PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ev 206 rc & cvk clio rs rolltime...

İBRAHİM_MEY_GTİ
24-04-2012, 09:28
evet arkadaslar dün gece cvk rs ile güzel deneme yaptık teke tek sıkıldı iki aracta full sökük iki aracta tam devirlerinde basti:D araçlara maşallah...
cvk ile son denememde filtem yerinden cıktı ve düştü sesten belli oluyo zaten:D iyi seyirler...

Rs
Filtre
Egsoz
Headers
Portpolish
Egsantrik
Kısa şanzıman
Yazılım

RC
Filtre
Egsoz
PPR Port Polish
Ecufast yazılım
Timing
15 jant

Aklıma gelenler bunlar

EV 206 RC vs CVK Clio RS - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=1q2hXqSIaVo)
EV 206 RC vs CVK Clio RS Dışardan - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=V4vmuXUdaTk) DISARDAN ÇEKİM

orcunnn
24-04-2012, 09:32
evet arkadaslar dün gece cvk rs ile güzel deneme yaptık teke tek sıkıldı iki aracta full sökük iki aracta tam devirlerinde basti:D araçlara maşallah...
cvk ile son denememde filtem yerinden cıktı ve düştü sesten belli oluyo zaten:D
araç speclerini çoğu kişi biliyo zaten onun için yazmıyorum:D iyi seyirler...

EV 206 RC vs CVK Clio RS - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=1q2hXqSIaVo)
EV 206 RC vs CVK Clio RS Dışardan - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=V4vmuXUdaTk) DISARDAN ÇEKİM

bulmuşsun toy cocugu birinci korna gaza basıyon :D :D :D :D :D :D

saka bi yana maşallah

Can's
24-04-2012, 09:34
bulmuşsun toy cocugu birinci korna gaza basıyon :D :D :D :D :D :D

saka bi yana maşallah

:) maşallah araclara

orhan_guney
24-04-2012, 09:36
maşallah iki araca da ibo keyfin iyi gine :)

BthnKrkt
24-04-2012, 09:42
2 denememi oldu? Durum hep aynımı? Birde ibo abi günde 5 kere telde konusup aksam telini açmayıp geri dönmeyince ayıp oluyo:cool::icon13:
Bu arada bth farkı demeden geçemicem;)

34tb9544
24-04-2012, 09:42
Maşallah güzel yürümüş iki araçta araç ici çekimdeki rc nin sesi beni benden aldı

cffsymbol
24-04-2012, 09:45
maşallah iki aracada .
EV ' nin vites geçişleri sabah sabah iyi geldi :)

ceco
24-04-2012, 09:47
iki aracada masallah. ibo senın aracı kım kullanıyodu lan :)

Alicanrs
24-04-2012, 09:47
Maşallah İbo ev rc formunda yine :)
iki aracada kocaman maşallah ...

aLperTunga
24-04-2012, 10:01
videoları izleyemiyorum kim gecti ne kadar gecti ?

ChtArdARSL
24-04-2012, 10:04
iki aracada masallah. ibo senın aracı kım kullanıyodu lan :)

Derbılerın plıto batuhan Ceco abı :)

Tuncay
24-04-2012, 10:05
Masallah araclara şu pugcularin 3 kornasina hastayim:)

ceco
24-04-2012, 10:06
Derbılerın plıto batuhan abı :)

çok bellı edıyo zaten erken basması vites atışları flan :)

Alicanrs
24-04-2012, 10:06
ceco bizim pilotumuz yok :D :D Hamit piyasayı düşürdü 2 günde ahaha

ceco
24-04-2012, 10:08
ceco bizim pilotumuz yok :D :D Hamit piyasayı düşürdü 2 günde ahaha

ya suc sende bee adammm kapının onunde otururken kacır su aracı git dene gelll cvk pek arkadan gitmeyi sevmez :) hamıt yüzünden öne gecemedı dahaa :)

hamıt işin makarasındayız kardesım alınmayasın he :)

__FrK__
24-04-2012, 10:08
maşallah iki aracada valla RC ezber bozuyor :D

Alicanrs
24-04-2012, 10:09
ya suc sende bee adammm kapının onunde otururken kacır su aracı git dene gelll cvk pek arkadan gitmeyi sevmez :) hamıt yüzünden öne gecemedı dahaa :)

:D:D ben biliyorum nasıl gittiğinide işte soraki denemelere bakalım artık :hahaha:

K.Kaan
24-04-2012, 10:12
3 korna uygulasaydınız daha sağlıklı bır deneme olmaz mıydı? aynı anda gazlanmıs gıbı gorunmuyor araclar?

masallah aracların ıkısıne de.. sımdı bu rc yı gecen rs yok mu hala? :)canlıda gormustum cıdden guzel gorunuo tehlıkelı araba bellı allah kaza bela vermesın..

orcunnn
24-04-2012, 10:14
Arkadaşlar anket açtım bilginiz olsun

yanlız ben cvk işinden bişey anlamadım ben kullancam sonunda :)
ya cengiz 2 ye tek bizle basıyordu adam tek gelemiyor hayırlısı diyelim

Chn53
24-04-2012, 10:16
Masallah araclara şu pugcularin 3 kornasina hastayim:)

aynen :icon_tup:

bide bu youtube da emrvr nickli arkadaş kim ?

Ferhat
24-04-2012, 10:16
Eşit basılan vıdeo varmı?

orcunnn
24-04-2012, 10:17
videoları izleyemiyorum kim gecti ne kadar gecti ?

alper ev rc 1.5 geçiyor cvk rs dengeler degişti valla yine hasaplar havada kaldı haahaa:D

Selcuk_RoL
24-04-2012, 10:17
Massallah iki aracada canli canli izledik gorduk hamiti o kadar hafife almayin ozellikle mami abimle tam basma anlarinda 3 e atis anlarimda yanlarinda oldukki gorelim adam vitesleri atiyor yani cvk nin **** oynuyo vitese koydugunda daha ne yapicak adam sonunda bir araya gelip konusuldu zaten ordada herkez gorucegini gordu EV rc hizli gercekten neden daha denenmedi denilebilir ama filtre yolda ucup gitmis arabanin altindan onun icin denenmedi hatta ibo hep atarliya:) dedi donup otobana cikalim 5 sonu gorelim ama malesef filtre olmadigi icin bu olmadi tekrardan ayaginiza saglik beyler

Selcuk_RoL
24-04-2012, 10:20
alper ev rc 1.5 geçiyor cvk rs dengeler degişti valla yine hasaplar havada kaldı haahaa:D

Fazla hesaba kitaba girme kanka alican 2 ye gelicen:D

orcunnn
24-04-2012, 10:23
Fazla hesaba kitaba girme kanka alican 2 ye gelicen:D

sen varya çok tehlikelisin yanlız evet ankt açtım aldım 2 ye kantar istiyorum selçuk çünkü kg çok çok öenmli 106 da herkezin haberi olsun o işide ayarlayın nasıl yaparız

BthnKrkt
24-04-2012, 10:26
sen varya çok tehlikelisin yanlız evet ankt açtım aldım 2 ye kantar istiyorum selçuk çünkü kg çok çok öenmli 106 da herkezin haberi olsun o işide ayarlayın nasıl yaparız

