PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tokattan kimse var mı ?

63owen63
08-04-2012, 23:33
Perşembe günü (12.04.2012) bir aksilik çıkmazsa Tokat da olacagım, nasipse yeni aldığım aracı Tokat VW Meka oto'dan teslim alacagım. Osmaniye'den otobüsle gelecegim bazı sorularım var ,işimi kolaylaştırmış olursunuz yanıtlarsanız eğer,teşekkür ederim.

1- Tokat'a gelen otobüs firmalardan hangisi önerirsiniz şehrinize gelen firmaları bilmiyorum pek.Adana tarafından gelecegim (osmaniye).

2- Tokat otogarda inecegim, oradan VW Meka 'ya nasıl geçerim, yakınmıdır toplu taşıma var mıdır, gerekmeyecek bir durumsa taksi olayına girmeyeyim?

3- Banka işlerini halletmem için plaza civarı banka var mıdır , çarşıya vs mi ugramalıyım, rota plan çiziyorum da :)

4- Osmaniye'den bir emri , isteği olan var mı, varsa başımüstüne ?

SekoLive
08-04-2012, 23:35
hayırlı olsn memet

parayı tokattan cekiceksen gitmeden parayı hazırlatmayı unutma :) aksilik olmaması acısından önemli bi uyarıdır :D

tokata giden arkadaşlarım tokat seyehatmıydı tam bilmiyormda böyle gülen suratlar olan otobusleri tercih ediyolardı memnunlardı :) otobuslerinin üstü ful gülen surat bi otobus sirketi :D

63owen63
08-04-2012, 23:59
Allah razı olsun Serkan, parayı Tokattan çekecegim evet, fatura işlemleri başlayınca, plakayıda, krediyi de halledecegim gitmeden :)

Kutluhan
09-04-2012, 00:01
oh oh uyku tutmaz ki şimdi heyecandan :) sizin adınıza çok sevindim şimdiden hayırlı olsun inşallah hiç bir şey ters gitmeden çabucak kavuşursunuz aracınıza.

63owen63
09-04-2012, 00:04
oh oh uyku tutmaz ki şimdi heyecandan :) sizin adınıza çok sevindim şimdiden hayırlı olsun inşallah hiç bir şey ters gitmeden çabucak kavuşursunuz aracınıza.

Tecrübe konuşuyor sanki, bu hafta nasıl geçecek bilmiyorum,heyecan tavan :P İyi dileginiz için teşekkür ederim, herşeyin hayırlısı:)

Type-R
09-04-2012, 00:07
Dostum 1 hafta önce geldim tokattan gerçi ben özel arabayla gidip geldim. Bildiğim kadarıyla yazayım tokat seyahat iyidir bu firmayı tercih edebilirsin. Ulaşım olarak yarım otobüsler var heryere girip çıkıyolar karışık bi şehir değil zaten. Mecburiyet caddesi var orada aradığın herşey fazlasıyla mevcut yeme içme firmalar bankalar v.s pek sıkıntı çekmessin. Mecburiyet caddesinde karadeniz pastanesi ve burçak pastanesi var ikisidede güzel taze yiyecekler yiyebilirsin temizdirler. Gezmeyi düşünürsende ırmak kenarı güzeldir fakat suyu ve etrafı kirli biraz.:):icon13: Ballıca mağarası, almus gölü falan var gitmişken oralarıda gezmeni tavsiye ederim kaleyede çıkabilirsin. Bende 3-4 kere gittim pek fazla bilmesemde inş azda olsa yardımcı olabilmişimdir.

