PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Samgung galaxy tab kullanicilari

sweatcaptain
30-04-2012, 21:48
Arkadaslar gLaxy note a alternatif biraz buyuk ama aranizda galaxy tab kullanan varmi ne dir ne degildir ozellikleri vs bahsederseniz sevinirim

-samsung galaxy note n7000

Ve

-samsung galaxy tab p1000

Sadece bu iki model kullanici yorumlarina ihtiyacim var!

ynsemr
30-04-2012, 22:06
bende bugün aklımdan geçiriyordum alsam mı diye.bir abimizde var böyle önü defter gibi açma kapamalı bir kılıfı var çok hoş yaa

sweatcaptain
30-04-2012, 22:37
bende bugün aklımdan geçiriyordum alsam mı diye.bir abimizde var böyle önü defter gibi açma kapamalı bir kılıfı var çok hoş yaa

Tab mi yoksa note mu ikisinin kilifida ayni ozellik olarak hemen hemen ayni galaxy note 3.5 inc galaxy tab 7.1 inc...

ynsemr
30-04-2012, 22:41
pardon ben note dan bahsediyordum :D kardeş tab i de inceledim iyi güzelde note çok şık ve kullanışlı millet bu ne ki ya falan oluyor kafede barda pavyonda

onursumer
01-05-2012, 00:05
tab 6200 u inceledim çok başarılı buldum ama note bence idaeal boyut gibi duruyor

tabın ekran boyutu birçok çalışmada avantaj sağlarken taşımada dezavantaj bu dert değilse tab alınabilir kesinlikle

boosted_pug
01-05-2012, 00:35
geçen hafta gt-7300 galaxy tab 8.9 aldım işlemcisi 1 ghz çift çekirdek ram 1gb invidia tegra gibi bi ekran işlemcisi war sesi çok çok iyi şarzı full 3g ile nerdeyse bir gün gitti ekranı gayet güzel hemen hemen tüm siteleri sıkıntısız gezebiliyosunuz fiyatıda 1099 tl

gelelim dezavantajına cihazın dokunmatiği içler acısı çok yavaş hiç memnun kalmadım android 3.2 donma ve takılma yapıyo daha 4.0 yüklemesi mevcut değil oyun vs oynadıkdan sonra ram 700 800 lü mb lara geliyo ve cihaz baya baya yavaşlıyo en kötü yönü cihaza sim kartınızı taktıkdan sonra herhangi bi şekilde arama alamamıyorsunuz arandığınız zamana hat direk meşgule düşüyo sadece sms ve e-mail alabiliyosunuz

ben 23nisanda aldım 26 nisanda servise bıraktım açılmadı şuan beklemedeyim ipad 2 yada 3 alıcam

sweatcaptain
01-05-2012, 01:14
geçen hafta gt-7300 galaxy tab 8.9 aldım işlemcisi 1 ghz çift çekirdek ram 1gb invidia tegra gibi bi ekran işlemcisi war sesi çok çok iyi şarzı full 3g ile nerdeyse bir gün gitti ekranı gayet güzel hemen hemen tüm siteleri sıkıntısız gezebiliyosunuz fiyatıda 1099 tl

gelelim dezavantajına cihazın dokunmatiği içler acısı çok yavaş hiç memnun kalmadım android 3.2 donma ve takılma yapıyo daha 4.0 yüklemesi mevcut değil oyun vs oynadıkdan sonra ram 700 800 lü mb lara geliyo ve cihaz baya baya yavaşlıyo en kötü yönü cihaza sim kartınızı taktıkdan sonra herhangi bi şekilde arama alamamıyorsunuz arandığınız zamana hat direk meşgule düşüyo sadece sms ve e-mail alabiliyosunuz

ben 23nisanda aldım 26 nisanda servise bıraktım açılmadı şuan beklemedeyim ipad 2 yada 3 alıcam

Ben note dusunuyorum ancak alternatif olarak galaxy tab p1000 var arastirayim dedim saolynbilger icin

Ferit
01-05-2012, 22:12
Çinden IPS kapasitif ekranlı 1.2 ghz işlemcili 16 gb dahili hafızalı 1 gb ram Android 4.0 ICS 9.7 inch ekranlı tablet aldım 230 dolara. Boşuna Samsung filan para vermeyin yada gidin ipad alın derim.

TolgaEsentepe
01-05-2012, 22:18
samsung s2 ile iphone 4 arasında gidip gelirken, forumun birinde bir yorum okumuştum. yorumda bir malın orjinali varken sonradan olmasını almayın gibi bir söylemi vardı yazan kişinin. gördüğümde hadi ordan diye geçmiştim ama iphone aldıktan sonra ne dediğini tam olarak anladım.. android falan fişman mağazada hergün galaxy tab ı da ıpad ıde kurcalıyorum her açıdan çok farkları var. apple bu işte tek.

Schumi
01-05-2012, 22:30
Çinden IPS kapasitif ekranlı 1.2 ghz işlemcili 16 gb dahili hafızalı 1 gb ram Android 4.0 ICS 9.7 inch ekranlı tablet aldım 230 dolara. Boşuna Samsung filan para vermeyin yada gidin ipad alın derim.