Orçun abi geçende mesajında isteyen istediği kadar söksün çünki ben sökcem demiştin:D KAntara gerek varmı:)

orcunnn
24-04-2012, 10:27
Orçun abi geçende mesajında isteyen istediği kadar söksün çünki ben sökcem demiştin:D KAntara gerek varmı:)

bence var çünkü biz sadace üstten söküyoruz mekanik sökebilcek parçalar oldugunu duymuştum o yüzden istiyorum kantar kg lar da yazılacak

ceco
24-04-2012, 10:28

orcun kımse kılo esıtlemeke zorunda deıl kı kardesim. isteyen kapı pandizotlarına sanrufa kadar söker isteyen fıber kaput bagajla gelir isteyende koltuk dahi sökmez klıma acık gelir, yarış bu iş sonucta :)

orcunnn
24-04-2012, 10:29
orcun kımse kılo esıtlemeke zorunda deıl kı kardesim. isteyen kapı pandizotlarına sanrufa kadar söker isteyen fıber kaput bagajla gelir isteyende koltuk dahi sökmez klıma acık gelir, yarış bu iş sonucta :)

ben eşitlesin demedim ki zaten sadace bilinsin dedim

ceco
24-04-2012, 10:29
bence var çünkü biz sadace üstten söküyoruz mekanik sökebilcek parçalar oldugunu duymuştum o yüzden istiyorum kantar kg lar da yazılacak

klima tertibatı - dreksiyon pompası baska bısey soken duymadım :)

BthnKrkt
24-04-2012, 10:30
o zamanda kg bahane olur sanki:soru:

Selcuk_RoL
24-04-2012, 10:30

Baska bi isteyiniz varmi orcun bey:) noterden tastik fln? Ya olm bi guldurme beni ya nelerden bahs ediyon sen araban zaten pug bildigim kadari ile kazasi yok macunu yok taban halin arka koltuk sag koltuk sokuk ee daha ne bende bi dunya macun arti sunroof var sen ne kadar sokuksen bende o kadar sokugum hala neyin kilo derdindesin anlamadim?? Ue de sunrooflu ayni bu kadar sokuk ben ayip olmasin size deniycez diye maslakta karbon bagajla kaput duruyo ben arabaya takmiyorum emin olki ben senden agarimdir orcun he sunuda belirtiyim ben ev r ile denerken sag koltugumda takiliydi:icon_tup:

ceco
24-04-2012, 10:31
ben eşitlesin demedim ki zaten sadace bilinsin dedim

biinip nolcak kı moruk tartısmaya yer acılır baska bısey olmaz atıyorum sen 900 kg sın dier adam 850 kg adam senı gecse al sana polemik bende 850 kg olsam durum faklı olurdu ben senı gecerdım gibi :)

ben boyle bı yarısta elımden gelenı ardıma koymam acık konusayım. ne var ne yok sokerım.

Selcuk_RoL
24-04-2012, 10:32
klima tertibatı - dreksiyon pompası baska bısey soken duymadım :)

Yok kanka olurmu biz sanzimani sokuyoruz motordanda 2 piston attikmi ohh tamam iste:):)

orcunnn
24-04-2012, 10:32
Baska bi isteyiniz varmi orcun bey:) noterden tastik fln? Ya olm bi guldurme beni ya nelerden bahs ediyon sen araban zaten pug bildigim kadari ile kazasi yok macunu yok taban halin arka koltuk sag koltuk sokuk ee daha ne bende bi dunya macun arti sunroof var sen ne kadar sokuksen bende o kadar sokugum hala neyin kilo derdindesin anlamadim?? Ue de sunrooflu ayni bu kadar sokuk ben ayip olmasin size deniycez diye maslakta karbon bagajla kaput duruyo ben arabaya takmiyorum emin olki ben senden agarimdir orcun he sunuda belirtiyim ben ev r ile denerken sag koltugumda takiliydi:icon_tup:

selçuk bey kalbimi kırııyorsunuz :D

orcunnn
24-04-2012, 10:33
Yok kanka olurmu biz sanzimani sokuyoruz motordanda 2 piston attikmi ohh tamam iste:):)

selçuk hemen makaraya alma sökülecek başka seyoler oldugunu sende biliyorsun muhammer abine sor

ceco
24-04-2012, 10:34

:hahaha:

gecen suat abı bi aracın krangını söküp gondermıs yarışa :D:D

orcunnn
24-04-2012, 10:34
hadi adamların konusu p... etmeyelim herkez sohbet bölümündeki ankete katılsın

orcunnn
24-04-2012, 10:35
:hahaha:

gecen suat abı bi aracın krangını söküp gondermıs yarışa :D:D

ulan ceco bende diyon beni araba niye kesiyo volantı komple ökmüşler hafif olsun diye :D :D :D

Selcuk_RoL
24-04-2012, 10:38
selçuk bey kalbimi kırııyorsunuz :D

Ya dayi sende sacma sapan bsyler diyon ya 2 arabada 106 birinde sunroof yok yolcu airbacki yok digerinde var ve ikiside koltuk taban halisi sokuk hatta biri bol macunlu ee kimin daha hafif oldugunu anlamak icin kantarami gereg var?

orcunnn
24-04-2012, 10:39
lütfen cvk ile denerken sökük degildim komple falan

bu hafta öyle gelicem

cvk_sport
24-04-2012, 10:40

yok abi ne alıncam bende işin zevkindeyim :D

JDM VTİ
24-04-2012, 10:43
bu rc'den mileetin çekeceği var :)

maşallah araçlara.

emre_
24-04-2012, 10:45
Kilo konusu zor esitlenir ben 60 kg yim mesela herkez benden agir oluyo gectigim zamanda sen hafifdin diye diyip cikiyo kenara :D kilo yerine isteyen soksun denir olur biter diye dusunuyorum :)
Bu arada hamit masallah nihayet keyifle binmeye basladin :)
Baykusum masallah atarli ibo :D

emirarslan34
24-04-2012, 10:47
maşşalh iki aracada. ev rc ye ayrıca maşallah

cvk_sport
24-04-2012, 10:50
Kilo konusu zor esitlenir ben 60 kg yim mesela herkez benden agir oluyo gectigim zamanda sen hafifdin diye diyip cikiyo kenara :D kilo yerine isteyen soksun denir olur biter diye dusunuyorum :)

saol emre deneye deneye ilerleticez pilotajı inşallah ;)

Alicanrs
24-04-2012, 10:52

ibo adamın dibi ya:D arıo beni daha demin numarayıda tanımıyorum şimdi ibo ben ibo diyo sonunda hızlı arabam oldu rs in en iyisinide geçtim dio ağzı kulaklarında rahat uyku çekicem artık diyo :D İbo maşallah gerçekten çok can yakar araban çok hızlı inşallah dahada iyi olucak seninle sabaha kadar denenir ama eve geç kalma eve almaz yenge:D

orcunnn
24-04-2012, 10:57

o zaman son olarak ekleyecegim fiber kabut ve bagaj olmamak sartı ile araç içi sökülebilir .......

JDM VTİ
24-04-2012, 10:59
donunuzu giymeden gelicekseniz söyleyin gizli spec olur yoksa ona göre..

ceco
24-04-2012, 11:02
donunuzu giymeden gelicekseniz söyleyin gizli spec olur yoksa ona göre..

:hahaha::hahaha:

aa yarıs oncesı genel kontrolden gecıcekler oyle yokkk kilo atmak için tanga olur bak bOXER a göre 150 gr hafif :D

KARDESIM AYARINI YAPTIN MI BİTTİMİ Bİ SIKINTI WARMI ?

