PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : jb 106 -reg 106 gti ARAÇ İÇİ ÇEKİM

Sayfa : [1] 2

orcunnn
30-04-2012, 12:27
HERKEZ ELİNİ VİCDANIN KOYARAK SEYRETSİN ....

VİDEO HİÇ BİR KESME MEVCUT DEGİLDİR

KESTİGİNİ DİKKAT EDERSİNİZ DUYARSINIZ VİDEONUN 5.40 SÜRESİNDE EN NET ŞEKİLDE DUYABİLİRSİNİZ ODA EN İYİ VE AZ KESTİGİ BÖLÜMLERİ

REG 106 GERÇEKTEN ÇOK HIZLI KOCAMAN MAŞALLLAH

BEN ADALETLİ Bİ DENEME OLMADI BEN KESTİM TAHMİN ETTİGİMDEN FAZLA REGDE ÇOK FAZLA ISINMIŞ ARTIK Bİ DAHİKİ DENEMEYE HAYIRLISI KAZASIZ BELASIZ BİTER

Jb- reg | İzlesene.com Video (http://www.izlesene.com/video/jb-reg/6165277)

K.Kaan
30-04-2012, 12:41
denemelerin diğer topicteki bütün yorumları yazıları okudum.

orçun konu açmış videoyu paylaşmıssın tamamen tarafsız birşekilde yazıyorum yazdığın metinle yapıcı bir tutum sergilemişssin. arkadaşlar artık tartışma gerginlik vs gerek yok diye düşünüyorum olabilir geçilir geçilinir tabiki araçlar sıkıntı yapabilir hatta bi taraf arabasını çok sevdiğ iiçin bahane de üretebiliri( sözüm meclisten dışarı ) yeterki kimse burada muhabbetini dostluğunu kaybetmesin.. sonuçta bunlar: cebimizi benzin fiyatlarından boşaltıp, bize keyif veren stres attıran metal parçaları.:icon_tup:

hee tekrar yazıyorum bu 106 lar tehlikeli kimse aksini iddaa edemez zaten kendi aralarında çekişmede olmaları da harici insanların güzel görüntüler seyretmesine sebep oluyor emeklerinize sağlık..

Selcuk_RoL
30-04-2012, 12:45
benim yazdıklarımın dışında bşy yok senin videolardada sana diyorum araba şişti sen bir kez daha diyorsun işte başka olan biten bişey yok

Ö.öztüRk
30-04-2012, 12:46
tekrardan 2 aracada maşallah , video'da sonradan jb açıyor görünüyor , fakat Reg'inde soğukken gidişiyle 3-4. denemeden sonra hızlanması bir değil, Jb sonradan açmış , Reg sonradan kapatmış kendini, fakat REG görüldüğü üzere çok iyi yürüyor.. Jb'nin kesiklik sorununu artık yaptırın be abicim ne bu böyle her denemede kesiklik kesiklik bezmedin mi bu durumdan?

ceco
30-04-2012, 12:47
muammer abı dun çok guzel bi kelıme konusmus selcuga.

araba senı 1 2 3 denemede gecemıyorsa denemenın mantıgı yok. he gider bı kac ıslem yapar tekrar denenır ama aynı gece atarlı araclarda 2 deneme en fazla 3 deneme yeterlı sonuc için.

orcunnn
30-04-2012, 12:48
benim yazdıklarımın dışında bşy yok senin videolardada sana diyorum araba şişti sen bir kez daha diyorsun işte başka olan biten bişey yok

ya selçuk tartışmayalım boşuna tamam şişmiştir bişey demiyorum ama izle be kardeşim sanki be yalan mı söylüyorum olmadı ikimiz içinde başka sefere

e-5 denemesi dersen de hatırlıyorsan dedimki benzin bitti kesiyor ama olsun basalım bi kere daha neyse önemi yok maşallah reg 3 vitesi ölüm :icon_tup:

Selcuk_RoL
30-04-2012, 12:49
ya selçuk tartışmayalım boşuna tamam şişmiştir bişey demiyorum ama izle be kardeşim sanki be yalan mı söylüyorum olmadı ikimiz içinde başka sefere

e-5 denemesi dersen de hatırlıyorsan dedimki benzin bitti kesiyor ama olsun basalım bi kere daha neyse önemi yok maşallah reg 3 vitesi ölüm :icon_tup:

--------------------------------------------------------------------------------

http://i1133.photobucket.com/albums/...n/8477ea99.mp4

http://i1133.photobucket.com/albums/...n/51eb70eb.mp4

http://i1133.photobucket.com/albums/...n/017726bb.mp4

http://i1133.photobucket.com/albums/...n/daa2fe02.mp4

Herkese gunaydin; simdi tartismalar cikacak yine ben bi aciklama yapayimda soru isareti kalmasin eger bnm lafima inaniliyorsa

Oncelikle bnmde arac ici kameram vardi batu-rc nickli arkadasamiz takti ama calismiyormus ben hep kayitta saniyordum neyse orcunla bastik ilk 3 deneme net 2 boy ondeyim 4. 5. Denemelerde orcun vites kacirdi biraktik 6. Ve 7. Denemelerde orcuna soyledim arabam sisti dedim orcunda benim arabam kesiklik yapiyor ilk 3 denemeden sonra acildi dedi neyse dedik e 5 indik orcuna dedim tamami bnm arabam sogudu seninki isindimi evet tamam dedi bastik ve net 1 1,5 boy ondeydim onunda bu sefer kamera kapaliydi goren varsa soyler bu denemeyide daha sonra zaten kayisi koptu jb nin ve deneme olmadi bende dedimki senin denedigin bi araba ile deneyim kirmizi bi type r vardi kprolu onunla denedik 5. vitese kadar onde bitirdim arkadas indi sorduk kim hizli dedi Reg hatta bunu alper tunga arkadasimizda duydu dedik eyv... He bu arada ue sansiman sorunu yuzunden gelemedi dd ise kaput ve bagaj fiber diye denemedik cok kisa bi 2 3 4 yaptik yanyana bitirdik onumuze araba cikti diye gecenin ozeti bu sekilde
Techturkey.com Post 1

orcunnn
30-04-2012, 12:50
tekrardan 2 aracada maşallah , video'da sonradan jb açıyor görünüyor , fakat Reg'inde soğukken gidişiyle 3-4. denemeden sonra hızlanması bir değil, Jb sonradan açmış , Reg sonradan kapatmış kendini, fakat REG görüldüğü üzere çok iyi yürüyor.. Jb'nin kesiklik sorununu artık yaptırın be abicim ne bu böyle her denemede kesiklik kesiklik bezmedin mi bu durumdan?

ah gel bide bana sor her basıcam zaman ne olucak acaba düşünmekten herkez bişey diyor ortada kalıyorum boşuna para harcamaktan korkuyorum açıkçası

Selcuk_RoL
30-04-2012, 12:51
ben lafımı yemem arkadaş neyse onu söyledim al ilk yazımda burda işte bunların dışında varsa bişey söyle yoksa bana anlatma yalandan amk biz senin her dediğine oky inandık ama sen bize 106 şişemez de ya hiç mi gözün görmüyo diycem evet görmüyo amk:) araba şişmiş ne 2 de ne 3 de ilk yürüdüğü gibi yürümüyo bu bariz ortada benzin bitip kesiklik yapan araba direk keser duvar olur onuda söyliyim

Ö.öztüRk
30-04-2012, 12:51
ah gel bide bana sor her basıcam zaman ne olucak acaba düşünmekten herkez bişey diyor ortada kalıyorum boşuna para harcamaktan korkuyorum açıkçası

abi halletmeden çıkma yola , çıkıyosun sonra bak yine kesti falan dedin mi ister istemez kafalarda soru işareti kalıyor, daha açık konuşmak gerekirse sorunlarını hallet öyle başla denemelere..

orcunnn
30-04-2012, 12:52
--------------------------------------------------------------------------------

http://i1133.photobucket.com/albums/...n/8477ea99.mp4

http://i1133.photobucket.com/albums/...n/51eb70eb.mp4

http://i1133.photobucket.com/albums/...n/017726bb.mp4

http://i1133.photobucket.com/albums/...n/daa2fe02.mp4

Herkese gunaydin; simdi tartismalar cikacak yine ben bi aciklama yapayimda soru isareti kalmasin eger bnm lafima inaniliyorsa

Oncelikle bnmde arac ici kameram vardi batu-rc nickli arkadasamiz takti ama calismiyormus ben hep kayitta saniyordum neyse orcunla bastik ilk 3 deneme net 2 boy ondeyim 4. 5. Denemelerde orcun vites kacirdi biraktik 6. Ve 7. Denemelerde orcuna soyledim arabam sisti dedim orcunda benim arabam kesiklik yapiyor ilk 3 denemeden sonra acildi dedi neyse dedik e 5 indik orcuna dedim tamami bnm arabam sogudu seninki isindimi evet tamam dedi bastik ve net 1 1,5 boy ondeydim onunda bu sefer kamera kapaliydi goren varsa soyler bu denemeyide daha sonra zaten kayisi koptu jb nin ve deneme olmadi bende dedimki senin denedigin bi araba ile deneyim kirmizi bi type r vardi kprolu onunla denedik 5. vitese kadar onde bitirdim arkadas indi sorduk kim hizli dedi Reg hatta bunu alper tunga arkadasimizda duydu dedik eyv... He bu arada ue sansiman sorunu yuzunden gelemedi dd ise kaput ve bagaj fiber diye denemedik cok kisa bi 2 3 4 yaptik yanyana bitirdik onumuze araba cikti diye gecenin ozeti bu sekilde
Techturkey.com Post 1

neyse artık bunları yazmak istemiyorum aynı şeyler en sondan bi önceki denemeyi iyi izle 4 de tam yakşırken ne yapıyor araba o zaman azcık hak verirsin başka bişey demiyorum

SerhatA.
30-04-2012, 12:55
ortalık iyice karışacak gibi.

volume81
30-04-2012, 12:58

başka diyecek bişey yok :icon_tup:

araçların ikisinede maşallah çok iyi gidiyorlar :)

orhan_guney
30-04-2012, 12:59
reg 3 vitesde nos mu acıyor :) 2 aracada tekrar maşallah.

tunceR
30-04-2012, 13:00
bence ikiside denk aralarında olsa olsa en fazla yarım boy oynar oda vites atışından kaynaklanır.

samuuu
30-04-2012, 13:01
selcuk burda bile herşey belli reg king işte tartşmanın anlamı yok:icon_tup:

peugeotefe
30-04-2012, 13:01
Benim videolardan gördüğüm kadarıyla REG 2 de gaza oturduğunuz andan itibaren kafa çıkarıyo ve en az 1 boy önde oluyor burda hiç kimse kör değil jb nin tutunduğu videolarda belli zaten 2- 3 reg önde jb 4 de geriden geliyor.Regin şişmediğini varsayalım ozaman JB ye 4. vites sonlarında özgüvenmi geliyor eğer öyleyse o dörtten bende istiyorum :D..

Araçlara maşşallah ama birbiriniz kırmayın tekrar deneyın.

Selcuk_RoL
30-04-2012, 13:02
ya alla alla neyine hak vericem anlamadım

1. deneme bırakıyosun

2. deneme bırakıyosun

3. deneme vites kaçırıyosun

4. deneme net geçiyorum

5. işte araba şişiyo ama anlatamıyorum yarım boy öne çıkıyosun

6. deneme bırakıyosun

7. deneme araba çıktığı için bırakıyorum

8. ve 9. denemelerde bahane yok e 5 te zaten 1.5 boy öndeyim abi herkez okuyup görüyo ya varmı bi yanlışım bi söyleyin ya taa gebzeye gittik maymun olduk orçun beyin patırdaması çatırdaması typercı kardeş bana ne gördüğünü söyledi 3 kerede onunla denedik benden yana sıkıntı yok yap arabanı gel

bu arada e 5 teki denemeyi görenler bi yazabilirmi lütfen!!!

kelalper
30-04-2012, 13:03
3,40 da yaptığınız deneme herşeyi açıklıyor açıldı açıldı demişsin basmışsınız REG geçmiş sende patırdama da yok. Adam kameranın görüşünden çıkmış bi daha da girmemiş. Şiştikten sonra da yine o öne fırlamış ama hararet arttıkça geriye düşmüş. İşin özeti bu. Daha ne merak ediyorsun. REG in soğutma sistemi seninki kadar verimli değil geçtiysen bir o konuda geçmişsin performans konusunda gerisindesin anla şunu artık.

Kekuti*
30-04-2012, 13:04
REG ADALETini yapmış !

dirk
30-04-2012, 13:06
Madem bi sorun war halledip tekrar deneyin.. reg önde görünüyor.

orhan_guney
30-04-2012, 13:07
deneme tekrar olsun gine reg secerım gördüğüme hissetdiğime inanırım hatta agır olcak ama idda girmek isteyen varsa girerim.

percussionali
30-04-2012, 13:09
ya arkadaşlar tekrar yazıyorum kafalarda soru işareti kalamasın

tekrar denensin gelirken kantar getiriyim yanımda kiloma bakın aynı kiloda

başkası binsin JB ye 2 şerli deneyelim araç içi patırdıyomu şişiyomu neoluyosa canlı canlı çekelim kimsenin aklında soru işareti kalmasın 2 ye 2 denensin sonuçta araçlar birbirine eşit sabit cam da kimin ne olduğu belli olmuyo geçtiği belli olmuyo enzasından çeken adam
camı çevirir gösterir kimin neredde olduğunu bukada basit ;) KONULU video benden :D

Selcuk_RoL
30-04-2012, 13:11
deneme tekrar olsun gine reg secerım gördüğüme hissetdiğime inanırım hatta agır olcak ama idda girmek isteyen varsa girerim.

emin olki yarı yolda bırakmam allahın izni ile :icon_tup:

rv_saxo
30-04-2012, 13:14
REG in maşşallahı var, sanki vites aralarında arkadan biri tekme atıyormuş gibi :)

Selcuk_RoL
30-04-2012, 13:26
REG in maşşallahı var, sanki vites aralarında arkadan biri tekme atıyormuş gibi :)

sen ben yada imzalarında crm adı geçen insanlar yada bana ismimle kanka kardeş gibi fln yazanlar ne derse desin taraf tutuyo oluyoruz doğru değilde yanlışı konuşuyo oluyoruz onun için ben daha dün anladım ne dersek diyelim BOŞ.

