PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZC civic si & KD - UL vtec

kadir jdm civic
12-04-2012, 13:38
slm arkadaşlar videolar en sonunda ekleyebildim.

UL nin sahibi ÜMİT abiye ve KD nin sahibi METİN abiye teşekkür ederim kırmadılar bizi denediler araçlarını geçme yada geçilme gibi bir durum yoktur civic si nin ne yapabileceğini gördük.

UL ve KD : hava filtresi, araç içi sökülü değil.

ZC Sİ : ince conta, (kapak, emme, gaz kelebeği) portpolish, 4 2 1 hedears, custom filtre, 48 lık egzos borusu oem, hks reblika son susturucu, oem sanzıman. araç içi (arka koltuk ve isletme) ve sag far sökük.

özellikle belirtmek istiyorum. Sİ nin sanzımanı orjinal sanzımandır ve kesinlikle crx dişlisi veya final yoktur. ztn 4. vites 210 km lerdeyız. birde oem egzos ve orta susturucusu durmaktadır.

denemelerde ilk kalkışları ben ayarlamadım tamamen vtecleri kullanan abilerimiz ayarladılar ben yanlarına geldim video öyle bastık . o yuzden vtec altımı bastım vtec üstümü bilmıyorum farlarda kapalı idi kornayı duymaya konsantre oldugum için kadrana bakmadım.

210 km hızları gördük denemelerde KD ile denemede 5 e attım 220 km iken bıraktık çünkü KD nin tarafında araç vardı.

yorumlarınız saygılı şekilde olursa sevınırım çünkü abilerimizle hiç bir sorunumuz yok benım geçme gibi bir iddam olmadı hiç bir zaman aracımı gördüm ve yeteri kadar tatmın ettı. 2 eksigi var onları tamamladıgımda şaka makınası olucak.

linkler.

ZC civic si & KD vtec - YouTube (http://youtu.be/k7aiq0uJ28E)

ZC civic si & UL vtec - YouTube (http://youtu.be/9KjOqHs2YZ0)

ZC civic si & UL vtec 2. deneme - YouTube (http://youtu.be/dMkNU7tjpfI)

aracın yapımında ince contada yardımcı olan Erkut abiye

aracın kapak montajında mustafa abi ye kendısı eski opel teamden

aracın ince ayarlarında antalyadan hondacı mustafa abi ye

teşekkür ederim. iyi düşünülüp kafa yorulmuştur bu aracın yapımında ve daha bir kaç eskisi var egzos kısa sanzıman gibi...

SDR_07
12-04-2012, 13:41
maşşalllah araçlara

Ertekin
12-04-2012, 13:43
Kadir denememize hiç gerek yok tahminime göre 6-7 boy önümde yürürsün:D

kadir jdm civic
12-04-2012, 13:43
Kadir denememize hiç gerek yok tahminime göre 6-7 boy önümde yürürsün:D

niye hacım ne oldu birden ? biz mhabbetıne denıyoruz keyif için hiç sorun olmaz geldiginde deneriz yine

Ertekin
12-04-2012, 13:48
niye hacım ne oldu birden ? biz mhabbetıne denıyoruz keyif için hiç sorun olmaz geldiginde deneriz yine

Ben headers li egsozlu filtreli vti ile denedim 4-5 boy önümde gidiyor.sende vti ları geçiyorsun:) ben senin arabanın bukadar gideceğini tahmin etmiyordum vallahi helal olsun tam şaka makinesi olmuş:) deneriz tabiki sıkıntı yok ben şakasına takıldım ama ciddi fark olur aramızda.baya bi geçersin yani.Tebrik ederim

kadir jdm civic
12-04-2012, 13:50
Ben headers li egsozlu filtreli vti ile denedim 4-5 boy önümde gidiyor.sende vti ları geçiyorsun:) ben senin arabanın bukadar gideceğini tahmin etmiyordum vallahi helal olsun tam şaka makinesi olmuş:) deneriz tabiki sıkıntı yok ben şakasına takıldım ama ciddi fark olur aramızda.baya bi geçersin yani.Tebrik ederim

