PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GFJ Roll Night :)

D.CaN
01-05-2012, 12:19
C.tesi gecesi güzel denemeler oldu Maşallah bütün araçlara kazasız belasız sürüşler.

pUVKrmkQ9ZY

AZ 306:Filitre,egzos 2 kişi
DC Crx:Filitre,egzos 2 kişi
GFJ:Filitre,egzos,yazılım,emme kelebek polishli tek kişi 130 kg :D
EH VTi:B16b Piston flitre düz boru oem son susturucu ilk denemede 2 kişiydi sanırım sonra dönüş yolunda tek kişi 85 kg diye hatırlıyorum

cB5yClpyLiQ

GFJ:Tek kişi
FZ:Filitre,egzos,gaz kelebeği polishli tek kişi 50-60 kg arasıydı arkadaş

1-cvK_Bkbso

1.16'da levye çıkıyo :p
Wp02tHxyPXY

Son deneme burak abi kullandı kg nekadar fark ediyo görmek için :)
Bu arada gökhan abi dur yavaş tır çıktı araba durdu bidaha sen video çekersen ağzına bant yapıştırcam :hahaha:

Tuncay
01-05-2012, 12:21
Link koysana can acilmiyor videolar

nakayama
01-05-2012, 12:23
Maşallah doğancan GFJ formunda ;)

D.CaN
01-05-2012, 12:24
Link olarak ekliyorum;
306 GTİ-6,VTi,CRX - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=pUVKrmkQ9ZY)
GFJ vs FZ - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=cB5yClpyLiQ)
GFJ vs FZ 2. - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=1-cvK_Bkbso)
GFJ vs FZ 3. - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Wp02tHxyPXY)

fevzi
01-05-2012, 12:24
son vıdeo fenaa :D Maşallah tüm araçlara

BLuEBoY
01-05-2012, 12:25
D.can yine multıplayer oynamışsınız :D

araçların hepsine maş ;)

Tuncay
01-05-2012, 12:33
Masallah can makine fenaa egzoz sesi bile korkutuyor
Ama sana bileniyorum:)
Yakin zamanda tekrarlamamiz lazim ufak dokunuslardan sonra

İBRAHİM_MEY_GTİ
01-05-2012, 12:41
GFJ ye gercekten maşallah gidişi beni çok şaşırtıyo:)kazasız belasız tüm araclara...

Aranel Ciryatan
01-05-2012, 12:55
maşallah valla araçlara.

Doğancan makina yürüyor :D Kazasız belasız kardeşim.

dc_crx
01-05-2012, 13:03
Maşallah güzel denemeler oldu gerçekten sizleri tanıma aracımıda görme fırsatı yakaldım tşkr edrm.. :D

D.CaN
01-05-2012, 13:19
Maşallah doğancan GFJ formunda ;)
Eyvallah kanka sağolasın :)

son vıdeo fenaa :D Maşallah tüm araçlara
Hmm ağırlık farkı diyelim kanka :D sağolasın.

D.can yine multıplayer oynamışsınız :D
araçların hepsine maş ;)
Teşekkürler Murat abi :)

Masallah can makine fenaa egzoz sesi bile korkutuyor
Ama sana bileniyorum:)
Yakin zamanda tekrarlamamiz lazim ufak dokunuslardan sonra
Sorun yok tuncay abi ben her türlü denerim.

GFJ ye gercekten maşallah gidişi beni çok şaşırtıyo:)kazasız belasız tüm araclara...
Eyvallah sağolasın kanka bu ağırlığa bukadar yürüyo :p :hahaha:

maşallah valla araçlara.
Doğancan makina yürüyor :D Kazasız belasız kardeşim.
Sağolasın Mehmet abi :)

Maşallah güzel denemeler oldu gerçekten sizleri tanıma aracımıda görme fırsatı yakaldım tşkr edrm.. :D
Aynen Onurcan memnun olduk bizde teşekkürler.

