PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gaziantepte Egozcu Sorunu.. Bilen varmı ??

yavuz364
23-04-2012, 21:27
Merhaba,
Arkadaşlar biraz genel bir soru olacak ama, Gaziantepte bir egzozcuya ürün sattım, parasını 1 aydır flan alamadım...
İsmini bile unuttum adamın, işte 3-4 hafta sonra aradığımda başına kötü şeyler geldiğini, ama haftaya ödeceğini söylemişti, şimdi arıyorum, çalıyo ama cevap vermiyo...

Sadece numarasını biliyorum.. Bilen arkadaşlar varsa, isim soyisim flan , gerekli ulaşım bilgilerini verebilirler mi acaba ??
0532 247 8090

Y.Emre
23-04-2012, 22:09
Her ey Gaziantep (http://www.herseygaziantep.com/viewprofile_01.php?userid=Japonhasan)

google'dan buldum. İşinize yarar belki. Gerçi ilanda egzozcu ile ilgili birşey yazmıyor ama bu telefon numarasının kullanıldığı bi ilan..

yavuz364
23-04-2012, 23:34
Çok teşekkürler, halbuki her aklıma geleni google a yazarım ama telefonu yazmak aklıma gelmedi :D
Yine de tanıyan birileri varsa belki durumu hakkında bilgisi olan vardır ...

ergin
24-04-2012, 09:26
ismini hatırlarsanız belkı tanıdıgımız ustalardan bırıdır gıder konusuruz durum nedır ogrenırız ama işte isim lazım durduk yere len sen eksoz almışssın dıyemeyız sanırım :) ismini bulun elımızden gelenı yaparız

ergin
24-04-2012, 09:30
Her ey Gaziantep (http://www.herseygaziantep.com/viewprofile_01.php?userid=Japonhasan)

google'dan buldum. İşinize yarar belki. Gerçi ilanda egzozcu ile ilgili birşey yazmıyor ama bu telefon numarasının kullanıldığı bi ilan..

bu arada lınk'e bende baktımda bı garıp anlamadım soylemez pasajında eksoz satan bı yer olacagını sanmıyorum acaba başka bı işmi yapıyor bu adam eksozculuk dısında. soylemez pasajı dedıgı yer bıldıgınız telefoncular ev aletlerı vs vs satan bı yer şehrın ıcınde orada ımkansız gıbı bırşey

yavuz364
24-04-2012, 09:33
Evet bana da garip geldi..

Sanırım arkadaş egzozcu değil ama bana fiyat öyle söyledi..
Neyse ben bi ev telefonundan telefon edeyim de öğrenelim olay neymiş..

bu arada lınk'e bende baktımda bı garıp anlamadım soylemez pasajında eksoz satan bı yer olacagını sanmıyorum acaba başka bı işmi yapıyor bu adam eksozculuk dısında. soylemez pasajı dedıgı yer bıldıgınız telefoncular ev aletlerı vs vs satan bı yer şehrın ıcınde orada ımkansız gıbı bırşey

ergin
25-04-2012, 15:33
İlandaki yere bakarim o tarafa gittigimde. bilgi alirsaniz soyleyin elimden geleni yaparim

yavuz364
25-04-2012, 22:56
Bugün orayı aradım ancak telefon numarasının eski olduğunu, yeni sahibinin başkasının olduğunu bi bayan söyledi.. O yüzden sitedeki iletişim bilgileri işe yaramadı..

Çok teşekkür ederim..