PPR engineering
30-04-2012, 13:33
bu videoyada maşALLAH.bu kadar tartışılmasaydı keşke ama artık iş işten geçti su kesme sorunu cidden lanet bir olay ben işin teknik kısmından bakıyorum sanırım volan ve krank sensörüyle alakalı diye düşünüyorum konuda tecrübemde yok tahmin yürütüyorum artık kesiklik gidince gayet cekişmeli deneme olucaktır selçuk'la konuştuk jb nin hızlı olduğunu zaten sölüyo hakkını veriyo orcunda aynı şekilde ama ortada anlamsız bir tatsızlık var

Talih.b16
30-04-2012, 13:37
iki aracada tekrar maşallah.tamamen bilgi amaçlı soruyorum reg bu denemelerden önce başka deneme yaptımı?burda toplam sağlıklı 2 3 deneme var bu kadar zamanda şişermi araç yani.yanış anlaşılmasın bana biraz erken şişmiş gibi geldi

AşkınS.
30-04-2012, 13:40
Valla aracında sorun varsa denemiceksin,deniyosanda herşeyi göze alacaksın,neyin iddaası bu ? kesiklik yapıyosa baktır de ki ben hazırım hadi sende hazırsan çıkalım..Çok zor bişey mi ? klasik M3'lerin vanos arızası gibi olmuş...

aLperTunga
30-04-2012, 13:42
ya arkadaşlar tekrar yazıyorum kafalarda soru işareti kalamasın

tekrar denensin gelirken kantar getiriyim yanımda kiloma bakın aynı kiloda

başkası binsin JB ye 2 şerli deneyelim araç içi patırdıyomu şişiyomu neoluyosa canlı canlı çekelim kimsenin aklında soru işareti kalmasın 2 ye 2 denensin sonuçta araçlar birbirine eşit sabit cam da kimin ne olduğu belli olmuyo geçtiği belli olmuyo enzasından çeken adam
camı çevirir gösterir kimin neredde olduğunu bukada basit ;) KONULU video benden :D

lan helal olsun kanka sana. bende aynısını diyordum kaç gündür sokarım arac içi kameralarına bunların :D bi mikim belli olmuyor sen orçoya gecersin bende selçuğa ikimizde çekeriz eğleniriz.. arac içi kamera cıktı mertlik bozuldu.. :D :D

orcunnn
30-04-2012, 14:06
lan helal olsun kanka sana. bende aynısını diyordum kaç gündür sokarım arac içi kameralarına bunların :D bi mikim belli olmuyor sen orçoya gecersin bende selçuğa ikimizde çekeriz eğleniriz.. arac içi kamera cıktı mertlik bozuldu.. :D :D

siz kendi kendinize neyin fantazisini kuruyorsunuz bn tel basarım agalar kesiklik gidicektir bu hafta yarın çalışmalar başlıyor artık n egerekirse yapılacak

aLperTunga
30-04-2012, 14:16
siz kendi kendinize neyin fantazisini kuruyorsunuz bn tel basarım agalar kesiklik gidicektir bu hafta yarın çalışmalar başlıyor artık n egerekirse yapılacak

tama kanka sakın ol teke tek basın aq nasıl basarsanız basın ama tartışmayın kalp kırmayın.

o zaman size sağlam cam car lazım ve gece geç saatte.

orcunnn
30-04-2012, 14:19
tama kanka sakın ol teke tek basın aq nasıl basarsanız basın ama tartışmayın kalp kırmayın.

o zaman size sağlam cam car lazım ve gece geç saatte.

cam cara gerek yok araç içi çok güzel valla selçukta çalıştırır güzel bi video olur sıkıntı yok

Selcuk_RoL
30-04-2012, 14:21
iki aracada tekrar maşallah.tamamen bilgi amaçlı soruyorum reg bu denemelerden önce başka deneme yaptımı?burda toplam sağlıklı 2 3 deneme var bu kadar zamanda şişermi araç yani.yanış anlaşılmasın bana biraz erken şişmiş gibi geldi

Abi ne 3u 5.6. denemede camdan soyluyorum hararet cok cikti denemeyelim diye yalan olsa neden duralimda bak istersen diyeyim?

Zaten 7 kere basmisiz daha onceside gelirken hep gazladik ama o onemli degil cunku opette baya durduk yani oncesi yok

orcunnn
30-04-2012, 14:28
Abi ne 3u 5.6. denemede camdan soyluyorum hararet cok cikti denemeyelim diye yalan olsa neden duralimda bak istersen diyeyim?

Zaten 7 kere basmisiz daha onceside gelirken hep gazladik ama o onemli degil cunku opette baya durduk yani oncesi yok

selçuk bırak isteyen istedigni sorsun sen bana onu en son denemeden önce söylüyoruyn bende o zaman son kez deneyelim diyorum hatta orda baya duraklıyorum yazma boşver bende yazmıyacagım arabalr hazır olsun deneriz geçen geçeni tebrik eder yada etmez herkez evine gider

Talih.b16
30-04-2012, 14:43

yok yalan söylüyorsun demedim yannış anlaşılmasın..ben sadece cok cabuk şişmiş bukadar cabuk olması enteresan geldi okadar diyerleride şişiyomu yani kronik bi durummu merak ettim okadar yoksa senin aracına has bi soru diildi.ben hondacıyım pek şişmez hondada o yüzden bukadar basmaya anca ısınır:)

Selcuk_RoL
30-04-2012, 14:51
yok yalan söylüyorsun demedim yannış anlaşılmasın..ben sadece cok cabuk şişmiş bukadar cabuk olması enteresan geldi okadar diyerleride şişiyomu yani kronik bi durummu merak ettim okadar yoksa senin aracına has bi soru diildi.ben hondacıyım pek şişmez hondada o yüzden bukadar basmaya anca ısınır:)

Honda sismez bende daha once type r vardi ordan biliyorum onun oncesinde yine gti vardi ondada boyle bsy yoktu ama bu biraz fazla hizli herhalde ondan:):) neyse orcun bey daha yazma demis bu video ilede kurtaramadi kendini yazmiyorum bende bekliyorum sikintisini halledip gelmesini arabayada ceza verdim dukkanda duruyo ortaligi cok karistirdi diye orcunu beklemeye cekildik...

salih_560
30-04-2012, 15:00
2 aracada maşallah reg ciddi yürüyor 3. vitesi ölüm jb ye de maşallah 2 aracta favorim ... ayagınız saglık arkadaşlar böle videoları paylaştıgınız içinde elinize saglık ....

orcunnn
30-04-2012, 15:03
Honda sismez bende daha once type r vardi ordan biliyorum onun oncesinde yine gti vardi ondada boyle bsy yoktu ama bu biraz fazla hizli herhalde ondan:):) neyse orcun bey daha yazma demis bu video ilede kurtaramadi kendini yazmiyorum bende bekliyorum sikintisini halledip gelmesini arabayada ceza verdim dukkanda duruyo ortaligi cok karistirdi diye orcunu beklemeye cekildik...

aynen çek dükkanda kalsın bencede iyice sogusun kanka canavar

yanlız demin astı kesti diyenlerde hiç yorum alamadık o da bi ayrı

yanlız bu şarkıyı her dinledigimde reg 106 gelir aklıma artık :D
ep7ZHsrkMZc&ob=av3e

seWki26
30-04-2012, 15:35
beyler ayağınıza sağlık REG cidden fikirsiz maşallah JB serkandaykenden biliyorum cidden iyi yürürlü 2side denk arabalar zaten tekrardan 2 aracada maşallah allah tekerlernizi düz bastırsın

aLperTunga
30-04-2012, 17:50
bu videoya neden bi yorum gelmiyor acaba çok merak ettim?herkes sus pus?diğer 10 ar saniyelik videolardan sa bu video daha aydınlatıcı değil mi?

orçun olm 3 sayfa olmuş şaşırdım acıkcası ben en az 15sayfa beklıyordum senden :D

aLperTunga
30-04-2012, 17:56
herkes araç içi çekimleri isteriz diye tezahürat yapıyordu ne oldu?

Nerdesiniz araç içi çekimi bekleyenler?

Alın size araç içi çekim!!

Selcuk_RoL
30-04-2012, 17:56
bu videoya neden bi yorum gelmiyor acaba çok merak ettim?herkes sus pus?diğer 10 ar saniyelik videolardan sa bu video daha aydınlatıcı değil mi?

orçun olm 3 sayfa olmuş şaşırdım acıkcası ben en az 15sayfa beklıyordum senden :D

öbür videolardan yada benim söylediğimden farklı ne var alper?? taa ilk konunun en başında yazdım olanları ben ne dediysem burdada o var yani bununlada olmadı be kurtaramadınız orçunun oyuncağı olduk amk vites kaçtı patırdadı kayış koptu benzin bitti kesiklik yaptı biz adam gibi 5. denemenin sonunda hararet yaptı dedik başka ne dedik?

Selcuk_RoL
30-04-2012, 18:00
watch?v=ykn1zn1Sqe0

Demet Akalin - Olacak Olacak 2010 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=ykn1zn1Sqe0)

sabret orçun olucak olucak buda bana jb yi hatırlatıyo

aLperTunga
30-04-2012, 18:03
öbür videolardan yada benim söylediğimden farklı ne var alper?? taa ilk konunun en başında yazdım olanları ben ne dediysem burdada o var yani bununlada olmadı be kurtaramadınız orçunun oyuncağı olduk amk vites kaçtı patırdadı kayış koptu benzin bitti kesiklik yaptı biz adam gibi 5. denemenin sonunda hararet yaptı dedik başka ne dedik?

lafım sana değil selçuk sen üstüne alınma benım kimlere yazdıgımı sen biliyorsun..

senın paylaştıgın videolarla bunların arasında daglar kadar fark var en azından o kamera acısından o kadar boyların olmasının sebebı burada görünüyor..ya orcun kestıgı için bırakıyor yada vites kaçırıyor.

neyse benım bu konuya beklediğim bi kaç tane o gece yanımızda olmayan diğer konuda boş boş yorum yapan tarrak kafaları var onları beklıyorum..

çok biiliyorlarya o gece bizle beraberdiler ya sanki jb nın yada regin içindeydiler ya..

çok kızıyorum hacı boş boş yazanlara bildiğin gibi değil..haksızlıga geelemıyorum konusmıyım konusmıyım dıyorum aq zorla adamı konuşturuyorlar.

sen gönlünü rahat tut selcuk senlşk bi sıkıntı yok ortada..sen neye kızdıgımı anladın zaten!

aLperTunga
30-04-2012, 18:06
watch?v=ykn1zn1Sqe0

Demet Akalin - Olacak Olacak 2010 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=ykn1zn1Sqe0)

sabret orçun olucak olucak buda bana jb yi hatırlatıyo

:D :D olm siz yakında böyle giderse aşık gibi atışırsınız böyle şarkılarla,deneme meneme olmaz en iyi şarkı paylaşan galip olur..o zaman bahanede olmaz pırladı şişti felan :D

percussionali
30-04-2012, 18:08
dikkat edin rollingden sonra böyle olmayın :D

tMMaqh7FZKo

Selcuk_RoL
30-04-2012, 18:09
lafım sana değil selçuk sen üstüne alınma benım kimlere yazdıgımı sen biliyorsun..

senın paylaştıgın videolarla bunların arasında daglar kadar fark var en azından o kamera acısından o kadar boyların olmasının sebebı burada görünüyor..ya orcun kestıgı için bırakıyor yada vites kaçırıyor.

neyse benım bu konuya beklediğim bi kaç tane o gece yanımızda olmayan diğer konuda boş boş yorum yapan tarrak kafaları var onları beklıyorum..

çok biiliyorlarya o gece bizle beraberdiler ya sanki jb nın yada regin içindeydiler ya..

çok kızıyorum hacı boş boş yazanlara bildiğin gibi değil..haksızlıga geelemıyorum konusmıyım konusmıyım dıyorum aq zorla adamı konuşturuyorlar.

sen gönlünü rahat tut selcuk senlşk bi sıkıntı yok ortada..sen neye kızdıgımı anladın zaten!
Abi anlamiyorumki ne duymak istiyosunuz? Anasini satiyim videodan kaybolup gittigim deneme var hicte kesme sesi yok millette gordugunu yazmis sikinti yok kimeyse lafin direk isim ver

SONE-R
30-04-2012, 18:09
bence iki araba da eşit yürüyor.. :)

BAR22
30-04-2012, 18:11
selçuğun konusundaki konuşmalardan farklı bir durum göremedim...
zaten ilk 4 denemede 3 korna sonrası REG hiç görünmüyo...sonra kesme şişme muhabbeti oluyo sanırım aranızda...
iki arabada hızlı ama REG çok hızlı....

peugeotefe
30-04-2012, 18:13
konuya cevap yazan yok diyosunda alper abi ben yazdım kimse cevap vermedi .
tekrar yazıyım.

Benim videolardan gördüğüm kadarıyla REG 2 de gaza oturduğunuz andan itibaren kafa çıkarıyo ve en az 1 boy önde oluyor burda hiç kimse kör değil jb nin tutunduğu videolarda belli zaten 2- 3 reg önde jb 4 de geriden geliyor.Regin şişmediğini varsayalım ozaman JB ye 4. vites sonlarında özgüvenmi geliyor eğer öyleyse o dörtten bende istiyorum ..

orcunnn
30-04-2012, 18:13

tMMaqh7FZKo

olm varya bi samiyetimiz olsa bişey diyecemde neyse :D

aLperTunga
30-04-2012, 18:14
Abi anlamiyorumki ne duymak istiyosunuz? Anasini satiyim videodan kaybolup gittigim deneme var hicte kesme sesi yok millette gordugunu yazmis sikinti yok kimeyse lafin direk isim ver

selçuk videodan kaybolup gittiğim derken anlamadım şimdi reg jb ye 5 6 boy acarmı yani veya 3 4 boy?

orcunnn
30-04-2012, 18:15
konuya cevap yazan yok diyosunda alper abi ben yazdım kimse cevap vermedi .
tekrar yazıyım.

Benim videolardan gördüğüm kadarıyla REG 2 de gaza oturduğunuz andan itibaren kafa çıkarıyo ve en az 1 boy önde oluyor burda hiç kimse kör değil jb nin tutunduğu videolarda belli zaten 2- 3 reg önde jb 4 de geriden geliyor.Regin şişmediğini varsayalım ozaman JB ye 4. vites sonlarında özgüvenmi geliyor eğer öyleyse o dörtten bende istiyorum ..

eyvallah kardeşim nokta olmuş

vtecburac
30-04-2012, 18:16
bence ikiside denk aralarında olsa olsa en fazla yarım boy oynar oda vites atışından kaynaklanır.

kesinlikle aynı fikirdeyim:icon_tup:
regin öne çıkması tamamen pilotaj bence, vites atış zamanlamarı felan çok iyi selçuğun eminim orçundan iyi vites attıığna...
orçun ilk denemelerde sanki çok devir dönmüşsün gibi geldi bana,
ama arabalar denk bence aralarında max. 1 boy olur..

orcunnn
30-04-2012, 18:17
selçuğun konusundaki konuşmalardan farklı bir durum göremedim...
zaten ilk 4 denemede 3 korna sonrası REG hiç görünmüyo...sonra kesme şişme muhabbeti oluyo sanırım aranızda...
iki arabada hızlı ama REG çok hızlı....

çıkmadan önce söyledi tamam dendi kestigi noktada açılına kadar basarsın kesme sıkıntı yaratırsa bırakırsın dediler bende bıraktım bi denemede bırakmadım oda reg 2 boy kadar önüme çıktı uzun bastıgım o zaten diger denemelerde ortada zaten sondan bi önceki deneme reg yine kafa çıkıyor ama jb tam yanından geçicekken patırma oluyor ve çok bariz belli biraz anlıyorsan sesi aç ve iyi izle

Selcuk_RoL
30-04-2012, 18:18
selçuk videodan kaybolup gittiğim derken anlamadım şimdi reg jb ye 5 6 boy acarmı yani veya 3 4 boy?

ben bilmem abi video video dünden beri yırttı ortalığı orçun bi denemede ben yokum:D gazı bırakmasa neler olucağını görücektik ama neyse ben yine olanı söylüyorum arabasında hiç bir sıkıntı yokken REG JB nin 1.5 boy önündedir bi kabul edin be kardeşim olmayan bişeyi anlatmıyoruzki burda olanı söylüyoruz hee ben bunu diyorum sen aksini idda ediyorsan arabanı yapıcan gelicen bir daha deniycen ama çatlama patlama kesme küsme olmadan ( mekanik sıkıntıya lafım yok o piyango)

chiefkadir
30-04-2012, 18:18
Diğer konuya yazmadım bu videoları bekledim,
İlk videolarda gaza oturdukdan çok az bi süre sonra Reg kopmaya başlıyo iki arabanın ivmelenmesi alakasız duruyo ....
Sonraki denemelerde ise çok hafif Reg burun verir gibi olmuş ama sonrasında eşitlenmiş..kilosu/yere verdiği gücü eşit arabalar gibiler..