daha sanzıman eksigi var sayet crx 3 4 koyarsam tam şaka makınası olucak orjinal stock görünümlü si ama motor :) :) :)

ondertopcu
12-04-2012, 13:52
si iyi yürümüş maşallah

MTNVTI
12-04-2012, 13:56

Arkadaşım biz keyfe değer rolling yaptık..bizim VTI larda sadece filtre var yoksa zır stock arabalarımız...Bu arada denediğimizde kadirle o korna çaldı ve ben sonradan bastım...aynı anda bastığımız videolarda var onda da biz geçiyoruz SI ı... ama şunuda söyleyim MAŞALLAH'ı var SI ın yürürü çok güzeldi ve içi komple söküktü :)

golfcu0101
12-04-2012, 13:58
maşallah araçlara si çok iyi yürümüş

kanashibari
12-04-2012, 14:00
Maşallah güzel denemeler olmuş.
Vti lar stcok mu?
yada ul de kd den farklı ne var o biraz daha tutunmuş.

JapanVsGermany
12-04-2012, 14:01
hani bir de overSize sübap olsaymış :)

maşallah mükemmel gidiyor aracın, nazar değmesin ;)

kadir jdm civic
12-04-2012, 14:03
Arkadaşım biz keyfe değer rolling yaptık..bizim VTI larda sadece filtre var yoksa zır stock arabalarımız...Bu arada denediğimizde kadirle o korna çaldı ve ben sonradan bastım...aynı anda bastığımız videolarda var onda da biz geçiyoruz SI ı... ama şunuda söyleyim MAŞALLAH'ı var SI ın yürürü çok güzeldi ve içi komple söküktü :)

abicim yalnışımız olmasın benım geçtim gibi bir lafım asla olmaz sagolsın sizin gibi abilerimle herzaman denemek isterim sohbetimiz olsun denememiz olsun guzel.

metin abi yunusa söylemıştım videoyo için onay istedım koyalım mı koymayalım mı diye bilgin olsun koy dedigi için koydum. vteclerın maşallahı var tertemız cigerli vtecler

sende de videolar var koyabilirsin...

MTNVTI
12-04-2012, 14:03
Maşallah güzel denemeler olmuş.
Vti lar stcok mu?
yada ul de kd den farklı ne var o biraz daha tutunmuş.

UL'nin 4. ve 5. vitesinde ne varsa sanki 2. bir vtec açıyor daha önceki videolardanda görebilirsin...

kanashibari
12-04-2012, 14:04
UL'nin 4. ve 5. vitesinde ne varsa sanki 2. bir vtec açıyor daha önceki videolardanda görebilirsin...

Anladım evet bazı vteclerin üst devirleri daha kuvvetli oluyor.

ykavcioglu
12-04-2012, 14:06
bacanakların göbekleride eşit araçlar neden farklı gidiyor anlamıyorum:p
maşallah hepside, hepsi gergiin:D

MTNVTI
12-04-2012, 14:08
abicim yalnışımız olmasın benım geçtim gibi bir lafım asla olmaz sagolsın sizin gibi abilerimle herzaman denemek isterim sohbetimiz olsun denememiz olsun guzel.

metin abi yunusa söylemıştım videoyo için onay istedım koyalım mı koymayalım mı diye bilgin olsun koy dedigi için koydum. vteclerın maşallahı var tertemız cigerli vtecler

sende de videolar var koyabilirsin...

