PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Project Cars Bolumune Konu Acma Hk.

EREN34
10-05-2012, 17:04
2 gun once Project Cars Bolumune konu actim.

- Konu hala yayina alinmadi
- Ozgur sagolsun ilgili kisiye (Ozgun) hatirlatti olmadi
- Ozgun'e pm attim. Gene olmadi. Pm'e cevap bile vermedi

Nedir bu isin detayi?

mmustu
10-05-2012, 17:12
özgün ne zaman müsait olursa o zaman onay veriyor ve konu yayınlanıyor işin detayı bu :D

EREN34
10-05-2012, 17:14
özgün ne zaman müsait olursa o zaman onay veriyor ve konu yayınlanıyor işin detayı bu :D

anlasildi kanka. Ne zaman musait olur kendileri? onuda bilirsin sen simdi:)

tenk yu:)

mmustu
10-05-2012, 17:15
orası belli olmaz be hacı özgünün temposu karışık :)

EREN34
10-05-2012, 17:16
İyi oyle olsun bakalim.

bLackModeL
10-05-2012, 17:18
süpriz mi abi ? ip ucu var mı konu acılana kadar ..

MOzen
Dünde ben açtım, bekliyorum :)

EREN34
süpriz mi abi ? ip ucu var mı konu acılana kadar ..

Suprizlik bir kisim yok kardesim.

Su an sahibi oldugum Williams in dunu bugunu detayli aciklamali fotolu

EREN34
10-05-2012, 17:19

Sirani bekle:)
Hayirlisi olsun

Ahmet Saraçoğlu
10-05-2012, 17:21
Bende geçen sene 560sel in konuyu project cars a taşımak için pm atmıştım ama cevap gelmedi özgün abiden.Araçta detaylı revize söz konusu :D

EREN34
10-05-2012, 17:25
Bir kac kisi daha yazarsa konu actim acilmadi istedim tasinmadi diye. konu yakinma kutusuna donecek:)

Herkes bu animi belliyordu napiyordu:D

MOzen
10-05-2012, 17:26
Ya denk geldi yeminle 1-2 saat önce mesaj attım bende "konu onaylanmadımı uygun değilmi" diye :D

MeRtCaN
10-05-2012, 17:30
ozgun konuyu okuyup ınceleyıp fotolarına bakıp oyle onay verıyor dıye bılıyorum
kısacası vakıt alan bır ıslem
bu yuzden gece onalıyabılır :)

__FrK__
10-05-2012, 17:33
açtım bekliyorum nedir yaa :D:D:D

MOzen
10-05-2012, 17:38
açtım bekliyorum nedir yaa :D:D:D

Hakkaten garip olmuş sanki biraz :beuj: :D

e46m3SC
10-05-2012, 18:08
Valla bende actim 4 gunde onaylandı :)

Mikrop_Ali
10-05-2012, 18:16
bende DIY'a açtım baktım onaylanmadı dedım herhalde begenmedıler:d
1-2 hafta sonra acılmış:)

EREN34
10-05-2012, 18:38
Tesekkurler arkadaslar.

MOzen
11-05-2012, 01:22
Özgün abi online şu an. Gorsün diye yaziyorum :)

EREN34
11-05-2012, 18:47
Actigim konuda hala bir gelisme yok.

TuGaY_TaN
11-05-2012, 18:57
Valla bende konunuzu 4 gözle beklıyorum.en yakın zamanda acılır umarım

lncdlt
11-05-2012, 19:39
simdi beni de bir merak sardi :D

TYPERHAKAN
11-05-2012, 20:38
eren,, ***** özgün çok yoğun oluyor,işleri tenhalaşınca hazırlayıp koyar emin ol..kardeşim arabanı bir canlı göremedik be birgün yemeğe gelde görelim şu makineyi,yada en azından şöyle ufaktan bir iki rol video su alalım.

senna
11-05-2012, 20:41
Özgün yoğun bu aralar briaz o uygun olduğunda kimse demeden zzaten bakar gereken neyse yapar konu açmaya pm atmaya gerek yok :)

EREN34
11-05-2012, 20:47
eren,, ***** özgün çok yoğun oluyor,işleri tenhalaşınca hazırlayıp koyar emin ol..kardeşim arabanı bir canlı göremedik be birgün yemeğe gelde görelim şu makineyi,yada en azından şöyle ufaktan bir iki rol video su alalım.

