PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 106 ya yapılan bu işkencenin amacı nedir ?

braver
01-05-2012, 04:46
106 ya işkence :( - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=NgV1YkaETFU)

NgV1YkaETFU

schizophrenic
01-05-2012, 04:55
salaklıktan başka bişey değil

işin kötü tarafı ise bu tür eziyet edilen araçları satılık ilanını koyduklarında açıklamada ; sonax , meguiars harici yerlerde yıkatmıyolar yağ bakımını 3 - 4 bin km önce yapıyolar gereksiz yere yıpratmayıp sıkıştırmıyolar tabi bizde göz görmeyince gönül katlanır hesabı alıyoruz , ne yazıkki 106 saxo tarzı araçların % 50 si böyle apaçilerin elinde

sanki siz hiç yapmadınızmı diye soysal mesaj verecek arkadaşlar ben hiç yapmadım :)

MeRtCaN
01-05-2012, 07:49
helal olsun bee işte bu !!!

Painkiller
01-05-2012, 08:03
Araba perte çıksam da kurtulsam diyordur. Ulan biz garajdan çıkarmaya kıyamıyoruz, millet kırbacın dibine dibine vuruyor. Sonrada çiçek böcek diye satmaya kalkıyorlar ya acayip kıl oluyorum.

VTEC®
01-05-2012, 08:04
Siteye üye arkadaşın araba değilmi bu? sivastaki??
eğer oda görürse alnmasın ama sadece benzettim.

not: büyük ihtimal değil plakası kareydi çünkü.

CRX
01-05-2012, 08:21
Benim eski arabam, satmam gerekmese vermicektim zaten, malllll herif ya diyecek bişey bulamadım. Araç sahibindende satılık tekrardan
Peugeot 106 GTI 2001 Model 19.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 82042231 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-hem-dolu-hem-2001-hemde-degisensiz-gti-isteyenler-82042231/detay/)

fatiii
01-05-2012, 08:23
bu bence arabaya pek bi eziyet içermiyo lastiklere eziyet diyelim bide bu 106 sahibi arkadaşlar arabalarınız sıfırdan beridirmi sizde?

siz sanıyormusnuzki size gelene kdar o arabada hiç el freni çekilmedi hiç kesiciye girilmedi..10 yıldır 130 140 bin kmde olan 106 lar var hiçmi üzülmedi?

yok araba pert olsaymış iyiymişte falan filan yok devenin nalı arkadaş ya iki el freniyle arabanın canı çıksaydı kusura bakmayında şu anda kimse o tür arabalara binemezdi..bazı şeyleri fazla abartıyosunuz.

CRX
01-05-2012, 08:23
Ne emek verdim bu arabaya içim acıdı şu anda böyle bir herifin eline düştüğü için

yaşar
01-05-2012, 08:26
Ciğerli maşallah.

Sanayi esnafı eğlenceyi bulmuş :D

AşkınS.
01-05-2012, 08:43
Siteye üye arkadaşın araba değilmi bu? sivastaki??
eğer oda görürse alnmasın ama sadece benzettim.

not: büyük ihtimal değil plakası kareydi çünkü.

Anılın araç degil,aşağıdada verilmiş zaten :)

Ayrıca aracın sesini hiç beğenmedim :D

erayakar
01-05-2012, 08:47
bence adam para vermiş parasının hakkını alıyor..mezara araba koyan varmı..adam kimseye zarar vermeden tenha biyerde aracına hemde kendi aracına zarar veriyor..çok üzülen varsa satılıklarda ilanı var alır çeker garaja .

Bone-crusheR
01-05-2012, 08:48
bencede abartılcak bişi yok aksamları roll cıkan arkadaslar 8 9pm ceviren hiçmi yormuyo arabasını metal parcası sonucta benimle berabermi yaslanacak adam pasmıs parayı almıs ister atar ister satar

Painkiller
01-05-2012, 08:51
Sosyal mesaj şart tabi.

Osman Bahadır
01-05-2012, 09:02
Ben vidyoda işkence göremedim. Gavurların "abuse" vidyoları gibi birşey bekledim ama sadece el freni çekmiş o kadar.

Siz kendi arabanıza kıyıp da yapamıyor olabilirsiniz. Ama adam gayet de basmış parayı, almış 106'yı, gönlünce vuruyor kırbacı... Makine değil mi sonuçta? Kendinden çok ona mı saygı duymalıydı?

Otomobil araçtır, amaç değil. Keyfini çıkaramadıktan sonra ne anladım ben bu işten...

typermelih
01-05-2012, 09:27
yazık çok yazık insanlar ne zevk alıyor araçlarına acı çektirdiklerinde anlamıyorum valla.el fireni çekince ne oluyor dönünce araç kesiciye girince falan ne oluyor anlamıyorum zevk bunun neresinde

Selcuk_RoL
01-05-2012, 09:30
Herkesin zevki tabi ama biraz daha gecmis senelerde yapilan hareketler

Quantum
01-05-2012, 09:36
Arabasını "eğlence" adı altında şu şekilde kullanan, normal karşılayan, izleyen, zevk alan gözümde apaçidir.

schizophrenic
01-05-2012, 09:36
Madem abartılacak bişey yok işkence fln değil bu yorumları yazan benden büyüklerim ve yaşıtlarım bigün buluşalım arabanızı alıyım 3 - 4 tur bu tarz kullanıyım el freni çekerek 1. 2. full kesicide giderek hı olurmu ? :)

nasıl olsa bişey olmaz en fazla lastikleriniz aşınırmış kabulmü...

RIDVAN
01-05-2012, 09:38
Tamam hadi adamın malı sonuçta ister yakar ister vurur herkes 106 iyi bakıcak diye birşey yok , etrafdaki insanlardan neden o kadar çok ve içten gülüyor ?

Bone-crusheR
01-05-2012, 09:43
Madem abartılacak bişey yok işkence fln değil bu yorumları yazan benden büyüklerim ve yaşıtlarım bigün buluşalım arabanızı alıyım 3 - 4 tur bu tarz kullanıyım el freni çekerek 1. 2. full kesicide giderek hı olurmu ? :)

şahsen arabamı kullanmalık kuzenim harici kimseye vermem ama suda var parayı veren dudugude calar lastikte akar kesicide yapar

orhan_guney
01-05-2012, 09:52
harikasın adamım devam et el freni cek pati cek kesiciye sok :D

ondertopcu
01-05-2012, 09:54
Herkes tabiki istediğini yapar ama bu tarz kullanılan araçlar yüzünden piyasada temiz araç kalmıyor. O yüzden millet amcanın teyzenin peşine düştü :D

typermelih
01-05-2012, 09:54
Ben vidyoda işkence göremedim. Gavurların "abuse" vidyoları gibi birşey bekledim ama sadece el freni çekmiş o kadar.