Kadircim sıkıntı ve sorun yok videolar için...sadece bilinsin istedim stock olduğumuz...biz yürürlerine güveniyoz arabalarımızın...diğer videolara bakarak karar verebilirler.

http://www.techturkey.com/forum/videolar/113814-3-vtec-roll-gecesi.html

kadir jdm civic
12-04-2012, 14:16
Kadircim sıkıntı ve sorun yok videolar için...sadece bilinsin istedim stock olduğumuz...biz yürürlerine güveniyoz arabalarımızın...diğer videolara bakarak karar verebilirler.

http://www.techturkey.com/forum/videolar/113814-3-vtec-roll-gecesi.html

tabi abicim sizin vteclerın hiç bir sıkıntısı bir sorunu yok maşallahları var araçlarınızın biliyorum şimdi derler Sİ ile yürümüş vtecler kötü ondandır diye ama hayır vtecler çok saglıklı Sİ bir çok Sİ den çok farklı çok cigerli onunda bir gideri var benim için yaptıgım aracın sizin araçlarınızın yanında gitmesi bile benım için çok sevındirici...

kadir jdm civic
12-04-2012, 14:30
kadir kanka maşallah önce vtec2 ile denerken artık vtılara bulaşır oldun wallahi azmine maşallahh...

hacım ama vtec 2 ile denerken ZN plaka mavi tek kapı Sİ vardı onunla denedım yüklemeden önce sonra yükledik vteclerle denedik onuda.

bu ZC plaka sedan civic si

kutsal
12-04-2012, 14:33
maşallah si cok ıyı gıdıyor helal

kadir jdm civic
12-04-2012, 14:37
maşallah si cok ıyı gıdıyor helal

sagolsın biraz eksikleri var daha iyi olucak allahın izniyle

kadir jdm civic
12-04-2012, 14:40
biliom kankacımm yaaa latife yapıyom ama özledim o günleri bee gece 2-3te bile deniyoduk

he ya ne zamanlardı ama antalyada istanbulda olan yollar gibi yol olsa çok daha süper olurdu antalya denemeleri

APO
12-04-2012, 15:21
hey maşallah...:eek:si harika yürümüş...ellerine sağlık kardeşim...extra olarak ince conta ve headers var kaydadeğer...gerçekten bu specle vti ları geride bırakması süper bence ...birde 2 vti dada sadece filtre var diyorsunuz..neden yürürleri farklı lacivert sedanda bir sorun var sanırım..tüm araçlara maşallah...

cnk
12-04-2012, 15:33
maşallah fena :) kazasız belasız

kadir jdm civic
12-04-2012, 15:33
hey maşallah...:eek:si harika yürümüş...ellerine sağlık kardeşim...extra olarak ince conta ve headers var kaydadeğer...gerçekten bu specle vti ları geride bırakması süper bence ...birde 2 vti dada sadece filtre var diyorsunuz..neden yürürleri farklı lacivert sedanda bir sorun var sanırım..tüm araçlara maşallah...

araçların ikisinde de sorun yoktur sadece UL nin 4. vites biraz daha iyi gibi bizde anlamadık çünkü kendı aralarında denemelerde UL ile KD kafa kafa giden araçlardır.

vteclerde sadece hava filtresi mevcut başka birsey yok diye biliyorum.

MTNVTI
12-04-2012, 15:35

Apo kardeşim lacivert te sorun yok...başka videolar var bende onda yürüyorum güzel... o video da geç kalkıyorum o yüzden geride kalıyorum...

"şu vtec alma olayınıda amma abarttılar. alcan bomboş vti yi 24-25 liraya, elin 106 sı saxosu koycak 5 boy görcen sonra amcayı,teyzeyi"

imzanı düzelt... elin SI'ı geçecek de :)

kadir jdm civic
12-04-2012, 15:49
Apo kardeşim lacivert te sorun yok...başka videolar var bende onda yürüyorum güzel... o video da geç kalkıyorum o yüzden geride kalıyorum...

"şu vtec alma olayınıda amma abarttılar. alcan bomboş vti yi 24-25 liraya, elin 106 sı saxosu koycak 5 boy görcen sonra amcayı,teyzeyi"

abi cem abide de video var onları ekleyelim daha iyi olur.

