PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sinema aktivitesi Yardım

OmerBLN
09-04-2012, 17:16
Ülker'in her yıl düzenlemiş olduğu sinema aktivitesi kapsamında 21 Nisan Cumartesi Günü bizimle çalışacak arkadaşlara ihtiyacımız var.Bu aktivitede ücretsiz sinema gösterimi yapılacak ve küçük kardeşlerimiz bundan faydalanacak.Yapılcak iş salona giren çocuklar hakkında bir takım veriler tutmak ve gösterim sonunda Ülker'in Hediye Paketlerini ikram etmek.
İş ücreti:55 TL Çalışmak için Eğitime katılmanız gerekiyor.Eğitime katıldığınız içinde 35 TL ücret verilecek ve ayrca yol masraflarınız şirketimiz tarafından karşılanacaktır.

Çankırı,Bingöl,Ağrı,Kahramanmaraş illerinde ihtiyacımız var şu an için diğer illeride sürekli olarak güncelleyorum.Cep telefonu numaranızı bana mesaj atarsanız detayları size anlatırım.

Arkadaşlar hem sosyal sorumluluk projesinde görev almak hemde öğrenci olanlar için ufak bir katkı olur diye buraya da konu açtım. Bu yazdığım illerde hiç tanıdığım yok bir tanıdığı arkadaşı olan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yiğit G.
09-04-2012, 17:24
İstanbulda olsa izin günlerime denk gelse seve seve ücretsiz çalısırdım.Kolay gelsin

OmerBLN
09-04-2012, 17:55
İstanbul'da da olucak ama İstanbul'da kadro sıkıntısı çekmiyoruz ***** nufusu çok olan ve Üni. öğrencisinin bol olduğu bi şehir. Doğu illerinde biraz sorun yaşıyoruz. :(

mechanic
09-04-2012, 21:19
çocuklar hakkında ne tip veriler toplamak? neyin peşinde bu Ülker?