PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nissan Qashqai

EvoX
05-04-2012, 19:06
Geçenlerde bir tanıdık yeni passat cc bakıyordu. Dizeline sığamadığı için vazgeçmişler. Bende dizel ve şekil olarak Qashqai önerdim . Oda bizim mahallede reklam aracı gibi bri qashqai olduğunu söyledi . Nasıl dedim ? Adam ne kadar sinirlenmişse artık arabayı kaplatmış " Araç satılıktır . 700 küsür km dedir . Araç bu kmde motoruna su aldığı için bozulmuştur . Motor için serviste bilmem kaç bin tl istediler garanti dışıdır ilgilenenler arasın ." Şeklinde yazmış . Çok güldüm aracı arıyorum bulursam resmini koyucam :D . Bu araçta böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu ?:D

drummer582
05-04-2012, 21:09
bi arkadaşım 2010 0km qashqai aldı.bi süre sonra bir sorunla karşılaştılar ve garanti kapsamında yapılması için servise teslim ettiler.servis belli bir sürede sorunu çözemedi ve şuanda arkadaşa 2012 0km full(tüm donanımlar ve ekstra donanımlar vs.) qashqai teslim etti.nissan servis ve garanti konusunda başarılı diye biliyorum

By_DoMiNo
05-04-2012, 21:11
Megane motoru var bu qashqailerde. O kasaya 1.5 dci motor koymuşlar 110 bg lik. Tanıdığım bir sürücü kursu sahibi şahsi kullanım icin aldı en full ünü sunroof lu vs.. O motorun o kasanın altında ezilmemesi icin 6 ileri vites koymuslar. Kullanan adam orta şeker diyordu. Ne cok iyi ne cok kötü. Sadece sakin kullanınca şehir icin 7 litre felan yakıyor diyordu. Ama bu araçtan fazla birşey beklememek lazım diyordu motor olarak. Tanıdığm kişinin aracı beyaz renkliydi. Yan kapı marşpiyellerine çelik eklentiler ön tampon altınada çelik eklentiler felan yaptırdı. Makyaj adına. Görüntü güzel ama fiyat olarak Cok ucuk. O fiyatların bayağı bir altına aynı motorlu dacia duster 4wd alınabilir bence.