Hakan abi bir iki eksigini halledip yanina gelmek istiyorum:) zaten mahallenin cocuklari sagolsun arabayi cizik icinde birakmislar:( pasta istiyor adeta. birde boya isciligi ile ilgili goruslerini almam lazim:)

Özgün yoğun bu aralar briaz o uygun olduğunda kimse demeden zzaten bakar gereken neyse yapar konu açmaya pm atmaya gerek yok :)

Tesekkur ederim. Bekleyecegiz artik napalim

BLuEBoY
11-05-2012, 20:49
sabırsızlıkla beklemedeyiz :D :D

Osman Bahadır
11-05-2012, 20:59
Foruma acilen özel yetkili moderatör alınması lazım :)

Tuncay
11-05-2012, 21:02
Hayirlisi olsun merakla bekliyoruz

EREN34
11-05-2012, 21:10
İlginize simdiden tesekkurler arkadaslar.

Konu sizi ne kadar doyurur bilmem ama 6 7 aylik emegimin sonucu oldugundan beni baya doyuruyor mutlu ediyor:)

senna
11-05-2012, 21:45

özel yetkili derken:)

mehmetRS
11-05-2012, 21:51

özel yetkili hakim savcılar tarzında bişey kastedildi sanırım :D

Osman Bahadır
12-05-2012, 09:11

Başlıktaki gibi konuları onaylayabilecek kadar yetkili :) Savcılara atıf da var tabi ki :)

TünayK
12-05-2012, 09:36

beni uğraştırmayın, çok yoğunum bu ara başkasını bulun lütfen:D:D:D

elpadre
12-05-2012, 09:42
beni uğraştırmayın, çok yoğunum bu ara başkasını bulun lütfen:D:D:D

Sen yetkili bı abiye benziyorsun :D

TünayK
12-05-2012, 09:44
Sen yetkili bı abiye benziyorsun :D

yetkili olduğum kadar feyzliyimde ama moderasyon önümü açmıyor açsa neler göstericem ben :D

Semii
12-05-2012, 09:50
yetkili olduğum kadar feyzliyimde ama moderasyon önümü açmıyor açsa neler göstericem ben :D

her daim arkandayım rahat ol panpa :D

cem
12-05-2012, 10:09
Başlıktaki gibi konuları onaylayabilecek kadar yetkili :) Savcılara atıf da var tabi ki :)

Onaylama yetkisi bütün modlarda var fikir için sagolasın.

Ama yonetimdekilerin birbirine saygısı oldugu için ellemiyor kimse.

Örnegin, özgün o bölümle sadece ben ilgilenicem dedigi için biz ellemiyoruz.Yani saygı ayrı bir olay oluyor..

Oz`
12-05-2012, 10:25
project cars a özel yetkiliyegerek yok Obk :D hazırmısın sen benim sölediklerim için ?

şimdi project cars a açıklık getireyim williams i sildim neden? kaportacı değilizki arabanı toparlıyorsun project cars değil bu 2-3 resim vardı kaportayla ilgili bende sildim bukadar basit

ondan sonracığıma resim i az konunun manası yok kimisi açıyor teşekkürler abc motor bimlemne tuner yaa beyler project cars farklı bir bölüm sahine turbo takarsın ciddi güzel süsler profesyonelce yaparsın project cars olur 2 boru 1 turbo takarsın o bölüme giremesssin ..

bu böyledir ben kişi alımını durdurdum bi kısmen yanı haftada 1 onaylar oldum artık project ve DIY lere hemen hemen 2 günde bir bakıyorum en basitinden güneş koymamış resmi ucurdum konusunu Legend R un resimeri yoktu ucurdum şimdi koymus yeniden açıcam bazı kurallar var istemesekte bir takım kurallar var böyle olmak zorunda ..

