PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BÖYLE BULUŞMALAR OLSA İSTANBUL DA :) Wellington NZPC Hardpark 2012

onur200sx
23-04-2012, 20:42
Güzel müzikli bir video daha.Yoğun katılım olmuş.Bir örneğini de biz gerçekleştirsek artık :)

3UUUwCZFJh8

sinan-s
23-04-2012, 20:46
Çok güzelmiş yaa :)

fatihcakin
23-04-2012, 20:46
Ufak bi senaryo yazdım 100 araç 70 i kuş serisi olucak :) 30'uda ortaya karışık

Metin Bilen
23-04-2012, 20:47
Tr de zor ya polıs basar ya kavga cıkar yada bırı araba cevırırken baskasının arabasına yaslar..

onur200sx
23-04-2012, 20:53
Abi aklımda hep var böle bişi.Üni deyken bahar şenliklerinde buluşmalar organize ediyordum kampüs içinde.

İstanbul merkez olucak.Aynen böle açık hava buluşması olucak.Sene de bir defa yapılcak ve diğer şehirlerden de katılım olucak.Standlar,showcarlar vs vs...

Olmıcak bişi değil ama tabiki zor iş organizasyon.Yapabilicek olan varsa seve seve yardım ederim.

Ankara'da draglarda çok güzel oluyodu bu iş.Biraz fantezi mi oldu söylediklerim artık bilemiyorum :D

MeRtCaN
23-04-2012, 20:53
Tr de zor ya polıs basar ya kavga cıkar yada bırı araba cevırırken baskasının arabasına yaslar..

benım yazmak ıstedıgımın aynısı yazmıssın

tamamen katılıyorum
ben oraya
arabamı cekecegım
bırısı gelıp sıfır cızmek ıstersen gelıp vuracak
veyaa
hayatında hıc araba gormemıs gıbı davranan zıyaretcıler arabamın her yerını ellerıp el ızı yapacak
veya arabayı cızacek

Tr de bu kadar kalıtelı bır org yapmak gercekten zor....

zıpzıp
23-04-2012, 20:59
türkiyedeki apaçiler yüzünden veya kendini kanıtmaya çalışan tipler yüzünden hiçbir zaman biz bu şekilde seviyeli ve güzel ortam yapamıcaz gibime geliyor

furkancicek
23-04-2012, 21:06
Hic begenmedim kalite sıfır..

Ama bizde böylemi istemedigin kadar kameraman full action falan..

Corvette' e çarpan Tofaş (Adana) - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=I1sDpbAIIDM)

:D:D:D

ercan arseven
23-04-2012, 21:07

:icon_tup::icon_tup:

onur200sx
23-04-2012, 21:08

Corvette' e çarpan Tofaş (Adana) - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=I1sDpbAIIDM)

Dur şimdi ortalığı karıştırma kanka :D

onur200sx
23-04-2012, 21:29
türkiyedeki apaçiler yüzünden veya kendini kanıtmaya çalışan tipler yüzünden hiçbir zaman biz bu şekilde seviyeli ve güzel ortam yapamıcaz gibime geliyor

Girişe apaçi giremez tabelası assak :D Bu kadar umutsuz olmayalım geçmiş senelerde güzel org. yapılmış olmalı.Şimdi niye yapmayalım

JosephuS
23-04-2012, 21:36

adam corvete bir anda tıklamış :D

darkmoon
23-04-2012, 21:51
Bizdede olur niye olmasın yeri geldimi organizayonların en kralını yapıyoruz kaliteli organizasyon işleri yapan bir firma olursa belediye polis den izin alınılırsa adam gibi bir giriş ücreti stantlar oluşturulursa özel catering tarzı firmalarla anlaşılırsa gelip stant falan açarlarsa bir festival havasında olursa ne kimse etrafda yuvarlak çizebilir ne kimse zibidilik yapabilir her kez karnaval festival havasında kaputlarını açar etrafda gezinir.. içerde polis ve özel güvenlikde olucağından kimse serserilikde yapamaz yapanıda paket yaparlar zaten bu tip kalabalık organizasyonlarda içerde sivil polisde olur özel güvenlikde olur normal polisde olur..

BLuEBoY
23-04-2012, 22:12
organizasyon, çekim ve araçlar hepsi harikalar ama o kırmızı bmw nasıl bişedir öle :icon_rule:icon_rule

mmert
23-04-2012, 22:20
bizde böyle bi organizasyon imkansız ya adamlara bak ya hiç kimse gaza gelip basarak filan gitmiyor herkez gayet sakin bizde apaçiler olmasa bile kendi kendimize gaza geliyoruz giderken tam gaz giderdik:)

onur200sx
23-04-2012, 22:24
bizde böyle bi organizasyon imkansız ya adamlara bak ya hiç kimse gaza gelip basarak filan gitmiyor herkez gayet sakin bizde apaçiler olmasa bile kendi kendimize gaza geliyoruz giderken tam gaz giderdik:)

hahaha :D haklısın valla :)