Alper_
24-04-2012, 11:06
Masallah araçlara..orçun dene artık :)

JDM VTİ
24-04-2012, 11:08
:hahaha::hahaha:

aa yarıs oncesı genel kontrolden gecıcekler oyle yokkk kilo atmak için tanga olur bak bOXER a göre 150 gr hafif :D

KARDESIM AYARINI YAPTIN MI BİTTİMİ Bİ SIKINTI WARMI ?

dün adanadaydı arkadaş bugün geldi abi. bu aksama aksadı o yüzden.

dün yağımızı değiştik işte. şükür bi sıkıntı yok, ayardada artık nasıl yürüyoruz görücez kısmetse bakalım.

ernc
24-04-2012, 11:23
Masallah iki aracada.. EV rc fenalarda:)

Vlkn
24-04-2012, 11:35
Maşallah araçlara Net olarak 206 RC'nin spec'leri nedir ibocum :)

Juggernaut
24-04-2012, 11:51
İki araçta iyi yürüdü maşallah..
İbo sen bidaha filtre falan temizleme mümkünse.İlk denemelerde düşseydi napıcaktın:)

Bayrampaşalı
24-04-2012, 11:54
masallah ev rc ye güzel oldu ıbo :)

walla pilotajın cok önemlı oldugunu kendı aracımda anladım ben kullanıyorum aynı araba 10 boy atıyo arkadasa verdım o kullandı 2boy attı :D

shumi
24-04-2012, 11:55
güzel deneme,maşallah her 2 aracada :)

Cliosportve
24-04-2012, 11:58
EV RC ye kocaman maşallah
1. kornada dahi basılsa tam detaylı denenmesede tebrikler İbo

EMG
24-04-2012, 12:01
Maşallah iki aracada EV hızlı :)

RsTeam
24-04-2012, 12:05
maşallah ibo heyecandan kornaları karıştırmışın ama neyse :D

BTU
24-04-2012, 12:07
1. kornada basmadım hiç, videoda da eksikler var, daha düzgün kornaya göre gaza oturulmuş denemeler vardı, onları da koyarlar. Cvk daki arkadaşta çabuk davrandığı için genelde 1. kornanın ardından 2. kornayla birlikte bastık hep, ben de basmalarımı ona göre ayarladım biraz. Benim öyle erken basma gibi bir adetim yoktur, bir çok arkadaş biliyor zaten, ben denediğim arabanın basma modeline göre bastım biraz da.

kutsal
24-04-2012, 12:10
maşallah 2 aracada

BerkayKamaci
24-04-2012, 15:06
İki aracada maaşallah dün gece ordaydık yanlız yarış sonunda ortamdan birinin söylediği laf aklıma geldi. :)
CVK Rs'i pilotajı daha iyi olan Can kullanıcaktı yanlız ortamdan birisi kendisini tanımıyorum "At sahibine göre kişner." dedi ama yarış sonunda baktık RC'den başkası indi :)
Böyle bişeyin konuşulmadığını Hamit'e söylenmediğini biliyorum.

ama güzel bi gece oldu keşke gece sonunda polis bize geliyo sanıp polisi sıkıstırmasaydım :D

orcunnn
24-04-2012, 15:22
bencede bu konuya çok karşıyım abi maden arabanla gider yapıyorsun denemek istiyorsun sen deneycen belkide geçilecen ama ögrenecen

BTU
24-04-2012, 15:22
İki aracada maaşallah dün gece ordaydık yanlız yarış sonunda ortamdan birinin söylediği laf aklıma geldi. :)
CVK Rs'i pilotajı daha iyi olan Can kullanıcaktı yanlız ortamdan birisi kendisini tanımıyorum "At sahibine göre kişner." dedi ama yarış sonunda baktık RC'den başkası indi :)

ama güzel bi gece oldu keşke gece sonunda polis bize geliyo sanıp polisi sıkıstırmasaydım :D

daha komiği, o polis değil karayolları trafik aracıydı :)

BerkayKamaci
24-04-2012, 15:25
daha komiği, o polis değil karayolları trafik aracıydı :)

yapma yaaa köprüye kadar farlar kapalı gittim :D

İBRAHİM_MEY_GTİ
24-04-2012, 15:25

Herşeye bukadar takılma kardeşim boşver:) geçen reg ile denememde cvk nın içinde 3 kişi vardı biz tektik aracın içinde üç kişi varken arkadan yetişiyoruz dediler yine hamit arkadaşımız kullanıyordu ozamanda..
Şimdi ben cvk içinde üç kişi varken ben tekken hani yetişiyodu teketekte niye geçemedi mi yazim?Herşeye bukadar alınacaksak olmaz bu iş.

Hamitede teşekkür ederim tekrardan yeni almasına rağmen geldi denedi diğer bikaç rs çi gibi yan yattı çamura battı yapmadı.:)

BerkayKamaci
24-04-2012, 15:32
Herşeye bukadar takılma kardeşim boşver:) geçen reg ile denememde cvk nın içinde 3 kişi vardı biz tektik aracın içinde üç kişi varken arkadan yetişiyoruz dediler yine hamit arkadaşımız kullanıyordu ozamanda..
Şimdi ben cvk içinde üç kişi varken ben tekken hani yetişiyodu teketekte niye geçemedi mi yazim?Herşeye bukadar alınacaksak olmaz bu iş.

Hamitede teşekkür ederim tekrardan yeni almasına rağmen geldi denedi diğer bikaç rs çi gibi yan yattı çamura battı yapmadı.:)

abicim bende o konunun altını cızdım tebrık ettım ama Hamit vites atamamasına rağmen bu cesareti gösterdi senin aracınla denedi.Ama sen denemeden sonra vites atamıyorum kırabilirim dedin ama RS'te bu risk daha fazla sanırım. :( Bende filtreni taktıktan sonra bizim yakanın ***** yerıne mısafır olmanı beklerım. Kendin kullanırsan eğer hem "At sahibine göre kişner" lafını doğrulamış oluruz hemde tekrardan zevkli bir gece geçirirz :) tekrardan maaşallah araçlara. :icon_tup:

İBRAHİM_MEY_GTİ
24-04-2012, 15:32
Maşallah araçlara Net olarak 206 RC'nin spec'leri nedir ibocum :)

Konun başına ekledim.

SerhatA.
24-04-2012, 15:35
Maşallah araçlara..

BthnKrkt
24-04-2012, 15:36
şimdi tekrar izledimde rc yi heralde BTU dan iyi deneyecek yoktur:) GAz kelebeğinin dez avantajı felan kalmamış işini biliyo:icon_tup:

İBRAHİM_MEY_GTİ
24-04-2012, 15:38
abicim bende o konunun altını cızdım tebrık ettım ama Hamit vites atamamasına rağmen bu cesareti gösterdi senin aracınla denedi.Ama sen denemeden sonra vites atamıyorum kırabilirim dedin ama RS'te bu risk daha fazla sanırım. :( Bende filtreni taktıktan sonra bizim yakanın ***** yerıne mısafır olmanı beklerım. Kendin kullanırsan eğer hem "At sahibine göre kişner" lafını doğrulamış oluruz hemde tekrardan zevkli bir gece geçirirz :) tekrardan maaşallah araçlara. :icon_tup:

Polemik olmasın kardeşim daha yazmiyim ama ogün kötü atmadığını hamitin herkes gördü mami abi ile selcuk özellikle dikkat etmiş kötü atmadı dediler:icon_tup:

KSE71
24-04-2012, 15:45
Maşallah araçlara, güzel denemeler olmuş

milksop
24-04-2012, 15:59
cvk 'la dün gece bende denk geldim aracın maşallahı var güzel yürüyor yeni alan arkadaşa hayırlı olsun. biras daha pratik yapması lazım sanırım.