Benden tavsiye her iki aracında kim hızlı onu bulmak yerine eksik yönlerimiz ne acaba diye olayın üstüne giderek farklı zamanlarda tekrar tekrar denemeleri daha iyi olur,

İkisinede maşallah

aLperTunga
30-04-2012, 18:21
kesinlikle aynı fikirdeyim:icon_tup:
regin öne çıkması tamamen pilotaj bence, vites atış zamanlamarı felan çok iyi selçuğun eminim orçundan iyi vites attıığna...
orçun ilk denemelerde sanki çok devir dönmüşsün gibi geldi bana,
ama arabalar denk bence aralarında max. 1 boy olur..

heh bakın şimdi yorumlar araç içi gelince nasılda değişiyor?

ben sabahtan beri bunu anlatmaya calısıyorum!

aralarında 1 boy oynar yada oynamaz! bu kadarda açık konuşuyorum!JB yi çok iyi tanıyorum çünkü!

millet burda jb yi taşaa sardı dünden beri! ayıp ya bu kadar basite almayın JB yi!!

Hele şu kesme sorunu hallolsun o zaman daha güzel şeyler olacak..

aLperTunga
30-04-2012, 18:22
ben bilmem abi video video dünden beri yırttı ortalığı orçun bi denemede ben yokum:D gazı bırakmasa neler olucağını görücektik ama neyse ben yine olanı söylüyorum arabasında hiç bir sıkıntı yokken REG JB nin 1.5 boy önündedir bi kabul edin be kardeşim olmayan bişeyi anlatmıyoruzki burda olanı söylüyoruz hee ben bunu diyorum sen aksini idda ediyorsan arabanı yapıcan gelicen bir daha deniycen ama çatlama patlama kesme küsme olmadan ( mekanik sıkıntıya lafım yok o piyango)

Eyw kardeşim.. :)

Selcuk_RoL
30-04-2012, 18:23
çıkmadan önce söyledi tamam dendi kestigi noktada açılına kadar basarsın kesme sıkıntı yaratırsa bırakırsın dediler bende bıraktım bi denemede bırakmadım oda reg 2 boy kadar önüme çıktı uzun bastıgım o zaten diger denemelerde ortada zaten sondan bi önceki deneme reg yine kafa çıkıyor ama jb tam yanından geçicekken patırma oluyor ve çok bariz belli biraz anlıyorsan sesi aç ve iyi izle

sen kimle konuştun ya bunları yok patırama olursa burakırım fln manyakmısın sen?

sen aynen dedinki dd gelsin onla basın ben arkanızdan basıp arabaya bakıcam ondan sonra deniycem bende dedim hatta sana oldu başka derdin varmı diye... ve sonra yok öyle bişey çıkıcaz deniycez önce benle basarsın öyle ölçü alma işi olmaz dedim bana kesmeden carttan curttan bahs etmedin ben böyle bahanen olucağını bilsem gelmezdim denemezdim zaten biliyorum başıma bunların geliceğini konu açarsın arabayı alalı 5 oldu hep bi patırdamadır gidiyo UE ile denerken patırdama var CVK ile denerken patırdama var REG ile denerken patırdama kesme kopma ne ararsan var orçun sen bize atar gider yapıcağına arabanı yap gel geç tebrik edelim varmı daha ötesi?

orcunnn
30-04-2012, 18:23

selçuk sen halen geçenin aşkındasın anlaşılan sen beni 1 boy bile geçemesin azcık hareket yüksel 2 boy geri düştün ya bende patırmadan temiz 3 boyum var anladın dimi denense zaten deneme ilk arkamda kalınca sıçaklık yoktu 2 basınca yükseldi birden bire neyse haftaya kadar insallah cözerim sıkıntı o zaman ısınırmsın sogurmusun bilmiyorum ama sen bu şekilde beni geçicegine ben inanmıyorum
bu arada mami abine de söyle avansları biraz kıssında denemelerin zevki çıksın 2 sıkımlık araba olmasın ;) ........

percussionali
30-04-2012, 18:25
olm varya bi samiyetimiz olsa bişey diyecemde neyse :D

sakin ol matador ROLLİNG den sonra kafanız bu şekilde olmasın yeter :D

arkdaşlar arasında mesafe güzel bişy hep içinde bişy bırakıyo:D

Selcuk_RoL
30-04-2012, 18:26
selçuk sen halen geçenin aşkındasın anlaşılan sen beni 1 boy bile geçemesin azcık hareket yüksel 2 boy geri düştün ya bende patırmadan temiz 3 boyum var anladın dimi denense zaten deneme ilk arkamda kalınca sıçaklık yoktu 2 basınca yükseldi birden bire neyse haftaya kadar insallah cözerim sıkıntı o zaman ısınırmsın sogurmusun bilmiyorum ama sen bu şekilde beni geçicegine ben inanmıyorum
bu arada mami abine de söyle avansları biraz kıssında denemelerin zevki çıksın 2 sıkımlık araba olmasın ;) ........

sen kumda oyna orçun :icon_tup:

peugeotefe
30-04-2012, 18:27
Yapın şu patırdama işini de bende geleyım cumartesi günü bi görüyüm arabamı nasıl gidiyo hızlımı yavaşmı görmek istiyorum artık

orcunnn
sen kimle konuştun ya bunları yok patırama olursa burakırım fln manyakmısın sen?

sen aynen dedinki dd gelsin onla basın ben arkanızdan basıp arabaya bakıcam ondan sonra deniycem bende dedim hatta sana oldu başka derdin varmı diye... ve sonra yok öyle bişey çıkıcaz deniycez önce benle basarsın öyle ölçü alma işi olmaz dedim bana kesmeden carttan curttan bahs etmedin ben böyle bahanen olucağını bilsem gelmezdim denemezdim zaten biliyorum başıma bunların geliceğini konu açarsın arabayı alalı 5 oldu hep bi patırdamadır gidiyo UE ile denerken patırdama var CVK ile denerken patırdama var REG ile denerken patırdama kesme kopma ne ararsan var orçun sen bize atar gider yapıcağına arabanı yap gel geç tebrik edelim varmı daha ötesi?

başka bişey demeye gerek yok sogut gel baştanda söyliyim yakıtı aynı yerden alıcaz ışık yanık geşeceksin shell 97 alınacak araç içi ne sökersen sök dd muhabbeti olmasın araç dışı orjinal kaput-cam-bagaj bunuda belirtiyim

Selcuk_RoL
heh bakın şimdi yorumlar araç içi gelince nasılda değişiyor?

ben sabahtan beri bunu anlatmaya calısıyorum!

aralarında 1 boy oynar yada oynamaz! bu kadarda açık konuşuyorum!JB yi çok iyi tanıyorum çünkü!

millet burda jb yi taşaa sardı dünden beri! ayıp ya bu kadar basite almayın JB yi!!

Hele şu kesme sorunu hallolsun o zaman daha güzel şeyler olacak..

kimsenin hafife aldığı yokki alper öyle olsa ben neden denemeye geliyimki? ama araba sorunlu geçilince hep albeni modeline giriyo bahanesi bol

mami_makinen
30-04-2012, 18:29
Orcun ben senin avansini kisarim rahat ol selcukun arabasinin kocasi belli CRM ...senin arabanin gezmedigi sanayi usta kalmadi ne demek istedigimi anlamistirsin .. Yani selcuk seningibi ortaligina dusmus saskin ordek gibi sanayi sanayi gezmiyo :)

Selcuk_RoL
30-04-2012, 18:30
başka bişey demeye gerek yok sogut gel baştanda söyliyim yakıtı aynı yerden alıcaz ışık yanık geşeceksin shell 97 alınacak araç içi ne sökersen sök dd muhabbeti olmasın araç dışı orjinal kaput-cam-bagaj bunuda belirtiyim

ulan bi siktir git salak salak konuşma amk 9 kere denedik arabayı bana hala masal anlatıyon ya gel şimdi yarın öbür gün bir dahaki hafta 1 ay ne zaman ne saat önemli değil gel ama bu kadar adam şahit ağlamıycan arabam kesti biçti diye ue denemsi gibi olmasın tutunamaz demiştin sanırım onada gördük şimdide sen patırdaman gidince 3 boyun var he? hadi bakalım buyur hodri meydan araba aynı oraya nasıl geldiyse öyle gelir tek bir yerine dokunulmadan istersen benzini bidonla getir sen benim depoya koy:icon_tup:

aLperTunga
30-04-2012, 18:30
kimsenin hafife aldığı yokki alper öyle olsa ben neden denemeye geliyimki? ama araba sorunlu geçilince hep albeni modeline giriyo bahanesi bol

ya olm sana demıyorum..üsttede belittim o boş boş konuşan JB yi taşaa alan lara diyorum..sikinti yok lafım sana değil.. ;)

mami_makinen
30-04-2012, 18:32
Ama bendeki avans hepinize yeter sana ve ustalarina akil hocalarin kimse onlarada soyluyorum gecebilecek varsa buyursun gelsin ...

orcunnn
30-04-2012, 18:34
ulan bi siktir git salak salak konuşma amk 9 kere denedik arabayı bana hala masal anlatıyon ya gel şimdi yarın öbür gün bir dahaki hafta 1 ay ne zaman ne saat önemli değil gel ama bu kadar adam şahit ağlamıycan arabam kesti biçti diye ue denemsi gibi olmasın tutunamaz demiştin sanırım onada gördük şimdide sen patırdaman gidince 3 boyun var he? hadi bakalım buyur hodri meydan araba aynı oraya nasıl geldiyse öyle gelir tek bir yerine dokunulmadan istersen benzini bidonla getir sen benim depoya koy:icon_tup:

benden telefon bekle ben pırlamı yapmadan artık denemem bunuda sen bil specler aynı zaten yapılacak başkada bişey sadace patırdama yapılacak o zaman geçerse söz seni herkezin önünde tebrik edicem ama tersi olursa yada kafa kafaya gidersek sende burda herkezin önünde evet orçun haklıymış diyecekmsin

orcunnn
30-04-2012, 18:35
Ama bendeki avans hepinize yeter sana ve ustalarina akil hocalarin kimse onlarada soyluyorum gecebilecek varsa buyursun gelsin ...

spec yaz abicim işin rengi farklı insallah gönlüne göre verir

Selcuk_RoL
30-04-2012, 18:39
benden telefon bekle ben pırlamı yapmadan artık denemem bunuda sen bil specler aynı zaten yapılacak başkada bişey sadace patırdama yapılacak o zaman geçerse söz seni herkezin önünde tebrik edicem ama tersi olursa yada kafa kafaya gidersek sende burda herkezin önünde evet orçun haklıymış diyecekmsin
ne oldu az önce 1 boy bile geçemiyordum? bnm için problem yok ben geçilsem dünyanın sonu değil ilk kez başıma gelmiyo bende çok geçildim önemli olan doğruyu konuşabilmek kendini kandırmamak beni geç ben derimki sen hızlısın halada yavaş demiyorum ama aramızda 1 boy net var oda ben öndeyim yap gel ara msj at bir daha göstericem sana

mami_makinen
30-04-2012, 18:39
spec yaz abicim işin rengi farklı insallah gönlüne göre verir

Abi mabi dumenlerini herkes biraksin ..denemek istedigin araba reg se ben reg icin konusuyorum .. Spec isine gelirse ne zamandan beri spec ogrendin daha dune kadar arabana egzantrik taktigim zamani hatirliyorum egzantrikleri gordugunde UFO girmus gibiydin simdi spec falan baya gelismissin ama iste patirdamayi cozsen tam usta olucan ..he bide beyaz arabaya beyin baglarken yanimda masum kedi gibiydin bak simdi aslan olmussun ne garip degilmi .. Ama sakin sakin ne araba muabbeti ne farkli muabbet icin sakin beni arama selam dahi verme ...

orcunnn
30-04-2012, 18:41
ne oldu az önce 1 boy bile geçemiyordum? bnm için problem yok ben geçilsem dünyanın sonu değil ilk kez başıma gelmiyo bende çok geçildim önemli olan doğruyu konuşabilmek kendini kandırmamak beni geç ben derimki sen hızlısın halada yavaş demiyorum ama aramızda 1 boy net var oda ben öndeyim yap gel ara msj at bir daha göstericem sana

kimim haklı oldunu belli olur sıkıntı sen haklı çıkarsan eyvallah derim sıkıntı yok

orcunnn
30-04-2012, 18:51
Abi mabi dumenlerini herkes biraksin ..denemek istedigin araba reg se ben reg icin konusuyorum .. Spec isine gelirse ne zamandan beri spec ogrendin daha dune kadar arabana egzantrik taktigim zamani hatirliyorum egzantrikleri gordugunde UFO girmus gibiydin simdi spec falan baya gelismissin ama iste patirdamayi cozsen tam usta olucan ..he bide beyaz arabaya beyin baglarken yanimda masum kedi gibiydin bak simdi aslan olmussun ne garip degilmi .. Ama sakin sakin ne araba muabbeti ne farkli muabbet icin sakin beni arama selam dahi verme ...

sana hiç yakışmıyor burda yazdıkların bundan emin ol ben yine saygısız yapmıyorum eksantrik ben görmedim bile o konulara hiç girme bun çamaşır dökeceksen ben başlarsan ya konuşturma beni ... bak sen reg ng getirrirsin deneriz herkez yoluna ben degil sen bana selam verme sen beni aramassan sevinirim benim aracımı zımpa gibi hazırlayacak ustamda var sıkıntı degil ki hazırlayacakta o zaman reg alır selçuk gelir deneriz

D.CaN
30-04-2012, 18:54
Abi amma uzattınız hiç yakışmıyo yaşınızı almış adamlarsınız gerek yok bence.Kimin ne eksiği varsa gidersin çıkıp tekrar denersiniz.Yanlış anlaşılmaz umarım :)

mami_makinen
30-04-2012, 18:55
sana hiç yakışmıyor burda yazdıkların bundan emin ol ben yine saygısız yapmıyorum eksantrik ben görmedim bile o konulara hiç girme bun çamaşır dökeceksen ben başlarsan ya konuşturma beni ... bak sen reg ng getirrirsin deneriz herkez yoluna ben degil sen bana selam verme sen beni aramassan sevinirim benim aracımı zımpa gibi hazırlayacak ustamda var sıkıntı degil ki hazırlayacakta o zaman reg alır selçuk gelir deneriz

Zimba gibi ustan varsa bi daha milleti rahatsiz etme...

mami_makinen
30-04-2012, 18:57
Abi amma uzattınız hiç yakışmıyo yaşınızı almış adamlarsınız gerek yok bence.Kimin ne eksiği varsa gidersin çıkıp tekrar denersiniz.Yanlış anlaşılmaz umarım :)

Ayibimi kaldi baksana bi araba aldi herkesle kotu oldu kimle denese hep bi sikinti insan hatayi biraz kendinde arasa zaten bu konu buraya gelmez

Selcuk_RoL
30-04-2012, 18:57
Kolpaçino Bomba Fragmanı (Şafak Sezer) 11 Mart Sinemalarda (1).mp4 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=M8MCuPJlBBo)

boş konuşmaya gerek yok:D:D:D

aLperTunga
30-04-2012, 19:01
orçun sende sus abi herkes sussun yoksa bu gidişle deneme meneme olmayacak..siz bırakın millet yorum yapsın.JB hazır oldugunda ararsın selçuğu adam akıllı denenir.