Yiğit G.
12-05-2012, 11:26
anladıgım kadarı ile araba yenileme boyama vs proje kapsamına girmiyor.O araçlar içinde çok özel birşey olmalıki proje adını alabilsin sanırsam.Atıyorum rotary şahin gibi... 2jz li ae86 gibi yada çok agır yüklü araçlar , komple baştan yaratılan araçlar , swapler , uzun süren projeler vs vs

Oz`
12-05-2012, 11:28
Restore olur Gelrsiniz wos wosu yeniden ayrıntılı sekilde anlatıp yayınlarsın oda girer neden girmesin ama ilginç olmalı ferrarimi yeniden boyatıyorum EEEE :) anlamsız mesela

Yiğit G.
12-05-2012, 11:32
Restore olur Gelrsiniz wos wosu yeniden ayrıntılı sekilde anlatıp yayınlarsın oda girer neden girmesin ama ilginç olmalı ferrarimi yeniden boyatıyorum EEEE :) anlamsız mesela

tabi haklısın atıyorum 76 civic topluyordur aşama aşama cok güzel proje yapar.Woswos topluyordur aynen. Diğer türlü zaten burdaki herkes en azından 1 kere arabasını boyatıp toparlamıştır..

EREN34
12-05-2012, 11:47
Kabul edilir edilmez ayri mevzu. Kabul gormuyorsa bu konu acilip dialoglar bu hale gelene kadar pme cevap verseydin cok daha yerinde olurdu.

Williams ae86 kadar nadide bir arac Tr de. Tek kusuru Renault olmasi sanirim. Cok dert degil kabul gorup gormemek. Onemli olan muhattab alinip alinmamak.

banada gore paranin yapabilecegi isle proje degil. Al arabayi bastir parayi x y z garage yapsin:)

Konusup uzatmak yersiz. bu konuyuda Williams'in konusu gibi silin lutfen

Cliosportve
12-05-2012, 11:51
Senin neler çektiğini neler yaptırdığını neleri paralı neleri parasız yaptırdığını alın emek terini
Hiç bir GARAGE nin esiri olup parayı bastırmadan adeta doğal bir insan gibi bu projeden alın teriylen çıktığını ben iyi bilirim
Boşver sinirlenme kardeşim

Osman Bahadır
12-05-2012, 11:55
@EREN34;

Konunun hangi bölüm altında olduğunun bence hiçbir önemi yok. Aracını, projeni, emeğini mutlaka görmek, okumak isterim. Konu açıp paylaşırsan sevinirim.

güneşbalkan
12-05-2012, 12:04
@EREN34;

Konunun hangi bölüm altında olduğunun bence hiçbir önemi yok. Aracını, projeni, emeğini mutlaka görmek, okumak isterim. Konu açıp paylaşırsan sevinirim.

+1 Bu aracı takip edip merak içinde bekleyen bir çok kişi var.Yönetimin taktiridir project cars bölümüne giricek kadar özel bulunmamıştır,belkide sunumunuzu beğenmemişlerdir.Ancak böyle oldu diye bizi merak içinde bırakmayınız.Özel bir araç olduğunu tr sınırları içindeki sayısını ve sizin yarattığınız williams'ın hikayesini takip edenlerce biliyoruz.En azından otomobilleriniz bölümünde görmek isterim şahsen

EREN34
12-05-2012, 12:06
Senin neler çektiğini neler yaptırdığını neleri paralı neleri parasız yaptırdığını alın emek terini
Hiç bir GARAGE nin esiri olup parayı bastırmadan adeta doğal bir insan gibi bu projeden alın teriylen çıktığını ben iyi bilirim
Boşver sinirlenme kardeşim

Yok moruk gayet sakinim:) Allah'a sukur anlimin akiyla ciktim. Gerisi teferruat. benim takildigim kisim konu degil muhattab alinmamak. Salla gitsin

@EREN34;

Allah Kerim. Burda paylasirmiyim bilmem ama illaki biryerde paylasirim.

