PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : JR Vtec Nerden Nereye :)

06RSK92
06-05-2012, 17:34
Aracım 06 JR 175 plakalı civic vtec,Eski plakası 41 U 4686 :)
16 ocak tarihinde Mmustu ( Mustafa abim ) ve İmhotep ( Özgür abim ) den aracı aldık Ankaraya geldikten sonra Bladerk ( Erkut abim ) le ufak tefek şeylerle dahada iyi hale getirmeye çalıştık :)
Önceki eski videolarda BS RS , TY RS gibi araçlarla denemelerde vtec in speclerinin üstünde yürüdüğünü söyleyen arkadaşlar olmuştu :) Yorumlara açığız :)

İlk Zamanlar:
Bs Rs-Ty Rs-Jr Vtec
Bs RS-Ty RS-Jr Vtec - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=oOLbi-9LR4I)
Bs Rs vs. Jr Vtec
Bs RS-Jr Vtec - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=SEpUwzB9nu4)
Bs RS-Jr Vtec-Eg type-r
Bs RS-Jr Vtec-EG Civic.. - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=epc4oVfC0Tw)

Son Durum:
Rol Vtec vs. JR Vtec
Rol Vtec vs. JR Vtec - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=0tl0ihN3R4I)
TY RS vs. JR Vtec
Clio RS - (06TY)Honda Civic Vti ( 06JR ) - Honda Civic Vti (VIN) - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=3BaKOZOKgVo)

Spec List:
-SuperSprint 4-2-1 Header
-55 Lik Düz Boru
-70 TL Son Susturucu
-Simota Air Filter
-Port Polish
-DC2 Oem JDM Ecu ( 205km/h limitörlü )

Bladerk Erkut abime saygılarımla :)

kerem_euk34
06-05-2012, 17:45
Masallah jr vtece :)

JDM VTİ
06-05-2012, 17:48
ince var mı aracta ?

maşallah.

06RSK92
06-05-2012, 17:50
Masallah jr vtece :)

Rol vtec merakla beklenmekte kanka :)

NOT: Rol vtecle videodaki denememiz Enkada Rol ün çoğu arabayı deldiği gece çekilmiştir, Rol ün yataklarından ses gelmesine rağmen Maşallah çok iyi yürüdü o gece Kerem kankamı Allah utandırmasın Rol fitenk'i ile inşallah :)

06RSK92
06-05-2012, 17:52
ince var mı aracta ?

maşallah.

Conta Oem diye biliyorum belki kapak taşlama vardır ama emin değilim :(
Motor İstanbul da yapılmış Mmustu abime sormak lazım kesin bilgi için :)

kerem_euk34
06-05-2012, 17:54
Rol vtec merakla beklenmekte kanka :)

NOT: Rol vtecle videodaki denememiz Enkada Rol ün çoğu arabayı deldiği gece çekilmiştir, Rol ün yataklarından ses gelmesine rağmen Maşallah çok iyi yürüdü o gece Kerem kankamı Allah utandırmasın Rol fitenk'i ile inşallah :)

Knkaaa 2 kisiydik rol vtecte :)) bide jr sasirtti bni cok iyi yuruyo masallah rs te gectin knka sirada ne var :)

06RSK92
06-05-2012, 17:57
Knkaaa 2 kisiydik rol vtecte :)) bide jr sasirtti bni cok iyi yuruyo masallah rs te gectin knka sirada ne var :)

2 kişinin haricinde başka seylerde vardıda :D :D
Kanka sırası yok ben benimle uğraşanla uğraşırım biliyosun yoksa keyfine gazlamak yanlısıyım ben :)

kerem_euk34
06-05-2012, 18:01
2 kişinin haricinde başka seylerde vardıda :D :D
Kanka sırası yok ben benimle uğraşanla uğraşırım biliyosun yoksa keyfine gazlamak yanlısıyım ben :)

2 kilo domates 3kilo palican vardi knka bide :)) bu arada bi sikinti vardi araba her viteste avans vurdu knka sonrasinda motoru actik zaten:)

ibrahim
06-05-2012, 18:03
araç eski aracımız. bizdeyken de fena halde yürüyordu. gebze'de herkes bilir aracı. ciğerli bir vtec. biz o zaman ep 3 alacagız diye pek ağırlık vermemiştik ama ben kiminle denediysem başarılı sonuç aldım. açıkcası bu hale gelmesne çok sevindim. vtilar bir başka.

