PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda Civic 97 için AKS Stop takımı nasıldır?

vezyr
28-04-2012, 17:29
Arkadaşlar aracıma (97 civic 1,4 is füme) yeni stop takımı almak istiyorum.
Honda Civic 96-01 Sedan Füme Ledli Stop Aks - 165.25 TL + KDV (http://www.aksoytuning.com/honda-civic-96-01-sedan-fume-ledli-stop-aks-urun880.html)
şu linkteki ürün hem görünüş olarak hem de fiyat olarak çok hoşuma gitti. Ancak nedir ne değildir bilmiyorum. Marka olarak Aks yazmışlar. Sanki satan firmanın kendi markası gibi geldi bana. Kalitesi kötü bir ürün mü acaba? :beuj:

Kullanan bilen varsa yardımlarınızı rica ediyorum. İlgilenen herkese şimdiden teşekkürler.

aliburma
28-04-2012, 17:36
kafana yatıyorsa, al tak. hoşuna gitmezse satarsın, zaten çok da pahalı değilmiş, zararı da fazla olmaz... ben geçen sene vti'dan (füme renk) ledli stopları çıkarıp smoke stop takmıştım. on numara oldu. fiyatı da 300 gibi bir şeydi. belki fikir verir. kolay gelsin...

jdm039
28-04-2012, 17:56
araç renki metalik griyse al fiyatta çok ucuz zaten.memnun kalmazsan çıkarırsın elinden.

Asbest35
28-04-2012, 21:25
bence ucuz etin yahnisi yavan olur maddi durumunu sıkıştırıp bildiğin bişi al led teknolojisi sonuçta... ben aldım satmak için çok fiyat kırmıştım. markası belirsiz bişidi zor sattım ledler patladı bi yandı bi yanmadı..