PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başlarım böyle "APPCRASH" e!!!

Designer
07-05-2012, 02:16
Ya yetti canıma ne boktan bişeymiş bu appcrash hatası bunun çözümü yokmudur nette yazanların alayını yaptım yok tık yok işin garibi daha önce oynadığım hatta bitirdiğim oyunlarda (örnek 4gün önce indirip bitirdiğim cod mw3 şimdi appcrash hatası veriyor aynı şekilde bf3 ve bi ton oyun sayabilirim) bi süre sonra appcrash boku yüzünden giremiyorum ne yaptıysam olmadı.Kişisel bi çözümü olan varmı aranızda kırıcam atıcam pc yi yakında

EErgul
07-05-2012, 02:32
valla bende çok uğraştım o sorunlar bazı oyunlarda çözebilmiştim nette yazan formüllerle ama yok yani bi çoğunda çözüm yok .. işin garibi format atmadığın sürece sürekli çoğalıyor bir süre sonra her uygulamada veriyor bu hatayı .

Designer
07-05-2012, 02:37
format atıcam atarkende windowsu değiştircem olmıcak boyle nedir bu 64bitten çektiğimiz

alihan_27
07-05-2012, 02:50
Öncelikle sistem geri yüklemeniz açıksa, hangi oyunda sorun yaşadıysanız, sorunsuz oynadığınız zamana gidip deneseniz yine aynı hatayı verecekmi? Burdan problemin donanımsal mı yoksa yazılımsal mı olduğunu anlayabiliriz.

Designer
07-05-2012, 03:06
Nedir bu sistem geri yükleme ve sorunsuz oynadıgım zamana nasıl dönebilirim açıklarsanız bi deniyim?

alihan_27
07-05-2012, 03:57
win 7 de başlat menüsüne sistem geri yükleme yaz ve gir. çıkan ekrandan ileri de, önüne belirli tarihler çıkar hangisi uygunsa seç devam et, ama tarih çıkmıyorsa sistem geri yüklemen kapalı demektir.
xp de yine başlat- donatılar - sistem araçlarında olması lazım yoksa yine sistem geri yükleme noktası oluşturulmamıştır.
Bak dene eğer sistem geri yükleme nanesi yoksa, windowsu onarma vsvs birsürü yol denemen gerekecek, ona göre farklı yollar denersin. Bide sadece oyunlardamı yapıyor yoksa başka programlada da yapıyormu?

Deep Breath
07-05-2012, 09:55
Aslında var bir çözümü; veri yürütme engellemesini kapatmak.

Çalıştırda şu komutu çalıştırın ve bilgisayarı yeniden başlatın.

bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOff

h.guroglu
07-05-2012, 09:58
format atarsanızda 32 bit atın bu tip problemler hep 64 ten kaynaklanıyor

çünkü programların bir çoğu 32 bite göre tasarlanıyor diye biliyorum

Yiğit G.
08-05-2012, 09:41
oyunlar orjinalmi crackli korsan mı ?

özgü-R
09-05-2012, 11:53
indirdiğiniz oyunların cracklerini değiştirin, sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın ve kullanıcı profilinizi yönetici olarak ayarlayın tam yetki verin.. güvenlik duvarınızı kapatın ben böyle deniyerek dediğiniz oyunların hepsini bitirdim :)