Link var mı ?

Ferit
02-05-2012, 08:37
Link var mı ?

Link yok ne yazık ki, ancak o tür cihazları Türkiye'de satanlar var kısa bir google araştırmasıyla bulunabilir. Dikkat edeceğin nokta cihazların Çin'den direkt gönderim değilde Türkiye'de stoktan satılıyor olmasıdır. Ben direk fabrikasından aldım, ürettikleri bir başka cihaz için görüşmeye gitmiştim, ürettikleri tabletlerle de ilgilendim ve bir örnek satın aldım onuda perakende fiyattan sattılar. İthal etmeyi de düşündüm ancak vazgeçtim.

matthardy
02-05-2012, 09:33
galaxy note kullanıyorum ekranı bu arada 5.3inc yukarda biri 3 gibi bişeyler yazmıştı onuda düzeltim dedim.

aşırı memnunum ekranı kamera dokunmatik aklınıza ne geliyorsa.
iphone 4te kullandım,ilk TR'ye geldinden aldım 1 ay sonra sattım hosuma gitmedi.

S2de güzel cihazdır sanırım note ile aralarında ufak farklılıklar var.

bu arada apple'ın mac iphone ipad üretirken çoğu hayati parçaları samsung'tan aldığını söylemeliyim.
düşününkü kendi paneli üreten zaten bi samsung birde lg vardır.
apple sadece tasarımdır.

Ahmet Saraçoğlu
02-05-2012, 09:50
samsung s2 ile iphone 4 arasında gidip gelirken, forumun birinde bir yorum okumuştum. yorumda bir malın orjinali varken sonradan olmasını almayın gibi bir söylemi vardı yazan kişinin. gördüğümde hadi ordan diye geçmiştim ama iphone aldıktan sonra ne dediğini tam olarak anladım.. android falan fişman mağazada hergün galaxy tab ı da ıpad ıde kurcalıyorum her açıdan çok farkları var. apple bu işte tek.

Çok dogru , exper easypad ve htc desire hd maceramdan sonra iPad alınca bende çok iyi anladım farkı.işlemciden ram den ziyade , ios gercekten bu cihazların en büyük kozu.ne donma ne altta çalışan programların aleti sisirmesi gibi bişey yok.androidlerimi kasmasın diye günde iki kez yeniden baslatirken bunu ne zaman kapandığımı hatırlamıyorum bile.

umut onatoglu
02-05-2012, 10:26
4S kullaniyodum yere dusurdum ve ucu siyrilinca rahat edemedim gittim note aldim telefon guzel hos ama uygulama kalitesi acisindan iphone daha iyi sahibinden facebook vs. Ama noteninde sarji guzel gidiyor tab ve note arasi tercih yapilacaksa note derim buyuklugu ideal hem yaninda tasimak icin hemde tablet olarak kullanmak icin

TaGo
02-05-2012, 10:38
2 yıl ıphone kullandıktan sonra Note a geçtim. İlk izlenimlerim. Flash destekli herşeyi sıkıntısız açabilmek mükemmel, çünkü her sitede bu uygulamalar mevcut. Streetfire izleyebilmekte güzel, face videolarıda.(Iphoneda yapamadığımız için hasret kaldık). Çoklu ve sorunsuz mail kurulumları ve istediğin aralıklarda mail indirme seçenekleri Iphoneu zaten geride bırakıyor. Adobe,Excel ve Word dosyalarını birer dosya olarak kaydedebilmek, mailden her defasında açmak zorunda olmamak çok güzel. Herhangi bir foto-tablo yada çizelge üzerinde profesyonel Photoshop ve uygulamalar kullanabilmek paha biçilemez. Nerde ıphoeda 50 tane aplikasyon indirmek şart bunun için. Bu arad sürekli iş için kullandığımdan herşeyin resmini ve videdosunu çekiyorum. Hatırlarsanız çektiğim videoları herkes hangi prof makinadan oldunu sormuştu, roll videoları note ile çekilmişti. Şu an uygulamalrını çektiğimiz tüm fosforlu renkler 4 s de yanlış renkte çıkıyor :D Ben mor uyguluyorum ve uygulama çekiyorum ve resimlerde videoda mavi çıkıo. Daha saysam 1 sayfa sürer. Alakası yok Iphone sadece marka, ama herşeyde geride kalmış.

Low-Rider
02-05-2012, 10:46
tago reiz noktası virgülüne tam anlamıyla özetlemişsin.

Yeri geliyor telefonu harici bellek olarakta kullanabilmek çok güzel

matthardy
02-05-2012, 11:10
note'da son güncellemeLeri yükledim wifi'den fakat q klawyede yazarken backspace'a basınca böle bir lag oluyor,hemen silimiyor 5 kere basıyorsun 2 kere siliyor.

başına gelen varmı?

edit : bu mevzu dün geceydi bu sabah pili çıkartıp taktımda düzelmiş şimdi farkettim :D pardon

ynsemr
02-05-2012, 11:33
dün beyaz galaxy note'u baya detaylı inceledim.hayran kaldım diyebilirim turkcell 3g ile forumdan aynı sayfada alt alta 5 tane deneme videosu actım.hepsinide takılmadan izleyebildim