M3CSL
24-04-2012, 16:28
Bence dıkkatlı bakıldıgında 3 ve 4 sonuna kdr aynı gıbı belkı arka çamurlukta kalması tunel etkısı yapmıs olabılır, 5te az acılmıs gıbı geldı..
maşallah seste basarılı rcnın emıs sesıne hastayımdır ztn:D

SONE-R
24-04-2012, 16:52
EV rc'ye maşallah diyeyim ve ardından "bence EMG astra GSi bunların ikisini de geçer" diyerek bombayı bırakayım :D :D

İBRAHİM_MEY_GTİ
24-04-2012, 16:59

At sahibine göre kişner lafını begenmedim kardeşim :icon_tup:

İBRAHİM_MEY_GTİ
24-04-2012, 17:00
bencede bu konuya çok karşıyım abi maden arabanla gider yapıyorsun denemek istiyorsun sen deneycen belkide geçilecen ama ögrenecen

orcun bak işine yaa allah askına neyin kafasını yasıyon sen varsa giderin al 2 ye gel ***** yere:icon_tup:

orcunnn
24-04-2012, 17:31
orcun bak işine yaa allah askına neyin kafasını yasıyon sen varsa giderin al 2 ye gel ***** yere:icon_tup:

kanka gider yapma bosuna makina hafta sonuna hazirlacak daha sonra sabaha kadar basariz sikinti yok

cvk_sport
24-04-2012, 17:44
maşallah ibo heyecandan kornaları karıştırmışın ama neyse :D

aracı başkası kullandı sahibi kullanmadı :)

cvk_sport
24-04-2012, 17:46
1. kornada basmadım hiç, videoda da eksikler var, daha düzgün kornaya göre gaza oturulmuş denemeler vardı, onları da koyarlar. Cvk daki arkadaşta çabuk davrandığı için genelde 1. kornanın ardından 2. kornayla birlikte bastık hep, ben de basmalarımı ona göre ayarladım biraz. Benim öyle erken basma gibi bir adetim yoktur, bir çok arkadaş biliyor zaten, ben denediğim arabanın basma modeline göre bastım biraz da.

yok abi kafaları karıştırma korna hep sendeydi ve ben 3. kornayı hiç duyamadım :D denerkende camı acıp sana dedim erken basıyosun abi diye bizim video da var koyarımm istersen ;)

cvk_sport
24-04-2012, 17:49
cvk 'la dün gece bende denk geldim aracın maşallahı var güzel yürüyor yeni alan arkadaşa hayırlı olsun. biras daha pratik yapması lazım sanırım.

aynen abi orda da vitese atamadım :D

brs_odbs
24-04-2012, 17:53
maşallah iki aracada.

APO
24-04-2012, 18:15
2 aracada maşallah...

İBRAHİM_MEY_GTİ
24-04-2012, 18:19
yok abi kafaları karıştırma korna hep sendeydi ve ben 3. kornayı hiç duyamadım :D denerkende camı acıp sana dedim erken basıyosun abi diye bizim video da var koyarımm istersen ;)

Kardeşim videolar bizdede var sen hep önce basmaya yelteniyosun batuda sana göre kendini ayarlamaya çalışıyor;)oda demiş aynı anda basalım diye sende demişsin:)Videoda ilk kornada gaza basan sensin farkındaysan bikaç video daha var böyle çoğunuzdada hemen önünüze araba çıkmış fazla gidememişsiniz o yüzden en adam akıllı videolar bunlar.Bide arkadan çekilen videolar varmış onlarda çeken arkadaşlar ekler.

Alicanrs
24-04-2012, 18:22
ibo birdaha denemezsin sen şimdi cvk ile :D

cvk_sport
24-04-2012, 18:27
Kardeşim videolar bizdede var sen hep önce basmaya yelteniyosun batuda sana göre kendini ayarlamaya çalışıyor;)oda demiş aynı anda basalım diye sende demişsin:)Videoda ilk kornada gaza basan sensin farkındaysan bikaç video daha var böyle çoğunuzdada hemen önünüze araba çıkmış fazla gidememişsiniz o yüzden en adam akıllı videolar bunlar.Bide arkadan çekilen videolar varmış onlarda çeken arkadaşlar ekler.

ilk kornada gaza basmadım hiç kesilmiş video görüldüğü gibi o yüzden ilk korna gibi görülüyo neyse abi bişey dediğim yok ben işin zevkindeyim o yüzden ben kullandım zaten :)

wekoo
24-04-2012, 18:29
maşallahh araçlara

orcunnn
24-04-2012, 18:37
ilk kornada gaza basmadım hiç kesilmiş video görüldüğü gibi o yüzden ilk korna gibi görülüyo neyse abi bişey dediğim yok ben işin zevkindeyim o yüzden ben kullandım zaten :)

benım dusuncm bır daha denenmelı bence sonuc farklı olur rs de rc saglıklı kullanacak pılotlar gecsın ;)

Alicanrs
24-04-2012, 18:42
benım dusuncm bır daha denenmelı bence sonuc farklı olur rs de rc saglıklı kullanacak pılotlar gecsın ;)

ibo kullansaydı kendi aracını zaten sorun olmazdı hiç değilse iboda hamitten kalır yanı yok :D madem batu kullanıyor rs'ide kullanırım denenir yine ..

orcunnn
24-04-2012, 18:46
ibo kullansaydı kendi aracını zaten sorun olmazdı hiç değilse iboda hamitten kalır yanı yok :d madem batu kullanıyor rs'ide kullanırım denenir yine ..

bencede mntıklı bende 106 gtı kullanamıyorum o yuzden hamıtle denedım :d
ama allah var canavar gıbı oturdum aynı anda :d

Juggernaut
24-04-2012, 18:52

Video ilk kornada başlamıyor farkındaysan kornaya basmadan önce 5 saniye geçiyor 6. saniyede bikere kornaya basıp gitmişsin.Yani kornaya basmadan öncesi belli kesilen biyer yok.Direk korna ile başlasaydı video ilk iki korna sesi kesilmiş direk üçüncüden başlanmış ilk kornada basmışım gibi gözükmüş diyebilirdinde burda kornaya basmadan öncesi belli.. dedin gibi kesme durumu yok.

Arkada çok trafik vardı korna çalanlar falan biraz arkadakilerin etkisiyle hızlı kornaya basıp önce davranmanızda normal.
Bende batu ile denedim zamanında oda erken basıcak en son adamlardan..

Alicanrs
24-04-2012, 18:52
bencede mntıklı bende 106 gtı kullanamıyorum o yuzden hamıtle denedım :d
ama allah var canavar gıbı oturdum aynı anda :d

aynen 106 yı kullanamadığının farkındayım :hahaha::hahaha: 80 e gel yavru :D

BoraRS
24-04-2012, 19:11
Uzatmayin gencler. Ev rc iyi yurumus. Cvk da guzel gitmis ama gordugum kadari ev rc biraz daha hizli. Videonun sonlarina dogru RS i arkasina alisindan belli ediyor kendisini.

Bu isler boyle. Arabasini iyi taniyan iyi alisan iyi yurutur. Cvk RS i alali arkadas daha cook yeni olmus. Arabasina alissin, huyunu suyunu ogrensin eminim daha iyi kullanacaktir. Ama yine soyluyorum EV RC bana daha hizli geldi. Yigidi oldurun hakkini verin.

Her iki arac da mermi gibi Masallah. Kirmayin birbirinizi. Degmez. Gidin sanzumaninizi kirin daha iyi :D en azindan tamiri daha kolay ;)

BerkayKamaci
24-04-2012, 19:25
At sahibine göre kişner lafını begenmedim kardeşim :icon_tup:

o lafı ben soylemedım ki dün gece ortamda bulunan birisi söyledi arabayı Hamit mi kullanıcak diye sorarken

Selcuk_RoL
24-04-2012, 19:35
o lafı ben soylemedım ki dün gece ortamda bulunan birisi söyledi arabayı Hamit mi kullanıcak diye sorarken

senin sıkıntın ne bakiyim? ben söyledim o lafı ne oldu neden bu kadar takıldın? ben rc yi kimin kullanıcağını bilmiyordum bunu söylerken ama yine söylüyorum at sahibine göre kişner ne oldu?

İBRAHİM_MEY_GTİ
24-04-2012, 19:54
ibo kullansaydı kendi aracını zaten sorun olmazdı hiç değilse iboda hamitten kalır yanı yok :D madem batu kullanıyor rs'ide kullanırım denenir yine ..