Tuncay
12-04-2012, 15:57
Denemeler guzel olmus
Si guzel yurumuş yapinca oluyor
Masallah

APO
12-04-2012, 15:59
araçların ikisinde de sorun yoktur sadece UL nin 4. vites biraz daha iyi gibi bizde anlamadık çünkü kendı aralarında denemelerde UL ile KD kafa kafa giden araçlardır.

vteclerde sadece hava filtresi mevcut başka birsey yok diye biliyorum.

yanılıyormuyum diye videoları bir daha seyrettim ...3 vtec roll gecesi konusunada aynı şeyi yazmışım zaten gri vtec 4. vites de bariz daha iyi...yanlış anlaşılma olmasın ..ben belki filtre borusundan veya marka modelinden hava geçişgenliğinden olabilirmi diye şüphe ettim ...yoksa arabaların düzgünlüğüne lafım yok..ayrıca hepsi milimetrik aynı yürüycek diyede birşey yok...Allah kaza bela vermesin...hepsinede maşallah..
imza olayına gelince ben alıntı yaptım yazan öyle yazmış..:D

kadir jdm civic
12-04-2012, 16:01
Denemeler guzel olmus
Si guzel yurumuş yapinca oluyor
Masallah

sagolsın. orjinal motor olunca birazda kafa yorunca böyle oluyor.

bu araçı hazırlarken bladerk erkut abinin çok başını ağrıttım ince conta için çok kararsız kalmıştım sonra yapayım olmazsa olmaz içimde kalmasın diye yaptım iyi ki yapmışım.

K.Kaan
12-04-2012, 17:22
sagolsın. orjinal motor olunca birazda kafa yorunca böyle oluyor.

bu araçı hazırlarken bladerk erkut abinin çok başını ağrıttım ince conta için çok kararsız kalmıştım sonra yapayım olmazsa olmaz içimde kalmasın diye yaptım iyi ki yapmışım.

maşallah araç çok güzel yürüyor cidden si.. bigün denk gelmeyi isterim bende diğer vti lerle konusunda da bir referans olur aracınız. 3 aracada kazasız belasız sürüşler dilerim.

EmrahERKAN
12-04-2012, 17:46
mmaşallah kadir güzel yürümüş aracın o taraflarda olabilsek keşke burada deneyecek araç bulamıyoruz. ortalık alevleniyor birden şöle sadece filtreli yada ne bileyim headers lı bir vti bulsam bende denesem cok güzel olucak.

aLLen
12-04-2012, 17:54

metin abi ben kd ul bılıyorum valla metın abı kafana takacak bısey yok sı gırtlak yuklu vti sadece fılıtre var kd masallahı var nasıl yuruyor ben gozumle gordum ama ul bı fark var gıbıme geldı yurumuyor kosuyor sankı :) ama benım genede favorım kd omur ılkte sıkıntı oldugu için gelemıdım keske bende olsaydım dedım:)ama genede sunu solemekten vaz gecemıyorum si masallahı var ii yurumus :) masallah

JDM VTİ
12-04-2012, 17:57
maşallah araçlara.

si çok güzel olmuş, bi crx 3-4 çok fark eder. ayrıca önlere 14sac + mümkün oldugunca ince yanak lastik takardım 5imide bayılmaktan kurtarırdım :)

JosephuS
12-04-2012, 18:10
Güzel yürüyor makine maşallah..kazasız belasız.

joker
12-04-2012, 18:13
maşallah araclara kadirim iyi yürümüssün daha da iyi olur inşallah

SerhatA.
12-04-2012, 18:20
Valla si ye helal güzel yürüyormuş gerçekten crx 3-4 oluncada tam şaka makinası olur cidden.