63owen63
09-04-2012, 00:16
Dostum 1 hafta önce geldim tokattan gerçi ben özel arabayla gidip geldim. Bildiğim kadarıyla yazayım tokat seyahat iyidir bu firmayı tercih edebilirsin. Ulaşım olarak yarım otobüsler var heryere girip çıkıyolar karışık bi şehir değil zaten. Mecburiyet caddesi var orada aradığın herşey fazlasıyla mevcut yeme içme firmalar bankalar v.s pek sıkıntı çekmessin. Mecburiyet caddesinde karadeniz pastanesi ve burçak pastanesi var ikisidede güzel taze yiyecekler yiyebilirsin temizdirler. Gezmeyi düşünürsende ırmak kenarı güzeldir fakat suyu ve etrafı kirli biraz.:):icon13: Ballıca mağarası, almus gölü falan var gitmişken oralarıda gezmeni tavsiye ederim kaleyede çıkabilirsin. Bende 3-4 kere gittim pek fazla bilmesemde inş azda olsa yardımcı olabilmişimdir.

Tokat seyehat'i not aldım. Mecburiyet caddesine de mecburuz sanırım , telaş ve heyecandan hiç gezme olayı aklıma gelmemişti, vakit ve nasip olursa değerlendirecegim tavsiyeleri,çok sagol :)

Kutluhan
09-04-2012, 00:17
Tecrübe konuşuyor sanki, bu hafta nasıl geçecek bilmiyorum,heyecan tavan :P İyi dileginiz için teşekkür ederim, herşeyin hayırlısı:)

aynı yaştayız kardeşim duygularını az çok tahmin edebiliyorum hiç sıfır araba almadım ama sizin yerinizde olsam bende de heyecan tavan olurdu herhalde hele o yol hiç bitmez bankada sıra gelmez full stress vs... :slomo:

Type-R
09-04-2012, 00:23
Tokat seyehat'i not aldım. Mecburiyet caddesine de mecburuz sanırım , telaş ve heyecandan hiç gezme olayı aklıma gelmemişti, vakit ve nasip olursa değerlendirecegim tavsiyeleri,çok sagol :)Rica..

Evet zaten tokatın en bilindik ve kalabalık caddesi. Kazasız belasız şimdiden hayırlı olsun.:)

63owen63
09-04-2012, 00:31
aynı yaştayız kardeşim duygularını az çok tahmin edebiliyorum hiç sıfır araba almadım ama sizin yerinizde olsam bende de heyecan tavan olurdu herhalde hele o yol hiç bitmez bankada sıra gelmez full stress vs... :slomo:

Eşe dosta arkadaşa çok aldım ama ilk olucak benimde, stress basıyor cidden, plaka işlemleriydi+ ne olcak,istedigim gibi bulabilecek miyim, krediydi vs, yoracak beni bu hafta ama varsın yorsun ,tatlı telaşımız olsun azıcık da, Allah herkesin gönlüne göre versin:)

Rica..

Evet zaten tokatın en bilindik ve kalabalık caddesi. Kazasız belasız şimdiden hayırlı olsun.:)

Daha iyileri altında paralansın,çok sagol

Sebring
09-04-2012, 00:34
Almus golu guzeldir.Arabani alinca gol kenarinda birkac resim cek de bakalim.Allah hayirlisini etsin.

vodkan
09-04-2012, 01:11
ben askerdeyden topcam seyehatı kullandım oda alternatif olabilir özellikle mola yerleri daha iyi :)
sivas caddesinde emmiyetin karşı sokagında 2 katlı lokanta var orada yemek yemelisin (kışın bol bol hamsi yemiştik)
taşhanda cay iç muhakkak (sivas caddesindenögretmen evinden yukarı dogru devam edince)
vw galerisini hiç görmedim :) (o kadar muhafız olarak cıkmama ragmen :) )
bankalar ve matikler genelde sivas caddesi üstünde.
taş köprüden gecip sola dönünce il jandarma var iki korna calıver alay kapısında nöbet tutan arkadaşlara moral ver :) (otobüs terminali arkası oluyor arada nehir var)

m. ali öz
09-04-2012, 01:55
orda okuyan bi arkadaşım var sabah arayıp bi sorayım yardımcı olabilirse olsun tabi sizde dilerseniz. dönüşünüz Yozgat üzeriyse tlf numaramı pm atıyorum bi kahve içmiş tanışmış oluruz. şimdiden hayırlı olsun iyi yolculuklar.

