PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tuzla'da yada tuzla civarında oturan arkadaşlar!!!

kutsal
03-05-2012, 20:14
arkadaşlar bugun cok yakın bı abıme tuzladan bı arac satın aldık ve yıkatalım dedık tuzla sahıl yolundan cevre yoluna cıkarken solda kalan ( paradıse ) oto yıkamada adını yanlıs hatırlıyo olabılırım ona cok yakın baska bırseyde olabılr adı. alım satım evraklaırnı dosyaları unutmusuz orasını bılen yada yakın bır arkadas bıze yardımcı olursa telefon numarasını alırsa yada evraklarımızı bıze kargolarsa cok memlun oluruz tabı yakıt parasını hepsını karsılarız ınsalah bılen bırı cıkar

bskone
03-05-2012, 20:25
http://www.techturkey.com/forum/sohbet/120020-tuzla-sonax-ve-olanlar.html

bu konuya yaz istersen tuzla'daki arkadaşlardan mutlaka yardımı dokunan birisi cıkıcaktır.

mehmetRS
03-05-2012, 20:30
bu gün Tuzla civarlarında ki insanların şansı hiç yaver gitmemiş anlaşılan :(

sweatcaptain
03-05-2012, 20:39
kardesım onlıne ıse pm atoıyorum nomu ara hemen gıdıp alıyım...

mezarlıgın karsısında kı yerı dıyorsun sanırım aldıgınız arac nedır?bu arada belkı bır arkadasın aracıdır...

sweatcaptain
03-05-2012, 21:28
arkadaşlar bugun cok yakın bı abıme tuzladan bı arac satın aldık ve yıkatalım dedık tuzla sahıl yolundan cevre yoluna cıkarken solda kalan ( paradıse ) oto yıkamada adını yanlıs hatırlıyo olabılırım ona cok yakın baska bırseyde olabılr adı. alım satım evraklaırnı dosyaları unutmusuz orasını bılen yada yakın bır arkadas bıze yardımcı olursa telefon numarasını alırsa yada evraklarımızı bıze kargolarsa cok memlun oluruz tabı yakıt parasını hepsını karsılarız ınsalah bılen bırı cıkar

arkadasla baglantı kurduk sıkıntımızı cozduk...

KeremDOGAN
03-05-2012, 21:56
Sahıl karsısında, koftecı varmış. Buda ayrı bılgı olsun yazılmamıs. Arac sahıbı yakın abımdır.

sweatcaptain
03-05-2012, 22:06
Sahıl karsısında, koftecı varmış. Buda ayrı bılgı olsun yazılmamıs. Arac sahıbı yakın abımdır.

kardesım sahılde 40 50 tane yan yana koftecı var hangısı :D:D:D

hallettk bız arkadasla sıkıntı yok

KeremDOGAN
04-05-2012, 09:36
kardesım sahılde 40 50 tane yan yana koftecı var hangısı :D:D:D

hallettk bız arkadasla sıkıntı yok

Doğrudur. Telefonda konuştuk eklemek istedim. ;)

SLH
04-05-2012, 10:41
Halletmiş olmanız sevindirici geçmiş olsun :)

kutsal
04-05-2012, 14:47
sweatcaptain nickli arkadasa çok teşekkurler işimizi hallettı allah razı olsun.

sweatcaptain
04-05-2012, 18:54
Sen saol kardesim dosya bende sikinti yok telde gorustugumuz gibi kargolarim