Bayrampaşalı
01-05-2012, 13:44
masallah kardesım kazasız belasız

gfj nın yerı bende cok ayrı ben alıcaktım onu nasıp olmadı sen aldın bende gıttım a3 u aldım :)

D.CaN
01-05-2012, 13:52
masallah kardesım kazasız belasız

gfj nın yerı bende cok ayrı ben alıcaktım onu nasıp olmadı sen aldın bende gıttım a3 u aldım :)
Nasip kısmet abi :) Teşekkürler..

kutsal
01-05-2012, 14:02
maşallah gfj ye kardesım yuruyo alet

gokhan_205
01-05-2012, 18:12
maşallah kardeşim ilk video benim video crx ile denemem :D

SerhatA.
01-05-2012, 18:21
tüm araçlara maşallah

GFJ bi farklı

D.CaN
01-05-2012, 18:40
maşallah gfj ye kardesım yuruyo alet
Aynen abi bizde elimizden geldiğince koşturmaya çalışıyoruz :D

maşallah kardeşim ilk video benim video crx ile denemem :D
Evet kanka ilk video ortaya karışık olmuş :) Araç içi kamera koyucam bundan sonra daha net kaliteli videolar izlememiz için :D

tüm araçlara maşallah

GFJ bi farklı
Teşekkürler sağolun :)

SEÇKİN172
01-05-2012, 19:01
maşşalah araçlara canlı canlı bende şahit oldum o akşam alet beter yürüyo hakikatten 306 GTI dan böyle performans beklemezdim ben şaşırttı beni gerçekten maşşalah kardeşim :)

kutsal
01-05-2012, 19:08
kimse neden 306 gtiden performans beklemıyo acaba sımdıye kadar bılıncsız ellerde olduğu sağlıkasızlara denk gelındığı ıcın mı acaba. 306 herzmn ıyı yuruyen bı araba olmustur aslında

Tuncay
01-05-2012, 19:26
Artik su videolarinda kalitelesmesi lazim kacinci yuzyilda yasiyoruz milenyumu bile gectik:)

Bayrampaşalı
01-05-2012, 19:31
Artik su videolarinda kalitelesmesi lazim kacinci yuzyilda yasiyoruz milenyumu bile gectik:)

az sabret abı sana HD video cekıcem arac bı cıksında :)

D.CaN
01-05-2012, 19:33
maşşalah araçlara canlı canlı bende şahit oldum o akşam alet beter yürüyo hakikatten 306 GTI dan böyle performans beklemezdim ben şaşırttı beni gerçekten maşşalah kardeşim :)
Eyvallah Seçkin normaldir sayılı nadir kalan aslanlardan.. =)

Bundan sonra kaliteli çekimler izliceksiniz abi merak etmeyin :)

kimse neden 306 gtiden performans beklemıyo acaba sımdıye kadar bılıncsız ellerde olduğu sağlıkasızlara denk gelındığı ıcın mı acaba. 306 herzmn ıyı yuruyen bı araba olmustur aslında
Aynen katılıyorum abi.

Tuncay
01-05-2012, 19:41
az sabret abı sana HD video cekıcem arac bı cıksında :)

Hahahhahahahahaha. Full hd isterim:)

vtecburac
01-05-2012, 20:18
maşallah araçlara GFJ:) plakana sokm:):)

Bayrampaşalı
01-05-2012, 20:19
Hahahhahahahahaha. Full hd isterim:)

full HD abi merak etme tutucakta aldım sırf senın ıcın :D :D

D.CaN
01-05-2012, 20:39

ahahah sana seviyorum burak abi :hahaha:

by microp
01-05-2012, 20:59
Maşallah deneyen tüm araçlara kazasız belasız.. 306 lar da bu sezon hızlı anlaşılan bu sezon pug sezonu...

gokhan_205
01-05-2012, 22:07

kesinlikle katılıyorum kanka söylediklerine kasapların eline düşmüş makinalar ondan sonra 306 yürümüyor olmuş :icon_tup:

gokhan_205
01-05-2012, 22:08

kanka niye öyle dedn şimdi :D :D :D :D :D :D :icon_tup: GFJ kabus gibi ....

