PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YC Clio Rs - AF Clio Rs

Vlkn
01-05-2012, 14:05
Araçlar eşit şartlarda denenmiştir ikişer kişi sökme işlemi uyguanmamıştır.

YC Spec;

Wimmer, Düz boru egzoz, filitre, ppr

Af Spec;

Düz boru egzoz, filitre

StreetFire - Videolar

YC RS - AF RS ( Araç içi çekim YC rs )

http://www.streetfire.net/video/af-rs-yc-rs-cam-car-yc-rs_2383749.htm

Astra GSI - AF RS ( YC RS ARKADAN BASMA)

http://www.streetfire.net/video/astra-gsi-af-rs-arkadan-gelen-yc-rsi_2383748.htm

YC RS - AF RS ( CAM CAR YC RS )

http://www.streetfire.net/video/af-rs-yc-rs-cam-car-yc-rs_2383746.htm

BthnKrkt
01-05-2012, 14:07
1. ve 3. video görünmüyor abi gizlilik ayarlarını kontrol et

mechanic
01-05-2012, 14:08
komple görünmüyor...
youtuba neden yüklenmezki anlamıyorum..

gizlilik ayarlarını herkese açık yapar mısınız??

Vlkn
01-05-2012, 14:12
ayarladım şimdi çıkar sanırım.

murat_ileri
01-05-2012, 14:31
halen hata veriyor.

Vlkn
01-05-2012, 14:36
Allahallah , streetfire yüklüyorum.

iynn-RS
01-05-2012, 14:37
YC nin speclerdeki PPR dan kasıt nedir?

Cliosportve
01-05-2012, 14:43
YC tam bekledigim gibi gitmis
AF de buyuk bir gidersizlik hakim
Gecen AF nin videsou gene vardi ordada arkadaydi

Iyn-rs - PPR artik port polsih demek oluyor barzo bilmiyor musun:D

mesutt1
01-05-2012, 14:45
oy oy oy YC rs sahnelere çıkmaya başladı demek :D kanka ayağına kuvvet maşşallah çok iyi yürümüş be

İBRAHİM_MEY_GTİ
01-05-2012, 14:48
böle ayırma sekli yok hacı YC fenalarda maşallah araca bence AF rs de bi sıkıntı var hiç bir vites tutunamıyo ben anlamadım bu işi yaaa:beuj:

ahm_52
01-05-2012, 14:49
maşallah araçlara volki yc mermi senin meşur lafın:D

HaLuK-35
01-05-2012, 14:50
Yc rs e maasallah,aynı model olup bu kadar fark oldu mu diğer araca uzuluyo insan :)

Selcuk saniye saydın mı la yc arac içi çekimlerde :D

iynn-RS
01-05-2012, 14:53

o nası bişey hacı:D

hacı port polis olduğunu bılıyorum. hangi parçalarda var bu işlem onu sordum

ayrıca kaan polish yapıyormu? yoksa sadece portlarımı açtı?

Cliosportve
01-05-2012, 14:55
Yc rs e maasallah,aynı model olup bu kadar fark oldu mu diğer araca uzuluyo insan :)

Saymazmiyim canim kardesim 21-22 saniye arasi yapmis
Biraz yavas geldi bana :D

iynn-RS
01-05-2012, 14:55

kesin saymıştır:)

ama şaka bi yana diğer rs e baya fark atmasına ragmen cok canlı devır cevırıyo gıbı gelmedı bana yc. selcuk sen ne dıyosun bu duruma saniyesi nasıl?

edit: aynı anda yazmışız:D kalplerimiz bir:D

mesutt1
01-05-2012, 14:56

:hahaha::hahaha: aynen mermi kuran çarpsın :D

kesin saymıştır:)

ama şaka bi yana diğer rs e baya fark atmasına ragmen cok canlı devır cevırıyo gıbı gelmedı bana yc. selcuk sen ne dıyosun bu duruma saniyesi nasıl?