orcunnn
30-04-2012, 19:03
Kolpaçino Bomba Fragmanı (Şafak Sezer) 11 Mart Sinemalarda (1).mp4 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=M8MCuPJlBBo)

boş konuşmaya gerek yok:D:D:D

he yalan konuşuyoruz yani o zaman istediginiz adamı gönerin araba sogul binsin eger araba kesmesin gitsin hediye edicem okey

ama senin araba ile aynı yolda dbn yada sn tulucak çok vites farkı göz alınarak 5 6 kez basıcaz fark olmassa sen hediye edicen mi

mami_makinen
30-04-2012, 19:04
Selcuk hic bisey daha yazma

mami_makinen
30-04-2012, 19:05
Selcuk ahmet oruc ceco efe ve balikci bu saydigim adamlardan hic biri orcunla deneme yapmicak ..bu adamla araba deneyen bana selam vermesin

Selcuk_RoL
30-04-2012, 19:06
he yalan konuşuyoruz yani o zaman istediginiz adamı gönerin araba sogul binsin eger araba kesmesin gitsin hediye edicem okey

ama senin araba ile aynı yolda dbn yada sn tulucak çok vites farkı göz alınarak 5 6 kez basıcaz fark olmassa sen hediye edicen mi

ben sana hiçbir zaman araban kesmiyo demedim taa ne zaman bindim evet kesiyodu şuanda bilmem peki 5 6 kere ben dbn ölçüp koyucam 1. deneme ile 5. deneme arasında fark olucakmı olmıycakmı arabam şişiyomu şişmiyomu bakalım ben hediye istemem oyuncaksız kalma sen

mami_makinen
30-04-2012, 19:06
Konu kapanmistir orcun hepinizden hizli

Selcuk_RoL
30-04-2012, 19:07
Selcuk ahmet oruc ceco efe ve balikci bu saydigim adamlardan hic biri orcunla deneme yapmicak ..bu adamla araba deneyen bana selam vermesin

ben sustum son post :heyoo: ne dersen o abi

mami_makinen
30-04-2012, 19:07
Selcuk yazma diyorum anliyomusun

mami_makinen
30-04-2012, 19:09
İstanbulda 10 tane dolu 106 var aranizda deneyin eglenin ne gerek var stres yapmaya milleti eglendirmeye ...

percussionali
30-04-2012, 19:10

ya orcun kardeşim....

bak mami senden yaşca büyük bilgiside sendenbenden fzladır emin ol bende biliyom bu işi ama bilgi bilgiden üstündür herzaman bildiğinide sorucaksın gerekirse saygısızlık etme selcuk bişy demiyo gene ortalığı gen sen geçtin ben geçtime dönüyo konu yazmayın artık bişy yaaa valla

eksikler biter tekrar denenir denemeye geldiğinizde birbirinizin yüzüne bakıcak yüzünüz olsun daha konuyu uzatmayın gerekiyosa konu kitlensin

haddini kimse aşmasın sana video yaptım konu bukdar uzamadı yaa dahada uzmasın işte eksikler giderilsin denem yapılsın tebrikedilir gecen geçilen olur biter ......................

orcunnn
30-04-2012, 19:14
İstanbulda 10 tane dolu 106 var aranizda deneyin eglenin ne gerek var stres yapmaya milleti eglendirmeye ...

deneyin eglenin 52 li olarak en hızlınız gelsin benle denesin yoksa burdan her zaman hızlı oldugumu yazarım

ama eşeklik bende sen ne deniyon ki dd gelmeden seni dinledik ya sana güvendik ya neyse

B.cihangir
30-04-2012, 19:15
şu anda tarafsız olara yazıyorum burda ali haklı bi araba için bir birinizi bu kadar kırmayın muammer abi selcuk benim gördüğüm kadarıyla iyi insanlar bir araba mevzusu için kırılmıycak insanlar sen eksiklerini bitir git dene geçersin veya geçilirsin araba işi bahane maksat muhabbet olsun bu forumda bir sürü video var deneme var ama kimse senin kadar karşısındakini kırmıyor

orcunnn
30-04-2012, 19:15
ya orcun kardeşim....

bak mami senden yaşca büyük bilgiside sendenbenden fzladır emin ol bende biliyom bu işi ama bilgi bilgiden üstündür herzaman bildiğinide sorucaksın gerekirse saygısızlık etme selcuk bişy demiyo gene ortalığı gen sen geçtin ben geçtime dönüyo konu yazmayın artık bişy yaaa valla

eksikler biter tekrar denenir denemeye geldiğinizde birbirinizin yüzüne bakıcak yüzünüz olsun daha konuyu uzatmayın gerekiyosa konu kitlensin

haddini kimse aşmasın sana video yaptım konu bukdar uzamadı yaa dahada uzmasın işte eksikler giderilsin denem yapılsın tebrikedilir gecen geçilen olur biter ......................

ben hiç bir zaman mami abiye saygısızlık yapmam yapmadım senelerden beri

artı olarak ue denemsinde ben bu kadar iyi olacagını tahmşin etmedim ve tgebrik ettim etmesini biliyoruz demekki

percussionali
30-04-2012, 19:29

pişşşttt çaktırma beni unuttu :D

hepsinin arabasını alır ben denerim seninle nede olsa beni yazmadı sıkıntı yok:D

BAR22
30-04-2012, 19:44
ben sustum son post :heyoo: ne dersen o abi

Selcuk yazma diyorum anliyomusun

ben size bişey söyliyimmi bidaha sorunu olan arabayla denemeyin abicim...

vtecburac
30-04-2012, 20:48
ulen bi pt52 li 106da bizmi yapsak:):)

orhan_guney
30-04-2012, 20:54
ne yalan söyliyim 3 aydır arac bakıyorum en son 1 aydır 106 gti bakım dedim biraz para harcar 1 veya 2 aya tamamlarım dedim takii düne kadar ama yok arkadaş ben siz yetişemem :) vaz gecdim ne varsa honda da var gine bize ekmek :)

ibrahim
30-04-2012, 21:00
yapmış olduğunuz denemelerde bikerede birbirini öpüp koklasanız ne olurya maşallah diyin birbirinize bu ne hırs bu ne kindir anlamadım ya arkadaş camiada böle düzgün yürüyen hepi topu 5 10 arabasınız sizde birbirinizi yiyosunuz benden size dostane bi teklif siz birdaha birbirinizle denemeyin bölede olu orta yerde tartışmayın ikinizin arabasıda güzel yürüyor maşallah kazasız belasız binin çoluk çocuk sahibi adamsınız bence deneme yapacaksanız pistte yapın heyecanlı olsun iyiolan kazansın

raptor_98
30-04-2012, 21:49
okudum okudum yazcak bişey bulamadm ama yakın zamanda denemeyin ya kavga çıkar yada arkada kalan kırar direksıyonu ötekine :) maşallah araçlar çok keyifi ama ...

AşkınS.
30-04-2012, 21:54

vtec piyasasını geçti 106'lar :D
vteclerde ben geçtim sen geçtin muhabbeti boldu 106'larda kervana katıldı :D

sinan-s
30-04-2012, 22:09
Maşallah 2 aracada..

MeeTHoT
30-04-2012, 22:24
ya arkadaş ben bu her gazlama videosundan sonra çıkan şu polemikleri bi türlü anlayamadım gitti sonuçta bindiğimiz araçların markası ve modeli ne olursa olsun teneke parçası değilmi, hepsi 4 teker üzerinde gidiyor mu sonuçta kaputun altındaki güç ne olursa olsun bi araç birini geçmiş yok 5 boy ayırmış yok kesti , vites kaçırdım yoksa 5 boy çakardım vs. vs. bunun gibi bir sürü cümle... Abi bu siteyi zamanında düşünüp açanlar ne güzel bi yere ve konuma getirmişler ki bugün bu kadar üyesi var ve normalde bulamayacağımız temin edemeyeceğimiz etsekte anca yetkili servislerden dünya paralara alabilceğimiz bilimum çeşit parçaları çok cüzzi rakamlara elde edebiliyoruz veya hiçbiyerden edinemeyeceğimiz bilgileri ediniyoruz arkadaşlıklar dostluklar kazanıyoruz. Bulunduğumuz şehirden başka şehirlere gitceğimiz zamanlar direk teche bakıyoruz acaba orda kim var benim muhabbet ettiğim orda bana yardımcı olurmu diye yapmıyomuyuz veya birbirimize yardımcı olmuyomuyuz 40 yıllık dostlar gibi?? Sonuç olarak hepimizin merakı derdi hobbysi aynı arkadaşlar otomobillerimiz çocuklarımız gibi çoğu zaman kız arkadaşlarımızla kavga etme sebebimiz onunla daha az ilgilendiğimizi düşündükleri için klasik tripler işte..Onun için bırakın böyle anlamsız kavgaları tartışmaları kalp kırmaları birinizin arabası varsın geçsin varsın öteki 5 boy fark yesin hatta, sadece kazasız belasız canımıza bir zarar gelmeden adabınla bitirip çekip bi yerde güzel bi muhabbet edip belkide bi kahve içmeyi başarabilelim hatta birde "allah kaza bela vermesin kardeşim araban çok güzel gidiyor" demeyi başarabilirsek çok daha güzel şeyler olacak diye düşünüyorum...

raptor_98
30-04-2012, 22:35
ya arkadaş ben bu her gazlama videosundan sonra çıkan şu polemikleri bi türlü anlayamadım gitti sonuçta bindiğimiz araçların markası ve modeli ne olursa olsun teneke parçası değilmi, hepsi 4 teker üzerinde gidiyor mu sonuçta kaputun altındaki güç ne olursa olsun bi araç birini geçmiş yok 5 boy ayırmış yok kesti , vites kaçırdım yoksa 5 boy çakardım vs. vs. bunun gibi bir sürü cümle... Abi bu siteyi zamanında düşünüp açanlar ne güzel bi yere ve konuma getirmişler ki bugün bu kadar üyesi var ve normalde bulamayacağımız temin edemeyeceğimiz etsekte anca yetkili servislerden dünya paralara alabilceğimiz bilimum çeşit parçaları çok cüzzi rakamlara elde edebiliyoruz veya hiçbiyerden edinemeyeceğimiz bilgileri ediniyoruz arkadaşlıklar dostluklar kazanıyoruz. Bulunduğumuz şehirden başka şehirlere gitceğimiz zamanlar direk teche bakıyoruz acaba orda kim var benim muhabbet ettiğim orda bana yardımcı olurmu diye yapmıyomuyuz veya birbirimize yardımcı olmuyomuyuz 40 yıllık dostlar gibi?? Sonuç olarak hepimizin merakı derdi hobbysi aynı arkadaşlar otomobillerimiz çocuklarımız gibi çoğu zaman kız arkadaşlarımızla kavga etme sebebimiz onunla daha az ilgilendiğimizi düşündükleri için klasik tripler işte..Onun için bırakın böyle anlamsız kavgaları tartışmaları kalp kırmaları birinizin arabası varsın geçsin varsın öteki 5 boy fark yesin hatta, sadece kazasız belasız canımıza bir zarar gelmeden
adabınla bitirip çekip bi yerde güzel bi muhabbet edip belkide bi kahve içmeyi başarabilelim hatta birde "allah kaza bela vermesin kardeşim araban çok güzel gidiyor" demeyi başarabilirsek çok daha güzel şeyler olacak diye düşünüyorum...

budur...:bravo::bravo::bravo:

vtecburac
30-04-2012, 22:45
ya arkadaş ben bu her gazlama videosundan sonra çıkan şu polemikleri bi türlü anlayamadım gitti sonuçta bindiğimiz araçların markası ve modeli ne olursa olsun teneke parçası değilmi, hepsi 4 teker üzerinde gidiyor mu sonuçta kaputun altındaki güç ne olursa olsun bi araç birini geçmiş yok 5 boy ayırmış yok kesti , vites kaçırdım yoksa 5 boy çakardım vs. vs. bunun gibi bir sürü cümle... Abi bu siteyi zamanında düşünüp açanlar ne güzel bi yere ve konuma getirmişler ki bugün bu kadar üyesi var ve normalde bulamayacağımız temin edemeyeceğimiz etsekte anca yetkili servislerden dünya paralara alabilceğimiz bilimum çeşit parçaları çok cüzzi rakamlara elde edebiliyoruz veya hiçbiyerden edinemeyeceğimiz bilgileri ediniyoruz arkadaşlıklar dostluklar kazanıyoruz. Bulunduğumuz şehirden başka şehirlere gitceğimiz zamanlar direk teche bakıyoruz acaba orda kim var benim muhabbet ettiğim orda bana yardımcı olurmu diye yapmıyomuyuz veya birbirimize yardımcı olmuyomuyuz 40 yıllık dostlar gibi?? Sonuç olarak hepimizin merakı derdi hobbysi aynı arkadaşlar otomobillerimiz çocuklarımız gibi çoğu zaman kız arkadaşlarımızla kavga etme sebebimiz onunla daha az ilgilendiğimizi düşündükleri için klasik tripler işte..Onun için bırakın böyle anlamsız kavgaları tartışmaları kalp kırmaları birinizin arabası varsın geçsin varsın öteki 5 boy fark yesin hatta, sadece kazasız belasız canımıza bir zarar gelmeden adabınla bitirip çekip bi yerde güzel bi muhabbet edip belkide bi kahve içmeyi başarabilelim hatta birde "allah kaza bela vermesin kardeşim araban çok güzel gidiyor" demeyi başarabilirsek çok daha güzel şeyler olacak diye düşünüyorum...

senin şu düşüncende olan adam sayısı burda 2 elin parmağını geçmez;)

esmerserseriler
30-04-2012, 22:47
jb fena bana göre ... reg gti gördüğüme göre crm performansın sürekli baktığı bi araç .....bu iş böyleyse bide proshop gti le denemek gerek:)ama gerçek olan makinalar fena yürüyo......

melih
30-04-2012, 22:47
B

kanka sabrlı ol azcik yapcaz dedik ya

aTaBeY
30-04-2012, 22:49
Herhalde nazar oldu size. Ben her videonuzu defalarca izledim araçlarınız çok güzel yürüyor dalganız muhabbetiniz 10 numaraydı taa ki biri birini geçinceye kadar. Fazla hırs iyi birşey değildir allah korusun gaz bırakmayıp riske girenleride gördük. Bence aranızda gördüğüm büyükler sizleri bir araya getirsin ve iş tatlıya bağlansın denenecekse bile dosthane olsun bizde çay kahve yudumlayıp yürüyen araçları izleyelim evimizde..... üzüldüm açıkcası son sayfaları okudukca..

ibratice
30-04-2012, 22:51
Jb Ye masaallah eksiklerini hallederse kesiklik gibi problemlerini daha iyi olur senin motor sismedigine gore kondisyonu Iyi galiba.

orhan_guney
30-04-2012, 23:16
çok güzel dostca tarafsızca bir yorum olmuş tebrik ederim :icon_tup:

RsErdi
30-04-2012, 23:52
maşallah araçlara deneyin zevkinize bakın tartısmanın bı manası yok ztn

kelalper
30-04-2012, 23:53
Ben burada orcun ve alper e soruyorum akli basinda duzgun cevap versinler.
1- orcun sen sohbet kismina kendin anket acmadin mi bu arabalardan hangisi gecer. Deneme yapilacak hic bir sekilde kimsenin yayim kicim basim ozru kabul olmayacak herkes sikintisini giderecek diye. Simdi srn agliosun araban kesiyor diye. O zaman zaten reg seni gecmis beden agliosun.

2- alper ve orcun hani cok biliyorsunuz ya bu arabalari. Mekanik bilginizde var. Denediginizde hemen ilk viteste one firlayan araba 1.2. 3. Denemede degilde daha sonraki denemelerde bastiktan sonra yine 1 boy one gecip daha sonra yavaslayip geri duser. Bu senin arabanin isinip gitmesinden midir yoksa regin sisip yavaslamasindan midir. Hangi araba isindiktan sonra cok daha iyi gitmeye baslar acaba. Ben daha duymadim. Araba farkliligi diyemezsiniz arabalar ayni aktarmaya sahip. Bana sunlari bi mantikli olarak cevaplasaniza. Butun forum bekliyoruz.

