PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ilginç araba modus :)

tolerans
06-05-2012, 19:23
Arkadaşlar bu konularda gerçekten çok deneyimsiz olduğum için yARdımlarınıza ivedi olarak ihticanım var aracım 1.4 dyn renault modus 100 hp aracım gayet sağlıklı 2005 olmasına karşılık 28.000 km de şimdi buna ufaktan görsellik ve kıpırdama katmak istiyorum çoğu 1.4 araca şaka yapabiliyorum 1.4 hondada dahil bu araca ne gibi filtre sistemi - egsoz sistemi - ateşleme sistemi gibi uygulamalar yapmam gerekiyor aracın boru capını bilmiyorum katalizör varmı yokmu bilmiyorum ama bildiğim şey clio 2 motoruyla aynı olduğu bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden tşk.belirticeğiniz ürünlerin marka model verirseniz mutlu olurum..

fatihcakin
06-05-2012, 19:49
İlk öncelik amerikan park. :)

tolerans
06-05-2012, 19:59
görsellik olarak çıtırdan renklendirdik zaten aracı komşum murat abi kıyağını yaptı (CANTÜRK) coil-advan rg2 jant-toyo lastik - cam üstü spoy-cooper tarzı çamurluk sinyal-far karartma extra olarak transparan folyo - amerikan park- iç plastik aksamlar carbon folyo şimdilik bunları yapabildik kısmetse sırada koltuklar direksiyon vites el freni gibi aletleri kırmızı ip ile alacantra döşeme planımız var ayrıca 2 adet sparco koltuğumuz var bana lazım olan yürüyen - motor ve eksoz konusunda yardımcı olmanız tşk.

alex
06-05-2012, 20:16
Aracınızın resimlerinide görmek isteriz

tolerans
06-05-2012, 22:42
aracın resimlerini koyucam zaten ama bütün işlemler bittikten sonra koymak istiyorum bant gibi olsun amacındayım herşeyin yapım aşamasındaki karelerinide eklicem ama motor ve yürüyen aksamdaki çalışmalar için yardımlarınıza ihtiyac duyuyorum..

emre_
06-05-2012, 22:49
motor ve yürüyende komple egzost yapabilirsin katalizatör vardrı kesinlikle onu iptal edersin ortaya spor sonada spor
açık filtre ile kelebeğin ordan komple bi kit yapılabilir custom olarak emme manifoldunu gaz kelebeğini polish beyin yazılım destekliyorsa birde yazılım gayet keyif alırsın :) hee masraf ederim dersen kapak işlersin bide bunlara ekstra çok çok başka olur bütçem dahada geniş dersen üflersin motora o zaman statü atlar :)

ugurcan52
22-03-2014, 16:51
Coıli merak ettım ; araç güncelmi acaba ?

_driver_
22-03-2014, 17:01
Coıli merak ettım ; araç güncelmi acaba ?

tolerans tolerans is offline
Mesaj gönder Kullanıcı Listesi
Son Aktivitesi: 24-05-2013 23:36

konuyu açan kullanıcı neredeyse 1 senedir güncel değil :D

miNNic
22-03-2014, 19:34
tolerans tolerans is offline
mesaj gönder kullanıcı listesi
son aktivitesi: 24-05-2013 23:36

konuyu açan kullanıcı neredeyse 1 senedir güncel değil :d

:) :d:d:d:d:d:d:d:d:d:d