edit: aynı anda yazmışız:D kalplerimiz bir:D

benim gördüğüm kadarıyla arabada 1 ve 2 yok gayet sağlıklı çeviriyo YC

Cliosportve
01-05-2012, 14:57
o nası bişey hacı:D

hacı port polis olduğunu bılıyorum. hangi parçalarda var bu işlem onu sordum

ayrıca kaan polish yapıyormu? yoksa sadece portlarımı açtı?

valla haci bu isin ozel gremleri uretildi :D

port polish konusunda arabistanda bu isin atalari var dubaide onlar bu isi cozerse cozer:D

HaLuK-35
01-05-2012, 14:59

kafalar 1 calışıyo :D aynı seyi dusunmusuz yine :D iynn ibo kardesim yanlış soylemedm insallah katılıyorum :)

Vlkn
01-05-2012, 17:33
YC tam bekledigim gibi gitmis
Gecen AF nin videsou gene vardi ordada arkadaydi

Eywallah kanka yannız AF'de öyle fazla bi kayıp yok baskısı şanzımanı yeni değişti komple.

oy oy oy YC rs sahnelere çıkmaya başladı demek :D kanka ayağına kuvvet maşşallah çok iyi yürümüş be

Yeter artık kanka birazcık gazlıyalım eksikleri tamamladık :)

böle ayırma sekli yok hacı YC fenalarda maşallah araca bence AF rs de bi sıkıntı var hiç bir vites tutunamıyo ben anlamadım bu işi yaaa:beuj:

Eywallah kanka sana hazırlık yapiyorum işte :) baskı birazcık kaçırıyormuş onu ayarliyim yagı magı değişsin koltukları söküp geliyorum :icon_tup:

Buji Buji kablosundan sonra arkadan tekme atiyorlar kanka :D

Eywallah dostum.

-------------------------------------------------------------------------------

Saniye işine girmedimde 5'de basıcak fazla yol bulamadık 5'i dört gibi çeviriyor ona emin oldum dün gece otobanda.:icon_tup:

Ek.Civic_Spoon
01-05-2012, 17:43
maşallah araçların ikisinede , aradaki farkın neden bukadar fazla olduğuna şaşırmış bazı arkadaşlarda speclerde fazladan wimmer, port polish, ve takip ettğim kadarıyla buji ve buji kabloları farklı bunların farkı olmalı sanırım ..

mesutt1
01-05-2012, 17:43
ahauhauhua :D 5'de bascak yol mu bulamadın :D kanka gönül koycam yakında bayadır gelmion bu tarafa :D

Vlkn
01-05-2012, 17:45
maşallah araçların ikisinede , aradaki farkın neden bukadar fazla olduğuna şaşırmış bazı arkadaşlarda speclerde fazladan wimmer, port polish, ve takip ettğim kadarıyla buji ve buji kabloları farklı bunların farkı olmalı sanırım ..

buji buji kablosu fark değil benim aracımın 1 tanesi bradway buji kablosuydu onu düzelttik :) Ahm Performance bilir.

ahauhauhua :D 5'de bascak yol mu bulamadın :D kanka gönül koycam yakında bayadır gelmion bu tarafa :D

rahat ol kanka :)

ardacngns
01-05-2012, 17:56
masallah volkan bu af rs e swap yapmıs olmasınlar 1.6 110 hp sport seklı :)

HaLuK-35
01-05-2012, 18:50
Eywallah dostum.

-------------------------------------------------------------------------------

Saniye işine girmedimde 5'de basıcak fazla yol bulamadık 5'i dört gibi çeviriyor ona emin oldum dün gece otobanda.:icon_tup:

Tekrardan maasallah kardesim,yanlış anlama selcukla aramızda konusma nedenimiz bizde de rs var biliyosun biraz fazla beyin trafigi yasıyoruz,mesela ben ss ve selcugun videolarını defalarca izleyip saniye saymışımdır cunku stock sekilde en iyi yuruyen rs lerden ikisi de kendi arabamında kadran videosunu cekiyorum basıyorum selcukla beraber karsılastırma yapıyoruz falan o yuzden senin arac içi çekimlerini gorunce direk aklıma bu geldi ona o yuzden sordum :)

sahsi fikrime gelince senin araba da yine de biraz eksikler oldugunu dusunuyorum cunku bizde wimmer vs olmadıgı halde vitesleri biraz daha erken bitiriyoruz bu videolardan gordugumuz kadarıyla o yuzden bu tarz bi yorum yaptım :) diğer aracı soylemeye bile gerek yok zaten .. :) kazasız belasız tekrardan..

SEÇKİN172
01-05-2012, 18:59
maşşllah araçtalara YC iyi gidiyor zaten fakat AF rs bakımları nasıl bilemicem ama sente ayarlarına fln baktırın bence bana baya yavaş geldi yanlış anlamayın sakın arabanızda bariz bi sorun var....

Vlkn
01-05-2012, 20:16
Tekrardan maasallah kardesim,yanlış anlama selcukla aramızda konusma nedenimiz bizde de rs var biliyosun biraz fazla beyin trafigi yasıyoruz,mesela ben ss ve selcugun videolarını defalarca izleyip saniye saymışımdır cunku stock sekilde en iyi yuruyen rs lerden ikisi de kendi arabamında kadran videosunu cekiyorum basıyorum selcukla beraber karsılastırma yapıyoruz falan o yuzden senin arac içi çekimlerini gorunce direk aklıma bu geldi ona o yuzden sordum :)

sahsi fikrime gelince senin araba da yine de biraz eksikler oldugunu dusunuyorum cunku bizde wimmer vs olmadıgı halde vitesleri biraz daha erken bitiriyoruz bu videolardan gordugumuz kadarıyla o yuzden bu tarz bi yorum yaptım :) diğer aracı soylemeye bile gerek yok zaten .. :) kazasız belasız tekrardan..

yok kardeşim estafurullah siz 7'binde bitiriyorsunuz ben 7.5'dan aşaya atmiyorum fark orda olabilir, bu gece sıf sizin için 80*200 basıcam :) video koyarım saniyeleri hesaplarsınız.

masallah volkan bu af rs e swap yapmıs olmasınlar 1.6 110 hp sport seklı :)

Yok be arda aslında güzel gidiyor ama 2'de 5 binde bastıkmı ben direk fırlıyorum.

maşşllah araçtalara YC iyi gidiyor zaten fakat AF rs bakımları nasıl bilemicem ama sente ayarlarına fln baktırın bence bana baya yavaş geldi yanlış anlamayın sakın arabanızda bariz bi sorun var....

Bende Baskı kaçırıyor ama geçtiğim yada geçildiğim video'dan sonra arabamda su eksikti ondan geçildim vs gibi cümleleri sevmem o yüzden bişe demiyorum:) Ben aracımı denemek istiyordum, denedim gayet memnun kaldım sadece AF rs'lede değil farklı araçlarlada denendi en hizli bendim, maşallah diğer araçlarada bu hafta içinde baskı balatayı değişicem bide ondan sonra video çekeriz. aradaki farka bakarız. Gidiş'te ben bastım yan yana iken dönüşte arkadaş kullandı kullanımdan kullanımada fark var. Ama ben baya geriden basıp son video'da önleri geçtiyse YC rs Maşallah diyim :)

Vlkn
01-05-2012, 20:48

YC RS 80 - 200 Km Hızlanma - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/yc-rs-80-200-km-hzlanma_2352181.htm)

Bak bu eski video ilk aldığım günlerde çekmiştim

100*200 (14*15) Saniye .

ramo35
01-05-2012, 20:51
maşallah volkan abi yc ye:icon_tup:

Vlkn
01-05-2012, 20:53
maşallah volkan abi yc ye:icon_tup:

Eywallah Kardeşim kısa zamanda geliyorum istanbula :) :icon_tup:

SEÇKİN172
01-05-2012, 22:34
yok kardeşim estafurullah siz 7'binde bitiriyorsunuz ben 7.5'dan aşaya atmiyorum fark orda olabilir, bu gece sıf sizin için 80*200 basıcam :) video koyarım saniyeleri hesaplarsınız.

Yok be arda aslında güzel gidiyor ama 2'de 5 binde bastıkmı ben direk fırlıyorum.

Bende Baskı kaçırıyor ama geçtiğim yada geçildiğim video'dan sonra arabamda su eksikti ondan geçildim vs gibi cümleleri sevmem o yüzden bişe demiyorum:) Ben aracımı denemek istiyordum, denedim gayet memnun kaldım sadece AF rs'lede değil farklı araçlarlada denendi en hizli bendim, maşallah diğer araçlarada bu hafta içinde baskı balatayı değişicem bide ondan sonra video çekeriz. aradaki farka bakarız. Gidiş'te ben bastım yan yana iken dönüşte arkadaş kullandı kullanımdan kullanımada fark var. Ama ben baya geriden basıp son video'da önleri geçtiyse YC rs Maşallah diyim :)

zaten YC rs e kocaman maşşalah iyi gidiyor arkdan basıpta önüne geçmenizde gayet normal sizin speckler daha fazla benim lafım zaten size deildi fark ettiyseniz AF rs içindi bana bayagı yavaş geldi hani dediniz ya ben kullandım aracı kafa kafaya gittik senin aracı o arkdaşda kullansa pilotaj yoksa YC güçlü oldugu için kafa kafaya gitmesi normaldir .. :) ama şurda AZCIK rs den anlıyorsam AF ninde bi ayarlarına bakılırsa veya bakımları düzenli yapılırsa daha iyi gidecegidir.....:icon_tup:

Cliosportve
01-05-2012, 22:37
Bu videoyu izlerken benimde şu yarışım aklıma geldi

VE RS UR RS 2. VİTESTEN SONA DOGRU - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=GxLU5SbPkkM&feature=player_embedded)

Bu arada video koymuşsun gayet tatminkar maşallah

SEÇKİN172
01-05-2012, 22:39
Bu videoyu izlerken benimde şu yarışım aklıma geldi

VE RS UR RS 2. VİTESTEN SONA DOGRU - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=GxLU5SbPkkM&feature=player_embedded)

Bu arada video koymuşsun gayet tatminkar maşallah

ulan ne 6 boyu 10 boy olmuş :) ama sence şimdi sana sorayım UR de o akşam sıkıntı varmıydı sence ?

Alicanrs
01-05-2012, 22:40
Maşallah Volkan Allah kaza bela vermesin :) Ve diyemeden geçemicem bendeki 4 le senin 4 ün alakası yok bunu bugün baktıkta benim videomla kıyasladık ses bariz değişik ya baskıdan toplamıo 4 yada deiştin diyemi bilmiyorum

Cliosportve
01-05-2012, 22:44
ulan ne 6 boyu 10 boy olmuş :) ama sence şimdi sana sorayım UR de o akşam sıkıntı varmıydı sence ?

Normal doğal bir araba gibiydi
Sorun olup olmadığına emin değilim kardeşim:soru:

Maşallah Volkan Allah kaza bela vermesin :) Ve diyemeden geçemicem bendeki 4 le senin 4 ün alakası yok bunu bugün baktıkta benim videomla kıyasladık ses bariz değişik ya baskıdan toplamıo 4 yada deiştin diyemi bilmiyorum

Kes traşı Alican
Arabanda kısa 5. vites çıktı halan kısa yoktu diyorsun
Defol 6. filo :D

Alicanrs
01-05-2012, 22:46
selçuk boş konuşma gerçekten.. seninle denediğim videoyu koyım bide konunun en başındaki videoyu koyım ben 4. vitesi diyorum kardeşim.. 5 ide ben koymadım aldğımda varmış ;)

Cliosportve
01-05-2012, 22:48
selçuk boş konuşma gerçekten.. seninle denediğim videoyu koyım bide konunun en başındaki videoyu koyım ben 4. vitesi diyorum kardeşim.. 5 ide ben koymadım aldğımda varmış ;)

4. vites neden değişsin adam

Ben farklı konuyu gündeme getirdim kafamı bozma benim
5. vitesim kısa değil diyordun resmen kısa 5 çıktı araçta
^^Kahrolası gizli specçiler ^^

Alicanrs
01-05-2012, 22:50
lan salak salak konuşma canımı sıkma harbiden hee yok derim tabi ben şanzımanı ellemedim açmadım bunu kaanda bilio ali ustada herkez biliyor gittiğim ustalarda .. halilden nasıl aldıysam öleydi şanzıman.. şanzımanı ellesem 4 cırtlıodu onu yaptırırdım bana imalı imalı konuşma .. arabadan anlayan adamsanız söle o zmn

şampion rs lerd | İzlesene.com Video (http://www.izlesene.com/video/sampion-rs-lerd/4914921)

şu videodaki 4. vitesle burdaki birmi bariz aynı deil yani .. devirlenmesi vs benim canımı sıkma düzgün bişe diyoruz imalı imalı konuşuyorsun harbiden ayıp ama .. her seferinde aynı şeyi yapıyorsun .. arabaya naptıysam söledim rahat ol gizli spec vs yok .. bu gün yapsam yine sölerim ;)

Cliosportve
01-05-2012, 22:52
lan salak salak konuşma canımı sıkma harbiden hee yok derim tabi ben şanzımanı ellemedim açmadım bunu kaanda bilio ali ustada herkez biliyor gittiğim ustalarda .. halilden nasıl aldıysam öleydi şanzıman.. şanzımanı ellesem 4 cırtlıodu onu yaptırırdım bana imalı imalı konuşma .. arabadan anlayan adamsanız söle o zmn

şu videodaki 4. vitesle burdaki birmi bariz aynı deil yani .. devirlenmesi vs benim canımı sıkma düzgün bişe diyoruz imalı imalı konuşuyorsun harbiden ayıp ama .. her seferinde aynı şeyi yapıyorsun .. arabaya naptıysam söledim rahat ol gizli spec vs yok .. bu gün yapsam yine sölerim ;)

Alican ne bu gerginlik ters anlama
Tersinden bir günse bana sarma kardeşim
Ben çünkü çok mutluyum
Videolarlan birşey ıspatlama
Araba sende iyi gidiyordu
Bu araba sevdasına bu lafları etme bir daha bana
Buradan millete neyi ispatlıyorsun yada neye çalışıyorsun
İzleyen gözlere mi ?
Adreslerimiz belli telefonlarımız var
Caykıltı yapma ara konuşalım

Alicanrs
01-05-2012, 22:54
Alican ne bu gerginlik ters anlama
Tersinden bir günse bana sarma kardeşim
Ben çünkü çok mutluyum
Videolarlan birşey ıspatlama
Araba sende iyi gidiyordu
Bu araba sevdasına bu lafları etme bir daha bana
Buradan millete neyi ispatlıyorsun yada neye çalışıyorsun
İzleyen gözlere mi ?
Adreslerimiz belli telefonlarımız var
Caykıltı yapma ara konuşalım

ben derdimden veya caykıltıdan yazmıyorum ben diyorumki 4 te ne var diyorum senin ilk attığın posta bak .. bariz bi değişiklik var sen gelmiş bana 5 diyorsun sorunum olsa zatn ararım imalı konuşan sensin .. bariz bi yığılma var 4 te .. bunun cevabını merak ettim ben ..

SEÇKİN172
01-05-2012, 22:57
selçuk --alican yakışıyormu size kardeşim ya ayıp valla..

Cliosportve
01-05-2012, 22:58
ben derdimden veya caykıltıdan yazmıyorum ben diyorumki 4 te ne var diyorum senin ilk attığın posta bak .. bariz bi değişiklik var sen gelmiş bana 5 diyorsun sorunum olsa zatn ararım imalı konuşan sensin .. bariz bi yığılma var 4 te .. bunun cevabını merak ettim ben ..

4. vitesi çok uzatmış yada biraz rampaya gelmiş gibi
Bizlerede oluyor
Bazen 15 saniye 80-200 bazen 19 saniye
Çok arka arkaya basınada RS tunerden 10-15 hp kayıp okuyorduk yol dynosunda
Şişme durumu zaten aşikar kardeşim
Zaten sen hayvansın 4. viteste kopardın baskı balatayıda :D

Cliosportve
01-05-2012, 23:00
selçuk --alican yakışıyormu size kardeşim ya ayıp valla..

Sorun yok yav
ALicana ne bakıyorsun
Yarın aynı yerden devam ederiz onla :icon_tup:

Alicanrs
01-05-2012, 23:01
4. vitesi çok uzatmış yada biraz rampaya gelmiş gibi
Bizlerede oluyor
Bazen 15 saniye 80-200 bazen 19 saniye
Çok arka arkaya basınada RS tunerden 10-15 hp kayıp okuyorduk yol dynosunda
Şişme durumu zaten aşikar kardeşim
Zaten sen hayvansın 4. viteste kopardın baskı balatayıda :D

yavru belki baskıdanda olabilir stage4 müymş neymiş :D ben oemciym stge4 fazla bence .. ama toparlamıo gibi geldi ztn sesten belli edio 4 ü güzel çeviriyordu yoksa Neyse Allah kaza bela vermesin yinede hızlı yc

SEÇKİN172
01-05-2012, 23:02
satılık dizel megane var degişensiz :)

APO
01-05-2012, 23:15
2 aracada maşallah...

Vlkn
01-05-2012, 23:52
zaten YC rs e kocaman maşşalah iyi gidiyor arkdan basıpta önüne geçmenizde gayet normal sizin speckler daha fazla benim lafım zaten size deildi fark ettiyseniz AF rs içindi bana bayagı yavaş geldi hani dediniz ya ben kullandım aracı kafa kafaya gittik senin aracı o arkdaşda kullansa pilotaj yoksa YC güçlü oldugu için kafa kafaya gitmesi normaldir .. :) ama şurda AZCIK rs den anlıyorsam AF ninde bi ayarlarına bakılırsa veya bakımları düzenli yapılırsa daha iyi gidecegidir.....:icon_tup:

Aynen kardeşim AF ayarlanması lazım yan yanaki videoları boşver önden bastıklarından ben arkadan gelip önüne geçiyorum biraz sıkıntılı.

Kanka ben anlamam sen gibi fazla bilirsin ustayı bindirdim o geçenin akşamı bu baskıyla arkadan gelip geçtin helal olsun dedi o kadar :))

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Selçuk - Alican

Gerginlik'e gerek yok boşverin keyfimize bakalım, baskıyı değişiyim gelcem istanbula tek tek ne kadar RS varsa deneriz hepsini YC ile :) Hepiniz iyi cocuklar iyi arkadaşlarsınız birbirimizi üzmeye gerek yok.

- Alican kanka şanzımanı komple değiştim ahm'de 4 vites eskisi üstündeki 5 kısa diye biliyorum detaylı bilgiyi Ahmet ustadan alabilirsiniz.

Alicanrs
02-05-2012, 00:02
Aynen kardeşim AF ayarlanması lazım yan yanaki videoları boşver önden bastıklarından ben arkadan gelip önüne geçiyorum biraz sıkıntılı.

Kanka ben anlamam sen gibi fazla bilirsin ustayı bindirdim o geçenin akşamı bu baskıyla arkadan gelip geçtin helal olsun dedi o kadar :))

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Selçuk - Alican

Gerginlik'e gerek yok boşverin keyfimize bakalım, baskıyı değişiyim gelcem istanbula tek tek ne kadar RS varsa deneriz hepsini YC ile :) Hepiniz iyi cocuklar iyi arkadaşlarsınız birbirimizi üzmeye gerek yok.

- Alican kanka şanzımanı komple değiştim ahm'de 4 vites eskisi üstündeki 5 kısa diye biliyorum detaylı bilgiyi Ahmet ustadan alabilirsiniz.

5 i sormadım ztn onu bende biliyorum kanka =) ben 4 ü sordum toplarlamıo gibi geldi ztn izle anlarsın baskı balatandan olabilir tabi altta alıo gibi ..

Vlkn
02-05-2012, 00:10
5 i sormadım ztn onu bende biliyorum kanka =) ben 4 ü sordum toplarlamıo gibi geldi ztn izle anlarsın baskı balatandan olabilir tabi altta alıo gibi ..

Daha doğrusu stage 4 debriyaj clio rs'te hafif volant yoksa pek uyumlu değil diye okudum yurd dışı forumlarda, belki stage 4'ün kendi baskısı olsa daha sağlıklı olurdu ama gerek yok orj. takıcam.
Vallaha kanka Usta bindi araç baskı kaçırıyor dedi, bakalım bu hafta içi değiştirir anlarız, şanzımanda sıkıntı oldugunu zannetmiyorum, gayet sağlıklı sıfır gibi. Devirden olabilir bazen erken attiğimde kafa atıyor biraz uzattıgım zaman yorgun düşüyor rol heycanı kafamıza göre atiyoruz :) ama şuna eminim 2.vites kolay kolay bi rs kafa çıkaramaz:icon_tup: Egzantirik'li dahil :icon_tup:

mucahit10
02-05-2012, 07:44
maşaallah cok guzel yuruyormakıne de
o arkadan bastıgın vıdeo da kı bagırma neydi oyle :D

chiefkadir
02-05-2012, 08:20
Maşalalh abicim Yc çok güzel yürüyo:icon_tup:

iynn-RS
02-05-2012, 08:44
ama şuna eminim 2.vites kolay kolay bi rs kafa çıkaramaz:icon_tup: Egzantirik'li dahil :icon_tup:

tası tarağı toplayıp istanbul tarafına taşınacam en sonunda:D

Cliosportve
02-05-2012, 09:46

Bora emmi Ankaraya geliyor daha oraya bile gidemiyorsun
Sen bence bırak bu işleri yaşlandın :D

chiefkadir
02-05-2012, 09:54
Bora yine gelecek ikisini denetecem :D

Ö.öztüRk
02-05-2012, 09:55
YC RS'ê kocaman maşallah çiğerine kurban allah kaza bela vermesin..

iynn-RS
02-05-2012, 09:59
Bora emmi Ankaraya geliyor daha oraya bile gidemiyorsun
Sen bence bırak bu işleri yaşlandın :D

biz gençken nerdeydin selçuk demezlermi:D

Bora yine gelecek ikisini denetecem :D

yok abi ben almayım:D:D
haberlerini aldım zalım gidiyomuş ezn :D

iynn-RS
02-05-2012, 10:02
Kes traşı Alican
Arabanda kısa 5. vites çıktı halan kısa yoktu diyorsun

çıktı demi kısa 5:D

ben ilk izlediğimdede demiştim ben bu 5 i biyerden biliyorum diye:D

RsTeam
02-05-2012, 10:03
yaw seviyorum bu Rs konularını valla içim gitmiyo değil SS i verdiğime pişman oluyorum her seferinde :)

Öncelikle videoya gelirsek AF de sorun olduğu belli YC yi şimdi çevirmesinden falan konuşmucam yol durumu eğim olabilir vs onu tartışmaya gerek yok ama Alicanda iken bence çok iyidi YC eski halinden baya hızlandı kapaktan sonra falan yapılmadan önce 7-8 boy atıodum Alicanla satılmadan önce denedik kafakafaya yürüdük SS ile gidişi bariz iyileşmişti .. her denememizdede 5. vitese atıp uzun uzun denediğimiz için Alicana dıştan 5. vitesin kısa diye bağırıyordum ama anlamak istemiyordu :) sesten bariz anlıyordum çünkü vites geçişlerimizde denk olduğumuz için yanyana sesten net anlaşılabiliyordu. Şuanki durumu için bir yorum yapamıcam ama AF rs e biraz bakım yapılabilir he bu spec lerde yine YC en az 4-5 boy atar geçer ki normaldir ha diyebilirsiniz SS te AF ile aynı speclerdeydi onla nie kafakafaya gitti onu bende bilmiyorum lanet olası SS :D

mechanic
02-05-2012, 11:06
ben kullanıcı değilim okuyucuyum.
denemeler devam etsin de bir tayar rs videosu izleseydik iyiydi...
maşallah herkese

Cliosportve
02-05-2012, 12:01
Arkadan gelip geçtiğiniz videoda kendinden geçmiş arkadaş :D

Vlkn
02-05-2012, 15:25
maşaallah cok guzel yuruyormakıne de
o arkadan bastıgın vıdeo da kı bagırma neydi oyle :D

Eyvallah müco, Cumhur bağardı :)

Maşalalh abicim Yc çok güzel yürüyo:icon_tup:

Eyvallah kadir abi.

Atla bi hafta sonu gez izmite doğru gezmeye hem deneriz :) ben rengini ruhsata daha işletemedim ondan gidemiyorum hiçbiryere :))

YC RS'ê kocaman maşallah çiğerine kurban allah kaza bela vermesin..

Eyvallah abi.

yaw seviyorum bu Rs konularını valla içim gitmiyo değil SS i verdiğime pişman oluyorum her seferinde :)

Öncelikle videoya gelirsek AF de sorun olduğu belli YC yi şimdi çevirmesinden falan konuşmucam yol durumu eğim olabilir vs onu tartışmaya gerek yok ama Alicanda iken bence çok iyidi YC eski halinden baya hızlandı kapaktan sonra falan yapılmadan önce 7-8 boy atıodum Alicanla satılmadan önce denedik kafakafaya yürüdük SS ile gidişi bariz iyileşmişti .. her denememizdede 5. vitese atıp uzun uzun denediğimiz için Alicana dıştan 5. vitesin kısa diye bağırıyordum ama anlamak istemiyordu :) sesten bariz anlıyordum çünkü vites geçişlerimizde denk olduğumuz için yanyana sesten net anlaşılabiliyordu. Şuanki durumu için bir yorum yapamıcam ama AF rs e biraz bakım yapılabilir he bu spec lerde yine YC en az 4-5 boy atar geçer ki normaldir ha diyebilirsiniz SS te AF ile aynı speclerdeydi onla nie kafakafaya gitti onu bende bilmiyorum lanet olası SS :D

dediğin gibi yol eğim çart curt aynı olmuyor bide daha yeni yeni alışıyoruz :) al sende bi rs bırak dizelciliği :D

ben kullanıcı değilim okuyucuyum.
denemeler devam etsin de bir tayar rs videosu izleseydik iyiydi...
maşallah herkese

Deniycez inşallah baskıdan sonra.

Arkadan gelip geçtiğiniz videoda kendinden geçmiş arkadaş :D

bak benim facede bide AF içinde çekilmişi var, o daha düzgün video kaliteside arkadaş herkeze acık yapmamış o yüzden video atamiyorum buraya.

cffsymbol
03-05-2012, 10:32
maşallah kankaaa ..

bekliyorum artık istanbula sizi YC yle kanka açmayalı arayı :D

Vlkn
03-05-2012, 15:59
maşallah kankaaa ..

bekliyorum artık istanbula sizi YC yle kanka açmayalı arayı :D

Gelicez kanka dün boya faturasını kestirdim ruhsata işliyim Greddy 76'lık egzozumu takiyim :) Sıfır Oem baskımı takıyım yanındayım :icon_tup:

frankurtlu
10-05-2012, 09:01
kanka maşallah kocaman yc rs :D parlatalım 1 boyu daha var :D

mirzagokhan
10-05-2012, 09:45
Af rs de gerçekten bi sıkıntı var anladığım kadarıyla çünkü bi vimmer ve polishin fark etceği benim yapıp denediğim kadarıyla en fazla 5-6 boydur ki vimmerın ankarada verdiği net 3 boydur. Af rs in sahibi arkadaş bi kompresyon ölçdürsün bence, maşallah araçlara yürüyen rsler görmek güzel :icon_tup:

EMD
10-05-2012, 09:49
Maşallah yavrum :)