güzel denemeler olmuş bu videoyu bekliyordum ne zamandır.. tüm araçlara maşallah

civicsi_r
12-04-2012, 18:36
kadir bi esay kullanıcısı olarak gururlandım..d16...:-)... ince conta kapak, emme, gaz kelebeği portpolish kafama iyice yatmaya başladı....bütün araçlara maşallah .. centinmenlik kazanmış

OmeR-FE
12-04-2012, 18:56
O taraflara geldiğimde bu tayfa ile denemek isterim :)
Maşallah araçlara.

ykavcioglu
12-04-2012, 19:04
Maşallah araçlara.

sana özel dolusu var:D

seWki26
12-04-2012, 19:07
kadir cidden ii yürümüşün ya helal olsun benim eski motor olaydı denemek isterdim senle keyifli olurdu maşallah araçlara si helal olsun ama :D

ykavcioglu
12-04-2012, 19:07
daha yeni izledim ben, ne güzel gitmişin kanki:D
onurda iyi çekmiş hani:D

batonsi
12-04-2012, 20:50
çok güzel denemeler canlı görmekte istedim ama nasip olmadı:D kısmen oldu gerçi:) 3 araçta ciğer maşaallah 4. vites mevzuna takılcak bişi yok subap ayarından en ufak bi borunun kıvrımına kadar her şey değiştirebilir aracı. 3 ünüde yakınen biliyorum 3 üde ciğer ve çok temiz araçlar maşaallah.. sahipleride ayrı değerli. tebriklerimi sunuyorum sevgilerle..:)

Si-White
12-04-2012, 21:26
Kadir maaşallah diyelim. Artık denemek farz oldu :) Timur başkanla gelecez bakalım kısmetse bi akşam :)

kadir jdm civic
12-04-2012, 21:30
Kadir maaşallah diyelim. Artık denemek farz oldu :) Timur başkanla gelecez bakalım kısmetse bi akşam :)

abi seve seve gecen akşam senın sorunların çıkmış o yuzden gelememişsiniz yoksa timur abiyle senı bekliyordum bende.

yunus_kg
12-04-2012, 21:31
maşallah emeğinize sağlık 106 ile denedinizmi?

kadir jdm civic
12-04-2012, 21:41
maşallah emeğinize sağlık 106 ile denedinizmi?

bu hafta sonu için konusunu acıcam denemek istiyorum f h e yada chipli de olabilir gtı veya vts ile denemek isterım ama işin içine kısa girerse denemeye gerek varmı bilemem onuda deneyecek arkadaş karar verir kırmaz denerse aracını sevinirim ...

kadir jdm civic
12-04-2012, 21:43
Maşallah araçlara.

beklerım hacım başımın üstünede yerınız var orda mehmet abi var teamhondaturkeyden kırmızı hb Sİ var onunda aracı iyi gidiyor. valla ilkerle konuşmuştuk ama aramızdaki mesafe ***** benzın fiyatları gelip gidemiyoruz.

Tuncay
12-04-2012, 21:48
Eh ile denemek isterim seninle
Artik yaz geldi :)

kadir jdm civic
12-04-2012, 22:01
Eh ile denemek isterim seninle
Artik yaz geldi :)

ustam herzaman ne demek valla ortak bir yerde buluşur denemek isterım bende aracımı

MeRtCaN
12-04-2012, 22:13
maşallah cok guzel yurumus si

vıdeolarda fark ettım
hep alt devır basmışssınız
vtec ustu basılırsa
vtec e kafa cıkarman zor olur
ama kısa olunca si da işler yıne degıse bılır
kazasız belasız :)

kadir jdm civic
12-04-2012, 22:26
maşallah cok guzel yurumus si

vıdeolarda fark ettım
hep alt devır basmışssınız
vtec ustu basılırsa
vtec e kafa cıkarman zor olur
ama kısa olunca si da işler yıne degıse bılır
kazasız belasız :)

ben ayarlamadım basma hızlarını role cıkmadan önce ümit abiye söyledım abi sizin devrinizde basalım sonra vtec altı kaldık muhabbetti olmasın oda 2. vites 60 km de basarız dedi ve bende siz ayarlayın ben yanınıza gelir öyle basarız. bu şekilde konuştuk.

