PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZOR Astra GTC 1.9 CDTİ .:DYNO:.

percussionali
11-04-2012, 19:39
ZOR Astra GTC 1.9 CDTİ .: DYNO :.

ECUfast yazılım VE AHM performance tarafından yapılmıştır araç

SPECLER

hybrit
ECUfast yazılım
AHM portpolsh
kat iptali

1.7 bar enjektör yetmedği için okadar açılaabildi enjektörden sonra basınç açılacak;)

EKSİKLERİ

FLİTRE
EGZOZ
ENJEKTÖR
DOWNPİPE

YPDNw38ebQs&feature=youtu.behttp://e1204.hizliresim.com/w/c/4blp9.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

BurakCengizhanoğlu
11-04-2012, 19:42
Maşşalah kardeşimin arabasına ellere sağlık

ahm_52
11-04-2012, 19:47
Orjinal filtre ve içi boş kat ile çok iyi değer elde ettik. Basınç açamadık henüz enjektör yetmedi. Enjektör, downpipe ve filtreden sonra çok daha güzel değerler alacağız ALLAH'ın izni ile. Hedef 250+hp hedefimiz. Debriyajda elikulağında gittiği kadar :D:D Batucum yakında bekliyorum debriyaj için:D:D:D

TaGo
11-04-2012, 19:50
valla ne yalan soyliyeyim, sonucu okumadan tahminim 200hp civariydi. sonucu gordum ellerinize saglik. eksiklerle 260 lar hayal degil demekki

Juggernaut
11-04-2012, 19:56
Maşallah kardeşim doğru çarpanla 220hp falan herhalde güzel değer:)

BthnKrkt
11-04-2012, 20:03
Maşşalah kardeşimin arabasına ellere sağlık
Sağolasın kankaa

Orjinal filtre ve içi boş kat ile çok iyi değer elde ettik. Basınç açamadık henüz enjektör yetmedi. Enjektör, downpipe ve filtreden sonra çok daha güzel değerler alacağız ALLAH'ın izni ile. Hedef 250+hp hedefimiz. Debriyajda elikulağında gittiği kadar :D:D Batucum yakında bekliyorum debriyaj için:D:D:D

Abi daha çok giderimiz var:) basınç açamadıkki:) Eksikler giderildiğinde çok güzel değerler alacağımıza eminim:) Emeğine yüreğine mesaine sağlık:D

valla ne yalan soyliyeyim, sonucu okumadan tahminim 200hp civariydi. sonucu gordum ellerinize saglik. eksiklerle 260 lar hayal degil demekki

Bundan sonrasınıda yavaş yavaş zamanla hallederiz abi:)

Maşallah kardeşim doğru çarpanla 220hp falan herhalde güzel değer:)

Sağolasın abi güzel oldu sanki :) 223.8-224 yapıyor ama sonuçta birçok araba burda ölçülüyor

emre_
11-04-2012, 20:06
Batu masallah dahada iyi olur insallah (zor) begendimm
:)

PPR engineering
11-04-2012, 20:09
maşALLAH daha iyi olur ilerde..daha yer var basın basınç :)

BthnKrkt
11-04-2012, 20:09
Batu masallah dahada iyi olur insallah (zor) begendimm
:)

Sağol kanka zor olan plakamı daha iyi olmasımı anlayamadım ama:soru:

Juggernaut
11-04-2012, 20:10
1.34 ile çarpılıyordu bildim kadarıyla.Yanlız o torka standart debriyaj yenisini taksanda pek dayanmaz gibi duruyor:)

BthnKrkt
11-04-2012, 20:11
maşALLAH daha iyi olur ilerde..daha yer var basın basınç :)

SAğolasın basınç açamadık ki enjektörler yetmedi. Filtre halen orjinal bu halde çok iyi çıktı bizce.
Emeği geçenlerin ellerine sağlık..

emre_
11-04-2012, 20:12
Sağol kanka zor olan plakamı daha iyi olmasımı anlayamadım ama:soru:

Ahahaha olum yuh ya :D tabiki plakadan dolayi seettim daha 1.7 bardasin yolun cok var bence :)

BthnKrkt
11-04-2012, 20:16
1.34 ile çarpılıyordu bildim kadarıyla.Yanlız o torka standart debriyaj yenisini taksanda pek dayanmaz gibi duruyor:)
Neyse artık abi :D Debriyaj için fikir ve çözüm yolları aramaya başladık ahmet abi bakalım napcaz:D

Ahahaha olum yuh ya :D tabiki plakadan dolayi seettim daha 1.7 bardasin yolun cok var bence :)

Sağol kankacım bakalım bu basıncın 2 sonrası da var. enjektör işi hallolduğunda çok daha güzel şeyler olacak inş:)

halilcan9455
11-04-2012, 20:33
maşallah.
üzerinde pek durulmayan motorların böyle sonuçlar çıkarması mükemmel.