Frid
23-04-2012, 22:27
kırmızı bmw maşallah :D

biz kibirli milletiz birisi arabamıza yan gözle baksa olay çıkartırız, ama gösteriş yapmayı da eksik etmeyiz. neticede teneke parçası beni gerecek ise hiç olmasın daha iyi :)

onur200sx
23-04-2012, 22:29
Herkes niye bu kadar olumsuz ya :) Beyler biraz beyin fırtınası yapalım :D Bu işi nasıl yaparız onu konuşup fikir üretelim lütfen :)

Frid
23-04-2012, 22:34
6 mayısta var sıkmayın canınızı :D

darkmoon
23-04-2012, 22:37
ordada yokmu sanıyorsunuz kibirliler gazcılar o kadar insan içinde illaki var ama niye basmıyorlar yanlamıyorlar gazlamıyorlar eminim organizasyonu düzenleyenler yasal yaptırımlar altında bir kağıt imzalatıyorlardır iştirakçilere her şey kitabına yasasına uygun olursa en gazcısı bile basamaz..

bu gün tv yarışmalarına çıkanlara kağıt imzalatıyorlar adamlar yada bayanlar kanaldan yada programı sunan şirketten habersiz izinsiz hiç bir reklam program dizi film v.b de çıkamıyorlar çıkarlarsa çok ağır yaptırımları var çünkü. bu gün bir ameliyata bile girmeden önce kağıt imzalatıyorlar başıma bir şey gelirse hastane mesul değildir diye..

kısaca profesyönel bir organizyon şirketi ile işbirliği yapılırsa kralı yapılır türkiyede bana göre..

onur200sx
23-04-2012, 22:37
6 mayısta var sıkmayın canınızı :D

6 mayıs taki hangisi? Nerde? :)

furkancicek
23-04-2012, 22:39
Herkes niye bu kadar olumsuz ya :) Beyler biraz beyin fırtınası yapalım :D Bu işi nasıl yaparız onu konuşup fikir üretelim lütfen :)

Gayet basit secilmis araclara özel davet yapıcaksın grup halinde tarih ve yer belirlenicek ve toplanılcak..

Ama bu seferde vay efendim x kisi cagrıldı ben cagrılmadım olucak :D

Zor bu isler yavrum zor :)

Yazın Beylikdüzünde büyük bi photo day olucak zaten stp organize edicek ;)

elpadre
23-04-2012, 22:39

tofası kullanan bızım forumdan mkt :D

SerhatA.
23-04-2012, 22:40
Her klasmandan araç mevcut, çok güzel organizasyon olmuş TR de görmek zor.

onur200sx
23-04-2012, 22:41
Gayet basit secilmis araclara özel davet yapıcaksın grup halinde tarih ve yer belirlenicek ve toplanılcak..

Ama bu seferde vay efendim x kisi cagrıldı ben cagrılmadım olucak :D

Zor bu isler yavrum zor :)

Yazın Beylikdüzünde büyük bi photo day olucak zaten stp organize edicek ;)

Kanka zamanında ben zor olanı yaptım işi iyi biliyorum :D stp organize ederse bizde seve seve yardım ederiz ve de katılırız ;) İnş o zamana kadarda bitiririm arabayı :D

elpadre
23-04-2012, 22:44
alın sıze kasap :D

http://e1204.hizliresim.com/w/r/4u06z.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Quantum
23-04-2012, 22:51
Bisiklet buluşması yapın ama jimmy jib ile çekin görüntüleri, o da muhteşem olur :)

Buluşma yapıldığında şöyle bir şey kiralayalım, HD çekimler, arka fona da güzel bir fon müziği, namımız yürüsün :)

http://www.all-in-one-truck.com/picts/Jib.jpg

K.Kaan
24-04-2012, 11:56
böyle bi organizasyon düzenlense evet bütün bahsi geçen konular halledilebilse bile hazır araçlar açık aalanda yada oroparkta sevgili polislerimiz verin evrakları anahtarları diyip bütün arabaları bağlar sonra hepimiz yaya döneriz:)

onur200sx
24-04-2012, 12:17
böyle bi organizasyon düzenlense evet bütün bahsi geçen konular halledilebilse bile hazır araçlar açık aalanda yada oroparkta sevgili polislerimiz verin evrakları anahtarları diyip bütün arabaları bağlar sonra hepimiz yaya döneriz:)

:) kardeşim yukarıda bi arkadaşımız açıklamış yasal olarak düzenlenip izinler alınır ve giriş çıkışlarda herkes sakinliğini korursa bence sorun yaşanmaz.Ama oraya gelipte alandan çıkarken veya çıktıktan sonra sakinliğini koruyamayanlar trafikle sorun yaşarsa kendi sorumluluklarındadır.

EMD
24-04-2012, 13:07
Geçen yıl'ın vag buluşması güzel olmuştu, onun gibi birşey gerekli.