redlinemst
01-05-2012, 22:42
pampa şimdi vtec alınır işte,piyasa alt üst olur bu videolardan sonra :F mermi zipec :evil:

D.CaN
02-05-2012, 12:29
Maşallah deneyen tüm araçlara kazasız belasız.. 306 lar da bu sezon hızlı anlaşılan bu sezon pug sezonu...
Aslında olması gerekende bu zaten, teşekkürler :)

pampa şimdi vtec alınır işte,piyasa alt üst olur bu videolardan sonra :F mermi zipec :evil:
ahahahah vtec geçseydi konu şimdi 1654320 sayfa olmuştu panpa :hahaha:

205-01
02-05-2012, 12:42
Araçlara masallhhhh ayagınıza saglık beyler :icon_tup:

Ek.Civic_Spoon
02-05-2012, 13:14

senin eline geçtiğinden beri 306 gtı lar yürüo kardo :D:D

maşallah araçlara Allah tekerinize taş değdirmesin iyi stres atmışsınız, gfj ye ayrıca maşAllah benmde çok beğendiğim 306 gtı lardan biri .. :)

D.CaN
03-05-2012, 08:44
Araçlara masallhhhh ayagınıza saglık beyler :icon_tup:
Teşekkürler :)

senin eline geçtiğinden beri 306 gtı lar yürüo kardo :D:D
maşallah araçlara Allah tekerinize taş değdirmesin iyi stres atmışsınız, gfj ye ayrıca maşAllah benmde çok beğendiğim 306 gtı lardan biri .. :)

vtecburac'ın elinin değidiği aracın yürümediğini görmedim ben :D Sağolsun yaptı uğraştı bizde sefasını sürüyoruz şimdi :hahaha:

K.Kaan
03-05-2012, 09:01
maşallah araçlara güzel denemeler olmuş.. 306 cidden tehlikeli her halinden belli. crx e ayrıyeten maşallah ihtiyar gençlerinden arasında boyundan büyük şekilde yürümüş eksiklerine rağmen.:)

ernc
03-05-2012, 10:43
Masallah bütün araclara güzel denemeler olmuş..

cffsymbol
03-05-2012, 10:46
duruşuyla gidişiyle GFJ' ye kocaman maşallah :)

dc_crx
03-05-2012, 10:47
maşallah araçlara güzel denemeler olmuş.. 306 cidden tehlikeli her halinden belli. crx e ayrıyeten maşallah ihtiyar gençlerinden arasında boyundan büyük şekilde yürümüş eksiklerine rağmen.:)

eyw.. kanka inş.. eksiklerimizi en yakın zamanda kapatacağız.. ;)

K.Kaan
03-05-2012, 11:27
eyw.. kanka inş.. eksiklerimizi en yakın zamanda kapatacağız.. ;)

tehlikenin farkındayım kardeşim zewklewe merakla bekliyorum crx imizi..:icon_tup:

D.CaN
03-05-2012, 11:37

Masallah bütün araclara güzel denemeler olmuş..
Eyvallah sağolun.

duruşuyla gidişiyle GFJ' ye kocaman maşallah :)
Teşekkürler sağolasın kanka :)

dc_crx
03-05-2012, 12:54
tehlikenin farkındayım kardeşim zewklewe merakla bekliyorum crx imizi..:icon_tup:

inş.. kanka yavaş yavaş tadını çıkara çıkara.. :D :D

som306
03-05-2012, 13:11
maşallah ya gfj gitmesi gerekeninde üstünde gidiyor :)
FZ yede motor kırdı yapıldı randıman tutmadı filan denmişti bana 3 4 ay önce yanlış hatırlamıyosam.Öncesinde polishte yapılmıştı ama gidişini hiç beğenmedim:)

D.CaN
03-05-2012, 13:34
FZ yede motor kırdı yapıldı randıman tutmadı filan denmişti bana 3 4 ay önce yanlış hatırlamıyosam.Öncesinde polishte yapılmıştı ama gidişini hiç beğenmedim:)

Teşekkürler GFJ'yi formunda tutmak için elimizden geleni yapıyoruz, birde kg fazlamız olmasa :D

APO
03-05-2012, 13:53
Teşekkürler GFJ'yi formunda tutmak için elimizden geleni yapıyoruz, birde kg fazlamız olmasa :D

AZ ye biraz AZ...bak demedi deme böyle giderse AZ seni geçecek...
GFJ de AZ de çok temiz ve iyi yürüyen 306 lar ...ALLAH kaza bela vermesin...