Denenir alican ama sen hem erken basıyomuşsun bide tünel yapıyomuşsun öyle diyolar::D
Şu sıralar zor biraz kimse ile çıkamam ailevi nedenlerden dolayı..müsait olduğumda deneriz ama:icon_tup:

seref1
24-04-2012, 19:56
aracların tam arkasındaydık bastıklarında.ikiside gayet aynı zamanda bastı videolar eksik sanırım..iki aracada kocaman masallah:)

BerkayKamaci
24-04-2012, 19:56
senin sıkıntın ne bakiyim? ben söyledim o lafı ne oldu neden bu kadar takıldın? ben rc yi kimin kullanıcağını bilmiyordum bunu söylerken ama yine söylüyorum at sahibine göre kişner ne oldu?

bi sıkıntı yok ben orda insan gibi bi post attım onu ikinci defa ibrahim abi alıntı yapıp yorum yapmış? Biz nerden bilelim senin o lafı söylerken rcyi kimin kullanacagını bılıp bılmedıgını..? madem bilmiyordun sakince bir post atıp yazabilirdin kimsenin anlayışı kıt değil burda.

Selcuk_RoL
24-04-2012, 19:58
bi sıkıntı yok ben orda insan gibi bi post attım onu ikinci defa ibrahim abi alıntı yapıp yorum yapmış? Biz nerden bilelim senin o lafı söylerken rcyi kimin kullanacagını bılıp bılmedıgını..? madem bilmiyordun sakince bir post atıp yazabilirdin kimsenin anlayışı kıt değil burda.

ben bilmiyorum neyin kıt yazı okumada problem varsa yanında bir daha anlatayım istersen? bi cümleye takılmışın gidiyosun anlamadım sıkıntını

BerkayKamaci
24-04-2012, 20:03
ben bilmiyorum neyin kıt yazı okumada problem varsa yanında bir daha anlatayım istersen? bi cümleye takılmışın gidiyosun anlamadım sıkıntını

Yanımda da anlatabilirsin benim bir sıkıntım yok. Gece o kadar ısrarla söylendiki cümle bizde eve dönerken neden böyle söylendi öyle oldu diye takıldık buraya yazdık ısrarla vurgulayan sizsiniz. ben birkere yazdım ibrahim abiyi efendi gibi buraya davet ettim 10 numara zevkli geceydi efendi gibi denendi ayrıldık video koyalım mı diye sordu herkes koy dedi koyma diyen olmadı heralde bizden?

Ama sizin burdan ne anlamaya calıstıgınızı ben cozemedım. Yukarı cıkıp okursan kimse ne ibrahim abiyi ne arabasını ne de seni kötülemedi.

Selcuk_RoL
24-04-2012, 20:05
Yanımda da anlatabilirsin benim bir sıkıntım yok. Gece o kadar ısrarla söylendiki cümle bizde eve dönerken neden böyle söylendi öyle oldu diye takıldık buraya yazdık ısrarla vurgulayan sizsiniz. ben birkere yazdım ibrahim abiyi efendi gibi buraya davet ettim 10 numara zevkli geceydi efendi gibi denendi ayrıldık video koyalım mı diye sordu herkes koy dedi koyma diyen olmadı heralde bizden?

Ama sizin burdan ne anlamaya calıstıgınızı ben cozemedım. Yukarı cıkıp okursan kimse ne ibrahim abiyi ne arabasını ne de seni kötülemedi.

ya bana ne ibrahimden sana ne benden ne anlatıyon sen ya kelimeyi ben yapmışım hamit bişey demiyoda sana ne oluyo sen bak işine oky hadi eyv

BerkayKamaci
24-04-2012, 20:08
ya bana ne ibrahimden sana ne benden ne anlatıyon sen ya kelimeyi ben yapmışım hamit bişey demiyoda sana ne oluyo sen bak işine oky hadi eyv

konuyu görünce cevabını yazar iyi akşamlar

typermelih
24-04-2012, 20:17
rs nin sesi ep3 gibi çıkmış biraz bu arada çekşmeli geçmiş tamponda bitiyor

SEÇKİN172
24-04-2012, 21:02
maşşallah EV rc ye iyi yürütmüş arkadaş :) yanlız CVK rs -RC ile denerken rampa yukarı dene kısa oldugundan al aşşa et :)

derece43
24-04-2012, 21:15
rc de sorun var sanırım::)

bycrm
24-04-2012, 21:46
maşallah araclara:)pejo hızlı:icon_tup:

chiefkadir
24-04-2012, 22:35
İkisinede maşallah , RC çok iyi gitmiş..

mami_makinen
24-04-2012, 23:14
Dun canli canli izledim ve gercekten RC gercekten beni sasirtti ... İki aracada masallah..

SNOPYY
24-04-2012, 23:22
RC gerceten hızlı yapanların ellrıne saglık:) vıdeolar acık ve net maşallah;)

rs2000
24-04-2012, 23:31
Maşallahları var 2 aracın RC Ciğerliymiş baya.

BTU
24-04-2012, 23:54
Beyler, ben kimseye hırs yaptırmak, rencide etmek ya da şu yaptığımız illegal işin de suyunu çıkartmış olmak istemem, arkadaşta yeni almış aracını burda yazdığımız mesajlarla da kimsenin hevesini kaçırmayalım. Benim fikrim, ibo heyecanlı bi arkadaşımız, gerçekten kullanırken dikkatsiz ve devir kesicide geziyor, biz de maksat arabaları denemek olduğu için kullanıyor ve elimizden geleni yapıyoruz. Özellikle iboya nasıl vites atması gerektiğini en az 20 kere göstermeme rağmen, deneme esnasında hangi psikolojiye giriyor bilmiyorum ama çok heyecanlı oluyor, bu durum hem onun hem de denediği arkadaşlarımız için de bir risk :)

Aslında burda iboya arabanı sen kullan demek, onun doğru vites atamadığını bildiğiniz için, avantajlı olmanızı sağlar. Ben de 2.5 yıllık rc tecrübem ve EV'nin muhteşem şanzımanı ile kendi arabamda hiç bir zaman beceremediğim gibi doğru zamanda hızlı vites atmaya çalışıyorum. Amacımız kimsenin hakkını yemek değil, eğer öyle düşündürttüysem ben kendi adıma özür dilerim ve telafisi için elimden gelen bişey varsa yapabilirim.

Okan D.
24-04-2012, 23:58
Beyler, ben kimseye hırs yaptırmak, rencide etmek ya da şu yaptığımız illegal işin de suyunu çıkartmış olmak istemem, arkadaşta yeni almış aracını burda yazdığımız mesajlarla da kimsenin hevesini kaçırmayalım. Benim fikrim, ibo heyecanlı bi arkadaşımız, gerçekten kullanırken dikkatsiz ve devir kesicide geziyor, biz de maksat arabaları denemek olduğu için kullanıyor ve elimizden geleni yapıyoruz. Özellikle iboya nasıl vites atması gerektiğini en az 20 kere göstermeme rağmen, deneme esnasında hangi psikolojiye giriyor bilmiyorum ama çok heyecanlı oluyor, bu durum hem onun hem de denediği arkadaşlarımız için de bir risk :)

Aslında burda iboya arabanı sen kullan demek, onun doğru vites atamadığını bildiğiniz için, avantajlı olmanızı sağlar. Ben de 2.5 yıllık rc tecrübem ve EV'nin muhteşem şanzımanı ile kendi arabamda hiç bir zaman beceremediğim gibi doğru zamanda hızlı vites atmaya çalışıyorum. Amacımız kimsenin hakkını yemek değil, eğer öyle düşündürttüysem ben kendi adıma özür dilerim ve telafisi için elimden gelen bişey varsa yapabilirim.

azına saglık valla cumartesı gecesı ıbo ıle konustum bı deneme daha yapalım dedım bu seferde sen kullan aracı cvk yıda ben kullancam aracların gıderını bı net olarak gormek ıstedım skıntı olmazsa yanlıs anlasılmada olmasın

EREN34
25-04-2012, 00:05
Masallah araclara. Acikcasi ben cvk 1 boy onde olur diye tahmin ediyordum. Sasirdim yalan yok.