06RSK92
06-05-2012, 18:06
araç eski aracımız. bizdeyken de fena halde yürüyordu. gebze'de herkes bilir aracı. ciğerli bir vtec. biz o zaman ep 3 alacagız diye pek ağırlık vermemiştik ama ben kiminle denediysem başarılı sonuç aldım. açıkcası bu hale gelmesne çok sevindim. vtilar bir başka.

Teşekkür ederim İbrahim abi İstanbulda aracı alırken boya durumu için Mustafa abi aradığında konuşmuştuk hatırlarsınız :) Gerçekten başka abi bundan inip güçsüz arabaya binmesi imkansız insanın :)

ibrahim
06-05-2012, 21:03
u vtime maşallah o araba inanılmaz yürüyordu maşallah halada öle kendi arabam die sölemiyorum bi çok vtiye bindim hiç biri onun kadar yürümüyordu allah kaza bela vermesin kazasız belasız bin kardeşim

RsErdi
06-05-2012, 21:19
maşallah jr ye kardeşim ;)

SEÇKİN172
06-05-2012, 22:24
maşşalla araçlara bu ne yahu TY rs ile kafa burun yürümüş hatta yarın boyda önüne çıkmış :)

tdipower
06-05-2012, 22:27
maşallah berkay günden güne hızlanıyor :) bayadır denemiyoruz canım çekti :D

caglargungor
06-05-2012, 22:50
emniyet müdürüde beğenmiş kanka aracın gidişini =)))

onat
06-05-2012, 23:02
berkayım çok daha iyi olucak inşallah

bLackModeL
06-05-2012, 23:07
maşşallah harıka olmuss emeklerınıze saglık

mirzagokhan
06-05-2012, 23:15
Araçların hepsine maşallah ama keşke kırk yılda bir 5 e erken attığım için 190 da bi boy geçtiğin için dönerken bi daha basmam demeseydin de herkes araçların gerçek gidişini görseydi...

Ty rs specler: carub egsoz(50TL), chip, simota filtre +97 oktan benzin var yakıt kesinlikle yok sendeki gibi...

serkanokan
06-05-2012, 23:27
İkinizi de taniyorum, ikiniz de arkadasimsiniz..gokhan, yedigim ictigim ayri gitmeyen, kardesim dedigim adamdir. Aranizi metal parcalari yuzunden acmayin, ikinizin de hatali oldugu konular var.
Yuzyuze gelin konusun,tartisin ama bu gerginlige son verin, sonrasinda isterseniz kardes kardes benzininiz bitene kadar deneyin.
Olay video savaslarina donusurse sonu gelmez emin olun.

06RSK92
07-05-2012, 01:30
u vtime maşallah o araba inanılmaz yürüyordu maşallah halada öle kendi arabam die sölemiyorum bi çok vtiye bindim hiç biri onun kadar yürümüyordu allah kaza bela vermesin kazasız belasız bin kardeşim

Teşekkür ederim İbrahim Abi amin diyelim :)

maşallah jr ye kardeşim ;)
Saol kardeşim ;)

maşşalla araçlara bu ne yahu TY rs ile kafa burun yürümüş hatta yarın boyda önüne çıkmış :)

Teşekkür ederim daha yapılacak çok şey var :)

maşallah berkay günden güne hızlanıyor :) bayadır denemiyoruz canım çekti :D
Teşekkür ederim kanka , Biliyosun dürüst denemelere her zaman varım :)

emniyet müdürüde beğenmiş kanka aracın gidişini =)))
Hiç sorma kanka faturası 308 tl haala duruyo :)

berkayım çok daha iyi olucak inşallah
İnşallah Onatım işte biraz para biraz zaman diyelim :)

maşşallah harıka olmuss emeklerınıze saglık
Teşekkür ederim inş dahada iyi olacak

Araçların hepsine maşallah ama keşke kırk yılda bir 5 e erken attığım için 190 da bi boy geçtiğin için dönerken bi daha basmam demeseydin de herkes araçların gerçek gidişini görseydi...

Ty rs specler: carub egsoz(50TL), chip, simota filtre +97 oktan benzin var yakıt kesinlikle yok sendeki gibi...