D.CaN
03-05-2012, 14:41
AZ ye biraz AZ...bak demedi deme böyle giderse AZ seni geçecek...
GFJ de AZ de çok temiz ve iyi yürüyen 306 lar ...ALLAH kaza bela vermesin...
Sıkıntı yok Abdullah abi hep biz önde olucaz diye birşey yok :D ama illaki altında kalmayız mıncıklarız bi taraflarını :D Teşekkürler sağolasın abi..

vtecburac
03-05-2012, 16:11

motor yapılmadan halıyle senden alırlamaz buraya geldıler benle denedıler benım GV 306 dan 10 boy yedıler:)

gfj de GV den hızlı hesabını sen yap kardesım:)

yanı suan sendekı halınden hızlı bu hali emin ol;)

som306
03-05-2012, 16:47
motor yapılmadan halıyle senden alırlamaz buraya geldıler benle denedıler benım GV 306 dan 10 boy yedıler:)

gfj de GV den hızlı hesabını sen yap kardesım:)

yanı suan sendekı halınden hızlı bu hali emin ol;)
ben sattıgımda filtresine kadar orjinaldi gitmemesi normal:)
şahinle konuşmuştuk çok iyi yürütücez güzel şeyler yapıcaz demişti başaramamışlar demekki.Bendeki hali gibi satsaydım güzel denemeler olurdu belki:D

Samet306
03-05-2012, 17:20
Yanlıs specler doğan can

GFJ: Krom malifold kelebek + Polish +chıp yazılım + filtre + egsoz.. Bildiklerim bunlar;)

FZ: Filtre + egsoz + kelebek polish..

Bu şekilde denedik ve şekil ortada gfj Speclre göre haliyle bızden daha hızlı kıyaslamaları ıyı yapalım arkadaslar. ayrıca fz motor gayet saglıklı agzı olan konuşuyo;) ufak bi şanzuman sıkıntımız vardı oda giderildi her iki aracada allah kaza bela vermesin.

İBRAHİM_MEY_GTİ
03-05-2012, 17:27
fz nin specler eger gercekten böle ise gördüğüm kadarı ile yazılım bile yok eger aynı speclewr olursa belki iddali bi deneme olur;)

Samet306
03-05-2012, 17:30
Aynen öyle aracda yazılım yok

som306
03-05-2012, 17:38
Yanlıs specler doğan can

GFJ: Krom malifold kelebek + Polish +chıp yazılım + filtre + egsoz.. Bildiklerim bunlar;)

Bu şekilde denedik ve şekil ortada gfj Speclre göre haliyle bızden daha hızlı kıyaslamaları ıyı yapalım arkadaslar. ayrıca fz motor gayet saglıklı agzı olan konuşuyo;) ufak bi şanzuman sıkıntımız vardı oda giderildi her iki aracada allah kaza bela vermesin.
Aynen dostum sana istinaden yazmadım zaten..daha iyi yürür inşallah kazasız belasız.
makinayı yollarda tekrardan görmek güzel:)

Samet306
03-05-2012, 17:47
Çok şükür aracın yürüründe sıkıntı yok FZ herzaman iddialı ve orjınal motor durumuda gayet iyi şuan sadce eksik ve yanlış yazılan şeylerden rahatsızlık duydum ve belirtim doğancan kardeşimde farkına varmıştır inş;)