Tuncay
01-05-2012, 00:01
1- orcun sen sohbet kismina kendin anket acmadin mi bu arabalardan hangisi gecer. Deneme yapilacak hic bir sekilde kimsenin yayim kicim basim ozru kabul olmayacak herkes sikintisini giderecek diye. Simdi srn agliosun araban kesiyor diye. O zaman zaten reg seni gecmis beden agliosun.

2- alper ve orcun hani cok biliyorsunuz ya bu arabalari. Mekanik bilginizde var. Denediginizde hemen ilk viteste one firlayan araba 1.2. 3. Denemede degilde daha sonraki denemelerde bastiktan sonra yine 1 boy one gecip daha sonra yavaslayip geri duser. Bu senin arabanin isinip gitmesinden midir yoksa regin sisip yavaslamasindan midir. Hangi araba isindiktan sonra cok daha iyi gitmeye baslar acaba. Ben daha duymadim. Araba farkliligi diyemezsiniz arabalar ayni aktarmaya sahip. Bana sunlari bi mantikli olarak cevaplasaniza. Butun forum bekliyoruz.
Butun forum olarak cevap beklemiyoruz :)
Hersey oldugu gibi gorunuyor
Daha fazlada uzatmanin anlami yok bence
Masallah araclara

serkanokan
01-05-2012, 00:45
Maşallah iki arabaya da..

opeldostlar
01-05-2012, 01:49
selçuk bırak isteyen istedigni sorsun sen bana onu en son denemeden önce söylüyoruyn bende o zaman son kez deneyelim diyorum hatta orda baya duraklıyorum yazma boşver bende yazmıyacagım arabalr hazır olsun deneriz geçen geçeni tebrik eder yada etmez herkez evine gider

arabalar hazır değilse denemenin mantığını çözemedim ?
pardon biri hazır değil sanırım.
videolarda reg i hep önde görüyoruz sizin araçtada patırdama sıkıntısı yaşıyormuşsunuz keşke bu sorunu çözüp deneseydiniz insanların aklında bi sürü soru işareti bırakmazdınız
her 2 araçta maşallah sınıfında çok güzel yürüyorlar ama illaki 1 tane birinci olacak oda videolardan görüldüğü kadarı ile şu an belli
sorunsuz sıkıntısız kazasız belasız denemeler ARAÇLARA KOCAMAN MAŞALLAH...
(hepiniz arkadaş ve dostsunuz 1 araba için kırmaya değmez gönlünüzü ) bugün sen yarın o misali
BU ARAÇLAR VAR OLDUKÇA DENEMELERDE BİTMEYECEK NASILSA
SAYGILAR SEVGİLER...

orcunnn
01-05-2012, 08:50

ben diyorum hodrı meydan deneyelim görelim sogukkenmş<sıcakken mi gerçi çok önemli bugun sanayi giriyor kesme problemi çözülecek her ne olursa olsun ondan sonra sıcak soguk fark etmez allahıma sükür 10 kere 20 kere basarım yag sıcaklıgı tavan yapar azcık soluk aldırırım sadace ha yapılmadan gel bi sogukkken kullan bostancı saniyedeyim bugun videoda çekeriz yorumlarını yaparsın oha demessen ben bişey bilmiyorum bu kadar açık

orcunnn
01-05-2012, 08:56

ve artı olarak selçuk soguk ben sıcak iken yine bastık e-5 üzeri ve evet yine 3 sonu 1 boy kafay ageçti ve 4 de gelmeye başlarken yine takılı kaldım abicim valla anlatamıyorum hani kesiklik oluyordu ama sefer komple takılı kalmalar başladı benzin çok da dibdi ondanda olabilir hatta videodaki en sondan 1 önceki denemede aynısını yaşıyorum farkındaysan

Ferhat
01-05-2012, 09:13
Orcun tamm yeter olm ya anlat anlat bitiremediniz ben okumaktan yoruldum siz yazmaktan bikmadiniz :)

Bu denemeler icin konusmaya gerek yok artik..

Sen su lanet olasi sorununu coz artik ne gerekiosa yap sora cik dene..(Bende biliorum aracin nasil kestigini bizzat bindigimde gordum ama burda bunu anlatman yersiz herkez sikintisiz gelsin dien en basta sendin cunku :) )

Coz kardesim sorununu ne sorunu varsa aracin nokta hatasiz cik benzininde olsun oda dahil :) sora 2 taraf icinde ne bahane kalsin ne bise guzel guzel gazlayin inin tebrik edin birbirinizi donun ewinize budur yani..

Hee 2 aracta gercekten mermi bu 2 2 daha 4.. Burda kimse senin aracina aksine bise soleyemez ki solemiyoda zaten sana tutuluyo millet nedenide bariz belli.. :)

orhan_guney
01-05-2012, 09:17
şimdi bişey diyicemde yeri değil :)

tMMaqh7FZKo

Metin Bilen
01-05-2012, 10:52
masallah ıkı aracada orcun senden korkulur olm sana bı flım yapıcam 106 la dunyaya kafa tutan türk die.:)
ama bu kesme ısıne ben canlı canlı sahıt oldum cok eksıye dusuruyo arabayı kesmedıgı zamanda cok deısık gıdıyo..

aLperTunga
01-05-2012, 13:07

Sen beni ne kadar tanıyorsun 106 konusunda?:soru:

106cılık sadece parayı bastırıp arabayı doldurup yürütmek değil!!!!!

Allaha şükür 106 konusunda çok bilgim var!bunuda GERÇEK 106cı adamlardan sorgulayabilirsin!

Ağzınla söylüyorsun 3 denemede öne fırlayan araba diyorsun ve bu 3 denemede hep erken bi şekilde takriben 150 160 larda bırakılıyor.Yani 3 kere 60-160 yapan araba şişiyorsa o zaman o arabada bi eksiklik vardır.:icon_wack:icon_wackneden JB şişmiyor?

farzedelim iki arabada şişti.Neden aradaki fark araçlar şişince de aynı kalmıyor da JB kafaya geçiyor? ikiside 106 aynı speclere sahip ikiside aynı şartlarda basıyor?

İBRAHİM_MEY_GTİ
01-05-2012, 13:09
maşallah araclara :)adam akıllı bidaha deneme yaparsınız kimsenin aklında soru işareti kalmasın...;)

aLperTunga
01-05-2012, 13:14
maşallah araclara :)adam akıllı bidaha deneme yaparsınız kimsenin aklında soru işareti kalmasın...;)

aynen ibocum adam akıllı jb nın sorunu da çözülünce allahın izniyle tekrar deneme yapılacak ve benim o zaman bi kaç kişiye sorum olacak..bekleyelim görelim.:icon_tup:

İBRAHİM_MEY_GTİ
01-05-2012, 13:21
aynen ibocum adam akıllı jb nın sorunu da çözülünce allahın izniyle tekrar deneme yapılacak ve benim o zaman bi kaç kişiye sorum olacak..bekleyelim görelim.:icon_tup:

alpercim böle konusmaya gerek yok az sakin olalım hep beraber;)
alper bu bir gercek suan için reg 106 ı gercekten hızlı jb den sende bunun farkındasın 1 1 bucuk boy hızlı insanların takıldıgı mevzu 1 hafta önceden konu acılıyo aracları hazırlmaları lazım değilmi arabam felan kesme gbi bahneler olmaması lazım..
bahaneler oldum insanın gerekten canı sıklıyo adam geciyo benzin yakıyo emek harcıyo ondan sonra böle muhabeetler cıkıyo:icon_tup:
her zman birbirimizin suratına bakıcaz illaki biyerde denk gelicez hersey arab değil koyım arabasına ama yapılanda bi emek var bence emeğe saygı duymak lazım 2 aracta tam sekilde hazır olsun hiçbir bahane olmasın en güzel sekilde deneyin sonra olay çözülsün....

ceco
01-05-2012, 13:22

peki öyle bi deneme yapılacagına ınanıyomusun ibo ? sence mümkünmü bu pıyasada ?

:)

ceco
01-05-2012, 13:22

peki ozmanda dier tarafın aracı sıkıntılı olursa ???

aLperTunga
01-05-2012, 13:31
peki ozmanda dier tarafın aracı sıkıntılı olursa ???

cengo sıkıntı varsa zaten deneme olmaz.

aLperTunga
01-05-2012, 13:33
alpercim böle konusmaya gerek yok az sakin olalım hep beraber;)
alper bu bir gercek suan için reg 106 ı gercekten hızlı jb den sende bunun farkındasın 1 1 bucuk boy hızlı insanların takıldıgı mevzu 1 hafta önceden konu acılıyo aracları hazırlmaları lazım değilmi arabam felan kesme gbi bahneler olmaması lazım..
bahaneler oldum insanın gerekten canı sıklıyo adam geciyo benzin yakıyo emek harcıyo ondan sonra böle muhabeetler cıkıyo:icon_tup:
her zman birbirimizin suratına bakıcaz illaki biyerde denk gelicez hersey arab değil koyım arabasına ama yapılanda bi emek var bence emeğe saygı duymak lazım 2 aracta tam sekilde hazır olsun hiçbir bahane olmasın en güzel sekilde deneyin sonra olay çözülsün....

ben sakınım ıbo benım arac sahıplerıyle bi sıkıntım yok zaten hepsi eski arkadaşlarım..

Benim sıkıntım o gece orda olmayıp arada gecen muhebbeti konuşulan konuyu bilmeden yorum yapanlarla..neyse bekleyelim..

ceco
01-05-2012, 13:39
cengo sıkıntı varsa zaten deneme olmaz.

yanlış anlama laflarım sana veya selcuga deıl bu alem için genel konusuyorum.

sıkıntısız denenir geçilince sıkıntı çoğalır...

videolar bölümünde 3 5 videoya bak ne demek ıstedıgımı anlarsın moruk.

kelalper
01-05-2012, 13:59
Sen beni ne kadar tanıyorsun 106 konusunda?:soru:

106cılık sadece parayı bastırıp arabayı doldurup yürütmek değil!!!!!

Allaha şükür 106 konusunda çok bilgim var!bunuda GERÇEK 106cı adamlardan sorgulayabilirsin!

Ağzınla söylüyorsun 3 denemede öne fırlayan araba diyorsun ve bu 3 denemede hep erken bi şekilde takriben 150 160 larda bırakılıyor.Yani 3 kere 60-160 yapan araba şişiyorsa o zaman o arabada bi eksiklik vardır.:icon_wack:icon_wackneden JB şişmiyor?

farzedelim iki arabada şişti.Neden aradaki fark araçlar şişince de aynı kalmıyor da JB kafaya geçiyor? ikiside 106 aynı speclere sahip ikiside aynı şartlarda basıyor?

benim soruma soru ile cevap verme ne biliyorsan yaz. Bana teknik açıklamasını yap bunun.

hantypR
01-05-2012, 14:16
Araçlara kazasiz belasiz kullanın MAŞALLAH Selçuk kardesim sanada helal olsun orcun kardesim sanada
Alper uzatmaya gerek yok abi o soruyu sorma abi kapat konuyu

aLperTunga
01-05-2012, 14:45
benim soruma soru ile cevap verme ne biliyorsan yaz. Bana teknik açıklamasını yap bunun.

ben sana sorduğum sorularla zaten açıklamamı yaptım..cevaap verme sırası sende.

Ama lütfen artık soru sorma..bende sormuyorum çünkü bu konu çok uzadı!

wekoo
01-05-2012, 14:46
maşallah araçlara geçenlerde aynı sorun bendede gerçekleşmişti.. yine rolde başıma geldi....olur böyle ufak tefek sorunlar sonuçta kul yapısı bu....hallolur..

bidaha denenir herşey belli olur...

aLperTunga
01-05-2012, 15:04
masallah ıkı aracada orcun senden korkulur olm sana bı flım yapıcam 106 la dunyaya kafa tutan türk die.:)
ama bu kesme ısıne ben canlı canlı sahıt oldum cok eksıye dusuruyo arabayı kesmedıgı zamanda cok deısık gıdıyo..

değişikk demeeeeeeeee :hahaha:

yaşar
01-05-2012, 15:07
Ne kadar uzattınız be kardeşim,geçeni tebrik et bir dahakine sen geç niye kasıyorsunuz ?

Dikilmiş götün davası olmaz .

athem
01-05-2012, 15:41
Hırs çok kötü bir sey

Arabada sıkıntı varsa denemeyin

Deniyosunuz gecersen sıkıntı felan konusulmuyo ama geçilirsen hemen o böleydi şöleydi felan muhabbetleri oluyo

Bence bu tarttısma muhabbetleri olmasa güzelce birbirinizi tebrik edip kimin ne eksigi var neyi fazla onları konussanız emin olun kii buraya herkez yorum yapar ve bu işi bilen insanlarda size bilgi verir..

İBRAHİM_MEY_GTİ
01-05-2012, 15:52
Hırs çok kötü bir sey

Arabada sıkıntı varsa denemeyin

Deniyosunuz gecersen sıkıntı felan konusulmuyo ama geçilirsen hemen o böleydi şöleydi felan muhabbetleri oluyo

Bence bu tarttısma muhabbetleri olmasa güzelce birbirinizi tebrik edip kimin ne eksigi var neyi fazla onları konussanız emin olun kii buraya herkez yorum yapar ve bu işi bilen insanlarda size bilgi verir..

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

kelalper
01-05-2012, 16:01
ben sana sorduğum sorularla zaten açıklamamı yaptım..cevaap verme sırası sende.

Ama lütfen artık soru sorma..bende sormuyorum çünkü bu konu çok uzadı!

Yaw sen bana şunun teknik olarak açıklamasını versene veremiyorsan bilmiyorum de. Hala ne lafı geveliyorsun. Cevap veriyorsun sözde içerisinde sorudan ve varsayımdan başka bişey yok. BEN SENDEN REG İN 4. DENEMEDE NEDEN YAVAŞLADIĞININ TEKNİK OLARAK AÇIKLAMASINI BEKLİYORUM.

yaşar
01-05-2012, 16:39
Ya arkadaş mevzuyu uzatmayayım diyorum dayanamıyorum,madem bu kadar senelik 106'cısın alper sorunu neden bulamadınız ?
Ayrıca neden kabul etmiyorsunuz geçildiğinizi ? site olarak kabul ettiremedik geçildiğinizi çözemiyorum yemin ederim .

Ben o arabanın ne sorunu olduğunu oturdugum yerden çözebiliyorum siz 1 hatda 2 aydır çözemediniz.

Madem o kadar iyisiniz çözün bulun yapın .

m-power07
01-05-2012, 16:39
ya alla alla neyine hak vericem anlamadım

1. deneme bırakıyosun

2. deneme bırakıyosun

3. deneme vites kaçırıyosun

4. deneme net geçiyorum

5. işte araba şişiyo ama anlatamıyorum yarım boy öne çıkıyosun

6. deneme bırakıyosun

7. deneme araba çıktığı için bırakıyorum

8. ve 9. denemelerde bahane yok e 5 te zaten 1.5 boy öndeyim abi herkez okuyup görüyo ya varmı bi yanlışım bi söyleyin ya taa gebzeye gittik maymun olduk orçun beyin patırdaması çatırdaması typercı kardeş bana ne gördüğünü söyledi 3 kerede onunla denedik benden yana sıkıntı yok yap arabanı gel

bu arada e 5 teki denemeyi görenler bi yazabilirmi lütfen!!!