denerkende kadrana bakmadım hiç.....

ykavcioglu
12-04-2012, 22:32
vtec 2/70 de açık

RottingChrist
12-04-2012, 22:35
Deneyen her araca masallah. Kadir seni seviyorum.

ykavcioglu
12-04-2012, 22:36
kadirde seni seviyor timur abii:D
aşka bak bee:D
abi gelsenize artıkkk

MeRtCaN
12-04-2012, 22:37
vtec 2/70 de açık

Kısa mı var vtec lerde ?

kadir jdm civic
12-04-2012, 22:37
Deneyen her araca masallah. Kadir seni seviyorum.

sagolsın abicim bil mukabele :)

bu haftasonu görüşelim abi ayarlada hakan abiyi kandıralımda vtec ile deneyelim...

ykavcioglu
12-04-2012, 22:38
Kısa mı var vtec lerde ?

yok abi normall

MeRtCaN
12-04-2012, 22:39
yok abi normall

Hayırlısı olsun ozaman :D

RottingChrist
12-04-2012, 22:40
Yunus bizim sevdamiz ayridir kadirle. Si larin anasini aglattik birbirimizi gecicez diye. Bir gece misafiriniz olabiliriz ozledim bende

RottingChrist
12-04-2012, 22:43
Kadir 3 4 takma. Zaten 3 4 te gayet guzel tutunuyorsun 5 te ne yaparim onu dusun bence. Fidanza iyi gelir sanki

kadir jdm civic
12-04-2012, 22:45
Yunus bizim sevdamiz ayridir kadirle. Si larin anasini aglattik birbirimizi gecicez diye. Bir gece misafiriniz olabiliriz ozledim bende

tam senın Sİ yi gecicekken sattın tam crxe bilenmiştim onuda sattın peh barı gelde koşarak yarışalım benım göbek senınkinden az kilomda az kapışalım :)

hoş senın crx i ömerle denıyecez bakalım aramızda 2 3 boy gecerse benım Sİ yi ömerin yakması lazım aracını :)

RottingChrist
12-04-2012, 22:48
Yazma cizme hesabiyla yoldaki cok farkli. Gecerim dedigim arac icimden gecti. Denemeden bilinmez.

kadir jdm civic
12-04-2012, 22:52
Yazma cizme hesabiyla yoldaki cok farkli. Gecerim dedigim arac icimden gecti. Denemeden bilinmez.

evet abi denemek lazım denemeden bilinmez ve valla vites atışlarıyla çok fark ediyor ben suan istedigim gibi vites atamıyorum alışayım biraz daha çok daha iyi gider birazda arkadaşım biraz debriyajı aşındırmış balatası kaçırıyor.

arabada eksik var egzos baskı balata crx 3 4 dişli yada orjinal sanzıamna hafif volan bujı bujı kablosu birde ateşleme düzenleyicisi

ykavcioglu
12-04-2012, 22:54
ömerin aracı kısa kesiyor, ilk denemeyi yapmadan önce metin abiye'de demiştim sonucu:D

kadir jdm civic
12-04-2012, 22:56
ömerin aracı kısa kesiyor, ilk denemeyi yapmadan önce metin abiye'de demiştim sonucu:D

hacım ozaman ömerin aracında gereksiz 4 1 hedears vardı ve hakikaten aracı geriletiyordu çünkü timur abideyken öyle degildi araç şimdi değiştirdiyse hedearsı çok daha iyi yürür aracı

RottingChrist
12-04-2012, 23:00
4 1 yaramamisti. Degisti sanirim hem kisa var hemde volan.

VA_VTİ
12-04-2012, 23:05
maşallah bütün araçlara.si güzel yürümüş .