Kardeş ben zaten bi kere basarım demiştim Erdide biliyo yakıtım yoktu çünki , Ayrıca aracımda yakıtda yoktu 97 vardı sadece önceki geçtiğin video izle gör egzozdan çıkan siyah dumanı avans acık 95 oktan benzin vardı o gün arabamın yürümediği bi gündü o gün aracımın gerçek yürürü oydu...
Ayrıca bu denemedede senin aracının içi komple söküktü benim arabamsa sadece Vın Vtecle deniyeceğim diye komple takılıydı gönül isterdiki benimkide sökük olsaydı daha adaletli olurdu diye düşünüyorum.

İkinizi de taniyorum, ikiniz de arkadasimsiniz..gokhan, yedigim ictigim ayri gitmeyen, kardesim dedigim adamdir. Aranizi metal parcalari yuzunden acmayin, ikinizin de hatali oldugu konular var.
Yuzyuze gelin konusun,tartisin ama bu gerginlige son verin, sonrasinda isterseniz kardes kardes benzininiz bitene kadar deneyin.
Olay video savaslarina donusurse sonu gelmez emin olun.
Olayın başlaması senin kardeşim dediğin adam yüzünden Serkan farkındamısın önceden Erdiyle denerken video çekmişsiniz arabamın gitmediği gün haberim bile yoktu ki videoda Erdinin arabada bilerek çekilmemiş videoda görünmüyor onuda geçtim bu konuda sakin olması gerekende , metal parça yüzünden ara açanda Gökhan yok saplayım yok içinden geçiyim diye konusanda Gökhandı...
Bu kadar hırs a ne gerek var Gökhana sormak lazım benim en başından beri hatam varsa buyurun gelin çayımı çorbamı için arkadan iş çevirmeyin yüzüme söyleyin şöyle şöyle hatan var diye eyv.

serkanokan
07-05-2012, 01:52
Bak guzel kardesim yazinin sonlarina dogru arkadan konusma is cevirme falan cogul konusuyosun beni bu ise katma bu zamana kadar herseyi insanlarin yuzune soylemesini bildim.
Hatalarini soylemek haddime olmaz ama ben seni tunalida 1.4is le ile 3 vites sarip caddeyi kitledigin halini daha cok seviyodum ACİK olarak YUZUNE soyleyim.
Hadi eyvallah

06RSK92
07-05-2012, 02:32
Bak guzel kardesim yazinin sonlarina dogru arkadan konusma is cevirme falan cogul konusuyosun beni bu ise katma bu zamana kadar herseyi insanlarin yuzune soylemesini bildim.
Hatalarini soylemek haddime olmaz ama ben seni tunalida 1.4is le ile 3 vites sarip caddeyi kitledigin halini daha cok seviyodum ACİK olarak YUZUNE soyleyim.
Hadi eyvallah

eyv Serkan senle yüzyüze daha detaylı konuşuruz bi ara Gökan biraz sakinleşip içindeki hırs duygusunu bi kenara bırakırsa onlada konuşurum.

kerem_euk34
07-05-2012, 02:52
Su konu tatliya baslansin 2 kilo tatli bnden :))

MeRtCaN
07-05-2012, 07:57
Sanırım bu arabanın alınmasına on ayak olan kısı benım
herkesten cok bana tşk etmen gerek Berkay :)

daha dun ozgur abı ıle korfezde konustuk
cok guzel oldu dıye
ama benım gorusum araban ıstersen 400 hp olsun
benım ıcın goruntu daha onemlı
bence bıraz gorsele onem ver :)

snan1910
07-05-2012, 08:37
Su konu tatliya baslansin 2 kilo tatli bnden :))

kerem tatlıyı alınca haber ver orhan ben yunus ramazan fatih ordayız :D

gerginlik olmasa iyi yüz yüze geliyorsunuz süreklii

imhotep
07-05-2012, 08:52
Conta Oem diye biliyorum belki kapak taşlama vardır ama emin değilim :(
Motor İstanbul da yapılmış Mmustu abime sormak lazım kesin bilgi için :)

araç komple oem toplandı. kapak taslama vs de yok sadece temizlik amaclı yuzey taslandı. :)

cok guzel oldu dıye

aynen mertcana katılıyorum artık gorsellık lazım berkay :)

Diyadin
07-05-2012, 09:08
Maşallah u vtec bakadır.