Tesekkurler

Cliosportve
12-05-2012, 16:19
:soru:Halan konu yok sanırım

cem
12-05-2012, 16:27
anladıgım kadarı ile araba yenileme boyama vs proje kapsamına girmiyor.O araçlar içinde çok özel birşey olmalıki proje adını alabilsin sanırsam.Atıyorum rotary şahin gibi... 2jz li ae86 gibi yada çok agır yüklü araçlar , komple baştan yaratılan araçlar , swapler , uzun süren projeler vs vs

eline saglik ..

:soru:Halan konu yok sanırım

38 numaralı mesajda açıklandı.

Ayrıca "project carsta olmazsa paylaşmam burda, banane" tribi üyelere aittir , saygı duyarız..

Oz`
12-05-2012, 21:25
Kabul edilir edilmez ayri mevzu. Kabul gormuyorsa bu konu acilip dialoglar bu hale gelene kadar pme cevap verseydin cok daha yerinde olurdu.

Williams ae86 kadar nadide bir arac Tr de. Tek kusuru Renault olmasi sanirim. Cok dert degil kabul gorup gormemek. Onemli olan muhattab alinip alinmamak.

banada gore paranin yapabilecegi isle proje degil. Al arabayi bastir parayi x y z garage yapsin:)

Konusup uzatmak yersiz. bu konuyuda Williams'in konusu gibi silin lutfen

önemi varki yediremesssin yazmışsssın gunde 50 msg geliyor saçma sapan eee hepsine cvp mı veeyim ? yazmışsssın buraya cvp vermişim ee ozaman ?

kendi arabamın bile konusunu açmazken kendime izin vermez iken sen neden bukadar sert oldun şimdi ? :) sikinti yok

yokk öle silindemek tartış benimle kendinmi boyacıya giriyorsun willlams ına turbomu takıyorsun ?? ne takıyorsun boyatıyorsun .. .

sadece restore kaç model araban ? 1930 mu özelliği nedir? aşalamıyorum merakımdan soruyorum yani extreme bişi yapıosan koyayım ama yapmıyorsun sıkıntı orda işte

Oz`
12-05-2012, 21:27
+1 Bu aracı takip edip merak içinde bekleyen bir çok kişi var.Yönetimin taktiridir project cars bölümüne giricek kadar özel bulunmamıştır,belkide sunumunuzu beğenmemişlerdir.Ancak böyle oldu diye bizi merak içinde bırakmayınız.Özel bir araç olduğunu tr sınırları içindeki sayısını ve sizin yarattığınız williams'ın hikayesini takip edenlerce biliyoruz.En azından otomobilleriniz bölümünde görmek isterim şahsen

tmm ama proje aracımı restore etmek 1970 model klasikmi yada yayınlanan saseden yeniden olusturulan bir araçmı otomobillerinize açar biter olay gerekirse alırıs biz onu oraya

Oz`
12-05-2012, 21:28
Yok moruk gayet sakinim:) Allah'a sukur anlimin akiyla ciktim. Gerisi teferruat. benim takildigim kisim konu degil muhattab alinmamak. Salla gitsin

:) kimse senin araba laf demedi kimin garajında yada baska biyerinde yapıldığı ile alakalı birsey yok burda

Slmcnsl
12-05-2012, 21:29

Allah Kerim. Burda paylasirmiyim bilmem ama illaki biryerde paylasirim.

Tesekkurler

dostum burda paylaş sen yine, bnm öle her yerde üyeligim yok , ama merak içindeyim aracinin hangi evrelerden geçtigini.. ya da powerpoint hazirlar mail atarsin=)
sen konuyu aç , biz project cars miş gibi okuruz , niyet önemli.

Oconner
12-05-2012, 21:39
aracı rizeden beri takip ediyordum ama burda böyle konu muhabbeti hoş olmamış bence williams konusunu takip eden okadar çok kişi varken...

LAST_ZZ
12-05-2012, 21:53
Sadece araclarını restore edenler ıcın bır bolum acılsa , project cars bolumunden bagımsız olacak sekılde...restorasyon ıle konular o bolume acılsa...