D.CaN
03-05-2012, 18:00
Çok şükür aracın yürüründe sıkıntı yok FZ herzaman iddialı ve orjınal motor durumuda gayet iyi şuan sadce eksik ve yanlış yazılan şeylerden rahatsızlık duydum ve belirtim doğancan kardeşimde farkına varmıştır inş;)
farkındaysan (yazılım-port polish kimi var diyo kimi yok) olarak belirttim. yazılım(devir kesici iptal olarak söyleniyo) ve polish olayınıda emme mi kelebekmi onuda bilemediğim için ( ) içinde yazdım.
Hiç fark etmez yaparsın arabanı aynı speclerde çıkar tekrar deneriz ;)
Bi sorun varsada telefonla arayıp söyleyebilirdin numaralarmız var nasıl olsa birbirimizde :icon_tup:

Samet306
03-05-2012, 18:50
Doğan can birbirimizde telefonlarımız var madem öyle arayıp sorucaksın arabanda ne var ne yok diye ağzı olan konuşuyor;) yanlış specler yazıpda yorum yapmanında bi anlamı yok kardesm o konuda sıkıntıda yok zatn:icon_tup:

vtecburac
03-05-2012, 20:16
Yanlıs specler doğan can

krom manifold kelebek ne oluyor? onu fz ye takalım sende orjınalı bana ver ole deneyelım ıstersen;)

JDM VTİ
03-05-2012, 20:35
herkes speclerini kendi belirtsin inanıp inanmamak şahslara kalsın.. :)

melih
03-05-2012, 20:44
krom manifold kelebek ne oluyor? onu fz ye takalım sende orjınalı bana ver ole deneyelım ıstersen;)

kanka dısını krom yapan ve parlatan usta +10 hp veriyomus bilmiyomusun

redlinemst
03-05-2012, 20:48
d.can bariz belli ufaktan ufaktan üflediğin kandırma milleti,karıştırma ortalığı :F

vtecburac
03-05-2012, 20:50
kanka dısını krom yapan ve parlatan usta +10 hp veriyomus bilmiyomusun
hımm aynen öyleymiş:)

fevzi
03-05-2012, 21:24
Ahahah polısajlı emme + 10 hp :D

reckor
03-05-2012, 21:32
masallah hepsıne guzel denemeler olmus

gokhan_205
03-05-2012, 21:33
hımm aynen öyleymiş:)

pampa bende istiyorum polisajlı :eek::icon_tup:

melih
03-05-2012, 21:38
pampa bende istiyorum polisajlı :eek::icon_tup:

yakısır sana :)

D.CaN
03-05-2012, 21:47
Doğan can birbirimizde telefonlarımız var madem öyle arayıp sorucaksın arabanda ne var ne yok diye ağzı olan konuşuyor;) yanlış specler yazıpda yorum yapmanında bi anlamı yok kardesm o konuda sıkıntıda yok zatn:icon_tup:
Samet bundan oncekı denememızden sonra tlfnda konustugumuzda yazılım var ama kesıcı ıptalı var demıstın, yenıden yazılım yaptırıcam sen nerden yaptırdın falan konusmustuk.
polıshde var demıstın hatırlayamadıgım ıcın kesın bırsey belırtmedım, 'arayıp sorucaksın' emır kıpıyle konusmazsan ıyı olur.. ayrıca a.sden cıkmadan once 2 kısı bının dıye konusuyoruz otobana cıkıyoruz tek kısısın onasıl oluyo kardesım? Yanındakı arkadas sana fıkır verıyodu sanırım neyse.. Ben ne var ne yok yazdım fılıtre,cıp,egzos,emme kelebek polıshlı dıye. Aracım gıtmesı gerektıgı gıbı gıdıyo gorunen koy klavuz ıstemez. Insallah sende yaparsında aynı ıslemlerı sonra cıkar bı tekrar denerız,konusmaya gerek kalmaz yolda bellı olur.
Mesut caktırma 50 shot nos bastım panpa ahahaah .)