Tuncay
12-04-2012, 23:08
İyi gittigini anlaman icin piyasada iyi etiketi olan bir vtec ile denemen lazim:)
Cumartesi hazirlan bende hemen hemen alistim gibi aracima

kadir jdm civic
12-04-2012, 23:27
İyi gittigini anlaman icin piyasada iyi etiketi olan bir vtec ile denemen lazim:)
Cumartesi hazirlan bende hemen hemen alistim gibi aracima

olur abicim benım araç suan hazır kapıda yatıyor cıkalım de hemen cıkarım benım için sorun yok. cumartesi akşamı guzel bir eglence olur sohbet ederiz.

benım için iyi birsey olur senın aracınada tutunursa Sİ bu speclerde benım için tatmın edici olur ve sunu ekliyeyım

benım aracımı suan 3 4 boy gecersenız hiç gam yemem çünkü aracımda orjinal sazıman var çok uzun kalıyor vtec e göre crx 3 4 kısayı koyarsam ztn araç 3 ila 4 boy arasında ilerleme kat ediyor bu daha önce defalarca denendi görüldü. arabada 48 lık egzos var aracın chipi yok. vs vs aracın eksikleri mevcut tam anlamıyla gırtlak yüklü degil o yuzden su specte nekadar tutunabildigim önemli benım için.

ve tekrarlıyorum geçme gibi bir iddaam asla olmadı yinede olmaz muhabbetine emegımızın karşılıgı ne oldu onu ögrenmiş olurum.

birde Sİ hakkında olumsuz düşünceleri değiştirebiliriz umarım...

Tuncay
12-04-2012, 23:44
Bendede si vardi cok cok iyi dusuncelerim var si icin
Araba yuklemek vesaire benim kulvarim degil oyuzden si mi sattim vtec aldim
Emek harcayan arkadaslarada saygim sonsuzdur
Benim aracin specleri:
Orjinal son susturucu orjinal katalizator
Ekstra olarak sadece filtre ve oem b16b piston var
Tekbasina pistonun cok fark edecegini dusunmuyorum
Bu isin sonunda gecmekte var gecilmekte ben isin sadece muhabbetindeyim
Nezamandir denemek istiyodum bende aracimin yapabileceklerini gormek adina
2 tane vtec İle yurumussun tehlikenin farkindayim ama olsun dostluk kazansin:)

cıvıc si
12-04-2012, 23:57
Kadir maşallahi var aracının son dişlinin çaresini bul derim :)
Gecen hafta yoktum bu hafta görüşelim arkadaşlarda gelsin tanışmış oluruz hem ;)

Tuncay
13-04-2012, 00:45
Cumartesi yagmur var
Cumaya alalim ayarlarsam yarin aksam denememizi yapariz belki
Haberlesiriz

kadir jdm civic
13-04-2012, 08:12
Cumartesi yagmur var
Cumaya alalim ayarlarsam yarin aksam denememizi yapariz belki
Haberlesiriz

olur abi aslında çok daha guzel çünkü cumartesileri polisler belledi pusuya yatıyorlar cuma daha sakın oluyor bu akşam yapalım.

dest
13-04-2012, 10:59
Maşallah araçlara, si iyi gitmiş bende iştahlandım ince conta port polishi değerlendircem bende :)

kadir jdm civic
13-04-2012, 11:06
Maşallah araçlara, si iyi gitmiş bende iştahlandım ince conta port polishi değerlendircem bende :)

hacım işi bilen ustalara yaptıgnızda çok iyi oluyor söylıyeyım gercekten degiyor harcadıgın paraya

kadir jdm civic
13-04-2012, 12:34
maşallah bütün araçlara.si güzel yürümüş .

sagolsın.....

larrysafak
13-04-2012, 12:58
Kadir masallah kardesim arabana güzel yürümüş ;)

kadir jdm civic
13-04-2012, 13:17
Kadir masallah kardesim arabana güzel yürümüş ;)

sagolsın hacım...