Maşallah selçuk :icon_tup: keşke ilk 3 denemede jb bırakmasaymışda farkı görebilseydik kamera açısı bile yanlış olmuş sanırım.. senin araçda varmıydı kamera ?

m-power07
01-05-2012, 16:43
Allahın hakkı 3 dür REG geçmiştir..

Metin Bilen
01-05-2012, 19:49
değişikk demeeeeeeeee :hahaha:
nıe ne oldu anlamadım..?

bf4433
01-05-2012, 20:25
bızde yazalım alper selcuk kac vıdeoda onde arc sısmıs aracı duzeltın yıne dener selcuk 15 tane vıdeo var bır vıdeıda gecıyo onlamı avunuyonuz ınnanın sıtede herkez sıze guluyo reg hızlı crm varkıyla sunu unutmayın araclar esıt olsada crm 1 boy onde olur aracınızı duzeltın reg yıne gecer bu kadar cırpınmayın lutfen

bf4433
01-05-2012, 20:58
alper jb hızlı olabılır ama reg daha hızlı mami abinin dedigi gibi sizle denenmez istanbulda hızlı araba cok selcuk cocuk 15 kere denemiş bi kere gecmıssınız hala konusyonuz bakın siz o arabanın sıkıntısını cozemezsınız ıyı bır 106 gtı nın bınmesın crm den gecer ama artık oda sızın arabanızı yapmaz

percussionali
01-05-2012, 21:31
şimdi bişey diyicemde yeri değil :)

söyle söyle manılı manalı konuşma ne söylüceksen söyle yerden yana sıkıntı yok

söyle bakalım neymiş bana söyleyeceğin?

aLperTunga
01-05-2012, 22:32
Yaw sen bana şunun teknik olarak açıklamasını versene veremiyorsan bilmiyorum de. Hala ne lafı geveliyorsun. Cevap veriyorsun sözde içerisinde sorudan ve varsayımdan başka bişey yok. BEN SENDEN REG İN 4. DENEMEDE NEDEN YAVAŞLADIĞININ TEKNİK OLARAK AÇIKLAMASINI BEKLİYORUM.

Ben senden sorularımın cevabını beklıyorum..ama yazma istemiyorum..sen ve senın gibilerin saçma yorumları yüzünden millet birbirine düştü.

Sen anlamıyorsun regin harareti yükselmemiştir denmiyor farkındaysan.ama hararet yükseldiği için reg geriye düşmedi BENİM FİKRİM. jb nin pırlaması en aza indi ve kafaya geçti.Neyse bak daha fazla seninle polemiğe girmek istemiyorum.Bekleyelim jb nin bitmesini..

Ya arkadaş mevzuyu uzatmayayım diyorum dayanamıyorum,madem bu kadar senelik 106'cısın alper sorunu neden bulamadınız ?
Ayrıca neden kabul etmiyorsunuz geçildiğinizi ? site olarak kabul ettiremedik geçildiğinizi çözemiyorum yemin ederim .

Ben o arabanın ne sorunu olduğunu oturdugum yerden çözebiliyorum siz 1 hatda 2 aydır çözemediniz.

Madem o kadar iyisiniz çözün bulun yapın .

Yaşar hayırdır?Ne bu gerginlik?Bana mı tavrın anlamadım?

Neymiş jb nin sorunu?söylede bilelim çok merak ettim allah aşkına kanka bi özelden yazsana bana!!

Evet o gece ilk 3 denemede reg geçti maşallah diyoruz zaten.ama sonra jb nin pırlama azaldı kafa burun gittiler o zamanda reg harareti yükseldi.o yüzden geri düştü denildi.

bak burda herkese diyorum boşa tartışıyoruz..susalım olayları kişiselleştirmeyelim hepimiz arkadaşız az çok bi geçmişimiz muhabbetimiz var.o yüzden ben susuyorum artık benım kimseyle şahsi bi problemim yok olmasınıda istemiyorum zaten..allah herkesin tekerini düz bastırsın..başkada bişey demiyorum.jb hazır olunca zaten araç sahipleri konuşur tekrar denenir son nokta koyulur. biz burda boşa nefes tüketiyoruz.

He bu arada musait olunca arada bi konuşalım kaç zamandır konuşmuyoruz!mutlaka bekliyorum aramanı allaha emanet ol.

bızde yazalım alper selcuk kac vıdeoda onde arc sısmıs aracı duzeltın yıne dener selcuk 15 tane vıdeo var bır vıdeıda gecıyo onlamı avunuyonuz ınnanın sıtede herkez sıze guluyo reg hızlı crm varkıyla sunu unutmayın araclar esıt olsada crm 1 boy onde olur aracınızı duzeltın reg yıne gecer bu kadar cırpınmayın lutfen
bak hocam olayı farklı yerlere çekiyorsun.olay crm-aydan filiz olayı değil.

Suat abiye saygım sonsuz çok farklı bi kişilik.cok sevıyorum kendisini..

o yüzden lütfen garaj ismi kullanıpta başka insanları üzmeyelim.

kelalper
01-05-2012, 22:58
yaw alper sen neyin kafasındasın. Diğer denemelerden farklı olarak reg gene öne fırlıyor diğer videolardaki gibi hiç fark yok sonra şiştiği için yavaşlıyor. Videoları dikkatli izle jbnin 3. uzun denemesi ile 4. denemesi arasında vitesler arasında saniye farkı yokken reg yavaşladığı için orçun yakalıyor. yoksa 1 viteste öne fırlayan arabayı nasıl yakalayacakta öne çıkacak. Taraf olan sensin polemiği yapanda sensin. Sana soru soruyorum soru ile cevap verip benden cevap bekliosun. Sen giderken biz gelioduk merak etme en az senin kadar akıllıyım. Cevap veremediğin konularda soru sormak daha işine geliyor. Çünkü teknik bilgin yok. Haa sen 106 yı nereden biliosun diyeceksin sen kısa pantolonla dolaşırken 97 yılında benim VTS im vardı.

aLperTunga
01-05-2012, 23:08
yaw alper sen neyin kafasındasın. Diğer denemelerden farklı olarak reg gene öne fırlıyor diğer videolardaki gibi hiç fark yok sonra şiştiği için yavaşlıyor. Videoları dikkatli izle jbnin 3. uzun denemesi ile 4. denemesi arasında vitesler arasında saniye farkı yokken reg yavaşladığı için orçun yakalıyor. yoksa 1 viteste öne fırlayan arabayı nasıl yakalayacakta öne çıkacak. Taraf olan sensin polemiği yapanda sensin. Sana soru soruyorum soru ile cevap verip benden cevap bekliosun. Sen giderken biz gelioduk merak etme en az senin kadar akıllıyım. Cevap veremediğin konularda soru sormak daha işine geliyor. Çünkü teknik bilgin yok. Haa sen 106 yı nereden biliosun diyeceksin sen kısa pantolonla dolaşırken 97 yılında benim VTS im vardı.

pardon 106 yı bildiğini bilmiyordum. :) ama senin bahsettiğin gibi teknik bilgi bi yere kadar teknik bilginin yetmediği yerde tecrübe giriyor işin içine..

bu arada rahat ol 97 yılında ben kısa donla gezmiyordum bende araba kullanıyordum ;) Bi arabaya binmek veya yürütmek önemli değil parayı basmış zamanında binmişsin eyw ama o arabayla uğraşmadıktan sonra o arabaya gönül vermedikten sonra benim için binip binmemem önemli değil uğraşmadığın içinde aynı dilde konuşamıyoruz seninle ;)

athem
01-05-2012, 23:09
Konuyu sapıtmayın beyler yok eskiden sen böleydin ben söleydim felan

Tel numaralarınızı alın ordan konusun bence burda konu baska yerlere gidiyo ..

jdmantalya
01-05-2012, 23:35
MaşALLAH Her İki Aracada Kazasız Belasız Bol Keyifli Gazlamalar :)

Selcuk_RoL
01-05-2012, 23:38

abi adamın dibisin ya şimdi kronometre ile süre tuttum jb nin süreler hep aynı hatta benim çok geçtiğim 3 denemede daha iyi süre çıkarmış 2.3.4.5 vitese tam atmış durdurdum 14.8 di sanırım ve beni geçtiğini var saydığı diğer sonraki arabam açıldı pırlamıyo dediklerindede 15.2 15.3 gibi süreler çıkıyor bu durumda REG in şiştiği aşikar ortaya çıkıyor eyv abi çok çok sağol

Selcuk_RoL
01-05-2012, 23:52
herkez baksın abi yalancı olduk 106 şişmez oldu bi bakın beyler sürelere bakın adam arabam açıldı oky dediğinde hiç bi değişiklik varmı bir bakın hatta oda çok az şişmiş herhalde:D benim videodan kaybolduğum denemede daha iyi süre yapmış:)sonraki 2 si zaten aynı he ben demiyorumki bu süreler dbn gibi gerçektir! hayır tabiğikide ama bu tartışmayı aydınlatmaya yeter sanırım

Göki,ZD
01-05-2012, 23:55
2 Aracada MaşAllah, Allah kaza bela vermesin..

Selçuk Aracın sesi çok güzel, çok beğendim kardeşim..

athem
01-05-2012, 23:55
Tartısmalar bitmez inanmıyorum :D

Selcuk_RoL
01-05-2012, 23:57
2 Aracada MaşAllah, Allah kaza bela vermesin..

Selçuk Aracın sesi çok güzel, çok beğendim kardeşim..

sağol kanka eyv

alpergti
02-05-2012, 01:36
maşallah iki arabayada gidin başka arabalarla deneyin be kardeşim...şu crm aydan muhabbeti felan yakışık değil ikiside canciğer arkadaş adamlar ikisininde bu işten trilyon kazanayım derdi yok ikiside zevk için uğraşan adamlar...arada boşboş yazan adamlara bu lafım:icon_tup:

jb bendeyken programdan kaynaklı bi kesiklik oluyodu ama şu anda patırdama var falan filan ben bilmiyorum benden sonra motor açıldı sekman atıldı falan filan oldu inşallah daha iyi gider bendekinden daha hızlı olur:icon_tup:

kelalper
02-05-2012, 08:00
pardon 106 yı bildiğini bilmiyordum. :) ama senin bahsettiğin gibi teknik bilgi bi yere kadar teknik bilginin yetmediği yerde tecrübe giriyor işin içine..

bu arada rahat ol 97 yılında ben kısa donla gezmiyordum bende araba kullanıyordum ;) Bi arabaya binmek veya yürütmek önemli değil parayı basmış zamanında binmişsin eyw ama o arabayla uğraşmadıktan sonra o arabaya gönül vermedikten sonra benim için binip binmemem önemli değil uğraşmadığın içinde aynı dilde konuşamıyoruz seninle ;)

Evet parayı bastım aldım siz ne ile aldınız arabalarınızı öpücükle dağıtmıyorlar heralde. Uğraşıp uğraşmadığımı ne kadar biliyorsun. Neden gönül vereyim ki. Arabam değerlidir ama bir yere kadar daha iyi fırsatlar olursa onları değerlendiririm ki değerlendirdim sattım borsaya yatırdım 2 ay sonra T4 aldım 0. O zamandan beride atmosferikle uğraşmıyorum.

mami_makinen
02-05-2012, 08:24
Zimba gibi ustana arabani goturdunmu orcunnnn

orcunnn
02-05-2012, 08:24
herkez baksın abi yalancı olduk 106 şişmez oldu bi bakın beyler sürelere bakın adam arabam açıldı oky dediğinde hiç bi değişiklik varmı bir bakın hatta oda çok az şişmiş herhalde:D benim videodan kaybolduğum denemede daha iyi süre yapmış:)sonraki 2 si zaten aynı he ben demiyorumki bu süreler dbn gibi gerçektir! hayır tabiğikide ama bu tartışmayı aydınlatmaya yeter sanırım

selçuk neyin çırpınmasını veriyorsun anlamadım tamam gitti yolun egimlerine ne oldu sanki bana pistte yarışıyorsun daha öncede söyledim avansa bu kadar yüklenmeyin yazık arabaya 2 sıkımlık olmasın sonra drag pist yarışı yapmıyoruz
sen istanbula gider yaptın ya 52li olarak ben türkiyeye yapıyorum pt52 li olarakta beni geçicek yok anladın sende geçemedim geçemessinde anladın siz bi tayfasınız bu formda anca kendiniz kandırırsınız 3 tane uzun deneme var 2 sinde ben öndeyim :soru:

aLperTunga
02-05-2012, 08:28
selçuk neyin çırpınmasını veriyorsun anlamadım tamam gitti yolun egimlerine ne oldu sanki bana pistte yarışıyorsun daha öncede söyledim avansa bu kadar yüklenmeyin yazık arabaya 2 sıkımlık olmasın sonra drag pist yarışı yapmıyoruz
sen istanbula gider yaptın ya 52li olarak ben türkiyeye yapıyorum pt52 li olarakta beni geçicek yok anladın sende geçemedim geçemessinde anladın siz bi tayfasınız bu formda anca kendiniz kandırırsınız 3 tane uzun deneme var 2 sinde ben öndeyim :soru:

Orçun daha uzatma sus aq.

mami_makinen
02-05-2012, 08:31
Pirlaaaaamaaaaaa orcun :)

kelalper
02-05-2012, 08:31
Selçuk mami ceco kartopu size söylüyorum geçemezsiniz bu adamı boşuna kasmayın. Araya tır değil ilçe soksanız inkar eder. Kasmayın kendi aranızda deneyin bırakın en hızlısı o olsun denemeyin bu adamla sonra sinir yapacaksınız. Gerek yok.

mami_makinen
02-05-2012, 08:35
Selçuk mami ceco kartopu size söylüyorum geçemezsiniz bu adamı boşuna kasmayın. Araya tır değil ilçe soksanız inkar eder. Kasmayın kendi aranızda deneyin bırakın en hızlısı o olsun denemeyin bu adamla sonra sinir yapacaksınız. Gerek yok.

Abi ben soyledim zaten selcuk ceco uruc ahmet ali bu arkadaslarim orcunla denemesin abi orcun kendi kendine gebzede dbn olcsun bide zimba gibi usta bulamadi galiba ...He pardon abi efeyi unutmusum ...

ernc
02-05-2012, 08:38
İki aracada masallah..
Ama söyle bir gerçek var REG fenalarda..Arızalar giderilir tekrar denenir kırıcı olmaya gerek yok;)

orcunnn
02-05-2012, 08:39
Zimba gibi ustana arabani goturdunmu orcunnnn

evet götürdüm gereken herşey yapılacak a -z ye şimdi merak etme düşündügün yerde degil araç bütün yogunlu olması yarışlara araba hazırlamasına rahmen

tamamen benim aracımla ilgilenmeyi kabul etti ustam ve gereken eksiklik giderilecek

BU ARADA AHM PERFORMANCE KOCAMAN SEVGİLER TAMAMEN ARACIMLA İLGİLENMEYİ KABUL ETTİ ÇÜNKÜ İŞİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPMAYI SEVEN Bİ USTAMIZ AHMET USTA ..
MALASEF AHM YOLUNU TUTAMADIK

kelalper
02-05-2012, 08:41
mami dur şimdi yerlere paspas atıyorum sende güverteyi temizle kaptan görmesin. Tayfayız hesaaaaabı.

mami_makinen
02-05-2012, 08:46

Sana bu avans konusunda akil veren ustana soyleki 106 da vuruntu sensoru diye bi sensor var ve bu sensor avansi gordugu zaman arabayi geri ceker yani reg de avans olsa ilk denemelerdede gitmez bunu unutma ikinciside istersen beyinleri sokelim icindeki yazilimlari okutalim kimin avansi daha fazla hem sende bu konuda biraz bilgi sahibi olursun .. Senin arabandaki limirotsuz pejosport programinin avansini gececek bi program daha yok rahat ol ustaya s... Ogretme..