1,4 eksozlu filtreli halini kullanmıştım içine şeytan kaçmış gibiydi:D

SEÇKİN172
07-05-2012, 09:48
Rs ici sökükmuydu ?

mirzagokhan
07-05-2012, 10:32
Kardeş ben zaten bi kere basarım demiştim Erdide biliyo yakıtım yoktu çünki , Ayrıca aracımda yakıtda yoktu 97 vardı sadece önceki geçtiğin video izle gör egzozdan çıkan siyah dumanı avans acık 95 oktan benzin vardı o gün arabamın yürümediği bi gündü o gün aracımın gerçek yürürü oydu...
Ayrıca bu denemedede senin aracının içi komple söküktü benim arabamsa sadece Vın Vtecle deniyeceğim diye komple takılıydı gönül isterdiki benimkide sökük olsaydı daha adaletli olurdu diye düşünüyorum.

Benim senin bi kere basarım dedğinden haberim yok bu birincisi kardeşim, ikincisi biz o gün videoyu geyiğine çektik internetteki video farkettiysen seninde benimde ilk zamanlarım egsoz filtreli zamanlarımız ondan sonra erdili olan videoyu kendi telefonumdan çekmiştim internette hiçbiyerde bulamazsın evde duruyo istersen onuda sana mail atarım anlarsın hangisi erdili hangisi en eski video. Ayrıca senin o saplayım geçtim ettim dedğin lafların aynısı benim kırk kere kulağıma geldi aynı laflar ikimizin de kulağına geliyosa ortalığı katan birileri var.
Ben olayın hırsında şeyinde değilim istersen beni 10 boy geç ben hırs yaparım ama araba gitmiyo diye yaparım arabama kızarım seninkine de maşallah ne gidiyo la derim ama sen geçip de arkasına kim kimin kocasıymış gördük bilmem ne diye yarım saat konuştuğun için gerginlik çıktı yoksa arabanın illk haliyle son hali arasındaki farka herkes şaşırdı emin ol...

JapanVsGermany
07-05-2012, 10:54
sizi çekicem diye 50lira benzin yaktım ben bıdı bıdı yapıyor muyum?

2 arabada güzel yürüyor maşallah, atmosferik kullanıyorsanız alışın bu durumlara, benim de başıma geldi ziyadesi ile, 2 boy alcam diye 40 takla atıyordum hey gidi günler :)

Geçen de geçilen de arabalardır, gönüller şampiyon gençler şiiiiii ;)

tugrul
07-05-2012, 10:57
yine bir u vtec klasiği diyelim. Canlı yürüyenine şahit olmuş birisi olarak şaşırmadım desem yeridir. Ve evet bence de artık görsel olarak biraz daha önem verilmesi gerekiyor. yürüyenini artık herkes biliyor zaten. piyasa da başka böyle göremedim ben.
kozmetik olarak yapılacak şeyler var.

Ö.öztüRk
07-05-2012, 11:02
maşallah JR' vtec :) allah kaza bela vermesin

MeRtCaN
07-05-2012, 12:32
Rs ici sökükmuydu ?

Surucu koltugu harıç komple sokuktu

SEÇKİN172
07-05-2012, 15:12
Surucu koltugu harıç komple sokuktu

RS de 35 kg gibi bi hafifletme var bunuda göz önüne alırsak vtı gerçekten çok süper yürümüş:icon_tup:

06RSK92
07-05-2012, 15:28

cok guzel oldu dıye

Abi ben her yerde diyorum bu arabayı almama Mercan abi ve Erkut abi vesile oldu diye bi kaç değişiklikten dolayı Erkut abiye teşekkür ettim saolsun kendi arabasından farksız ilgileniyor ondan öyle dedim tekrar diyorum hani sanada ne kadar teşekkür etsem az bu arabayı almama sen vesile oldun saatlerce muhabbetini yapmıştık hatta :)

Abi görsel şartta iş falan yok şuan benim hani elime para geçmiyor desem yeri,okul tatil olsun bi iş bulup para biriktirip yapacağım görsel aklımdada işte nakit ve vakit sıkıntısı diyelim :)

aynen mertcana katılıyorum artık gorsellık lazım berkay :)
Abi lazımda okulun tatile girip iş bulmam lazım benimde :)

Maşallah u vtec bakadır.

