PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sprint Booster Sorusu

killyex
18-04-2012, 20:29
Merhaba arkadaşlar bır seyı merak edıyorum. Sprint Booster almak ıstıyorum düz viteste de otomatikte oldugu kadar etkılı mı gerekli mi? Ayrıca; sprint booster her markanın farklı mı ? Internettekı araştırmamda opel ıcın bmw ıcın ayrı ayrı başlıklar gordum bıraz bılgılendırırsenız sevınırım.

emre_
18-04-2012, 20:32
Bu konuyla ilgili baya yazildi cizildi genel anlamda fiyat performance bakarsak o paranin hakki degil bence

hakanguclu
18-04-2012, 20:34
sprint booster düz vites araçta etkili olduğu kadar otomatiktede etkili benim görüşüm otomatik vitese daha iyi oluyor ve her marka ve model araçların gaz pedal soketlerı farklı oldugu ıcın farklılıgı bu yuzden yoksa her arabada yaptıgı iş aynıdır.

killyex
18-04-2012, 20:39
sprint booster düz vites araçta etkili olduğu kadar otomatiktede etkili benim görüşüm otomatik vitese daha iyi oluyor ve her marka ve model araçların gaz pedal soketlerı farklı oldugu ıcın farklılıgı bu yuzden yoksa her arabada yaptıgı iş aynıdır.

Ya ben başka bi sitede daha gordum bu konuyu, sprint booster kullanan astracılar ve insigniacılar cok memnun kalmışlar tabı ben bılmıyorum otomatik mi onlarınki ama kapatınca gıtmıyo gıbı hıssedıyorsunuz dıyolar.Internetten bende 0 almayım dedım 2.el bıraz daha uygun bakayım dedım. 400 liraya ve 500 liraya buldum. Ama aklıma geldi bu benım arabaya olur mu dıye. Duz vites aracım bende onlar kadar zevk almak ısterım taktırınca. Onerır mısınız peki hakan abicim?

Osman Bahadır
18-04-2012, 20:40
Şu başlıkta epeyce irdelendi;

http://www.techturkey.com/forum/genel/112963-sprint-booster-nedir-ise-yararmi-gercekden.html

Sizin sorunuza gelince;
Her markada soketlerin farklı olması sebebiyle markaya göre farklı satılır.

hakanguclu
18-04-2012, 20:46
Ya ben başka bi sitede daha gordum bu konuyu, sprint booster kullanan astracılar ve insigniacılar cok memnun kalmışlar tabı ben bılmıyorum otomatik mi onlarınki ama kapatınca gıtmıyo gıbı hıssedıyorsunuz dıyolar.Internetten bende 0 almayım dedım 2.el bıraz daha uygun bakayım dedım. 400 liraya ve 500 liraya buldum. Ama aklıma geldi bu benım arabaya olur mu dıye. Duz vites aracım bende onlar kadar zevk almak ısterım taktırınca. Onerır mısınız peki hakan abicim?

araca kesin olacagından emin olmadan bence ikinci el almayın.zaten yeni nesil sprint boosterlar 3 kadelemı kapalı yumusak ve sert kullanım olarak ayarlanabılıyor dıger arkadaslarında dedıgı gıbı o fıyatlara verdigi performans tartısılır ve acık konumdayken normal kullanımda bıle yakıtta ciddi bir artış meydane gelıyo onuda göz önüne almak gerek :)

killyex
18-04-2012, 20:53
Benım araçta yazılım deneyen yok diye biliyorum. Bunun yerıne yazılım beklesek daha mantıklı olacak ozaman?