PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : e 46 330 ci katalizör sorunu

viya
14-04-2012, 11:56
Aracımın katalizöründen ses gelmeye başladı ustaya gösterdik değişmesi lazım dediler.. Ben araca kat iptali yapmak istiyorum ama katalizörün sonunda 2 sensör var bunlar motor arıza ışıg yakıyorlar ve rizede yaşıyorum burda bu işlerden anlayan insan yok denecek kadar az ne önerirsiniz?

gambit49
14-04-2012, 20:30
internette satılıyo olmasi lazim katalizor sensor yaniltici diye arat bulabilirsin

lucky Jackal
15-04-2012, 17:50
Aracımın katalizöründen ses gelmeye başladı ustaya gösterdik değişmesi lazım dediler.. Ben araca kat iptali yapmak istiyorum ama katalizörün sonunda 2 sensör var bunlar motor arıza ışıg yakıyorlar ve rizede yaşıyorum burda bu işlerden anlayan insan yok denecek kadar az ne önerirsiniz?kat iptali kesinlikle yapma,araban eml arızası vermeye başlarsa arkasını alamazsın,katları söküp içini açıp tamir ediyorlar,daha geçen hafta yaptırdım.

viya
18-04-2012, 11:03
bugun ustayla konustum maliyeti hakkında bana bilgi verebilirmisin ?

lucky Jackal
18-04-2012, 11:41
bugun ustayla konustum maliyeti hakkında bana bilgi verebilirmisin ?250 egzoscuya verdik,100 de sökme takma işine verdim,ama sökülmesi-takılması vs 5-6 saat sürer,çok cins bi yerde çünkü

viya
18-04-2012, 12:36
tamam kardesm tesekkurler

Mertİ.
19-04-2012, 01:38
iptal edip test pipe yapın test pipe yapmazsanız arıza sildiğinizde çalıştırıp yürüdükten sonra yine arıza verir ışık yakmaz ama aracı kısar ben yaşadım aynı problemi bi çok kez ama headers orjinal değildi yada katalizörü sökün 2 kattır ikisde bi tarafını kırdırın bu en basit yolu en ucuz yolu sökmesi çok dert yan sanayi yada 2. el sakın bulaşmayın sıfırı 2bin tl gibi bi rakam 2 tane olduğu için iptal edip test pipe yapmak en iyisi diye düşünüyorum ama test pipe ı yapıcak insanda sayılı