Batu bendeki telafisi icin bana yemek ismarla:)

ibo sende su arabayi kullanmayi ogren artik:)

BTU
25-04-2012, 00:08
azına saglık valla cumartesı gecesı ıbo ıle konustum bı deneme daha yapalım dedım bu seferde sen kullan aracı cvk yıda ben kullancam aracların gıderını bı net olarak gormek ıstedım skıntı olmazsa yanlıs anlasılmada olmasın

Olur hocam, bana uyar.

Eren, seni de görmemiz için Okan'ın buralarda olması lazım heralde, yoksa bizle işin olmuyor anasını satim :)

EREN34
25-04-2012, 00:10
Olur hocam, bana uyar.

Eren, seni de görmemiz için Okan'ın buralarda olması lazım heralde, yoksa bizle işin olmuyor anasını satim :)

Cektigim cileyi anlatsam bitmez:) Okan geldi gitti istanbula sen ayakta uyu:) cumartesi islerim erken biterse isyerine baskin yaparim

emre_
25-04-2012, 00:11

batu adamsın kardeşim :)
biz iboyu alalım araya en iyisi :D
okan ben kullanimi rc yi ;)

Okan D.
25-04-2012, 00:19
batu adamsın kardeşim :)
biz iboyu alalım araya en iyisi :D
okan ben kullanimi rc yi ;)

kanka farketmez sende kullanabılırısn zevkıne denıcez zaten keyıf ıcın

Schumi
25-04-2012, 00:39

Olum gelip ben mi kullanayım napim Batuhan. Ayrıca *** atma şanzımanına süper değildi ama genede iyidi. :D

BTU
25-04-2012, 00:42
Olum gelip ben mi kullanayım napim Batuhan. Ayrıca *** atma şanzımanına süper değildi ama genede iyidi. :D

Gel kullan sevgılım :D
Aldırtcaksınız bana da bi RC yeniden :)

İBRAHİM_MEY_GTİ
25-04-2012, 09:00

ya kardeşim neyin tartısması bu hersey ortada ben kullansaydım geccekmiydin onu demek istiyosun;) bu kadar fanatikliğe gerek yok eger filtre kopmasaydı sekerpınar yolunda sıkalım dedim bu dediğimi herkes duydu sonrada baktık filtre kopmus gidemedik zaten cvk nın sahibi hamit bence çok güzel kullanıyo on numara vites atıyo her viteste anlaşılıyo gine söylüyorum videodan belli ediyo zaten 5 sonuna dogru gidilseydi neler olacagı ortada baya acmaya başlıyorum neyse...fazla uzatmaa gerek yok sonuc ortada:icon_tup:

bide madem denemek için geldik denedikten sonra bahanen olmıcak en önemlisi bu....bahane olunca insan o zaman çileden cıkıyo emek veriyosun yapıyosun geciyosun sonra öle oldu böle oldu diyosun en iyisi saygı duymak:icon_tup:

İBRAHİM_MEY_GTİ
25-04-2012, 09:02
Uzatmayin gencler. Ev rc iyi yurumus. Cvk da guzel gitmis ama gordugum kadari ev rc biraz daha hizli. Videonun sonlarina dogru RS i arkasina alisindan belli ediyor kendisini.

Bu isler boyle. Arabasini iyi taniyan iyi alisan iyi yurutur. Cvk RS i alali arkadas daha cook yeni olmus. Arabasina alissin, huyunu suyunu ogrensin eminim daha iyi kullanacaktir. Ama yine soyluyorum EV RC bana daha hizli geldi. Yigidi oldurun hakkini verin.

Her iki arac da mermi gibi Masallah. Kirmayin birbirinizi. Degmez. Gidin sanzumaninizi kirin daha iyi :D en azindan tamiri daha kolay ;)

:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:

İBRAHİM_MEY_GTİ
25-04-2012, 09:43

okan kanka 15 20 gün piyasadan cekilyom :D:Dyapmam gerekn bişeyler var aracın bi akç eksiği var ondan sonra inşallah konusuruz gine:)

İBRAHİM_MEY_GTİ
25-04-2012, 09:45
Masallah araclara. Acikcasi ben cvk 1 boy onde olur diye tahmin ediyordum. Sasirdim yalan yok.

Batu bendeki telafisi icin bana yemek ismarla:)

ibo sende su arabayi kullanmayi ogren artik:)

eyw erenim sasırmak yok gercek bu :D:D

inş ögrencem vites atmayı:D

mtcvtc
25-04-2012, 10:08
ibo kardeşim aracının maşallahı var geldik düzceden gördük...burda neden bukadar tatışma oluyo biz dışarıdan geldik iki tarafında hakkını yemeyiz arkalarındanda hep biz sıktık bizim rc ile çokta net gördük sağlıklı denemelerin tamamında rc kafa çıkarıo daha sonrasındada açarak devam ediyor akşama elimizde videoda var arkadan çekilmiş onuda koyarım...cvk'ya da ayrı maşallah duruşu gidişi mükemmel allah iki aracında tekerine zeval vermesin bizi ağarlayan tüm arkadaşlarada teşekkürler batu kardeşim buarada viteslerin muazzam:D

ysn zkn
25-04-2012, 10:09
ev rc ye kocaman maşllh denemeler tam önümzde oldu mertcan arkadasmzda da videolar war yükler sanırım cvk rs de cok ii yürüyo ama ev rc daha hızlı bence...

RsTeam
25-04-2012, 10:18
rs 16 jantlarlamı gazlıo

Cliosportve
25-04-2012, 10:45
rs 16 jantlarlamı gazlıo

Dün geldiğinde 16 jant vardı yanımıza
Arabanın içi komple söküktü sol koltuk hariç

Ö.öztüRk
25-04-2012, 11:12
2 aracada maşallah , RC ses vites atışlar çok iyi batu ellerine sağlık :)

emre_
25-04-2012, 11:30
Dün geldiğinde 16 jant vardı yanımıza
Arabanın içi komple söküktü sol koltuk hariç

Benim gordugum sol koltukta sokuk hamit taburede oturuyodu ama :D

Cliosportve
25-04-2012, 11:36
Benim gordugum sol koltukta sokuk hamit taburede oturuyodu ama :D

Duyumlara göre Efes kasasını sabitlemişler söför tarafındaki raylara
Ordanda bir kazanç elde edilmiş :D

İBRAHİM_MEY_GTİ
25-04-2012, 11:48
ibo kardeşim aracının maşallahı var geldik düzceden gördük...burda neden bukadar tatışma oluyo biz dışarıdan geldik iki tarafında hakkını yemeyiz arkalarındanda hep biz sıktık bizim rc ile çokta net gördük sağlıklı denemelerin tamamında rc kafa çıkarıo daha sonrasındada açarak devam ediyor akşama elimizde videoda var arkadan çekilmiş onuda koyarım...cvk'ya da ayrı maşallah duruşu gidişi mükemmel allah iki aracında tekerine zeval vermesin bizi ağarlayan tüm arkadaşlarada teşekkürler batu kardeşim buarada viteslerin muazzam:D

eyw kardeşim yorumların için saol :D

İBRAHİM_MEY_GTİ
25-04-2012, 11:49
ev rc ye kocaman maşllh denemeler tam önümzde oldu mertcan arkadasmzda da videolar war yükler sanırım cvk rs de cok ii yürüyo ama ev rc daha hızlı bence...

eyw kardeşim senin aracınıda maşallahı var emme ve gaz kelebeği portpolish ile güzel değerler aldın bence PPR ellerine sağlık:D

OmeR-FE
25-04-2012, 11:54
İbo araban harika gidiyor ama korna olayı olmamış. 2. kornaya bastığın bile belli olmuyor :)
Maşallah, güzel denemeler olmuş.
İbo vites atışlarını çok beğendim, Maşallah tekrar.

onursoytam
25-04-2012, 11:55
maşallah araçlara

İBRAHİM_MEY_GTİ
25-04-2012, 11:57
İbo araban harika gidiyor ama korna olayı olmamış. 2. kornaya bastığın bile belli olmuyor :)
Maşallah, güzel denemeler olmuş.
İbo vites atışlarını çok beğendim, Maşallah tekrar.

eyw kanka saolsın yaptık oldu allahın izniyle:D
batu panpaaa bileğine kuvvetttt ehuehuehe:D

ysn zkn
25-04-2012, 12:13
eyw kardeşim senin aracınıda maşallahı var emme ve gaz kelebeği portpolish ile güzel değerler aldın bence PPR ellerine sağlık:D

eywallh knka :) ppr kaan kardeşimn eline sağlık tanıştığımz bizimle ilgilenn akdşlra da teşkkrler...