1,4 eksozlu filtreli halini kullanmıştım içine şeytan kaçmış gibiydi:D
Teşekkür ederim o halinden sonra ortalama 6 boy civarı daha aldık :)

Benim senin bi kere basarım dedğinden haberim yok bu birincisi kardeşim, ikincisi biz o gün videoyu geyiğine çektik internetteki video farkettiysen seninde benimde ilk zamanlarım egsoz filtreli zamanlarımız ondan sonra erdili olan videoyu kendi telefonumdan çekmiştim internette hiçbiyerde bulamazsın evde duruyo istersen onuda sana mail atarım anlarsın hangisi erdili hangisi en eski video. Ayrıca senin o saplayım geçtim ettim dedğin lafların aynısı benim kırk kere kulağıma geldi aynı laflar ikimizin de kulağına geliyosa ortalığı katan birileri var.
Ben olayın hırsında şeyinde değilim istersen beni 10 boy geç ben hırs yaparım ama araba gitmiyo diye yaparım arabama kızarım seninkine de maşallah ne gidiyo la derim ama sen geçip de arkasına kim kimin kocasıymış gördük bilmem ne diye yarım saat konuştuğun için gerginlik çıktı yoksa arabanın illk haliyle son hali arasındaki farka herkes şaşırdı emin ol...
Benim bahsettiğim video BS RS den çekilmiş olan Erdinin arabasını forum a getirdiği ilk günki denemede çekilmiş olan video, Bs Rs - Sarı Eg b16b ve benim enkada denemeye çıktığımızda video da sesin çıkmış kardeş hani milletin içinde yaracam falan demişsin ses çıkmış videoda etraftanda diyenler oldu ben o yüzden son denemeden sonra o sözü söyledim yoksa geçsem ne geçilsem ne bende maşallah derim Rs yürüyo arkadaş hacim var fabrika çıkısı 180hp zaten daha hafif kasa derim hani bide Gökhan aracında yakıttı vardı falan deme kardeş çünki yoktu Erdi düz boru yaptırdı denemek istedi ondan forumdaydım ben yakıt koycak olsam hani koltuklarımı sökerdim en başta haksızmıyım gördün benim arabamı içi komple doluydu.

sizi çekicem diye 50lira benzin yaktım ben bıdı bıdı yapıyor muyum?

2 arabada güzel yürüyor maşallah, atmosferik kullanıyorsanız alışın bu durumlara, benim de başıma geldi ziyadesi ile, 2 boy alcam diye 40 takla atıyordum hey gidi günler :)

Geçen de geçilen de arabalardır, gönüller şampiyon gençler şiiiiii ;)
Haklısın abi büyüksün :)

yine bir u vtec klasiği diyelim. Canlı yürüyenine şahit olmuş birisi olarak şaşırmadım desem yeridir. Ve evet bence de artık görsel olarak biraz daha önem verilmesi gerekiyor. yürüyenini artık herkes biliyor zaten. piyasa da başka böyle göremedim ben.
kozmetik olarak yapılacak şeyler var.Teşekkür ederim en kısa zamanda kozmetiğinide halledeceğim yürürü bu kadar yeter şimdilik :)

maşallah JR' vtec :) allah kaza bela vermesin
Teşekkürler , Amin diyelim cümlemize Allah kaza bela vermesin :)

35 SU 607
07-05-2012, 17:54
Masallah jr vtec e

mirzagokhan
07-05-2012, 19:26
Benim bahsettiğim video BS RS den çekilmiş olan Erdinin arabasını forum a getirdiği ilk günki denemede çekilmiş olan video, Bs Rs - Sarı Eg b16b ve benim enkada denemeye çıktığımızda video da sesin çıkmış kardeş hani milletin içinde yaracam falan demişsin ses çıkmış videoda etraftanda diyenler oldu ben o yüzden son denemeden sonra o sözü söyledim yoksa geçsem ne geçilsem ne bende maşallah derim Rs yürüyo arkadaş hacim var fabrika çıkısı 180hp zaten daha hafif kasa derim hani bide Gökhan aracında yakıttı vardı falan deme kardeş çünki yoktu Erdi düz boru yaptırdı denemek istedi ondan forumdaydım ben yakıt koycak olsam hani koltuklarımı sökerdim en başta haksızmıyım gördün benim arabamı içi komple doluydu.