Siz kendi arabanıza kıyıp da yapamıyor olabilirsiniz. Ama adam gayet de basmış parayı, almış 106'yı, gönlünce vuruyor kırbacı... Makine değil mi sonuçta? Kendinden çok ona mı saygı duymalıydı?

Otomobil araçtır, amaç değil. Keyfini çıkaramadıktan sonra ne anladım ben bu işten...

bu keyifmi şimdi? mesela yolda bir adam görsen arabasını üstüne çıkmış tepiniyor,vay be helal arabasının üstünde tepinerek keyif alıyor der saygımı duyarsın.nede olsa oda yapılır deyilmi :rolleyes:.allahım yarabbim benmi anolmalim................

fatiii
01-05-2012, 09:58

bana bi açıklasana burda arabaya ne gibi zararlar veriliyor öğrenmek isterim..bu arada kendi arabamı sana niye veriyim ben zaten yanlarımda kesicidede giderim gerektiginde el frenide çekerim.

fatiii
01-05-2012, 10:00
bu keyifmi şimdi? mesela yolda bir adam görsen arabasını üstüne çıkmış tepiniyor,vay be helal arabasının üstünde tepinerek keyif alıyor der saygımı duyarsın.nede olsa oda yapılır deyilmi :rolleyes:.allahım yarabbim benmi anolmalim................

orda araca belli bir zarar veriyosun onla bu durum birmi.alakaya dikiz

D16A9
01-05-2012, 10:01
arkadaş adam ezikliğin dibine vurmuş şekil yaptığını sanıyor.

uluckaban
01-05-2012, 10:03
rwd 106 :D

typermelih
01-05-2012, 10:07
orda araca belli bir zarar veriyosun onla bu durum birmi.alakaya dikiz

şimdi bu vidyoda lastik aşınmasından başka bir zorlama yokmu,aracı böyle kesiciye sokmanın zararlarını biliyormusun.belirli aralıklarla seni arkadan iple bağlayıp sonra sana maksimum hızla koşmanı sağlayim ipide 50 kg lık bir cisme bağlayim sende koşmaya çalış sürekli,bak ne oluyor,kaslarına yani piston kola yada kalbine,senin gibi düşünenleri nasıl bulupta araç alacak kişileri öyle bulacaz bilmiyorum...

schizophrenic
01-05-2012, 10:09
bana bi açıklasana burda arabaya ne gibi zararlar veriliyor öğrenmek isterim..bu arada kendi arabamı sana niye veriyim ben zaten yanlarımda kesicidede giderim gerektiginde el frenide çekerim.

el freni teli , akisler , lastik , tam kırmalarda direksiyon kutusu

bunlar hiç zarar görmüyo değilmi :)

benim 106 ' ım olmadı bilmiyorum ne tür problemler çıkartır google'dan baktım yazdım bunlarıda :heyoo:

skaratas2
01-05-2012, 10:13
biraz gaza gelmiş :) alkışlar falan... Allahtan ortam sakin. Kafayı bulupta eziyet eden görmemişsiniz, hemde ne araçlara.

KaanBRS
01-05-2012, 10:26
12-13 yaşındaki arabanın derdi amma çok ortalığı dillendirmiş.Tamam eywallah arabayı zorluyor olabilir ama neticede 'araç' bu adam almış keyfine göre eğleniyor gerisinden kime ne?

Alper_
01-05-2012, 10:29
aynı bizim hacı :D

fatiii
01-05-2012, 10:36
şimdi bu vidyoda lastik aşınmasından başka bir zorlama yokmu,aracı böyle kesiciye sokmanın zararlarını biliyormusun.belirli aralıklarla seni arkadan iple bağlayıp sonra sana maksimum hızla koşmanı sağlayim ipide 50 kg lık bir cisme bağlayim sende koşmaya çalış sürekli,bak ne oluyor,kaslarına yani piston kola yada kalbine,senin gibi düşünenleri nasıl bulupta araç alacak kişileri öyle bulacaz bilmiyorum...

ya arkadaş bırak bana maval okumayı bu forumda 100 kişi varsa 95 i kesicide gitmiştir bu 2 2 daha 4 ne 50 kilosundaaan ne bilmem nesinden bahsediosun adam el freni çekip 50 metre gitmemişya el freni çekip dönmüş bumu arabya zarar veriyo..kocaman turboyu taktın arabana vermiyomusun kendi arabana zarar.madem zarar vermediğini düşünüyosun ne diye stock pistonları söktün daha çok dayanabilsinler diye forget yaptın..senin gibi düşünebilsem oda arabaya yapılabilecek en büyük zarar el freni çekip dönmekmi arabanın canını alır gt30 a 2 küsür basınc basmakmı arabanın canını alır hadi buyur..

artı dsg ye yaptıgın kötülükler şanzumanın canı burnunda geziyosun onlar ne iş?

el freni teli , akisler , lastik , tam kırmalarda direksiyon kutusu

bunlar hiç zarar görmüyo değilmi :)

benim 106 ' ım olmadı bilmiyorum ne tür problemler çıkartır google'dan baktım yazdım bunlarıda :heyoo:

el freni teli diyo ya akis diyo..kardeş senin o bahsettiklerinin hepsi normaldede aşınan şeyler biliyosun dimi?sen hiçbişey yapma düz git onlar zaten aşınıyo.direksiyon kutusunu bu forumda kimse tam çevirmiyo yani parktan falan girip çıkarken öylemi?o araba boyasız olsun ben bu arkadaşın yaptığının 3 gun boyunca yapıyım sen ertesi gün arabayı almaya gel bayıla bayıla alıp gidersin ruhun duymaz ne usta der bunla el freni çekilip dönülmüş nede başkası sonuç olarak sıkıntıya düşürecek bi problem oluşmaz..

h.savas
01-05-2012, 10:45
bence de gayet normal şeyler sen ben araçlarımıza kıyamayız bile ama adam yapıyor zevk meselesi,asıl sıkıntı şu adam bu aracı satarken hiç sıkıştırılmamış vs.. diye satılığa çıkartır

Zorbey
01-05-2012, 10:47
O kadar bmw varken 106 nın gıdıklanması garip olmuş,Karar araç sahibinin Herkesin gücü malına yeter :)

RIDVAN
01-05-2012, 10:48
o araba boyasız olsun ben bu arkadaşın yaptığının 3 gun boyunca yapıyım sen ertesi gün arabayı almaya gel bayıla bayıla alıp gidersin ruhun duymaz ne usta der bunla el freni çekilip dönülmüş nede başkası sonuç olarak sıkıntıya düşürecek bi problem oluşmaz..

Herkes kendine yakışanı yapar işte. sizin gibi yapanlar yüzünden piyasada temiz araba kalmadı.arabayı alıyosun 1 haftaya kalmıyo sorunlar başlıyor.

typermelih
01-05-2012, 10:49
[QUOTE=fatiii;5825986]ya arkadaş bırak bana maval okumayı bu forumda 100 kişi varsa 95 i kesicide gitmiştir bu 2 2 daha 4 ne 50 kilosundaaan ne bilmem nesinden bahsediosun adam el freni çekip 50 metre gitmemişya el freni çekip dönmüş bumu arabya zarar veriyo..kocaman turboyu taktın arabana vermiyomusun kendi arabana zarar.madem zarar vermediğini düşünüyosun ne diye stock pistonları söktün daha çok dayanabilsinler diye forget yaptın..senin gibi düşünebilsem oda arabaya yapılabilecek en büyük zarar el freni çekip dönmekmi arabanın canını alır gt30 a 2 küsür basınc basmakmı arabanın canını alır hadi buyur..

benden daha iyi bilemezsin koçum ben yaptığım şeylerin ileride bir sıkıntı doğurmaması için gerek şanzumana gerek motor içine milyarlar döktüm,benim araç orjınalken 1.1 basıyordu 55 bin tl harcadım suan 1.8 basıyor bizim yazılımlar kormalı en küçük bir zarar verecek duruma gelse gaz kelebeğini kapıyor...ayrıca ben kime yazıyorumki,herneyse sen sıfırı çiz patini çek kesiciye sok,aracını üstünde pasta kes yap bişeyler.bu arada beni yakınen takip ediyorsun sanırım benim aracıma yaptıklarımı benden daha iyi bilmek üzeresin,neden takip ediyorsun böyle şeyler sevdiğin içinmi ?

schizophrenic
01-05-2012, 10:50
el freni teli diyo ya akis diyo..kardeş senin o bahsettiklerinin hepsi normaldede aşınan şeyler biliyosun dimi?sen hiçbişey yapma düz git onlar zaten aşınıyo.direksiyon kutusunu bu forumda kimse tam çevirmiyo yani parktan falan girip çıkarken öylemi?o araba boyasız olsun ben bu arkadaşın yaptığının 3 gun boyunca yapıyım sen ertesi gün arabayı almaya gel bayıla bayıla alıp gidersin ruhun duymaz ne usta der bunla el freni çekilip dönülmüş nede başkası sonuç olarak sıkıntıya düşürecek bi problem oluşmaz..

birincisi kardeşin değilim ben senin

bana bi açıklasana burda arabaya ne gibi zararlar veriliyor öğrenmek isterim.

yazdın bende oluşabilecek zararları söyledim , normaldede onların aşınan şeyler olduğunu biliyorum

arabayı satan adamın adamlığına dürüstlüğüne kalmış bişey , sonradan yapılan böyle hareketleri öğrendiğimde güle güle yemesin der binmeye devam ederim ;)

fatiii
01-05-2012, 10:50
Herkes kendine yakışanı yapar işte. sizin gibi yapanlar yüzünden piyasada temiz araba kalmadı.arabayı alıyosun 1 haftaya kalmıyo sorunlar başlıyor.

ben 2 kere el freni çektim diye ne gibi sorunlar yaşıyosunuz rıdvan bey.

benim gibiler seni bu kadar düşündürüyosa sıfır araba al yada gir dizel aile arabası al malsesef gerçekler acıdır bugün bu tarz arabaların %90 ı böyle hareketlere maruz kalmıştır

_FrKn_
01-05-2012, 10:53
izleyenler neye gülüyor onu anlamadım ben :D

murat_ileri
01-05-2012, 10:54
ammada gaza gelmiş millet adamın yaptığı hareketler apaçi hatta barzoluk derecesinde kabul. ama arabayı yok şöyle yaptı yok böyle yaptı vs. vs. sadece yorum yapmak için yazılmış. sonuçta hepimiz araçlarımızı modifiye ediyoruz. stock internal basan bu adamdan daha fazla zarar verdiği kesin hemde her kullanımında. drag yada rolling yaparken kimsede aman rabam üzülmesin diye 3000 devirde vitesde değiştirmiyor. yol tutuşu için sert süspansüyon zaten başka bir yıpranma, birde üzerine ses sistemi gelsin tam olur. kimse sütten çıkmış ak kaşık değil, hepimiz arabamıza binersekte yatırsakta yıpratıyoruz ama az ama çok. o yüzden kusura bakmayında hepimiz aynı mokuz bir yerde...........

fatiii
01-05-2012, 10:55
[QUOTE=fatiii;5825986]ya arkadaş bırak bana maval okumayı bu forumda 100 kişi varsa 95 i kesicide gitmiştir bu 2 2 daha 4 ne 50 kilosundaaan ne bilmem nesinden bahsediosun adam el freni çekip 50 metre gitmemişya el freni çekip dönmüş bumu arabya zarar veriyo..kocaman turboyu taktın arabana vermiyomusun kendi arabana zarar.madem zarar vermediğini düşünüyosun ne diye stock pistonları söktün daha çok dayanabilsinler diye forget yaptın..senin gibi düşünebilsem oda arabaya yapılabilecek en büyük zarar el freni çekip dönmekmi arabanın canını alır gt30 a 2 küsür basınc basmakmı arabanın canını alır hadi buyur..

benden daha iyi bilemezsin koçum ben yaptığım şeylerin ileride bir sıkıntı doğurmaması için gerek şanzumana gerek motor içine milyarlar döktüm,benim araç orjınalken 1.1 basıyordu 55 bin tl harcadım suan 1.8 basıyor bizim yazılımlar kormalı en küçük bir zarar verecek duruma gelse gaz kelebeğini kapıyor...ayrıca ben kime yazıyorumki,herneyse sen sıfırı çiz patini çek kesiciye sok,aracını üstünde pasta kes yap bişeyler.bu arada beni yakınen takip ediyorsun sanırım benim aracıma yaptıklarımı benden daha iyi bilmek üzeresin,neden takip ediyorsun böyle şeyler sevdiğin içinmi ?

ben bu foruma yıllardır üyeyim yıllardırda gelip burda abidik gubidik şeyler yazıyım diye durmuyorum kim ne yapmış nasıl yapmış araştırıyorum doğal olarak senin arabanada bakıyorum senin o harcadığın parayı ben 2 yıldır yatan arabaya harcadım sıkıntı o değil sen golf r la uğraşırsın ben rs2 yle ugrasırım herkez bişeylere para harcar...

anlatmak istediğim sen şimdi arabana onları yaparak bu adamın el freni çektiğinden dahamı az zarar veriyosun arabana ve şanzumanına?bana bunu söyle haklısın diycem

fatiii
01-05-2012, 10:57
birincisi kardeşin değilim ben senin

yazdın bende oluşabilecek zararları söyledim , normaldede onların aşınan şeyler olduğunu biliyorum

arabayı satan adamın adamlığına dürüstlüğüne kalmış bişey , sonradan yapılan böyle hareketleri öğrendiğimde güle güle yemesin der binmeye devam ederim ;)

ne dürüstlüğü arkadaş ne diyosun kafanızmı güzel adam sana pertten araba toplıyıp satmıyorya ya yok artık daha neler..siz 2. el araba almayın arkadaş sıfır alın

RIDVAN
01-05-2012, 10:57
ben 2 kere el freni çektim diye ne gibi sorunlar yaşıyosunuz rıdvan bey.

benim gibiler seni bu kadar düşündürüyosa sıfır araba al yada gir dizel aile arabası al malsesef gerçekler acıdır bugün bu tarz arabaların %90 ı böyle hareketlere maruz kalmıştır

Sen istiyosan arabayı benzin dök yak umrumda olmaz. Video paylaşılmış ben kendi şahsi fikrimi görüşümü yazıyorum.. Sen yinede bu kadar emin olma bu araçların %90maruz kalmıştır diyerek çok gördüm görüyorum. arabasını tozlu yola dahii sokmayanı bunların içinden bende dahil olmak üzere... Senin gibiler beniii hiçç düşünürdürmüyor kafanıı yorma sen ne yap biliyormusun böyle yapacağına git arkadan çekişli uygun birşey al sabaha kadar kendi etrafında dön ;)

SerhatA.
01-05-2012, 10:58
adam king.

RIDVAN
01-05-2012, 10:59
adam king.

:hahaha::hahaha::icon_tup::icon_tup:

fatiii
01-05-2012, 11:00
Sen istiyosan arabayı benzin dök yak umrumda olmaz. Video paylaşılmış ben kendi şahsi fikrimi görüşümü yazıyorum.. Sen yinede bu kadar emin olma bu araçların %90maruz kalmıştır diyerek çok gördüm görüyorum. arabasını tozlu yola dahii sokmayanı bunların içinden bende dahil olmak üzere... Senin gibiler beniii hiçç düşünürdürmüyor kafanıı yorma sen ne yap biliyormusun böyle yapacağına git arkadan çekişli uygun birşey al sabaha kadar kendi etrafında dön ;)

araban sıfırdan beridirmi sende?

ben zaten arkadan çekişli değilde itişli araçlarla bunun 5 mislini yapıyorum sıkıntı yok

Germanian
01-05-2012, 11:00
adam parasını vermiş almış isterse biner ister yatağında saklar istersen içinde tavuk besler sizene ?? kimene ??

ygtkrmdnz
01-05-2012, 11:01
kimbilir forumdaki araç sahipleri araçları ile neler neler yapıyor anlık bir ego tatmini hesabı

fakat başka birinin yaptığını görünce şekil a böyle oluyor

merak ettim acaba gazlamak için araç alınıyor ne yapmasını bekliyorsunuz yada siz ne yapıyorsunuz

yada bu videoda yapılan şeyler çok mu kötü :(

BLuEBoY
01-05-2012, 11:02
şahini satıp 106 alırlarsa daha neler görürüz bu gidişle...

iynn-RS
01-05-2012, 11:03
şu an saxo-106 tipi arabaya bınen hiç kımse kendını kandırmasın benım arabam temız benım arabam yorulmadı dıye.ilk sahibi bile olsa bu vıdeodakı hareketlerı elbet bır kez yapmıstır.

ikincisi bunun gibi adamlar yuzunden pıyasada temız araba bulamayan arkadaslar temızını teyzeden ılk sahıbınden en orjınalını alsanız ne yapacaksınız.hemen gıdıp motorun orasını burasını kurcalıyacaksınız ıcını sokeceksınız solugu roll gecelerınde alacaksınız.

typermelih
01-05-2012, 11:04
[QUOTE=typermelih;5826026]

ben bu foruma yıllardır üyeyim yıllardırda gelip burda abidik gubidik şeyler yazıyım diye durmuyorum kim ne yapmış nasıl yapmış araştırıyorum doğal olarak senin arabanada bakıyorum senin o harcadığın parayı ben 2 yıldır yatan arabaya harcadım sıkıntı o değil sen golf r la uğraşırsın ben rs2 yle ugrasırım herkez bişeylere para harcar...

anlatmak istediğim sen şimdi arabana onları yaparak bu adamın el freni çektiğinden dahamı az zarar veriyosun arabana ve şanzumanına?bana bunu söyle haklısın diycem

arkadaşım sen benim şanzuman beynini kanadaya gönderdimi şanzuman içi balataları değiştirdimi madem meraklısın biliyosun bunları bilmiyormusun,ayrıca bunları araştırdınmı golf r şanzumanın 600 nm tork a dayanıklılığını bilmeden nasıl böyle bir işe girişileceğini vs vs.aracın motoruna bişeyler yapmak yılardır vardır sıkıntı olmasını engelleyecek şeyler yaparsan aracına negibi şeyler olabilir,peki bu zatimuhterem 106 cı arkadaş neyapmış ilerde sıkıntı doğurmaması için bu şovları yaparken problem yaşamamak için önlemini almışmı,ozaman senin dedine göre şu çıkıyor rolıng yapan araç motoruna yükleniler araçlar alınmaz böyle araçlar onlara göre yani 106 dan bahsediyorum dahamı iyi

KaanBRS
01-05-2012, 11:04

Aman birader asfalttada yürütme arabanı allah muhafaza tekerine taş batar.

iynn-RS
01-05-2012, 11:06
[QUOTE=fatiii;5826049]

arkadaşım sen benim şanzuman beynini kanadaya gönderdimi şanzuman içi balataları değiştirdimi madem meraklısın biliyosun bunları bilmiyormusun,ayrıca bunları araştırdınmı golf r şanzumanın 600 nm tork a dayanıklılığını bilmeden nasıl böyle bir işe girişileceğini vs vs.aracın motoruna bişeyler yapmak yılardır vardır sıkıntı olmasını engelleyecek şeyler yaparsan aracına negibi şeyler olabilir,peki bu zatimuhterem 106 cı arkadaş neyapmış ilerde sıkıntı doğurmaması için bu şovları yaparken problem yaşamamak için önlemini almışmı,ozaman senin dedine göre şu çıkıyor rolıng yapan araç motoruna yükleniler araçlar alınmaz böyle araçlar onlara göre yani 106 dan bahsediyorum dahamı iyi

o 106 110 hp motoruyla ne kadar zarar verebılırkı kendıne:)

-aykt-
01-05-2012, 11:08
Vay arkadaş, arabasını tozlu yola sokmayanlar mı dersin, yağmurlu havada çıkarmayanlar mı dersin. Aptal kutusundan sonra ilk kez bir objenin insanı bu kadar domine ettiğini görüyorum. :)

braver
01-05-2012, 11:08
kusura bakmayında ben böyle araba kullanan insanlara söverim sadece, hoşgörüde beklemeyin kimseden 106 bu bi bmw 325 bi nissan falan değil ,öyle kesiciye bindir elfreni çekmek falan 106yı az çok bilen binen bi kişi bu hareketlerin ne kadar saçma ve gereksiz olduğunu anlar birde arabayı satarken çiçek gibi diye ilan koyarlar bunun neresi zevk allah aşkına akıl var mantık var
bkz: Peugeot 106 GTI 2001 Model 19.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 82042231 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-hem-dolu-hem-2001-hemde-degisensiz-gti-isteyenler-82042231/detay/)

murat_ileri
01-05-2012, 11:10
melih halen farklı açılardan bakıyorsunuz. aslında herkesin dediği aynı kapıya çıkıyor. sen yükleme yaparken desteklemek için gerekli güçlendirmeleri yaptın bunu zaten herkes kabulde ediyor biliyorda... ama kimse bu parçalarda aşınma olmadığınıda söyleyemez sonuç olarak yükü kaldırması için yapılan işlemlerden sonra aracada yüklenerek zorluyor, aşındırıyoruz. sen bukadar işlemi sadece güvenlik olsun diye yapmadın anlatılmak istenen bu.

typermelih
01-05-2012, 11:11
[QUOTE=typermelih;5826091]

ben burda sadece motora zarar vermesinden bahsetmiyorum,genel olarak herşeyden bahsediyorum,hı şuda var arkadaş vidyoda sürekli kesiciye sokuyor bunun bir zararı yok sanırım evet zararı yok gerçekten :rolleyes:bu sitede baya bir bilgi sahibi olan arkadaşlar var ya bu siteye ben hakim olamıyorum :confused:

KaanBRS
01-05-2012, 11:14
kusura bakmayında ben böyle araba kullanan insanlara söverim sadece, hoşgörüde beklemeyin kimseden 106 bu bi bmw 325 bi nissan falan değil ,öyle kesiciye bindir elfreni çekmek falan 106yı az çok bilen binen bi kişi bu hareketlerin ne kadar saçma ve gereksiz olduğunu anlar birde arabayı satarken çiçek gibi diye ilan koyarlar bunun neresi zevk allah aşkına akıl var mantık var
bkz: Peugeot 106 GTI 2001 Model 19.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 82042231 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-hem-dolu-hem-2001-hemde-degisensiz-gti-isteyenler-82042231/detay/)

ya neden sövüyosun kardeşim? adam 106 yı kendinden sonrakiler daha kondüsyonlu binsin diye mı almış epi topu 106 bu neden yeryüzündeki nesli tükenicek diye bu kadar çok tasadasınız anlamadım.Arabasını çiçek diye koymayan kaçtane satıcı var 100/10 anca çıkar harbi harbi yazan onun gerisi gidip bakmadan baktırmadan alınacak gibi değil 106 ları alayı çiçek zaten sen hiç malım kötü diyeni gördün mü? Sen altındaki 106 ya iyi bak gerisini de başkası düşünsün...

fatiii
01-05-2012, 11:14

peki haklısın sen arabana daha az zarar veriyosun onları yaparak bu 106 cı arabayı pert etti..el freni çekilmiş araba almayın 270 beygir arabayı 500+ beygir yapıp geri 270 e düşürdükten sonra çiçek gibi yazılan arbaaları alın.

ama ben bu durumda el freni çekilmiş 106 yı tercih ederim.herkezin titizliği kendine

typermelih
01-05-2012, 11:15
melih halen farklı açılardan bakıyorsunuz. aslında herkesin dediği aynı kapıya çıkıyor. sen yükleme yaparken desteklemek için gerekli güçlendirmeleri yaptın bunu zaten herkes kabulde ediyor biliyorda... ama kimse bu parçalarda aşınma olmadığınıda söyleyemez sonuç olarak yükü kaldırması için yapılan işlemlerden sonra aracada yüklenerek zorluyor, aşındırıyoruz. sen bukadar işlemi sadece güvenlik olsun diye yapmadın anlatılmak istenen bu.

önceden yani R stokken antepe kadar dip gaz yani 270 km süratlerde uzuuunnnn süre gittimi hatırlıyorum ve bir bokta olmuyordu,ama şuan rolıngte 290 nı görüyor ayamı gazdan çekiyor dakıkalarca dınlendırıyor öyle çıkıyorum 2. sefer yada sop speed yapınca yine uzun süreli gitmiyorum 1 km ancak,bu sebeple yüksek ısıda kalmıcana göre motorunda zarar görme ihtimalini düşürüyorsun

BLuEBoY
01-05-2012, 11:16
ya neden sövüyosun kardeşim? adam 106 yı kendinden sonrakiler daha kondüsyonlu binsin diye mı almış epi topu 106 bu neden yeryüzündeki nesli tükenicek diye bu kadar çok tasadasınız anlamadım.Arabasını çiçek diye koymayan kaçtane satıcı var 100/10 anca çıkar harbi harbi yazan onun gerisi gidip bakmadan baktırmadan alınacak gibi değil 106 ları alayı çiçek zaten sen hiç malım kötü diyeni gördün mü? Sen altındaki 106 ya iyi bak gerisini de başkası düşünsün...

Siz neden bu kadar kastınız ki ? Size göre değersizdir, bana göre normaldir, bi başkasına göre olmaması gerekir. Herkesin aracına gösterdıgı ilgi alaka farklıdır. Bize ters gelmiş saygı duymanız gerekmez mi neden ısrarla üsteliyosunuz ki ?

typermelih
01-05-2012, 11:18
peki haklısın sen arabana daha az zarar veriyosun onları yaparak bu 106 cı arabayı pert etti..el freni çekilmiş araba almayın 270 beygir arabayı 500+ beygir yapıp geri 270 e düşürdükten sonra çiçek gibi yazılan arbaaları alın.

ama ben bu durumda el freni çekilmiş 106 yı tercih ederim.herkezin titizliği kendine

bu araba 270 e inmez merak etme 510 hp de satılır...NM nin talipi çok ,allah sattırması.

yearone
01-05-2012, 11:18
Bu videoda işkence görmedim ya da işkence diyenler işkence görmedi :)

fatiii
01-05-2012, 11:21
bu araba 270 e inmez merak etme 510 hp de satılır...NM nin talipi çok ,allah sattırması.

Allah kimseye zorla malını sattırmasın inş.

cRc Ramo
01-05-2012, 11:22

:icon_tup:

typermelih
01-05-2012, 11:22
araç şahinde olsa ferraride olsa bu gibi şeyler yazık günah.ben bunu bilir bunu söylerim

typermelih
01-05-2012, 11:23
Allah kimseye zorla malını sattırmasın inş.

amin cümlemizin

typermelih
01-05-2012, 11:25

sizin pencere bu konuda çok geniş sanırım.işkence sizin düşünceyle olduğu yerde lastik yakarak janta ulaşmak sanırım..

braver
01-05-2012, 11:28
valla herkesin görüşüne saygımız var ancak ben sadece 106 için söylemiyorum hiç bir aracımı bugüne kadar kesiciye dahi sokmadım sokmamda herkesin titizliğine bakar bu olay benim için işkencedir bu hareketler heleki bu 106 ise resmen tecavüz ediyorlar

typermelih
01-05-2012, 11:31
valla herkesin görüşüne saygımız var ancak ben sadece 106 için söylemiyorum hiç bir aracımı bugüne kadar kesiciye dahi sokmadım sokmamda herkesin titizliğine bakar bu olay benim için işkencedir bu hareketler heleki bu 106 ise resmen tecavüz ediyorlar

:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup: :icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Anıl E.
01-05-2012, 11:34
Kendi arabam sandım bi an kalbim atarak izledim :(

DetailEF
01-05-2012, 11:36
Polemik izlemek çok keyifli :D FWD araca yapılmamalı ya el freni falan :)

Germanian
01-05-2012, 11:44
şahini satıp 106 alırlarsa daha neler görürüz bu gidişle...

yahu bu şahin şahin diye aşağılayan insanlara gıcık oluyorum sanada gıcık oldum şuan hastamısınız adam 10 sene çalışıp didinip şahin almıştır binmiştir sonra durumu düzelmiştr satıp 106 almıştır e36 almıştır almıştır yani her şahine binen barzo olcak diye bi kaidemi war sen ananın karnından 206ylamı çıktın yada model arabaylamı nice 206 cı 106 cılar war hapçılar hırsızlar onlar barzo değil ama şahinciler barzo 3 kuruş para biriktirip memleketimin imkanlarında ayağını yerden kesmeye kendince birşeyler yapmaya çalışan insanlar bu kadarmı batıyorlar size ya bi bitmediniz .. ...

DetailEF
01-05-2012, 11:49
yahu bu şahin şahin diye aşağılayan insanlara gıcık oluyorum sanada gıcık oldum şuan hastamısınız adam 10 sene çalışıp didinip şahin almıştır binmiştir sonra durumu düzelmiştr satıp 106 almıştır e36 almıştır almıştır yani her şahine binen barzo olcak diye bi kaidemi war sen ananın karnından 206ylamı çıktın yada model arabaylamı nice 206 cı 106 cılar war hapçılar hırsızlar onlar barzo değil ama şahinciler barzo 3 kuruş para biriktirip memleketimin imkanlarında ayağını yerden kesmeye kendince birşeyler yapmaya çalışan insanlar bu kadarmı batıyorlar size ya bi bitmediniz .. ...

Araba lükstür zaten bunun şahini doğanı e36sı 106sı olmaz :) Etrafta bisikletim bile olsa yeter diyen parasızlıktan açlıktan ölen insanlar varken arabasından dolayı birini hor görmek zaten saçmalıktan öte değil, ben inanmıyorum ki bu aşağılayanların hiçbiri arabasını kendi parasıyla almamıştır, almışsa da kendisinde psikolojik bi sıkıntı var o zaman :)

Aranel Ciryatan
01-05-2012, 11:51
işkencelik bir durum yok videoda. Kimisi çıkar gece roll yapar kimisi kendisi kafasına göre gazlar kimiside böyle barzoluk yapar.

murat_ileri
01-05-2012, 11:57
önceden yani R stokken antepe kadar dip gaz yani 270 km süratlerde uzuuunnnn süre gittimi hatırlıyorum ve bir bokta olmuyordu,ama şuan rolıngte 290 nı görüyor ayamı gazdan çekiyor dakıkalarca dınlendırıyor öyle çıkıyorum 2. sefer yada sop speed yapınca yine uzun süreli gitmiyorum 1 km ancak,bu sebeple yüksek ısıda kalmıcana göre motorunda zarar görme ihtimalini düşürüyorsun

ben başında da yazmıştım aşındırma olarak zannedersem dikkatinizden kaçtı. araç stock iken oluşan aşındırma ile şuan daki işlemleri göz önünde bulundurarak oluşan aşınmayı hesaplayabilirsiniz.

halen açıklayamadıysam sizin mantığınıza göre açıklamaya çalışayım. araçta deformasyon oluşmuyor derseniz sonsuza kadar motorun ilk günki hali ile kalması gerekli.

Anıl E.
01-05-2012, 11:58
[QUOTE=typermelih;5826091]

yok 118 hp yanlış biliyorsun :) arabayı aşagılayıcı yorum yapma altındaki makinada çok çok kaliteli şeylere sahip değil ,işte bu videodaki şeyleri savundugunuz için bu arabanın piyasası bu kadar düşük ve 12-13 gibi rakamlara satılıyor kimlerin eline gidiyor,tempra almayım bari 106 alıyım serserilik yaparım diyenler vs.. böyle böyle şahinin temizine değilde şahini müptezel yapanlara dönüyor 106'da

Edit: Alıntı yaptıgım üye iynn-RS typermelih değil ..

gökberk
01-05-2012, 12:00
Bi' şey olmaz bundan...

Mr.K
01-05-2012, 12:02
Adam sabunda kayar gibi kaydırmıs etmıs bıse yokki ben cok eglendım ızlerken :D gayet FWD drift yapmıs ufak caplı :) + olarak a.q hıckımse kesıcıye gırmıyo ztn dımı arabasında :hehe: bir + olarak daha giriyim 10küsür yaşında arabayı çiçek gibi beklersen içinden böcek çıkar :D kurtlanmışla artık neticede ne çiçekliği bekliyo ki insanlar.. Patinaj cekmıs gayet normal,kesiciye kalmıs gayet olası,el freni çekmiş eğlenmiş mal adamın para adamın lastik adamın senkromeçler adamın size noluyo ki ? Gidipte arabayı almak isteyen adam ztn adamın lafına inanıpta mal çiçek böcek yorulmamış diyip arabayı alıyosa helal olsun zaten. Video da iskencelik bibok yok bana kalırsa .Sana Saygım Var Ama Sana Tapamam Totem !

BLuEBoY
01-05-2012, 12:03

pardonda sana böle konuşma hakkını kim veriyo onu anlamış değilim ? Beni tanıyomusun benle muhattaplığın varmıda böle konuşuyosun ? Önce terbiyeli konuşmayı öğren sonra gel yaz burda düşüncelerini.. Anamın karnında neyle çıktıgımı sanamı sorucam ? evet hastayım zorunamı gitti ?

o cümle içerisinde barzolukla alakalı bi ifade varmı ? 106cılar 206cılar sütten çıkmış ak kaşıkmı demişim ? konuşmuş olmak için konuşma, hele boş hiç konuşma...

DetailEF
01-05-2012, 12:06
Güzel video yapmışlar bence sanayi esnafıda eğlenmiş ama ne bileyim fwd arabaya zorunlu kalmadıkça keyfi el freni çekmek komik geliyo :D rwd de yine olmadık bi yerde açı vermek için olağan bi hareket el freni ama fwd pek öyle gelmiyo bana :D Ama yağ gibi kaymış güzeldi :D

Anıl E.
01-05-2012, 12:10
Suç 106 sahibinde değil,. 106 MARKASINDA ...Honda vti yapsaydı bunları görün bakın herkes nasıl sövüyordu :) yalansa yalan diyin,bir tane honda videosu paylaşılıp konu açılsaydı ne yorum yapacaktınız ? ''Süpersin bebegim yaa keşke el freniyle değilde doğal yönden yanlasaydın'' falan mı yazacaktınız ?
Suç 106'da honda veya başka tarz araçlar olsaydı herkesin tepkisi başka olurdu :)

106'yı çekemeyene düz borusu girsin :)

BLuEBoY
01-05-2012, 12:14
Suç 106 sahibinde değil,. 106 MARKASINDA ...Honda vti yapsaydı bunları görün bakın herkes nasıl sövüyordu :) yalansa yalan diyin,bir tane honda videosu paylaşılıp konu açılsaydı ne yorum yapacaktınız ? ''Süpersin bebegim yaa keşke el freniyle değilde doğal yönden yanlasaydın'' falan mı yazacaktınız ?
Suç 106'da honda veya başka tarz araçlar olsaydı herkesin tepkisi başka olurdu :)

106'yı çekemeyene düz borusu girsin :)

:hahaha::hahaha::icon_tup::icon_tup::icon_tup::ico n_tup:

konu amacından saptı yine :Deli: kimsede saygı kalmamış :D

Germanian
01-05-2012, 12:26
pardonda sana böle konuşma hakkını kim veriyo onu anlamış değilim ? Beni tanıyomusun benle muhattaplığın varmıda böle konuşuyosun ? Önce terbiyeli konuşmayı öğren sonra gel yaz burda düşüncelerini.. Anamın karnında neyle çıktıgımı sanamı sorucam ? evet hastayım zorunamı gitti ?

o cümle içerisinde barzolukla alakalı bi ifade varmı ? 106cılar 206cılar sütten çıkmış ak kaşıkmı demişim ? konuşmuş olmak için konuşma, hele boş hiç konuşma...

şahin diye ezdiğin yerdiğin araclardan birinin sahibi olduğum için kendimde bu hakkı gördüm doğal olarak kimse kimseyi bi arac yada başka bir özelliği yüzünden aşağılayamaz bu kadar basit. terbiyeden bahseden arkadaşım insanları aşağılamak çok terbiyeli bi hareket ;) konuşmak için konuşmayı çok sewerim hele hele senin gibi aşağılama iç güdüsü olanlarla boş konuşmayı daha çok sewerim anladıın ?????

BLuEBoY
01-05-2012, 12:30
şahin diye ezdiğin yerdiğin araclardan birinin sahibi olduğum için kendimde bu hakkı gördüm doğal olarak kimse kimseyi bi arac yada başka bir özelliği yüzünden aşağılayamaz bu kadar basit. terbiyeden bahseden arkadaşım insanları aşağılamak çok terbiyeli bi hareket ;) konuşmak için konuşmayı çok sewerim hele hele senin gibi aşağılama iç güdüsü olanlarla boş konuşmayı daha çok sewerim anladıın ?????

neyin ezikliğindesin bilmiyorum.. yada mesajı nasıl okudun nası anladın onuda bilmiyorum... keşke aşagılayıcı bişe yazsaydımda senle burda boş yere tartışıyo olmazdık :confused:

youtube'da şahin diye aratırsan eğerki, bu arkadaşın 106 ıle yaptıklarını yapan yaklaşık 54755464 tane şahin videosu görürsün.. ozaman anlarsın belki neden şahine laf sölediğimi..

demek istediğim araç kullananların zihniyeti.. şahinde olsa 106da olsa değişen bişe olmıcak kafalar aynı olduktan sonra.. boş yere marka fanatıklıgı yapıyosun...

Germanian
01-05-2012, 12:32
neyin ezikliğindesin bilmiyorum.. yada mesajı nasıl okudun nası anladın onuda bilmiyorum... keşke aşagılayıcı bişe yazsaydımda senle burda boş yere tartışıyo olmazdık :confused:

youtube'da şahin diye aratırsan eğerki, bu arkadaşın 106 ıle yaptıklarını yapan yaklaşık 54755464 tane şahin videosu görürsün.. ozaman anlarsın belki neden şahine laf sölediğimi..

demek istediğim araç kullananların zihniyeti.. şahinde olsa 106da olsa değişen bişe olmıcak kafalar aynı olduktan sonra.. boş yere marka fanatıklıgı yapıyosun...

hocam yaptığım marka fanatikliği değil adam parasını wermiş almış ne isterse yapar bu 1 . 2 si de 3 5 öküz yüzünden hiç bir markayı aracı kullanıcılarını basitleştirmemeliyiz anlaştıkk???? benim hiçbirşeyin ezikliğinde olduğum yok ayrıca tanıyanlar bilir ne kadar ezgin biri olduğumu ;)

BLuEBoY
01-05-2012, 12:34
hocam yaptığım marka fanatikliği değil adam parasını wermiş almış ne isterse yapar bu 1 . 2 si de 3 5 öküz yüzünden hiç bir markayı aracı kullanıcılarını basitleştirmemeliyiz anlaştıkk???? benim hiçbirşeyin ezikliğinde olduğum yok ayrıca tanıyanlar bilir ne kadar ezgin biri olduğumu ;)

anlatamıyorum sanırım neyse..

peki sen ezginsin, sen bilirsin, sen yücesin. ok kib bye.

GokhanE.
01-05-2012, 12:39
Adam drift king arkadaşlar dağılalım.

Onurkk06
01-05-2012, 12:42
konu çok basit aslında oradaki herkesin altında arkadan itişli bmw şahin vs vs araçlar var 106 nın sahibide bakın benim arabamda dönebiliyor ben de drift yapıyorum dierekten dönmüş uzamış bunun için birbirinizi yemenize gerek yok paranın kimde olduğu belli olmaz en azından adam sanayide gazlamış yan vermiş tutupda sokak caddede bu hareketleri yapsa haklısınız para olduktan sonra geriisi kolay :)

iynn-RS
01-05-2012, 12:51
yok 118 hp yanlış biliyorsun :) arabayı aşagılayıcı yorum yapma altındaki makinada çok çok kaliteli şeylere sahip değil

8 hp mi ağrına gitti.

hayırdır?sana ne benim altımdaki arabadan.

,işte bu videodaki şeyleri savundugunuz için bu arabanın piyasası bu kadar düşük ve 12-13 gibi rakamlara satılıyor kimlerin eline gidiyor,tempra almayım bari 106 alıyım serserilik yaparım diyenler vs..

106 nın pıyasası dusukse bunu gene 106 sahıplerı kendılerı yapmıstır. hıc kımsenın sırf 106 nın pıyasası dussun dıye gıdıp 106 alıp apacılık yaptıgını sanmıyorum.

kaldıkı 12-13 106 ıcın gayet ıyı fıyat.

son olarak sende teprayı beğenmıyosun ya gıt bı bın tepraya 106 dan cok daha donanımlı ;)

serkanokan
01-05-2012, 12:54
Adam kendi capinda eglenmis,araba onun keyif onun..
Keyif almasa yapmaz heralde :D
Limitorsuz cipi olmayip kesiciye girmeyen 106,vti,type r,rs var midir?

KaanBRS
01-05-2012, 12:59
Siz neden bu kadar kastınız ki ? Size göre değersizdir, bana göre normaldir, bi başkasına göre olmaması gerekir. Herkesin aracına gösterdıgı ilgi alaka farklıdır. Bize ters gelmiş saygı duymanız gerekmez mi neden ısrarla üsteliyosunuz ki ?

Bence çok boş konuşuyosun,burda kasan ben değilim kendini ipe sapa 3.kişi yapıp olaya dahil eden sensin ben kasmıyorum ki bu arabaya yapılanlar kimseyi ilgilendirmez diyorum ama sen hala şahinden doğandan bahsedip millete sarıyosun.Sardığın yetmez gibi ok kib.bye tripleri falan hayrola face dar mı geldi?

mur_84
01-05-2012, 13:00
bu video bana 2002-2004 senelerinde kendimi hatırlattı daha fazlasını bile yapıyordum ama bilinçlendikçe hevesim kalmadı pek.. video da çok abartı birşey yok bana kalırsa alan müsait eğlenmişler kafalarına göre.. :)

BLuEBoY
01-05-2012, 13:00
Bence çok boş konuşuyosun,burda kasan ben değilim kendini ipe sapa 3.kişi yapıp olaya dahil eden sensin ben kasmıyorum ki bu arabaya yapılanlar kimseyi ilgilendirmez diyorum ama sen hala şahinden doğandan bahsedip millete sarıyosun.Sardığın yetmez gibi ok kib.bye tripleri falan hayrola face dar mı geldi?

sabah kahvaltısında yürek mi yedin ?

Anıl E.
01-05-2012, 13:01
8 hp mi aðrýna gitti.

hayýrdýr?sana ne benim altýmdaki arabadan.

106 nýn pýyasasý dusukse bunu gene 106 sahýplerý kendýlerý yapmýstýr. hýc kýmsenýn sýrf 106 nýn pýyasasý dussun dýye gýdýp 106 alýp apacýlýk yaptýgýný sanmýyorum.

kaldýký 12-13 106 ýcýn gayet ýyý fýyat.

son olarak sende teprayý beðenmýyosun ya gýt bý býn tepraya 106 dan cok daha donanýmlý ;)

Temprayi begenmiyorum demedim demek istedigim bu isleri biraz daha sevenler tempra almak yerine 106 aliyorlar tempra yerine slx de orneklendirirdim.. Tempranin donanimini sayda biz de bilelim adamin sinirlerini bozmak icin yorum yapma ,106 ya belli bi buruklugun var ilk yazinda belli ettin zaten,senin altindaki arabaya kimsenin camur atmasini istemiyosan sen de oma gore konusmalisin ,106 nin motoru neyki en fazla ne zarar verebilir diyip kucumsersen tepki alirsin... tempra da cift airbag sunroof gibi donanimla falan var dogru,106 nin borusunu sanada armagan ediyorum

KaanBRS
01-05-2012, 13:02
sabah kahvaltısında yürek mi yedin ?

Yaşının adamı ol

BLuEBoY
01-05-2012, 13:05
Yaşının adamı ol

terbiyesizlik yapma bel altı vurma.. adamlığı kimse kimseye ögretmesin burda.. önce yapılan yorumlara saygı gösterin sonra adamlık bekleyin..

tapıyoruz biz 106'ya varmı ? bize göre yüce bi araba.. ve adamın yaptıkları lanet olası pislik hareketler :hahaha: istediğimiz tepkiyi verme özgürlüğümüzde var.. bırakın herkes tepkisini göstersin.. araç sizin değilse adamıda savunmayın...

YavuzNaz
01-05-2012, 13:10
arabadan ziyade sahibine bakmak lazım şahsen ben öyle yapıyorum, 1 ay önce ankarada bir arabaya bakmaya gittim, yine 106 idi oldukça uygun fiyata olduğu halde iyi durumda olan bir aracı sahibinin ayı, hödük, barzo olmasından dolayı almadım istediği kadar boncuk olsun, insan önce aynada bi kendine bakacak üstüne, saçına başına, saçlarını horoz ibiği gibi yapmış, gelmiş karşıma gardaş arabada bi hata yok diyor, herşey para pul değil, benden sonraki s.kimi yesin düşüncesine sahip adamın zihniyetini s.ksinler.

fatiii
01-05-2012, 13:34
Temprayi begenmiyorum demedim demek istedigim bu isleri biraz daha sevenler tempra almak yerine 106 aliyorlar tempra yerine slx de orneklendirirdim.. Tempranin donanimini sayda biz de bilelim adamin sinirlerini bozmak icin yorum yapma ,106 ya belli bi buruklugun var ilk yazinda belli ettin zaten,senin altindaki arabaya kimsenin camur atmasini istemiyosan sen de oma gore konusmalisin ,106 nin motoru neyki en fazla ne zarar verebilir diyip kucumsersen tepki alirsin... tempra da cift airbag sunroof gibi donanimla falan var dogru,106 nin borusunu sanada armagan ediyorum

rs in borusu daha kalın oda sana rs in borusunumu armağan etsin şu yaptığın yoruma bak ne kadar basitleştiriyosun tartışmayı hemen saldırmaya başlamışsın yok yürek ler yok borular..üzücü

KaanBRS
01-05-2012, 13:35
rs in borusu daha kalın oda sana rs in borusunumu armağan etsin şu yaptığın yoruma bak ne kadar basitleştiriyosun tartışmayı hemen saldırmaya başlamışsın yok yürek ler yok borular..üzücü

Sonra da terbiyeden adamlıktan bahsediyorlar ya,bende buna tav oluyorum.

murat_ileri
01-05-2012, 13:43
bu konunda kapatılma zamanı gelmiş anlaşılan. kimse klavye başında delikanlılık yapmadan yazışsa bir yere varılacak ama herkes kendince kasap gibi asıp kesiyor.