İBRAHİM_MEY_GTİ
25-04-2012, 12:17
eywallh knka :) ppr kaan kardeşimn eline sağlık tanıştığımz bizimle ilgilenn akdşlra da teşkkrler...

kanka su arkadan cektgınız videdoları ekleyinde polemik yaratılmasın bekliyom videoları:)):

mtcvtc
25-04-2012, 12:26
kardeşim arkadan çektiğimiz videoları akşama ekliyeceğim sanırım polemiğe son vermiş oluruz;)

cvk_sport
25-04-2012, 12:47
rs 16 jantlarlamı gazlıo

evet 16 var üstünde:)

Alicanrs
25-04-2012, 12:49

sabahki kare güzeldi :D sarı füme daha deminde aramızda araba olmasa foto alcaktım :D

okan_rs
25-04-2012, 12:59
Her iki aracada maaşallah. güzel denemeler olmuş ama konu yine farklı yerlere gitmiş bu kadar hırs yapmaya gerek yok.

RsTeam
25-04-2012, 13:05

206 RC 17 janttan 15 janta geçiyor
siz 15 orjinali 16 yapıp gazlıyorsunuz :)

206 RC nin üzerindeki jant tanesi 4 kg civarında jantın etkenide büyük olur
aynı janttan bulabilirseniz RS e koyun o şekilde gazlarsanız videolardan anladığım kadarıyla eşitte basılırsa Rs hiç geriye düşmez gibime geliyor şöförlüğüde biraz geliştirirseniz Rs zorlanmaz gibi ;)

İBRAHİM_MEY_GTİ
25-04-2012, 13:12

aynı janttan bulabilirseniz RS e koyun o şekilde gazlarsanız videolardan anladığım kadarıyla eşitte basılırsa Rs hiç geriye düşmez gibime geliyor şöförlüğüde biraz geliştirirseniz Rs zorlanmaz gibi ;)

ya allah askına bi git yaa neyin savasını veriyon halaaa nasıl eşit basılmamıs videodan görüyonmu nedir bu derdin söle anlatyım sana valla billa ayıp ediyon anlamadım gitti rs geriye düşmezmiş neye göre kara verdin söle bakalım bnm ogun önlerde teneke vardı oz jantlarım kırıldıgı için teneke jant ağırlıgınıda sölim 7 kilo neyin savasını veriyon okan KB dedin o tutmadı CVK dedin oda tutmadı bence sen bi RS alda bak sana gösterim nasıl gidildiğini:icon_tup:
bir laf daha var okan gectiğim arabayı bidaha gecmek istemem:icon_tup:

Selcuk_RoL
25-04-2012, 13:16
Herseyden once EV de malzeme yok CVK da egzantrik gibi bir arti var bu goz ardi edilemez ikiside 2.0 hacim ayni hmn hmn kiloda ayni yanlista biliyo olabilirim ama bence spec olarak cvk onde gider olarakda rc onde

chiefkadir
25-04-2012, 13:22
cvk daki egzantrik max 10hp veriyor, ve kasnak ile timing sansi yok, rc nin oem egzantrige yapilan timing ile 10hp alinir :)

APO
25-04-2012, 13:29
cvk daki egzantrik max 10hp veriyor, ve kasnak ile timing sansi yok, rc nin oem egzantrige yapilan timing ile 10hp alinir :)

yani 206 rc ye ayarlı kasnak takıp 10 hp alan varmı abi..?:soru:

Alicanrs
25-04-2012, 14:28
ibo cumartesi rovanş bekleniyor :) vurkaç yapmak yok :)

ysf20
25-04-2012, 15:28
maşallah her iki aracada EV formunun zirvesinde yine :)

İBRAHİM_MEY_GTİ
25-04-2012, 16:35
maşallah her iki aracada EV formunun zirvesinde yine :)

eyw kanka saolsın :D

İBRAHİM_MEY_GTİ
25-04-2012, 16:36
ibo cumartesi rovanş bekleniyor :) vurkaç yapmak yok :)

vur kaç derken panpa:D:D

akif252
25-04-2012, 16:38
kankalar pek kafaya takmayın bugün rc gecer yarın rs gecer herkeze ve herşeye saygı duymak lazım

ibrAhim canlandırmış rc yi yürüyor herkez herzaman en ii yürüyen machinaya sahip olamaz iiden daha iisi herzaman cıkar önemli olan saygı cercevesinde muhabbet

maşallah RC ye..

Alicanrs
25-04-2012, 16:38
vur kaç derken panpa:D:D

sen anladın anladın :)

İBRAHİM_MEY_GTİ
25-04-2012, 16:49
sen anladın anladın :)

ulan senden korkulur harbiden düşüncelere bak ehueheuh:D:D

Alicanrs
25-04-2012, 16:50
ulan senden korkulur harbiden düşüncelere bak ehueheuh:D:D

seni seivyorum yavru :D ama izin al evden he :hahaha:

İBRAHİM_MEY_GTİ
25-04-2012, 16:55
seni seivyorum yavru :D ama izin al evden he :hahaha:

kanka gectiğim arabayla bidaha denemem ehueeuhe:D:D rajona ters ehueh

Alicanrs
25-04-2012, 17:00

:D:D adamsın lan rövanş var kanka :D olmadı uzatmalarda olur:hahaha: penaltıları bilmem ama sakat iş vuran vuramayan :D

Okan D.
25-04-2012, 17:07

Kanka konustuk denicez diye biliyorum ama gectigim arabayla bidaha denemem derken cumartesi gecesi bekliyorum seni blgn olsun

İBRAHİM_MEY_GTİ
25-04-2012, 17:29
Kanka konustuk denicez diye biliyorum ama gectigim arabayla bidaha denemem derken cumartesi gecesi bekliyorum seni blgn olsun

okan kanka bi 15 20 gün uzak kalmak zorundayım rollere:D:D20 gün sonra inşallah deniyelim ama beni gaza getirme allah askına zaten atarlanmısım:D:D

orhan_guney
25-04-2012, 17:31
20 gune filan söz verme ibo her an herşey olabilir azer bülbülün şarkısı misali :D
okan kanka bi 15 20 gün uzak kalmak zorundayım rollere:D:D20 gün sonra inşallah deniyelim ama beni gaza getirme allah askına zaten atarlanmısım:D:D

Okan D.
25-04-2012, 17:41

Gazla ne alakasi var senle 2 kere konustuk telde tamam dedin ibo basicasmiz bi kere zaten geciyosun istersen sabah istersen gece ister ikindi ister ogle basalim Ama araci sen kullanma senin arabayi

Okan D.
25-04-2012, 17:42
İbo geride sekromencde yok ama seninki niye cartliyo la :)

RsTeam
25-04-2012, 17:44
İbo geride sekromencde yok ama seninki niye cartliyo la :)

off iboo :D:D bu lafın altında kalmazsın sen :D

Cliosportve
25-04-2012, 18:13
2. vites 75 km gibi bastınız sanırım

Peki 4. vitesten 5. vitese atarken Km kadran olarak ne gösteriyor ?