BLuEBoY
12-05-2012, 21:54
Eren bencede otomobilleriniz bölümüne aç konuyu haftalardır bekliyoruz bizede yazık :D

Özgün'de kendince haklıdır, kurallar var sonuçda uygulamak zorunda ;)

SerhatA.
12-05-2012, 22:22
Eren bencede otomobilleriniz bölümüne aç konuyu haftalardır bekliyoruz bizede yazık :D

Özgün'de kendince haklıdır, kurallar var sonuçda uygulamak zorunda ;)

Katılıyorum, her girdiğimde Project Cars bölümüne bakıyordum :) Artık otomobillerinize atarsında bizde görürüz inş...

0zan
12-05-2012, 22:43
Ülkemizde az sayıda olan bir otomobil üzerinde yapılan çalışmanın ne kadar sıkıntılı olabileceğini az çok biliyorum. Lütfen Williams konusu bir bölümde yer bulup yayınlansın.

EREN34
12-05-2012, 23:03
Ozgun benim konunun yayinlanmamasini yedirememe gibi bir durum yok. Kendi yorumun saygi duyarim. artistlik vs. isler bana gore degil. Ben her ortamda efendiligim ve durustlugum ile taninirim.

Dedigim gibi konusmak yersiz. Sizin sitenin kurallari vardir uyulur ok.

Tek sorun daha oncede dedigim gibi muhattab alinmayip bana bu konuyu actirmak. Gunde 50 pm geliyor yogun haklisin ama her isin bir yada birden fazla zorlugu olabiliyor malesef.

Benim senle yada baska biriyle derdim yok. Yazilarinin uslubu sert ve atarli gibi. Bana oyle geldigini umuyorum. Bosyere yuz goz olmak bize yakismaz

EREN34
12-05-2012, 23:05
Pm ler gelmeye basladi konu ac diye:D

Konuyu otomobilleriniz kismina acarim arkadaslar. Orasi uygundur diye dusunuyorum.

ALPER-VNS
12-05-2012, 23:39

Konuyu otomobilleriniz kismina acarim arkadaslar. Orasi uygundur diye dusunuyorum.

en güzeli.. boşuna küsüp kendini üzmüş olursun aksi taktirde bence.. hatta miniks hulk ın konusunu otomobilleriniz e açmıştı p. cars ta maşallah vs demek yasak diye.. yani ben ata 2jz taksam yine otomobilleriniz e açarım konuyu.. ha birileri der ki lan bu bildiğin proje buraya taşıyalım amenna..

BLuEBoY
12-05-2012, 23:44

konu ne zaman gelıcek ? bugünün işini yarına bırakmamak gerekir :D

güneşbalkan
13-05-2012, 00:39
tmm ama proje aracımı restore etmek 1970 model klasikmi yada yayınlanan saseden yeniden olusturulan bir araçmı otomobillerinize açar biter olay gerekirse alırıs biz onu oraya

Tabi ki sizin kararınız,benim bişey deme gibi bi durumum yok.Ama tr sınırları içinde orjinali bile sınırlı sayıda olduğu halde böyle bir aracı yaratınca birisi bana özel geldi.Eren bey'in aldığı williams kasasının ilk halinide biliyorum.Motor falan hiç bişey yoktu üstünde,kasasını topladı ve fabrikalı çıkışlı f7r kodlu motorunu perte çıkan aracından bu kasaya taktı.Belki marka hayranlığından bana özel geliyor.Belkide tr'de sınırlı sayıda olmasından.Ama yine tabiki sizin taktirinize kalmış bir olay project car bölümü mevzusu bana tartışmak düşmez.Siteyi yönetenler sizlersiniz.

Oz`
13-05-2012, 09:45
balk konuda swap varsa evet orada bu yazmıyor boyanıyor yazıyor ama mesela clio Rs in motorunu Megane Rs in motorunu takıyordur bu ilginç ve güzel bir konu ozaman kabul ederim neden etmeyeyim :)

ibratice
13-05-2012, 13:03
bence böyle yada buna benzer nadir bulunan arabalarımız için yaptığımız yapacağamız değişiklik yada yenilemeleri yenibir konu çatısı altında toplansa daha iyi olur proje ve arabalarımız bölümü uygun olmuyo iş böyle oluncada konu proje bölümüne daha yakın olunca arkadaşlar orasını daha uygun görüp oraya konu açılıyo .