63owen63
09-04-2012, 08:39
Kardeşim teşekkür ederim ilgin için, arkadaşını hiç rahatsız etme vize dönemi üniversitelerin zaten gönlüm razı olmaz,yardım etmiş kadar oldun ama,

Bildigim kadarıyla burdan gelirken Nigde-kayseri-sivas-tokat güzergahlı yol,ama numaranı aldım yine nolur nolmaz , yolum düşerse arayacagım:)

turbo&quattro
09-04-2012, 09:05
Herkesi yeni araba heyecani basmis :)

metinmb407
09-04-2012, 09:17
Ooooo hayırlı uğurlu olsun senin adına çok sevindim :) Mehmet para olayını unutma bankayı daha önceden haberdar et büyük paraları hemen çıkaramazlar. Tokat Seyahat, Topçam, Niksarkale bildiğim tokat firmaları. Otobüsleri iyidir sıkıntı çıkmaz. Güzergah olarak Çorum üzeri gidersen Tokat Amasya Çorum Kayseri :P :D Çorumda da baraj var foto çekeceksen :D

lnd_samet
09-04-2012, 10:05
topcam-tokat seyahat- iyidir.yaygındır.
o bölgede isimleri geçer;)

onursumer
09-04-2012, 10:22
hayırlı olsun :)

parayı çekmek zorunda değilsin bayinin hesabına direk bankadan eft yaparsın ben Mezden o şekilde aldım daha kolay olur o yüzden hazırlamalarını beklemene gerek yok :D

Anıl E.
09-04-2012, 10:32
Tokat yıldızı iyi bir seçim olabilir,eğer yolunun üstüyse sivas'a uğrarsan tanışıp sohbet edebiliriz.

Quantum
09-04-2012, 16:31
ben 20 yıldır topçam dan başka firmayı çok zorda kalmadıkça tercih etmiyorum.
mecburen başka firma seçersem keşke erken bilet alsaydım topçamdan diye hayıflanırım.
Tokatlıyım biraz tecrübeliyim galiba :D
Topçamla git arkadaşım. aynı fiyat muhtemelen ama 3 lira fazla bile olsa topçam tercih et.. muavin kalitesinden tut durdukları dinlenme tesislerine kadar farklı dünya.. En iyisi o..

Absinthé
09-04-2012, 17:03
Tokatlı olarak Topçam iyidir... diyorum :)

63owen63
09-04-2012, 18:35
Almus golu guzeldir.Arabani alinca gol kenarinda birkac resim cek de bakalim.Allah hayirlisini etsin.

Fırsat olursa çekerim :P , çok sagol daha güzelleri sana nasip olsun:)

ben askerdeyden topcam seyehatı kullandım oda alternatif olabilir özellikle mola yerleri daha iyi :)
sivas caddesinde emmiyetin karşı sokagında 2 katlı lokanta var orada yemek yemelisin (kışın bol bol hamsi yemiştik)
taşhanda cay iç muhakkak (sivas caddesindenögretmen evinden yukarı dogru devam edince)
vw galerisini hiç görmedim :) (o kadar muhafız olarak cıkmama ragmen :) )
bankalar ve matikler genelde sivas caddesi üstünde.
taş köprüden gecip sola dönünce il jandarma var iki korna calıver alay kapısında nöbet tutan arkadaşlara moral ver :) (otobüs terminali arkası oluyor arada nehir var)
Alt devrelere korna çalarım, topçam gidiyorsa eger osmaniyeden ona alacagım, herkes onu tavsiye etti zaten : )

Herkesi yeni araba heyecani basmis :)

Patlat bir 335 sende ozaman:)

Ooooo hayırlı uğurlu olsun senin adına çok sevindim :) Mehmet para olayını unutma bankayı daha önceden haberdar et büyük paraları hemen çıkaramazlar. Tokat Seyahat, Topçam, Niksarkale bildiğim tokat firmaları. Otobüsleri iyidir sıkıntı çıkmaz. Güzergah olarak Çorum üzeri gidersen Tokat Amasya Çorum Kayseri :P :D Çorumda da baraj var foto çekeceksen :D

Sagol kardeşim, para olayını ayarladım şimdiden,direk hesaba aktaracagım zaten, Çorum üzeri gitmiyorum, Osmaniye-adana-nigde-kayseri-sivas-tokat bu şekilde güzergah :)

topcam-tokat seyahat- iyidir.yaygındır.
o bölgede isimleri geçer;)

İsmi biraz tuhaf ama topçam' ı methediyorlar , : )

parayı çekmek zorunda değilsin bayinin hesabına direk bankadan eft yaparsın ben Mezden o şekilde aldım daha kolay olur o yüzden hazırlamalarını beklemene gerek yok :D

Direk eft yapacagım zaten, parayı saymak bile yarım saat sürer ,banka vs hamallık olur , sagolasın: )

Tokat yıldızı iyi bir seçim olabilir,eğer yolunun üstüyse sivas'a uğrarsan tanışıp sohbet edebiliriz.

Zaten arabayı alınca Sivas'a gelecegim, bu işlere koştururken sivas dan bir arkadaşım yanımda olacak cünkü, telefon numaranı yolla,vakit olursa rahatsız ederim çay için :)

ben 20 yıldır topçam dan başka firmayı çok zorda kalmadıkça tercih etmiyorum.
mecburen başka firma seçersem keşke erken bilet alsaydım topçamdan diye hayıflanırım.
Tokatlıyım biraz tecrübeliyim galiba :D
Topçamla git arkadaşım. aynı fiyat muhtemelen ama 3 lira fazla bile olsa topçam tercih et.. muavin kalitesinden tut durdukları dinlenme tesislerine kadar farklı dünya.. En iyisi o..

Tokatlı olarak Topçam iyidir... diyorum :)

Topçam dediler geldik :D
Tokatlılar kazandı, topçam bakacagım :P

JOCCO
09-04-2012, 20:49
İşeri petrolde Tokat kebabı yiyin mutlaka.. :)

63owen63
09-04-2012, 22:04
İşeri petrolde Tokat kebabı yiyin mutlaka.. :)

İyi bir kebabseverim , Tokat'ın kini de bir tadalım bakalım, bizim urfadakilere benziyor mu :)

106GTİ
09-04-2012, 22:06
Hayırlı olsun valla sizin adınıza çok sevindim :)

Allah herkese böyle bir heyecan nasip etsin :D

63owen63
09-04-2012, 22:08
Hayırlı olsun valla sizin adınıza çok sevindim :)

Allah herkese böyle bir heyecan nasip etsin :D

Sağol aşık kardeşim , hayalindeki gti'da sana nasip olsun hayalindeki hatun kişiyle beraber,:) , bu arada sana platonik diyorduk, şemsiye bizide dokundu ,iyi mi:)

106GTİ
09-04-2012, 22:14
teşekkür ederim :p

hayırdır İnşallah sizin durum ne meraklandım şimdi : )

63owen63
09-04-2012, 22:17
teşekkür ederim :p

hayırdır İnşallah sizin durum ne meraklandım şimdi : )

Aynaya bakman,azıcık kendinle konuşman yeterli, senin durum :)

106GTİ
09-04-2012, 22:25
anladım Allah yardımcınız olsun hem güzel hem kötü bir durum :)

ama sizin bu durumunuza çok sevindim,

benim de en çok istediklerimden biri örneğim trabzon a 106 almaya gitmek :p yol boyunca mola vermek , eğlene eğlene gitmek :D

63owen63
09-04-2012, 23:21
Adana'dan falan, kayseri,nigde,sivas,tokat'a güzergahında gitcek eşyası vs olan varsa da götürebilirim,yada o taraflardan gelcek varsa getirebilirim.

(büyük sürüngenler hariç :D)

TOLGACANSAHIN
10-04-2012, 01:41
kardeşim tokat seyahat veya topçamı tercih et ikiside çok iyi firimalardır. Zaten ufak bir şehir tokat otogardan çık sola doğru yürü ilerdeki göbekten sola yapıştır yukarı doğru mecburiyet caddesi (çarşı) orasıdır bankalar o caddede bulunur çok yorulmak istemiyorsan otogarın önünden karşıya geçip otobüse binebilirsin 2 3 dakikada çarşıya götürür seni. Mekaya gitmek için sanayi otobüsüne bin kardeşim şöföre dersin yakın bi yerde indirir zaten seni. eğer bi sıkıntın olursa tel:05063484325 ara kardeşim yardımcı olurum hertürlü

abdullahçöllü
10-04-2012, 07:31
topçam bir numara daha iyi tokat seyahat'tan... osmaniyeden hareket ediyormu bilmiyorum ama.. güzergahın adana niğde kayseri sivas ve tokat olacak.. çok zorlanacağın bi şehir değil.. küçük bi il..

RIDVAN
10-04-2012, 08:11
Hayırlı uğurlu olsun eski bora'cı kardeşim :) allah kaza bela vermesin. araç ne aldın antep'den bize birşey düşen varsa başımızla beraber ;)

63owen63
10-04-2012, 17:51
kardeşim tokat seyahat veya topçamı tercih et ikiside çok iyi firimalardır. Zaten ufak bir şehir tokat otogardan çık sola doğru yürü ilerdeki göbekten sola yapıştır yukarı doğru mecburiyet caddesi (çarşı) orasıdır bankalar o caddede bulunur çok yorulmak istemiyorsan otogarın önünden karşıya geçip otobüse binebilirsin 2 3 dakikada çarşıya götürür seni. Mekaya gitmek için sanayi otobüsüne bin kardeşim şöföre dersin yakın bi yerde indirir zaten seni. eğer bi sıkıntın olursa tel:05063484325 ara kardeşim yardımcı olurum hertürlü

adresi aldım bi aksilik olursa rahatsız ederim:P çok sagol

topçam bir numara daha iyi tokat seyahat'tan... osmaniyeden hareket ediyormu bilmiyorum ama.. güzergahın adana niğde kayseri sivas ve tokat olacak.. çok zorlanacağın bi şehir değil.. küçük bi il..

topcam gitmiyormuş hatta buradan direk araba yok yeni adana seyehat ile sivas aktarmalı gidecegim.

Hayırlı uğurlu olsun eski bora'cı kardeşim :) allah kaza bela vermesin. araç ne aldın antep'den bize birşey düşen varsa başımızla beraber ;)

Sagol kardeşim başın var olsun, jetta tdi araç nasipse.

TOLGACANSAHIN
10-04-2012, 18:02
ne rahatsızlığı kardeşim bu aralar işimiz gücümüz yok sen alo de yeter ;)

Çağrı
09-07-2012, 14:12
bu akşam Tokat'a gidiyorum.siteden tokatlı arkadaşlarla tanısıp muhabbet etmek gusel olabilir.mersinden yola çıkıcam kendi aracımla.telden takip edicem konuyu.

TigeR
09-07-2012, 15:03

Çağrı
10-07-2012, 16:49
Tokatlı arkadaşlar şuan tokattayım aksam yda günfüz filan görüşük tanışabilirz.neler meşhur nenerde yenir? en

TayfunS
10-07-2012, 17:46
Allah kaza bela vermesin hayırlı olsun :)

Cankat
10-07-2012, 20:25
Tokatta olsaydım yardımcı olabilirdim ama yaz okulu maalesef.. Aslında gezilecek çok yer yok,merkezde taşhan'a gidilebilir,bi kaç tane tarihi mekan var ,Atatürk'ün kaldığı konak vs.gibi, ballıca mağarası 15 km felan merkeze , gıjgıj dağı var mesire alanı, eğlence mekanı zaten hiç yok.Tokat kebabı ve ismi bat olan çorbamsı bişey üzüm yaprağı ve köy ekmeği ile iyi gider bunlar meşhur..kebap için sanayiiden başka biryere gitmeyin en iyi orada yaparlar :) birde diren şarapları fena değil sanırsam.. düşünüyorum ama gerçekten yapacak çok bişey olmasa gerek ki aklıma gelmiyor..kafada şimşekler çakarsa buraya yazarım zaten iyi eğlenceler..

Çağrı
10-07-2012, 20:58
Cankat çook saol.teyzem katmer filanda hazırlamış zaten muhim olan sadece net arkadaslıgı degıl geldigim yerdeki arkadaslarlada tanısıp muhabbet edip kaynasmak.suan 600 evlerdeyim.ilk kez geliyorum zaten.sanada başarılar inş aldıgın derslerden gecersın

Cankat
10-07-2012, 21:24
Akşam ulaşabilirsem TOLGACANSAHİN nickli arkadaşa haber vereceğim, çok yakın arkadaşımdır, kendisi şu an tokatta haberi olduğu an ilgilenecektir konuyla..afiyet olsun:)

Cankat
10-07-2012, 21:37
Tolgayla konuştum akşam konuya yazacaktır zaten.. Numarasını veriyorum, ararsan ilgilenecektir.

0506 348 43 25 Tolga Can Şahin

Turk-Look
10-07-2012, 21:53
Şehir merkezine giderken yol üstünde farklı aralıklarda iki atıl benzin istasyonu var fotograf cekimi için tercih edebilirsin .
Ben birinde çekmiştim , bi daha zor denk gelebilir böyle mekan :)

böyle biyer

http://www.techturkey.com/forum/fotograflariniz/121985-mercedes-w115-2004-live-to-ride.html

UmutRıza
10-07-2012, 22:28
Bende tokatliyim istanbulda yasiyorum su anda tokatta tatildeyim yarin babamin emektar arabasini servise goturecegim tanismak isteyen hemsehrilerimle tanisabiliriz

TOLGACANSAHIN
11-07-2012, 00:12
Bende tokatliyim istanbulda yasiyorum su anda tokatta tatildeyim yarin babamin emektar arabasini servise goturecegim tanismak isteyen hemsehrilerimle tanisabiliriz

Umut abi müsait olursanız görüşelim tanışmak isterim cankat numaramı vermiş yukarıda hangi servise gideceksiniz ?

TOLGACANSAHIN
11-07-2012, 00:15
Cankat çook saol.teyzem katmer filanda hazırlamış zaten muhim olan sadece net arkadaslıgı degıl geldigim yerdeki arkadaslarlada tanısıp muhabbet edip kaynasmak.suan 600 evlerdeyim.ilk kez geliyorum zaten.sanada başarılar inş aldıgın derslerden gecersın

kardeşim cankat numaramı vermiş ararsın diye bekledim canın sıkılırsa ara görüşelim hatta sıkılmasa bile ara pek gezilecek bi yer yoktur ama muhabbet ederiz çay içeriz :) Mersine yolum hersene düşer ordanda hemşehri sayılırız. :)

stlegal
11-07-2012, 17:36
burdada bir tokatlı var :)

TOLGACANSAHIN
11-07-2012, 17:52
facede görmüştüm stlegal abi pazarlısın herhalde cankatla konusmuştuk hatta baya şaşırmıştık. Tokata gelince müsait olursan tanışmak isteriz abi:)

stlegal
11-07-2012, 18:14
evet pazarlıyım kardeşim inşallah gelince yazarım :)

Quantum
11-07-2012, 19:00

androidçi toprak mı çıktı :D Turhal ben :)

stlegal
11-07-2012, 19:14
androidçi toprak mı çıktı :D Turhal ben :)

memnun oldum :)

TOLGACANSAHIN
11-07-2012, 20:53

herzaman bekleriz abicim :) Quantum abi seninlede tanışmak isteriz müsait olursanız söyleyin lütfen :)