K.Kaan
24-04-2012, 13:13
:) kardeşim yukarıda bi arkadaşımız açıklamış yasal olarak düzenlenip izinler alınır ve giriş çıkışlarda herkes sakinliğini korursa bence sorun yaşanmaz.Ama oraya gelipte alandan çıkarken veya çıktıktan sonra sakinliğini koruyamayanlar trafikle sorun yaşarsa kendi sorumluluklarındadır.

yok kardeşim haklısın zaten evet o bi tedbir olabilir ancak izin alınma anını düşünsene. nedir bu organizasyona kimler katılacak gibi bir soruya işte bu işe gönül veren bizler olduğu öğrenildiği anda bile bi önyargı oluşacak ve kötü sonuçlanabileceği düşüncesi benimki.. yoksa zaten güzel bi açık alanda böyle büyük bir topluluk olabilsek çeksek arabalarımızı sohbet muhabbetimizi yapsak ws mükemmel olur güzelde bi prodüksiyonla süperde hatıra olur hepimize:icon_tup:

Ome_RS
24-04-2012, 13:22
cok iyi bi bulusma olmus tr de olmaz diyosunuzda bu düşünce olursa olmaz tabi saglam bi organizator ile alası olur snucta arac var yapılıcak alan var sadece organize olmak yeterli

yaşar
24-04-2012, 14:20
alın sıze kasap :D

1-2 Sene önce organizasyona gelirken elinde ...tör olan sen değilmiydin ? :)

Sefa' vts katıldıgı bir org da görmüştüm seni o günde kaykayla gelmiştin, bu deli daha önce ...törle geliyordu org demişti sefa, umarım yanlış hatırlamıyorumdur:) :D

AşkınS.
24-04-2012, 14:29
6 mayısta her çeşit araba olur körfezde :) hem yarış,hemde muhabbet :)

SULTANOGLU
24-04-2012, 14:32
1-2 Sene önce organizasyona gelirken elinde ...tör olan sen değilmiydin ? :)

Sefa' vts katıldıgı bir org da görmüştüm seni o günde kaykayla gelmiştin, bu deli daha önce ...törle geliyordu org demişti sefa, umarım yanlış hatırlamıyorumdur:) :D

beylik düzünde olan buluşma ise bende bir kere kaykayla gelmiştim :D

onur200sx
24-04-2012, 14:38
Valla kim ne derse desin ama bu işe bu kadar çok gönül veren varken ve bu kadar iyi araçlarda yapılıyorken İstanbul bu tarz organizasyonları hakediyor.

Önemli olan bu bilinçteki insanların biraraya getirildiği organizasyonlarda yer almak.Şu an sadece fikir alışverişi yapiyruz ama organizasyonlarda kim aktif görev yapmak ister siteden merakta etmiyo değilim :D

orhan_guney
24-04-2012, 14:46
:D hiç gülüceğim yoktu yarıldım yeminle :D yurdum insanı

yaşar
24-04-2012, 14:47
beylik düzünde olan buluşma ise bende bir kere kaykayla gelmiştim :D

Yok sen değil elpadre opel'le gelmişti ;)

cenk_35
24-04-2012, 14:58
Org. şöyle yapılabilinir.
Siteye araç fotoları gönderilir.Bunlar üyelere sunulur ve kimlerin gelip gelemiyecegi anlaşılır.Yani seçme olur.En çok begenilen araçlar gelir. Bence :) Yoksa sağa sola bu duyulursa dedikleri gibi tofası alan gelir.Tofas araba deil mi diye sorucaksınız da araba var araba var :D

onur200sx
24-04-2012, 15:49
Org. şöyle yapılabilinir.
Siteye araç fotoları gönderilir.Bunlar üyelere sunulur ve kimlerin gelip gelemiyecegi anlaşılır.Yani seçme olur.En çok begenilen araçlar gelir. Bence :) Yoksa sağa sola bu duyulursa dedikleri gibi tofası alan gelir.Tofas araba deil mi diye sorucaksınız da araba var araba var :D

Bir sürü üye var ama anket gibi bişi olması lazım :D Birde şöyle olabilir:Katılmak isteyen aracının resimlerini organizetöre/lere gönderip onay aldıktan sonra kayıt yapılabilir.Cüzi bir miktar katılım ücretide alınabilir ya da alınmayabilir.İşin boyutuna bağlı olarak.

Bi1ReD
24-04-2012, 16:01
Ben gene supraya bittim :)

Eyüp
24-04-2012, 16:05
Girişe apaçi giremez tabelası assak :D Bu kadar umutsuz olmayalım geçmiş senelerde güzel org. yapılmış olmalı.Şimdi niye yapmayalım

Onun yerine alana 3 kişi alınabilsin maksimum..O 3 kişidende araç sahibi sorumlu olsun diye düşündüm ama zor..kendimde inanmadım :D

onur200sx
24-04-2012, 20:17
onun yerine alana 3 kişi alınabilsin maksimum..o 3 kişidende araç sahibi sorumlu olsun diye düşündüm ama zor..kendimde inanmadım :d

:d :d :d :d

Patisever
25-04-2012, 00:11

+ VERGİ DAİRESİ peşine düşer milletin :)

AL Tdi
25-04-2012, 08:45
organizasyon süpermiş