Selcuk_RoL
02-05-2012, 08:47

Avans ne sen onu biliyonmu lan :) alla alla valla guluyorum ya ben cirpiniyorum dimi hahahaha:) sen bu boku bu kadar biliyosan 6 aydir pirlamani cozseydin orcun avansi fazla olan araba yurumez demekki bnmki cok acik yurumedigi hali buysa dur birazdaha kistiriyim

orcunnn
02-05-2012, 08:47
selçuk mami ceco kartopu size söylüyorum geçemezsiniz bu adamı boşuna kasmayın. Araya tır değil ilçe soksanız inkar eder. Kasmayın kendi aranızda deneyin bırakın en hızlısı o olsun denemeyin bu adamla sonra sinir yapacaksınız. Gerek yok.

sana mı sorucaz zaten biz kartopu ile aynı garajın arabasıyız siz denemesiniz ne olcak sizin aynı gittiginiz aracı ben gider geçerim
içinizde hep bi korku olur evet artık pırlama mırlama yok

aracım saniyeden çıktıgı an gerekirse kartopu ile gider denerim sonuçu hrkez görür geçersede ben tebrik ederim sıkıntı degil
hani siz revanş yapıcaktınız ya ona göe matamatik yaparsınız bu konularda çok iyisiniz

mami_makinen
02-05-2012, 08:48
evet götürdüm gereken herşey yapılacak a -z ye şimdi merak etme düşündügün yerde degil araç bütün yogunlu olması yarışlara araba hazırlamasına rahmen

tamamen benim aracımla ilgilenmeyi kabul etti ustam ve gereken eksiklik giderilecek

BU ARADA AHM PERFORMANCE KOCAMAN SEVGİLER TAMAMEN ARACIMLA İLGİLENMEYİ KABUL ETTİ ÇÜNKÜ İŞİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPMAYI SEVEN Bİ USTAMIZ AHMET USTA ..
MALASEF AHM YOLUNU TUTAMADIK

Ahm yolunu tutamassin zaten kardesim beni aradi orcun arabayi bana getirmek istiyo dedi bende orcunun arabasini garajina sokma dedim oda tamam dedi ve seni geri cevirdi .. Hersey para degil yegennnnn

Selcuk_RoL
02-05-2012, 08:49
sana mı sorucaz zaten biz kartopu ile aynı garajın arabasıyız siz denemesiniz ne olcak sizin aynı gittiginiz aracı ben gider geçerim

aracım saniyeden çıktıgı an gerekirse kartopu ile gider denerim sonuçu hrkez görür geçersede ben tebrik ederim sıkıntı degil
hani siz revanş yapıcaktınız ya ona göe matamatik yaparsınız bu konularda çok iyisiniz
Ayni garajmi senin garajin bile belli degilki nasil ayni garaj?

yaşar
02-05-2012, 08:50
Avans ne sen onu biliyonmu lan :) alla alla valla guluyorum ya ben cirpiniyorum dimi hahahaha:) sen bu boku bu kadar biliyosan 6 aydir pirlamani cozseydin orcun avansi fazla olan araba yurumez demekki bnmki cok acik yurumedigi hali buysa dur birazdaha kistiriyim

Selçuk elindeki fotolar duruyormu ? :D

Selcuk_RoL
02-05-2012, 08:51
Ahm yolunu tutamassin zaten kardesim beni aradi orcun arabayi bana getirmek istiyo dedi bende orcunun arabasini garajina sokma dedim oda tamam dedi ve seni geri cevirdi .. Hersey para degil yegennnnn

Tayfayiz abi:) sende kaptan Alper abi sende 2.kaptan ol bende carkci basi ahmet makineci ali uzunyol zabiti fln takilalim oyle:)

orcunnn
02-05-2012, 08:52
avans ne sen onu biliyonmu lan :) alla alla valla guluyorum ya ben cirpiniyorum dimi hahahaha:) sen bu boku bu kadar biliyosan 6 aydir pirlamani cozseydin orcun avansi fazla olan araba yurumez demekki bnmki cok acik yurumedigi hali buysa dur birazdaha kistiriyim

daha konuşma selçuk reg çok hız en baba sizsiniz n hızlada beni degil sizi kimse geçemez sizi geçen bir sürü araba videosu gördüm ama kimse yayınlamıyor sizle yüzgöz olmamak için ben olurum sıkıntı degil

aracım bu kadar hazır varsa maçan gelir rövanşta geçersin beni bende eyallah derim sreg daha hızlıymış tahmin edemedim pırlamadan degikmiş derim geçme sebebi derim ama bende geçersem sen burda yazarsın şişmeden degil pırlamadan mış orcunun diye tartışcak bişey yok

ben çok makul bişey sunuyorum sana

bu kadar basit

Selcuk_RoL
02-05-2012, 08:55

Matematik profesorude korkanda sensin ben degil ev rc ye faceden gel arabalari gorelim videosuz bakalim kim hizli regle deneriz diyen ben degilim sensin daha ugrassan sen matematikle ben sana uni bitirtcem bu gidisle:) ben geldim direk denedim kardesim matematik yok fizik yok direk beden egitimi var:)

mami_makinen
02-05-2012, 08:56
Matematik profesorude korkanda sensin ben degil ev rc ye faceden gel arabalari gorelim videosuz bakalim kim hizli regle deneriz diyen ben degilim sensin daha ugrassan sen matematikle ben sana uni bitirtcem bu gidisle:) ben geldim direk denedim kardesim matematik yok fizik yok direk beden egitimi var:)

Puhahaha harbi koptum puhahhaa

orcunnn
02-05-2012, 08:57
ahm yolunu tutamassin zaten kardesim beni aradi orcun arabayi bana getirmek istiyo dedi bende orcunun arabasini garajina sokma dedim oda tamam dedi ve seni geri cevirdi .. Hersey para degil yegennnnn

hahahaha sana kocaman gülüyorum sen kendini kandırıyorsun abi sana söyleyim ahmet bana aracını getireblirsin konuştırma beni evet ahmetin para ile işin yok reklamda çünkü yeni tanıyorum ama kendi çabalarıyla en iyi yerlere gelmeyi çalışıyor ve başaracak

bak abi yazılacak konuşalacak çok sey var o yüzden seni ben halane seviyorum sen ne derse de o yüzden bu muhabetlere girme bence sen geriden izle denersekte bu işlerde en iyi anlayan olarak tarafsız yorumunu yap sana yakışan bu

Selcuk_RoL
02-05-2012, 08:58
daha konuşma selçuk reg çok hız en baba sizsiniz n hızlada beni degil sizi kimse geçemez sizi geçen bir sürü araba videosu gördüm ama kimse yayınlamıyor sizle yüzgöz olmamak için ben olurum sıkıntı degil

aracım bu kadar hazır varsa maçan gelir rövanşta geçersin beni bende eyallah derim sreg daha hızlıymış tahmin edemedim pırlamadan degikmiş derim geçme sebebi derim ama bende geçersem sen burda yazarsın şişmeden degil pırlamadan mış orcunun diye tartışcak bişey yok

ben çok makul bişey sunuyorum sana

bu kadar basit

Ne anlatiysun sen bana ya sen once adam gibi gecildigini kabul et 20 sayfa yorum yaptim bahanesiz gel ben denerim diye ama senin herzamanki gibi bi taraflarin oynadi orcun hersey ortada ne videom varmis bnm denedigim adamlar belli bi *** biliyosan acik acik soyliycen oyle inceden degil

Kekuti*
02-05-2012, 08:59
Çekirdeğimi aldım, konuyu heyecanla takip ediyorum :D

Maşallah REG adalet dağıtmış :D

orcunnn
02-05-2012, 08:59
matematik profesorude korkanda sensin ben degil ev rc ye faceden gel arabalari gorelim videosuz bakalim kim hizli regle deneriz diyen ben degilim sensin daha ugrassan sen matematikle ben sana uni bitirtcem bu gidisle:) ben geldim direk denedim kardesim matematik yok fizik yok direk beden egitimi var:)

o teklifi yapan onlardı bana senle denemek istiyoruz diye hem bu arada reg le nasıl olursunuz az çok belli olur diye farkındaysan ben gitmedim çünkü kimse sanzıman oranlarının farkında degil

neyse sen onu bırak anlaşma tamammı geçersen eyvallah ama ben geçersem yada aynı gidersek sen bana eyvallah diyeceksin burdan sen haklıymışsın diye

ceco
02-05-2012, 09:02
burda bi yenilen pehilavan güreşe dooymaz havası war.

mami_makinen
hahahaha sana kocaman gülüyorum sen kendini kandırıyorsun abi sana söyleyim ahmet bana aracını getireblirsin konuştırma beni evet ahmetin para ile işin yok reklamda çünkü yeni tanıyorum ama kendi çabalarıyla en iyi yerlere gelmeyi çalışıyor ve başaracak

bak abi yazılacak konuşalacak çok sey var o yüzden seni ben halane seviyorum sen ne derse de o yüzden bu muhabetlere girme bence sen geriden izle denersekte bu işlerde en iyi anlayan olarak tarafsız yorumunu yap sana yakışan bu

Ben her zaman tarafsizim ue ile denememdeki yorumlarimi okursan anlarsin ..ama sen ortama duzgun konusmuyosun sen ortaya konussan tebrik etmesini ogrensen bu konu buralara gelmezdi

orcunnn
Ne anlatiysun sen bana ya sen once adam gibi gecildigini kabul et 20 sayfa yorum yaptim bahanesiz gel ben denerim diye ama senin herzamanki gibi bi taraflarin oynadi orcun hersey ortada ne videom varmis bnm denedigim adamlar belli bi *** biliyosan acik acik soyliycen oyle inceden degil

sana son sözüm bu atarıma RRRRRRRRRR VARSA bişey diyemiyorum çıkar dener reg hızlı kanıtlarsın ben bır gött olurum

ceco
02-05-2012, 09:05
sana son sözüm bu atarıma RRRRRRRRRR VARSA bişey diyemiyorum çıkar dener reg hızlı kanıtlarsın ben bır gött olurum

ben denerım nezaman ıstersen orcooo hareket lazım banada.

orcunnn
02-05-2012, 09:05
Ben her zaman tarafsizim ue ile denememdeki yorumlarimi okursan anlarsin ..ama sen ortama duzgun konusmuyosun sen ortaya konussan tebrik etmesini ogrensen bu konu buralara gelmezdi

abşi bak reg yavaş mı diyorum evet çok hızlı ama öyle bi pozisyona geldi araba beni piç etti o gece o yüzden de bu deneme benim içime sinmedi ve selçukla konuştuk
bu konuyu hiç açmayacaktı gerek yoktu bizim arkadaşlıgımaza yakışmadı

ben selçugun geçtigi yerleri kessem benim geçtigim videoları konu açsam çıldırmazmıydı orda benim arabam şişmişti falan diye

bende senin geçtigin yerler kesiyor köpek gibi 7 deviri geçmiyor kalıyor orda

okan kullandı aynı gün anlatsın up 106 gti sahibi ben bişey demiyorum

Selcuk_RoL
02-05-2012, 09:06
o teklifi yapan onlardı bana senle denemek istiyoruz diye hem bu arada reg le nasıl olursunuz az çok belli olur diye farkındaysan ben gitmedim çünkü kimse sanzıman oranlarının farkında degil

neyse sen onu bırak anlaşma tamammı geçersen eyvallah ama ben geçersem yada aynı gidersek sen bana eyvallah diyeceksin burdan sen haklıymışsın diye

Sen kendi yapmadigin seyleri insanlardan neden istiyorsun ulan 2 ayri konu var 2 sindede herkezden allah razi olsun bize massallah demis arac video dedin onunlada kurtaramadin bu kadar adam var burda gerizekalimi? Kabul et reg in hizli oldugunu buda bir erdemdir ben zamaninda cok gecildim ve hic kavgasiz ciktim yazdim hatta cogu yorumlar keske herkez senin gibi olsa yorumlar hep boyle denmisti bizi bilen biliyo orcun ben gecilsem cikar aslan gibi yazarim dunyanin sonu degil gecilmiycek araba yok hepimizin durumu ortada sabanci torunu degiliz para ve bilgi meselesi sartlar sinirli ama bu durumda ben bi tik daha hizliyim bu hersekilde asikar bi sen hayir diye yirtiniyosun yok bidaha deniycez kabul edicez burdan yazicaz fln sen daha bu denemeyi sonuclandiramadinki digerine gecelim

mami_makinen
02-05-2012, 09:06

Bana sormadan denede bacaklarini kirim :)

ceco
02-05-2012, 09:08

:( tamam söz çıkmıycam abi. :)

Bayrampaşalı
02-05-2012, 09:08

atarlar havada uçuyo bende sana atar yapıyımmı abi al gel dizelini :D

canım cektı walla o yuzden :)

mami_makinen
02-05-2012, 09:09
:( tamam söz çıkmıycam abi. :)

Abin sana kurbaneyyyyy:)

Selcuk_RoL
02-05-2012, 09:09
abşi bak reg yavaş mı diyorum evet çok hızlı ama öyle bi pozisyona geldi araba beni piç etti o gece o yüzden de bu deneme benim içime sinmedi ve selçukla konuştuk

ben selçugun geçtigi yerleri kessem benim geçtigim videoları konu açsam çıldırmazmıydı orda benim arabam şişmişti falan diye

Biz hicbisey konusmadik orcun sen geciyorum bak pirlama gidince dedin bende sacmalama olm araba sisti camdan sana soyluyordum anlamiyormusun dedim hepsi bu videolari koyduk herkezin yorumu ortada iste

orcunnn
02-05-2012, 09:10

aracım hazır olduguzaman haberleşiriz çıkar deneriz ceco sıkıntı degil sıkı bi araç sendekide iyi bilirim

mami_makinen
02-05-2012, 09:11
atarlar havada uçuyo bende sana atar yapıyımmı abi al gel dizelini :D

canım cektı walla o yuzden :)

Her zaman kardesim seninle sabaha kadar deneriz ...

Bayrampaşalı
02-05-2012, 09:12
Her zaman kardesim seninle sabaha kadar deneriz ...

eywallah abi araç boyadan cıksın çayını içmeye gelicem

özellıkle o balıkcı muhabbetıne taklidine hastayım :D

ceco
02-05-2012, 09:14
aracım hazır olduguzaman haberleşiriz çıkar deneriz ceco sıkıntı degil sıkı bi araç sendekide iyi bilirim

tamam ozaman aracın hazır olanakadar simdilik bu konuları kapatalım, aracın hazır olunca alo demen yeterli.

selçuk sana 84651463123 kere dedıkı bahanesız cıkalım orcun dedı. sende tamam dedın gittin denedın ve selcuk senı geçti. şuan selcuk senden hızlı bunu kabullen tebrık et gerisi kendılıgınden gelır zaten...

herkese keyifli forumlar.

aLperTunga
02-05-2012, 09:16

:icon_tup::icon_tup::icon_tup: orçun bu konuda çok haklı!

mami_makinen
02-05-2012, 09:17
Saka maka 10 sayfadir birbirinize alcak gonullulukle centilmenlikle yazmadiniz .. Orcun sana sesleniyorum gel kabul et bu denemelerde reg bi citir hizli .. Ama bi dahaki denemelerde sen hizli olursan zaten selcuk gerekeni yazar . Yeter bu konu cok uzadii artik uzatmayin

orcunnn
02-05-2012, 09:21
Saka maka 10 sayfadir birbirinize alcak gonullulukle centilmenlikle yazmadiniz .. Orcun sana sesleniyorum gel kabul et bu denemelerde reg bi citir hizli .. Ama bi dahaki denemelerde sen hizli olursan zaten selcuk gerekeni yazar . Yeter bu konu cok uzadii artik uzatmayin

eyvallah abi bi çııtır hızlı sizin dediginz olsun çünkü boku çıktı ama araba hazır olunca deneme istiyorum okey

Selcuk_RoL
02-05-2012, 09:22
:icon_tup::icon_tup::icon_tup: orçun bu konuda çok haklı!