EMG
11-04-2012, 20:35
maşallah batu güzel değerler, birazda dışına polish yapalım +10hp :D

SerhatA.
11-04-2012, 20:52
Maşallah kardeşim

alex
11-04-2012, 21:03
yurt dışında çok mıncıklıyolar dizelleride bizim ülkemizde bikaç senedir mıncıklama moda oldu :D

Aykut106
11-04-2012, 21:53
Vay arkadaş 230 mu oldu:D iyi iyiii:D benden sonra dyno ya cıkmanıza bozuldum:P:D

levent
11-04-2012, 21:59
batu maşallah değerler güzel, teker gücün ölçüldü / hesaplandı mı? doğru çarpan 1.3634 bu arada..

BthnKrkt
11-04-2012, 22:03
batu maşallah değerler güzel, teker gücün ölçüldü / hesaplandı mı? doğru çarpan 1.3634 bu arada..

1.36 ile 224 hp felan yapıyor fakat ölçü paşa dyno oldugu için genelde sorun diil:) Çıktı alamadık. Sadece ne olmuş bitmiş die ölçtürdük yoksa daha bitmedi:D enjektör yetmiyor :)

ghz_spr
11-04-2012, 22:03
Hayirli olsun dostum baya ii degerler:) hem az yakan hemde baya hizli giden bir araban oluyo yaw, umarim en yakin zamanda 250+lara ulasirsin sorunsuz bir sekilde;)... On lastikler her 2 ayda bir yenilenecek heralde artik bu gidiste:P:D...

BthnKrkt
11-04-2012, 22:12
maşallah batu güzel değerler, birazda dışına polish yapalım +10hp :D
kanka opel hediye etti polish i :D

Vay arkadaş 230 mu oldu:D iyi iyiii:D benden sonra dyno ya cıkmanıza bozuldum:P:D
senin gitmeni bekledik kanka :D:hahaha: Kahrıımızı çenemizi çekiyosun:D emeği geçenlere senide eklicem:D

Hayirli olsun dostum baya ii degerler:) hem az yakan hemde baya hizli giden bir araban oluyo yaw, umarim en yakin zamanda 250+lara ulasirsin sorunsuz bir sekilde;)... On lastikler her 2 ayda bir yenilenecek heralde artik bu gidiste:P:D...

Sağolasın kardeşim bundan sonra yavaş yavaş gideririz eksiklerimizi:) LAstikler zaten pek iyi değil 2 3 de tutunma yok gibi bişey :)

APO
11-04-2012, 22:27
maaşallah kardeşim...Allah kaza bela vermesin...

tdipower
11-04-2012, 22:31
gayet güzel değerler maşallah :)

Ome_RS
11-04-2012, 22:40
Batu maşallah zor zaten hızlıydı şimdi ucak moduna geçmiş :)
sana güzel bi lastik lazm şimdi

BthnKrkt
11-04-2012, 22:43
maaşallah kardeşim...Allah kaza bela vermesin...
Sağolasın abi teşekkür ederim:)

gayet güzel değerler maşallah :)
Dumanı biz sizinle sevdik:D

Batu maşallah zor zaten hızlıydı şimdi ucak moduna geçmiş :)
sana güzel bi lastik lazm şimdi

Lazımda lazım:D Bundan sonrası rölantide ilerler:)

FaBeRgE
11-04-2012, 22:46
maşallah kardeşim :) aldırcan bana GTC :D

BthnKrkt
11-04-2012, 23:01
maşallah kardeşim :) aldırcan bana GTC :D

çokta güzel olur abi:D Sağolasın :)

ChtArdARSL
12-04-2012, 00:16
Masallah batu ıyı degerler..

Fakat bana turbon buyuk oldugu halde port polısh de varken bıraz az geldı egzos bu kdr sıkarmı aracını boruların kaclık?

