abi Ortalığı Karıştıran Bir Kaç Kişi Var Onlara Yazdım .... Kırıcı Davranmak Zorunda Bırakıyolar Abi Benim Bu Zamana Kadar Hiç Bir Büyüğüme Saygısızlığım Olmadı Ama Büyüklerim Beni Zora Sokuyo Her İnsanın Bir Sabrı Vardır Sabrı Taşırdı Onlar Ama Şimdi Yine Susuyorum ... Saygılar Bizden Abi Teşekkür Ederim İlgin İçin Hayırlı Günler

HEr KELİMEYE BÜYÜK HARFLE BAŞLAMA OKUYAMIYORUM:D

senna
06-04-2012, 09:04
vtec açmayı öğreniyormuş arkadaş nasıl oluyordu o iş selenoide parmağınımı basıyordun jdmantalya kardeş?