Ya sen ne diyosun alper ya ne haklisi ya adam orda neyse burdada o iste ben hic hatirlamiyorum oyle bi konusma ben diyorum geciyorum oda diyor geciyor ismailde dedi evet reg jb den hizli onuda kabul etmediz yok adam roll bilmez anlama sen onun dedigine bakma fln al abi bu kadar millet soylutlyo siz hala ayni sazi caliyosunuz

orcunnn
02-05-2012, 09:23
herkzeye hayırlı formlar

orcunnn
02-05-2012, 09:24
Ya sen ne diyosun alper ya ne haklisi ya adam orda neyse burdada o iste ben hic hatirlamiyorum oyle bi konusma ben diyorum geciyorum oda diyor geciyor ismailde dedi evet reg jb den hizli onuda kabul etmediz yok adam roll bilmez anlama sen onun dedigine bakma fln al abi bu kadar millet soylutlyo siz hala ayni sazi caliyosunuz

tamam selçuk sen hızlısın uzatma senide severim mami abiyde gerek yok tamam

sen kartopu ile rövanş istiyorsan bende senle istemem en dogal hakkım

mami_makinen
02-05-2012, 09:25
eyvallah abi bi çııtır hızlı sizin dediginz olsun çünkü boku çıktı ama araba hazır olunca deneme istiyorum okey

Boyle oldugu surece her zaman deneme olur .. Hatta bi dahaki denemede videolar benden ...

ERDINC-VTI07
02-05-2012, 09:41
çok şükür konu tatlıya bağlandı 2 tarafda hayırlı olsun yoksa taa antalyadan kalkıp gelecektım sizi geçmek için :) :) :) :)

okankrgz
02-05-2012, 09:44
herkez eksikleri tamamlayıp denesin bence ortamı germek adına yazmıyorum ama REG yerinde durmuyo kuduruyo resmen maşallah... JB yide geçmişteki videolarından biliyorum.
çok güçlü bu iki aracın sıkıntısız dertsiz deneme videolarını izlemek keyifli olacaktır. Kalp kırmaya gerek yok sonucta teneke parçsıdır.
Emeklerinize, araçlarınıza sağlık böyle 106 ları görmek çok güzel.... herkeze kazasız belasız sürüşler.
İki aracada Maşallah. (kamera açılarını iyi ayarlayın :D )

aLperTunga
02-05-2012, 10:34

Selçuk bu konuda orcun haklı kardeşim o gece gebzeye kadar öylesine denenecekti sözde götümüz dondu mehmetcikte gebzeye kadar aracları görelim dedik çıktık doğrumu?orcunun araba ısınana kadar orçunu geçtin eyw sonra orun senı gecti araban ısındı falan filan.sonra dd gelince adam akıllı basılacaktı.gebzeye gidene kadar orcunun araba pırladı senın araba şişti videolar zaten ortada.sonra gebzede orcunun kayış kopunca gece senınle tekrar deneme olmadı ve son nokta koyulmadı sende başka deneme yapılamayacağı için gittin bu videoları paylaştın.anladın mı şimdi orcunun sıkıntısının ne olduğunu..bu videolar paylaşılmasaydı ertesi gün biz kayışı değişip gelseydik sizin oraya sağlıklı bi şekilde deneyip son noktayı koysaydık fena mı olurdu selçuk?

Selcuk_RoL
02-05-2012, 11:07
Selçuk bu konuda orcun haklı kardeşim o gece gebzeye kadar öylesine denenecekti sözde götümüz dondu mehmetcikte gebzeye kadar aracları görelim dedik çıktık doğrumu?orcunun araba ısınana kadar orçunu geçtin eyw sonra orun senı gecti araban ısındı falan filan.sonra dd gelince adam akıllı basılacaktı.gebzeye gidene kadar orcunun araba pırladı senın araba şişti videolar zaten ortada.sonra gebzede orcunun kayış kopunca gece senınle tekrar deneme olmadı ve son nokta koyulmadı sende başka deneme yapılamayacağı için gittin bu videoları paylaştın.anladın mı şimdi orcunun sıkıntısının ne olduğunu..bu videolar paylaşılmasaydı ertesi gün biz kayışı değişip gelseydik sizin oraya sağlıklı bi şekilde deneyip son noktayı koysaydık fena mı olurdu selçuk?

Ben kayis kopmadan noktayi koydum e5 te alper oyle yada boyle kabullenmeyi ogrenin abi ben yine denerim kesmeyi bicmeyi halletsin bahanesiz olsun yeter sen bu sureleri olc baksana ne demek istedigimi anlarsin

mami_makinen
02-05-2012, 11:10
Ya midem bulandi artik yeter be kardesim .. Bi dahaki denemeye kadar kimse bisey yazmasin artik ..

orcunnn
02-05-2012, 11:16
bu arada kesme problemi çözülmüş arkadaşlar hafta sonuna hayırlsı diyelim ....

H22Power
02-05-2012, 11:32
Elde edilen son dk haberine göre orcunnn nickli arkadaşımız orço en hızlı 106gti ödülünü aldı haberle ilgili ilk resim:
http://e1205.hizliresim.com/x/2/564su.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
Konuyla ilgili :
"Selçuk beni geçmiş peeeh benim araba pıııır yapıodu bikerem,kamiilleeeerrr" dedi. :hahaha:

Alicanrs
02-05-2012, 11:33

neymiş ? çözüldüğüne sevindim kurtuldun artık :D

Selcuk_RoL
02-05-2012, 11:33
Elde edilen son dk haberine göre orcunnn nickli arkadaşımız orço en hızlı 106gti ödülünü aldı haberle ilgili ilk resim:
Konuyla ilgili :
"Selçuk beni geçmiş peeeh benim araba pıııır yapıodu bikerem,kamiilleeeerrr" dedi. :hahaha:

Hahahahaha:icon_tup:

ceco
02-05-2012, 11:45

hafta sonuna +1 ceco ZM 8783 ORDAYIM

orcunnn
02-05-2012, 11:54
hafta sonuna +1 ceco ZM 8783 ORDAYIM

ordayım derken ataşehirden mi bahsediyorsun cengiz bide tam specler alablirim yim

ya bu senin aldıgın araba eski ty saxomu ???

ceco
02-05-2012, 11:56
ordayım derken ataşehirden mi bahsediyorsun cengiz bide tam specler alablirim yim

ya bu senin aldıgın araba eski ty saxomu ???

evet atasehırden bahsedıyorum.

YOK hep ıstanbuldaydı arac 106 gtı.

pıston - pt52 - kısa - kapak polısh - egsoz - yazılım.

orcunnn
02-05-2012, 11:59
Konuyla ilgili :

ya ne alem adamsın

orcunnn
02-05-2012, 12:00
evet atasehırden bahsedıyorum.

YOK hep ıstanbuldaydı arac 106 gtı.

pıston - pt52 - kısa - kapak polısh - egsoz - yazılım.

sanzıman oranı nedir merak ettim yazılım aynı mı bizle falasn biraz anlatsana hangi arça bu yaa

H22Power
02-05-2012, 12:03
Cengiz in bindigi arabalar sakat oluyor orco dikkat et ;) onu 106 ile sadece ben gectim :) bu arada heveslendim iki gun sonra su arabalari satmayacaksaniz alayim bende bir 106 :)

BAR22
02-05-2012, 12:03
Şahin Vs Ferrari - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=g4z1T4Wxbf8)

peugeotefe
02-05-2012, 12:34
Mami makinen en hızlınız benim.Ben kimle deniycem yasak ne zaman kalkıcak ceco abi benimlen denermisin

uRuç_106
02-05-2012, 13:00
Mami makinen en hızlınız benim.Ben kimle deniycem yasak ne zaman kalkıcak ceco abi benimlen denermisin

efe kanka sen acele etme,benim araba çıksın ben saplıcam kanka sana :D

peugeotefe
02-05-2012, 13:10

bana saplıycak bi delikanlı arıyorum :D

ceco
02-05-2012, 13:14

çayımı kahvemi hazırla bı saate sendeyım :cool:

peugeotefe
02-05-2012, 13:15
çayımı kahvemi hazırla bı saate sendeyım :cool:

Bekliyorum :D

ceco
02-05-2012, 13:18
Bekliyorum :D

sen çık aradan efe :)

Alicanrs
02-05-2012, 13:19
ceco 106 için video izlettilermi sana :D:D:D hayırlı olsn kanka :)

ceco
02-05-2012, 13:21
ceco 106 için video izlettilermi sana :D:D:D hayırlı olsn kanka :)

yok moruk bu kez vıdeosuz aldım :) hemen kendım cektım :) saolasın yiğenim hamıtı aradım geçen gun CVK ıle denemek ıcın abı bıraz sıkıntılar var gıdereyım denerız dedı.

avrupa yakasında deneyecek arac arıyorum :)

BthnKrkt
02-05-2012, 13:22
yok moruk bu kez vıdeosuz aldım :) hemen kendım cektım :) saolasın yiğenim hamıtı aradım geçen gun CVK ıle denemek ıcın abı bıraz sıkıntılar var gıdereyım denerız dedı.

anadolu olsa ben denerdim:D gider tutunma gibi bi iddam yok:D

orcunnn
02-05-2012, 13:23

reg dene suan en iyi o gözküyor bizde çekişmeli bi video izleriz

ceco
02-05-2012, 13:23

seni ismaıl abıye havale edıyorum :)

ceco
02-05-2012, 13:24
reg dene suan en iyi o gözküyor bizde çekişmeli bi video izleriz

selcugun nişan muhabbeti war bugunlerde işlerini bi halletsin reg le herzaman denenir.

BthnKrkt
02-05-2012, 13:25
Bende merak ediyorum aslında:D o gece sport zımbırtısına basmamısım:D o zamanın üstüne en az 2 boyumuz var:D fazlada olabilir :) Çok uzaktasınzı yoksa gelcemde:)

ceco
02-05-2012, 13:26
Bende merak ediyorum aslında:D o gece sport zımbırtısına basmamısım:D o zamanın üstüne en az 2 boyumuz var:D fazlada olabilir :) Çok uzaktasınzı yoksa gelcemde:)

ismail abıyle deneme gıbı bı sacmalık yapma aracından soğursun ;) şuan REG ile kafa kafaya okadar dıyım ben sana :D

Alicanrs
02-05-2012, 13:27
ne adamsın ya :D 4 çeker dedin dedin cvk yı sattın düşündün durdun 106 aldın değişik adamsın :D

aLperTunga
02-05-2012, 13:28
ne adamsın ya :D 4 çeker dedin dedin cvk yı sattın düşündün durdun 106 aldın değişik adamsın :D

değişik demeeee alicannn :D

orcunnn

batu senin aracın suan ki verileri kaç dynoda

ceco

4 çekerden vazgecmış veya almıycam anlamına gelmıyorkı bu bugun bulayım elı ayagı duzgun STI bugun alırım ama yok ilanda 10 tane stı war alacak arac yok, anladın sen onu :)

bul vıdeoluı guzel bı STI alalım nakıt hazır :)

BthnKrkt
02-05-2012, 13:29
batu senin aracın suan ki verileri kaç dynoda

tekerde 207 idi belki şimdi az biraz daha fazla olabilir filtre çok kötüydü kutu içi taktım.

orcunnn
02-05-2012, 13:30
ismail abıyle deneme gıbı bı sacmalık yapma aracından soğursun ;) şuan REG ile kafa kafaya okadar dıyım ben sana :D

reg ile kafa kafa ise bi video izleyebilirmiyiz çekim falan yokmu 210 lara kadar falan

Alicanrs
02-05-2012, 13:30
4 çekerden vazgecmış veya almıycam anlamına gelmıyorkı bu bugun bulayım elı ayagı duzgun STI bugun alırım ama yok ilanda 10 tane stı war alacak arac yok, anladın sen onu :)

bul vıdeoluı guzel bı STI alalım nakıt hazır :)

ahahaah videosuz olsun bu sefer:D hayırlısı olsn inşallah istediğin gibi bitane bulursun :) 106 yı izleyelim birazda:D sora hamite satarız:D

ceco
02-05-2012, 13:31
reg ile kafa kafa ise bi video izleyebilirmiyiz çekim falan yokmu 210 lara kadar falan

yok genelde kendı aramızda yapılan denemelerde vıdeo çekmıyoruz.

BthnKrkt
02-05-2012, 13:31

Yanına bi kişi alsın geçsin geçsin 2 boy geçsin:D (arabalar arası tam 100 kg var :D) onun turbosu çok büyük:D Hem onun muhabbeti yeter isterse 5-10 boy geçsin çok ciddiyim:)

ceco
02-05-2012, 13:33
ahahaah videosuz olsun bu sefer:D hayırlısı olsn inşallah istediğin gibi bitane bulursun :) 106 yı izleyelim birazda:D sora hamite satarız:D

hamıt on numara bı çocuk alabılecegı en guzel aracı aldı bence o paraya ;) satmasında almasında bişey.

106 keyıflı ya komple yak 10 000 a.q :hahaha:

ceco
02-05-2012, 13:35
Yanına bi kişi alsın geçsin geçsin 2 boy geçsin:D (arabalar arası tam 100 kg var :D) onun turbosu çok büyük:D Hem onun muhabbeti yeter isterse 5-10 boy geçsin çok ciddiyim:)

:icon_tup: on numaradır ısmaıl abi

orcunnn
02-05-2012, 13:37
yok genelde kendı aramızda yapılan denemelerde vıdeo çekmıyoruz.

neyse belli olur zaten bu hafta kesin geliyormsun ona göre bende kendi ayarlıyım bi aksilik çıkmassa

ceco
02-05-2012, 13:39
neyse belli olur zaten bu hafta kesin geliyormsun ona göre bende kendi ayarlıyım bi aksilik çıkmassa

valla benım aracım hazır bi aksilikte benden çıkmassa ben c.tesi kesin orda olurum.

trendseref
02-05-2012, 14:02
gazlaysm geldi makinalardaki sesleri duyunca.masallah diyorm.

uRuç_106
02-05-2012, 14:12
valla benım aracım hazır bi aksilikte benden çıkmassa ben c.tesi kesin orda olurum.

UE de çıksın kanka bi çıkartma yaparız beraber gideriz hatta selçuk da gelir ne acele ediyosun :D bi çıkarız burdan ilk önce karşıya ordan gebzeye ordan adapazarına gideriz , deneriz ordaki arkadaşlarla ondan sonra geliriz:icon_tup:

orcunnn
02-05-2012, 14:20
UE de çıksın kanka bi çıkartma yaparız beraber gideriz hatta selçuk da gelir ne acele ediyosun :D bi çıkarız burdan ilk önce karşıya ordan gebzeye ordan adapazarına gideriz , deneriz ordaki arkadaşlarla ondan sonra geliriz:icon_tup:

dinlene dinlene gelinde şişmesin araçlar :D valla kabul etmem bu sefer :D

iyi o zaman opette buluşur ordan adapazarına kadar devam 106 cetesi olarak

uRuç_106
02-05-2012, 14:24
sıkıntı yokk ben öle 10 kere peş peşe denemem :)

orcunnn
02-05-2012, 14:28
sıkıntı yokk ben öle 10 kere peş peşe denemem :)

10 kere peş peşe denemez zaten 3 4 kere basarı zişte biraz da zevki olsun hep yarış olması sartmı