İyide benim o denemeden haberim bile yok nasıl öyle bi konuşma yapabilirim ben sarı b16b bs rs ve rolün denediğini biliyorum bi tek hatta aralarında fn2 de mi ne vardıda sarı b16b salça oldu sonradan benim senin sarı b16b ile denediğinden haberim bile yok milletin lafına bakıp da iş yapıyosan ayıp ediyosun kardeş, he başka yerde dememişmiyimdir gayet dedim sanada kereme de yaracam sokcam çıkarcam bilmem ne die ama kerem de biliyoki onun yüzüne de dedim geyiğine dedim hep onları, bi tarafından anlayan olduysa öyle taşımıştır ama milletin gazıyla iş yapma ayıp edersin...

Vlkn
07-05-2012, 19:38

Öncelikle Araçlara Maşallah

RS + Sökük ( Sıkıntılı olabilir )

Vti güzel gitmiş gerçekten speclerine göre.

Dönüşte deneyemedik demişiniz arkadaşın benzini yokmuş birdaha denersiniz olur biter madem arkadaşsınız sıkıntı yok.

Mikrop_Ali
07-05-2012, 21:06
siz bi daha denemeyinla her seferınde bilenip bilenip geliyonuz bizide cagırıyosunuz deneme var dıye sonra bırsuru tantana cıkartıyosunuz gelmıcem bıdha enkaya sizin yuzunuzden.

06RSK92
07-05-2012, 21:06
Masallah jr vtec e
Teşekkürler :)

İyide benim o denemeden haberim bile yok nasıl öyle bi konuşma yapabilirim ben sarı b16b bs rs ve rolün denediğini biliyorum bi tek hatta aralarında fn2 de mi ne vardıda sarı b16b salça oldu sonradan benim senin sarı b16b ile denediğinden haberim bile yok milletin lafına bakıp da iş yapıyosan ayıp ediyosun kardeş, he başka yerde dememişmiyimdir gayet dedim sanada kereme de yaracam sokcam çıkarcam bilmem ne die ama kerem de biliyoki onun yüzüne de dedim geyiğine dedim hep onları, bi tarafından anlayan olduysa öyle taşımıştır ama milletin gazıyla iş yapma ayıp edersin...Karşılaştığımızda sesinin çıktığı videoyu gösteririm Gökan neyse benm için çokta sorun değil daha detaylı konuşuruz istersen

Öncelikle Araçlara Maşallah

RS + Sökük ( Sıkıntılı olabilir )

Vti güzel gitmiş gerçekten speclerine göre.

Dönüşte deneyemedik demişiniz arkadaşın benzini yokmuş birdaha denersiniz olur biter madem arkadaşsınız sıkıntı yok.
Teşekkürler , aynen vtı da sökük olur şartlar eşitlenir tekrar denenebilir :)

civic@ef
08-05-2012, 19:59
çocukmusunuz la siz ?

RsErdi
08-05-2012, 20:35
çocukmusunuz la siz ?

tamam yeter ortalıgı bulandırmanın alemi yok.
herkesin arabasının maşallahı var bence herkes maddi gücünün el verdigince aracına bişeyler yapıo cıkıyo deniyoruz zevkine büyütmeyin ;)

civic@ef
08-05-2012, 22:36
Ben biseyi buyutmuyorum erdicigim sikinti yok heycanlanma hemen :cool:

chiefkadir
08-05-2012, 23:08
Vtec çok iyi yürüyo valla maşallah diyelim Berkay kardeşim..Mertcanın sesinede kulak ver usul usul güzelleştir canafarı :)

MirzaGökan tosunumm arabayı bi akşam al gel bakalım ben sürecem Berkayla ikimiz denicez ;):icon_tup::hahaha:

mirzagokhan
08-05-2012, 23:23
MirzaGökan tosunumm arabayı bi akşam al gel bakalım ben sürecem Berkayla ikimiz denicez ;):icon_tup::hahaha:

Tamam abi ne zaman istersen bi alo de yeter bilirsin :icon_tup: ;)

06RSK92
09-05-2012, 00:35
Vtec çok iyi yürüyo valla maşallah diyelim Berkay kardeşim..Mertcanın sesinede kulak ver usul usul güzelleştir canafarı :)
Teşekkür ederim Kadir abi , Aynen abi görsele el atmak lazım artık yaz bitmeden :)