RsTeam
25-04-2012, 18:59
2. vites 75 km gibi bastınız sanırım

Peki 4. vitesten 5. vitese atarken Km kadran olarak ne gösteriyor ?

200kmh ı geçmiyorsa biraz yavaş gibi
ama 220 lere geliosa normal bence

Okan D.
25-04-2012, 19:53
ev rc ıbo kardeısm beklenıyosun hıc cvap yazmıyosun hayırdır ?? cumartesı telefonda konustumuz gıbı denıyoruz dımı...

BthnKrkt
25-04-2012, 19:54
Bu kadar yogun isteiğin üstüne dener heralde:soru:

Vlkn
25-04-2012, 20:43
Dener Dener :)

Okan D.
25-04-2012, 21:54
İbo hayirdir Nerelerdesin kanka konuna bakmiyosun rs gectgin konu la :):)

Juggernaut
25-04-2012, 21:55
Adamın evinde net yok niye bukadar sık boğaz ediyosunuz.Telefonda konuşun öyle karar verin madem birbirinizde telefonunuz var sürekli deneyelim deneyelim yazmanın anlamı yok yangından mal kaçırır gibi.
2 hafta sonra deneyin adam müsayit olunca ne aceleniz var.

BTU
25-04-2012, 23:03
RC'yi 4 ten 5 e atarken ibre 210 gibi oluyor, devir de 7600-7800 gibi.

cvk_sport
25-04-2012, 23:10
sabahki kare güzeldi :D sarı füme daha deminde aramızda araba olmasa foto alcaktım :D

rs ler artık rengarenk hepsi birbirinden güzel SS i de alırız yanımıza güzrl fotolar çekeriz kanka :D

cvk_sport
25-04-2012, 23:14

arabanın görüntüsünü bozmaya gerek yok CVK rs böyle yürüycek bendeyken :) ben Allahın izniyle şaka mı yapıcam ilerliyen zamanlarda :p

Okan D.
25-04-2012, 23:27
Adamın evinde net yok niye bukadar sık boğaz ediyosunuz.Telefonda konuşun öyle karar verin madem birbirinizde telefonunuz var sürekli deneyelim deneyelim yazmanın anlamı yok yangından mal kaçırır gibi.
2 hafta sonra deneyin adam müsayit olunca ne aceleniz var.

Evde net olmadini bilicek kadar muneccin deiliz bu arada iboyla aramizda bi skintida yok acelede yok telde okey diyip burda gectgim arabayla bidaha denemem yazilmasi bana garip geldi o yusden yazdim

Juggernaut
25-04-2012, 23:48
Evde net olmadini bilicek kadar muneccin deiliz bu arada iboyla aramizda bi skintida yok acelede yok telde okey diyip burda gectgim arabayla bidaha denemem yazilmasi bana garip geldi o yusden yazdim

Müneccim değilsinde sana bikaç saat içinde cevap vermedi diye kaçtı demeye getirmen yanlış.
Denemem diye dalgasına söylemiştir herhalde yarın yazsın bakalım..Denemezse giderci iboya R ibo derler yoksa bundan sonra ahahah

emre_
26-04-2012, 00:04
Müneccim değilsinde sana bikaç saat içinde cevap vermedi diye kaçtı demeye getirmen yanlış.
Denemem diye dalgasına söylemiştir herhalde yarın yazsın bakalım..Denemezse giderci iboya R ibo derler yoksa bundan sonra ahahah

r baykuş sahnede dicem şimdi ibonun adını kirletirim diye demiyorum :D

BthnKrkt
26-04-2012, 00:19
Adam denemem diceksede demez artık:D

İBRAHİM_MEY_GTİ
26-04-2012, 08:37
okan okan hodri meydan atara atar al 2 ye gel bekliyorum seni ehuehuehuehe:D:D

ama bu hafta sonu olmasa bile artık R yapmak yok getiğim arabayı bidaha gecicem okan haberin ola ehuehuehue:D:D

Okan D.
26-04-2012, 08:42
okan okan hodri meydan atara atar al 2 ye gel bekliyorum seni ehuehuehuehe:D:D

ama bu hafta sonu olmasa bile artık R yapmak yok getiğim arabayı bidaha gecicem okan haberin ola ehuehuehue:D:D

Sana hastaym ibo :):):):)

İBRAHİM_MEY_GTİ
26-04-2012, 09:29
Sana hastaym ibo :):):):)

hastasıyız dede:D:Dama kanka bu hafta olmasa bile en kısa zamanda senle denicem R yapmak felan yok bilyosun R yapmak ban ters her türlü sıkarım ben tanıyan bilir..
cvk ile sonkez denicem ondan sonra üzülmek yok ama:D:D

BoraRS
26-04-2012, 13:05
İbrahim egzantrikleri ne zaman takacaksın?

İBRAHİM_MEY_GTİ
26-04-2012, 13:12
İbrahim egzantrikleri ne zaman takacaksın?

abi allahın izniyle bi o kaldı 15 gün piyasadan cekiliyom eksileri halleticem:Dondan sonra tam sekilde hazır olcaz inş :):)
ama bu cvk rahat bıraksa bi 10 gün süre verse ehueheu
abi zaten egzantrikten sonra ciddi bişey olcak gbi inşallah...

orcunnn
26-04-2012, 13:36
sen eksantriklerini tak benimn takıcak bişeyim var ibo benimde ne fazla 15 gün sürer ondan sonra paslaşalım canım :)

orhan_guney
26-04-2012, 13:40
ibrahim hızlandır şu işi :)

İBRAHİM_MEY_GTİ
26-04-2012, 13:45
ibrahim hızlandır şu işi :)

orhan abi kıyamıyorum EV ladıma:D:D sabah konustumuz gbi akşam kesinleştirelim inş

İBRAHİM_MEY_GTİ
26-04-2012, 13:46
sen eksantriklerini tak benimn takıcak bişeyim var ibo benimde ne fazla 15 gün sürer ondan sonra paslaşalım canım :)

ORÇOO çift oo ile :D:Dpanpa 15 gün sonra inş alırız 2 ye:D:D

orhan_guney
26-04-2012, 13:59
orçun uzak dur şu ibodan işime engel oluyon :D

Okan D.
26-04-2012, 14:11
Hadi bakalim ibo bekliyoruz ev rc yi konustumuz gbi specler degismeden

yigitar
26-04-2012, 20:08
abi allahın izniyle bi o kaldı 15 gün piyasadan cekiliyom eksileri halleticem:Dondan sonra tam sekilde hazır olcaz inş :):)
ama bu cvk rahat bıraksa bi 10 gün süre verse ehueheu
abi zaten egzantrikten sonra ciddi bişey olcak gbi inşallah...

abi sen yap istediğini benim acelem yok tak egzantriğini ;) bu arada ben hamit :D

UmutRıza
30-04-2012, 21:30
makine olmuş ibocum ikisinede maaşallah

ecz_murat
01-05-2012, 18:56
araçlara maşallah...rs lerde rc lerde oldukça hızlandılar. değinmeden geçemeyeceğim,bizim zamanımızda urfa vardı 3. kornayı gazla start verirdi diye gülerdik...bu konuda ayrı bir kutlarım.

rs2000
06-01-2013, 23:20
Masallah..

orhan_guney
06-01-2013, 23:22
sanada maşallah konuyu hortlatdın :)
Masallah..

rs2000
06-01-2013, 23:31
Ben yeni gordum konuyu bayadir foruma girmemistim kusura bakmayin artik yazmadan edemedim de :)

fkrt92
28-12-2013, 11:40
maşallah araclara :)

smtkrglu
28-12-2013, 15:35
konu hortlamış :D

sercan54
28-12-2013, 23:08
masallah araçlara cok hızlılar.