PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Side by Side Airfield Racing -- AMS, UGR, DP, Supras, Vettes and more...

B.Aktepe
06-05-2012, 10:19
TSS: Side by Side Airfield Racing -- AMS, UGR, DP, Supras, Vettes and more... - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=1OGkVIL_J7o)

1OGkVIL_J7o

larrysafak
07-05-2012, 00:41
harika paylasım tesekkurler zevkle izledim ;)

douu
07-05-2012, 01:19
keyifli bir video da kurallar tam olarak ne ? 1. bayrakta ve 2. bayrakta belirli hız sınırları varda 2. bayrakta basmaya başlıyorlar ? her basışlarında araçlar aynı hizarlarda degiller çünkü.

EvO 86
07-05-2012, 05:59
keyifli bir video da kurallar tam olarak ne ? 1. bayrakta ve 2. bayrakta belirli hız sınırları varda 2. bayrakta basmaya başlıyorlar ? her basışlarında araçlar aynı hizarlarda degiller çünkü.

Gordugum kadariyla son bayragin arkasinda isiklar var, sanirim dogru hiz araliginda oldugu zaman yada yanyana geldiklerinde yesil yaniyor.

VTec_king
07-05-2012, 10:35
sarmasınlar diye yapmışlar ama vites oranlarıda tutmaz hızlarda pek adil bir yarış değil bence

halilcakir
07-05-2012, 13:25
60mph den ışık yeşile dönünce gazlıyorlar finish bayrağına kadar toplam 1500feet civarı birşey olması lazım gazladıkları mesafe

1 Gallardo

2 Viper

oldu

ams gtr dumanladı yarış dışı kaldı videolardada var sanırım o koşu

ams,"sökünce göreceğiz yeni zayıf noktanın ne olduğunu" yazmıştı

viper içinden çekilen son yarışda gördüğüm kadarıyla lambo viperı gtr dan daha zor geçiyor

bunlar dışında,

gtr direk shop car yani seri üretim bir kit değil bu arabadan başka yok

gallardolarsa hepsi müşteri arabası müşteriler kullanıyor

geçilen tek lambo stage 3 sw idi diğer tüm R versiyonlar rakipsizdi gerçek güçlerini 4. vitesde üretiyorlar boost by gear ile tutunma için

ams gtr ile yarışan 2 lamboda kazandı zaten pist daha uzun olsa farkda açılacaktı gibi bana göre videodan

peter blach turuncu lambo vites geçişlerinde sorun yaşadı jamie carter beyaz ise şanzımandan ses geldi diye daha zorlamadı

bu yarış bir daha ispatladıki

tecrübeli sürücü ile lambolar caddelerin kralı

hacim ,devir , 4 çeker,tasarım ,ses herşey onlarda

douu
08-05-2012, 01:04
mantık önde bitirmek mi peki halil yoksa süre ölçümü var mı yine ?

halilcakir
08-05-2012, 01:06
önde bitirmek

normal caddede yarışır gibi yani

mesela gtr bu geçildiği yarışlardan birinde 100-150mph rekorunu kırdı ama bariz şekilde bir farkla geçildi ve hatta daha uzun bir pist olsa devam edilse dahada fark yerdi sanki

yarış sonucunu en iyi en uzun aralık ölçümü tayin eder

bu klasmandaki araçlar için bana göre örnek 60-220mph süresi gibi

alp1903
08-05-2012, 01:21
AMS GTR'in sonucu kötü olmasına üzüldüm açıkcası ben Lambolardan beklerdim böyle şeyleri genellikle. Tüh.

Neler görcez daha bakalım merak ediyorum bu işlerin sonunda. :) 1500 1000hp su gibi burda. :)