İlandaki yere bakarim o tarafa gittigimde. bilgi alirsaniz soyleyin elimden geleni yaparim

emre_
25-04-2012, 22:58
halen ulaşamadınmı yavuz ?

emre erdana
25-04-2012, 23:05
google linkinde verilen işletmeyi biliyorum çarşının göbeğinde buluyor yani egzosla felan işi yok adamın :D ayrıca çarşıda yılların esnafıdır yanlış yapıcak birisi değildir ergin arkadaşımızın dediği gibi ismi olsa kişinin elimizden gelen neyse yaparız

aTaBeY
25-04-2012, 23:12
İsmi bulabilirseniz buluruz arkadaşlarımında dediği gibi. Numarasına rehberim den baktım tanıdığım 3-5 tane var onlar değilmiş allahtan :)

yavuz364
26-04-2012, 10:22
yok abi bulamadık ya, 2-3 kere aradım telefon meşgul, sonra benim telefonumu açmıyo, başka bi telefondan aricam ben de

halen ulaşamadınmı yavuz ?

Abi dediğim gibi bu site eskiymiş o yüzden telefon numaralarını güncellememişler..,
google linkinde verilen işletmeyi biliyorum çarşının göbeğinde buluyor yani egzosla felan işi yok adamın :D ayrıca çarşıda yılların esnafıdır yanlış yapıcak birisi değildir ergin arkadaşımızın dediği gibi ismi olsa kişinin elimizden gelen neyse yaparız

Tamam çok teşekkür ederim.. olmadı rehberden isim bulucam..
Zaten artık parasında değilim ama yapılan terbiyesizlik beni gıcık ediyor..

İsmi bulabilirseniz buluruz arkadaşlarımında dediği gibi. Numarasına rehberim den baktım tanıdığım 3-5 tane var onlar değilmiş allahtan :)

E0041
26-04-2012, 10:58
sattığınız ürünü elden vermediyseniz kargo bilgileri sizde olması lazım

alperkirman
26-04-2012, 12:10
hacı burdan egzozu nası gönderdin ??
adresi falan bulamazmısın?

ergin
26-04-2012, 18:14
aynen kargo adresı falan sızde bışeyler olması lazımdır yada belkı gonderdıgınız subeden sorup ogrenme ımkanınız olabılır ufak bı bılgıde bı şekılde kımdır nedır bakarız

emre_
26-04-2012, 18:15
Dursunla konussana bi ya onun vardir bildigi falan kesin aklima geldi simdi ?

ergin
26-04-2012, 18:15

hahaha aynısını bende yaptım baktım bızım eksozculardan bırımı dıye rehberımden baktımda cıkmadı :)

yavuz364
30-04-2012, 13:37
Arkadaşlar kargo aracılığı ile isim-soyisim ve adresi bulduk :)

İsa Ceylan - Alifuat cebesoy bulvarı Merkez / gaziantep olarak geçiyor..

isa ceylanı tanıyan- duyan var mı ??

mehmetRS
30-04-2012, 13:40
antepte askerlik yaptıgım günlere denk gelecektiki..

yavuz364
03-05-2012, 19:23
Bilgiler güncellendi , halen tanıdık yok mu ???

Arkadaşlar kargo aracılığı ile isim-soyisim ve adresi bulduk :)

İsa Ceylan - Alifuat cebesoy bulvarı Merkez / gaziantep olarak geçiyor..

isa ceylanı tanıyan- duyan var mı ??

drn106
14-05-2012, 15:22
Selamlar,

Adres bu kadar mı detay yok mu, öyle birini tanımıyorum fakat Ali Fuat Cebesoy blv. genelde oto galericilerin olduğu bulvar. Hangi kargo firması acaba? Kargocu tanıdıksa ordan buldurabiliriz iş yerim Ali Fuat Cebesoy'a paralel buradaki kargocuları tanırız az çok..

yavuz364
14-05-2012, 18:32
Yurtiçi kargo ile yolladım..

Evet adres bu kadar daha detaylı bilgi bulamıyorum...

Telefonu da devamlı açık ama bana cevap vermiyor tabii.. bi keresinde başka bi numaradan denedim, onda da meşgul çıktı..

yavuz364
17-05-2012, 22:56
Konu güncel...
Sanırım dolandırıcının birine bu sefer bi araba parçası lazım oldu :D

yavuz364
25-05-2012, 21:50
Sorun devam ediyor :)