Samet306
04-05-2012, 09:03
Cmrtsi akşamı filtre egsoz var oksijen sensör arızasını giderdik diye konuştuk seninle ağızdan dolma laflarla konuşuyosunuz.
Farklı muhabbetlere giriceksen eğer birbirimizi üzeriz D.can video yayınlıyosun madem arıyıp sorucaksın aracında tam olarak ne var ne yok diye bunda yanlış bişey yok ayrıca () muhabbetide sonradan yazılmış.. Speclerin doğru yazılmaması beni rahatsız etti kimse kimsenin aracını kötüleyemez Dediğin gibi görünen köy kılavuz istemez ;)

10 hp fln herkez dalgasına baksın Filtre egsoz yazılım biraz doğrucu olmak lazım diye düşünüyorum kelime oyununa gerek yok birbirimizin suratına bakıyoruz neticede;) speclre göre arabalarımızı deniyoruz aradaki farkı görebilmek için farklı bi amacı olan varsa bilmek isterim.

D.CaN
04-05-2012, 11:01
Cmrtsi akşamı filtre egsoz var oksijen sensör arızasını giderdik diye konuştuk seninle ağızdan dolma laflarla konuşuyosunuz.
Farklı muhabbetlere giriceksen eğer birbirimizi üzeriz D.can video yayınlıyosun madem arıyıp sorucaksın aracında tam olarak ne var ne yok diye bunda yanlış bişey yok ayrıca () muhabbetide sonradan yazılmış.. Speclerin doğru yazılmaması beni rahatsız etti kimse kimsenin aracını kötüleyemez Dediğin gibi görünen köy kılavuz istemez ;)

10 hp fln herkez dalgasına baksın Filtre egsoz yazılım biraz doğrucu olmak lazım diye düşünüyorum kelime oyununa gerek yok birbirimizin suratına bakıyoruz neticede;) speclre göre arabalarımızı deniyoruz aradaki farkı görebilmek için farklı bi amacı olan varsa bilmek isterim.
Telefonda konuştuk sorun sıkıntı yok :icon_tup:

melih
04-05-2012, 11:18

merak ettim emmenin dışın polisaj yapmak ne avantaj veriyo söylermisin :soru::soru::soru:

bilgilendirirsen sevinirim..

vtecburac
04-05-2012, 13:40

gerçekten arabanı görmek istiyorsan kiloları eşitliycenki kendini avutmayasın;) sen 50 kilosun karşındaki adam 130 kilo böyle araba göremezsin.

Samet306
04-05-2012, 13:51
Sende gv 306 la kendini avutmuşsun araban döşemelere kadar sökükdü artı filtre egsoz vardı denediğin araba filtreye kadar ful stoc du kimse kendini avutmasın;) D.can konuştuk sıkıntı tunne her kafadan ses çıkıyor.

vtecburac
04-05-2012, 13:53
Sende gv 306 la kendini avutmuşsun araban döşemelere kadar sökükdü artı filtre egsoz vardı denediğin araba filtreye kadar ful stoc du kimse kendini avutmasın;) D.can konuştuk sıkıntı tunne her kafadan ses çıkıyor.

sen kimsinki daha dün gördüm seni sen benı ne tanıyorsunkıu bana sen kendını avutmussun dıyosun hayurdırr??

İBRAHİM_MEY_GTİ
04-05-2012, 13:55
sen kimsinki daha dün gördüm seni sen benı ne tanıyorsunkıu bana sen kendını avutmussun dıyosun hayurdırr??

burak sakin kanka aracları tam hazırlayın bidaha cıkın deneyin sıkıntı kalmasın;)

Samet306
04-05-2012, 14:00
Peki sen kimsinki daha dün tanıştık bna kendini avutmayasın diyosun?? gv 306 10 boy diyosun ama perde arkasından hiç bahsetmiyosun olanı söylüyorum doğruları bilsin millet. Kimse kimsenin aracını kötüleyemez;)

melih
04-05-2012, 14:05
Peki sen kimsinki daha dün tanıştık bna kendini avutmayasın diyosun?? gv 306 10 boy diyosun ama perde arkasından hiç bahsetmiyosun olanı söylüyorum doğruları bilsin millet. Kimse kimsenin aracını kötüleyemez;)

sakin sakin şampiyon adam sana doğru bişe söylmemiş 100 kilo ile 50 kilo birmi avutma kendini diyo doğru söylüyo bu kadar atarlı olmana hiç gerek yok...