Bende 1.7 basıyorum benım aracın 184 bg 440 nm tork neden bu kdr fark eder sence? bırde sızınkı 16v bır + sı yok heralde?

Cumartesi deneyelim bakalım nekdr gecıcen benıı :)

TarikS
12-04-2012, 00:59
Batu masallah peak rakamlar cok guzel ama egriler pek bi egri-bugru, butun yuklu dizellerde bu sekilde mi oluyor yoksa filtre-egzoz eksiklerinden dolayi mi boyle tikanmis bi cizgi var acaba bunu sordun mu?

Az kaldi aldirican bi GTC :D

Selcuk_RoL
12-04-2012, 01:14
maşşallah kazasız belasız böyle bir aracı bu güçlerde görmek çok güzel

percussionali
12-04-2012, 02:00

Fakat bana turbon buyuk oldugu halde port polısh de varken bıraz az geldı egzos bu kdr sıkarmı aracını boruların kaclık?

Bende 1.7 basıyorum benım aracın 184 bg 440 nm tork neden bu kdr fark eder sence? bırde sızınkı 16v bır + sı yok heralde?

araç ın değerleri gayet başarılı beğenmediğiniz yerini anlamadım ?

artı türkiyede astra GTC yapıldıda bu speclerde 250+ hp 500+ tork mu çıkardılar onun altındamı çıktı bu araç ? onu anlamadım?

büyük turbo demişsin orjinal turbonun emme palleri büyütme sadece öyle bir turboya büyük turbomu diyosunuz ? onuda anlamadım?

fabrika verileri 150 hp 300 tork üreten bir araca
emme pal büytümü
yazılım
portpolish-
ile
80.3 hp ve 174 tork alınmış sadece bu üç işlemle daha fazla mı alınması gerekiyodu onuda anlamadım?

siz bu işlerde baya bilgi sahibisin sanırım biraz bilgi verebilirmisin.....!

BthnKrkt
12-04-2012, 07:54

cahit lafa geldimmi ıntercooler ve ayardan sonra 60 nm değişti arabam diyosun, downpipe nın çok fark ettiğini biliosun ama halen amaçsız sorular peşindesin. Kaldıki defalarca ENJEKTÖR yetmedi yakıt açamadık dedik. Bu kısımdan ne anlyosun? Madem ne kadar geçilme muhabbeti merak ediyosun arabanın 1400 kg yap eşitle gel bak ne kadar geçiliyosun ;)

JDM VTİ
12-04-2012, 07:56
gerek yok ki batuhan suandada cok geçersin.

basınç,enjektör downpipe candır diyorum biran önce yap :D

maşallah demiştim cok güzel olucak diye

BthnKrkt
12-04-2012, 07:58
Batu masallah peak rakamlar cok guzel ama egriler pek bi egri-bugru, butun yuklu dizellerde bu sekilde mi oluyor yoksa filtre-egzoz eksiklerinden dolayi mi boyle tikanmis bi cizgi var acaba bunu sordun mu?

Az kaldi aldirican bi GTC :D

Teşekkür ederim:)
enjektör yetmediğinden yakıt yetiştiremioyr araç. Enjektör işi hallolup tekrar ayarlandığında eğrilerde kendine gelir sanırım.

BthnKrkt
12-04-2012, 08:00
gerek yok ki batuhan suandada cok geçersin.

basınç,enjektör downpipe candır diyorum biran önce yap :D

maşallah demiştim cok güzel olucak diye

Kanka adam 50 kere güç nm değiştirdi bi kere dyno çıktısı verisi göremedik;) Yanlış hatırlamıyorsam 5hp 60 nm almıştı intercoolerla:) Bu turbo polishlenince 20 30 hp mi alınıyo onuda anlamıyorum:)

İBRAHİM_MEY_GTİ
12-04-2012, 08:09
maşallah kardşim kazasız belasız güzel degerler almıssınısz:):)

ysf20
12-04-2012, 08:55
maşallah batu yine yapmışsın yapacağını çok güzel sonuçlar almışsın

BthnKrkt
12-04-2012, 08:59
maşallah kardşim kazasız belasız güzel degerler almıssınısz:):)

maşallah batu yine yapmışsın yapacağını çok güzel sonuçlar almışsın

Teşekkür ederim RC sever abilerim:)

orcunnn
12-04-2012, 09:29
kardeşim maşallah gidişini canlı gördüm çok başarılı allah tekrardan nazarlardan saklasın kaza bela vermesin

mami_makinen
12-04-2012, 09:56
Masallah emegi gecenlerin eline saglik ..

ChtArdARSL
12-04-2012, 09:57
cahit lafa geldimmi ıntercooler ve ayardan sonra 60 nm değişti arabam diyosun, downpipe nın çok fark ettiğini biliosun ama halen amaçsız sorular peşindesin. Kaldıki defalarca ENJEKTÖR yetmedi yakıt açamadık dedik. Bu kısımdan ne anlyosun? Madem ne kadar geçilme muhabbeti merak ediyosun arabanın 1400 kg yap eşitle gel bak ne kadar geçiliyosun ;)

Ben lafta konusmayı sevmem batu benım butun dyno cıktlarım mevcut.. forumda facede paylastımki.Benım arac ankaradan geldıgı ıcın kesme yapıyordu onu duzelttım Yaziliım-ıntercoler ve downpıpe ıle ben 50 nm torktan fazla aldım 24 bg aldım. Cok alınmıssın sanırım benım 50 nm tork almama baksana..Araban hakkında kotu yorum yapmadım masallah cok gzl olmus ama bana az geldı sanada bunu sordum bunda bırseymı war sacma yorummu oluyor?
Ben sana bayadır deneyelım dıyorum sen dıyorsun balatam kacıyor arabam agır hep 1400 kg arabamı arıycaksın deneyecegın zaman? Senın aracında teknolijık olarak benımkıden ıyı bır sevıyede + larıda mevcut.

1.dyno sadece ayar..

http://img291.imageshack.us/img291/4761/kzu1.png[/URL]

2 yıde bu hafta ıcınden ewe gıttgdem koyarım

Kanka adam 50 kere güç nm değiştirdi bi kere dyno çıktısı verisi göremedik;) Yanlış hatırlamıyorsam 5hp 60 nm almıştı intercoolerla:) Bu turbo polishlenince 20 30 hp mi alınıyo onuda anlamıyorum:)

Bende anlamadıgım ıcın sordum oncesı sonrası olamayında ben sorma ıhtıyacı duydum.

Bayrampaşalı
12-04-2012, 10:00
batu masallah kardesım baya guzel oldu dizel eksıkler bıtınce vıdeolarını ısterız artık :)

BthnKrkt
12-04-2012, 10:00
@ cahit enjektor isini haallettigimde araba olmasi gerrektigi gibi oldugunda goruselim;) Dizelcisin biton sey yazmissin ben defalarca enjektor yetmedi dedigim halde. Gerekenler yapildiktan sonra kg dengimi felan aramicam ;)

mami_makinen
12-04-2012, 10:03
Cahit denemek istiyosan benim polo ile deneyelim .. Benim aracta intercolerda standart turboda hatta downpipe bile yok .. Bi dwneyelim merakini gider ..

orcunnn
12-04-2012, 10:09
Cahit denemek istiyosan benim polo ile deneyelim .. Benim aracta intercolerda standart turboda hatta downpipe bile yok .. Bi dwneyelim merakini gider ..

bencede güzelg bi deneme olur bu hafta deneyein işte cahit

ChtArdARSL
12-04-2012, 10:16
araç ın değerleri gayet başarılı beğenmediğiniz yerini anlamadım ?

artı türkiyede astra GTC yapıldıda bu speclerde 250+ hp 500+ tork mu çıkardılar onun altındamı çıktı bu araç ? onu anlamadım?

büyük turbo demişsin orjinal turbonun emme palleri büyütme sadece öyle bir turboya büyük turbomu diyosunuz ? onuda anlamadım?

fabrika verileri 150 hp 300 tork üreten bir araca
emme pal büytümü
yazılım
portpolish-
ile
80.3 hp ve 174 tork alınmış sadece bu üç işlemle daha fazla mı alınması gerekiyodu onuda anlamadım?

siz bu işlerde baya bilgi sahibisin sanırım biraz bilgi verebilirmisin.....!

Cok ıyı anladıgım soylenemez ztn onun ıcın soruyorum ve kıstas arıyorum emın yorumlar yapmadım kendım bılgılemek ıcın bırseyler sordum aracıda kotulemedım..

Dgrudur ornegı olmayan bır arac Allah daha basarılı yapsın.. Olumlu yorum yaptım olumsuz cumle soylmedım.. KENDIME gore begenmedıgım yerlerı ztn yazdım batu'da cvplarını verdı..

@ cahit enjektor isini haallettigimde araba olmasi gerrektigi gibi oldugunda goruselim;) Dizelcisin biton sey yazmissin ben defalarca enjektor yetmedi dedigim halde. Gerekenler yapildiktan sonra kg dengimi felan aramicam ;)

Ben herzaman burdayım batu senle yuzyuze gorumuslugumuzde war ılk basta boyle bır cumle kurmanı beklerdım senden.
Goruyorum orda enjektorle ılgı bılgılerı ztn onla ılgı soru sormadım herneyse Batu Allah nazardan korusun..

ChtArdARSL
12-04-2012, 10:20

Gelirsen ıyı olur abı gecen hafta gelıcen dıye bekledım cok gec oldu rahatsız etmedım..Gerci polo ile hıc denemdım muhtemel sana kara dumanın yutturursun :D

mami_makinen
12-04-2012, 10:20
Aksama deneme varmi ona gore arabayi yikaticam arka tarafi komple kömür gibi ..

BthnKrkt
12-04-2012, 10:21
Allah razi olsun. Kirici olduysam k.bakma gorusuruz gene

Cliosportve
12-04-2012, 10:21
Bence iyi yorumlardan ziyade kötü ve soru ile ilgili yorumlarada açık olunması gerekir
Hemen alevlenmeyin
Sizin gibi gençlere yakışmıyor
Sakince olayı iç yüzüylen anlatmaya çalışın
Bu aralar herkez nedense gene gergin gibi

ZOR GTC ye bu arada maşallah
Ahmet ustanın verdiği alın teri ve tecrübesi gene olayı bana göre kopartmış
İyi adam iyi usta iyi yürek
Eksiklikleri yavaşça gider madem sende
Bu konu altında tekrar ufak ufak paylaşırsın
Hayırlı rollingler sizlere :D

mami_makinen
12-04-2012, 10:25
Bence iyi yorumlardan ziyade kötü ve soru ile ilgili yorumlarada açık olunması gerekir
Hemen alevlenmeyin
Sizin gibi gençlere yakışmıyor
Sakince olayı iç yüzüylen anlatmaya çalışın
Bu aralar herkez nedense gene gergin gibi

ZOR GTC ye bu arada maşallah
Ahmet ustanın verdiği alın teri ve tecrübesi gene olayı bana göre kopartmış
İyi adam iyi usta iyi yürek
Eksiklikleri yavaşça gider madem sende
Bu konu altında tekrar ufak ufak paylaşırsın
Hayırlı rollingler sizlere :D
İlgi alakan icin tesekkur ederiz bide su clionu cikarsana seninlede deneyelim sen zaten seversin gucsuz arabalari :)

ChtArdARSL
12-04-2012, 10:26
Aksama deneme varmi ona gore arabayi yikaticam arka tarafi komple kömür gibi ..

Bilmiyorum abi toplanırlarmı bır bılgım yok kimse daha hbr vermedi gel dersen gelirim benım ıcın sorun yok.. Kömür gibiyse yandık reis :D benim arabam en son hakan abı ile denedıgımız gıbı abı sonuc ne olur senın arabayla hangı ayarda senınkı?

Allah razi olsun. Kirici olduysam k.bakma gorusuruz gene

Önemli degil kardesım her znm

Cliosportve
12-04-2012, 10:27
İlgi alakan icin tesekkur ederiz bide su clionu cikarsana seninlede deneyelim sen zaten seversin gucsuz arabalari :)

Rolling bahane abi muhabbetin ve güler yüzlülüğün için gelirim hertürlü :icon_tup:

mami_makinen
12-04-2012, 10:31
Cahit gece saat 1 gibi koprude gordum seni hayirdir o saatte ne is :)

JDM VTİ
12-04-2012, 10:31
ya şu efendi rollingçi tavrını bırak selçuk abi Allah askına uahuahuahuah :D:D

mami_makinen
12-04-2012, 10:32
Rolling bahane abi muhabbetin ve güler yüzlülüğün için gelirim hertürlü :icon_tup:

Havalar guzel tam rolinglik o yuzden bi gun cikalim hep beraber sıkalım ..

Alicanrs
12-04-2012, 10:32

ne efendisi :D yam yam resmen :hahaha:

ChtArdARSL
12-04-2012, 10:33
Cahit gece saat 1 gibi koprude gordum seni hayirdir o saatte ne is :)

Ne tarafa gıderken abı kavacıga gecıyordum ewe 3 korna yapsaydık abı hemen :p

mami_makinen
12-04-2012, 10:34

Harbidende efendi bi kisiligi var ama tek sucu vurkaç taktigi yapiyo bi gectigiyle bi daha denemiyo:)

Cliosportve
12-04-2012, 10:35

:D İçindeki pis ruhu dök ortaya mı diyorsun

Şaka bir yana güçlü arabalar le deniyorum sürekli
Bak en son kime kaldırdım nasıl payımı aldım :D
Adam 380 hp veriyor daha ne diyim :D

Ve clio Rs vs 300zx - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=RNsEVKG4wg4&list=UU07B3tCYgWXPMHd7NIE9kbg&index=12&feature=plcp)

RNsEVKG4wg4&list=UU07B3tCYgWXPMHd7NIE9kbg&index=12&feature=plcp

mami_makinen
12-04-2012, 10:35
Ne tarafa gıderken abı kavacıga gecıyordum ewe 3 korna yapsaydık abı hemen :p

Giselerde gordum sen ogs den gectin bende kgs vardi her zamanki gibi :) bide altimdaki araba flash s ti yetisemedim 3 kornaya :)

ChtArdARSL
12-04-2012, 10:37
Giselerde gordum sen ogs den gectin bende kgs vardi her zamanki gibi :) bide altimdaki araba flash s ti yetisemedim 3 kornaya :)

Nesali yuzunu gorurdum abı abı :) 30 km ye dusurduler ya yawaslamak zorunda kalıyorum ondan yanıı :rolleyes:

JDM VTİ
12-04-2012, 10:37
o tek kişiymiş ondan böyle olmuş sende tek olsan tünelinden bile faydalanamazdı hauhauahu son zamanların moda lafı tünelimden bile faydalanamaz hauahuah :D

__FrK__
12-04-2012, 10:39
maşallah subhanallah ne güzel rakamlar kardeşim onlar öyle :icon_tup:

Cliosportve
ne efendisi :D yam yam resmen :hahaha:

Eyvallah çok güzel reklamajın var kanka:D

Harbidende efendi bi kisiligi var ama tek sucu vurkaç taktigi yapiyo bi gectigiyle bi daha denemiyo:)

Sana karşı saygım sonsuzdur abi bir kere kafaya bellemişim büyüğümsün :)
Vur kaç taktiği şu aşama tek çıkış noktam
Reel hayattaki sohbet ve içtenliliğin benim için hepsinden daha muhim karadüzen gelenekselci bir adam olarak kendi adıma:)

mami_makinen
Nesali yuzunu gorurdum abı abı :) 30 km ye dusurduler ya yawaslamak zorunda kalıyorum ondan yanıı :rolleyes:

Yakinda yuruyerek gecicez az kaldi arabayla geciside yasakliyacaklar ..

mami_makinen
12-04-2012, 10:41
Eyvallah çok güzel reklamajın var kanka:D

Sana karşı saygım sonsuzdur abi bir kere kafaya bellemişim büyüğümsün :)
Vur kaç taktiği şu aşama tek çıkış noktam
Reel hayattaki sohbet ve içtenliliğin benim için hepsinden daha muhim karadüzen gelenekselci bir adam olarak kendi adıma:)

Eyvallah paşam ... Latife yapiyorum

Cliosportve
12-04-2012, 10:43
o tek kişiymiş ondan böyle olmuş sende tek olsan tünelinden bile faydalanamazdı hauhauahu son zamanların moda lafı tünelimden bile faydalanamaz hauahuah :D

Hahahah tünelde değil rüzgarından gidiyor deniliyor o sıra :D

Rica ederim abi biliyorum akşama sohbet döncekse bende gelirim :)

Bayrampaşalı
12-04-2012, 10:50
selcuk atla gel kanka şu bobınlerı halledelımde aksama bızde kadroya katılalım :D

Cliosportve
12-04-2012, 10:57
selcuk atla gel kanka şu bobınlerı halledelımde aksama bızde kadroya katılalım :D

Bobinde bobin kafayı yedik :D
Gelicem biraz işim var nette dostum
2 saat içinde yanında olurum

BlackEmperor
12-04-2012, 11:56
çok güzel değer şimdilik,devamı gelirse cok daha çılgın olur :D

percussionali
12-04-2012, 13:50

banada yapsana ?:china:

BthnKrkt
14-04-2012, 22:06
Yurt dışı sitelerinde küçük çaplı araştırma yapıyoken dikkatimi çekti. Biz araçtan 207 whp gibi bir değer aldık ve bunun whp olarak astradaçok yakınına denk geldim. Sanırım bizim aktarmada kayıp 1.1 gibi bi değer alınmış fakat yurt dışında ''245bhp (205.7whp)'' olarak belirtmişler.Heralde aktarmada kayıp daha fazla. Konu hakkında teknik açıklama yapabilecek biri varsa yorum yaparsa sevinirim.

react1ve
14-04-2012, 22:22
masallah.. ahm ellerine saglık :icon_tup:..acıktım bı kanat mı yapsak :cool:

batu Allah kaza bela vermesın kardesım

percussionali
15-04-2012, 02:01
Yurt dışı sitelerinde küçük çaplı araştırma yapıyoken dikkatimi çekti. Biz araçtan 207 whp gibi bir değer aldık ve bunun whp olarak astradaçok yakınına denk geldim. Sanırım bizim aktarmada kayıp 1.1 gibi bi değer alınmış fakat yurt dışında ''245bhp (205.7whp)'' olarak belirtmişler.Heralde aktarmada kayıp daha fazla. Konu hakkında teknik açıklama yapabilecek biri varsa yorum yaparsa sevinirim.

hay başlıcam senin yurt dışı sitene haa olum burada yapan oldumu ki yurt dışında şunu bunu yapmışlar takıldın yurt dışına ne yaptıkları belli değil tak cooller+downpipe+ enjektörünü 1.7 basıyon 2.-2.5 basman gerekirken bak bakalım ne güç alıyon ozaman

Enes-x
15-04-2012, 17:32
Harika olmuş hpler torklar havada uçuşuyor :) Maşallah

ysn zkn
16-04-2012, 10:49
maşallah batu ;)

JDM VTİ
16-04-2012, 11:03
hay başlıcam senin yurt dışı sitene haa olum burada yapan oldumu ki yurt dışında şunu bunu yapmışlar takıldın yurt dışına ne yaptıkları belli değil tak cooller+downpipe+ enjektörünü 1.7 basıyon 2.-2.5 basman gerekirken bak bakalım ne güç alıyon ozaman

ali abiye katılıyorum batuhan. senin en büyük eksikliklerin onlar. ama ahmet usta cooler yeter diyordu? enjektör + dp sana can katar ciğer katar kanka :) senin yerinde olsam suan dp yaptırmaya hazırlardım kendimi

SLH
16-04-2012, 11:04
Batu maşallah istediğin gibi oluyor :)

BthnKrkt
16-04-2012, 11:16
Harika olmuş hpler torklar havada uçuşuyor :) Maşallah

Sağolasın abi :)

maşallah batu ;)

teşekkürler..

ali abiye katılıyorum batuhan. senin en büyük eksikliklerin onlar. ama ahmet usta cooler yeter diyordu? enjektör + dp sana can katar ciğer katar kanka :) senin yerinde olsam suan dp yaptırmaya hazırlardım kendimi

yapılcak yapılcak:) oda yapılcak cooler en sona:) dp ve nozzle işini çözebilirsem çok iyi olcak :)

Batu maşallah istediğin gibi oluyor :)

Sağolasın:)

efe_
16-04-2012, 11:20
Batu , RC'yi aratmıyordur eminim.Özellikle ekonomi ve tork konusunda...Nazar deymesin maşallah...Yazın Samsuna geliceksen buluşmak isterim

BthnKrkt
16-04-2012, 11:26
Batu , RC'yi aratmıyordur eminim.Özellikle ekonomi ve tork konusunda...Nazar deymesin maşallah...Yazın Samsuna geliceksen buluşmak isterim

Görüşelim kardeşim ne demek:) Rc yi pek aratmıyor dediğin gibi birde kafa rahat:) Polis derdi yok yakıt derdi yok:)

sametozt
05-11-2012, 15:58
Zor gtc izmirde mi ? Az once bucada gordum. Yoksa plaka benzerligi mi :)

BthnKrkt
13-11-2012, 07:52
Zor gtc izmirde mi ? Az once bucada gordum. Yoksa plaka benzerligi mi :)

Plaka benzerligidir :) zor istanbulda :)