sen gv nin gidişini hiç gördünmü veya içine binip alıp gaz bastınmı???

vtecburac
04-05-2012, 14:06
benım kım oldugumu tanıyanlara sorarsın;)
kapı doşemesi sökük degıldı, sadece arka koltuklar ve yan koltuk söküktü.
senın arabada full stock degıldı neyse ney uzatıp polemıge gırmeye gerek yok sen benım lafımı yanlıs yere cektın, ben senın yuzunede soyledım kendını avutmayasın dedım avutuyorsun demedım arada fark var. sen eksıklerını tamamla 2 boyda önden basarsın burda herkes şahit olsun sözüm sözdür;)

vtecburac
04-05-2012, 14:08
ilk tanıştığımızda, arabanıda gördük, kötülemedik arabana maşallah da dedik ama sen baya bi havalıydın pek pas da vermedin:)

Samet306
04-05-2012, 15:13
:):)

Döşemelerden kastım koltuklar yanındada 1 kişi tabanda oturuyodu Arac agzına kadr stocdu 3 kişi vardı artı tesisat biz kitabın ortasından konuşuyoruz.

Konuşma var konuşma var sen konuşma şeklinle aracı kötüleme çabasındasın butarz muhabbetlere gerek yok kimsenin güzelliğine ihtiyacımız yok 2 boy faln komik konuşmalar yapıyosun D.can konuştuk farklı muhabbetler çıkmasın ortaya.

Sen bize o gözle bakmışsın kimseye havamız olmaz alçakgönüllükden başka;)

kutsal
04-05-2012, 15:14
306 atarlarının olduğu yerden uzak olmak zormuş gerçekten keske bende orda olsamda benıde gecsenız bahane bulamasam :)

D.CaN
04-05-2012, 15:43
Konu farklı yerlere gidiyo gerek yok bence.. Maziyi bırakıp önümüze bakalım.

kutsal
04-05-2012, 16:00
Konu farklı yerlere gidiyo gerek yok bence.. Maziyi bırakıp önümüze bakalım.

d.can Senı ben geçecem oğlum :)

D.CaN
04-05-2012, 16:47
ahaha eyvalah Kutsal abi dener görürüz :p :hahaha:

kutsal
04-05-2012, 16:51
ahaha eyvalah Kutsal abi dener görürüz :p :hahaha:

ahahah şaka bı yana kardeşim GFJ olsun AZ olsun geçsemde geçilsemde sıkıntı yok onlar kardeş :)

D.CaN
04-05-2012, 16:54
Aynen abi puggardaşlarız.biz :D

Samet306
04-05-2012, 17:11
Aynen olması gerekende bu zatn kardeşlik önplanda herzaman

JDM VTİ
04-05-2012, 17:31
yakında bende denemek isterim sizlerle, aracım hazır gibi inşallah.

kutsal
04-05-2012, 18:06

okadar uğrastın yaptın ettın hala orj lerlemı denıycen alıcan gıt typerlerla bas ;)

JDM VTİ
04-05-2012, 18:14
üstüne ne kadar koymusuz olmuş mu olmamış mı bunları görmek lazım kutsal, mekanik bu biliyosun birazda şans işi.

gokhan_205
04-05-2012, 19:23
Hadi bakalım hayırlısı :D :heyoo::heyoo:

melih
04-05-2012, 21:03
butun 306 giderr

azcik sabr ;)

gokhan en cok sana

D.CaN
04-05-2012, 23:52
Sıkıntı yok.. mekan,zaman ve şartlar eşitlendiği sürece deneriz.

gokhan_205
05-05-2012, 00:30
butun 306 giderr

azcik sabr ;)

gokhan en cok sana

aynen kanka :D kesinlikle katılıyorum :icon_tup: